Miluju tě kámo, mám si co zapnout k obědu, díky😂❤️
@Martin25_2 жыл бұрын
Ahoj destro tvůj nový merch je super!
@Sandrush_442 жыл бұрын
U tohoto videa taky obědvám
@avamaxfan42612 жыл бұрын
Miluju Destra a Stejka😁😁😁
@j.ctornmemes58572 жыл бұрын
Coming out 😂😂
@coolteam456422 жыл бұрын
Jak se přiživit
@lenkapetraskova28112 жыл бұрын
Ahoj, s tou tvorbou nové kostní hmoty jsi to neřekl správně (6:10). V našich kostech probíhají stále oba procesy: rozklad i tvorba nové kostní hmoty. Po přibližně tom třicátém roce ovšem začne převažovat právě ten rozklad a kosti tedy řídnou, což ale neznamená, že by se netvořila i nová kostní hmota. Důkazem jsou například zlomeniny, pokud by tělo zcela přestalo tvořit novou kostní hmotu, tak by kost jen těžko mohla srůst. Stejně tak neplatí, že by vápník přestal být po třicítce důležitý. Není totiž důležitý jen pro naše kosti, ale je třeba mít neustále určitou koncentraci vápníku v krvi (kalcémie). Pokud tedy nemáme dostatečný příjem vápníku, tak tělo sáhne do zásob v našich kostech, čímž se to řídnutí ještě zhorší (řízeno pomocí parathormonu). Jinak ale fajn video ;)
@kolebolkadimir83642 жыл бұрын
jj chtěl jsem na to také reagovat, ale t jsi to napsala naprosto přesně. Díky
@lenkablahova8987Ай бұрын
Někde jsem četla že těhotenství je jediné dospělé období kdy se tvoří nová kostní hmota, znamená to že v těhotenství převažuje tvorba nad řídnutím nebo to je prostě kravina?
@lenkapetraskova2811Ай бұрын
@@lenkablahova8987 Sice jsem takovou informaci nezachytila, ale řekla bych, že teoreticky to možné je. Teď to bude ovšem jen moje úvaha, která vychází ze dvou faktů: 1. menopauza a s ní spojené snížení pohlavních hormonů má negativní dopad na kostní hmotu a zvětšuje její úbytek. Těhotenství, kdy má žena naopak těchto hormonů více, by tedy mohlo mít přesně opačný účinek a výrazně zpomalovat ubývání kostní hmoty (čímž by mohla tvorba převážit nad úbytkem). 2. lidé s vyšší tělesnou hmotností mají pevnější kosti (jediný skutečný benefit obezity na zdraví, zvláště pokud daná osoba na stáří zhubne), jelikož se kostní hmota přizpůsobuje větší zátěži (to se mimochodem děje také u sportovců, kteří kostru více zatěžují). Nevím, jak rychlá tato reakce těla je, ale pokud by byla dostatečně rychlá, aby reagovala na zvýšení hmotnosti v těhotenství, pak by mohlo teoreticky docházet k přibývání kostní hmoty. Jak jsem ale říkala, jsou to jen mé úvahy a správnou odpověď bohužel neznám.
@alsanaflessi65642 жыл бұрын
2:27 Pro to, aby naše tělo zpracovalo cukr, je důležitý inzulin. Cukrovka 1. typu - jsou zničené buňky, které inzulin vyrábí, tudíž je inzulinu v těle málo a člověk si tak musí inzulin píchat. Cukrovka 2. typu - člověk má inzulinu akorát nebo i hodně, ale ten nefunguje správně Ani jedno není způsobeno přežíráním se sladkého, to je široce rozšířený MÝTUS!
@artqooo2 жыл бұрын
to už ťažko vysvetlíte ľuďom
@kajamarik70072 жыл бұрын
No, on to tak úplně mýtus není, naopak, je to odpovědí na to, proč insulin u cukrovkáře 2. typu funguje nesprávně ;-) Říká se tomu insulinová resistence a tu si člověk vytvoří právě přežíráním. Ne zcela, ale rozhodně se to tím podpoří. A jestli je to přežíráním sladkým nebo slaným, to až tak zásadní není...
