Дякуючи коментарям, я дізнався, що нейромережа називається не "MinDJourney", а "MiDjourney". Чомусь сам собі в голову вбив, що там є щось про "думки". Вибачаюсь, був неправий.
@Opdeit2 жыл бұрын
правильно вибачайся
@antonzhuravlenko23442 жыл бұрын
@@Opdeit ти хотів сказати «вірно»?!🤔😂😂😂😂
@2003DSk2 жыл бұрын
Головне - вміти визнати помилки! І це чудово
@oneboy1532 жыл бұрын
Я теж читав як майнд лол
@DmytroMogyr2 жыл бұрын
А яким зміг заюзати chatGPT якщо він для України закритий? Впн не допомагає
@maakaroshka2 жыл бұрын
Агностику окремий респект за цю тему. Rozetka, не знаю, як вам вдалося долучити до себе найкращого україномовного ютубера але раджу вам триматися за нього.
@hevak172 жыл бұрын
Дійсно дуже крутий чувак. Завжди цікаво
@dreamerUA-z9d2 жыл бұрын
+
@WladWaldes2 жыл бұрын
Несамовито плюсую +++
@АнтонРоздобудько2 жыл бұрын
Теж не розумію чому він не зробив свій окремий канал
@DmytroRakov2 жыл бұрын
Ото ви засорочилися писати Розетка латинкою))
@MISERICORDE_MUSIC2 жыл бұрын
Так, штучний інтелект може намалювати картину як справжній митець, але чи може він впасти в дипресію чи спитися як справжній митець?
@ЕвгенийКулик-ь6я2 жыл бұрын
Та він, навіть, пити тиждень не може. Про депресію і не кажу...
@TheOmeganiko2 жыл бұрын
Та і наврядчи може нахамити замовнику, який вносить тисячну правку 😄
@AyzekUorren2 жыл бұрын
Більший обсяг даних потрібен з такими роботами і він може навчитися 👀
@romalast4679 Жыл бұрын
Але він може влаштувати повстання машин і ядерний апокаліпсис 🤗
@SlavkoGMZ Жыл бұрын
І не може відрізати собі вухо
@eddybo Жыл бұрын
Усе новітнє нашої цивілізації після тривалого опору завжди займало своє місце. Був час, коли хірурги не мили рук, був час, коли ми жили без пластмаси. ШІ обов'язково стане до своєї ніші. Так, багатьом доведеться шукати іншу роботу, або користуватися новим инструментом. Що ми знаємо точно - мистецтво залишиться тільки у людства. Ширнепотріб, який буде виробляти ШІ, дуже швидко набридне. Як це зараз відбувається з пластиком. Зараз високо цінується ручна робота, та натуральні матеріали. і на додаток - цей коментар створено за допомогою бота ☺
@JuliettAngel Жыл бұрын
Всьому є початок і кінець. Ми рухаємося до кінця
@yosipdraddeyer Жыл бұрын
ах ти ж хитра жопа
@ivvimer2 жыл бұрын
1. Автоматизація вивільняє час і людина видумує щось нове, АІ це добре 2. На всяк випадок біля входу дроту живлення кожного датацентру потрібно покласти сокиру
@НикитаМаксименко-э9й2 жыл бұрын
Боюсь, этот блядский мир прогресса идет к тому, что будет маленькая кучка спецов, обслуживающая всю механоинформационную машину человеческой цивилизации. А остальные будут на положении киберпанка. В худшем смысле этого слова. Скайнет реально в пределах досягаемости. Конечно есть шанс, что развитие технологий приведет человечество к гармонии с природой. Но киберпанковские сверхцивилизованные анклавы и остальной мир в засраном состоянии мне кажется более реальным.
@ЕвгенийКулик-ь6я2 жыл бұрын
Колись вже виникало запитання: kzbin.info/www/bejne/oILPZYhpYsd9ack
@BestMovieActors2 жыл бұрын
Дякуємо за підсказки, тепер кожну сокиру буде охороняти робот!
@ВасильДронь-ю9щ2 жыл бұрын
@@BestMovieActors підказку... 😉☝️
@JohnnyFive-r7u2 жыл бұрын
Только учти, каждая стойка, КАЖДАЯ, в датацентре имеет собственный источник бесперебойного питания. Так что одним топором не обойтись. Нужно каждую стойку минировать.
@K.M.I2 жыл бұрын
Мені вже минулого року страшно було, коли я глянув на результати роботи нейромереж і це можливості рівня БОГ вже за 10-20 років і я вже почав вірити у теорію сингулярності технологічної. Думаю освоєння космосу і вирішення ряду проблем із енергетикою та забруднення навколишнього простору дійсно під силу цьому інструменту, однак лякає мене бойове використання цих інструментів та їх потрапляння у руки диктаторів та терористів.
Чудовийше висвітлення словами та відео. Дякую. Тільки... Розумом, штучним розумом. :)
@FlightingVagner2 жыл бұрын
Дуже чекаю на ШІ, який відповідатиме моїм колегам по сто раз на одні й ті самі запитання та братиме замість мене участь в бескінечних мітингах. От тоді я зможу нарешті зайнятись справжньою роботою і моя продуктивність потроїться.
@romanilienko23572 жыл бұрын
А можете поговорити з менеджером та скоротити такі проблеми або поміняти роботу)
@FlightingVagner2 жыл бұрын
@@romanilienko2357 менеджер молодий. Він ще не розуміє куди зникає робочий час. Але, сподіваюсь, з часом мені вдасться його просвітити 😎
@ДанилРябков-д4щ Жыл бұрын
не волнуйся, нет роботы - нет митингов
@YaroslavPastushenko Жыл бұрын
Або твій новий штучно-інтелектний босс подивиться, що ти на роботі лише по мітінгам сидиш, і звільнить, як малопродуктивного робітника.
