А також є чудова генеалогічна програма Gramps та Gramps Web 🙂
@НадеждаГопкало-ж9щ2 ай бұрын
Яке цікаве відео! Дякую вам дуже! Як добре, що в моїй сім'ї багато чого збереглося. Під родові фото і речі - ціла шафа. Дідусь залишив мемуари, записавши то за три роки до смерті. Найстарші фото з 1903 року - весільні, де всі родичі разом, кілька поколінь. Прабабуся і прадідусь в день весілля. Далі з дітьми, шкільні фотки бабусі у 30-х, і т.д. Як я любила в дитинстві цей процес - переглядати ці фотографії. По пів-дня дивилася.
@prashhur_genealogy2 ай бұрын
@@НадеждаГопкало-ж9щ супер, як чудово, що ви маєте такий скарб
@npocmo.23 күн бұрын
десь читав, що ті, хто складав метричні книги, були зобов'язані щорічно робити їх копії, і відсилати церковному начальству... чи є інформація про долю цих копій ? чи є до них доступ? 🤔 (може ж бути, що там є такі метричні книги , яких немає в державних архівах)
@taniakrivorot2 ай бұрын
Миргородський район я знаю через мого дідуся (народився в 1935 рік) до прапра дідуся народженного в 1888 році. Цікаво можно дослідити до реєстру козацьких полків? Та скількі це буде коштувати?
@prashhur_genealogyАй бұрын
Доброго дня. Так, можна пробувати дослідити. Працюємо поетапно. Вартість індивідуальна, залежно від кількості переглянутих документів і з найдених фактів. Стартуємо з 200$^ середня вартість 2-4 тис.$ за одну лінію (зазвичай, по одному прізвищу). Оплачується частинами по ходу дослідження. Тривалість - близько року.
@СергійМельник-т2б2 ай бұрын
Скільки в середньому сторінок а5 займає родовід до 7 поколінь якщо також записувати біографії (Тобто всю зібрану інформацію) ? Ну або скільки найбільше може займати сторінок родовід і скільки найменше ?
@prashhur_genealogyАй бұрын
Ведемо дослідження родоводу в генеалогічній програмі. Так важко відповісти. Все дуже індивідуально)