Пікірлер
@ІринаВойтович-е6в
@ІринаВойтович-е6в Ай бұрын
Дякую!
@АЛЛАФРОЛОВА-о5с
@АЛЛАФРОЛОВА-о5с 2 ай бұрын
Шукала українського,нажаль ви переклали когось
@LesanaAl
@LesanaAl 4 ай бұрын
Дякую, усе вірно, але не треба забувати про мотивацію педагога. Бо в них по принципу"діти заважають працювати!" Оті безкінечні директиви, звіти, а ще зарплата. Ти або тягнеш гору годин і вигоряєш або стрибаєш "голодним горобчиком". То де ж отой час і бажання вивчати і навчати і також світити?! 😢
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy 4 ай бұрын
Дякую. Саме так. Тому на продовження теми приготував семінар щодо мотивації вчителів.
@Azucarinterior
@Azucarinterior 4 ай бұрын
Це гінеально. Дякую за відео. Тема насущна в усіх сферах
@ОксанаРадуга-в8и
@ОксанаРадуга-в8и 8 ай бұрын
Дивлюся Ваші ролики про мотивацію дитини до навчання. І хочеться поділитися історією. Працюю вчителем математики, я з тих вчителів, що майже весь урок на ногах. Як би я не спонукала учнів до розвитку, до необхідності вчитися, в кращому випадку- бачу від них лише кивання головою. Частіше, байдужий погляд. Але не про те. Займаюсь додатково платно з однією дівчинкою. Батьки не з дуже великими достатками, але витрачають багато коштів на репетиторів для цієї дівчинки. Хочуть щоб вона була розвинутою, освіченою. Як же я зі своєї сторони ( а я доволі терпеливий вчитель), а батьки зі своєї сторони не підтримували, заохочували, переконували, спонукали дівчинку докладати зусиль до навчання- марно. В ліве вухо влетіло, а в праве вилетіло. Шкода батьківських грошей. Але і тут думаю, якщо відмовитись від занять, то так і залишиться, за її ж словами, як в класі прозивають - 'тупою' . Хоча потенціал у неї є. Звісно, Ви напишете, треба шукати підхід до дитини. Шукаємо і я і батьки, але я усвідомлюю, що занадто дорого цей пошук коштує. Мотивація у дитини настала б значно швидше, якщо б спрацював метод батога. Я не про фізичне покарання, але про покарання. Про відповідальність у дітей. Хоча зараз всі активно критикують радянську систему ( я також від неї не в захваті) але діти більш свідомо ставилися до навчання. Скільки коштів витрачає держава і батьки (репетиторство), а результат в порівнянні із радянською системою освіти - низький.
@vospitanieza30min75
@vospitanieza30min75 11 ай бұрын
дякую вам!
@karolina_aivardzhi
@karolina_aivardzhi 11 ай бұрын
В відео розглядається дуже важливе питання мотивації дітей до навчання. Освіта 4.0 - це освіта, що відповідає вимогам до людських ресурсів індустрії 4.0, де люди та технології об’єднані задля відкриття нових можливостей. Ця концепція спрямована на гармонізацію українського освітнього простору. Згодна з думкой, що технології не можуть замінити вчителя, а можуть лише доповнити. High-Tech (високі технології) повінні бути доступними для всіх, також повинні вкладатись інвестиції для покращення освіти, зробити акцент на якість, впровадити нові механізми оцінювання та застосовувати навички для кращого засвоєння матеріалу.
@ОксанаМариновська-ж7ъ
@ОксанаМариновська-ж7ъ 11 ай бұрын
Дякую)))
@dmytro.lohvynenko
@dmytro.lohvynenko Жыл бұрын
Освіта 4.0 звісно прикольна річ, але не впевнений що нам вдасться перестрибнути через щабель розвитку (3.0), і потрапити одразу туди ж, куди передові, заможні країні йтимуть методично. Більшість названих вами кроків вимагає значного фінансування, якого у нас на перспективу 5-10 років не виглядає щоб було. Або жорсткої реформи зі скороченням малопродуктивних кадрів, і збільшенням оплати високопродуктивних - при одночасному підвищенні їх продуктивності за допомогою сучасних технологій. А так, щоб і більше платити, і більше працівників наймати (крок 4) - це мультиплікативне збільшення витрат (бюджету), дуже і дуже малоймовірно.
