Дякую за дуже за змістовну лекцію! Матеріал гарно викладений, формат таблиці дуже чітко сформульований та зрозумілий! Цікаво було почути як про принципи міжнародного права, так і про принципи цивільного.
@ЕваВальтер-х2д9 ай бұрын
Як на мене, ваші таблички - найкращий спосіб для запам’ятовування. Вся інформація подана доступно та зрозуміло. Завдяки лекції+ таблиці остаточно зрозуміла відмінності МП від внутрішньодержавних систем прав
@YanaHuz9 ай бұрын
Дуже дякую за цікаву та інформативну лекцію. Особливо мені сподобалось таблиця: «Система джерел національного публічного права» все дуже чітко і змістовно пояснено. Також мені дуже сподобалося, що кожен тест детально розібраний.
@juliyakolesnik93849 ай бұрын
Дуже змістовна та інформативна лекція завдяки візуальній подачі інформації у вигляді таблиць, прикладів і одразу ж поясненні їх. Змогла детально розібратися в змісті концепцій міжнародного та національного права, тому що були проблеми з цим питанням . Дякую !
@nastiaruban8879 ай бұрын
Дуже інформативно, дякую! Чітко, зрозуміло, без «води») таблички взагалі супер!
@АлексаЗиноватная9 ай бұрын
Гарно розкрито питання щодо вирішення колізій між різними джерелами. Також була новою інформація щодо відмінностей нормативного та нормативного актів, інформація розкрита поетапно дуже зрозуміло. Круто, що у розділі про порівняння національного і міжнародного законодавства є обширний опис принципів тлумачення Європейської конвенції з прав людини. Також дуже актуальна інформація щодо дискримінації
@Юлияниколенко-х2н9 ай бұрын
Дякую за лекцію) До речі, з цікавістю дізналася, що вже існує законодавчо встановлена ієрархія нормативно-правових актів, оскільки, якщо взаємозв'язок між Конституцією, законами та міжнародними договорами прямо визначений у Конституції, то інші аспекти не завжди настільки зрозумілі) А про принципи європейської конвенції з прав людини взагалі круто та цікаво викладено. Про легітимність Майдану було також дуже цікаво послухати!)
@AlvardN9 ай бұрын
Було дуже цікаво послухати про джерела публічного права, та дізнатися більше про ієрархію нормативних актів 22:35. Окремо дякую за подачу інформації у вигляді таблиць - все зрозуміло та чітко пояснено.
@yuriss9 ай бұрын
Добре розкриті питання, а що головне, зміст лекції повністю відповідає змісту відео. Використання візуальних матеріалів, таких як таблиці та схеми, додало ясності та легкості у сприйнятті інформації. Завдяки цій лекції, розуміння теми стало глибшим, а запам'ятовування матеріалу - ефективнішим. Дякую лектору за роботу!
@АртурГалкин-ч5ц8 ай бұрын
Дякую за це важливу відео у підготовці до ЄФВВ. Тема джерел публічного права та принципів публічного права дуже захоплююча і важлива. Ваш розбір та підходи, поради є надзвичайно цінними, і я дуже вдячний за те що маю можливість так спростити свою підготовку дякуючи вашому матеріалу.
@sofbog9 ай бұрын
Гарна лекція, не всі викладачі так чітко та змістовно надають інформацію, видно що вам не байдуже, надали гарний матеріал, та обгрунтували кожне речення, дуже копітка робота, пишаюсь Вами як викладачем, дякую що Ви стараєтесь для учнів
@AlinaGvozdyk9 ай бұрын
Матеріал лекції викладено зрозуміло, якісно пояснено відмінність між публічним та приватним правом. Завдяки цій лекції я навчалась відрізняти пряму дію Конституції від верховенства Конституції. Дякую Вам за лекцію!
@ОлежикМарчук10 ай бұрын
Досить влучно та лаконічно викладена інформація про ієрархію нормативно правових актів. Після перегляду став реально розуміти ієрархію. Дуже допомогло в навчанні. Дякую
@MiroslavaBondar10 ай бұрын
Як на мене, то дуже доступна на сприйняття та розуміння лекція. Формат подачі матеріалу у таблиці + усне пояснення = гарне засвоєння інформації. Особисто для себе, прояснила питання стосовно ієрархії норм міжнародного права, бо раніше все плутала...) Загалом, цікава лекція, думаю, що ще не один раз буду звертатися за підказками до цього відео.