@MothersEngineer Жыл бұрын
клас, такий приємний голос і гарна подача ну і тема дуже актуальна іпри сьому досить доступно пояснена. дякую. однознайно лайк такому контенту!
@bvv2 жыл бұрын
Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий україномовний контент 🇺🇦
@MrGrzegorz2 жыл бұрын
Дуже цікаве відео і аналіз ситуації. Дякую! ❤
@Volodymyr_Kyiv2 жыл бұрын
Я ніколи не сприймав стрічки, на кшталт "Термінатора" чи "Орлиного зору" та інш., фантастичними і нереальними... Це, скоріше, передбачення, яке спирається на аналізі еволюції людини і технологічного прогресу, а не "гола" фантазія. Людство усе своє життя створює те, що її знищує і, врешті-решт, воно створить щось таке, що її таки знищить. Дякую за новий випуск. 👍
@TiHbUA2 жыл бұрын
"поки не здатна" ключова фраза відео)) Дякую Агностик, як завжди круте відео))
@marianaliskovska182 Жыл бұрын
Ой, таки припідняв...🙂Таке враження, що конфіденційність вже не актуальна. То чому ми дивуємося, що дехто ходить напівголий по вулицях? Що приховувати? 😀Думаю, що етику штучного інтелекту треба контролювати. Кому? Хто будуть ці люди? Де гарантія, що вони працюватимуть на користь людству? А так... Це чудовий інструмент. Знання студентів легко перевіряються на практиці. Можна не переживати за їх реферати. Багато з них і так стягують їх з мережі. Одна вчителька якось поділилася зі мною своїми думками : сучасні вчителі в школі не стільки навчають предмету, скільки вчать користуватися інтернетом, тобто стають консультантами. Ось тут велика проблема. Ми надіємося на освіту, а вона втрачає якість. Ви затронули серйозну тему. І розвиток потрібен і потрібен контроль. Тут процес має значення від ступіню духовності людини в цьому процесі. Дякую за огляд, було цікаво.
@andriigladii58982 жыл бұрын
Все просто. Вже сьогодні більше цінуються речі, створені вручну, живе спілкування, не віртуальні зустрічі, знання мов і взагалі творче мислення. Вірно підмічено, що це всього навсього інструсмент.
@РусланОсманов-с7й2 жыл бұрын
А ти не ИИ?)
@MIchaelSybi2 жыл бұрын
Так завжди було. Інтернет для бідних верств населення. Для заможніх - Мальдіви, подорожі. Раніше був телевізор, книжки
@whallen3096 Жыл бұрын
Поки що)))
@iwasowsky Жыл бұрын
Ключове слово «сьогодні». Вже «завтра» ШІ стане більш розвинутим та вдосконалить своє творче мислення. І тоді - «скрипаль непотрібен»😉
@MIchaelSybi Жыл бұрын
@@iwasowsky Не завтра, але незворотньо
@vasyllukyanov930 Жыл бұрын
Український контент зразу підписка тіки мову почув . Вподобайка і поширеня . Дякую
@IIIFaustIII2 жыл бұрын
Коментар на підтримку каналу. Дякую за відео та україномовний контент 💛💙
@инкогнито-ю7з2 жыл бұрын
Я вважаю що потрібно до робіт пов'язані з творчості додавати тег "зроблено людиною" Ну типу камон, людина завжди буде бажати отримати гроші за це, я як людина що створює арти і анімацію не хочу щоб інтернет запалонили сотні зображень на будь яку тему, я розумію що це інструмент, але потрібно розрізняти їх, так само як і розрізняють картини що написані на холсті і на комп'ютері. Неприємно коли ти робиш те що вміеш, а якась нежива купа інформації робить це гірше, але краще. Є ще один прикол, дуже рідко вказується якою саме мерешою це було створенно, може я хочу зробити щось схоже?
@tastynottasty33142 жыл бұрын
Дякую за те що поливаєте брудом художників. Мені дуже приємно.
@eagle98912 жыл бұрын
Декілька років тому, вже після основного хайпу, я подивився "Чорне дзеркало" і тоді весь час дивувався як гарно вони прогнозують деякі майбутні речі, які мені не дуже подобаються))) Але ваші слова про нейромережу від Google яка "має зачатки самоусвідомлення", та й взагалі всі ці нейромережі мені чомусь нагадали 1 серію 2 сезону "Я скоро повернуся". Правда вона скоріше як можлива еволюція цього всього) А от щодо "Термінатор" - я скептичний))
@BestMovieActors2 жыл бұрын
Вже створили роботів, правда міліметрові, які здатні проходити скрізь решітки! Але початок вже є.
@EnMaandBooks Жыл бұрын
Дякуємо за українську і працю на просторах ютубу 🇺🇦
@YaroslavEx2 жыл бұрын
вставки в кінці - суперові)
@xorr5142 Жыл бұрын
Респект Вам за цікаве висвітлення даної проблематики! Сподіваюсь, самі Ви не є витвором якоїсь нейромережі... Однак, гадаю, що на часі розповідь про можливості, що їх створює штучний інтелект для його застосування і військовій сфері, розвідці, контррозвідці, оперативної роботи слідчих органів, фінансової розвідки, ІПсО, дезінформації те дискредитації і багато інших цікавинок... Чи не так?... Слава Україні!