@MrRoman-uw1it
@MrRoman-uw1it Жыл бұрын
Я український Стів Джобс не ви і не хтось
@alexberezhnoy7026
@alexberezhnoy7026 Жыл бұрын
Справді, освіта зараз переживає не найкращі часи, і їй потрібно свіже подихання, як ковток свіжого повітря. Мені особливо подобається підхід, що акцентує на "людиноцентричності" у майбутньому освітньому процесі. Такий підхід відкриє можливість розвивати кожну особистість з урахуванням її талантів та схильностей. Так, вчителям вже доводиться впроваджувати нові технології у навчальний процес, і це стане ще більш глобальним. Можна розглядати це як можливість для самовдосконалення не лише для учнів, але й для вчителів. Такий підхід зробить навчання цікавішим, перетворюючи його на дослідження, а не просто читання інформації з підручників, яке, на жаль, ще досить поширене в нашій освітній системі.
@HolD7Fast7
@HolD7Fast7 Жыл бұрын
Повністю згоден, що штучний інтелект ніколи не замінить живого тьютора!
@ВалентинаМосковчук-ц6ъ
@ВалентинаМосковчук-ц6ъ Жыл бұрын
Це не лекція, це шедевр!😅 Але, нажаль, все сказане - правда
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy Жыл бұрын
Дякую, на жаль...
@_oas_
@_oas_ Жыл бұрын
Дійсно освіта переживає не найкращі часи. І її перезавантаження необхідно як ковток свіжого повітря. Мені дуже імпонує позиція «людиноцентрованості» у форматі майбутнього освітнього процесу. Такий підхід даватиме можливість розвивати кожну особистість саме за її талантами та схильностями. Так, вчителям уже доводиться інтегрувати нові технології до процесу навчання, а далі це буде більш глобально. На це можна дивитися також з боку навчання та самовдосконалення не тільки учнів, а й самих вчителів. Це буде набагато більш цікавий досвід, коли навчання переростатиме в формат дослідництва, а не звичайного начитування довідкової інформації (яке, нажаль, ще багато практикується у нашій системі освіти).
@olegko8282
@olegko8282 Жыл бұрын
Гарне пояснення як працювати і заохочувати. І дійсно, люди що мають низьку зарплату не можуть думати про розвиток інших дітей чи суспільства, вони зайняті вирішиням матеріальних проблем. І це така важлива праця, це така система, що має змінюватися.
@ArBeat
@ArBeat Жыл бұрын
Велике Вам дякую за чудове відео та за висвітлення даної теми👏🏼 З часом новітні технології будуть все більше використовуватись в нашому житті, в тому числі у навчанні, тому потрібно швидше адаптуватись до них задля отримання більшої користі.
@pandairena
@pandairena Жыл бұрын
Індивідуалізація- розглядання потреб та інтересів кожного учня окремо . Показати учням, що навчання - це процес, який триває протягом життя. Допомогти їм розвивати навички самонавчання, щоб вони могли адаптуватися до швидко змінюючогося світу. Залучення учнів до спільної роботи над проектами та завданнями для розвитку навичок співпраці . Дуже ще сподобалось,що для учнів буде дуже багато комунікацій, інтерактивних платформ для навчання ,та змішане навчання. Зараз такий час ,що технологіі дуже розвиті ,але ніколи в житті штучний інтелект не зможе замітити вчителя, викладача, вихователя .Ми живі люди ,які потребують тепла, відношення до нашої особи ,та живе цікаве спілкування.
@ОльгаУстенко-е7ы
@ОльгаУстенко-е7ы Жыл бұрын
Новітня освіта в педагогеці е надзвичайним важливим та актуальнимнапрямом в розвитку освіти,вона відображае відповіть сучасного суспільства на зміни в технології в культурі та економиці.
