Aitäh - tore, et eesti keeles ka selliseid õpetlike videoid tehakse :) Hindaksin väga, kui videos oleks olemas ka tootesoovitused. Muidugi on seda raske teha, kuna nahatüübid, probleemid on nii erinevad. Lihtsalt tihti ei ole Eestis tooteid, mida välismaised kanalid soovitavad, poelettidel saada.
@drbret90573 жыл бұрын
Tere, Aitäh tagasiside eest :) Tervitades Dr Bret
@heleryhindriksoo3 жыл бұрын
Millist päikesekaitsekreemi Te näole soovitaksite (kombineeritud nahale)? Mida arvate mineraal- ja/või poolvääriskivist näorullikutest, mis viimasel ajal väga popiks on saanud?
@drbret90573 жыл бұрын
Tere, Helery Ma hetkel konkreetseid tootesoovitusi oma YT kanalil ei jaga, kuid kombineeritud nahale võiks sobida pigem midagi kergemat. Geel võib olla liialt kuivatav ja samas paksem kreem võib põhjustada vistrikute teket. Otsida võiks emulsioone või "fluid" tooteid. Näorullikute osas ei ole tehtud uuringuid, mis kinnitaksid seda, et nad suudavad kollageeni produktsiooni suurendada või kortsusid siluda. Samuti ei oska ma öelda, mis oleks konkreetse rulli toimemehhanism, mis suudab seda teha :) Turset nahas ta võib vähendada, neil patsientidel, kellel on tursetega probleemid (mehhaaniline toime ning külm temperatuur). Kuna nad midagi halba ei tee, siis kui inimene tunneb, et talle meeldib neid kasutada, siis ma ei näe põhjust miks ta ei võiks neid kasutada. Samas, kui soovida siluda kortse või suurendada kollageeni produktsiooni, siis on meil oluliselt paremaid meetodeid :) Tervitades Dr Bret
@heleryhindriksoo3 жыл бұрын
@@drbret9057 Selge, aitäh! :)
@mammumuzo3 жыл бұрын
Kas oleks võimalik teha teil video sellest, mis protseduuridega saab aknearmidest lahti ? Ja kas üldse on tegelikult võimalik aknearmidest lahti saada või kõik protseduurid on nn reklaam ? Enim huvitab mind aknearmide seast ''ice pick scars'' ja ''boxcar scars'' . Suured tänud :)
@drbret90573 жыл бұрын
Tere, Marianne Kindlasti plaanin ka sellel teemal üks hetk postituse teha :) Tervitades, Dr Bret
@gertrudhi92303 жыл бұрын
Väga-väga huvitav! Ma ei teadnudki, et micellar vesi tuleks ka maha loputada, nüüd hakkan tegema ja tõesti minu näo nahk oli parim teismeeas(!) kui vaid pesin veega ja kasutasin niisutavat kreemi!
@drbret90573 жыл бұрын
Tere, Gertrud Aitäh kommentaari eest :) Osadel inimestel, kellel on väga tundlik ja probleemne nahk võib aidata naha muresid tõesti vähendada see, kui puhastusvahend nahalt mahaloputada (isegi kui pakendil ei ole märgitud, et seda tegema peaks). Puhastusvahendi mõte on ikkagi nahka puhastada ja niisutamiseks on mõeldud juba kreemid. Ainult vesi nahka päris puhtaks ei tee, seega näopuhastusvahend kndlasti peaks näohooldusrežiimis olema, kuid võimalusel soovitaksin selle puhta leige veega mahaloputada ja juba siis "puhtale lõuendile" kanda ülejäänud nahahooldustooted. Tervitades Dr Bret
@drbret90573 жыл бұрын
Tere, Kristiina Näen oma kommentaaride sektsioonis, et oled lisanud kaks kommentaari, kuid millegi tõttu neid siin all näha ei ole ning kui nendele vajutan, siis need ei avane ja vastata sulle ei saa. Nägin kommentaari esimest poolt, mis puudutas seda kas päikesekaitsekreemi(PKK) peaks kasutama kodus tööd tehes, kui õue praktiliselt ei lähe. Tean, et paljud ütlevad, et PKK peaks kodus olema samuti kasutusel, kuid kui sa ei tee tööd otseselt akna all (millest UVA kiirgus tuleb läbi) ning välja ei lähe, siis päris ausalt ma arvan, et sellistel päevadel võiks hommikune nahahooldusrežiim koosneda pigem heast niisutavast kreemist :) Loodan, et näed seda kommentaari Tervitades Dr Bret
@kristiina6203 жыл бұрын
Nüüd nägin!! Ei tea, miks minu kommentaarid ära kadusid :( Aitäh, et siiski vastasite. Väga oluline info minu jaoks, aitäh!
@aliizuuu3 жыл бұрын
Ehk tulevikus midagi perioraalsest dermatiidist, sellest ülivähe infot :(
@drbret90573 жыл бұрын
Tere, Aliis Kindlasti teen ka sellel teemal video. Tervitades Dr Bret
@RTiks3 жыл бұрын
Ei taha nõustuda, et ka talvel Eestis päikesekreemi kasutada. See blokeerib ka selle väikse päikesekoguse mida oleks hädasti vaja meie pimedas kliimas.
@drbret9057 Жыл бұрын
Tere, Aitäh kommentaari eest. D-vitamiini toodab UVB kiirgus, mille intensiivsus talvel on väga madal. Talvel soovitame päikesekaitsekreeme kasutada eelkõige just nahavananemise (aga ka teatud nahahaiguste ägenemise ennetamiseks). Talvel on parim D-vitamiini allikas siiski toidulisandid. Tervitades Dr Bret