Dobrze, że Kuba zna się z Morfeuszem i namówił go do stworzenia tego kanału. Tym filmikiem może nawet uratuje kilka ludzkich istnień of zagłady. Właśnie wyłączam powiadomienia z niewielu aplikacji. W zasadzie będę starał się zostawić tylko signal. Pozdrawiam.
@sajkik2098 Жыл бұрын
Mateusz wykurzył, niestety, Adamów z ZTS.
@swistek00 Жыл бұрын
pss idź za białym królikiem
@hioblannister847 Жыл бұрын
Ja przez ten przesyt powiadomieniami i informacjami z telefonu dostałem jakiegoś załamania nerwowego i wyłączyłem telefon na prawie cały dzień bo nie mogłem spokojnie zronić treningu. Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy każdą możliwą chwilę spędzają przeglądając insta/facea itd.
@krzysiekrycombel22 Жыл бұрын
To pójdźmy o krok dalej i jakiś film o tym jakie dane social media zbierają i jakie wnioski z nich wyciągają jak już uda im się przykuć naszą uwagę. Paranoja gwarantowana. Technologia cyfrowa ma swoją ciemną stronę i warto ją pokazywać.
@jakasnazwa Жыл бұрын
Z facebooka zrezygnowałem parę lat temu i czuje się świetnie, do komunikacji mam tylko discorda/steam gdzie większość znajomych tam jest, nie oglądam tik toków, nie mam instagrama i innych mediów społecznościowych, wśród rówieśników(którzy są powyżej 20+ lat) prawdopodobnie uchodzę za dziwaka ale mnie to przeraża jak oni ciągle i ciągle są wgapieni w ekran... aż mnie to przeraża :/ co do powiadomień to też tak już dawno postąpiłem, wszystko powyłączane i jeszcze dość często włączam tryb skupienia z zaznaczonymi konkretnymi kontaktami, tak samo z automatycznym trybem sen.
@Ekg85 Жыл бұрын
Ponad 5 miesiecy temu wypisałem się ze wszystkich mediów społecznościowych poza yt w którym dezaktywowalem powiadomienia. Po tym czasie uważam ze była to najlepsza decyzja, nagle zacząłem mieć więcej czasu i być bardziej spokojnym. Polecam
@MassiRPM Жыл бұрын
Rozumiesz że komunikatorów internetowych używasz?
@tomaszsz7508 Жыл бұрын
Brawo Ty
@efemerycznyrezyser Жыл бұрын
Mateo, dzięki takim jak Ty internet staje się lepszym miejscem. A że internet to taki trochę świat, można śmiało stwierdzić, że dzięki takim jak Ty, świat staje się lepszym miejscem. Dziękuję, że dzięki Tobie świat staje się lepszym miejscem ❤
@Tomasz_M Жыл бұрын
Dobrzeżewieczór! Spedze nad tym materiałem 20 minut. Nie uważam tego za czas stracony!
@marcomarco5056 Жыл бұрын
Na Biotad Plus lecimy?💪💪
@damiano8480 Жыл бұрын
Ostatnimi czasy mam mega problem z skupieniem się w pracy, pomimo, ze nie dostanę żadnego powiadomienia to mózg mówi mi, żeby to sprawdzić - totalnie rozbija mi to sprawy, którymi aktualnie się zajmuje. Gdyby nie ten filmik to dalej nic bym z tym nie robił, pomimo świadomości problemu. Dziękuje, ze na to trafiłem
Жыл бұрын
Ja postanowiłem obejrzeć ten materiał na prędkości 2.0 . Dzięki temu mogę obejrzeć więcej rzeczy w internecie niż początkowo nawet chciałem 😅
@efemerycznyrezyser Жыл бұрын
ja jakiś czas temu uznałem, że jeśli jakiś film wzbudza we mnie pokusę "zaoszczędzenia" czasu poprzez obejrzenie go z prędkością 2.0 to najwidoczniej nie warto marnować w ogóle czasu na jego oglądanie :p
@mikusion Жыл бұрын
nie ogladam na telefonie, ogladam na 34''. A co do nawaly tresci to byl taki mem, a jakze: another day of staring at the big screen while scrolling through my little screen so as to reward myself for staring at medium screen all week. Dziekuje i pozdrawiam.
