Bardzo się cieszę, że wstawiacie filmiki nawiązujące do neurologii, którą uwielbiam. Czekam na więcej! Pozdrawiam :)
@stanisawmietus6925 жыл бұрын
Dzięki
@FizjoTerapiaHD4 жыл бұрын
Polecamy się tez z innymi materiałami:)
@GorzkaCzekolada19857 жыл бұрын
Bardzo fajny filmik :)
@patrycjalehmann53988 жыл бұрын
Pokażecie w jakimś filmie neuromobilizacje nerwu kulszowego?
@FizjoTerapiaHD8 жыл бұрын
Oczywiście.
@filipeksagem8 жыл бұрын
Hejka mam do Was pytania a mianowicie, interesuje mnie zawód Fizjoterapeuty i chcialbym jakos w domu nabywac wiedze w tej dziedzinie ale nie mam pojecia od czego zaczac :( Moglibyscie mi dac pare wskazówek? Od czego zaczac itp :) Z gory dziekuje i pozdrawiam !
@FizjoTerapiaHD8 жыл бұрын
+filipeksagem Niechciałbym żebyś nas źle zrozumiał ale zawód fizjoterapeuty wiąże się z tym, że zaczyna się od studniów - 3 lata licencjatu + 2 lata magisterka. Nie można pełnić tego zawodu bez podstawowego szkolenia jakim są studia.
@FizjoTerapiaHD8 жыл бұрын
+FizjoTerapia HD i w miedzy czasie możesz poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie w ramach różnych szkoleń i kursów, plus oczywiście studiowanie książek w domu. To są podstawy podstaw.!!! Pozdrawiamy
@filipeksagem8 жыл бұрын
+FizjoTerapia HD Dziekuje bardzo za odpowiedz. Poleciacie jakies dobre ksiazki? Moze na poczatek jakies ksiazki o anatomii człowieka?
8 жыл бұрын
+filipeksagem z anatomii osobiście polecam atlas Prometeusza, dość drogi ale naprawdę warto, mega inwestycja w przyszłość i fajny start, jeżeli wybierasz się na studia fizjo ;)
@kalafiorek03058 жыл бұрын
+filipeksagem filmy FizjoTerapiaHD są bardzo pomocne, polecam polubić fanpage fizjoterapeutów, którzy wstawiają dużo ciekawych rzeczy. Atlasy anatomiczne Prometeusz, Gray, Sobbota - do wyboru do koloru, Netter też jest fajny. Zapoznaj się z podręcznikami do fizjologii (Górski, Traczyk), ich treść będzie cię prześladować przez całe studia. Kinezyterapia Zembatego - jako wstęp i dla ogólnego ogarnięcia. Niezbyt chwalony, ale często wymagany - Kinezyterapia w praktyce fizjoterapeuty. W dalszej praktyce jedna z lepszych pozycji to Testy Kliniczne (Backup). Dobrym pomysłem będzie również ogarnięcie książki English for physiotherapy. Niezłymi pomocami do nauki są fiszki anatomiczne, atlasy anatomiczne do kolorowania oraz atlasy online/modele anatomiczne (o darmowych wersjach pisała Pracownia Fizjoteka).
@evolutionaryhumanist15015 жыл бұрын
Wszystko ok.,ale mów wolniej. Ten test można robić też ,jeśli pacjent leży na boku.
@beatabrys5 жыл бұрын
Proszę o taki filmik nt.patologii w odcinku szyjnym.