Підготовка до ЄФВВ. Суб'єкти міжнародного права. Комітети ООН. Місцеве самоврядування

  Рет қаралды 1,174

Юрій Батан

Юрій Батан

Күн бұрын

Пікірлер: 55
@mokki_ua
@mokki_ua 8 ай бұрын
Супер інформативна лекція, в якій охоплено багато цікавого та викладено все в зручному форматі таблиць, діаграми, розбору тесту це допомагає запам'ятати більше інформації, підкреслити основне для себе. Для себе виписав основні моменти, а саме: кого можна вважати державними службовцями категорії А, Б та В. Також я дізнався для себе багато нового про державоподібні утворення, їх роль в світі, та як взагалі проходить процес визнання держав. Дякую за вашу працю!
@dariabovkun3703
@dariabovkun3703 9 ай бұрын
Особливо зручно та цікаво вивчати інформацію у вигляді табличок з дуже зрозумілими поясненнями. У частині змістовного роз'яснення щодо утворення та формування комітетів ООН для мене має велике значення розуміння внутрішньої структури та функціонування Організації Об'єднаних Націй. Знання ролі кожного з цих 7 комітетів сприяє кращому розумінню того, яким чином ООН реалізує свої завдання у різних сферах, таких як права людини, економічний розвиток, міжнародний мир та безпека. Ваша праця важлива для кожного при підготовці до ЄФВВ!
@Катя-п1ю3х
@Катя-п1ю3х 9 ай бұрын
Дякую за цікаву лекцію . Доступно розповіли про комітети ООН. Дуже корисна інформація про відмінності держав як субʼєктів міжнародного права.
@NikolayMolodets
@NikolayMolodets 9 ай бұрын
Дякую за цікаву та змістовну лекцію. Після перегляду, стало зрозуміліше завдяки табличці про комітети ООН. А саме в аспекті видів комітетів, їх створенні, кількість членів, строків обрання та структури.
@ОлександраХодак
@ОлександраХодак 9 ай бұрын
Дуже сподобалась лекція ! Все було інформативно , багато чого дізналась !! Окреме дякую , що так цікаво розповіли про комітети ООН , та за Ваш підхід 👍🏻
@alenachkaaa_
@alenachkaaa_ 9 ай бұрын
Дякую за докладну розповідь про утворення та кількість осіб та формувань комітетів ООН. Змістовно та чітко виділена уся інформація щодо їх членів, строк існування, строк обрання членів усіх 7 комітетів. Також класифікація органів виконавчої влади з назвами видів та прикладами,дуже влучно!
@anastasiaadams8340
@anastasiaadams8340 9 ай бұрын
Дякую за зрозумілу та змістовну лекцію! Якісно викладено матеріал про ознаки держави як суб'єкта міжнародного права та державоподібні утворення . Цікаво було дізнатися про комітети ООН , роз'яснення щодо кожного намалювало остаточну картину про кожний , його роль , функції та склад . Завдяки кожному з цих комітетів ООН здійснює свої завдання .Рекомендую усім студентам , які готуються до ЄФВВ переклядати ці змістовні та обгрунтовані лекції !
@ДмитрийСергеевич-ь8н
@ДмитрийСергеевич-ь8н 4 ай бұрын
Дякую за відеолекцію! Було дуже цікаво) Пояснення різниці в тлумаченні місцевого самоврядування та органів виконавчої влади було для мене новим. Схематично зображено дуже доступно та легко
@polinasefer
@polinasefer 9 ай бұрын
Цікава розповідь про комітети ООН, їхню роль та діяльність! Гарно побудовані таблиці на основі порівнянь та статистиці! Завдяки лекції я зрозуміла щодо ролі міждержавних організацій у формуванні світовій торгівлі.
@АртурГалкин-ч5ц
@АртурГалкин-ч5ц 9 ай бұрын
Важливий матеріал для підготовки до ЄВФФ, у відео дуже гарно розібрано взаємодія міжнародних організацій у сфері торгівлі. Відео допомагає зрозуміти, як різні сторони співпрацюють у формуванні правової бази для міжнародної торгівлі.
@nastiaruban887
@nastiaruban887 9 ай бұрын
Завжди важко вдавалось сприймати міжнародне, але завдяки вашій лекції все систематизувалось. Всі таблички вже в скріншотах) дуже дякую за лекцію!
