Ні, всі люди різні.. але точно є особливості поведінки за регіонами. Кияни дуже активні так , бо вони звикли до такого життя в стооиці. хто з провінційних міст навіть не купують проїзні і нічого їм не цікаво поза своїм містом. Українці в принципі активніші за інших. На курсах (групи інтернаціональні) дискусії запитання були лише від українців. Араби, турки, болгари - сидять як миші з покер-фейсами. Українці і посперечатися можуть з вчителем і питання весь час задають. Це не хвороба не розлад. Це наш менталітет, що має історичні причини
@hanna2887-p4jАй бұрын
І яка величина вашої вибірки? Бо кияни бувають різні... Наприклад я активно вчуся, і мову і нову професію опановую в геть чужій країні але за 2,5 роки ще ні дня не працювала. Мені й соціалу вистачає поки 😅 Знаю ще одну киянку - та навіть мову не вчить. Переїхала в велике місто, відмовилася від кількох пропозицій роботи (паршивої, але), чекає натхнення або кінця війни.
@hanna2887-p4jАй бұрын
І то не менталітет дає нашим зараз змогу сперечатися з місцевими. То особливості того соцкласу, який виїхав з війною. Ті наші, які приїжджали сюди на заробітки, роками смиренно чекали продовження візи, пмж і громадянинства, боялися що можуть стати невиїзними з України за якусь провину - часто до сих пір бояться проти аборигенів рота відкрити (намагаються на своїх відірватися 😅).
@SmartPhoneEvh-ip1siАй бұрын
@@hanna2887-p4j вибірка 5 чол. разом зі мною :) я приїхала 1.5 р тому і вже закінчила b2, а є люди, які 2.5 р. на повторі b1 тягнуть час як можуть ...
@ЕленаЧеркас-ф9иАй бұрын
Дякую за відео. Дуже вчасно ❤
@inshayogaАй бұрын
Дякую, цікаво. Але за моїми спостереженнями в українських емігрантів гіперактивність я не зустрічала таких, кому важко почати щось робити для адаптації, важко зупинитись і відпочити. Багато тривожності та вигорання
@gk1729Ай бұрын
.... ну, і тоді на стадії вигорання все і зупиняється... 😢
@gk1729Ай бұрын
.. особисто я вигоріла остаточно на десятому році життя в еміграції і на третьому році повномасштабного вторгнення 🙄🤦🏼♀️
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@inshayoga так, дуже багато тривожності
@hanna2887-p4jАй бұрын
Це в якій країні наприклад?
@pinkorioАй бұрын
Ну давайте зустрінемось - мені важко. Баду першою знайомою такою.
@СвітуМирАй бұрын
Дуже довгий вступ і багато повторів
@ronytortik8533Ай бұрын
Живу 7й рік в Польщі, хочу додому а там війна
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@ronytortik8533 вас розуміє дуже багато людей..
@hanna2887-p4jАй бұрын
@@DoctorRaievskyiті хто добіг до Німеччини чи Норвегії - не факт 😂
@irinasaparova3079Ай бұрын
Хто ще прочитав синдром Уіліса (Брюс Уіліс)😅?
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@irinasaparova3079 😂 синдром «Уіліса» це коли вже адаптувався))
@hanna2887-p4jАй бұрын
А є у вас посилання на опис цього синдрому англійською мовою в якомусь пристойному місці, типу Кохрейна?
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@hanna2887-p4j pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28377064/
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@hanna2887-p4j Ось ще пабмед: pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15912217/
@alexgreen4717Ай бұрын
Дивно, але всi цi симптоми в мене були саме в Украiнi. Тому i емiгрував 13 рокiв тому, з чого й дуже щасливий. Адаптацiя пройшла автоматично, навiть не замислювався на цьому.
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@alexgreen4717 Цікаво. Власне синдром описує вплив пограничного стресу на людину, можливо, і в такій ситуації.
@dens8182Ай бұрын
Категорично не згоджуюсь з вашими твердженнями, п.доктор. У мене було абсолютно все навпаки! Була велика активність, самоорганізація, дика впертість в досягненні мети ( підтвердити всі свої кваліфікації і працювати по спеціальності. Мабуть тим людям, яким важко за кордоном, легко було на Батьківщині, вони мали легкий доступ до всього завдяки знайомствам, впливовим батькам .У мене на Батьківщині цього не було. Мене ,,відсували ", А за кордоном мені цього не треба було Тільки знання і працьовитість. І впертісь. І вийшло.
@alexgreen4717Ай бұрын
@@dens8182 Погоджуюсь🙂👍
@hanna2887-p4jАй бұрын
@@dens8182вміння заводити потрібні зв'язки потрібне всюди. Це навіть виділяють окремо хто в соціальній інтелект, хто в "м'яку силу". В великих же містах України, особливо в столиці, люди які багато і наполегливо працювали, купували такі ж квартири і машини як і в Європі.