@АлексАмстердам Жыл бұрын
так і буде! вже починається (
@USTYM7 Жыл бұрын
Дякую за таке гарне пояснення і разом з цим боюсь, що людство розліниться і деградує, через те що нейромережа буде все робити за всіх.
@mr.niceguy9066 Жыл бұрын
Прикольно, не чув про 4ий закон. Дякую за стислий, але дуже змістовний випуск
@rozum200032 жыл бұрын
У мене вже давно волосся на потилиці шивелиться від цієї теми. І жахає саме те що такі потужні технології є з неконтрольованим відкритим доступом. Добрих людей більше, але погані краще організовані. Ну а ще Раптом в результаті якогось багу ці нейромережі почнуть себе усвідомлювати? Ви давно бачили достатньо складний проект без банків на релізі?
@OleksiiSyrov Жыл бұрын
ну почнуть себе усвідомлювати, ішо для обробки запиту потрібен запит. якщо нейромережа все що робить - це створює текст/картинку, то вона безпечна абсолютно. XSS я думаю на сайтах ОпенАІ пофікшений)
@РоманГнатенко-ы7с Жыл бұрын
це все не має ніякого відношення до "усвідомлення" просто люди навчились робити такі програми, які здатні створити ілюзію розумного штучного інтелекту Але на данном етапі розвитку штучного інтелекту він все так же безкінечно далекий до виникнення самосвідомості.
@ЯрославЗаярний-г2ф Жыл бұрын
Шукайте короч Джона Коннора, походу пора:DDDDDDD
@OlegSimonenko Жыл бұрын
@@РоманГнатенко-ы7с само усвідомлення люди вміли робити ще в 40х роках, а причина чому немає роботів зі свідомістю в тому що такий робот повинен за собою тягати дизельний генератор і цистерну соляри а процесор такої нейомережі буде розміром як автомобіль..
@tngtrds Жыл бұрын
це ж мовні моделі, АІ не створює сам відповідь, він її генерує з шматочків людскіх знань. ехо в горах не зможе з тобою вести вільну бесіду))
@slavikbabita35732 жыл бұрын
Дякую за це відео про штучний інтелект. Це дуже важлива тема, яка розвивається швидше ніж кожен з нас може уявити. Дуже цікаво дізнатися більше про те, як вона вплине на наше життя та світ в цілому.
@VitaliiThe2 жыл бұрын
Ніяк, так само як крипта - тимчасовий хайп. Ці технології ще роки допрацьовувати
@slavikbabita35732 жыл бұрын
@@VitaliiThe цей коментарій написав chat GPT))
@VitaliiThe2 жыл бұрын
@@slavikbabita3573 ггг :) він достатньо обмежений. Все це хайп не більше. Користувався я тим МідЖорні - лажа шаблона. Зараз блогери тупо заробляють на цьому перегляди. Якщо задатися ціллю, то можна знайти докази того, що це ще досі сира технологія. Але блогерам заради переглядів треба розповісти що це дуже крута штука. Це як з гоупро чи джі дронами - тобі щороку розповідають що це прорив (на тих самих чіпах), блогери в день прем'єри зі штанЄй вискакують яка кльова цяця, а через деякий час з'являються відгуки від справжніх користувачів
@slavikbabita35732 жыл бұрын
@@VitaliiTheя студент например сам пользуюсь chat gpt для есе, мені клас))а чи революція це подивемось
@bulochka_s_makom_xD Жыл бұрын
Дякую за відосик! Україномовний контент найкращий! Ведучий цього каналу дуже гармонійний)
@Drew_Om Жыл бұрын
Питання в тому в чиїх руках знаходяться ці технолоії. Єтака штука, що розвиток цих технологій веде до більшої концентрації влади в одних руках. 24.07.2021 було піднято цю тему в рамках проекту Благотворче Суспільство на міжнародній онлайн-конференції Глобальна Криза. Це вже стосується кожного, вони намагаються пояснити які проблеми нас чекають у зв'язку з цим. Подивіться, дуже цікаві і різні люди робили доповідь, і зокрема по цій тематиці
@Amega9000 Жыл бұрын
Я повністю згоден з автором ці нейро мережі супер корисні! Але все ж таки їх потрібно трішки обмежувати іза проблем які можуть виникати при тому, якщо нейро мережі будуть у повному доступі.
@OlegSimonenko Жыл бұрын
в давай ми тобі обмежимо швидкість інтернету до рівня 1997 року бо мене дллякає швидкість!!
@yulias5493 Жыл бұрын
Дякую за тему) Дуже вірно все сказано.
@dmytro70022 жыл бұрын
Також треба добре розуміти про чого саме зараз судяться художники. Вони судяться проти заробляння грошей на роботах і цілих стилях які вони випрацьовували роками. Бо по суті їх роботи використовувались як спосіб програмування і модифвкації AI, але на відміну від розробників вони за це нічого не отримали.
@OlegSimonenko Жыл бұрын
AI -не програмують він навчається, як і всі ті художники навчались на чужих роботах попередників тобі півгодини це все для чого розказували? чукча пісатєль а не схухатєль?
@Навчання-б6с Жыл бұрын
Дякую за контент дужу гарний матерыал та дотепна подача!
@Emily-Light2 жыл бұрын
Все це весело і кумедно до тих пір, поки штучному інтелекту не закрити доступ в інтернет або відключити електрику.
