Bardzo dziękuję za te 10 wykładów, naprawdę świetnie wytłumaczone!😀
@Wiktoriaj0210 күн бұрын
Mega super pani tłumaczy, obejrzałam wszystkie 10 wykładów
@aleksandrawrzesinska68254 ай бұрын
Dziękuję za Pani wykłady- wszystko wytłumaczone rzeczowo, a w dodatku bardzo miło się Pani słucha :))
@Fiksiak7 ай бұрын
Dziękuje Pani bardzo za wykłady :) Super tłumaczone.
@patrycjawodarczyk88274 жыл бұрын
SUPER WYKŁADY!!! Mam nadzieję że będzie następna część . Pani Weroniko dużo się nauczyłam z pani wykładów przyjemnie się pani słucha. Dziękuję 😊
@1matim Жыл бұрын
dziękuję za wykłady, bardzo pomocne
@meryandruchiw61033 жыл бұрын
Bardzo dziękuję za Pani wykłady, były dla mnie bardzo pomocne w czasie przygotowań do egzaminu
@krzysztofwa7288 Жыл бұрын
2:20
@krzysztofwa7288 Жыл бұрын
3:17
@krzysztofwa7288 Жыл бұрын
3:24
@krzysztofwa7288 Жыл бұрын
3:34
@krzysztofwa7288 Жыл бұрын
4:04
@grysiu4725 күн бұрын
Dziekuje za wykłady🎉
@kasialotnik286411 ай бұрын
c6 i c7 jak Pani tłumaczy to wedle pani słów " prosto i w lewo " , co nie jest tym samym co prosto lub w lewo , a tak chyba powinno być . Ale ogólnie dziękuję za wszystkie 10 wykładów , bardzo dobrze tłumaczone . Powodzenia .
@antonistojowski33833 жыл бұрын
Proszę o następne materiały Świetnie Pani tłumaczy
@twojastara33103 жыл бұрын
to było bardzo pomocne, dziekuje!
@pawel.88204 жыл бұрын
Super wykłady. Czy możecie zrobić materiał o zawracaniu?Jest to często lakonicznie tłumaczone zagadnienie, z którym kursanci mają sporo problemów. Zawracanie na przełączce jednokierunkowej, dwukierunkowej (gdzie uczy się zawracania wąsko, a prawo nakazuje kolizyjnie szeroko), z drogą poprzeczną,z drogą poprzeczną i częścią do zawracania. No i może podać przykład przełączki na Al. Zwycięstwa na wysokości Elizy Orzeszkowej, to miejsce budzi kontrowersje.
@klaudiaanisko5583 Жыл бұрын
Dziekuje 😊
@piotrpolak49253 жыл бұрын
🍀 Dziękuję i pozdrawiam.
@renatajezowska85954 жыл бұрын
... Bardzo pomocne ❤ czy będą dalsze wykłady ??? Było by bajecznie 😊😁
@andziasylantekantos59043 жыл бұрын
Czy beda kolejne wykłady
@jerzy68044 жыл бұрын
W Polsce niedopuszczane jest stosowanie znaku C-12 bez znaku A-7. Brak przepisów rozstrzygających o pierwszeństwie w przypadku braku znaku. Proszę porównać naszą zasadę prawej z tą z Konwencji Wiedeńskiej, to dowie się Pani dlaczego wprowadzono wymóg stosowania dwóch znaków. Niech Pani wyjaśni na czym polega różnica pomiędzy tymi dwoma zasadami "z prawej strony" Jest zasadnicza różnica, jak niebo i piekło. Zapraszam do wykładu.
@BLOG-RRD4 жыл бұрын
Jerzy-ku. Zapraszasz do czy na wykład, bo to taka różnica, jak niebo i piekło. Mam nadzieję, że wiesz czym jest nakaz znaku C-12 "ruch okrężny", czym jest i co oznacza jego nazwa, a także to czym jest "skrzyżowanie o ruchu okrężnym" o którym jest mowa w art. 24.7.3 ustawy Prawo o ruchu drogowym i przed którym ostrzega znak A-8 o tej właśnie nazwie. Jeżeli wiesz to nie mamy o czym dyskutować, a jeżeli nie wiesz to tym bardziej. Zapraszam na blog MrErdek1 i po zapoznaniu się z jego treścią zapraszam do zadawania pytań. Prosze tylko byś nie wypisywał kłamstw , jak np. to, że w Polsce, która jest od 1988 roku sygnatariuszem Porozumień europejskich i Konwencji wiedeńskiej o ruchu oraz o znakach i sygnałach drogowych, nie wolno stawiać na wlotach samotnych znaków C-12. Stosując się do tych umów nie tylko, że można, ale można nawet dodawać do nich znak STOP zamiast znaku A-7. NIE WOLNO, a robi się to od 15 lat, dodawać do znaku A-7 znaku C-12, bo nie dość, że nie ma to sensu, to na dodatek nie pozwala na to żaden przepis. To zasadnicza różnica, jak niebo i piekło, gdyż węgiel kamienny nie jest tym samym co kamień węgielny.
