Підготовка до ЄФВВ. Цивільний процес. Адміністративне судочинство. Провадження. Оскарження. Перегляд

  Рет қаралды 1,786

Юрій Батан

Юрій Батан

Күн бұрын

Пікірлер: 64
@Dvy-d6k
@Dvy-d6k 9 ай бұрын
Дуже цікава та інформативна тема! Дякую за таке детальне пояснення про підготовку до ЄФВВ та особливості провадження. Особливо хочу відмітити пояснення в таблиці стосовно строків. Ця інформація буде корисною для всіх, хто цікавиться цією темою. Чекаємо на нові відео з подібними цікавими темами!
@АрсенийЛисеенко
@АрсенийЛисеенко 8 ай бұрын
Дуже крута лекція! Це відео стало доповненням знать з предмету "Адміністративного судочинства" яке в нас зараз є на 4 курсі. В цьому відео буквально викладено навіль більше інформіції ніж на всіх лекційних і семінарських занять по цьому предмету. І знову ж таки все дуже ефективно і доступно представлено в табличках, що тільки структурує знаття в голові для кращого засвоєння. Знову ж таки не перший раз бачу одразу приміненя матеріалу на тестових завданнях і дуже розгорнуте пояснення! Дякую за вашу плідну роботу!
@КатеринаМартинюк-в2ь
@КатеринаМартинюк-в2ь 9 ай бұрын
Дякую за чудову та змістовну лекцію! Як на мене, дуже зручним є те, що інформація про учасників судового процесу викладена у формі таблиці, це допомагає швидше засвоїти матеріал. Також із даної лекції я дізналась деяку нову для себе інформацію стосовно форм звернень громадян.
@ЮлияТараненко-к2р
@ЮлияТараненко-к2р 9 ай бұрын
Дякую за лекцію, найцікавіше ща вашу таблички допомагають не тільки в навчанні, а й на початку професійного шляху!) завжди можно підглянути строки розгляду звернень і запитів) А так дійсно багато чого для себе нагадала, дуже цікаво!)
@ЛарисаКруглій
@ЛарисаКруглій 9 ай бұрын
Дякую Вам за цю лекцію! Дуже цікаво та зручно запам'ятовувати роз'яснення про форми звернення громадян та учасників судового процесу. Таблиця загальної характеристики проваджень дає чітке розуміння в різниці певних категорій/інсанцій.
@juliyakolesnik9384
@juliyakolesnik9384 9 ай бұрын
Дуже змістовна лекція та викладена в достатньо зрозумілій формі, завдяки візуальному матеріалу в вигляді табличок , що є дуже зручним для розуміння і + пояснення лектора ! Стосовно Загальної характеристика проваджень . Форм і видів звернень громадян . Для себе виділила що Конституційна скарга подається безоплатно.А також про строки розгляду звернень і запитів . Дякую !
@НікітаЧернєв
@НікітаЧернєв 8 ай бұрын
Дуже дякую за чітке та зрозуміле пояснення складних тем цивільного процесу та адміністративного судочинства! Це відео дійсно допомогло мені краще розібратися в матеріалі.
@Катя-п1ю3х
@Катя-п1ю3х 9 ай бұрын
Дякую за інформативну лекцію . Чітко сформульовані таблички . Також дякую за чітке роз’яснення про різницю між різними видами проваджень . Цікаво було дізнатися про адміністративні оскарження і форми звернень громадян та їх відмінності )
@АнастасіяПрошак
@АнастасіяПрошак 9 ай бұрын
Велике дякую за лекцію ! Окремо дякую за таблиці завдяки яким все стає зрозумілим! Особливо сподобалася таблиця «строки розгледів звернень і запитів»
@ОлександраХодак
@ОлександраХодак 8 ай бұрын
Дякую за таку змістовну лекцію! Спочатку плутала строки розгляду звернення громадян та строки справ у суді але завдяки Вам та вашим таблицям стало значно легше . Окрема подяка , що детально розповіли про загальну характеристику проваджень та як здійснюється платіж за адміністративне оскарження
@ЕваВальтер-х2д
@ЕваВальтер-х2д 9 ай бұрын
Дякую за надзвичайно пізнавальну лекцію! Ви вдало розкрили характеристики різних типів проваджень, звернули особливу увагу на строки розгляду та форми звернень громадян. Інформація про плати і електронні петиції була дуже актуальною. Ваш структурований підхід до подання матеріалу допомагає краще зрозуміти складні правові питання. Все, що я дізналась з ваших лекцій , вже зараз допомагає мені в навчанні та інших дисциплінах, особливо детальне розʼяснення щодо учасників судового процесу, . Окремо хочу зауважити, що ви не лише дали змогу легко засвоїти матеріал, а й надихнули на подальше вивчення та дослідження цієї теми. Ця лекція була дійсно корисною і стимулюючою для подальшого навчання.
