Гратися із статистикою небезпечно. Того року в Ірані було 100 хворих і 20 людей померли. тобто в якийсь час кожен п'ятий помирає!
@ПрохорДерюгин-у5ы3 жыл бұрын
Одним из решений данной проблемы может являться стереометрическое образование косой строфоиды параметрического представления регуляризирующей лемнискаты путем отсечения от нее априорных идемпотентных группоидов характеристической эволюты гипоциклоидной верзьеры.
@and_cookie3 жыл бұрын
Зробіть, будь ласка, відео про статистику. Набридло, що люди завжди згадують про "в однієї людини є курка, в іншого немає, за статистикою кожен з'їв по половині курки". Такі суперечки виникають постійно, коли мова йде про середню зарплату, дохід і тд. Про медіану і інші статистичні речі знають одиниці
@ZapashnaAngela3 жыл бұрын
Живу в Іспанії, і повністю підтверджую слова Артема. Ми на швидку не могли потрапити якийсь час тому, якщо у тебе не має симптомів ковіду. Все лікування по телефону, все! Якщо в тебе не ковід і ти не помираєш, лікуєшся по телефону, на очний огляд потрапити неможливо. За рік, що прожили в карантині, двоє знайомих померли, тому що не отримали вчасно медичну консультацію. Це не просто сумно, це страшно. То ж в Україні, цілуйте руки лікарям, за те, що ви можете хоча би на огляд потрапити.
@ТатьянаСаватеева-д7м3 жыл бұрын
@@nightwolf7723, наявність пневмонії, чи двобічного вірусного запалення в легенях? А може це наслідки грибкового запалення в легенях? За ці два роки вже можна навчитися цієї термінології, тим більше слухаючи клятого раціоналіста. Ковідне запалення змінює картинку рентгена до 3-ьох місяців.
@ЮліяКраска-н9в3 жыл бұрын
І в Україні не все так просто
@samsungtab98973 жыл бұрын
@@nightwolf7723 аналогично.
@Єдність3 жыл бұрын
Ви помилилися. Автентичний вислів "моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!".
@kyrylopyrshev45783 жыл бұрын
Дуже гарний випуск і вл чні думки. Якраз про ці тези волали науковці ще минулоріч. Непрямий вплив може бути страшнішим для усвідомлення, коли люди помирають через відносно прості ускладнення. Виснаження лікарів та перевантаження системи завжди дається взнаки
@annatolochko76333 жыл бұрын
Дякую за цей проєкт. Завжди важлива та цікава інформація.
@Rice09873 жыл бұрын
Мурашкі па скуры ад таго, што я чую такую інфармацыю на ўкраінскай мове. РЕСПЕКТ!
@kyivstuff3 жыл бұрын
Жыве Беларусь
@Rice09873 жыл бұрын
@@kyivstuff Живе вечна! Слава нації! :)
@kyivstuff3 жыл бұрын
@@Rice0987 Смерть ворогам! :)
@jackofthelantern15453 жыл бұрын
Навзаєм - приємно бачити білоруську!
@Rice09873 жыл бұрын
@@jackofthelantern1545 мені теж. 😊
@valentynadm23753 жыл бұрын
Дякую за вашу таку важливу роботу!!! І інформація корисна, і мова українська гарна!
@SergiiMasepa3 жыл бұрын
«Моя хата скраю - нічого не знаю». Але ж таким популярним у нас воно стало в історичному вимірі не так давно. Щобільше, прислів’я це, як відомо, з часом зазнало свого повного змістовного переродження. Бо ще на початку минулого сторіччя воно було семантично протилежним наведеному вище: «Моя хата скраю - першим ворога стрічаю».
@TheFeatalion3 жыл бұрын
Так воно і буде з антiвакцінаторами після того, як більшість вакцінується: будуть першімі стрічати ковід, які переносять, але на які не хворіють ті, хто вакцінувався.
@МирославаКругляк3 жыл бұрын
Вам набрехали. Насправді первинне значення було саме "нічого не знаю", в такому вигляді воно трапляється в Квітки-Основ'яненка (одна з реплік Шельменка-денщика - "Писаніє глаголеть: моя хата скраю, я нічого не знаю.") А от якщо спробуєте знайти давніші джерела, де було "першим ворога стрічаю", то вам це не вдасться, бо це вкидання, розраховане на публіку, якій можна сміливо вішати лапшу на вуха, аби ця лапша була приправлена патріотичним соусом.
