Дякую Iрина, дуже корисно для всiх!!!! Сподiваюсь люди почнуть переходити на таке землеробство. Я вже 6 рокiв не копают, мульчую, та використовую тiльки бiопрепарати. Так , мiй город хiмi не знаю, але копался. Можу сказати,що земля та урожай з кожний разом краще I краще. Також троянди I хвойнi дерева.
@kiren_gardern28 күн бұрын
@@greengrass8809 чудово, радію за ваші успіхи, ви молодець 👏👏👏
@ИринаМишина-с2щ29 күн бұрын
Дякую, цікавить що з біопрепаратів треба додати а грунт для розсади!
@kiren_gardern29 күн бұрын
@@ИринаМишина-с2щ Обов'язково в першу чергу для профілактики хвороб потрібно додати біофунгіцид, це може бути фітоцид, фітоспорин і т.д. ( на основі бактерії BACILLUS SUBTITLIS, сінна паличка) або триходермін, мікохелп (на основі грибів роду триходерма). Я більше використовую для поливу під корінь біофунгіциди на основі грибів роду триходерма, оскільки все ж таки гриби гарно працюють в грунті.
@kiren_gardern29 күн бұрын
@@ИринаМишина-с2щ якщо гарний поживний грунт, то фактично крім біофунгіцида я ніякого підживлення не додаю аж до висадки у відкритий грунт
@ИринаМишина-с2щ27 күн бұрын
@@kiren_gardern Дякую
@nastyakuzmich128229 күн бұрын
Добрий день, Ірино! Цікаво дізнатися чи користуватись біопрепаратами дієво лише для врожаю 🍅🥒🍇🍐? Чи можна ними користуватися на клумбах для хвойних, троянд тощо.Якщо так, то чи відрізняється обробка в такому випадку від овочевих культур ?
@kiren_gardern29 күн бұрын
Так, звичайно можна користуватися біопрепаратами і для квітів і для хвойників. Хтось може сказати, я ж це не вживаю їжу, то можна і хімією користуватися, але в першу чергу я ще наголошую про збереження екології і вашого здоров'я. І саме від ТМ ЖИВА ЗЕМЛЯ є розроблені біопрепарати по догляду для декоративно-листяних, квітучих та хвойників.
@kiren_gardern29 күн бұрын
Обробка не відрізняється, я як заправляю бачок, то оприскую починаючи з клумби і переходжу на грядки. Такими загальними обробками ми підтримуємо імунітет саду і городу