@SkorokhodAnna
@SkorokhodAnna 9 ай бұрын
Дуже змістовна лекція, дякую! Зрозуміла різницю між різними видами проваджень (адміністративне, цивільне, кримінальне), а також їх загальну характеристику. Ця лекція допомогла мені краще зрозуміти роль суб'єктів, які сприяють розгляду справ. Дуже сподобалося тема щодо елекронних пеицій, а також про мирне вирешення спорів
@ОленаУпір
@ОленаУпір 8 ай бұрын
Дякую за лекцію, в ній добре донесено тему адмін судочинства, у тому числі строки. Яскраво запам’ятала інформацію про електронні петиції 👍
@ЮляМалий-е9о
@ЮляМалий-е9о 9 ай бұрын
Дякую, Юрію Дмитровичу, за надзвичайно корисну лекцію для нас, студентів, що стали на шлях підготовки до ЄФВВ. Ваше чітке роз'яснення про типи проваджень, процедуру та строки оскарження, а також структуровані таблиці, допомагають запам’ятати матеріал. Особливо сподобалася таблиця про "Загальну характеристику повноважень", де чітко визначені плата, строки та стадії. Лекція також допомогла краще ознайомитися з виконанням рішень Європейського суду з прав людини в Україні та вивчити нову інформацію щодо форм звернень громадян. Загалом, дякую за змістовну лекцію!
@d.semeniuk
@d.semeniuk 9 ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію, яка була відтворена в лекції . Особливо було цікаво послухати строки розгляду різних категорій справ , також інформацію щодо особи ,стосовно якої приймається адміністративний акт, та окреме «дякую» за підібрані судові рішення , які завжди дуже цікаво послухати та відтворити інформацію , яка була почута на практиці .
@YanaHuz
@YanaHuz 9 ай бұрын
Зрозуміло пояснено тести , мені дуже сподобалось таблиця про «Загальну характеристику повноважень» : про плату , строки провадження та стадії. Все змістового та зрозуміло, дуже дякую вам за корисний матеріал .
@Яна-м4ч6с
@Яна-м4ч6с 9 ай бұрын
Дякую, за таку інформативну лекцію про Європейський суд з прав людини. Ваша лекція не лише розкрила перед нами роботу цієї важливої інституції, а й дозволила заглибитися у історію боротьби за права та свободи людини. Це дійсно захоплююча подорож в світ правових норм та принципів) Цікаво було дізнатися про різноманітні справи, які розглядає ЄСПЛ, та процедуру їх розгляду. Дякую за зацікавленість у наданні корисної та пізнавальної інформації!
@ВсеволодКлименко-щ5х
@ВсеволодКлименко-щ5х 9 ай бұрын
Щодо строків, така інформація є дуже великою, і розуміння всіх процесуальних моментів є важливим в праві. Що саме в цих строках розглядається та для чого вони і як вони впливають на сам процес
@snizana.kylivnyk
@snizana.kylivnyk 9 ай бұрын
Дякую за лекцію! Стало більш зрозуміло про різновиди повноважень та їх відмінності. Також зрозуміла про усі строки, а саме: строк надання адміністративної послуги, строк розгляду звернень громадян, строк розгляду справи про адміністративне правопорушення. Також було цікаво послухати про Європейський суд з прав людини. Інформація про плати та електронні петиції була дуже актуальною.
@SvSv-l8c
@SvSv-l8c 9 ай бұрын
Дякую за таймкоди і корисну інформацію Цікаво було дізнатися про строки надання адміністративної послуги, розгляду і види звернень громадян та стосовно учасників справи Дякую !