@Amelchennkkoo10 ай бұрын
Дякую Вам , Юрію Дмитровичу , за доступно викладений матеріал . 🙂Чітко і зрозуміло, особлива дяка за те , що матеріал у вигляді таблиць . У таблицях все зрозуміло викладено , а також так дуже зручно та практично засвоюється текст . Також дуже допомають у розумінні питання приклади ( таблиця 6.1) . Чим далі дивишся , тим складніші таблиці стають 😅 але на диво , хоч вони великі , але їх не складно зрозуміти , головне хотіти .Також важливо робити перерви при сприйнятті , бо інколи здається, що голова може вибухнути від такої кількості інформації 😊🤭
@ОленаУпір9 ай бұрын
Цікаво слухати ваші лекції. Ви добре донесли що таке це мʼяке право. І взагалі ваш підхід до викладення матеріалу дуже легкий до сприйняття. Також дізналась про «opinion juris" в темі джерел міжнародного права.
@ckaiie7299 ай бұрын
Велике дякую за подачу інформації у такому зручному форматі. Ваші таблиці є найкращими для зрозуміння і сприйняття матеріалу. Постійно були проблеми з темою ієрархії норм міжнародного права, але після перегляду лекції, завдяки вашим поясненням, все засвоїла. Обовʼязково буду рекомендувати вас та ваші таблиці здобувачам освіти, захоплююче пояснення та структурований матеріал!!
@Dima_Toporkov9 ай бұрын
Дякую за лекція , цікаво було дізнатись про джерела права , а саме про декрети КМУ шо вони по ієрархії вище ніж укази президента. Та дуже цікаво розписано юридичні властивості конституції про пряму дію , підвищену стабільність.
@SkorokhodAnna9 ай бұрын
Мене вразило, як чітко і зрозуміло Юрій Дмитрович пояснив складні теми, такі як відмінність між публічним та приватним правом, ієрархія нормативно-правових актів та співвідношення міжнародного та національного права. Особливо круто, що в лекції є візуальні матеріали, такі як таблиці та схеми, щоб зробити інформацію більш доступною. Це дійсно допомогло мені краще зрозуміти та запам'ятати матеріал. Ще один момент, який мені сподобався, - це те, що лектор не просто читав лекцію, а й заохочував студентів до дискусії. Це зробило заняття більш інтерактивним та цікавим. Загалом, я хочу сказати велике спасибі лектору за цю чудову лекцію!
@hambrientoamigo206910 ай бұрын
Взагалом дуже корисний плейліст, в суміж з гарним поясненням матеріалу. Особисто мені було цікаво розібратися з таблицєю 49:43 на якій чітко описана різниця між ПМП і ЗПП. Ще мені сподобалось як Ви на прикладах з тесту, особливо на 1:07:36, пояснюєте відповідь простою мовою так, щоб усі зрозуміли і запам'ятали. Дякую за лекцію !
@d.semeniuk10 ай бұрын
Хороша та інформативна лекція . Довго не могла запамʼятати інформацію стосовно теорій та концепцій співвідношення міжнародного та національного права , але завдяки Вашим поясненням - все зрозуміло . Найбільше подобається те , що інформація подається в досить простому поясненні , яке допомагає студентам без проблем зрозуміти та засвоїти даний матеріал . Дякую !
@ДмитроВдовенко-и7ь10 ай бұрын
Дуже дякую за такий спосіб донесення інформації, ці таблиці найкращі для розуміння та сприйняття матеріалу. Таблиця з ієрархію нормативних актів дуже сподобалася все чітко та без води.
@lutii07039 ай бұрын
Вау, це відео дійсно рятує! Матеріал про джерела та принципи публічного права викладено чітко, логічно та зрозуміло, що робить його незамінним ресурсом для підготовки до ЄФВВ.
@ІринаГалюк-ы5т9 ай бұрын
Ця лекція була захоплюючою, особливо цікаво було дізнатися про систему джерел національного публічного права.Особисто для мене цікаво розглянути те, що судові рішення іноді виділяються як окрема категорія серед інших джерел, але також можуть вважатися формалізованими. Аналіз питання ієрархії нормативних актів, а також відмінностей між міжнародними правами та національними системами права, є дуже цікавим. Дякую за таку інформативну лекцію!
@Катя-п1ю3х9 ай бұрын
Цікава та інформативна лекція . Багато дізналася про принципи європейської конвенції з прав людини . Також дякую вам за те що чітко та зрозуміло розповіли про ієрархію нормативно правових актів .
@АнастасіяПрошак10 ай бұрын
У цій лекції було дуже цікаво дізнатися щодо системи джерел національного публічного права , особливо цікаво було дізнатися , що судові рішення часто виокремлюють як окрему від інших джерел категорію , але іноді зараховують до формалізованих джерел , було цікаво розглядати питання щодо ієрархії нормативних актів , а також про відмінності МП від внутрішньодержавних систем права і про теорії співвідношення МП та НП Дякую за лекцію !
