Ahoj, zrovna se pokouším si sám postavit podobnej model jako tu Betu 1400. Jakej má ta Beta úhel náběhu u křídla a jakej u výškovky? Co jsem si tak odměřoval z fotky tak mi náběh křídla vychází na 2 stupně.
@Miiiiiiiiiiiiiiira13 күн бұрын
prisel mi pred par dny z jejich eshopu, ale muj pocitac to naprosto nezvlada (coz jsem vedel). Vyzkouseno u kamose na notebooku a presnost celkem fajn, desetina na 5cm. Ja musim jeste dokoupit hardware do pocitace tak za 50, v podstate novy pocitac :)
@marekzrebeny162313 күн бұрын
Mozem trochu poradit ako vyraznejsie odlahcit PC. Najskor oskenuj markery, pohybuj skenerom po osmickach, aby sa opakovanym naberanim bodov zmensil retazec nepresnosti bodovej siete. Markery je dobre mat trvale polepene na stole ci podlozke. Tieto body si potom mozes ulozit pre dalsie projekty co setri cas u tejto nevyhnutnej rutiny. Najdolezitejsie je si z tychto bodov vytvorit virtualnu rovinu s offsetom napr 2mm. Potom uz len staci na tuto podlozku pokladat rozne objekty a skener bude ignorovat vsetky data pod touto virtualnou rovinou. V praxi tak ziskas hned 2 benefity. Menej sumu a ziadne pracne orezavanie oskenovaneho stolu => rapidne znisis objem nazbieranych dat a ulavis tak vypoctom PC. Keby nieco, tak radi poradime. Mame spolocneho znameho Richarda alias otravu :)
@richardmrazek13 күн бұрын
Zdravím - Global markers používám, ale s tou plochou kde některé body budou překryté mě to nenapadlo, díky za tip! :) U tohoto skeneru je problém, že velké množství bodů je použitelné pouze s Full field. V režimu linek to nestíhá bd skener nebo přenos, nevím, zkrátka skener každou chvíli na pár sekund zhasne a přestává nabírat a je v podstatě neschopen zarovnat nabranou Global markers mapu se skenovanou mapou. Očekávám, že to časem nějaký update opraví.
@frema200913 күн бұрын
Slušný stroj za ty peníze. Časově náročné je to to i dražších strojů, pokud chci aby díl byl hezký a vhodný k 3d tisku, a nechci vyhodnocovat rozměry jen některých ploch.