@johnwet69692 жыл бұрын
Bohužel zcela vedle... Přežíráním se sacharidy dlouhodobě vede k diabetu 2. typu. To, že jíme neustále nadbytek sacharidů a jíme často je zásadní. A smutné je, že i většina doktorů to doporučuje. A tak slinivka maká a maká a inzulín stoupá a stoupá. A tím se lidstvo dopracuje přes inzulinovou resistenci až k prediabetu a následně diabetu. Navíc větší půlku medu neodbourává slinivka, ale játra. Protože fruktóza není glukóza. Další blbost je 5 a více malých jídel denně. To je taky skvělej způsob, jak dostat cukrovku dřív. Lidi o tom neví nic a doktoři to samý. Jen blábolí ty svoje mantry ze školy aniž by se ptali, co teda děláme špatně, že se situace stále zhoršuje.
@ambasadorfaa2 жыл бұрын
Já mám zase rád špenát - ale ne kvůli tomu, abych tělu dodal železu, ale díky Pepku námořníkovi. :D
@anakinka72602 жыл бұрын
Borec jsi👍
@punkac2 жыл бұрын
Jenže Pepek námořník ho jedl právě kvůli tomu železu. Akorát se domníval, že obsahuje několikanásobně víc železa, než ve skutečnosti obsahuje
@mirfrn2 жыл бұрын
Jo já taky
@janakopeckova7392 жыл бұрын
Mléko a mléčné výrobky jsou stále nejvhodnějším zdrojem vápníku, je z nich právě naopak nejlépe vstřebatelný. Naopak rostlinné zdroje vápníku, ať už obsahují x mg vápníku/100 g, tak zároveň obsahují antinutriční látky (např. kyselina fytová), které vstřebávání vápníku brání. Třeba ovesné vločky jsou super zdrojem minerálních látek, ale právě tu kys. fytovou obsahují. A takhle je to i s dalšími rostlinnými zdroji.
@audaxxion2 жыл бұрын
Je to tak! Jinak skrz obsah vápníku jsou v porovnání s mlékem lepší sýry:)
@dnsksvskf40232 жыл бұрын
mlecne vyrobku zpusobuji naopak ridnuti kosti..je na to uz snad milion studii..proto ma vetsina lidi osteoporozu a nemusi jim byt nutne ani 60 ptz se kazdymu cpe jak je mliko zdrave na kosti a lidi ho chlastaji po litrech..takovej blaf
@martinkares30742 жыл бұрын
Přeji pěkný prázdninový den !😁
@Lucky-en6rq2 жыл бұрын
Tobě taky, jak dopadlo vysvědčení? 😸
@milunapopkova.51902 жыл бұрын
Taky
@tadeast17772 жыл бұрын
Až zítra 😁 ale tobě takyy 🎉
@vladimirhracho58362 жыл бұрын
diki
@pixelproductions42422 жыл бұрын
Tobě taky Martine. Užij si je. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
@annajecmenova50032 жыл бұрын
Existuje více typů strečinku... Statický strečink (dlouhá výdrž v krajní pozici) se skutečně nedoporučuje před zahájením sportovní aktivity. Naopak dynamický strečink je velmi důležitý a provádět by se skutečně měl ;)
@anetaskopalova99832 жыл бұрын
Stejku tvoje videa mám ráda ale máme tady hodně informací které nejsou tak jendoznačné. Med nezpůsobí cukrovku a další nemoci jde tam o více faktorů než jen med. To by člověk musel jist deně spoustu medu. Bio produkty jsou potraviny které se v Bio kvalitě kupovat vyplatí ale zase záleží i odkud potraviny pochází. Sůl je ve stravě důležitá cca 3-6g soli denně pro nesportovce jen bohužel někteří jedí až 12g soli to už je problém. Obezita je problém záleží na podílu tuku v těle nevím co říká jedna studie ale doporučuji s podívat na meta- analýzy. Pokud muž 120kg a je to třeba profi sportovec podle tabulek má nadváhu ale přitom má malý podíl tuku. Pokud má jiný muž 120kg a občas se hýbe má vysoké riziko kardiovaskulárních poruch. A sumo zápasníci se nedožívají moc vysokého věku. Není to hejt jen pozor co se týče stravy atd...je hodně tenká hranice co je opravdu v pořádku a co ne.
@mi.chal.2 жыл бұрын
Sůl je důležitá třeba i pro činnost nervů, při nedostatku třeba nadměrným pocením to může vést ke křečím.