@igorpit48813 жыл бұрын
А є ще один момент: багато людей просто не звертаються в лікарню з поточними хворобами, боячись там щось іще підхопити. Так що треба ще раз проаналізувати. Безумовно, "шизофренія" навколо любої хвороби додає частину неприємностей, адже є люди, які піддатливі різним страхам.
@alonashev39943 жыл бұрын
Дякую! Коментар у підтримку!
@annaRemus19893 жыл бұрын
Я така вчасна! 111-та! Артеме, дякую за роботу, вчасність і аргументи!
@proscevichute3 жыл бұрын
Коментар для розвитку каналу, дякую за роботу
@UsamaMnemonikk3 жыл бұрын
Нарешті новий випуск! Зараз подивимось.
@Любов-р5е3 жыл бұрын
Дякую вам усім за чудовий контент !
@НаталяКорчак-т8ш3 жыл бұрын
Це так , до лікарів стало складніше потрапити , через карантини відкладали та переносили всі планові операції та госпіталізації , всі інші хвороби відійшли на другий план , а вони ж нікуди не зникли .Син минулої весни лежав в ургентній хірургії , відділення були майже пусті через карантин .
@vladyslavburiachok67433 жыл бұрын
Дякую за цікавий контент!
@НаталіяФедорчук-ж3т3 жыл бұрын
Моя сім'я зазнала опосередкованого впливу коронавірусу. В листопаді минулого року мій дядько почав скаржитися на нирки. В лікарню в своєму районному центрі його не розмістили, тому що всі місця пішли під ковідних хворих. Дядька направили в сусідній районний центр, але й там він не отримав якісної допомоги. Коли син забрав його в область в приватну клініку, було вже пізновато, зараження крові, серце не витримало. Ось так всі стали заручниками ситуації.
@СергійБосов3 жыл бұрын
Цікаво, корисно, власне як і завжди. Дякую, чекаю на нові відео!!
@sunnyhelen27123 жыл бұрын
Шикарний проєкт, дуже дякую всім причетним
@ТетянаШведБезкоровайна3 жыл бұрын
Чудовий канал, дуже корисний контент, дякую! Ведучий просто супер, подача сприймається прекрасно. Маленьке уточнення щодо наголосу, - не ВенЕто, а ВЕнето. Успіхів!
@ivannaihnatenko84523 жыл бұрын
Дякую, за інформацію. Безперечно, що справжні наслідки пандемії ми пожинатимемо ще довго. В мене тато заразився короновірусом в хірургічному відділенні, якби не госпіталізація ми б і не знали, за два місяці по тому мій брат помер від ковіду, при тому, що вся сім'я перенесла в безсимтомній формі. І знову ж якби не ця ситуація, ніхто б не знав, що ці люди потенційно заразні. Бережімо себе і оточуючих.
@koshowyi3 жыл бұрын
Цей серіал мені любиться :-)
@Астрономлюбитель3 жыл бұрын
Як завжди все правильно.
@ОлександрФедотьєв3 жыл бұрын
Дякую Торкніться в одному з наступних відео "наукою по ковіду" теми надлишкових смертей за 2020 та 2021 роки в порівнянні з середньою смертністю за 5 років в Україні. А також порівняти цю цифру з іншими країнами
@yaroslavkozachok22443 жыл бұрын
Коли я подібні числа показував скептикам, вони мені казали, що просто в якийся рік народилося більше людей, тому й померло більше, але статистика смертей так не працює...
@poteklastrikha3 жыл бұрын
Коментар у підтримку!
@marichkanet3 жыл бұрын
Дякую за працю , сумно слухати , тих хто не повірить у будь-що , доки це його не вдарить🤦
@АнатолійДжміль3 жыл бұрын
Щиро дякую за вашу роботу. Я вже півтора місяця на концентраторі (постковід). Ті хто не хворіли не зрозуміють чим насправді є ковід (особливо нові агресивні штами).
@ТаємнийАгент-е4э3 жыл бұрын
Слава Клятим Раціоналістам України!!!
