Dla mnie krytyczny był pierwszy tydzień abstynencji - potem już z górki. Aż do teraz nie miałam pojęcia, że większość palaczy wraca do nałogu po 3-6 miesiącach. Ja po takim czasie nie pamiętałam już, co to papieros.
@beataskrzyniecka7138 Жыл бұрын
Brak akceptacji siebie,czesto wrecz nienawisc do siebie. Palenie nie zawsze zwiazane jest z nagradzaniem sie, pozwole sobie stwierdzic,jest wrecz odwrotnie. Jest to forma karny
@sawomirmajak73102 жыл бұрын
w chinach pali więcej niż w całej europie, a w europie zawyżają statystyki ukraińce. kurzyłem 12 lat miałem tysiąc prób nieudanych udało mi się za 1001 razem.
@ukasz10412 жыл бұрын
jestem wyjątkiem rzuciłem palenie poprostu dla zdrowia nie będąc chorym😊
@benekbenkowski68742 жыл бұрын
@Łukasz- No nie do końca jesteś wyjątkiem. Ja tak samo. Główne powodu dla których rzuciłem to była tragiczna kondycja i obawa przed zachorowaniem na ciężką chorobę. Myślę, że jednak wielu z tego powodu rzuca.
@ukasz10412 жыл бұрын
@@benekbenkowski6874 niestety nie wielu.
@wiechu123452 жыл бұрын
Najgłupszy nałóg powinni to wogule zabronić
@benekbenkowski68742 жыл бұрын
@ivan- Może nie tak od razu bezwzględnie zabronić, ale zrobić coś na wzór Nowej Zelandii gdzie od roku 2027 papierosów już legalnie nie kupią ówcześni 14 latkowie.
@totalnaopozycja62432 жыл бұрын
wogóle - głupku
@maciejbak2 жыл бұрын
@@benekbenkowski6874 bezwzględnie zabronić, ale (wspó)refundować leczenie uzależnienia.
@benekbenkowski68742 жыл бұрын
@@maciejbak Nie masz nawet pojęcia o czym mówisz. Nagły zakaz tytoniu byłby nie tylko sam w sobie niesprawiedliwy społecznie ale po prostu bardzo niebezpieczny. Doszło by zapewne do takich masowych rozruchów jakich jeszcze Polska nie widziała. Szybko zostałoby to cofnięte a politycy którzy by to wprowadzili byliby skończeni. Poza tym poczytaj do czego doprowadziło kiedyś w USA coś podobnego czyli prohibicja. Za to jestem zwolennikiem rozwiązania jakie zaplanowała Nowa Zelandia. Jest ono całkowicie sprawiedliwe społecznie.