@Дмитрий-м1е8р
@Дмитрий-м1е8р 8 ай бұрын
Ваші пояснення щодо функцій комітетів ООН та принципів місцевого самоврядування були особливо цікавими. Це знання неодмінно стане в нагоді мені під час підготовки до ЄФВВ. Ви вдало висвітлили складні теми, роблячи їх доступними для розуміння навіть для тих, хто тільки починає знайомитися з цими питаннями. Особливо цінним було ваше детальне пояснення ролі та впливу різних комітетів ООН у захисті прав людини та забезпеченні міжнародного миру та безпеки.
@AnnaLitvin-nv4bd
@AnnaLitvin-nv4bd 10 ай бұрын
Дуже цікаве пояснення щодо Комітетів ООН, зрозуміло розʼяснено про кількість членів і чому в літературі зазначаються інша кількість. Також щодо структури національної публічної влади, добре що наведені приклади, так набагато зрозуміліше. А також дякую, що розʼяснили відмінності між де-юре, де-факто та адгок.
@SofiTalanova
@SofiTalanova 9 ай бұрын
Дуже сподобалась ця лекція, передивлялась її декілька разів, щоб занотувати та розібратися в більш складних питаннях. Нарешті розумію, що "de jure", "de facto" та "ad hoc" - це не просто заумні слова, а це основні види визнання держав та деяких з урядів. Хочу також зазначити, що таблиці дуже спрощують сприйняття інформації, це супер!🔥🔥
@DianaBohdan
@DianaBohdan 10 ай бұрын
Дякую, що наголосили про місце міждержавних організацій в системі суб'єктів міжнародного права, майже попалась на цьому під час вивчення дисципліни право міжнародних організацій. Ніколи не чула про Мальтійський орден, дякую міні екскурс в історію. Дуже приємно, що лекція побудована на статистиці, дослідження результатів тестування таких же студентів, як я. Детальний аналіз змін договірних органів ООН також економить час і не змушує борсатись в застарілих радянських наукових статях. Дуже багато базової інформації ще з першого курсу, але яку необідно повторити і особлимо поняття і функції ЦОВВ, в якому лажають більшість людей на тестах.
@Amelchennkkoo
@Amelchennkkoo 10 ай бұрын
Дякую , лекція надзвичайно інформативною та пізнавальною. Цікаво дивитися на свої дурні помилки 😊 але головне на них вчитися . Цікаві та змістовні таблиці , дуже корисні . Вся основна інформація і корисна інформація міститься у них , на мій погляд .
@olya1292
@olya1292 10 ай бұрын
Дуже дякую за пізнавальне та надзвичайно цікаве відео. Багато чого стало зрозумілішим. Я більше засвоїла структуру національної публічної влади та класифікацію органів виконавчої влади, гарно пояснено види.
@АрсенийЛисеенко
@АрсенийЛисеенко 8 ай бұрын
Дякую за лекцію! Насправді цікава і корисна інформація про комітети ООН та їх діяльність! Хочу звернути увагу що під час викладення матеріалу ви надаєте тести і одразу прямо під час лекції можна ефективно практикуватись у вирішенні завдать тестового формату. Все чітко по діаграмам ви пояснюйте яка відповідь правильна і чому. Ще раз дякую такий підхід до викладання матеріалу що це дійно і цікаво і водночас дуже продуктивно!
@АннаГуртовенко-в2м
@АннаГуртовенко-в2м 10 ай бұрын
Змістовна лекція! Було дуже цікаво послухати про субʼєкти Міжнародного права. Особливо дякую за таблиці, в яких чітко все зазначено, що допомагає краще засвоїти знання та в разі чого повторити вивчене. Також завдяки лекції згадала структуру національної публічної влади. Добре, що були розглянуті тести, тому в майбутньому зможу уникнути помилок.
@Dima_Toporkov
@Dima_Toporkov 9 ай бұрын
Дякую за лекцію , дуже важлива інформація та корисна інформація саме про договір Монтевідео 1933р про ознаки держави , також дуже сподобалось розʼяснення щодо видів визнання , в цьому між ними різниця . Та цікаво було дізнатись про Раду ООН з прав людини , про її структуру , завдання .
