Користувався від платівочних програвачів до cd , добре що є цифрова ера, можна будь що скачати і якісно!
@Wargfox3 жыл бұрын
Мені було 15 років. Якось на вечірці у друзів старшої сестри студенти з Куби розкритикували магнітофон "Яуза": поганий, хоч дорогий. Це був 1964 рік, кубинці ще мали вдома американську побутову техніку, яка була у них до того, як Кастро захопив владу та з часом перетворив квітучу країну на нужденний бомжатник.
@Andrii2106 жыл бұрын
Бфл заядлым магнитофонщиком :) Были у меня катушечники Маяк - 203, 205, Нота - 203. Кассетные Маяк 233, 240, 249, и Вега - 120. Была ещё катушечная Комета. Плюс носимые кассетники Весна и Скиф.
@ХуйвамвгорлоМоскалі6 жыл бұрын
"какую срану прасралі"))) не доведи Боже повернутись до тої убогості
@79kagor4 жыл бұрын
Это я тоже помню, хотя мы дети 79-80 года рождения
@ЮрійПавленко-й4я3 жыл бұрын
International двохкасетний!!!👍👍👍Ностальгія!!!
@roland62426 жыл бұрын
Ух Ти в мене ще до цих пір є Маяк і працює.а касет ціла тумбочка😻ех ностальгія .
@Andrii2106 жыл бұрын
А мне недавно старый друг подарил две запечатанные кассеты TDK D90 :)
@razordmitriy6 жыл бұрын
был в музее техники, там в цепочке эволюции также вспоминали касеты 8-Track которые у нас не получили популярности. по сути лентка касеты, в жестком корпусе c 1 осью. в штатах были популярными, форд даже в автомобили ставил. ru.wikipedia.org/wiki/Stereo_8
@НатальяНаливайко-в8д6 жыл бұрын
Тоже пользовалась большинством,гм,гаджетов:) О которых рассказывается в выпуске.И головки на бобиннике ещё протирала спиртом.
@ВиталийВелгус-ч3й2 ай бұрын
Добре, як-що спиртом або одиколоном, а часом за відсутності перших проходила і горілка, причому, як купована, так і самогон! Добре, що хоч пивом не протерали!
@НесторМахно-х3е6 жыл бұрын
У меня до сих пор магнитофон Ореанда 203 с и радиотехника S 70....
@mykolakorzh49456 жыл бұрын
Riga 111 найкращій магнітофон!!!
@NARNENKO777 Жыл бұрын
Цікаво що в відрізку Black Sabbath використали період солювання DIO , а не OZZY . Якщо це не рандом то це свідчення хорошого музичного смаку . Хоча ми все-одно вдячні Осборну за підтримку України .
@ВиталийВелгус-ч3й2 ай бұрын
Неграмотні підприємці, плутаючись у виконавцях дуже часто пхали в касети, наприклад зі світязем трохи матвійчука, підписуючи на обкладенці одним коротким словом, світязь. Причому матвійчука могли запхати не вкінець, як допис, або не на інший бік касети, а просто всередину плейлиста. Наприклад. Програло 4-5 пісень світязя, потім пофігачив матвійчук, теж 5-6 пісень, з переворотом на інший бік, і вже з половини другої сторони знов фігачив світязь. І це не тільки з українськими музиками, а й з усіма. Але це було в 90-ті. Але думаю, що і за радянців це теж могло бути, як-що це не студія. П.С. На перемотках батарейка витрачалася так само, як і на відтворенні, оскільки сам двигун працював з однаковою швидкістю. Перемикалася тільки механічна передача, обертаючи той чи інший ролик. І тут ще велике запитання, на що більше витрачалася енергія. Підчас відтворення навантаження на двигло і весь мафон було більшим. 1. Стримувався самою касетою підмотувальний ролик, оскільки плівка недавала йому крутитися вільно, бо рухалася з певною швидкістю, і самому ролику лишалося тільки тримати плівку трохи напружиною, аби вона намотувалася на котушку рівно і не з'їзджала на бік рулончика. А це значить, що йшла невеличка пробуксовка між певним коліщам та пасиком на сам двигун, який крутився з однаковою швидкістю, що на відтворення, що на перемотці, а значить він був досить круто навантажений. В той час, як на перемотці плівка перетягувалася з рунона на рулон без навантаження і ролик крутився фактично без опору. 2. Сама плівка була трохи притиснена голівками і також була затиснина між гумовим затискним роликом та тунвалом, які і протягували її по усьому транспорту, а це теж додавало навантаження, оскільки плівку треба було протягнути між голівкою та подушичкою, що була в самій касеті, а тут іще і навантажений підмотувальний ролик. А значить ще одне навантаження на двигло. Пам'ятаємо, як ми вмикали касету на мафоні з підсівшими батарейками, і перше, що ми чули, це легке підвивання, доки швидкість не нормалізується, оскільки саме натискання на кнопку відтворення теж давало трохи більше навантаження, доки ми її не відпустемо і вона вже сама не зафіксується. 3. Саме відтворення музики, бо на підсилювач також ішло навантаження у вигляді звуку, в той час, як на перемотці підсилювач та сам звукознімальний тракт просто шуміли. Просто на перемотку витрачалося багато зайвої енергії, якуб краще було використати на прослуховування, .
@koty62445 жыл бұрын
Кливер 150ас-009 после реставрации и модернизации, валят :)
@MrFirst-ui6le6 ай бұрын
Ніщо не зрівняється з катушковим магнітофоном Шкода що їх більше не випускають Я думав що головний магнітофон українського виробництва це Юпітер