Дякую за те , що підняли таку важливу тему, зараз це надважливе питання. Я, зі свого досвіда згодна з вами, що без фізичного здоров'я не може бути здоровим психологічний стан людини і навпаки. Вислів , що всі хвороби від нервів вже є доказовим. Тільки праця , відповідальність та свідоме ставлення до себе допоможе в наш нелегкий час 💯
@AnatoliiRiabukha2 ай бұрын
Будь ласка! Нелегкий час створює умови для прояву свого максимального потенціалу 😉 (приклад психологічного рефреймінгу, який надає сил замість пригнічення ))
@tryslavihor6533Ай бұрын
@@AnatoliiRiabukha великим досягненням українців буде вміння пояснювати речі "своїми словами", бо весь цей шар іноземщини спонукає слухачів слухняно кивати головами з найменшою подальшою користю від вислуханого. Поки що, чужі слова виховують глибинну меншовартість і знищують саме українські глузди і майбутнє, українці як зачаровані на кожному виборі голосують за безкарне знищення українців.
@tryslavihor6533Ай бұрын
важкі часи погіршують душевний стан бездуховних людей (злиднів, у тому числі і вірян кабальних релігій), добродії - покозачуються, а козаки в цей час набираються чарівних здібностей.
@AnatoliiRiabukhaАй бұрын
То маємо максимізувати кількість добродіїв в ці визначні часи
@alexandrareshko9610Ай бұрын
Дуже важлива тема
@AnatoliiRiabukhaАй бұрын
Дякую )
@tryslavihor6533Ай бұрын
до речі, так само, як перше враження життя дає відбиток на все подальше життя, так і перша мова ( її пісня, казки, вишиванки) має бути українською, тоді українців не тягнутиме мавпувати чуже і руйнувати країну.
@AnatoliiRiabukhaАй бұрын
Згоден щодо мови і її важливості у формуванні світогляду і внутрішнього світу
@tryslavihor6533Ай бұрын
дієвіше від психології - гартування та силові дихання - Віма Хофа, та інші енергетичні.
@AnatoliiRiabukhaАй бұрын
Дієвість дуже індивідуальна і залежить в першу чергу від людини, яка застосовує конкретний інструмент
@tryslavihor6533Ай бұрын
@@AnatoliiRiabukha це ваше твердження дуже плутає глузд, виходить чим не займайся - буде однаковий успіх, бо залежить від особистості, а не від вибору правильного інструменту ))) Це занадто )) Тим паче, виправдовувати псевдонауку психологію - зайве, її виправдовує сама державна сісцєма, щоб люди зоставалися вівцями. Хоча, стривайте, цю всевдонауку можна легко використовувати для дресування тварин та злодіїв, що не розуміють по доброму і у яких справді, фрейдівські спонуки діяльності.
@tryslavihor6533Ай бұрын
психологія - псевдонаука, це, скоріше, набір хитрощів. Цей сурогат - на заміну відичним знанням, цілісній науці. Тому і мізерний відсоток успішності для них - "нормальний". Це відсоток для всіх псевдонаук, тут і педагогіка з охвіційною медициною.
@AnatoliiRiabukhaАй бұрын
Мені в цьому плані подобається вираз «медицина рятує життя, але руйнує здоров’я». Треба усвідомлювати роль і можливості кожного інструменту, щоб ефективно його застосовувати
@tryslavihor6533Ай бұрын
@@AnatoliiRiabukha "кожен інструмент" вивчати і вишукувати перекручене корисне зерно - не вистачить життів. Краще подивитися, чий то виплід і не витрачати час, бо воно й на голоову діє, потім важко відмовлятися від звичних "знань".