@ДмитроВдовенко-и7ь
@ДмитроВдовенко-и7ь 9 ай бұрын
Дякую, велике за цю лекцію, в таблиці про строки розглядів звернень і запитів настільки все чітко і зрозуміло для підготовці саме те що треба ніде не бачив навіть подібної до вашої таблиці
@AlinaGvozdyk
@AlinaGvozdyk 9 ай бұрын
Дякую за корисну інформацію надану в лекції. Таблички побудовані структуровано, завдяки цьому інформація сприймається краще. За допомогою лекції, я детальніше ознайомилась з виконанням рішень Європейського суду з прав людини в Україні.
@taisa.d-qf5sd
@taisa.d-qf5sd 9 ай бұрын
Сьогодні нарешті за допомогою лекції змогла розібратися із різницею в формах звернень громадян, бо як виявилось повідомлення про порушення законодавства викладаються саме в заяві, а не скарзі, що здавалось мені цілком логічним) те ж саме стосується і висловлення думки щодо поліпшення діяльності юр.осіб чи посадових осіб яка відноситься до заяви, а не пропозиції (тут треба бути уважним). Саме тому я зараз і готуюсь до єфвв по вашим лекціям, бо ви єдиний лектор, що розбирає теми чітко, доступно, з прикладами, звертаєте увагу на подібні моменти і надаєте інформацію без зайвої "води". Також не можу не погодитись з іншими коментаторами щодо табличок, це дійсно максимально ефективний спосіб подання матеріалу!)
@АнастасияПрудникова-ш6е
@АнастасияПрудникова-ш6е 9 ай бұрын
Завдяки вашій лекції добре запам'ятала (принаймні,сподіваюсь на це ) строки відкриття провадження у адміністративному процесі.Також через гарну організованість та структурованість візуально добре запом'ятовуються багато аспектів.Один з прикладів, який вперше приходить на думку це те,що у разі перегляду справи за нововиявленими обставинами потрібно сплачувати судовий збір, а за виключних- ні!)
@Moon2882-x4y
@Moon2882-x4y 9 ай бұрын
Юрію, ваша лекція була надзвичайно інформативною та корисною! Ви детально пояснили складні аспекти Єдиного фахового вступного випробування з цивільного процесу та адміністративного судочинства, що, безумовно, допоможе слухачам глибше зрозуміти тему. Ваше освітлення різних видів проваджень та процедурних питань є надзвичайно важливим для тих, хто готується до вступу. Особлива подяка за акцент на важливості уважного вивчення матеріалу - це нагадування, що якість освіти залежить не лише від лектора, а й від відданості студента. Продовжуйте в тому ж дусі!
@ЕвгенийБондарь-щ7г
@ЕвгенийБондарь-щ7г 9 ай бұрын
Дуже корисне відео для всіх, хто вивчає цивільний та адміністративний процес в рамках підготовки до ЄФВВ. Інформація про типи проваджень, процедуру та строки оскарження дуже детально роз'яснена, також завдяки вашим таблицям процесс вивчення надається ще краще Дякую за корисний матеріал!
@anastasiaadams8340
@anastasiaadams8340 9 ай бұрын
Дякую за чітку та змістовну лекцію ! Під час перегляду лекції стало більш зрозуміло про різновиди проваджень , їх загальні відмінності . Також запам'ятала про усі строки , а саме : строк надання адміністративної послуги, строк розгляду звернень громадян, строк розгляду справи про адміністративне правопорушення,строки розгляду справ у суді, строк надання адміністративної послуги,початок підготовчого провадження,строк проведення підготовчого провадження,строк проведення підготовчого засідання,строк початку розгляду справи по суті,строк розгляду справи по суті, строк розгляду апеляційної скарги ,строк касаційного розгляду. Щиро вдячна , що в одній лекції все детально та інформативно зображено в таблицях !
@UserNik-c5w
@UserNik-c5w 9 ай бұрын
👋. Дуже чудово , що інформація подаеться в формі таблиць , так набагато легше запамятовувати + можна зробити скрін і готуватися виключно за ними .
@АртурГалкин-ч5ц
@АртурГалкин-ч5ц 8 ай бұрын
Це відео детально розглядає аспекти цивільного процесу та адміністративного судочинства. Розуміння цих аспектів є важливим для всіх, хто готується до сдачі ЄФВВ, дякую за ґрунтовний матеріал.
@Дмитрий-м1е8р
@Дмитрий-м1е8р 8 ай бұрын
Ваші пояснення логічні та структуровані, що робить їх дуже доступними для сприйняття. Дякую за цінний контент! Особливо ціную те, як ви розкладаєте складні концепції на прості та зрозумілі частини. Це значно полегшує процес навчання та засвоєння нової інформації.