@sanluniel3 жыл бұрын
я через ковідну ситуацію отримала невротичний розлад (гтр), але через карантин було складніше контактувати з лікарем і психологом, тому 20 рік пройшов дуже тяжко. зараз трохи покращилася ситуація, все більш налагоджено в плані можливостей альтернативних контактів - зум, месенджери, різні додатки.
@mykhayloopatskyy44743 жыл бұрын
Чудово подано матеріал. Дякую.
@nata_holinei3 жыл бұрын
дякую за доступну інформацію! ви робите чудову справу!
@anyedecastaneda98423 жыл бұрын
Дякую Вам за змістовний черговий випуск про covid19 !Змістовність того про що пишуть вчені відчувається і по сьогодні.Аналізуючи попередній особистий досвід розумієш наскільки небезпечною є ця пандемія.
@Sofik_ok3 жыл бұрын
Дякую за інформацію.
@ЛевСолнечный-б3г3 жыл бұрын
Дякую за ролики і проведену роботу
@КлиментинаЧайченко3 жыл бұрын
Дякую за вашу працю. Молодці. Гарні люди.
@Rom1ch73 жыл бұрын
дуже сумна і нажаль правдива інформація. Ковід змінив світ як не крути
@shworak3 жыл бұрын
Клята вподобайка від мене!)
@MiriamFishmanArt3 жыл бұрын
Дякую за інформацію. Нажаль, окрім ковіду є й інші захворювання, від яких слід себе берегти. Будьте здорові!
@Voyutsky2 жыл бұрын
Дякую за чергове цікаве та корисне коронавірусне відео! ☣️🤘👍👩⚕️💉😷
@ВікторДоброльожа3 жыл бұрын
Чітко. Докладно. Як завжди:👏👍👌
@liudmylafranchuk59993 жыл бұрын
Дякую. Конкретно і цікаво!
@ЕвгенийНизола3 жыл бұрын
Дякую за цікаву інформацію!
@slava_ukraine1193 жыл бұрын
Дуже дякую ❤️
@oleksandrpoluvyan133 жыл бұрын
Дякую за контент! до речі, вірніше казати Ве'нето.
@K.Rationalist3 жыл бұрын
Дякую, матиму на увазі)
@anastasiia.fartushna3 жыл бұрын
Дякую за контент!
@Olenka_Philosoph3 жыл бұрын
Дякую за вашу роботу
@lutaisdrone3 жыл бұрын
Дякую!
@tanyapelekh67653 жыл бұрын
Дякую за випуск. Вас завжди цікаво слухати.
@galynalazechko82863 жыл бұрын
Дякую за цікаву інформацію. Зараз вже не знаєш кому вірити. От тільки в в перших числах лютого 2020року захворіла моя семерічна донька . Раптово вночі піднялася температура майже 40. Майже не збивалася. Була блювота і діарея. Страшний кашель. Пішли в лікарню дали ліки. Пройшло два дні нічого не змінилося. На третій повернулася до лікаря. Сказав є залення нехай далі п'є ліки. Справді на четвертий день їй стало краще,але я і мій чотирирічний син відчули себе погано. До вечора і всього і в мене температура майже 40 і вона збивалася тільки на 20-30хвилин. Я і він страшно кашляли. Відчувалося ніби зі спини наскрізь проштовхнули ножем. Вночі боялася спати і все прислухалася чи дихає син. В нас абсолютно не було апетиту і та їжа яка дуже подобалась, викликала відразу. В результаті я і син шість днів майже нічого не їли. Почали трішки їсти після того ,як чоловік (він лікар)заставив випити вітамін С. Після цього ми пішли на поправку. Дуже довгий час всі троє страшно кашляли. Я довгий час не могла їсти те що колись дуже любила. Син теж. В кінці місяця в нас об'явили карантин. Був у нас коронавірус ми так і не знаємо. Чоловік сказав можливо це був свинячий грип. В 2019 також у лютому перехворіла на пташиний грип. Робили аналіз. Коли змінили слово "проект" на " проєкт". Так по вухах ріже.
@julieko11773 жыл бұрын
Мої пацієнти по "швидкій" з холециститами, панкреатитами, стенокардіями, травмами тощо часто відмовляються від лікарні: "Ага, я зараз з вами поїду, а там ковіду нахапаюся!" Іноді допомагає моє "А як ви знаєте, що в вас його ще немає? А може, ви вже його перенесли в стертій формі?"