@AnnaTsupenkova10 ай бұрын
Пізнавальна лекція! дізналась про порядок застосування актів і відмінність нормативного акта від адміністративного і їх критерії. Було корисно послухати про зміст і теорії міжнародного і національного права. І також добре було освіжити в пам'яті які акти видають такі суб'єкти як ЦООВ,місцеві державні адміністрації та місцеві ради)
@snizana.kylivnyk10 ай бұрын
Інформаційна лекція стосовно теорій та концепцій співвідношення міжнародного та національного права. Цікаво викладена інформаційна стосовно ієрархії нормативно правових актів. Цікаво було дізнатися, що судові рішення часто виокремлюють, як іншу від джерел категорій. Дякую за лекцію!
@АртёмХмелюк-й7е10 ай бұрын
Дуже цікаво. Раджу всім послухати лекцію. Сам до вашої лекції не дуже розумів про м'яке право. Після вашої лекції стало все чітко зрозуміло. Також дуже цікаво коли лекція проводиться з розбиранням тестів які проходили студенти. Корисно зрозуміти роботу над помилками
@КарінаКальяненко-х3у9 ай бұрын
Дуже цікава та пізнавальна лекція, усе викладено детально, зрозуміло та цікаво. Мені стало зрозуміло, що цивільний процес це галузь публічного права. Також, що ієрархія НПА є законодавчо закріплена. Не чула про Акт НБСЄ, що у ньому міститься повний перелік принципів МП) Дякую Вам за пізнавальні лекції та чудові семінарські заняття🙂
@AnnaLitvin-nv4bd10 ай бұрын
На мою думку дуже корисна лекція, так щей таблиці з усним поясненням, просто супер. До перегляду лекції не зовсім розуміла різницю між теоріями співвідношення міжнародного та національного права, та переглянувши все зрозуміла. Також, сподобалось як Ви розповіли про універсальні принципи міжнародного права, і де кожен принцип закріплений.
@юлиягалаган-з1и11 ай бұрын
Мені деже цікаво ,та пізнавально ,дивитись відео у форматі ,розбору тесту. З того що особливо запамяталось :це легітимність ,набрання чиности актами ,міжнародний звичай .... Дякую за чудове та пізнавальне відео, яке є дуже крисним ,у підготовці до тесту!
@ВалерияКосюрка11 ай бұрын
Було дуже цікаво та пізнавально дивитись та дізнаватися про щось нове , особливо було цікаво дізнатись про систему джерел національного публічного права , про ієрархію нормативних актів , та також про властивості конституції як основного закону
@КарінаКальяненко-х3у10 ай бұрын
Дякую за можливість дізнатися чогось нового, цікаво було дивитися на законодавчу ієрархію НПА і порівнювати її зі співвідношенням між законами та міжнародними договорами і також про принципи. Також було цікавим подивитися про власне конституцію, як основний закон. Добре, що є розбір тестів, в яких чітко пояснюється чому саме дана відповідь являється правильною
@stacymanchenko895211 ай бұрын
Увлекательно раскрыты основные принципы, лежащие в основе этой сферы права, а также разнообразные источники, из которых они происходят. Узнала много нового для себя, особенно о важности законодательства и прецедентов в формировании правовых норм. Спасибо за доступную и полезную информацию.
@ЗлатнікЯн9 ай бұрын
Дуже дякую за інформативну лекцію ,почав краще розуміти ієрархію нормативно правових актів, та виявляється я не знав що правові акти нац.банку є вищі ніж акти інших органів державної влади. Також дізнався що міжнародний звичай може регулювати міжнародні відносини одночасно із міжнародним договором
@СофияБроваренко11 ай бұрын
Очень познавательная лекция, ознакомилась подробно с принципами Европейской конвенции прав человека, классификацией международного права.
@ВероникаИорданова-ч9щ11 ай бұрын
Лекція є гарною можливістю закріпити вже наявні знання або дізнатися нове. Для себе підкреслила багато нових аспектів. Дуже класно, що є розбір тестів, кожну відповідь пояснюють чому саме така є вірна. Цікаво було дізнатися про «opinion juris” , саме це в темі джерел міжнародного права стало чимось новим до вивчення.