@eliskauxova47782 жыл бұрын
Jen poznámka k druhému mýtu. Mrkev obsahuje vitamin A, který je důležitý pro metabolismus rodopsinu, který umožňuje prave vidění ve tmě. Sám o sobě vitamin A zrak nezlepšuje. Při jeho nedostatku, se ale může projevit šeroslepost. Lze tedy říct, že konzumace mrkve je prevenci proti šerosleposti.
@v33tan332 жыл бұрын
Mě, jakožto člověka, který rád jí spálené věci, kouří a nesportuje, jsi mě velice nepotěšil, Stejku! :D Jinak krásné video. =)
@yinloveyang2 жыл бұрын
Já zase mám ráda nezdravé, sladké věci a k tomu mi zjistili, že mám reflux... takže děs, musím se dobrot časem úplně vzdát, dokonce i kávy nebo brambůrek, jinak časem určitě budu mít raka....
@v33tan332 жыл бұрын
@@yinloveyang to mě hrozně mrzí. Přeji s tím hodně štěstí a snad se to časem vytratí. Zkusil bych hledat alternativy z hlediska pochutin, ať už se jedná o nějaké náhrašky sladkého, nebo místo kávy doporučuji čaj jako dobrou alternativu. =)
@mari2na432 жыл бұрын
Ta spálená věc na potravinách je reálně uhlí(k). Všechny organické látky jsou uhlovodíky a my je ohřevem vlastně rozkládáme. Vitamín A je vitamín rozpustný v tuku a když ho chceme uložit co nejvíce měli bychom si dát k té mrkvi i nějaký tuk. Proto se říká, že mrkev v polívce je lepší. Ale díky tomu se jím narozdíl od vitamínů rozpustných ve vodě (C a B) můžeme předávkovat, je to obzvlášt nebezpečné při těhotenství. Med obsahuje z většiny části monosacharidy (jsou také v ovoci) a ty jsou pro nás stravitelnější než disacharidy (sacharosa) obsažená v cukru. Takže se cukry rychleji dostanou ke spotřebě. Ale s hubnutím to asi nepomůže. Sůl sama o sobě není nezdravá, ale moc soli ano. (Stejně asi jako moc cukru.) Btw jezte organické potraviny, ty anorganické moc dobré nejsou. XD
@adell.jahodova2 жыл бұрын
5:02 nechci být puntičkář, ale když je třeba zelenina opravdu bio, musejí každý rok dělat a posílat rozbory půdy a až poté mohou dostat certifikát..takže není moc pravda, co tvrdíš :-)
@YuYu9512 жыл бұрын
K cukrovce určitě nedojde tím, že budu jíst chleba s medem :) při vzniku cukrovky 2. typu se uplatňuje celá řada dalších faktorů
@johnwet69692 жыл бұрын
Ano, například to, že jíme neustále nadbytek sacharidů a jíme často. A smutné je, že i většina doktorů to doporučuje. A tak slinivka maká a maká a inzulín stoupá a stoupá. A tím se lidstvo dopracuje přes inzulinovou resistenci až k prediabetu a následně diabetu. Navíc větší půlku medu neodbourává slinivka, ale játra. Protože fruktóza není glukóza.
@xy58752 жыл бұрын
Gratuluju Stejku, rozšířil jsi mýtus o protahování ;D Třeba si uvědomit, z jakýho důvodu se sportovci před výkonem protahujou a pak co má ta "studie" s cyklistama vlastně prokazovat ;D
@nyiu62272 жыл бұрын
Stejk ví o výživě a sportu naprosté hovno
@Nika_96202 жыл бұрын
Já někde cetla, ze mrkev na oči funguje, ale musi se podusit s tukem (máslo, olej apod.). Co se tyče vápníku tak opravdu hodne vápníku ma v sobe mak a doporucuji si delat domácí makové mleko 🙂 Nebo sezamove, které na taky vysoký obsah vápníku. Super video!
