Спасибо ! Всегда интересно подана информация . Спасибо огромное !
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Рад, благодарю за внимание!
@ТатьянаСахарова-ч2ъ7 ай бұрын
Вы,конечно,Учитель!Посмотрела видео,завтра буду смотреть еще раз,но уже законспектирую информацию!Картинка с красками завораживает,а названия красок звучат как музыка!За ссылки спасибо,воспользуюсь!Кстати,как-то читала рассказ»Где-то под Гроссето»,автор Марина Степнова,очень рекомендую,если не читали…Хотелось бы просмотреть все ваши видео,очень ценные знания можно получить,спасибо вам!🤗
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Спасибо огромное за добрые слова и Ваше внимание! И спасибо за рекомендацию.
@maxnickolaychuk4873 ай бұрын
Вітаю, дякую за матеріал, цікава Ваша думка щодо небажаних сумішей в олійних фарбах(кадмії - землі, землі - фц і тд.) з технологічної точки зору. Траплялись варіанти, коли пишуть умовно лише землеми, або умовно лише хімією, задля мінімізації якихось хім. реакцій. Особисто траплялись лише почорніння радянського краплака з охрами і побуріння свинцю з сіркою.
@YaroslavPonomarenkoArt3 ай бұрын
@@maxnickolaychuk487 Вітаю!Перепрошую, щось пропустив Ваш коментар. З технологічної точки зору, все ,що зазначено в матеріалах з технології живопису має братися за увагу неодмінно. На практиці безумовно не без гріха. Я сам періодично маю гріх. Але здебільшого, оскільки використовую лесування, при можливості розділяю, що можна розділити по шарам. Пропис здебільшого землями, за виключенням подібних картинок, як в моїх відео з ягодами, гранатом. А вже після того насичую лесуванням. Стосовно краплака, то я не пам'ятаю який саме пігмент там, здебільшого з червоних цих прозорих в мене мажента. На рахунок кадміїв-земель, то все ж таки інколи мішаю. Поки не бачив проблем. На рахунок ФЦ, то я в принципі обходжу її здебільшого стороною, і в першу чергу через схильність до міграції часток. Також відмовився від сумішей с ультрамарином, його лише інколи як лесування, на користь індратенового. Також відмовився від чорних сажових, включно з айворі блек, на користь марсів чорних, як природних у вигляді тієї чи іншою чорної землі та синтезованного типового марса чорного. Ну і не використовую цинкові білила. Раніше працював титановими та титаново-цинковими, хоча титанові теж мають в складі цинкові або літопон, а зараз свинцевими та свинцево-титановими. Звісно сірчані пігменти з ними краще не використовувати, як кадмії.
@АртурЖданов-ю2ю7 ай бұрын
Здравствуй Ярослав.Посмотрел твоё видео. Всё грамотно молодец! Удачи тебе во всём от всей души.
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Спасибо большое, Артур!
@navi_57507 ай бұрын
Вечная тема ограниченной палитры))))
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Лучше не скажешь,правда))
@navi_57507 ай бұрын
@@YaroslavPonomarenkoArt главное не ссорится с людьми на этой теме, а то я встречал агрессивных представителей широкой палитры
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
@@navi_5750 Придётся значит снять видео с дипломатической миссией о том, как расширить политру оптимально)
@777-д1ш3н7 ай бұрын
Спасибо
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
И Вам спасибо!
@nixie-ef1oi7 ай бұрын
Большое спасибо❤
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Пожалуйста!
@ИнгаА-ъ8п7 ай бұрын
Безцінна інформація!! Дякую, Ярослав!! Мрію потрапити на Ваші офлайн уроки!
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Щиро Вам вдячний! Дуже приємно , і дякую за довіру! Це можливо в Києві.
@НеляБондаренко-ж4п7 ай бұрын
Здравствуйте, Ярослав. Если Вы нам представили краски, как урезаную палитру Цорна, то мы также можем назвать эти же краски и известным КОЛОРИСТИЧЕСКИМ КВАДРАТОМ старых мастеров, где в основной набор входил белый, красный, желтый и черный. А их смеси уже давали обширную гамму. К колористическому квадрату особенно прибегали караваджисты, такие сильные живописцы, как Веласкес, Рембрандт. А у венецианской школы это был первый подмалевок, ложе для последующих слоев. И о замечательном портрете итальянца Салтини: глаза, улыбка, черты лица излучают доброту и человечность. Как теперь не хватает таких людей. Как наш мир от этого страдает! Дякую за відео!
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Здравстуйте, Неля! Щиро дякую за таком комментарий! Вы снова и снова в точку дополняете и обогащаете видео. Действительно, я вот упустил из виду, а отсыл ведь ещё глубже к старым мастерам в отношении этих цветов . Да, много сильных внутренне людей приходило в те времена в наш мир, как Салтини. Думаю нехватка сегодня восполнится, так или иначе все периодично, и история во многом повторяется, и хорошо когда не по кругу, а по спирали развития.
