Super, bardzo podoba mi się to co powiedziałaś tutaj. Wszystko bardzo mądre, praktyczne, jasne, czasem oczywiste faktycznie choć nie na pierwszy rzut oka a czasem zaskakujące. Ale zawsze tak bardzo przydatne dla mnie. Dlatego bardzo Ci dziękuję, że dzielisz się swoją wiedzą. Jesteś kochana 😘😘😘
@aniipiet2 жыл бұрын
dziękuję, jak zawsze wow
@joanna5675joanna2 жыл бұрын
No sztos Daria, wielkie dzięki!
@najwazniejszezycie2 жыл бұрын
Dziękuję
@justynabeczkowska61782 жыл бұрын
Dziękuję z sto nagranie ♥️ Mam pytanie - jeśli ja bardzo nie lubię osób "głośnych", takich które mają zdanie na każdy temat, które zabierają przestrzeń innym, to co tu się u mnie odpala? Ja nigdy nie byłam taka, więc nie wiem z czego to się bierze.
@czulyrozwoj2 жыл бұрын
Sprawdź, gdzie jesteś głośna Ty, w jakim aspekcie w życiu jesteś tą, która wszystko wie i ma swoje zdanie. Zapewne jakąś znajdziesz. A może też gdzieś byś chciała być taka, ale się boisz i stąd projektujesz na innych. Chciałabyś to nie znaczy, że masz się w taką osobę zamieniać, ale że może jakbyś przyswoiła jakies 7% takiej cechy dla siebie, to by Ci było lżej w życiu :)
@sylwiamaciaszek89892 жыл бұрын
Czy to tak że jeśli ktoś jest odrzucany i bardzo go to rusza, to znaczy, że sam odrzuca jakąś część siebie? czy to już inny temat?
@czulyrozwoj2 жыл бұрын
Myślę, że to złożony temat. Ale odpowiedź na Twoje pytanie też jest: tak. Rana odrzucenia, jako jedna z 5 ran naszego wewnętrznego dziecka, w dorosłości objawia się często maską "nie zależy mi", "mnie się nie da odrzucić", ale wewnątrz rusza nas bardzo. Jest też druga postawa - całkowitego wejścia w to doświadczenie odrzucenia i bycie w pozycji pokrzywdzonej. Bo brak nam siły do wyjścia z tego. Ale też brak nam uznania naszego odrzucania. Jeśli jesteśmy dużo odrzucani przez innych i mamy też duże lęki z tym związane, to bardzo często w cieniu jest nasza część odrzucająca innych.