@АндрійМорозов-с9д
@АндрійМорозов-с9д 9 ай бұрын
Велике дякую за табличку з характеристикою проваджень з її роз'ясненням! Вона є дуже змістовною і загалом, інформація в такому вигляді набагато легше запам'ятовується, аніж якщо шукати і вичитувати ці строки із законів. Також дякую за роз'яснення відмінностей між скаргою, заявою і пропозицією, адже іноді їх легко сплутати, а після Вашої лекції ця тема стала зрозумілішою. Дякую за лекцію!
@Amelchennkkoo
@Amelchennkkoo 9 ай бұрын
Юрію Дмитровичу, дякую за цікаву та пізнавальну лекцію. Все доступно розʼяснено . Таблиці дуже змістовні , їх можна вважати скарбом 😅🥰 вважаю, що в цілому усі ваші лекції будуть слугувати гарною підготовкою до ЄФВВ . Взагалі цікаво було послухати вас ще й корисно , не лише за для підготовки до вашого тесту , а й на далеке - близьке майбутнє 👌🏼 табличка стосовно загальної характеристики проваджень , було складно в розумінні , стало ніби трохи краще зрозуміло, надіюсь 🙂
@СергійБушуєв-г3з
@СергійБушуєв-г3з 9 ай бұрын
Дякую, матеріал поданий доступно. Строки розписані дуже зручно і структуровано що допоможе при вирішені практичних завдань. Під час перегляду лекції можна знайти для себе багато корисної інформації що в майбутньому стане в нагоді. Класно розписані учасники судово процесу і дуже важливі зауваження стосовно учасників справи.
@lutii0703
@lutii0703 9 ай бұрын
Дякую за це чудовий матеріал! Дуже корисно й чітко структуровано. Особливо цінною є інформація про оскарження та перегляд рішень судів. Це питання завжди викликало у мене багато плутанини, але завдяки вашому відео нарешті все стало зрозуміло. Окремо хочу відзначити ваш стиль викладу. Ви пояснюєте складні юридичні теми доступною мовою, що робить ваш контент не лише інформативним, але й цікавим. Я рекомендую це відео всім, хто готується до ЄФВВ. Це дійсно якісний та корисний ресурс. P.S.: Таймкоди дуже спрощують пошук інформації та економлять час, дякую!
@SofiTalanova
@SofiTalanova 9 ай бұрын
Дякую за змістовну лекцію, цікаво подана інформація та таблиці зроблені дуже зручно! Видно, що в цих таблицях дуже багато закладено зусиль та часу. А інформація сприймається набагато краще💯 Для людей, які готуються до складання ЄФВВ ця лекція і взагалі Ваш канал - це скарб
@ЗлатнікЯн
@ЗлатнікЯн 9 ай бұрын
дуже дякую за лекцію, як завжди все чітко і зрозуміло. Зрозумів які бувають форми звернень громадян (заява ,скарга та зауваження) та дізнався що в адміністративному судочинстві сторони можуть примиритися на будь-якій стадії судового процесу
@КаринаЖушман-х1э
@КаринаЖушман-х1э 9 ай бұрын
Лекція дуже сподобалась) особливо компактність таблиці щодо характеристики провадження завдяки її миттєво запамʼятовую строки провадження і де яка плата проводиться за провадженням а де вона зовсім не сплачується (особливо пояснення щодо виключних- плати немає) також було цікаво повторити учасників судового процесу, а також дякую за пояснення щодо скарги як адмін оскарження
@olya1292
@olya1292 9 ай бұрын
Дуже дякую за найцікавішу лекцію! Навіть при такому великому обсязі інформації ви змогли доступно та структуровано пояснити загальну характеристику проваджень та щодо учасників судового процесу! Ще раз дякую!!