@V.Demydova11 ай бұрын
Було цікаво послухати про принципи європейської конвенції з прав людини, цікаво та чітко викладено про вирішення колізій, формат розбору тексту 👍🏼
@КаринаЖушман-х1э10 ай бұрын
Не маю гадки як усі, але за вашими таблицями я більше дізналася про міжнародне право, ніж на предметах орієнтованих на нього. Особливо корисним вважаю таблички про джерела публічного права розбір дуже детальний і пояснення зрозумілі. Так само табличка для вирішення колізії виявилася дуже зручною та практичною у застосуванні ( особливо пояснення що між актами одного ієрархічного рівня які виданні тим ж субʼєктом але у різний час використовуватися буде той що виданий пізніше навіть якщо той що виданий раніше не втратив чинність).
@ВадимМельник-г2щ9 ай бұрын
Чудово бачити відео, яке заглиблюється в тему публічного права, важливого аспекту будь-якого функціонуючого суспільства. Дискусія про джерела публічного права та його основні принципи особливо примітна.
@Дмитрий-м1е8р9 ай бұрын
Враховуючи значення Європейського вільного торгівельного об'єднання для бізнесу та економіки, відео стає корисним додатком для підготовки до ЄФВВ, хто прагне зрозуміти більш детально юридичні аспекти європейської інтеграції та регулювання міжнародної торгівлі в контексті європейського ринку 💯💯💯
@ДимаРужицкий-з9н10 ай бұрын
адміністративне судочинство та цивільний процес це галузі публічного права. Дуже раджу дивитися відео до тесту, а не після як я))) бо буде 2
@eightradio8 ай бұрын
В цій лекції піднімається тема Джерел права а також принципів публічного права. Для себе підкреслив роль цивільного процесу як гілки публічного права. Дізнався про ієрархію НПА та те, що вона єкономічно закріплена. Лекція допомогла нарешті розібратися з тим який чином набирають чиності нормативні акти всіх органів і чим вони відрізняються один від одного. Також зрозумів різницю між легальністю та легітимністю. Таблиці допомогають структурувати іфнормацію та більш поступово все зрозуміти.
@ОлександраФедоренко-х1э9 ай бұрын
Лекція доступна для сприйняття , цікава та зрозуміла інформація . Було цікаво почути про джерела національного публічного права , а саме про те , що вони поділяються на формалізовані і не формалізовані , також про критерії визнання цих джерел . Ця інформація буде корисною у подальшому навчанні.
@anastasiaadams834010 ай бұрын
Для мене лекція була зрозумілою для сприйняття.Подання матеріалу в табличній формі+ усне пояснення , дає змогу швидше опанувати матеріал . Були деякі питання , які я не до кінця розуміла до перегляду цієї лекції . Наприклад :про систему джерел публічного права,зокрема проте,що судові рішення часто виділяються в окрему категорію від інших джерел,але можуть бути включені до формалізованих джерел., також які документи відносяться до актів "м'якого права" та багато інших питань про які детально пояснено у відео-лекції .
@113_3vgdp9 ай бұрын
Сама по собі дуже цікава тема, як для мене. Колись я добре в ній розбиралася, тому що писала курсову роботу з цієї теми. Формат тесту- корисний. Тому ще, одна справа, коли ти вчиш теорію, а зовсім інша, коли ти розглядаєш це на практиці. Найцікавішим для мене був блок про принципи тлумачення ЄК з прав людини. Чесно кажучи, я ніколи не вирізняла дискримінацію на види. Я думала, що вона просто існує у своєму єдиному вигляді, це жахливо, та і все. Пряму дискримінацію я також назвала б «відкритою». Пункт про намір підтверджує це. Тобто якийсь суб'єкт навіть не приховує своїх намірів дискримінувати людину чи навіть групу людей, наприклад, за національною ознакою. Про непряму дискримінацію в мене з'явилася думка, що може вона має характер «ненавмисності, випадковості»? Тому що відсутність спеціальних обладнання, наприклад, для людей з обмеженою можливістю, це просто «пробіл» у конструкції та побудові того чи іншого приміщення. Тобто, у будівельника чи господаря цього місця немає мети образити чи принизити таких людей, він просто не подумав. І зробив помилку через свою необачність. Мені здається, така думка теж має право на існування…
@РоманКорниенко-ш7ы10 ай бұрын
Цікавий ви зробили тест свого часу. Тепер мені зрозуміло через ваші пояснення чому цивільний процес це галузь публічного, а не приватного права, тому що думав інакше. Також почув для себе нову інформацію, щодо формалізованих і неформалізованих джерел національного публічного права. Також у відео є багато таблиць з потрібною інформацією. Дякую за матеріал.
