Zdravo! Vajini filmcki so res poucni. Hvala Vama! Vem,da vecino preizkusata razlicne vrste prehranskih diet, ampak glede na to,da sta se "pozabavala" tudi s komarji...a bi se mogoce dotaknila tudi Wim Hof metode dihanja? Zanima me namrec, ce se dejansko krvne in hormonske vrednosti recimo v enem mesecu kaj spremenijo? Lepo Vaju pozdravljam!
@MojLaboratorij4 жыл бұрын
Hvala za vaš komentar. Bova malce prebrala o tej metodi in se pozanimala ali je res pričakovati kakšne spremembe z vidika krvnih vrednosti. Lep pozdrav :)
@mercmer....3 жыл бұрын
👍👏
@eo18602 жыл бұрын
Mene pa zanima kakšen vpliv ima domač čebelji med, ker sem namreč velik potrošnik medu (predvsem pa kako vpliva na jetra). LP
@MojLaboratorij2 жыл бұрын
Pozdravljeni, glede neposrednega vpliva medu na jetra težko komentiram, lahko pa se osredotočim na posredno povezavo in sicer kako sladkor vpliva na jetra. Ker je ena izmed nalog jeter tudi, da pretvarjajo sladkor v maščobe, lahko preveč sladkorja privede do zamaščenosti jeter. Sladkor obstaja v več oblikah, recimo saharoza (beli sladkor), fruktoza ipd. Sladkor v medu sicer ni enak belemu sladkorju, gre za sladkor, sestavljen iz enostavnih, lahko prebavljivih vrst sladkorjev, predvsem iz glukoze in fruktoze. Med pa ima v primerjavi z belim sladkorjem manjši vpliv na količino glukoze v krvi, in to predvsem zaradi visoke vsebnosti fruktoze. V tem pogledu je torej med boljši, kot navaden beli sladkor, vseeno pa vedno velja zmernost. Lep pozdrav in vse dobro, B.