@marianczarnocki61613 жыл бұрын
@@BLOG-RRD Panie Ryszardzie, jeśli żaden przepis Pańskim zdaniem nie pozwala dodawać do znaku A-7 znaku C-12, to dlaczego istnieje taki zapis w Rozporządzeniu w sprawie znaków i sygnałów drogowych z 2002r. - $36 ustęp 2.: "Znak C-12 występujący łącznie ze znakiem A-7 oznacza pierwszeństwo kierującego znajdującego się na skrzyżowaniu przed kierującym wjeżdżającym (wchodzącym) na to skrzyżowanie."? Pozdrawiam.
@BLOG-RRD3 жыл бұрын
@@marianczarnocki6161 Szanowny Panie Marianie. Jestem pewien, że odróżnia Pan kamień węgielny od węgla kamiennego, a jeśli tak, to powinien Pan zauważyć to, że dodawanie znaku A-7 l(ub STOP wg Porozumień europejskich i Konwencji wiedeńskiej o ruchu oraz o znakach drogowych) do znaku C-12 w celu odwrócenia pierwszeństwa z pierwszeństwa z prawej na pierwszeństwo z lewej, nie ma nic wspólnego z dodawaniem znaku C-12 do znaku A-7. TO JEST BEZPRAWIE - wymysł pewnego Nikodema Dyzmy z czasów PRL. Ta patologia pojawiła się w polskiej praktyce w 2005 roku w Krakowie. Tak przy okazji. Skrzyżowanie o którym jest mowa $36 to nie RONDO.
@BLOG-RRD4 жыл бұрын
Super, że nie padło z Pani ust stwierdzenie, że skrzyżowanie o ruchu okrężnym jest rondem, gdyż to jedynie nieuprawniony wymysł z czasów przewodniej siły PZPR. Kolejny raz chylę czoła. Bardzo mi jednak przykro, że nie poprzestała Pani na pierwszym zdjęciu o 2:27, które przedstawia trójwlotową semidwupasową budowlę typu rondo o okrężnej organizacji ruchu. To wg mojej wiedzy rondo wybudowane w Sosnowcu. Zdjecie o 2:30, to amerykańskie mini-rondo o kierunkowej, niestety nie okrężnej organizacji ruchu, zatem bez związku z ruchem okrężnym oraz prawem europejskim i Konwencją wiedeńską. Zdjęcie, które pojawiło się o 2:38 przedstawia KIERUNKOWO zorganizowany kierowany sygnalizacja świetlną plac Hiszpański w Barcelonie, niestety także bez związku z "ruchem okrężnym" i znakiem C-12. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Pozwala mi Pani wierzyć w to, że nie wszyscy instruktorzy i wykładowcy OSK dali się ubezwłasnowolnić przez niedouczonych egzaminatorów WORD i ich dyrektorów.
@jerzy68044 жыл бұрын
Znak C-12 „ruch okrężny” oznacza, że na skrzyżowaniu ruch odbywa się dookoła wyspy lub placu w kierunku wskazanym na znaku. 2:30 brzydka wyspa? Znak nie dotyczy brzydkich, tylko gdzie to pisze?
@BLOG-RRD4 жыл бұрын
@@jerzy6804 Moze bardziej do rzeczy, i na temat, bo nie ogarniam tej wypowiedzi. W materiale jest mowa o "ruchu okrężnym" i znaku o tej międzynarodowej nazwie, a pokazane na filmie rondo nie ma nic wspólnego ani z prawem europejskim, ani "ruchem okrężnym", więc jest tu wsadzone bez jakiejkolwiek podstawy.
@bozenagawecka16214 жыл бұрын
ń
@mateusz45144 жыл бұрын
Meeega wykłady! Będą jeszcze następne części?
@Eryk_Kanciak_wyn3 жыл бұрын
@OSK ARTOM Tomasz Jerenkiewicz no i gdzie są?
@wiktorbib79434 жыл бұрын
Witam, proszę o kontakt - chciałbym wykorzystać filmiki jako przykłady w mojej pracy inżynierskiej - aplikacja webowa do zarządzania i tworzenia kursów nauki jazdy :)