@ОльгаУстенко-е7ы
@ОльгаУстенко-е7ы Жыл бұрын
Дякую дуже цікаві ілюстрації та їх пояснення,. На мою думку що стосовно гових технологій,то ці нові технології нічого корисного для дітей і людей не несуть
@ЛюдмилаКапітоненко-т1х
@ЛюдмилаКапітоненко-т1х Жыл бұрын
Я з вами згодна , що новітня освіта є важливим аспектом розвитку сучасного суспільства, одним з ключових аспектів новітньої освіти є активне залучення технологій у навчальному процесі.
@Frolova_Natalia
@Frolova_Natalia Жыл бұрын
Дякую, новітня освіта в педагогіці є надзвичайним важливим та актуальним напрямом в розвитку освіти , вона відображає відповідь сучасного суспільства на зміни в технологія в культурі та економіці.
@АнастасияРагулина-н2з
@АнастасияРагулина-н2з Жыл бұрын
Дякую за інформацію та ваш погляд на нову освіту
@_angelina_karavaeva838
@_angelina_karavaeva838 Жыл бұрын
Дуже цікаві ілюстрації та їх пояснення. На мою думку що стосовно нових технологій , то ці нові технології нічого корисного для дітей і людей не несуть. Тому що зараз замість книжок у дітей електроні книги , що не несуть користі ,а тільки шкодять розвитку дитини та його здоров'ю.
@АльонаЗадоркина
@АльонаЗадоркина Жыл бұрын
Згідна з думкою, що будь які знання, якщо їх не використовувати на практиці, швидко забуваються, відео дуже корисне для всіх, хто хоч якось пов'язаний з педагогікою
@svyatsyp9653
@svyatsyp9653 Жыл бұрын
Треба реклама для каналу!
@svyatsyp9653
@svyatsyp9653 Жыл бұрын
Це майбутне.!!
@svyatsyp9653
@svyatsyp9653 Жыл бұрын
Дякую Супер..
@svyatsyp9653
@svyatsyp9653 Жыл бұрын
Клас!...
@АльонаОстапова
@АльонаОстапова Жыл бұрын
До зустрічі!
@ЦПРППДМР
@ЦПРППДМР Жыл бұрын
1. Почуття вдячності за цю тему. 2. Знання: заглиблення в тему й розуміння механізмів мотивації зсередини. 3. Передати це далі. 4. Провести семінар для педагогів (як мотивувати учнів) і для управлінців (як мотивувати вчителів та створювати мотиваційне середовище). Дякую за цей курс.
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy Жыл бұрын
Дякую за відгук. Готовий провести для вас семінари.
@ЦПРППДМР
@ЦПРППДМР Жыл бұрын
ідея від Марії Чех - чудова!
@ЦПРППДМР
@ЦПРППДМР Жыл бұрын
Про Андрюшу. Не вважаю це панібратством. Просто в наші формули етикету вкралися надумані упередження щодо статусу. Якщо все відбувалося в площині поваги, все ок. Мала кілька випадків, коли дитині потрібні були просто мої обійми вранці. Чужій дитині трудових мігрантів, покинутих на бабусь. Таким дітям я нагадувала маму за віком, і їхнє прийняття всієї школи залежало від таких щоденних ритуалів. До речі, то не так довго тривало - адаптація відбулася і почався період привітів долонею.
@ЦПРППДМР
@ЦПРППДМР Жыл бұрын
Про пощастило. Мені казали: "Як тобі добре, що в тебе язик підвішений!". Це дратувало, бо знецінювало геть усі мої інтелектуальні зусилля, адже весь фокус у "щасливчику-язику".
@ezplays3321
@ezplays3321 Жыл бұрын
This book sounds like a great asset and I could hardly wait to read it! Thank you for the presentations.
@mikhaellaaeliyah186
@mikhaellaaeliyah186 Жыл бұрын
This book sounds very interesting, I'm looking forward to reading it! Дякую
@yossimuller
@yossimuller Жыл бұрын
чудовий відгук про цю книгу! Дякую!
