По закону можна до 10000 не декларування але наші славні митники питають скільки грошей везети і якщо маєте пару тысяч то вони починають ходити навколо вас як коти навколо сметани противне явище.
@nakazuaАй бұрын
ну нехай собі ходять:)
@MichealTownley-d5oАй бұрын
@@nakazua Нехай ходять тільки ці ходіння закінчуються хабарями.
@Володимир-с2м5 күн бұрын
Та знаємо ,що все що наше , насправді не наше, а наших рабовласників! Що тоді казати про щось цінне, що дісталося в спадщину? А коритокористувачі та хабарники монами вивозять , купляють віли та хаткм у ЄС
@yurekyurek136718 күн бұрын
Замкнуте коло, продати по довіреності можна, а вивезти гроші по декларації може тільки власник. Я тоді бути?
@nakazua13 күн бұрын
Вивозити по 10 тис євро або залучити ще родичів (ліміт 10 тис євро це на одну людину). Або завести гроші на карту і використовувати її за кордоном (але з лімітами)
@yurekyurek136713 күн бұрын
@@nakazuaтак, але в такому разі гроші не будуть задекларовані і не зможеш закордоном доказати законність їх походження, правильно я розумію?
@АлексейШишканов-г7жАй бұрын
Друзі, что тут не ясно? Политичечкая воля заключается в том чтобы препятствовать выводу средств из Украины. И вызод денег осуществляется теперь максимально обходными путями... Крипта для банков, это та же наличка без подтверждения происхождения. Для иностранных банков это то же самое как если бы ваши родственниками вивезли по десятке, без подтвердждений. Основная идея в недекларировании суммы в 10 тысяч, это так сказать усредненное мировое значение накоплений в течение жизни усредненного человека. То-есть когда родственники вывозят и вывоз имеет разовый характер, тут подразумевается что это их личные средства. И в принципе разово эту сумму и на счет можно положить А вот если больше, то это как бы дольше чем среднее накопление, и тогда потрудитесь объяснить откуда деньги. Прийдется попыхтеть чтобы большую сумму положить на счет в Европе.
@evgeniabayakina5096Ай бұрын
❤❤❤
@ДжулияБарташАй бұрын
Краще, бути присутнім при продажі квартири
@nakazuaАй бұрын
Якщо є можливість, так. Але не у всіх вона є
@victorn5281Ай бұрын
На дітей і родичів теж можна вивозити до 10 тисяч, тобто 20-30-40 за раз якщо їхати з дітьми і ншими родичами - близькими друзями які не вкрадуть ці гроші
@avokado28Ай бұрын
@@victorn5281 ні, на сім'ю10 тис,якщо їдете разом.
@olegspivak1376Ай бұрын
@@avokado28 Ничего подобного! 10 тыс. на одного человека. Если вы считаете обратное - предоставьте ссылку на соответствующее законодательство.
@olegspivak1376Ай бұрын
@@avokado28 А если не разом, а в разных вагонах? )))))
@avokado28Ай бұрын
@@olegspivak1376 почитайте, на сайті, про перетин кордону все ясно сказано.Якщо у вас різні прізвища, або різне написання прізвищ у паспорті, тоді можливо провезти і більше.Дітей в рахунок не приймають
@nakazuaАй бұрын
Держ.митна служба customs.gov.ua/news/zagalne-20/post/pravila-peremishchennia-valiutnikh-tsinnostei-cherez-kordon-ukrayini-1047 Щодо неповнолітніх осіб: вони мають право на транскордонне переміщення валютних цінностей у сумі/вартістю, встановлених валютним законодавством. При цьому письмове декларування від імені особи, яка не досягла 16-річного віку, здійснюється її законним представником.
@SEM-YАй бұрын
А як виписатися дистанційно без приписки на нову адресу (її немає)?
@nakazuaАй бұрын
Якщо мова йде про НЕвійськовозобов'язану особу, то виписатися в Дії або точно так само зробивши довіреність на представника, який в Україні це зробить за вас. Якщо мова йде про військовозобов'язаного - ніяк. Продавати нерухомість (прописаний в ній військовозобов'язаний цьому не перепона). А потім новий власник зможе зняти вас з реєстрації самостійно.
@SEM-YАй бұрын
@@nakazua Дякую за відповідь. Прочитав в інтернеті що не власника можна виписати через заяву в суд від власника. І це не залежить від облікового статусу того кого виписують. Це працює тільки через суд чи можна через ЦНАП? А якщо від імені власника то яка має бути довіреність? Ви надаєте послуги по супроводу таких позовів?