@Наталя-в1н3 жыл бұрын
Дякую
@ЮліяКраска-н9в3 жыл бұрын
Дякую за цікаве відео! Поки сама не захворіла, подібним контентом не цікавилася. Тепер розумію, наскільки підступна і непередбачувана ця хвороба. Особливо важко переносять літні батьки, які заразилися від мене (живемо разом)
@angorakitty3 жыл бұрын
Навіть якщо конкретна людина є захищеною від тяжкого перебігу ковіду, це не означає, що вона не може заразити ним інших, - незахищених, - якщо перенесе у легкій формі. На жаль, не всі люди хочуть до цього дослухатися.
@dimiklipik3313 жыл бұрын
Вподобайка.
@O.L.I.A.N.A3 жыл бұрын
Дякую за оптимальне для сприйняття структурування інформації.
@Andriy-e4b3 жыл бұрын
Класний випуск!!!
@kyivstuff3 жыл бұрын
Важливе відео
@nastianevzgliad68493 жыл бұрын
Одній моїй родичці з онко відмінили операцію, яка мала бути ще в жовтні і досі не зробили тому, що її випадок вважається не ургентним. Ось такі побічні ефекти ковіду😟
@СветланаЗакальская-ы5й3 жыл бұрын
К сожалению, эта пандемия еще долго будет аукаться о всех сферах жизни, не только медицине: образование, социальная сфера, экономика, права и свободы человека.
@igorvarga58673 жыл бұрын
Фейкова пандемія
@СветланаЗакальская-ы5й3 жыл бұрын
@@igorvarga5867 возможно, но ограничения и последствия, к сожалению, самые что ни на есть настоящие🙁
@igorvarga58673 жыл бұрын
@@СветланаЗакальская-ы5й бо всі обмеження, створені глобалістами
@yurii_zh3 жыл бұрын
Зараз за офіційною статистикою хворів кожен двадцятий. У мене на роботі до нового року зробили тестування всіх на антитіла і третина їх мала. Серед моїх знайомих, що хворіли коронавірусом, лише третина увійшли в статистику, бо решта не здавали тест. Три місяці тому друг робив опитування в інстаграмі, то десь 40% хворіли. Тоді проголосувало близько тисячі людей. Тому я не вважаю, що статистика не завищена, а занижена. P.S. із статистикою смертності теж маю підстави вважати, що статистику занижують, бо у мого тата співробітниця померла від ковіду в себе вдома, а записали, що від запалення легенів.
@ni55an3 жыл бұрын
хворіти можна по-різному. Може хтось і не помітив, що підчепив короновірус, тому що доза була невеликою
@АнатолійДжміль3 жыл бұрын
Антитіла від ковіду зберігаються до трьох місяців. Якщо хворів більше трьох місяців назад - антитіл може й не бути. А в деяких випадках взагалі щезають одразу після виліковування. Тому перевіряти за наявністю антитіл - недоцільно.
@yurii_zh3 жыл бұрын
@@АнатолійДжміль Так, але якщо у третини вони є, то як мінімум третина перехворіла. А може й більше. Ну і це ще в кого як. Моя мама перевірялась через 8 місяців після хвороби і антитіла ще були, але вже мало
@esyaukrainka82843 жыл бұрын
Так в Польщі рік чекаємо на операцію на коліні. Бо профільна лікарня бере тільки ковідних. Якщо в тебе не ковід - тебе не оперують. Там і так страшні черги, а тепер неясно коли черга дійде( Хоча знайомий хворів ковідом, після того попросився до лікаря на прийом щоб хоч легені послухати. Вона почала морозитись - "я по голосу чую що ти здоровий, прийди тижні через 3".
@LvivScience3 жыл бұрын
Найімовірніше правдиві всі три гіпотези, і кожен з цих чинників відповідає за певну кількість смертей
@djsproject75673 жыл бұрын
лайк і комент на підтримку
@StAndrew13 жыл бұрын
Зрозуміло, що внаслідок ковіду ускладнилися перебіги інших хвороб, які призвели до додатових смертей, навіть через тривалий час. Ну і звісно вже озвучена причина - медсистема деякий час була повністю паралізована - відсутність планових лікувань і операцій, профілактичних оглядів і т.п. Як наслідок - зростання смертності через ковід. Але порахуватит все це буде дуже складно
@ГерхардШталь3 жыл бұрын
дякую за цікаве відео!