@b3rt257 Жыл бұрын
Świetny i moim zdaniem bardzo potrzebny materiał. Sam przez pewien czas miałem problem z zapanowaniem nad social mediami, przede wszystkim dlatego ze nie dałem sobie wmówić ze coś jest nie tak. Bo przecież co tam, chwila tylko. A później z raportów na telefonie wychodziło ze ta zsumowana „chwila” to np 4 godziny dziennie. Ostatecznie wywaliłem wszystko w cholerę, został mi tylko Twitter jako news feed i Messenger do komunikacji. Podobnie jak Mateusz wyłączyłem tez 80% powiadomień, dostaje tylko informacje o mailach (gdzie wyczyściłem większość newsletterow) i powiadomienia z komunikatorów. W pracy ustawiam tryb „Nie przeszkadzać” i ustawiam telefon ekranem do dołu tak żeby nic mnie nie kusiło. I ogólnie żyje się lepiej, odnoszę wrażenie ze mam więcej czasu i mam mniej wahań nastrojów które muszę ratować lajkami i retweetami. Największy problem to jednak zdać sobie sprawę z tego ze ma się problem albo uświadomić to innej osobie. Na to by się przydała jakaś dobra recepta, ale gdyby taka istniała to na świecie nie byłoby nałogów :). Dobra robota, pozdrawiam.
@paulonegative Жыл бұрын
To chyba najlepszy z filmów, które u Ciebie zobaczyłem, a z pewnością jeden z najważniejszych. Dzięki.
@minhohds8982 Жыл бұрын
Type O Negative najlepszy zespół ;)
@Mantiskox Жыл бұрын
Dzięki za opinie, w takim razie nie będę innych oglądać
@paulonegative Жыл бұрын
@@Mantiskox chyba nie pisałem do ciebie, tylko do Mateusza, więc nie wiem po cholerę taki tekst...
@bartoszczerwinski9067 Жыл бұрын
Jak dobrze że klawiatur pobłogosławił ten kanał
@MichaGellert Жыл бұрын
W czystym Androidzie w ustawieniach znajduje się opcja "cyfrowa równowaga". Gdzieś tam jest też opcja - wyświetlaj jako aplikację i wtedy pojawia się na liście aplikacji. Polecam skorzystać i ustawić timer dzienny na social media ;) powodzenia!
@grineee5097 Жыл бұрын
Super odcinek. Dodatkowo żeby komentarz dla zasięgów nie był bezsensowny, to mogę dodać, że słowo "atencja" w języku polskim nie oznacza uwagi, skupienia. Przez angielskie "attention" używamy tego źle. Oryginalnie "atencja" to szacunek, respekt. "Jeśli ktoś okazuje ci szacunek, to znaczy, że odnosi się do ciebie z atencją." Pozdrawiam
@brain_respect_and_freedom Жыл бұрын
Z myśli made in Noam Chomsky: "Jak to możliwe, że mając tyle informacji, wiemy tak mało?" Aby odciągnąć uwagę ludzi, zapycha się ich informacjami. Nadaje się, na przykład, przesadne znaczenie wydarzeniom sportowym. Również programom rozrywkowym, informacyjnym itp. To sprawia, że ludzie tracą z pola widzenia prawdziwe problemy.
@rafagortat9418Ай бұрын
Ostatnie zdanie jest paradoksalne "Część,DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ UWAGĘ"...o ironio,ironio,ironio życia na tym padole ziemskim❤❤❤❤❤❤❤
@sksnsqsqq7282 Жыл бұрын
Co prawda nie był ,to materiał o kompach kwantowych... Ale był super. W sumie nic mnie nie zaskoczyło ale wysłałem do 3 osób z rodziny ,bo forma jest bardzo przystepna.... :) pozdro Chroboku.
