Я мала ввечері йти на мовні курси, а чоловік в цей час телефонував (дякую всім хто створював онлайн месенджами) дітям, та розповідав , що вони мають робити ввечері, що поїсти і т.д.
@Гіацинт29 күн бұрын
Цікавитись,чим живе дитина,її мріями, планами,маленькими секретами-в дітей вони завжди є( і нікому їх не видавати). Давати дитині якісь цікаві ідеї.Згадувати якісь цікавинки зі свого дитинства,порівнюючи їх з теперішніми сина чи дочки.Додавати дитині впевненості,щоб вона відчувала навіть на відстані підтримку.Але водночас і тримати невелику( на крок) дистанцію, щоб дитина відчувала авторитет батька чи матері.Не надокучати дитині понад міру.Намагатись виховати в дитині самостійнісь і відповідальність за свої вчинки. Пам'ятати,що росте нова людина. Намагатись привити їй найкращі людські якості.❤
@Women_P._26 күн бұрын
Одна мабуть з поширених порад , мати спільні захоплення Наприклад пісні чи співаків (співати ) Обговорювати футбольні матчі …Мати постійний контакт на протязі всього дня .Це важко ,це виснажує ,але це величезна інвестиція . Маю такій досвід👍 І це реально діє . Короткі голосові ,меми ,відоси , картнки ,побажання . Це неприродна ниточка .
@halyaoleksyn3196Ай бұрын
Обмін фото митями (сезони природи) Свої власні традиції / дати Мені в дитинстві допомагали подарунки від батька, які приходили в школу ( тоді це було тамагочі ❤)
@ПРОСело-я9йАй бұрын
Теж цікавить ця тема.
@KhuiZBugra26 күн бұрын
Дитина і батьки мають бути друзями ви самі не маєте їх сприймати ворогами. Слово ключ до іншого серця не ображайте їх!!!
@НаталіяМарченко-х5рАй бұрын
Грати разом в онлайн ігри, як варіант. Хоча б 5 хв. Татові розказувати про своє життя, викладати татові свої фото, відео.
@Oksan-z6v29 күн бұрын
Читати казку на ніч, по можливості
@НаталіяРагуліна-г5ж24 күн бұрын
У мого сина є традиція з батьком обговорювати всі відео на певну тему. Зазвичай чоловік визначає певну "чоловічу" тему відео. Потім, коли є зв'язок, вони хоч 5 хвилин це обговорюють.
@ua3471Ай бұрын
Ну з боку дитини простіше - фото, відео, аудіо... З боку дорослого... Хочаб голосове хоч раз на якийсь час (по можливості) - це вже краще ніж нічого.