@sofbog9 ай бұрын
Багато разів шукала інформацію на джерела публічного права, ієрархію нормативних актів, про легітимність Майдану у 2013-2014 році та на жодному сайті не було стільки грамотно зібраної інформації та такого обʼєму, я у захваті та прикро що не знайшла вас ще на першому курсі. Ось посилання на хвилини, кому цікаві ці теми: 1. Джерела публічного права 12:04 2. Ієрархія нормативних актів 21:03 3. Легітимність Майдану 2013-2014 року 30:47
@АнастасияПрудникова-ш6е9 ай бұрын
З цієї лекції дізналася дуже багато нової та корисної інформації. Завдяки вашій табличці нарешті запам'ятала,що основні принципи МП знаходяться у Заключному акті Наради з питань безпеки та співробітництва в Європі,а не у Статуті ООН.Трошки ще плутаюся стосовно принципу гласності та відкритості в цив.процесі, було б дуже не погано,якщо пояснили різницю між ними )
@НікітаЧернєв9 ай бұрын
Більш обширне пояснення щодо джерел публічного права в контексті підготовки до ЄВФФ є досить зрозумілими та інформативними. Переглянувши відео надається більше розуміння основи для підготовки до ЄВФФ, а саме глибше розібратися у механізмах торговельного регулювання в Європейському союзі.
@korniyko11 ай бұрын
Цікаво було дізнатися, що вже є законодавчо закріплена ієрархія НПА, бо якщо співвідношення між КУ, законами та міжнародними договорами прямо прописані в КУ то інші не завжди такі очевидні. Розрізнення легальності і легітимності дещо нагадує співвідношення між законністю і верховенством права. Ніде не зустрічав згадки про Акт НБСЄ, як найбільш повний перелік принципів МП, в різних джерелах і матеріалах максимум - відсилка до Статуту Міжнародного Суду ООН, це прямо Nota bene.
@Ракета-е8ш9 ай бұрын
Цікаво було дізнатися, що ієрархія нормативно-правових актів вже закріплена у законодавстві, де співвідношення між Конституцією, законами та міжнародними договорами чітко визначені. Це нагадує важливість розрізнення між легальністю і легітимністю, як і співвідношення між законністю та верховенством права. Дивно, що в деяких джерелах не згадуються принципи Міжнародного права, такі як Акт НБСЄ, який є одним з найбільш повних переліків принципів міжнародного права.
@АлексейКотяк10 ай бұрын
Лекція допомогла нарешті розібратися з тим який чином набирають чиності нормативні акти всіх органів і чим вони відрізняються один від одного. Також зрозумів різницю між легальністю та легітимністю
@БогданПоліщук-л7ц9 ай бұрын
Матеріали лекції містить великмй об'єм інформації, який надає змогу дізнатися про ієрархію джерел права, розмежування публічного та приватного права, акти м'якого права.
@РостиславБойченко-ф5о9 ай бұрын
Лекція допомогла нарешті розібратися з тим який чином набирають чинності. Цікаво було дізнатися про "opinion juris".
@ВсеволодКлименко-щ5х9 ай бұрын
Принципи такі плаваючі, що джерела не завжди допоможуть в рішеннях та процесі. Хоча питання з галузі та пдівласності одного права іншому є цікавим
@ArinaFirsova11 ай бұрын
Лекція є насиченою , для себе визначила різний матеріал як класифікації МП, ієрархію нормативних актів, в джерелах міжнародного права багато інформації, передивлятися 2 рази щоб зрозуміти
@polinasefer9 ай бұрын
Дякую за дуже за змістовну лекцію! Матеріал гарно викладений, формат таблиці дуже чітко сформульований та зрозумілий! Цікаво було почути як про принципи міжнародного права, так і про принципи цивільного.
@Ракета-е8ш9 ай бұрын
Цікаво було дізнатися, що ієрархія нормативно-правових актів вже закріплена у законодавстві, де співвідношення між Конституцією, законами та міжнародними договорами чітко визначені. Це нагадує важливість розрізнення між легальністю і легітимністю, як і співвідношення між законністю та верховенством права. Дивно, що в деяких джерелах не згадуються принципи Міжнародного права, такі як Акт НБСЄ, який є одним з найбільш повних переліків принципів міжнародного права.
@AndriiDziubenko-w7v11 ай бұрын
Цікаво було дізнатися, що вже є законодавчо закріплена ієрархія НПА, бо якщо співвідношення між КУ, законами та міжнародними договорами прямо прописані в КУ то інші не завжди такі очевидні. Розрізнення легальності і легітимності дещо нагадує співвідношення між законністю і верховенством права. Ніде не зустрічав згадки про Акт НБСЄ, як найбільш повний перелік принципів МП, в різних джерелах і матеріалах максимум - відсилка до Статуту Міжнародного Суду ООН, це прямо Nota bene.