@ОксанаГелевейАй бұрын
@@dens8182ні, дома було не легше, постійний стрес і безгрошів'я...
@sofi8295Ай бұрын
Живу 25 років в еміграції. Вигоріти? Опустити руки? Та не дочекаєтесь!!!! 👊 За кордоном треба бути сильним інакше тебе просто "з'їдять".
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@sofi8295 це точно.
@hanna2887-p4jАй бұрын
Не пробували виїхати в нормальну країну, яка здатна підтримувати своїх громадян і викинути з голови ідею, що у вас має бути найдорожча тачка на районі? Тоді тваринний світ відступає, разом зі страхом що з'їдять...
@sofi8295Ай бұрын
@@hanna2887-p4j я маю друзів у багатьох інших країнах світу. І, шановна, можете мені повірити, у будь-якій країні ви іммігрантом були і іммігрантом залишитесь. І дай Бог ще щоб ваших дітей не називали дітьми іммігрантів. Але ми ними і є. Тут немає нічого страшного. Ми українці імігранти. І я пишаюся тим, що я українка, підкреслюю це. Незважаючи на те, що в країні де я живу мене вже і за іммігрантку не рахують, але Україна це моя Батьківщина була, є і буде. В імміграції головне йти вперед, вчитися і ще раз вчитися. Тоді і робота зміниться і статус. Але іммігрантом залишишся назавжди
@ОксанаГелевейАй бұрын
А в Україні можна бути слабким??!
@katenkakatusha1752Ай бұрын
Я емігрувала майже 7 років тому. Жодних синдромів і хвороб як не було - так і немає. Швидко влилася в колектив. Досягла такого успіху, який в Україні лише міг снитися. Моє бажання переїхати було цілком зваженим. Я взагалі легко адаптуюсь до нових умов. Тож не кажіть, що всі емігранти якось там страждають.
@eveadamchuk177Ай бұрын
А я в якій Ви країні і який Ваш вік ( якщо можна😊). В Норвегії в 57 не вдалось влитись.
@ОленаБорозенець-с6лАй бұрын
Не звизди!!!!!!!!!😮😮😮
@Dr.PathologistАй бұрын
Як лікар з багаторічним досвідом, а також з досвідом еміграції скажу: Це відео тільки для відео. Повна нісенітниця! Особливо про 100%…. Друже, видали цю хєрню, та знайди нормальну тему - тиж кажеш, що ти невролог!😆
@Mamut-mamaАй бұрын
Бляха знову плутають психологію з психіатрією. Ото наприклад й емоцію кохання профдеформовані охрестили певним кодом хвороби. Там теж підвищений пульс і неадекватна оцінка реальності. Мені здається, що тут так само заносить не в ті дєбрі. Міграція і пов'язані з нею ризики - ЦЕ НОРМАЛЬНА РЕАКЦІЯ НА СТРЕС, а не довбаний синдром, куди напіхують все від депресії, фіброміалгії і до алкоголізму. Ці стани у людей є і у себе вдома біль ніж достатньо. Знаєте, у акторів заднього фону є фрази, котрі вони говорять одне одному коли треба імітувати спілкування. Вони повторюють фразу "О чом говоріть когда не о чом говоріть". От і цей ваш синдром Улісса і цей ваш випуск.
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@Mamut-mama якби ви слухали про що я говорю, то я там так і сказав: що це НОРМАЛЬНА реакція організму і синдром це описує, що однозначно допоможе багатьом людям. А от ви і відео не дивились, або дивились не уважно, і часу не пожаліли коментар лишити.
@eresiaereseea7993Ай бұрын
серьезно? найти друзей?) ну найдет алкоголик себе алкогольных друзей ок.
@valaks7280Ай бұрын
Ни о чем..
@DUARD-vw2ukАй бұрын
Ви що психолог?
@ГалинаЧернуха-о1гАй бұрын
Все люди разные. Возможно, советы действенны для тех, кто иммигрирует осознанно. У тех, кому приходиться это делать вынужденно- это не работает.
@DoctorRaievskyiАй бұрын
@@ГалинаЧернуха-о1г Как раз таки эти советы в первую очередь действенны для тех, кто пережил высушенную иммиграцию. У тех кто планирует - больше времени подготовиться и разработать план, найти знакомых и т. д. Высушенная иммиграция часто сопряжена не только со стрессом, но и с психической травматизацией, поэтому крайне важно как можно раньше адаптироваться в новых условиях любыми доступными способами.
@ГалинаЧернуха-о1гАй бұрын
@@DoctorRaievskyi Никогда не адаптируешься "вынужденно". Только попытка обмануть себя. Ложью мозг не обманешь
@boryslavlytvynov993Ай бұрын
А при чём тут невролог и это? Нарушение адаптации и невролог? Совсем 🤡?