@nakazuaАй бұрын
В інтернеті застаріла інформація :) Власник може виписати НЕвласника - без суду, звернувшись в ЦНАП. Звісно, якщо раптом станеться так, що ЦНАП йому відмовить, тоді треба буде оскаржувати в суд. І так ми зможемо вести справу)
@SEM-YАй бұрын
@@nakazua дякую за відповіді
@НаталіяПетрівна-о9сАй бұрын
Дякую за інформацію. Дуже корисна і зрозуміла. А що ви можете сказати про трохи інший варіант розрахунку за продаж нерухомості. Покупець розраховується готівкою, а продавець кладе цю готівку на свою картку в Євро в Україні і вже цю картку перевозить.. Такий варіант проходить ?
@lagogardaАй бұрын
Я вам и так скажу что проходит.
@olegspivak1376Ай бұрын
Минус 1-2% комиссия банка за приём на карту, скорее всего. При использовании в Европе ограничения по снятию наличных (сумма ограничений озвучена в ролике).
@nakazuaАй бұрын
Звісно. Але у відео я казала, що при використанні цієї карти за кордоном будуть ліміти.
@grysam5239Ай бұрын
У Вас проблеми виникнуть вже в Україні. Банк запитає, звідки така сума. Ви надасте договір купівлі-продажу. Банк скаже, що договір не є дійсний, тому що розрахунок повинен бути в гривні і безготівкою Скоріш за все євро у Вас прийме і заморозить. Доки, спочатку Ви не надасте пояснення, а потім покупець.
@olegspivak1376Ай бұрын
@@grysam5239 Пояснення тут просте - передача грошей проходила декілька днів по 50 тис грн у день (не більш). А якщо ще нотаріус пропише такий порядок розрахунків у Договорі, то нічого й пояснювати не треба - хай читають Договір. Дійсно, згідно чинному законодавству, якщо проміж фізичними особами є угоди на сумму більш ніж 50 тис грн, вони повинні проходити у безнальній формі. Але ніхто не лімітує період розрахунків. Тож продали нерухомість за 2 млн грн, та отримували гроші за неї по 50 тис протягом 40 днів після укладення угоди.
@rkopolo7675Ай бұрын
Як на митниці дізнаються що я везу більше ніж 10 тис. евро?
@SwitlanaFirmanАй бұрын
@@rkopolo7675 вони можуть попросити Вас після просвітлення Вас і ваших сумок порахувати при н х гроші, або самі перерахують. Це, як повезе... Бо у нихих чуйка на тих хто везе. Я свідком була такої ситуацїї, так що краще задекларувати якщо більше 10 тис. Бо підуть усі ваші гроші на державу і плюс штраф
@actualprojects9741Ай бұрын
@@rkopolo7675 😝 смішно
@lagogardaАй бұрын
Выборочная проверка.
@olegspivak1376Ай бұрын
По глазам и поведению.
@nakazuaАй бұрын
Запитаю вас. Якщо скажете, що не везете, тоді 2 варіанти: або повірять і ви провезете без проблем. Або вирішать перевірити (на що мають повне право), тоді будуть наслідки (описані у відео)
@alexander5241Ай бұрын
а при декларуванні податки чи мито треба сплачувати?
@olegspivak1376Ай бұрын
Нет.
@nakazuaАй бұрын
Ні
@rolandmarchukАй бұрын
А чи може довірена особа при продажі отримати кошти на власний рахунок у євро, і вже потім знявши їх отримати довідку у банку і перевозити закордон?
@nakazuaАй бұрын
Може
@Бог-б6юАй бұрын
5% військового податку з якого місяця?
@olegspivak1376Ай бұрын
Этот налог привязан к НДФЛ. Если при продаже НДФЛ платится, то и платится ВС, а если нет, то и ВС не платится. НДФЛ платится со второй продажи недвиги в год. Если продажа единственная в год, то НДФЛ не платится. За исключением, если эта недвига не была приобретена вами менее 3 лет до даты предполагаемой продажи.
@Бог-б6юАй бұрын
@@olegspivak1376 я заплатив 1.5% збору. То в листопаді доведеться доплачувати за жовтень заднім числом?
@nakazuaАй бұрын
Закон вже прийняли, але чинності ще не набрав. Імовірно найближчими днями набере.
@nakazuaАй бұрын
ні! Ні в якому разі. Закон не буде поширюватись на вашу минулу угоду в жовтні.
@Бог-б6юАй бұрын
@@nakazua дякую)))
@jonblack7317Ай бұрын
Скажите а как быть с тем что все процедуры прописки и выписки из квартиры мужчин проходят через тцк? каким образом можно провести сделку если мужчину не выпишут?
@DmytrobieliakАй бұрын
@@jonblack7317 теж цікавить відповідь на це питання. Давайте в топ піднімемо коментар
@olegspivak1376Ай бұрын
Договариваться с покупателем.