@NiETa162 жыл бұрын
Přesně tak. Vitamin A je spolu s vitamíny D, K a E rozpustný v tucích, takže se vstřebávají za pomocí tuků. :)
@anetaskopalova99832 жыл бұрын
Sice mák na hodně železa ale zatím jsou studie rozporuplné co se týče vstřebávání železa do těla. Vypadá to že tělo vstřebalá úplně zlomek ale určitě není mák špatný 😉
@alfikaalfik22582 жыл бұрын
Vitamín A je rozpustný v tucích, takže jej mrkev obsahuje jedině, pokud pronde prasátkem :) Mimochodem tím získá i mnohem lepší chuť :D A takový bůček je ještě k tomu tzv. bílé maso! :D Mrkev obsahuje beta karoten, což je provitamin B. Ten se až v těle mění na B, a pokud tu mrkev vystavíme teplu a tuku (např. orestujeme na másle, uvaříme z ní nějakou ňam ňam polívčičku, třeba slepičí, v té je taky tuk, apod.), tak se využitelnost beta karotenu zvýší i řádově. Mch nedostatek vitamínů rozpustných v tucích je stejně špatný jako přebytek. Na příliš vysokou hladinu vitaminu A se dá i umřít. Bolestivě. No a co se týče vápníku - tři litry mlíka dám klidně třeba každý den. Kilo a půl kapusty... bluéééé. :D
@Palmic332 жыл бұрын
Není betakaroten provitaminem Áčka?
@alfikaalfik22582 жыл бұрын
@@Palmic33 Šmarjá... celou dobu píšu o Áčku a pak tam zamotám Béčko... ale sakra proč??? To musí být nějaká frojdovina - asi nedodržení pitného režimu :D Jasně že jo.
@jackripper49862 жыл бұрын
6:15 Můžeš si přidat další mýtus
@BrawlStarscz-ys4wu2 жыл бұрын
Dnes je opravdu výjimečný den protože... začaly prázdniny! 🌞🏄⛵
@roomster_cz2 жыл бұрын
Pardon opravím zítra :)
@panovce16482 жыл бұрын
1:14 každej: nejí mrkev a má dobrej zrak Já: žeru mrkev 24/7 a mám 4 dioptrije
@petrtomek32522 жыл бұрын
6:34 Existuje ale i tzv. "Úplná slepota" kdy ten nevidomí člověk skutečně nevidí vůbec nic. Jinak super video, jen tak dál!"
@jajaja1082 жыл бұрын
Třeba k té soli, jsem stomik a mam od doktora doporučeno více solit. Jelikož mi odchází hodně vody s těla přes stomii a ne přes ledviny, tak se vyplavuje spousta minerálů ( Sodík, Draslík, magnézium a další), které tělo potřebuje. Všude právě slýchám "Nesolit!" "Sůl je špatná!" A já si všechno dosoluji a v restauracích na mě kolikrát divně koukají :-D k tomu cvičení ano, svaly a klouby je lepší zahřát než studené protáhnout. Já se protáhnu až po cvičení a s citem, a hlavně se snažím dělat cviky v co největším rozsahu pohybu, aby se svaly nezkracovaly a zůstal jsem pořád mobilní a nedopadl jako ty hory svalů, které se nepodrbou na zádech. :-D
@Daesma9992 жыл бұрын
to o tom spáleném toustu slyším poprvé :D jinak jako chemik tomuhle (už..?) nevěřím :D jinak to naše mlíko už v podstatě moc mlíko není. Je to historie, rok 2017, já vim.. ale tuhle jsme ho ve škole hodili do mrazáku (kvůli receptu nebo co) a vytáhli jsme nabělalý blok ledu. Možná proto ty 3 litry.
@Daesma9992 жыл бұрын
@@Lucasbertone1512 netušim proč. Ale dělej jak myslíš 🤷🏻♀️
@micca9712 жыл бұрын
@@Daesma999 a jak by mělo vypadat mlíko když zmrzne?
@Daesma9992 жыл бұрын
@@micca971 s menším množstvím vody určitě. Z čerstvýho mlíka se dost věcí odebírá (krabicový není kyselý třeba vůbec a tak..). Tak hádám, że to v tom hraje taky nějakou roli. Nevim, nejsem expert na výrobu mlíka
@micca9712 жыл бұрын
@@Daesma999 no já jen, že se divíš že s mlíka, které je kapalina, se stal led, tak mě zajímá, jak to má vypdat :D
@Daesma9992 жыл бұрын
@@micca971 co mě tehdy zarazilo nebylo skupenství, ale barva. Z drtivě většiny je jednalo o čirý/zakalený blok ledu. Jen někde to bylo bílé
@magik19832 жыл бұрын
Videjko super. Masíčko ještě lepší.Koupil jsem balíček pro tátu. Jen škoda že je v těch balíčkách tak málo 😜. Nevadí koupím další😋
@joseutrel43692 жыл бұрын
3:25 dik aspon nemusim furt vecne vysvetlovat ze nejsem obezni :-)
@Toma-cm7cj2 жыл бұрын
4:15 k té soli, u nás se do soli přidává jód, abychom ho v potravě neměli nedostatek. Pokud však někdo jede na dlouhou dobu (např. rok) do oblastí u moře, kde se jód do soli nepřidává, z důvodu výskytu v rybách a mořských plodech a k tomu všemu nejí je nejí, tak může trpět nedostatkem jódu.