@ОленаУпір
@ОленаУпір 9 ай бұрын
Дякую за пізнавальну лекцію. Цікаво та доступно розповіли про державноподібні утворення. Дізналась багато нового про функції органів Організації обʼєднаних націй
@КарінаКальяненко-х3у
@КарінаКальяненко-х3у 9 ай бұрын
Дякую за цікаву лекцію, взяла для себе багато чого нового та корисного. Дізналась про роль державоподібних утворень та питання визнання держав. Також про комітети ООН дізналась багато деталей та підводних каменів. Раніше не розуміла значення de facto, ad hoc i de jure. Дякую за можливість навчатися чомусь новому та готуватись до іспитів)
@НікітаЧернєв
@НікітаЧернєв 9 ай бұрын
Це інформативне відео, яке розкриває роль комітетів ООН у підготовці до Європейського вільного торгівельного об'єднання. Воно допомагає зрозуміти, як міжнародні організації впливають на формування торговельної політики. Насамперед дуже цінний матеріал при підготовці до ЄФВВ.
@ІринаГалюк-ы5т
@ІринаГалюк-ы5т 9 ай бұрын
Лекція цікава!Дуже сподобалось слухати про про комітети ООН, завдяки таблицям можна більше зрозуміти) Розгляд дипломатичних відносин та укладання договорів, які виражаються у de jure, допомагає краще зрозуміти сутність держави як суб'єкта міжнародного права.
@yuriss
@yuriss 9 ай бұрын
Дуже хороша лекція, яка дозволяє розібратися в питаннях суб’єктів міжнародного права і всього що стосується державоподібних утворень, комітетів ООН та окремих посадових осіб. Дякую!
@andriysavluk6695
@andriysavluk6695 10 ай бұрын
Лекція супер! Більш детальна інформація про ознаки держави як суб'єкта міжнародного права та про державоподібні утворення дуже вразила. Дипломатичні відносини та укладання договорів які виражаються у de jure дає розуміння про державу як суб'єкта міжнародного права. Міждержавні організації в міжнародному праві розкрилися з іншого боку, їх дія і повноваження. Те, що лекція показується в статистиці дає можливість порівняти і усвідомити у процентному відношенні кількість і якість дослідження результатів студентів.
@AnnaTsupenkova
@AnnaTsupenkova 9 ай бұрын
Дуже змістовний матеріал стосовно структури,класифікації органів публічної і виконавчої влади. Також максимально пояснено про формування і характеристику головних органів ООН. Цікаво було послухати з якого моменту набувають повноважень Президент України,Кабінет міністрів України, народний депутат України та інші субʼєкти.
@ckaiie729
@ckaiie729 9 ай бұрын
Ця лекція з таблицями про суб'єкти міжнародного права дуже цікава та повчальна. Особливо сподобалося розгляд тестів з поясненням, це ще більше допомагає засвоїти інформацію. Цікаво було послухати про правосуб’єктність квазідержав, тепер знаю навіть це, завдяки такій пізнавальній лекції. Дякую!!
@dgoladenchik6852
@dgoladenchik6852 9 ай бұрын
Скільки ж тих комітетів ООН і як же важко мені було зрозуміти хоч щось з їх функціонування. Але після лекції нарешті все стало на свої місця. Як то кажуть:"розбуди мене о 3 ночі і я розкажу тобі все про комітети ООН" Автор має приємну на слух українську і чітку подачу матеріалу. Всім раджу
@SkorokhodAnna
@SkorokhodAnna 9 ай бұрын
Дуже цікава лекція, дякую. Для себе виділила: класифікацію суб'єктів міжнародного права. Це знання допоможе мені в аналізі міжнародних правових відносин. Засвоїла основні ознаки держави як суб'єкта міжнародного права. Це розуміння допоможе мені відрізняти державу від інших суб'єктів міжнародного права. Навчилася чітко розрізняти види визнання держав: де-юре, де-факто та ad hoc. Це знання може стати в пригоді при вивченні історії міжнародного права. Дізналася більше про структуру та функції органів ООН. Це розуміння допоможе мені краще орієнтуватися в системі міжнародних організацій. Згадала структуру національної публічної влади. Це знання може стати в пригоді при вивченні конституційного права.