@nakazuaАй бұрын
Прописаний в квартирі чоголовік ніяк не заважає продажу квартири. Головне, щоб покупці погодились купити із прописаним. Юридично - ніяких перепон для цього немає. А покупцям варто пояснити, що вони як нові власники зможуть зняти його з реєстрації самостійно без ТЦК і навіть без згоди цього прописаного. Бо вони власники.
@nakazuaАй бұрын
відповіла:)
@jonblack7317Ай бұрын
@@nakazua Дякую за відповідь
@ИринаВаракутаАй бұрын
Подскажите,пожалуйста,а если везу 10000 дол не евро,что считается в эквиваленте?Спасибо
@nakazuaАй бұрын
рахується еквівалент
@flex3065Ай бұрын
По закону евро.
@ИринаВаракутаАй бұрын
А если я,к примеру принесу 10000 дол в кассу и положу на свой валютный счёт в банке,а остальные 10000 дол буду вести наличкой без декларации!?
@olegspivak1376Ай бұрын
Без проблем. На таможне отслеживают траффик НАЛИЧНЫХ денег. За безналичной частью следит уже украинский банк, который следует национальному законодательству.
@nakazuaАй бұрын
Скільки у вас на рахунку в банку, митницю не цікавить. Їх цікавить лише, щоб ви без декларування не везли більше ніж 10 тис євро
@lyudmylalahotska9272Ай бұрын
А чи можна з українського рахунку перевести гроші на закордонний рахунок. Везти пачки грошей теж небезпечно. Та й для чого? Які умови переводу грошей (чи є необхідність сплачувати за цю операцію та приблизно який відсоток)? Дякую.
@olegspivak1376Ай бұрын
Нельзя. Особенно сейчас.
@rolandmarchukАй бұрын
Нізя, бо що? Бомби на кордоні?
@olegspivak1376Ай бұрын
@@rolandmarchuk Та нічого. Я ж тільки констатував факт. А чому - то до можновладців.
@nakazuaАй бұрын
Через воєнний стан діють обмеження на виведення коштів за кордон. Тому на даний момент перевести гроші на закордонний рахунок можна тільки з валютної картки і тільки в межах 100 000 грн. на місяць в еквіваленті (по курсу НБУ). Тому велику суму коштів вам доведеться досить довго такими частинами переводити. І за кожен переказ банк буде знімати комісію (зазвичай біля 1%)
@nakazuaАй бұрын
Через воєнний стан діють обмеження на виведення коштів за кордон. Тому на даний момент перевести гроші на закордонний рахунок можна тільки з валютної картки і тільки в межах 100 000 грн. на місяць в еквіваленті (по курсу НБУ).
@andrey437Ай бұрын
Навіщо це відео, рішення проблеми не розкрито, тільки очевидна інформація що нічого у вас офіційно не вийде...
@olegspivak1376Ай бұрын
Выйдет, но есть большой риск потерять значительный % от суммы. Особенно, если сумма велика и попадёте на валютную турбулентность.
@nakazuaАй бұрын
Рішення розкрито, просто воно вам не подобається :) Це різні речі. Чи можна дистанційно продати? - можна, зробіть довіреність. Чи можна вивести кошти? - можна, але з обмеженнями. Або отримуєте оплату по безналу, знімаєте з рахунку і декларуючи везете через кордон усю суму. Або отримуєте готівку, але вивозите лише частинами по 10 тис євро. Іншу суму наприклад на рахунок кладете дружині, синові, дочці. Кожен знімає кошти з рахунку і теж вивозить по 10 тис євро. Або просто за кордоном в межах лімітів використовуєте кошти на укр. рахунку. Рішень багато. І всі вони у відео розкриті. Те що не існує простого рішення "хочу везти 100 тис євро без декларування і питань" - то це не проблема відео. Це реальність. І інформація про те, що це НЕМОЖЛИВО зробити законно - це теж дуже корисна інформація для багатьох.
@grysam5239Ай бұрын
Чи можна зі свого валютного рахунку в Україні перевести кошти на свій валютний рахунок за кордоном ?
@johnwhont3946Ай бұрын
Не знаю як зараз, але раніше такі перекази були заборонені.
@oleksandrkazantsev6350Ай бұрын
@@grysam5239 рабам нельзя. Депутатам можно
@tanya.b9860Ай бұрын
Було можливо гроші з валютної картки України зняти в Европі в банкоматі і зберегти чеки, потім з ними в Европейський банк та класти на рахунок як доказ походження показувати їх. Раніше обмеження буде лише по гривневій картці, не знаю як зараз
@nakazuaАй бұрын
Можна, але через воєнний стан є обмеження - такі перекази дозволені в межах 100 тис грн на місяць. Крім того треба заплатити комісію за переказ (зазвичай біля 1%)
@nakazuaАй бұрын
зараз обмеження на зняття готівки є. У відео озвучено розмір.