@minosurek27542 жыл бұрын
Vsetkym prajem prijemne prezitie prazdnin! Nech sme hlavne zdravi!
@martinkares30742 жыл бұрын
Pěkný a zajímavý video😁
@pteraronodon10072 жыл бұрын
Za 3 minuty to shlédneš?
@martinkares30742 жыл бұрын
@@pteraronodon1007 stačí zhlédnout 3 minuty a poznám že je to zajímavý 😂
@sety3run2 жыл бұрын
6:56 Jakoby dělám Parkour, a bez rozcvičky trénovat není úplně v nejlepší, když se nerozhýbu a nemám protažený svaly a šlachy, tak to naopak výkon o dost zhorší, taky jeden známí takhle pořád kašlal na rozcvičku a zníčil si kotník
@Luellemacek2 жыл бұрын
Tak toto video plné nepřesných informací..... Dost mě zklamalo.
@rinaonyxova31122 жыл бұрын
Stejku med není kaloričtější, než cukr, cukr má 400 kcal na 100g a med jen okolo nějakých 333 kcal na 100G, to zaprvé a za druhé do redukce vhodnější určitě je, jasně, není to vzduch, ovšem rozhodně se po něm přibírá míň, sama to nedovedu vysvětlit, možná je to tím, že ho tělo lépe využije a více z něj využije a spíš tu energii pustí, protože je zdravý, a je to pro tělo přirozenější, ale faktem je, že když se cpu medem, tak z toho nepřiberu, a to jsem člověk, který sní nad svůj kalorický příjem rohlík, a má dvě kila nahoře. Neříkám, že cpát se medem horem spodem a myslet si, že když tímto způsobem nahradíme cukr, tak zázračně zhubneme, to určitě není kaloričtější, než cukr, a přestože i med je vlastně cukr, rozhodně JE lepší volbou, ale vždycky záleží na množství a zbytku jídelníčku :)
@johnwet69692 жыл бұрын
Tak med je především z větší části fruktóza a ta se odbourává v játrech a nestimuluje inzulín, který je zodpovědný za ukládání tuků. Tyhle rádoby chytrý videa moc lidem nepomůžou. Chce to znát problematiku drobet víc do hloubky. Nicméně ztučnělá játra také není nic, co by si člověk přál... Takže opatrně s těmi zázraky.
@Palmic332 жыл бұрын
No k té 1)... Nejen akrylamid, ale může vznikat spousta jiných PAH, které opravdu karcinogenní jsou. U špekáčků, grilovaného masa či uzenin to platí dvojnásob. Nebo aspoň tak to vím z toxiny xdd. Pokud se pletu, opravte mne prosím...
@petrstanovsky76482 жыл бұрын
0:20 Tohle jsem si taky myslel. Zajímavé
@harddrive-qp7hc2 жыл бұрын
1:31 mrkev nemá úplně tak vitamín A, ale jeho před produkt ze kterého si ho tělo vyrábí tolik kolik potřebuje, jinak bychom se z mrkve otrávili (což se stává u věcí které dávají tělu vitamíny uměle, přeženeš to a otrávíš se vitamínem)
@Bobicek182 жыл бұрын
je vtipné, když vyvrátíš jeden mýt jiným mýtem! 😀
@jirikolar1232 жыл бұрын
Můžu se zeptat? Z jakých zdrojů jsi prosím čerpal?
@Dodo-fm6je2 жыл бұрын
Taky me zajima, hodne tech vyzivovych veci je totiz blbe... 🤦♀️
@mar04162 жыл бұрын
supr video stejku, jako vzdy, tyhle typy videí mě moc baví :)
@jarneator14882 жыл бұрын
Přeji pěkný prázdniny všem. 😉
@danek12392 жыл бұрын
Hejle nechci nic říkat ale mléko je jídlo 😉😏
@gotex4_cz9042 жыл бұрын
to protahování je teda podaný zvláštně, ale budiž... jestliže jsou toto fakty o lékařství, mělo by se řešit především zdraví. Takže to, že uvedeš procentuální snížení výkonnosti neznamená, že ti to nepomohlo k tomu, aby sis ten sval pak neutrhl, když budeš ještě o 5% účinnější a silnější. Samozřejmě je značka ideál se vždy zahřát a pak pořádně protáhnout. Nikomu za případný bolestivý úraz totiž těch 5%, co možná ani nepozná, nestojí... :-)
@laalalal16332 жыл бұрын
16. komentar dakuem
@nastargetkafu80982 жыл бұрын
Bomba videjko! Budou v blízké době Perly?