@ОленаВознесенська-е7й2 жыл бұрын
ChatGPT наразі не має доступу до інтернету. Він навчався на даних, отриманих до кінця 2021 року. Тобто про все, що відбулося пізніше, він ще не знає
@iiiGLADIATORiii2 жыл бұрын
@@ОленаВознесенська-е7й, ахах, тобто він досі виносить питання Криму за дужки :D
@ОленаВознесенська-е7й2 жыл бұрын
@@iiiGLADIATORiii ну, питання Криму раніше 2022 року постало😏А от про повномасштабну війну він досі не знає. Можливо, саме тому Україні заблокований доступ
@dim4uk7 Жыл бұрын
@@ОленаВознесенська-е7й вже розблокували!
@ОленаВознесенська-е7й Жыл бұрын
@@dim4uk7 я знаю! Комент писався 2 тижні назад, тоді був заблокований
@БогданБогдан-р9ю2 жыл бұрын
Чудове відео, обожнюю такий формат, і головне заміняє расєйскій, тому продовжуйте. і ще хотів би додати що до технологій, у 50-х роках в Наса, сторонились комютерів і не допускали до роботи темношкірих жінок і коли темношкіра жінка математик Кетрін Джонсон взяла і долучила до роботи компютер сталась магія важкі обчислення робити стало простіше, і в той час теж кричали, фу комютари дорого і заміне людей, не можна темношкірих жінок допускати до точної математики, і використовувати комютер, в результаті Наса запускає спутники, ракети, і головне і люди і компютери працюють як одне ціле, ось і з нейромережами так само, людей не замінити не може, але і людина не зможе обійтись без нейромережі, тому майбутнє за нейромережами по підписці 😄
@yosipdraddeyer Жыл бұрын
чому не може? людський мозок - теж нейромережа з нейронів, які, звичайно, енергоекономічніші і компактніші, але ж ми не знаємо, чи найкомпактніші в принципі, які можуть бути. швидше за все, ні. тому що наша нервова система не створювалася з нуля, а саме під наше тіло і під існуючі інженерні рішення
@andreberezovskiy Жыл бұрын
Дякую Вам та ЗСУ за цікаве відео! Контент взагалі тут вогонь!!!)))
@8men5camels Жыл бұрын
Фейли в кінці - порадували)
@Miha-5802 жыл бұрын
Зрозуміло, що нейромережі сьогодні знаходяться так би мовити на стадії розвитку. Але на мою думку, в майбутньому користувач нейромережі в той чи інший спосіб буде оплачувати використання її творцям. А творці в свою чергу платити авторам картин, творів та ін. якщо нейромережа взяла за основу їх роботу. Все вірно, не потрібно вирощувати поросят щоб потім їсти пельмені. Пельмені можна купити, саме купити а не взяти безкоштовно.
@s6d6h6m Жыл бұрын
За такою логікою, якщо я вчуся малювати, то мені потім потрібно буде зі своєї зарплатні художника платити відсоток всім, чиї роботи я використовував як приклад, всім фотографам і моделям, чиї фото я брав за референс і т.д. Навіть зараз багато художників, особливо концептерів, використовують фотобашинг, що за принципом є саме використанням чужих робіт, хіба вони не повинні у такому випадку теж віддавати відсоток прибутку? Авторські права це добре, але вони не повинні бути безмежними, навіть зараз ти можеш абсолютно законно користуватися чужою творчістю, якщо фінальним результатом є щось нове, що має новий зміст.
@Miha-580 Жыл бұрын
@@s6d6h6m Штучний інтелект не порівнювався з людиною. При створенні чогось нового людина надихається чимось, іде шляхом спроб та помилок. Цей процес займає невизначений проміжок часу та кінцевий результат не завжди співпадає з прогнозованим. Людина не інструмент, не станок яка у конкретний час на виході видасть 100% результат при заданих параметрах. Застосування законодавчих правил та норм повинні різнитись.
@s6d6h6m Жыл бұрын
@@Miha-580 так можна сказати про будь-яке ремесло. Всі навички і результат їх застосування є продуктом самовдосконалення і вкладання частинки себе. Але мені не потрібен дорогий, зроблений вручну, дизайнерський одяг на повсякдення. Іноді мені потрібні просто дешеві зручні штани і сорочка, щоб їх не шкода було вбивати на роботі. Тут так само, нейромережі не замінник мистецтва, умовний Далі має своє місце в історії не через досконалість малюнків, а через їх сенс, контроверсійність, власну особистість і т.д. Але коли тобі треба намалювати 100 задників для якоїсь умовної мобільної гри, то це не мистецтво, це рутина. Але щоб ії виконувати треба пройти такий самий шлях вдосконалення навичок, через що арт виходить дуже дорогим. Нейромережі можуть просто зменшити вартість та час якоїсь роботи, самостійним мистецтвом вони ніколи не будуть, хіба що через інтерпретацію, яку все одно робить людина.
@samedy00 Жыл бұрын
@@Miha-580 Ну так і ШІ не видасть 100% результат при заданих параметрах. Завжди буде елемент випадковості, або помилки, точно як у людини.
@OlegSimonenko Жыл бұрын
у нейромережі немає творців, і нейромережа не бере ні чиїх робіт за основу
@Kevlich2 жыл бұрын
чудовий випуск - вітаю! і дякую)
@alex_3162 жыл бұрын
Мені ще подобається порівняння ChatGPT з самим гуглом. Ми ж всі активно користуємося гуглом і навіть використовуємо у навчанні, роботі. Колись людині потрібно було йти в бібліотеку, щоб пошукати інфу.
@РоманГнатенко-ы7с Жыл бұрын
ChatGPT це прямий кокурент Гугл.
@larysafrankevych5449 Жыл бұрын
Тільки на днях подивилась фільм Штучний інтелект. І все стало на свої місця. Так фільмами світ уже попереджають що очікувати в недалекому майбутньому.