@БогданПоліщук-л7ц
@БогданПоліщук-л7ц 9 ай бұрын
Щиро вдячний за лекцію!На мою думку змістовність лекції полягає в розкритті класифікації суб'єктів міжнародного права, що є важливим при підготовці до тестування. Також матеріали лекції містить детальний опис органів ООН з розмежуванням їх функцій, повноважень та порядку створення. Табличкі щодо комітетів ООН чітко та детально дає змогу зрозуміти як утворюються комітети, як функціонують та здійснюють свою діяльність
@ОлександраФедоренко-х1э
@ОлександраФедоренко-х1э 9 ай бұрын
Завдяки цій лекції та її формату більше детально зрозуміла про «структуру національної публічної влади » , а саме що існує державна влада і публічно-самоврядна влада або місцеве самоврядування , також існує окремо публічна влада АРК , яка є важливою для конституційного права . Також щодо класифікації органів виконавчої влади їх масштаби діяльності (вищі , центральні, місцеві ) та види . Дізналась про відмінність місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації , зрозуміла що вони категорично різні . За допомогою таблиць розуміється краще . Рекомендую для перегляду .
@Дмитрий-м1е8р
@Дмитрий-м1е8р 9 ай бұрын
Дуже цікаве та продуктивне відео, яке розкриває роль різних суб'єктів міжнародного права у процесі підготовки до ЄВФФ. Воно допомагає поглибити знання про міжнародні відносини та їхнє впливове значення.
@ДмитроВдовенко-и7ь
@ДмитроВдовенко-и7ь 9 ай бұрын
Дякую за такий інформативний підхід до подачі інформації, розібрався і зрозумів різницю між де-факто та де-юре, розділ з органами ООН допоміг зрозуміти і запам’ятати функції кожного органу, розказ матеріалу у совокупності з таблицями дає зрозуміти тему велике дякую
@NanaMoon-00
@NanaMoon-00 10 ай бұрын
ЦІкава лекція! Особливо акцент на другому блоку тесту, який стосується суб'єктів публічного права. Під час цього блоку дізналась більше про органи та посадових осіб публічної влади, а також про їхню роль у міжнародному праві. Також дякую, що дуже широко розкрили питання про ознаки держав як суб'єктів міжнародного права, ролі державоподібних утворень та їх відмінності між визнанням де-факто, деюре та адгок. Що дає гарне розуміння того що визнання de jure - офіційне, виражається у дипломатичних відносинах та укладанні договорів. Визнання de facto - фактичне, може бути тимчасовим, проявляється через участь у міжнародних організаціях. Визнання ad hoc - тимчасове, для конкретної ситуації або мети. Дякую за плідну працю і натхнення!
@КсюшаДробыш-ц5г
@КсюшаДробыш-ц5г 9 ай бұрын
Дуже цікава лекція, дуже доступне та зрозуміле пояснення. Добре запам'ятовується матеріал у таблицях. Було дуже цікаво про головні органи ООН. Завдяки вашій лекції запам'ятала структуру національної публічної влади
@КатеринаМартинюк-в2ь
@КатеринаМартинюк-в2ь 9 ай бұрын
Дякую за пізнавальну лекцію! Дуже цікаво було дізнатись чому сільська рада на відміну від обласної та районної має виконавчий комітет. Ще дуже влучно було розкрите питання про те, чому прокурор, нотаріус та депутат не є державними службовцями. Також завдяки лекції я зрозуміла головні відмінності між dе jure, de facto та ad hoc.
@АртёмХмелюк-й7е
@АртёмХмелюк-й7е 9 ай бұрын
Сподобалось розʼяснення про види визнання. Що “de jure” офіційне та повне визнання, «de facto” також офіційне але недостатнє та тимчасове визнання і “ad hoc” не офіційне та одноразове визнання. За допомогою таблички та Вашого пояснення про класифікацію органів виконавчої влади остаточно розібрався з прикладами та назвами, що точно знадобиться в майбутньому. А ще важлива табличка про набрання чинності актів та зупинення їх дії чи скасування. Дякую !