@kamuska93792 жыл бұрын
Super video
@pteraronodon10072 жыл бұрын
Je to venku minutu ☠️
@jansocha34132 жыл бұрын
Celkem sem veril na to se slepýma lidma jinak super video a vsem preji pekny prazdniny
@zetel39712 жыл бұрын
poslední mýtus jsi říkal už v jiném videu, takže ho už znám a k tomu chodím na workout 💪
@xy58752 жыл бұрын
🤦 Je to prevence před nějakým natažením, bolestem kloubů, dojebaným šlachám, .... I svalový horečce se díky protažení můžeš vyhnout. Zkušený sportovci se protahujou aby předešli bolestem, nevěř pičovinám proboha.. Ta studie měla prokázat jenom to, že to snižuje výkon u cyklistů. Nic víc.
@briex98072 жыл бұрын
4 komentar
@lulwbruh2 жыл бұрын
Mrkev zlepšuje zrak,. Už jsi snad Stejku někdy viděl králíka s brýlemi? 😀
@mariojamnicky90492 жыл бұрын
🤣🤣🤣🤣🤣
@waytze2 жыл бұрын
Super díky moc za tato fakta obzvláště pak o tom mliku a protahování bo tím si pořád hodně lidí hodně škodí
@pteraronodon10072 жыл бұрын
Všem příjemné prázdniny😉🙂
@Maras_112 жыл бұрын
Dobrx
@Maras_112 жыл бұрын
Myslím tím že už dobrý
@thelol42882 жыл бұрын
Protahování před tréninkem není kvůli tomu aby byl trénink účinnější, ale bezpečnější, právě protahováním se svaly zahřejí takže je kravina přijít do fitka a jít hned cvičit, cvičím dvakrát denně nebo takhle ráno chodím běhat a odpoledne boxerský trénink, ráno před běháním se svaly zahřejí nejlíp tak že prostě jdu na pohodu 1 km, během toho se svaly zahřejí, po 1 km se člověk pořádně protáhne a ne jenom nohy ale hlavně celé tělo, pak běžím 3 km a protáhnu se znovu, udělám pár kliků a běžím dál, potom dalších 5 km přiběhnu domů znovu se protáhnu a trochu si zacvičím bez toho protahování bych byl úplně v prde**. ze začátku sem se totiž neprotahoval vůbec a bylo to hrozný. To mě právě naučil trenér boxu, že jestli se nebudu protahovat tak nemá smysl cvičit, protože si akorát zničím tělo.
@lobinek34832 жыл бұрын
Sice hezký, ale v mrkvi žádný vitamin A není. Je tam b-karoten, kterej v našem těle podporuje tvorbu vitaminu A. Ten našem očím opravdu pomáhá, aby se rychleji přizpůsobily k vidění ve tmě. Tzn. že zlepšuje šeroslepost. :)
@emah45182 жыл бұрын
Ano, ale víc karotenoidů(to jsou látky které podporují tvorbu vitamínů A, radi se mezi ně i Beta-karoten) obsahuje třeba špenát, a mnohem víc brokolice
@cenzurajediktatura53782 жыл бұрын
věříme mýtům že je tu demokracie, že je tu svoboda slova, že media jsou hlídači demokracie, že media nejsou dezinformátoři, lžím že nato a eu jsou obranné a demokratické spolky
@kristynaleischnerova11032 жыл бұрын
Ohledně té mrkve. Ona, jak jsi říkal obsahuje vitamín A a v oku máme tyčinky, jejichž stavební jednotkou je Rhodopsin (ten obsahuje vitamín A). A tyčinky umožňují vidění za šera. Takže mrkví vlastně posílíš vidění za šera 😅
@capyverse692 жыл бұрын
1:31 kdo taky rozumněl " s močí 😂"
@michalpapaj72892 жыл бұрын
@adampyclik772 жыл бұрын
První
@mikey89sk2 жыл бұрын
Adam Pyclík Hovno si ty prvý s komentárom, pretože Stejk je prvý s videom
@Michaela-p8j2 жыл бұрын
Super video, ale u POTENCIONÁLNĚ mi praskly ušní bubínky. Potencionálně neexistuje :D Je jenom potenciálně.