@rudyrychu9055 Жыл бұрын
Tak, właśnie zasypiam. Niezdrowy nałóg
@adrian438able Жыл бұрын
Propsy za podjęty temat, sam od kilku lat widzę problem z telefonami. Sam staram się korzystać umiejętnie i z głową. Niestety nie którzy tego nie widzą i ,,scrollują" cały świat , a nie wiedzą co sie dzieję do okoła nich... w ,,realu"
@camerawatchuk Жыл бұрын
Świetna robota. Ja większość z tych metod stosuje od dawna i potwierdzam... Żyje mi się lepiej i jestem bardziej produktywny w pracy, małżeństwie... Pozdrawiam
@Matikson11 Жыл бұрын
Kiedy twój film wpada, odkładam wszystko, aby go obejrzeć, to ile wkładasz pracy aby się przyjemnie to ogłądało, po prostu sprawia przyjemność i satysfakcję, większą niż w jakim innym przypadku. Ps. Może założyłbyś serwer discord dla społeczności?
@marcinzpola Жыл бұрын
Jeden z najważniejszych tematów współczesnych czasów. Telefon pochłania młodych i starych, shortsy to dopaminowa eksplozja, która niesamowicie uzależnia. Jak zachowac higienę cyfrową?
@Mantiskox Жыл бұрын
Wiedziałem o tym ale uzupełniłeś moją świadomość o parę szczegółów.
@piotrdmuchowski8222 Жыл бұрын
Znowu nie zmarnowałem czasu oglądając film.
@jurekkonarski9991 Жыл бұрын
Dowiedziałem się o tym kanale z rozmowy z drem Tomaszem Rożkiem. Brakowało mi tego typu informacji. Szczególnie dzięki za pomysł z czarno-białym ekranem. Idealne do przeglądania wiadomości.
@TimeGoFast Жыл бұрын
Świetny, sam kilka tygodni temu zacząłem wprowadzać ograniczenia w konsumpcji treści internetowych. Brawo za dobrą pracę
@qutodiamum Жыл бұрын
Dzięki Mateusz
@paca3107 Жыл бұрын
Mi bardzo pomogło odinstalowanie Instagrama i Facebooka z telefonu, tak, abym jak już musiał coś robić na telefonie, to zdobywać jakąś przydatną wiedzę (czytanie artykułów, oglądanie wartościowych filmików, przeglądanie githuba itp).
@mateusz2571 Жыл бұрын
Pamiętam jak w Wieśku 3 zrobiłem build pod picie jak największej ilości eliksirów, i po 7 dekokcie odblokowałem osiągnięcie "I can quit anytime I want". Jakże przewrotny był zastrzyk dopaminy w związku z nagrodą w postaci odblokowania kolejnego achievementa 😅
@mattaimp Жыл бұрын
Jak zawsze cenny materiał. Ciekaw jestem do ilu "zainfekowanych" to dotrze.
@le.domello Жыл бұрын
Świetny materiał, oby niósł się z prędkością fake newsa i docierał do mas jak tik toki i rolki. Cyfrowy detoks zawsze na czasie. Dziękuję za dobry materiał! Przesyłam dalej!
@przypadkowynick0752 Жыл бұрын
Szczerze, przebodźcowanie jest rzeczą, przez którą ostatnio autentycznie coraz bardziej rozumiem Amiszów
@namesurname7654 Жыл бұрын
Bardzo zgrabnie opisane. Na pewno udostępnie, jakis czas temu ta tematyka była mocno przeze mnie zglebiana dzięki za kompleksowy materiał w ojczystym:-)
@rowerzysta8799 Жыл бұрын
dzieki za opisanie tego ważnego tematu
@rozacek Жыл бұрын
Fajnie, że poruszasz taki temat.
@Nibyjak Жыл бұрын
Twój świetny filmiku zjadl mi 20 i pół minuty mojego bezcennego czasu 🦧
@D4RKJOY Жыл бұрын
Robię podobnie jak ty. Wyłączyłem wszystkie powiadomienia oprócz signala i Whatsapp. Po za tym mam włączone godziny nie przeszkadzać po za godzinami pracy. :)
@piotrlisiak7205 Жыл бұрын
Jesteś wyjątkowy..dzięki za wszystko co robisz dla lepszej ludzkości..Respect!
