Рет қаралды 7,712
Зверніть увагу: усі відео на youtube-каналі Центру громадського здоров'я та на Платформі дистанційного навчання несуть виключно навчальний та інформаційний характер. Вони не можуть замінити професійну медичну консультацію та не є підставою для самолікування.
Якщо ви запідозрили у себе наявність симптому або хвороби, зверніться за допомогою до кваліфікованого медичного фахівця.
Дистанційний курс «Розлади психіки та поведінки. Основи психіатричної пропедевтики»
Записатися на курс: portal.phc.org...
«Концепція розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року» наголошує важливість поліпшення доступності допомоги, надання допомоги щодо психічного здоров’я на первинному рівні, а також розвитку системи психологічної та соціальної допомоги на рівні територіальних громад. До надання медичних та психосоціальних послуг залучається все більше фахівців - лікарів, медичних сестер, психологів, соціальних працівників.
Цей курс основ пропедевтики психічних захворювань розрахований на лікарів (не психіатрів), психологів та соціальних працівників. Він присвячений базовим засад надання допомоги пацієнтам з найбільш розповсюдженими розладами психіки та поведінки.
Також у ньому розглядаються важливі документи, розроблені ВООЗ:
Програма дій з усунення прогалин у охороні психічного здоров’я (mhGAP), яка має на меті розширити охоплення послугами при психічних, неврологічних розладах та станах, пов’язаних із вживанням психоактивних речовин.
Керівництво mhGAP IG 2.0, містить алгоритми для клінічного ухвалення рішень сімейними лікарями при найбільш поширених психічних розладах.
Цей навчальний курс створено Благодійною організацією «Український інститут політики громадського здоров’я» в рамках субгранту з МБФ «Альянс громадського здоров’я».
Ми вдячні офісу ВООЗ в Україні за ідею та натхнення для цього курсу.
Викладачі:
Андрій Карачевський - доцент кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології НМАПО імені П.Л. Шупика;
Віталій Климчук - доктор психологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України;
Павло Дупленко - доцент кафедри психіатрії Національного медичного університету імені О.О.Богомольця;
Вікторія Горбунова - доктор психологічних наук, національний тренер програми mhGAP IG 2.0 ВООЗ.
Після успішного завершення курсів надається сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів в еквіваленті 10 годин
Зареєструватись на онлайн-курс: courses.phc.or...
Підпишіться на канал ►►► bit.ly/2RkVgGT
Facebook ► / phc.org.ua
Instagram ► / phc.ukraine
Telegram ► t.me/PHC_Ukraine
Сайт ► www.phc.org.ua/
#ЦГЗ #ЦентрГромадськогоЗдоровя