@АртёмХмелюк-й7е
@АртёмХмелюк-й7е 9 ай бұрын
Дуже сподобалась лекція особливо табличка про типи проваджень такі як Позасудове Судове Конституційне та ЄСПЛ . Також дуже варто переглянути таблички про платежі адміністративні послуги за адміністративне оскарження . Щодо строків починаючи з 16:10 до 30:00 дуже чітко розписано та розказано за всі строки включаючи нововиявлені та та виключні обставини
@ВалерияДедова-г8и
@ВалерияДедова-г8и 9 ай бұрын
Ваші лекції як завжди найкращі!Детально розібраний матеріал,дуже гарно засвоюється,легко вчити саме за вашими таблицями і гарно засвоюється матеріал на рахунок строків саме за таблицею
@bigmak03
@bigmak03 9 ай бұрын
Дуже цікава інформація, хочу подякувати автору відео за структуризацію такого великого масиву даних із різних джерел, в відносно невеликих таблицях, за допомогою яких сприймати інформацію набагато простіше. З цієї лекції, я дізнався багато нового, особливо корисним для мене була інформація про: 1. Які є види проваджень, який строк цих проваджень, які з проваджень оплатні, а які безоплатні. 2. Чим відрізняється форми звернень громадян. З легкістю можна сплутати коли подавати скаргу, а коли заяву, але в таблиці наведено достатньо інформації про те, яку форму і для чого слід обрати. 3. Перегляд рішень за нововиявленими та виключними обставинами. По таблиці зручно зрозуміти які підстави відносяться до нововиявлених, які до виключних, куди і в який строк мають бути подані заяви про перегляд. Також дякую автору, за те, що звернув увагу що за оскарження за виключними обставинами не стягуються судовий збір, якщо не слухати, то це можна пропустити.
@NikolayMolodets
@NikolayMolodets 9 ай бұрын
Змістовна лекція, чітко сформульовані таблички, завдяки їм до кінця зрозумів та засвоїв матеріал щодо видів проваджень їх строки, сторони та стадії.
@КарінаКальяненко-х3у
@КарінаКальяненко-х3у 9 ай бұрын
Не перестаю дивуватись на скільки все чітко та зрозуміло пояснено. Дякую вам за детальну інформацію щодо характеристики проваджень. Це є актуальним у сучасному середовищі. Також гарно розповідалось щодо Конституційної скарги, що вона подається безоплатно та строки звернень і запитів. Дякую що ви є!
@polinasefer
@polinasefer 9 ай бұрын
Дякую за лекцію! Важлива інформація щодо практичних аспектів, таких як приклади перегляду рішень та визначення строків. Таблички з характеристиками проваджень і роз'ясненнями значно полегшили розуміння складних понять та процедур.
@КсюшаДробыш-ц5г
@КсюшаДробыш-ц5г 9 ай бұрын
Дуже інформативна лекція. Все зрозуміло і доступно пояснюєте. Завдяки лекції запам'ятала загальну характеристику проваджень та всі строки провадження .
@juliyakolesnik9384
@juliyakolesnik9384 9 ай бұрын
Лекція стосувалася типів проваджень їх характеристика, видів і форм звернень , особливо звернула увагу на відмінність між пропозицією і скаргою . В контексті строків розгляду звернень , звернула особливу увагу на строки розгляду електронних петицій , адже це актуальне питання наразі .Також звернула увагу на межі розгляду .Дякую за лекцію !
@ВадимМельник-г2щ
@ВадимМельник-г2щ 9 ай бұрын
Лекція про Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) справила на мене глибоке враження. Це не просто розповідь про роботу інституції, а й історія про боротьбу людей за свої права та свободи.
@ОлександраФедоренко-х1э
@ОлександраФедоренко-х1э 9 ай бұрын
Використання табличок для пояснення матеріалу дуже вдала ідея , так набагато краще сприймається інформація та матеріал ! Після цієї лекція набагато краще зрозуміла про типи провадження також відмінність між пропозиціє і скаргою .Та й загалом лекція про Європейський суд з прав людини була змістовною та корисною
@СашаГусєв
@СашаГусєв 9 ай бұрын
Юрію Дмитровичу, Дякую за дуже інформативну лекцію, дивлячись їх я більше розумію матеріал чим читаючи сухий текст. Я став краще розуміти різницю в типах проваджень між зверненням послугою і процедурою. Також хотів би відмітити не менш інформативну табличку ззагальна характеристика проваджень а саме платежі , які їх види і до чого вони відносяться. Ця інформація на мою думку буде також цікавою і для звичайних людей які не відносяться до нашої професії. Дякую за вашу працю.