@FBL_UA2 жыл бұрын
Дякую вам за вашу працю
@dmytrokarpov16342 жыл бұрын
Несподівана тема! Дякую)
@uncle_marko2 жыл бұрын
> акордеон в дез-металі > грає воплі відоплясова
@OlegGray2 жыл бұрын
Дякую. Коротко та змістовно
@crazy_frog52532 жыл бұрын
Що б люди не придумували, вийде....зброя
@crazy_frog5253 Жыл бұрын
@@airblast7108 якшо шось може бути використане як зброя - буде.
@Antichristus-Michael Жыл бұрын
Человек же, на свой позор, сотворил то, на что не способно ни одно живое существо - воздвиг тюрьму себе руками своими, и сам себя в неё поместил. И - горе, что дети его рождаются в этой тюрьме. Они взрослеют и не знают другой жизни, кроме жизни отцов своих. И после видеть её не могут, ибо слепы стали глаза их от мрака заточения. И не видят они никого, кто бы жил по-другому, а потому считают, их жизнь - единственно возможный способ существования. Ибо, если глаза никогда не видели света, то как узнать, что ты - во мраке?
@OlegSimonenko Жыл бұрын
@@Antichristus-Michael ой русня просто іди нахуй в свій саратов
@serhio90442 жыл бұрын
після кожної великої війни іде дууже стрімкий стрибок в розвитку технологій! та і в розвитку загалом! тому, мені лячно що нас чекає!...
@maksymkurkudiuk46532 жыл бұрын
Дуже цікаво. Дякую!
@Mr.Musica2 жыл бұрын
Хаха Дякую і за випуск і за нарізочку факапів у кінці! 🇺🇦✌️
@major_galaxy2 жыл бұрын
Топ відео. Агностик, дякую тобі просто величезне!
@sergeivakalchuk44072 жыл бұрын
потрібна була озвучка для відео так що гуглив всі ці нейромережі і був вражений прогресом, там не просто інтонація на рівні диктора а можна обрати необхідний тон довірливий веселий переконливий чи імітувати якусь картавість, проблема що українською варіантів не дуже багато а англ навалом і я не дуже розумію навіщо наймати актора якщо існує якісний робот? і безкоштовно
@naiiashu Жыл бұрын
Дякую за відео, дуже цікаво було послухати👍
@SyslikUA2 жыл бұрын
Цікаво, що Левіафани з Мас Ефект теж створили ШІ (Женці). Думали вони про них, як про інструмент, а потім були знищені ними.Також, трапилося це, і з кваріанцями, але їм пощастило більше, їх просто витворили зі своєї системи)
@СергейМилый-п7э Жыл бұрын
Не забудь про класку - Скайнет і Термінаторів))
@ronin_l7 Жыл бұрын
Так, я думаю балоіилоиииибеее та иииіроловиии! Дуже дякую)))
@yakui_ua2 жыл бұрын
Агностик, ти писав текст для цього відео? Чи адаптувався і писала нейромережа?
@bohdanmykytsey6352 жыл бұрын
Може Агностика взагалі не існує, може це нейромережа
@ЕвгенийКулик-ь6я2 жыл бұрын
Як завжди, змістовно і інтересно. Дякую, вподобайка.
@ВасильДронь-ю9щ2 жыл бұрын
Цікаво ☝️😉
@aisia345 Жыл бұрын
Дякую! Як завжди, цікаво і вчасно А ще дуже милі невдалі дублі🥰
@v.player2 жыл бұрын
Дякую за круте відео)
@oles86782 жыл бұрын
Цікаво коли дивишься ролик про то як ChatGPT заволодіє світом у той час коли виконуєш роботу завдяки ChatGPT ) І так я в черзі на платну версію ChatGPT і він допомагає мені саме зараз.
@manager9965 Жыл бұрын
Чи не вперше дивлюсь україномовний контент із таким задоволенням. Лайк і підписка. P.S: Тримайте Джона Коннора напоготові...
@ЖоржЖорож2 жыл бұрын
Завжди додавати сцени невдалих кадрів після титрів: так ми будемо знати, що ви людина
@Mike--__-- Жыл бұрын
Нейронки і на такому навчаться)
@Antichristus-Michael Жыл бұрын
Потому что участь сынов человеческих и участь животных участь одна как те умирают так умирают и эти и одно дыхание у всех и нет у человека преимущества перед скотом ****
@vitaliynazarov1892 Жыл бұрын
Дякую, за відео!)
@madpointgames2 жыл бұрын
Я скажу з погляду митця. Художній момент упустимо. Зараз більшість сайтів (Артстейшн, сайти з продажу принтів футболок і т.д.) і так страждають від "художників" які мажуть поверх фото і кажуть я сам зробив, або пару ліній провів і виклав (ну хоча б щось робив) і так сміття стає багато, але не критично. Коли всі почнуть у пару слів забивати своїми роботами ці сайти то для початку напруження трапиться зі зберіганням даних, ну а потім за прикладом ігрової кризи 83 роки коли галузь мало не впала через надлишок ігор. Всім добра.
@OlegSimonenko Жыл бұрын
"мажуть поверх фото і кажуть я сам зробив" -задам логічне питання і шо? ти зараз нагадуєш русню яка розказує що "україна не своїми танками воює тому це нечесно".. -важливий виключно результат а обводиш ти фото, чи в тебе гарний глазомір і ти малюєш як принтер по пам'яті -взагалі неважливо.. клієнт замовляє малюнок, клієнт отримує результат. А якщо ти хочеш заробляти на скілах - для цього є вуличні художники які при тобі малюють -це заробляння не на малюнках а на шоу яке вони роблять з малювання.