@martintuma99742 жыл бұрын
4:30 Není. Všechno jídlo je organický, protože obsahuje organický látky.
@adamnakajima83432 жыл бұрын
Jsem "velký" asi jako průměrný sumista, ale nechtěl bych vidět nikoho, kdo má o 200-300 kilo míň, jak říkáš ve videu 😊
@kuco79162 жыл бұрын
Pokial mi bio zelenina nerastie na zahrade tak to neni bio 🙂
@kareljadrnicek7982 жыл бұрын
Mýty o mýtech...
@frantisekslunsky52772 жыл бұрын
@stejk s tím medem nemáš pravdu :D
@JaniikOfficial2 жыл бұрын
9
@michaelaprikrylova74972 жыл бұрын
Ahojda, jakože když jsem byla malá, tak jsem věřila těm spáleným toustům a mrkvi. Jenže ono už jen fakt, že vitamin A v mrkvi je rozpustný v tucích, ale jinak je našemu tělu k ničemu, napovídá, že sníst 30 mrkví opravdu nepomůže. A dnes miluji spálená jídla a s mamkou se o ně přetahujeme.
@simyhrady66042 жыл бұрын
BIOPOTRAVINY 🤔hmmm to znamená že se to stříká v noci ne 😉
@mikey89sk2 жыл бұрын
Sony hrady Biopotraviny nemajú nič spoločné s postrekmi a prácou v noci
@gottmen692 жыл бұрын
Když něco zpálíš tak máš na tom vitamin křup🤣👍
@many25802 жыл бұрын
Já u těhle faktů: pochopitelné přeji krásný den
@capyverse692 жыл бұрын
U tohohle videa jim bad-boy box. Mega mi chutná
@andy08282 жыл бұрын
Třetí
@atomovyscorpion11552 жыл бұрын
První
@julietaglombova55082 жыл бұрын
Já mrkev mám ráda, hodně ráda, prostě má nej zelenina už od mala a stejně nosím brýle 😁
@fatsladeckovi28722 жыл бұрын
Je to další good video
@marketakolarova71992 жыл бұрын
3:30 o 50% menší pravděpodobnost, ze zemřou… část z nich tedy bude nesmrtelná xD
@Yetius2 жыл бұрын
O tom medu jsem to nevěděl. Táta mi furt cpe med ,že je strašně zdravý ale asi ne tak úplně :D
@martin_vnencak2 жыл бұрын
Fajn video! 😀 Víc! Víc!
@jakubshejbal53342 жыл бұрын
Co se týče toho protahování, tak to nemá nic společného, ani to nemá za cíl mít lepší výkonnost. Protahování vždy slouží pouze a jenom k prevenci zranění tím, že se ztuhlé a stažené svaly, vazy a šlachy rozpracují a pak mají mnohem větší schopnost pružení a mobility, podobně jako třeba když prohňácáváte těsto a tím pádem mnohem menší riziko natržení, či jiných úrazů.. S výkonem jako samotným to nemá nic společného a zvýšit výkon se dá pouze tréninkem. Naopak, tím že se protahujeme, tak už ,,vykonáváme" nějakou fyzickou zátěž pro ty svaly (byť minimální), takže následně u výkonu už ty svaly, vazy apod... nejsou ve 100% stavu, ale třeba v 98% stavu a proto je možné, že následný výkon skutečně může být o malinké procento horší. :) Ale vždy radši budu chtít předejít zranění i za cenu toho, že budu o pár procentíků horší ve výkonu :)
@katerinakarasova87482 жыл бұрын
Seš borec 👍třeba to s kostma jsem doteď nevěděla díky za tvoje videa❤️
@jakubsykora12472 жыл бұрын
Tak, to klidne znovu zapomen ,protože to co tvrdí není pravda.