@РостиславБойченко-ф5о
@РостиславБойченко-ф5о 9 ай бұрын
Цікаво було дізнатися про види платежів про строки надання адміністративної послуги, розгляду звернень громадян. Дякую за лекцію
@dgoladenchik6852
@dgoladenchik6852 9 ай бұрын
Дивлячись на цю таблицю розумію скільки часу та особистих зусиль було витрачено. Часто повертаюсь до ваших лекцій та таблиць коли постає якесь проблемне питання стосовно адміністративного судочинства(дуже складна тема для мене) але кожен раз знахожу щось нове для себе та покращую вже набуті знання. Особливо радий нарешті розібратись в тому як працює Адміністративний збір,Судовий збір. Дякую за вашу роботу, всім рекомендую!
@ckaiie729
@ckaiie729 9 ай бұрын
Лекція на тему адміністративного оскарження та форм звернень громадян була надзвичайно інформативною. Було цікаво дізнатися різниця та класифікація, щодо платежів. Також, нарешті засвоїла строки щодо розгляду звернень громадян. Таблиці😍❤️‍🔥
@АлексейКотяк
@АлексейКотяк 9 ай бұрын
Завдяки лекції зрозумів для себе детальну характеристику проваджень. Також виніс для себе розуміння адміністративної процедури
@АлексаЗиноватная
@АлексаЗиноватная 9 ай бұрын
Добре пояснено інформацію щодо різних видів провадження, а також етапи розгляду справи із визначенням строків починаючи від надання адміністративної послуги як перший етап і закінчуючи вже строками касаційного провадження. А також обширно показано процедуру розгляду справ вже на міжнародному рівні, а саме на прикладі справ які розглядались ЄСПЛ. Повертаючись вже до національного законодавства, то зрозуміло пояснено різницю між скаргою, пропозицією і заявою. А також інформація щодо прийняття щодо особи адміністративного акту
@РаніОглу
@РаніОглу 9 ай бұрын
Будо цікаво послухати про приклади щодо перегляду судових рішень за нововиявленими та виключними обставинами, про вагітність яку не обов’язково перевіряти кожного дня 🤭😄 Багато строків, але подані систематизовано, тому легше сприймати Запам‘яталося те, що плавності і перегляду рішень за виключними обставинами здійснюється безкоштовно Було цікаво, дякую 👍🏻
@sofbog
@sofbog 8 ай бұрын
57:12 Ця лекція є справжньою знахідкою! Те наскільки вона доповнює мої знання з предмету "Адміністративне судочинство", який ми вивчаємо на четвертому курсі. Відео містить набагато більше інформації, ніж усі лекції та семінари разом взяті. І ще ця інформація подається дуже ефективно та доступно завдяки табличкам, які чудово структурують матеріал у голові та допомагають краще засвоювати знання. Не вперше помічаю, як матеріал з цього відео безпосередньо застосовується в тестових завданнях, а пояснення завжди розгорнуті та змістовні. Особливо важливою для мене була інформація про практичні аспекти, такі як приклади перегляду рішень та визначення строків. Таблички з характеристиками проваджень і роз'ясненнями значно полегшили розуміння складних понять та процедур. Дуже цікаво та чітко структуровано. Особливо корисною є інформація про оскарження та перегляд рішень судів, яка завжди була для мене складною. Тепер завдяки вашому відео все стало зрозуміліше. Ви пояснюєте складні юридичні теми простою мовою, що робить ваш контент не лише інформативним, а й цікавим не тільки для студентів, а й для простих людей, бо багато хто постійно тлумачить. 59:07 Я рекомендую це відео всім, хто готується до ЄФВВ. Це дійсно якісний та корисний ресурс. Таймкоди дуже спрощують пошук інформації та економлять час, дякую за це!
@namastewithmari
@namastewithmari 9 ай бұрын
Висловлюю щиру вдячність Юрію Дмитровичу за детальне розʼяснення видів проваджень (яких загально 4), про інформацію щодо загальної характеристики проваджень в різних критеріях та інстанціях, а також щодо видів форм звернень громадян (і визначення заяви), а також різницю між заявою і скаргою. Була корисною інформацію про плати по різним інстанціям і строки розгляду звернень і запитів, та важлива інформація про розгляд електронної петиції. Ясно і структуровано було викладено інформацію щодо строків проваджень і різницю між зверненнями (бо там інші строки). Важливим є зазначення, що суддя не є учасником судового процесу, а сторони в свою чергу на будь якому етапі справи можуть заключити примирення. Доречі в ході лекції виникло питання щодо нововиявлених обставин: тобто якщо особа не знає, що під час вагітності не можна розривати шлюб - це підстава для розгляду справи за нововиявленими обставинами? А як довести, що вона справді не знає? 😁
@AnnaTsupenkova
@AnnaTsupenkova 9 ай бұрын
Особисто для мене, розбірливо пояснено про підстави, строк звернення і куди подавати заяву про перегляд судових рішень за нововиявленими або виключними обставинами. Особливо корисним було послухати про загальну характеристику проваджень а саме про строки проваджень і їх винятки.
