Де в Україні є хороші спеціалісти, які можуть допомогти пацієнту з шизофренією (вік 18 років)?
@tatuanan.204921 күн бұрын
У нас в Україні так змінили закони, що швидка допомога відмовляється приїхати на виклик. Такі хворі не усвідомлюють що їм потрібна допомога, при бажанні рідних зробити це нереально. Тільки через поліцію (коли буянить) а якщо спокійний, то і поліція не допоможе. Ще одна можливість, тільки тоді якщо щось трапиться (принесе шкоду комусь або собі). НЕ ДАЙ БОЖЕ 🙏От і як поступати в такій ситуації?🤔Дивитися як рідна людина мучиться?
@yogasagar..sagarpuri..6616 Жыл бұрын
Скажіть будь ласка -- Чим відрізняється 1) дивакувата, неадекватна, поведінка у т.ч. схильність до бродяжництва, надумані переконання, дивні висловлювання, і мова, соціальна відгородженість, байдужість до себе, тощо) -- якщо це поведінка фанатиків (у т.ч. релігійних), наприклад монахів... від 2) шизофренії, шизотопових розладів? Прояви, ознаки - однакові. Дякую.
@yana.psychoanalyst Жыл бұрын
І то і інше може бути різновидами психозу або прикордонних станів
@Лесь-ь2ъ Жыл бұрын
Трудова терапія...Міцного здоров'я.
@nazarorlov4238 ай бұрын
Чи може розвинутись шизофренія після стресових ситуацій і перебуванню на передовій ?
@1994Misha7 ай бұрын
так, але це відворотний процес - потрібно правильно підібрана хорошим психіатром схема лікування в основі якої найбільш підходящий (саме для вас) атипічний антипсихотик. Та робота з ТОЛКОВИМ психотерапевтом. Головне строго приймати ліки і мати терпіння.. Може потребуватись і 5 років лікування, а може вистачити і пів року для ремісії