@ЦПРППДМР
@ЦПРППДМР Жыл бұрын
Коли мої учні скрушно питали, навіщо їм стільки математики, хімії чи іншого предмета, я їм казала, що, на жаль, не впливаю на те, щоб ці предмети відмінили, хоча частково погоджуюся з тим, що зміни потрібні. Але просила поставитися до цього, як до тренажера: от вивчили ви тему, розв'язали ці рівняння, а тільки вони прокладають свою унікальну доріжку в мозку, утворюють нові синапси. То вже варто скористатися такими умовами хоча б для власного розвитку - аби стати розумнішими.
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy Жыл бұрын
Це нове відео до дистанційного курсу «Мотиваційний менеджмент у школі». Ми працюємо за напрямком "Мотивація учнів до навчання: практичні аспекти". Кому цікаво, долучайтесь facebook.com/groups/346662863991692
@ОльгаКовальська-ш7у
@ОльгаКовальська-ш7у Жыл бұрын
Цінна інформація.Варто задуматись кожному педпрацівнику...Дякую!
@zhannaporada2933
@zhannaporada2933 Жыл бұрын
Дякую за лекцію. Я також боялася ходити до школи, коли була ученицею. Йшла вранці і думала: "Де б вона поділася". Боялася оцінок.
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy Жыл бұрын
Співчуваю...
@Usersgpt
@Usersgpt Жыл бұрын
💙💛🤗
@ТетянаРуснак-в9е
@ТетянаРуснак-в9е Жыл бұрын
Дякую за цікаві відео. Окремі інструменти з попередніх відео вже використовую. Вони насправді дієві. Гадаю, що запропоновані техніки від Уоррена Кідда та Джеррі Чернявскі теж допоможуть у подальшій роботі. Очікую наступних відео до курсу. Дякую за роботу.
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy Жыл бұрын
Це нове відео до дистанційного курсу «Мотиваційний менеджмент у школі». Ми працюємо за напрямком "Мотивація учнів до навчання: практичні аспекти". Кому цікаво, долучайтесь facebook.com/groups/346662863991692
@ТетянаСавченко-ч9ш
@ТетянаСавченко-ч9ш Жыл бұрын
Суперовий курс! Такий важливий для тих, хто хоче змін
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy Жыл бұрын
Це відео до дистанційного курсу «Мотиваційний менеджмент у школі». Ми працюємо за напрямком "Мотивація учнів до навчання: практичні аспекти". Кому цікаво, долучайтесь facebook.com/groups/346662863991692
@viktorgromoviy
@viktorgromoviy Жыл бұрын
Це нове відео до дистанційного курсу «Мотиваційний менеджмент у школі». Ми працюємо за напрямком "Мотивація учнів до навчання: практичні аспекти". Кому цікаво, долучайтесь facebook.com/groups/346662863991692
@ТетянаСавченко-ч9ш
@ТетянаСавченко-ч9ш Жыл бұрын
Дякую, дуже цікаво і цінно
@ВалентинФедорчук-р5н
@ВалентинФедорчук-р5н Жыл бұрын
Той хто буде спонсором освіти, той і скаже про якість. Якщо освіта не дає знання про реальну економіку, може так статися, що навіть гарний фахівець не знайде роботу.
@lanatiahur8276
@lanatiahur8276 Жыл бұрын
Файно!
@наталиятитуленко
@наталиятитуленко Жыл бұрын
На днях я з колегою пили чай з учнями. Хлопцями. Вони прийшли на чай зі своїм печивом. Сидимо, п'ємо. І тут один з учнів каже:"А що як зараз директор зайде?" Кажемо, що ми й його запросимо. І тут інший замріяно каже:"Я ще ніколи не пив чай з директором " Якби ви знали, як мені хотілося, щоб зайшов директор і нормально сів із нами пити чай. І побачив у них друзів. Я пішла в кабінет запросити , та , на жаль, директор був відсутній А хлопці непрості, довго ключик шукала і продовжую це робити