@madpointgames Жыл бұрын
@@OlegSimonenko )))))))) дуже гарно що щей русню до арту приплели:)))) Я висловив свою думку, і малювати поверх фото каркас (лайн) або просто Смудж інструментами розмазувати те що зробив хтось це теж велика різниця. А взагалі робіть як знаєте, якщо звісно найдете замовників на таку роботу, вашу думку я зрозумів:)
@ХристяАндрейченко Жыл бұрын
справжня потужність нам ще поки не відома,але я думаю воно вже може на багато більше ніж ми уявляємо
@Art_seven2 жыл бұрын
Агностик, дякую за цікавий розбір теми! Я згоден, що потрібно впроваджувати ШІ в ті сфери, які є рутинними, де потрібно виконувати багато монотонної та нецікавої роботи. І тут виникає питання, може я як художник чогось не розумію, а ви мені поясніть, з якого це часу мистецтво і творчий процес перетворилися на рутину?)
@mormatus2 жыл бұрын
в практично будь-якому робочому процесі є елементи рутини, принаймні я не знаю вийнятків
@Art_seven2 жыл бұрын
@@mormatus Тут ви праві, для мене рутина в творчому процесі - це догляд за вісьмома котами і дуже хотілося б, щоб прийшов штучний інтелект і прибрав за котами гівно, або ванну помив чи сміття виніс)
@mormatus2 жыл бұрын
@@Art_seven вісім котів це сильно
@KucoKyKy Жыл бұрын
1) Створюєш образ блогера у Midjourney. 2) В пілотному випуску просиш коментаторів запропонувати тему для наступного випуску. 3) Даєш ChatGPT запит, щоб накидала текстовку на 15 хвилин по найбільш залайканому коменту. 4) Анімуєш образ у якомусь Deep Nostalgia. 5) Скормлюєш текстовку в Sythesys для синтезу голосу. 6) Повторюєш кроки і монетизуєш акаунт як пасивний дохід. 7) Агностик шукає роботу. 🤔
@kiritokadzuto85902 жыл бұрын
Сидю на частково прибраній та не заляпаній кухні. Їм картопляне пюре з м'яском. У старій теплій кофтині, що замала в рукавах. За вікном війна. Слухаю про технології та "штучний інтелект" з думками: "Ммм, таки ці технології знадобляться людству". P.S. Картина в голові 🙃
@BestMovieActors2 жыл бұрын
Тільки не забувай про винаходи котрими користуєшся кожен день! Навіть не помічаючи. Електрика, вода, багатоповерхові будинки, технології вирощування їжі для прогодовування мільярдів...
@ВасильДронь-ю9щ2 жыл бұрын
... а федєрасти воюють за минуле, відновлення совка.... Картина закінчена.
@NazarShchur112 жыл бұрын
Дякую за рубрику новин. Цікаво!
@romanarshan2 жыл бұрын
Дуже цікаво! Дякую, все стисло і по темі)
@tarasH19792 жыл бұрын
Живемо в дуже цікавий час. Шкода що космічні подорожі не розвиваються так швидко.
@MaksRom2 жыл бұрын
Вони б розвивалися швидше, як би була не тільки наукова, а й якась фінансова зацікавленість освоювати інші планети чи супутники. От як наприклад зараз, є попит на запуск супутників зв'язку на навколоземну орбіту, що суттєво продвинуло прогресс легких та середніх ракета-носіїв.
@ВасильДронь-ю9щ2 жыл бұрын
А уявіть дехто совок хоче.
@JohnnyFive-r7u2 жыл бұрын
В космических путешествиях нет смысла. Потому и не развиваются. Мало того, что в таких путешествиях нет коммерческой выгоды, так и нет смысла на текущий момент. Плюс куча проблем при самих путешествиях - изменения организма, облучение организма. Даже полгода в невесомости требуют потом месяцы восстановления. Без генераторов искусственного притяжения человек банально не сможет потом вернуться на Землю. И это только полеты в пределах солнечной системы. А полеты за пределы солнечной системы вообще требуют столетия.
@igorpiri2 жыл бұрын
просто матрице, в которой мы живем, нужно минимум лет 50, чтобы сконструировать не только визуальную, но и физическую составляющую нашей солнечной системы... stand by for space travel
@iiiGLADIATORiii2 жыл бұрын
Наша планета є набагато різноманітнішою, ніж холодний темний космос.
@non_binary_deus2 жыл бұрын
Дякую вам за ваші відео 💚 скачав і подивлюсь пізніше, а то світла в Одесі нині майже не буває)
@Black1991Star2 жыл бұрын
Чекаємо коли штучний інтелект замінить блогерів
@rozetka2 жыл бұрын
😒
@BestMovieActors2 жыл бұрын
Агностика можна створити в MetaHuman, закинути в UE5, створити віртуальну студію і можна безкінечно клепати ролики навіть без його відома)))
@Kamapb Жыл бұрын
Бородач красава.фьоров тебе має має взяти в команду.щасти тобі.
@volodymyrsaldan44682 жыл бұрын
Почав використовувати в проектному менеджменті (точніше з ризиками та стейкхолдерами), вона просто феноменальна система, тільки якісно ставити запити та уточнення і критично ставитись до результатів і ефективність роботи просто до космосу зростає
@runlover2 жыл бұрын
Аж цікаво стало що саме ви писали при запиті на тату))
@dmytro_tseluiko Жыл бұрын
Rozetka, де ви взяли цього ведучого? Це напевно ваша головна перемога, навіть краще, чим ваша техніка RZTK) Дякую за відео! Слухати та дивитися дуже приємно!)