@vasyadanyk3 жыл бұрын
Вислів "моя хата скраю..." насправді перекручений. В оригіналі: "Моя хата скраю, першим ворога зустрічаю".
@МирославаКругляк3 жыл бұрын
Ні, в оригіналі було саме "нічого не знаю". В Квітки-Основ'яненка Шельменко-денщик каже: "Писаніє глаголеть: моя хата скраю, я нічого не знаю." Якщо ж пошукаєте джерела, де було "першим ворога зустрічаю", то знайдете тільки недавні вкидання, розраховані на публіку, яка не звикла перевіряти джерела.
@mikesteinar27133 жыл бұрын
О! Привіт, Пітятко у штанях!
@annakolesnikova90623 жыл бұрын
Власне через другу причину 2 місяці тому помер май тато. Він не ліг до лікарні, так як майже всі пацієнти там були хворі на ковід. Лікарі відмовили від госпіталізації, бо з його станом здоров'я найімовірніше ковід він би не пережив
@soykatwobadger29633 жыл бұрын
Боже ж мій! 😢😢😢
@ingyaroslav3 жыл бұрын
Дякую за цікавезну інфу, зауважу лише стосовно графіка смертності у Венето (2:15). Він якось не надто наглядно відображає інфу..
@K.Rationalist3 жыл бұрын
Так, цей графік мали прибрати, але помилково прибрали інший(
@ingyaroslav3 жыл бұрын
@@K.Rationalist журба(
@K.Rationalist3 жыл бұрын
@@ingyaroslav додав підказку на цьому моменті про умовність цієї візуалізації
@ingyaroslav3 жыл бұрын
@@K.Rationalist дякую!!
@Василь-э5р3 жыл бұрын
Дякую, гарна робота
@kirill45313 жыл бұрын
Чи планується випуск про лазерну корекцію зору? Наскільки це безпечно, який шанс регресії та яка технологія краща?
@ІринаПархоменко-р1ф3 жыл бұрын
Дякую. Дуже якісний контент.
@vilinskay3 жыл бұрын
Наша зброя в цей момент вподобайка та комент 🔥
@АнтонАптекарь-у6х3 жыл бұрын
Вероятнее всего совокупность факторов- перегруз здравоохранения, патологии, плюс избыточные смерти из-за нервных переживаний и если прибавить самоубийства, то как раз и получится эти 15%
@ОлександрКубанський3 жыл бұрын
Вподобайка та комент за корисний всім контент!
@willowkotyk3 жыл бұрын
В Італії багато пацієнтів не могли отримати належну медичну допомогу під час пандемії, бо лікарні в першу чергу займалися хворими на ковід. Всі операції переносилися на невідомий термін. А ще діяла система відбору: у випадку нестачі ліжок в лікарні за необхідності реанімації важкого хворого на ковід, перевага надавалася молодшим і порівняно здоровішим людям, які мають більше шансів вижити. Тому всіх закликали сидіти вдома і не виходити. Старшим людям , хто живе один, волонтери навіть приносили продукти і маски додому. Ще один пункт до Вашого переліку - то люди, які під час пандемії втратили власний бізнес через нерентабельність. Була в одному зі шпиталів Мілану, спінальне відділення. Пацієнти , багато хто, - люди, які після банкрутства власної справи намагалися покінчити життя самогубством і залишилися каліками.
@ni55an3 жыл бұрын
Артем, точно не знаю чи робив ти відео на тему місцевого імунітету, але було б доречно. Наскільки мені здається, більшість людей не знає як це працює. Можна було б посилатися на матеріали доктора Комаровського
@lumiera1113 жыл бұрын
Воу, какая встреча, да ещё и в комментах на Ютуб. Приятно было тебя тут увидеть. Виталий, привет из ВНУ. Даля 🙃
@ni55an3 жыл бұрын
@@lumiera111 привет, Анастасия! взаимно 😄
@citizenlong3 жыл бұрын
Дуже важливий аспект будь-якої пандемії. Нажаль реальні додаткові втрати нереально порахувати. Але вони в Україні ще більші :( Тільки у нашій лікарні відкрили три ковідних відділення за рахунок закриття або кастрації (об'єднання) інших. Наприклад інсультне відділення - з 59-ти ліжок залишилось 30 у приміщенні іншого відділення, якому взагалі залишити 10 ліжок. Не залишилось практично терапевтичних ліжок в лікарнях - все пішло під ковід. Багато лікарень зробили суто ковідними. Але ж рівень захворюваності іншими хворобами не перепрофілюєш :(
@mikkeysean3 жыл бұрын
Це очевидно. Відсутність достатнього "запасу потужності" знижує ефективність будь-якої системи.