@ЗлатнікЯн
@ЗлатнікЯн 9 ай бұрын
дякую за лекцію, дуже цікаво було послухати про види визнання і те що їх є всього 3 види і зумів їх відрізняти, також закріпив інформацію хто та з якого моменту набуває повноважень(Кабінет Міністрів України, Презадент України)
@d.semeniuk
@d.semeniuk 9 ай бұрын
Цікаво було дізнатися , що Рада з опіки ООН кілька тисячоліть фактично не діє . Достатньо широко було розкрито питання про ознаки держав, як субʼєктів міжнародного права . Вся інформація була подана як завжди чітко і зрозуміло . Було дуже цікаво послухати . Дякую !
@AlvardN
@AlvardN 9 ай бұрын
Після лекції стало набагато все зрозумілішим. Дуже цікава та корисна інформація про порівняння комітетів ООН 29:02 Думаю все ніколи не забуду різницю щодо de jure (офіційне, остаточне, повне) de facto ( офіційне, недостатнє, тимчасове) ad hoc ( одноразове та неофіційне)19:05 Дякую!!
@eightradio
@eightradio 8 ай бұрын
Було цікаво ще раз послухати про де-факто та де-юре, відкрив для себе новий матеріал. Тема ООН та відповідних органів доволі цікава для мене, а саме розповідь про утворення та кількість осіб та формувань комітетів ООН. Особливої уваги заслуговують таблиці. Мальтійський орден зацікавив. Важливою частиною лекції є структурованість, ясність та відносна простота подачі матеріалу, без зайвого.
@РоманКорниенко-ш7ы
@РоманКорниенко-ш7ы 10 ай бұрын
Цікаво пояснили щодо державоподібних утворень і чому вони є вторинними суб'єктами міжнародного права. Зрозумів нюанси про комітети ООН. А також я раніше часто плутав різницю між de facto і de jure, а тепер запам'ятав. Дякую за матеріал.
@ЕваВальтер-х2д
@ЕваВальтер-х2д 9 ай бұрын
Я ціную факт, що лекція ґрунтується на статистиці та дослідженнях результатів тестування студентів. Хоча багато інформації є базовою з першого курсу, але все ж таки вона потребує повторення. Також необхідно зазначити, що з легкістю запамʼятала види субʼєктів міжнародного права👍✅
@Moon2882-x4y
@Moon2882-x4y 10 ай бұрын
Анонсовані цікаві моменти лекції розкрили важливі аспекти: відмінності держав як суб'єктів міжнародного права, роль державоподібних утворень у світовій спільноті та питання визнання держав. Крім того, були розглянуті органи Організації Об'єднаних Націй та їхні важливі функції. Це дійсно цікаво і корисно оскільки ці органи взаємодіють для забезпечення міжнародного миру, стабільності та розвитку. Варто відзначити, що такий підхід до навчання, як використання візуального супроводу та демонстрація екрану, дозволяє студентам краще зрозуміти складні концепції та підготуватися до тесту на більшій глибині.
@snizana.kylivnyk
@snizana.kylivnyk 10 ай бұрын
Цікаво було дізнатися, що Рада з опіки ООН кілька тисячоліть фактично не діє. Цікаво пояснили щодо державоподібних утворень. Особливий акцент на другому блоку тесту, дізналися більше про органи та посадових осіб публічної влади. Широко розкрили питання про ознаки держав як суб’єктів міжнародного права, ролі державоподібних утворень та їх відмінності між визнанням фе-факто, де-юре та адгок. Дякую за плідну працю!!!
@YanaHuz
@YanaHuz 9 ай бұрын
Дякую за лекцію , матеріал дуже класно пояснений , за рахунок таблиць все набагато зрозуміліше. Найбільше мені запамʼяталась таблиця : «Класифікація органів виконавчої влади» в таблиці розписано критерії : порядок виконання питань , обсяг і характер компетенції, масштаб діяльності ,названо види: колегіальні, загальної компетенції, спеціальної компетенції , центральні, місцеві. Приклади єдиноначальних: усі МДА, міністерства, служби , агенства , інспекції , бюро.