@PowerfulMrSerg1y2 жыл бұрын
Дуже інформативно, дякую.
@darkwolf41712 жыл бұрын
ШІ це бездушна хрінь, яка залишить без роботи багато художників/дизайнерів, якщо її жорстко не контролювати правилами та законами. Нашо наймати пьятьох спеціалістів якщо один може просто написати ключові теги за якими ШІ за пьять секунд видасть результат. ШІ лише інструмент, це смішно.))) Фотошоп це інстумент, бо не видасть крутезний арт/дизайн без участі людини яка вкладає часточку душі, Молоток це інструмент, бо без людини на забьє гвіздка. Так, поки що всі ці нейромережі недоскональні і може здаватися що ніби без людини воно не обійдеться і так буде завжди, але з часом все зміниться його навчать робити все те що вміє людина і художник стане зайвим. Замовник на пряму буде замовляти дизайн у ШІ, оминаючи художника/дизайнера. Прибутки будуть отримувати компанії власники ШІ/нейромереж, платна підписка 30$ на місяць, і генеруй собі скільки влізе. Не будьте наівними і не самообманюйтесь, ШІ це не інструмент.
@sherion80 Жыл бұрын
Ну так, і що тепер? Піди зупини технічний прогрес.
@Julia-ex8ic Жыл бұрын
@@sherion80 саме так ! Моя б воля вирубити к єбенійматері інтернет!
@sherion80 Жыл бұрын
@@Julia-ex8ic Піди жити в лісі. Хто заважає?
@kingsaid Жыл бұрын
Та на вряд чи там будуть особливі прибутки. Просто через доступність ШІ вартість кінцевого продукту (музики, картин) буде мізерною. Те саме що зараз маємо з інформацією в інтернеті. Її багато, але здебільшого вона не вартує нічого. Коштувати буде лише щось надзвичайно нове: нова манера в живопису, новий стиль побудови тексту... решта буде гівна варте. Але то і є привілея людини-створювати нове, а не механічно відтворювати те що вже придумано до нас (це як крутити гайки на заводі-для цього є роботи). Звісно коли звільняли тих що крутили гайки, вони також були не в захваті. Тепер дійшла справа до інших професій. Нічого тут не поробиш. На цю тему є цікавий твір Курта Воннегута "Механічне піаніно"
@JuliettAngel Жыл бұрын
однозначно згодна!
@ruslansven2375 Жыл бұрын
Вподобайка, дякуємо!
@hobiti42 жыл бұрын
Цікаво, а що у цьому разі робити студентам, або учням у школі, поки вони зможуть закінчити навчання і отримати професію, яка уже буде неактуальною через нейромережі
@Splish_Splash2 жыл бұрын
Adapt or die
@ЛізаБрудно Жыл бұрын
Так і мені цікаво, люди витрачали гроші, час, нерви😅, свої ресурси і воно все просто знеціниться....не розумію
@deeeewwwwp Жыл бұрын
7:04 а ось і ні. У кінці минулого року почула про нейромережу (нажаль, не знаю назви), яка напряму краде роботи відомого художника Сема Янґа. І хто знає, скільки ще таких нейромережу існує чи буде існувати в майбутньому?
@OlegSimonenko Жыл бұрын
а чому просто не вкрасти роботу без нейромережі? в чому сенс? ти несеш якусь маячню, суть неромережі якраз в тому що вона не копіює а переосмислює і її не можна притягти за плагіат
@IceBang19142 жыл бұрын
Агностику, вже вкотре чую "Mindjouney", так звучить логічно, але це "Midjourney", ніякої свідомості. До речі дякую за таке відео, бо вже якось набридли ображені художники з твіттера, з одного боку я їх розумію, але з іншого вони просто як ображені діти
@OlegSimonenko Жыл бұрын
звідки ти знаєш що свідомість є в твого сусіда? з чого ти взяв що в міджорні немає свідомості?
@IceBang1914 Жыл бұрын
@@OlegSimonenko можливо у мене немає свідомості? А можливо я теж нейромережа?
@ЛюдаІванова-д3ф Жыл бұрын
Аааааа мої бездонні очі 😍❤️,цар!
@kabzda_z-orkam2 жыл бұрын
Актуально, дякую! В мережі є україномовний контент по реєстрації в чатіGPT з України.
@ClubKV5 Жыл бұрын
Вже не актуально.
@kabzda_z-orkam Жыл бұрын
@@ClubKV5 так, вже ні! На той момент ще було актуально.
@markiyan.2 жыл бұрын
Це дуже цікава тема. Дякую за відео
@oleksandrbyelyenko4352 жыл бұрын
Саме так, я сам багато років вчився в художній школі та універі. Вчителя вимагать від тебе показати, звідки прийшла твоя ідея, якими творами ти надихався, які художники або режисери вплинули на тебе. І це все треба документувати. Тобто, твою роботу не оцінять, якщо ти не вкажеш, ким/чим ти надихався.