@IUkrainian3 жыл бұрын
Thanks for useful information!
@RammmFan3 жыл бұрын
Погляд у масці ідеально передає всю біль носіння окуляр. Довго ржав😄
@non_binary_deus3 жыл бұрын
Коментар на підтримку каналу)
@Ольга-б8ь2у3 жыл бұрын
Наш знайомий вже більше року ходить з хронічним апендицитом. Оперувати мали ще минулого березня🤷♀️
@andriydobrus47223 жыл бұрын
Мій мозок все ще не може зрозуміти де окуляри
@bobfergisson8473 жыл бұрын
Очень интересно, пожалуйста продолжайте информировать нас о передовых исследованиях.
@MadeinUA_3 жыл бұрын
Не знаю як Артем, але я вже звик до того, що він у лінзах)
@digls38753 жыл бұрын
Цікве відео. Це б цікаво подивитись випуск про корекцію зору. Чи саме ви не плануєте собі її зробити?
@austrb3 жыл бұрын
Почитайте тут. Майо - потужна американська лікарня і інформація максимально достовірна, причому зрозумілою мовою. www.mayoclinic.org/tests-procedures/lasik-eye-surgery/about/pac-20384774
@digls38753 жыл бұрын
@@austrb Дякую
@MaxFiloni3 жыл бұрын
Артем, розбери будь ласка в наступному випуску по ковіду таку ситуацію, що мені достатньо велика кількість знайомих скидає статистику, що загальна кількість померлих за місяцями, практична така, як і минулі роки, до появи вірусу. Яку достовірну статистику можна привести у відповідь? Дякую.
@ОлександрФедотьєв3 жыл бұрын
Так, теж цікавлять ці цифри
@ibrag20123 жыл бұрын
Очевидно що пандемія навантажує всю систему охорони здоров'я, тому і радять лікарі з якоюсь фігнею лікуватися самостійно, але очікувати свідомої поведінки не варто: все ж, людина (хоч і просунута версія), але мавпа.
@trrtrr26443 жыл бұрын
Якщо люди можуть бути певними за свій вік, то як вони можуть бути певними за відсутність хвороб? Типу вони проходили комплексне медичне обстеження. Авжеж усі проходять обслідування при влаштуванні на роботу, але там половина обстежень зводиться до --"скарги є?" --"немає".
@MrWinner10213 жыл бұрын
Було б цікаво якби ви розповіли про перероблення звичайних батарейок. Чи є спосіб переробки чи це банальне зберігання.
@vladusia_ua3 жыл бұрын
Дуже корисна рубрика, але давно не було нового випуску. Не пам'ятаю чи ви розповідали про те, чи можуть (і з якою імовірністю) вакциновані люди заражати інших. Якщо ні, то з нетерпінням чекаю відповіді на це питання у наступному випуску
@nataliiak44293 жыл бұрын
Знайома не вірила в корону і померла від цієї хвороби. 41 рік.
@nastyavicodin62293 жыл бұрын
Спасибо за полезную информацию)
@ГалинаСкворцова-в6о3 жыл бұрын
Дуже багато людей перестали ходити до лікарні , так як там можна підхопити що хочеш і що не хочеш...Тай щоб попасти до сімейнрго лікаря , треба почекати 2 неділі ....
@lianamclaren7923 жыл бұрын
чому Артем так легковажно ставиться до грипу? це важке захворювання, котре теж може спричинити пандемію. те що в останні десятиліття не було потужних мутантів - то нам щастить.
@K.Rationalist3 жыл бұрын
Я не ставлюся легковажно до грипу. Мова лише про те, що летальність від sars-cov2 вища.