@maciejszczesny5820 Жыл бұрын
Wczoraj wlasnie zaczalem czytac ksiazke o identycznym tytule (: co za przypadek. Jak zawsze, dzieki za wideo (:
@pepek69andhalf Жыл бұрын
17:44 świetne!!!!!!
@krzysztofbigzygi9477 Жыл бұрын
Miałem nie pisać "komentarza" ale napisze odnośnie tego telefonu, co on pokazuje i ile zabiera mi/mu to czasu ... Korzystam z telefonu normalnie (dla mnie normalnie) Sony Xperia M2 - ładuje go raz na 16 dni ... (a jak tylko leży i nic nie robię to raz na 26-28 dni) to co pokazuje, że najczęściej jest wykorzystywane: (obecnie) 85% - Rozładowywanie 3d 20g 56m 13s pracy na baterii Komórka w tr. gotowości - 27% Telefon nieaktywny - 16% System Android - 15% System operacyjny Android - 10% Usługi Google - 5% Opera mini - 4% Ekran - 3% cały bajer polega na tym, że system stawiałem sam, brandowy wyleciał już pierwszego dnia. mam go od 2015 roku.
@AdamSondel Жыл бұрын
Dzięki Mateusz, to świetny materiał dla mnie jako użytkownika, rodzica i nauczyciela! Tak trzymać!
@VincentAaron Жыл бұрын
Dobrze że nie posiadam większości tych social mediów
@shamanxcover6365 Жыл бұрын
Akurat na TV ale na mobilku mi się pojawiło powiadomienia.... A teraz na mobilku (i w pewnym wiadomym miejscu) rozsyłam na innych fejstjubach bo genialny odcinek, na prawdę!!!
@rafik4408 Жыл бұрын
Ważny i potrzebny film. Średnie dzienne użytkowanie 3 g 49 min KZbin, Firefox, Notatki
@CJWarlock10 ай бұрын
@4:28 Potwierdzam. Choć oglądam na kompie to istotnie zacząłem już myśleć o czym innym. Ale na szczęście to dlatego, że idę zaraz poczynić coś praktycznego, a nie aby sięgnąć po smartfona. :)
@szymonbochenek3200 Жыл бұрын
Dziekuje!
@wujekWONT Жыл бұрын
Panie Mateuszu, postanowiłem Panu dać trochę satysfakcji i szczyptę dopaminy i napisać: Pana filmik to bardzo wartościowy materiał, szacunek i wdzięczność wysyłam :)
@indigofranz8845 Жыл бұрын
Oglądanie twoich filmików to dobrze zainwestowany czas 👍
@kurwamac75 Жыл бұрын
Słuchajac tego przeciętnego dnia przeciętnego użytkownika to stwierdzam że nie jest ze mną aż tak źle :)
@przemo3651 Жыл бұрын
Ba, a ja stwierdziłem, że jestem chyba nienormalny. Nie robie chyba nic z tych rzeczy. A nie jestem taki stary, jestem programistą i w sieci siedze intensywnie od 15 lat. Tylko jakoś tak już na samym początku mojej przygody zorientowałem się, że większośc tego co jest w sieci to shit i że szkoda na to czasu, że trzeba wybrac tylko kilka najciekawszych rzeczy.
@dzarod3550 Жыл бұрын
To już kolejny materiał, który widzę poruszający tematykę uzależnień od SM i kolejny materiał gdzie dopaminę przypisuje się do nagrody, dopamina to nie jest hormon nagrody, jak już to hormon obietnicy nagrody, hormon, który mówi "ja chcę", to hormon który motywuje do zrobienia czegoś bo obiecuje, że jak to zrobisz to będzie super. A to bardzo istotna różnica, bo to lepiej opisuje jej działanie i nakierowuje na to, czego nie można a co trzeba robić, żeby wyregulować naszą wrażliwość na nią.