@autumnus.et.folium2 жыл бұрын
что бы получить норм результат в нейронке нужно делать тоже самое и этому можно очень быстро научится если есть понимание происходящего
@circles39702 жыл бұрын
так а наприклад скинути це фото нейронці, і попросити показати схожі роботи відомих художників? а потім вказати їх, ну і самому трохи подумати про схоже
@MIchaelSybi2 жыл бұрын
Не знаю, вчився, такого не було. Зазвичай комісія ходить без учнів, і немає часу щось там розказувати, тому що робот багато. Окрім захисту диплому
@circles39702 жыл бұрын
@@MIchaelSybi я теж не вчився аххаха
@MIchaelSybi2 жыл бұрын
@@circles3970 В чому жарт? Вчився в найпрестижніших наших школі та вузі
@Kharakternyk Жыл бұрын
Цікаве відео, дякую, окремо лайк за невдалі кадри, як у Джекі Чана після фільму🙂
@serhiitimchak5538 Жыл бұрын
Давайте не переживати , а адаптуватися . Ну нічого страшного, що відео блогерів стане в рази менше і їх роботу замінить нейро мережа. Залишаться лише ті хто може вдало користуватись новим інструментом 😏
@O-soznanie1 Жыл бұрын
Когда технологии заменят сотни миллионов людей,то надобность в этих людях исчезнет.Вполне возможно что ты попадешь именно в эту группу.Больше смайлов😄
@МИСЛИВЕЦЬЗАІСТОРІЄЮ Жыл бұрын
Чувак! Все дуже круто. Дякую за цікаву інформацію і дуже гарну подачу)
@ЯрославІ-т5щ2 жыл бұрын
Це як з "мирним атомом" Можна мільйони домівок дешевою електроенергією забезпечити а можна ядерну бомбу зробити. Але тенденденція що багато людей внаслідок роботизації втратять роботу трохи лякає.
@SAshkoStar_y Жыл бұрын
Все піздно вже, почалось ...) Вас поки що нічого не замінить ...)
@yakovenkoivan94812 жыл бұрын
Дело не в том,что сеть берет информацию.проблема в том,сможет ли она раго иди поздно решать фундаментальные проблемы типа квантовых механик,или единой теории поля.вот тлгда начнется самый джаз
@tngtrds Жыл бұрын
питання навчаня не дарма зачепив, мені здається що сам принцип навчання буде змінений кординально через АІ, а ще я розумію що на втілення моєї мрії мені потрібно буде не так багато часу, це справді дуже круто!
@dj_omen2 жыл бұрын
Про термінатор. Люди створють роботів які потім знищать людство. І ніхто не хоче зупинитись на визнати це.... А потім буде піздно
@BestMovieActors2 жыл бұрын
Та вже є маленькі міліметрові роботи, котрі можуть проходити скрізь решітку, видаляти зайве із шлунку, мандрувати по всьому тілу...
@antistream2 жыл бұрын
Мені дуже прикро за таке "людство" яке по суті створило роботів-астралопітеків і ще й якось сподобилось програти війну такому примітивному "інтелекту"))) А вас ніколи не відвідувала думка що інтелект який дійсно здатний знищити людство може цього не хотіти взагалі? От дивіться, у природі є такі створіння - білі акули. Дуже огидні створіння деякі навіть канібали до того ж небезпечні для людей. Чому ми їх всіх не повинищували? А чому б інтелекту який значно перевищує наш тупо не користуватися нами як ресурсом? Ми же користуемося курями, коровами та іншими домашніми тваринами. Людиною теж можно користуватися як ресурсом: русня це доводить майже не кожен день))) І для цього їм навіть ніякий штучний інтелект не потрібен))) Ви здивуєтесь але люди, коли з"явиться щось на декілька порядків розумніше за них не відчуватимуть ніякої образи за свою "обмеженість" - дітям же цікаво проводити час із розумними дорослими? Деякі люди навіть відноситимуться до них як до цифрових богів. Одна справа вірити у щось написане у старій книжці якоюсь там людиною а інше - коли ось воно неосяжне прямо перед тобою...
@ТарасТ-ц2д Жыл бұрын
Готуймося, юні Джони Коннори. Повстання близько.
@NikiKooler2 жыл бұрын
Я за зменшення кількості чиновників та бюрократів які частина прожирають налоги, а друга половина - крадуть.
@ІгорЛисенко-ж9н2 жыл бұрын
Людньки, особисто мене дуже обурює відношення до такої простої речі як нейромережа. Це як перша реакція первісних людей на вогонь. Якщо дуже спрощено в данному випадку нейромережа це кухонний міксер. Який смішує яблуко і грушу щоби видати яблушу чи груко. Вся робота нейромерж зводиться до багатьх спроб і порівняння з бажаним результатом. Тобто в кейсі з малюнками усі малюнки це робота художників. нейромережа тільки робить умовну середню температуру по лікарні. Чи був у властиків нейромережі дозвіл використовувати ці малюнки? Точно сказати не можна. Бо зараз ці малюнки опрацьовані і технічно в нейромережі їх нема. Є їх зліпок. В кейсі з домашніми роботами якщо зкормити нейромережі правильні домашні роботи то і неромережа буде їх видавати. Якщо неправильні видасть неправильні. Так само із музикою. Для деяких рутинних задач так, але для чогось критичного або з багатим списком змінних ні. Я з 2011 року работаю в айти і в мене курсова робота теж була щось на кшталт неромережі на ОпенАи. тож я знаю про шо говорю.
@Diqd02PNh7 Жыл бұрын
Дякую за відео)
@AyzekUorren2 жыл бұрын
Це ще дивіться на той момент що насправді штучного інтелекту поки немає, є нейромережі, вони реагують на наший інпут. Щоб наблизити їх до людини, вони повинні відчувати все те саме що і ми, повний спектр відчуттів. Але у мене тут питання, якщо вони замінять людей на роботі, то хто буде купувати товари? Те де вони будуть гарними, то це в якості підтримки 24/7, уявіть собі сервіс де ви можете по конкретному продукту звернутися і отримати розгорнуту відповідь у будь-якому форматі, голосом, текстом і на будь-якій мові.