@КаринаЖушман-х1э
@КаринаЖушман-х1э 9 ай бұрын
Дуже важлива табличка на мою думку це кваліфікації субʼєктів міжнародного права ( для мене напевно цікавіше було послухати про вторинних субʼєктів) та про відмінності міждержавної організації та табличка про комітети ООН (особливо про строки, членів та договори…. Про те ким створенно мені важко запамʼятати але зрозуміла табличка)
@СергійБушуєв-г3з
@СергійБушуєв-г3з 8 ай бұрын
Я рекомендую цю лекцію всім, хто цікавиться міжнародним правом та хоче краще зрозуміти роль комітетів ООН у сучасному світі. Використання таблиць, діаграм та інших візуальних матеріалів зробило лекцію більш динамічною та допомогло краще засвоїти інформацію. Знання які я отримав на лекції, будуть корисними для мене не лише під час підготовки до ЄФВВ, але й у моїй майбутній професійній діяльності.
@lutii0703
@lutii0703 9 ай бұрын
Інформація подана послідовно та зрозуміло, що робить її легкою для засвоєння. Ви демонструєте глибокі знання з міжнародного права, що робить Ваші пояснення переконливими. Ви даєте практичні поради щодо підготовки до ЄФВВ, які допоможуть нам краще зрозуміти матеріал. Я рекомендую це відео всім, хто готується до ЄФВВ. Це дійсно якісне та корисне відео, яке допоможе нам отримати високий бал на екзамені.
@АлексейКотяк
@АлексейКотяк 9 ай бұрын
Завдяки лекції нарешті зачерпнув багато нової інформації з приводу комітетів ООН. Сподіваюсь мені це допоможе на Єфвв.
@vergun_ka
@vergun_ka 10 ай бұрын
Первинні(ipso facto) і похідні або вторинні суб'єкти міжнародного права. Первинна - Міжамериканська конвенція про права та обов'язки держав. Є різні держави: унітарна, федерація, конфедерація, унія. Другим первинним суб'єктом є народи та нації, які борються за самовизначення. Похідні( вторинні) міждерж(міжурядові) організації - загальні права ; державо подібні утворення - Ватикан; інші нетипові - воюючі сторони . СУПЕРЕЧЛИВІ - фіз особи - суб'єкт гуманітарного права. Види визнання: de jure;de facto; ad hoc. Спосіб визнання: наочно засвідчене; мовчазне. ТЕОРІЇ: декларативна, конститутивна. Головні органи ООН: Генеральна асамблея; Рада безпеки; ЕКОСОР; Міжнародний суд, Секретаріат. РАДА ООН З ПРАВ ЛЮДИНИ. Комітети ООН. Структура нац.публ.влади: держ. влада(законодавч,виконавча, судова). місцеве самоврядування. Виконавча влада. Види суб'єктів мс - територ громада, місц рада, виконавчі органи місц рад, голови. Міських, сільських, селищних державних адміністрацій НЕМАЄ. Публічна служба: Політична, державна, спеціалізована, безпекова, Ранги: а, б, в
@РаніОглу
@РаніОглу 10 ай бұрын
Цікаво було дізнатися, що Рада з Опіки ООН кілька тисячоліть фактично не діє, тому що виконала свою функцію. Також відзначила для себе остаточно, питання щодо de facto( офіційне тимчасове), de jure (повне, офіційне) та ad hoc( одноразове, неофіційне) Також особисто мені було цікаво послухати про Комітети ООН, саме з жеребкуванням щодо виборів кожних 2 роки для всіх без винятку Дякую.
@РостиславБойченко-ф5о
@РостиславБойченко-ф5о 9 ай бұрын
Цікаво було дізнатися, що Рада з опіки ООН кілька тисячоліть фактично не діє. Визнання ad hoc - тимчасове, для конкретної ситуації або мети.
@Dima_Toporkov
@Dima_Toporkov 9 ай бұрын
Дякую за лекцію , дуже важлива інформація та корисна інформація саме про договір Монтевідео 1933р про ознаки держави , також дуже сподобалось розʼяснення щодо видів визнання , в цьому між ними різниця . Та цікаво було дізнатись про Раду ООН з прав людини , про її структуру , завдання .
小丑女COCO的审判。#天使 #小丑 #超人不会飞
00:53
超人不会飞
Рет қаралды 16 МЛН
Beat Ronaldo, Win $1,000,000
22:45
MrBeast
Рет қаралды 158 МЛН
КАК ЖИТЬ МИРНО И СПОКОЙНО 08.02.2025
16:00
Христианство и мир
Рет қаралды 6 М.
小丑女COCO的审判。#天使 #小丑 #超人不会飞
00:53
超人不会飞
Рет қаралды 16 МЛН