@operatorkombajnu4138 Жыл бұрын
Bardzo fajny filmik. Dzięki! 🥰
@pan0P Жыл бұрын
A najlepsze jest to że znaczna część ludzi jest tego świadoma a mimo to- to wszystko działa daje pojęcie o sile tych mechanizmów jakie rządzą życiem ludzi nientrzeba ludzi niewolić batem 😉
@allCZAPone Жыл бұрын
U mnie wystarczyło zbić ekran w telefonie i nie naprawiać go przez 8 miesięcy, polecam 😊
@Pentaxk3 Жыл бұрын
Dzięki za materiał. 😁
@namesurname7654 Жыл бұрын
Panie Mateuszu :D to był odcinek dla którego subskrybuje ten kanał, dzięki!
@Lucky-ec8xo Жыл бұрын
Dziękuje. To było mi potrzebne.
@Marijuanusz Жыл бұрын
Współczuję ludziom którzy tak mają . Choć sam spędzam za a wiele czasu przed ekranem to nie mam tak strasznie i od samego rana jak to jest opisane tutaj.
@zethayn Жыл бұрын
Ja zawsze jakoś 40%+ czasu, który spędzam wspólnie z telefonem, spędzam ze Spotify:D Mega cieszy mnie to, że po tym, jak latami nadużywałam internetu (ostatnio głównie KZbin), nowe aplikacje (lub shorts na YT) absorbują mnie maksymalnie na trzy dni, a potem głównie nużą. Większość rzeczy podsuwanych na YT też łatwo jest odcedzić jako marnowanie czasu i niewielki zysk - jak już się zauważy, że można to robić.
@loko1944 Жыл бұрын
Kiedyś myślałem o takim notatniku, ale przydałby mi sie taki który pozwalałby robić proste linie podczas rysowania. Wiem, że tablety to mają, 2 lata temu jak szukałem zaciekli nic nie były
@FriendNaDzialce Жыл бұрын
Najlepiej spędzone 20 minut w czasie tej doby. Przekażę znajomym choć wątpię czy obejrzą w całości. Mój telefon praktycznie ma wszystkie powiadomienia wyłączone. Maila to zaglądam dwa razy dziennie jak się spodziewam wiadomości albo profilaktycznie. Facebooka mam przypadkowo bo musiałem ale przeraża mnie ilość podpowiedzi znajomych których nie znam. Tik tok fajny można ugrzęznąć w wielkie bagno KZbin te szorty jeszcze daje jak tiktoki. Pozdrawiam tych co mają dwa powiadomienia dziennie na telefonie tak jak ja.
@RayquazApl Жыл бұрын
Genialny materiał, jak zawsze
@lis6502 Жыл бұрын
Ja od siebie dorzucę przejrzenie subskrypcji na youtube. Przeprowadzalem się teraz na nowe lokum w związku z czym przez nieco ponad tydzień byłem w większości offline. Po tym tygodniu pierdyliard powiadomień o nowym filmie na subowanym kanale ;d Także jak już ogarnąłem się wstępnie z kartonów i niekończących pudeł z meblami o legendarnej szwedzkiej jakości, poświęcilem dobre 20 min na zostawieniu tylko tych kanałów które rzeczywiście coś wnoszą w moje życie czy świadomość. Dzięki MC, rzeczywiście warto było zostawić Ciebie w wąskim gronie kanałów którym daję atencję ^^
@kvassinc Жыл бұрын
Ja mam prawie 900 kanałów zasubowanych xD
@stach122 Жыл бұрын
Nie mam żadnych społecznosciówek, ba znajomych także. Telefonu uzywam tylko do przegladania memów z kotami i ogladania anime w autobusie
@eRZet.piotr93 Жыл бұрын
Bardzo dobry, treściwy, merytoryczny materiał.
@infraxeee8853 Жыл бұрын
Świetny film. Właśnie potrzebowałem takiego wyjaśnienia problemu oraz pomocnych rad. Pozdrawiam!