@yaninagrem55707 ай бұрын
Спасибо, ❤
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Спасибо и Вам!
@oleglitvak61777 ай бұрын
Ярослав, очень хотелось бы увидеть в одном из ваших будущих видео детально показанную технику прозрачной лессировки для лёгкого изменения температуры или цвета объекта. Причем было бы превосходно если бы вы показали какую консистенцию вы разводите на своей палитре. Заранее огромное спасибо и удачи вам во всем!
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Здравствуйте, Олег. Касаемо консистенции, да и в целом легких лессировок, есть тут на канале серия видео с листиком осенним с натуры на нитке. В первой части как раз о консистенции наглядно . Так или иначе, да, я ещё покажу обязательно. Спасибо и Вам большое за внимание!
@oleglitvak61777 ай бұрын
Видео с листиком я видел. Хотелось бы увидеть именно на палитре сколько медиума по отношению к краске надо добавлять, чтобы не "переборщить" и тогда будет непрозрачный слой, а если очень мало, то тогда и лессировка не даёт эффекта. Заранее благодарю вас!@@YaroslavPonomarenkoArt
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
@@oleglitvak6177 Хорошо, понял, учту, покажу ,-уделю отдельное внимание этому моменту.
@VETERAN-y1w7 ай бұрын
Ярославе, щиро дякую Вам за це відео! Олійні фарби здатні творити чудеса! Дивишся відео й самому хочеться взяти фарби та почати експериментувати з підбором відтінків кольорової гамми! Несподівано для себе я побачив посилання на Марка - я давно слідкую за його каналом, мені дуже подобаються фарби, якими він пише Женева ( фактично він не використовує додаткової олії - в цій фарбі вистачає олії, яка закладена в фарбу). Але я не знав що він сам виробляє ці фарби ( бо я шукав в Інтернете де їх можливо придбати, але так і не знайшов). Я ж кажу , що кожне Ваше відео несе необхідну інформацію! Щодо наступного Вашого відео - Ви будете розповідати про обмежену палітру фарб - є така у Вас можливість розповісти про те, які фарби в класичному варіанті використовуються під час написання шкіри людини, особливо його обличчя? Тобто фарби " телесного цвета". Взагалі, існують якісь класичні варіанти під час написання обличчя людини. Бо коли дивишся на роботи різних майстрів портретного живопису , кожен з них пише по різному- у одного фарби дуже схожі на оригінальний колір обличчя, у інших він дуже відрізняється від натурального кольору обличчя. Якось не дуже підходе вираз " а я так бачу"! Дякую Вам ще раз за Ваші відеоуроки!
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Дякую і Вам щиро, В'ячеславе! Ваші коментарі завжди надихають діяти. Стосовно фарб, то розібралися, якщо не помиляюсь, то і на каналі Марка є посилання. Для ала прими в цілому дійсно медіумів не потрібно особливо. І ,якраз переходячи до портретів, то є такий Скот Валдес, у нього і Ютуб є, в Інстаграм. Він теж пише достатньо обмеженою палітрою і майже не використовує медіуми. У нього кадмій помаранчевий, алізарін крімсон, умбри, білий, якийсь синій і ще щось. В цілому обмежено суттєво. І так, спробую це втілити у відео. Насправді прям рецепту такого немає по фарбам одного. Але є принципи, які і розглянемо. Можна балансувати при створенні тілесних відтінків і потужними кольорами, як кадмії. А можна і майже чб. Дякую щиро за увагу та підтримку!
@VETERAN-y1w7 ай бұрын
@@YaroslavPonomarenkoArt Дякую, Ярославе! Будемо чекати на наступні Ваші відеоуроки!
@Serg_Bro7 ай бұрын
Вітаю Ярославе, Цорн пригадався )
@Serg_Bro7 ай бұрын
Ну, не дарма пригадався, додивився! )
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Вітаю, Сергію! Так, я з нього "зайшов", з козиру, так би мовити)
@Serg_Bro7 ай бұрын
@@YaroslavPonomarenkoArt З козирами у живописі є де розвернутись! )
Добрый день, подскажите, а индратеновый про который Вы говорите, это Schmincke MUSSINI 495 Byzantine Blue?
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Здрастуйте. В данном случае да. Это непрозрачный вариант её. Есть у них же более прозрачный Дельфский синий. У других производителей он зачастую полупрозрачный.
@yaninagrem55707 ай бұрын
Хотела показать Вам свои любительские работы
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
Да, это можно устроить. Забегая наперёд, есть одна идея по этому поводу общая. А так можете найти меня в Инстаграм, - там и свяжемся .
@yaninagrem55707 ай бұрын
@@YaroslavPonomarenkoArt отправила
@YaroslavPonomarenkoArt7 ай бұрын
@@yaninagrem5570 Ничего нет, возможно не мне отправили) Оставил в описании канала ссылку