@vergun_ka
@vergun_ka 9 ай бұрын
Дякую за лекцію! у табличках був матеріал щодо: позасудове, судове та конституційне провадження: типи провадження: позасудове: а) адміністративна процедура; б) адмін послуги; звернення громадян; у справі про адмін правопорушення; судове; конституційне; єспл. Не плутати адмін оскарження та адмін позов! Судове оскарження триває більше та довше ніж адмін оскарження.
@ОлександраФедоренко-х1э
@ОлександраФедоренко-х1э 9 ай бұрын
Переглянувши лекцію зрозуміла пояснення щодо типів проваджень ,тобто існують декілька типів :позасудове , судове ,конституційне та у ЄСПЛ і де саме вони застосовуються , їх зміст , регулювання . До речі завдяки табличці , знову ж таки матеріал сприймається набагато краще . Також запам’ятала багато моментів про загальну характеристику проваджень наприклад , що існує три категорії учасників судового процесу принаймні в адмін судочинстві і в цивільному процесі. Також щодо меж розгляду зрозуміла , що адмін орган взагалі не обмежений ,а от межею розгляду позовного провадження є саме межі позовних вимог . Загалом багато цікавої та важливої інформації містить лекція . Багато чого я дізналась нового , а багато ,що почала розуміти ще краще .
@НастяХощева
@НастяХощева 9 ай бұрын
Автор цікаво зазначає щодо відмінністю між скаргою та заявою: скарга - вимога про поновлення прав, заява - висловлення думки щодо поліпшення, а також щодо різниці між адміністративним оскарженням та адміністративним позовом, які є різними формами захисту прав громадян. Лектор розказує що порівняно з розглядом звернень громадян, процес петицій може тривати значно довше, до 45 днів, що варто враховувати при поданні, з чим я постійно плутаюсь, але тепер запам'ятала! Також цікаво було дізнатись щодо поняття нововиявлених обставин у судовому процесі та їх вплив на перегляд рішень суду. Дуже дякую, лекція супер!
@ІринаГалюк-ы5т
@ІринаГалюк-ы5т 9 ай бұрын
З цієї лекції я дізналась про адміністративне оскарження і форми звернень громадян та їхні відмінності. Цікаво було дізнатись про види платежів, про строкі надання адміністративної послуги, розгляду звернень громадян, розгляду справи про адміністративне правопорушення, розгляду справ у суді а також про суб'єкти, які сприяють розгляду. Завдяки таблиці можна швидше засвоїти матеріал.
@eightradio
@eightradio 8 ай бұрын
Таблиці відіграють дуже важливу роль, матеріал набагто простіше зрозуміти. Можу відмітити для себе цікавим питання строків відкриття провадження у адміністративному процесі. Цікаве питання про адміністративне оскарження і форми звернень громадян та їхні відмінності. Цікаво було дізнатись про види платежів, про строки надання адміністративної послуги, розгляду звернень громадян, розгляду справи про адміністративне правопорушення, розгляду справ у суді а також про суб'єкти, які сприяють розгляду.
@ДимаРужицкий-з9н
@ДимаРужицкий-з9н 9 ай бұрын
Я вважаю , що у адміністративному судочинстві процеси провадження та оскарження є дуже актуальним у сучасному правовому середовищі. Ці процеси мають велике значення для захисту прав громадян і забезпечення законності в державі. Вони дозволяють кожній особі мати можливість оскаржити неправомірні дії або рішення органів влади, що є важливою складовою демократичного суспільства. Заздалегідь пишу коментарі , бо напевно завтра 2 буде 😅
Their Boat Engine Fell Off
0:13
Newsflare
Рет қаралды 15 МЛН
Their Boat Engine Fell Off
0:13
Newsflare
Рет қаралды 15 МЛН