Що,пів першої?! Нічо не знаю! Лайк, за замоучуванням!)
@vectorarchitectsua2 жыл бұрын
В чому конфлікт на Ярославенка (протипожежний розрив, поверховість тощо)? Чому одні обєкти конфлікту проходять, інші - не претензійні за поверховістю та по масі - ні? What is the conflict on Yaroslavenko (fire protection gap, superficiality, etc.)? Why do some objects of the conflict pass, others - not pretentious in terms of superficiality and in terms of mass - not?
@AnDrozda5 жыл бұрын
О, новий випуск!
@ТарасМосієвський5 жыл бұрын
Пане Юліане. Як ви думаєте коли зрушиться питання горищ. Це 100 тис м2 площ які для міста тільки є проблемою: протікаючі дахи, бруд, бомжі які там живуть. Чи є які напрацювання в тому питанні?
@alexkarpukhin5 жыл бұрын
Щось мені підказує, що пан Юліан - басист :)
@theinvideo5 жыл бұрын
Можли потрібно ввести вимоги до системності (масштаб, задавати межі макету...), щоб в подальшому їх можно було блокувати
@ВолодимирВолодимир-о1р11 ай бұрын
Проведу паралелі із іншою "Вагнер-оперою" - постановку якої вирішили втілити в самій Україні; тут соліст зірвав не лише голос, а й сам політ над гніздом зозулі. Не зміг втілити повар свій шедевр кулінарії, подавши страву помсти холодною. Цей бунт на орді міг значно пришвидшити історичні події і полегшити наші страждання, що занадто довго тривають в часових рамках. Не один шедевр архітектури ще буде зруйнований параноїдальним карликом. Емоції від опери Вагнера і надихали на сумні світові "звершення" одного віденьського "художника".
@pushed-into-context5 жыл бұрын
Не почув жодних аргументів за макети, які би не вирішувались без макету: є ж навіть AR чи 3D шолом. Більше виглядає як звичка старшого покоління :)
@servworm37555 жыл бұрын
Все напутали, 3D і VR-шолом. Аргументація: 3D буде у вигляді анімації, де ви зможете проглянути ролик на тій швидкості і під тими ракурсами, які Вам запропонує 3д-шник. Vr умовно виглядає зручніше, але створення більш-менш якісної моделі - дорого, а в умовах цілого кварталу або району - за це точно девелопер не буде платити. В якості презентації обидва варіанти програють макету, тому що макет можуть одночасно розглядати група людей і обговорювати якийсь елемент, а для vr треба закупити якусь кількість шоломів, синхронізувати процес перегляду, а потім вести обговорення в режимі "а ти пам'ятаєш той елемент, який був там і знаходився між тим і тим?"
@pushed-into-context5 жыл бұрын
AR (доповнена реальність) - коли люди з планшетами можуть ходити навколо стола і бачити 3D з різних ракурсів. Але нмд досить і великого монітора. Є способи зобразити дуже реалістично в реальному часі (не наперед згенероване відео, а інтерактивно). Згоден, що макет зручніший, але то питання вигідності. Можливо зменшити потребу в макетах. Питання лише чи існує спеціалізований софт для такого, але технології є :)