@LukyEC582 жыл бұрын
Bio potraviny vedčinou sú na markenting
@ZetZet02 жыл бұрын
7:00 já jsem gymnastka a nikdy se neprotahuju jen trochu nohy a ruce že si je pro kroužím jestli chápeš a ještě já zítra ráno jedu do itálie
@queenaenea46392 жыл бұрын
Dělám pole dance a představa, že bych se neprotáhla před tréninkem mě osobně dělá zle 😅 přece jen, u nás víc hrozí úraz při neprotažení 😁
@knizkyznameinezname9382 жыл бұрын
super je mit o polovičku menší pravděpodobnost že zemřu :-)) když se budu hejbat
@nylight80562 жыл бұрын
Doporučuji video co vidí slepí
@ondradvorak2 жыл бұрын
Možná bys měl začít u těchto videí ohledně "faktů" uvádět zdroj těchto tvrzení, protože v nich tvrdíš občas i vcelku dosti zásadní věci.
@pepekvyskoc9802 жыл бұрын
Jako sorry, ale tvrdit, že jeden den kouřit je stejný jako sežrat 160 spálenejch toustů je fakt k smíchu.
@ohnivyslon67092 жыл бұрын
našiel som 2stranky a 5 dokumentov kde sa tvrdí že sumozapasnici sa dožijú menej než bežný človek v danej zemi v priemere o 10 rokov
@levnetesarstvi2 жыл бұрын
Je destro😂
@michalbednar91602 жыл бұрын
Stejku, ja som zo Slovenska a spomenul si kapustu, myslel si kel alebo po vašom kapusta ako zelí? Ďakujem.
@josefhajek80072 жыл бұрын
video super, ale s tim poslednim bodem nesouhlasim (jako aktivni sportovec). Jinak dobra prace jako vzdy!
@janamatejovska92542 жыл бұрын
Tak já nevím, ale jako malá jsem šilhala a jedla jsem mrkev a borůvky a nakonec se mi oči uzdravily. 🙂
@miximtech2 жыл бұрын
1:27 tak potom prečo som získal Sharingan?
@nyiu62272 жыл бұрын
Malá využitelnost vápníku z mléka?lol? Využitelnost z mléka je jedna z nejlepších cca 30-35% a třeba ze špenátu je to 5% první si něco zjisti o tom
@dnsksvskf40232 жыл бұрын
mleko zpusobuje paradoxne ridnuti kosti..neco si najdi spis ty a to studie
@nyiu62272 жыл бұрын
@@dnsksvskf4023 posilej
@niaomicz21532 жыл бұрын
Stejku můj kamarád tě sleduje a má merč a já ho chci taky
@veronikasilberschneider88492 жыл бұрын
1:50 - a zase Briti . Bejvavalo a stale je.
@elakeddd55332 жыл бұрын
Moje babička jí med každý den a je zdravá jako ryba. Ona si ho maže na chleba ke snídani , neměla ani jednou jinačí snídani
@MusketyrBritarn2 жыл бұрын
.... absence sportu... sakra :D
@SiZapil2 жыл бұрын
Strečing pred tréningom - dynamický strečing áno, statický nie (Ak sa bavíme napr. o posilňovaní)
@ronaldoprodz43452 жыл бұрын
Kamo jaky Kill😛
@adelapospisilova15422 жыл бұрын
Jen pro přesnost: z větší konzumace medu (cukru) nevznikne cukrovka 😉 to je totiž taky mýtus
@johnwet69692 жыл бұрын
Bohužel zcela vedle... Přežíráním se sacharidy dlouhodobě vede k diabetu 2. typu. To, že jíme neustále nadbytek sacharidů a jíme často je zásadní. A smutné je, že i většina doktorů to doporučuje. A tak slinivka maká a maká a inzulín stoupá a stoupá. A tím se lidstvo dopracuje přes inzulinovou resistenci až k prediabetu a následně diabetu. Navíc větší půlku medu neodbourává slinivka, ale játra. Protože fruktóza není glukóza. Další blbost je 5 a více malých jídel denně. To je taky skvělej způsob, jak dostat cukrovku dřív. Lidi o tom neví nic a doktoři to samý. Jen blábolí ty svoje mantry ze školy aniž by se ptali, co teda děláme špatně, že se situace stále zhoršuje.
@eliasfabry62562 жыл бұрын
Ja boxujem a trochu sa do toho rozumiem zahriat je velmi dobre a natiahnut je lepsie az ked si zahraity
@cz1844JK2 жыл бұрын
Skvělé video. Přeji všem krásné prázdniny.
@christinapoppin2 жыл бұрын
Měl si dodat že mrkev sice zlepšuje zrak ale ne pokud se jí syrová protože vitamin A se rozpouští v tucích takže ta mrkev musí být upravená