@quik7185 Жыл бұрын
Jakie to prawdziwe 🤦🏻♀️
@sprzataniewarszawawarszawa2890 Жыл бұрын
Esencja internetowej magii wciągnięcia naszej uważności w internetowe trybiki
@vintage2x07 Жыл бұрын
Nadmiar informacji jest problemem teraz ale za kilka pokoleń ewolucja może dostosuje w naturalny bądź sztuczny sposób możliwość przyswajania takiej ilości danych...
@ukasz4879 Жыл бұрын
Mateusz Chromebook :) Genialny odcinek
@BxOxSxS Жыл бұрын
Spoko materiał. Mimo że życzę ci dobrze i nie chcę cię uzależnić od tych okropnych liczb w Internecie masz mojego laika
@rafalputaj2316 Жыл бұрын
Ale jestem nie statystyczny. Nie dość że oglądam na PC to jeszcze ilość szczegółów mnie zaciekawiła i wciągnęła bardziej ;)
@rav1975 Жыл бұрын
Bardzo dobry materiał, udostępnię go najbliższym 🙂 PS. oglądałem na PCie
@S-o-m-e-1 Жыл бұрын
Prawda 😉 Pozdrawiam
@norbert.kiszka Жыл бұрын
Ja powiadomienia na telefonie mam bardzo głęboko. Dźwięk powiadomień mam wyłączony. Jakoś nigdy mnie to nie uzależniało. Śmieszne kotki, memy itp, może mnie bawią, ale zawsze bardzo krótko - rozumiem, ale jakoś nie mogę pojąć czemu inni potrafią się od tego uzależnić.
@michalk09 Жыл бұрын
Świetny film, uzmysławia pewne rzeczy. Dzięki :)
@piotrturkowski3690 Жыл бұрын
Fantastyczny materiał.
@galeonybasni Жыл бұрын
Mam od dawna wyłączone wszystkie powiadomienia. Przy posiłkach też nie mamy nawet w kuchni nic. Na szczęście mam podobnych znajomych, więc podczas spotkań też nie sięgamy po tel. W pracy ani fb ani żadna inna apka. Jak mam czas i miałabym sie nudzić, to książka.
@szymosti5828 Жыл бұрын
Super materiał 👍
@specto110 ай бұрын
Bardzo ciekawy i przydatny odcinek, zostawiam komentarz taktyczny
@zjarancze Жыл бұрын
Senks man, zrobię tak jak sugerujesz i zacznę stosować higienę cyfrową.
@pawekanik9656 Жыл бұрын
Świetny odcinek. Dzięki pozdrawiam
@DzejSiDi Жыл бұрын
Infinite scroll to rak dla tzw "binge consuming", jak chcesz znaleźć coś konkretnego na stronie z tą funkcjonalnością to masz problem.
@NIGHTZNERO Жыл бұрын
U mniej najwięcej czasu pobiera KZbin,Brave oraz AdGuard 😅 Ja mam od kiedy chyba w A12 dodali opcje zmiany większości powiadomień to to zrobiłem. Facebook zmutowany,messenger odblokowany dla kontaktów,sociale typu tiktok yt i dalsze zablokowane. Mam w życiu bardzo dużo czasu bo nie siedzę w pracy X godzin ale nie lubię marnować na czymś co mi polecają. Mam ochotę na film to go obejrzę,nie muszę dostawqc powiadomienia od Netflixa ile to dodali nowych seriali,chociaż nie oglądam ich za często bardziej oglądam live na Twitchu. Signal telefon kalendarz wiadomo odblokowany bo to apki ważne
@marcinklimczak1626 Жыл бұрын
Sensej rulez. Szanujemy i dziękujemy :)
@bartek... Жыл бұрын
Swietny material! Na pewno wyciagne z niego wnioski, a tymczasem ide ogladac kolejny filmik na youtube xD
@dariusz.gardynski Жыл бұрын
Shorty na YT zacząłem oglądać przez Ciebie Mateusz, także masz mnie na sumieniu! Shorty świetne, ale jednak sporo się czasu marnuje na poprzewijanie do czegoś wartościowego i summa summarum ileś czasu stracone :(.
