Само построение, "архитектура" ветки, ее умелая геометрия, воспринимается зрителем, как иллюзия живого растения. И вообще, эти две симметричные гранатовые ветки добавляют картине некую орнаментальность, красоту, изящество. Спасибо за видео.
@YaroslavPonomarenkoArt2 ай бұрын
@@НеляБондаренко-ж4п Спасибо огромное, Неля! Как всегда, Ваша поддержка и оценка радуют и вдохновляют!
@VitaliyOvcharenko2 ай бұрын
Доброго дня, Ярослав. Чи можна знежирювати поверхню спочатку медичним спиртом потім піненом або навпаки, чи ці компоненти потрібно обов'язково змішувати перед використанням?
@YaroslavPonomarenkoArt2 ай бұрын
@@VitaliyOvcharenko Доброго дня, Віталій. Якщо ви пройдетесь по поверхні спиртом, то вже не буде сенсу в пінені. Суть змішування в тому,щоб налаштувати ступінь агресивності впливу. Спирт агресивний, пінен максимально не агресивний в порівнянні. Тому чистий спирт може змити зайвого, додавання пінену просто робить м'якіше склад. І навпаки, пінену одного часто просто не вистачить для достатнього знежирення.
@YaroslavPonomarenkoArt2 ай бұрын
@@VitaliyOvcharenko Є ще більш агресивні речовини, як нашатир. Інколи я і його використовую, особливо коли старі шари на міцному розчиннику на основі копалу.
@VitaliyOvcharenko2 ай бұрын
@@YaroslavPonomarenkoArt Ярослав, а як поведе себе суміш спирту і пінену при тривалому зберіганні? На відео ви показували як змішуєте не велику частину, а якщо змішати наприклад 75 мл пінену і 75 мл спирту ця суміш не зіпсується умовно через рік?
@YaroslavPonomarenkoArt2 ай бұрын
@@VitaliyOvcharenko я відверто до такої думки не приходив,щоб зробити одразу багато, думаю краще мішати кожен раз. Все одно речовини різнорідні, важко мені сказати наскільки збережеться ефективність суміші.
@galynaburischeva60172 ай бұрын
знову у захваті перед тим, як шанобливо, із повагою ви ставитеся і поводитеся із дрібними деталями
@YaroslavPonomarenkoArt2 ай бұрын
@@galynaburischeva6017 Дякую, дякую щиро, дуже приємно, що ви оцінили цей момент!