@kochanowiczyt Жыл бұрын
Bardzo dobry materiał, gratulacje
@ukaszrogowski5899 Жыл бұрын
Polecam książkę "Cyfrowy minimalizm" Cala Newporta i zawartą w niej zasadę intencjonalności, która bardzo mi pomogła w ograniczeniu używania mediów społecznościowych. W skrócie zasada ta mówi żeby dobierać i używać technologi z jasną intencją, wiedząc co i jak chcemy zrobić.
@dobijadominik6878 Жыл бұрын
Dzięki! Tego materiału potrzebowałem. Ostatnio pracuje nad ograniczeniem czasu przy telefonie. ❤️
@istinax2377 Жыл бұрын
Na cmentarzach, na nagrobkach są napisy z informacją, ile czasu żył każdy zmarły. Nie ma informacji, ile zarabiał ani jaki majątek zgromadził. Bo jedyne co się liczy - to imię i nazwisko, czyli tożsamość, oraz czas, jaki mamy tu na ziemi. Czas jest niedocenianą wartością. Najpierw ludzie zajmują się bzdetami, żeby zabić czas. A na koniec czas zabija ich samych.
@kondzio2003 Жыл бұрын
A jak skutecznie blokować sobie dostęp do niektórych stron jak youtuby czy facebooki na desktopie aby nie kusiło w nie wchodzić w czasie pracy?
@baranosiu4 ай бұрын
Samsung tylko przerobił (i nazwał inaczej) to, co jest dostępne w "kanonicznym" Androidzie. W standardowych Androidach to się nazywa "Cyfrowa równowaga" i jest w "Ustawienia->Cyfrowa równowaga i kontrola rodzicielska" (tam też można sobie ustawić, aby skrót do tej funkcji był widoczny bezpośrednio w zasobniku aplikacji).
@Rolkowy_Podroznik Жыл бұрын
Czas to pie... Życie. Czas to życie.
@lordlogan330810 ай бұрын
Zal mi tych ludzi z głową spuszczona w dol którzy tylko patrza w swoje czarne lustra. byłem z moja druga połówka w restauracji, jak poszła do toalety to się rozejrzałem i każdy z telefonem albo w reku, albo obok talerza i co chwila zerkanie. ja prdl
@PiotrS-a Жыл бұрын
Bardzo dobry materiał.
@szymek1567 Жыл бұрын
To już drugi film, którym chcę się podzielić z moimi zagranicznymi kolegami. Czy planujesz dodawanie angielskich napisów, albo jepiej - angielskojęzyczny kanał.
@dominik.szewior Жыл бұрын
Efekt Ikea nie potwierdza, że konsumenci są skłonni zapłacić więcej za meble, które sobie sami złożyli. Efekt Ikea odnosi się do skłonności do przypisywania większej postrzeganej przez siebie wartości temu, w wytworzeniu czego mieliśmy swój udział. Nie można tak upraszczać tego zagadnienia i stwierdzić "jak coś musimy sobie sami złożyć, to zgodzimy się na większą cenę". Ikea to meblowy supermarket, a nie sklep premium. Nie płaci się tam więcej dlatego, że się je samodzielnie składa. Płaci się tam mniej, dlatego że się je samodzielnie składa. Wpływa to też na obniżenie kosztów produkcji, składowania i dystrybucji, czyli finalnie na relatywnie niską cenę. No heloł.
@pjoter7735 Жыл бұрын
Kilka razu musiałem cofnąć bo rozproszyłem się na powiadomieniu z telefonu i przestałem słuchać :/
@333karola333 Жыл бұрын
Tydzien tymu odinstalowalam aplikacje facebooka z telefonu, zauwazylam, ze moj palec automatycznie leci w to puste miejsce gdzie wczesniej byla ikona, a glowa szuka jakichkolwiek aplikacji do scrollowania i kolejnych dawek bezsensownych newsow. Jeszcze malo czasu minelo ale juz czuje roznice, jestem mniej zmeczona