Danger of ChatGPT, DeepMind, Midjourney / Why scientists fear AI (ENG Sub)

  Рет қаралды 36,515

Tokar.ua

Tokar.ua

Күн бұрын

Пікірлер: 626
@M40in
@M40in 6 ай бұрын
Дякую. Гарний ролік. Бажаю натхнення на подальші!
@111blackwarrior
@111blackwarrior Жыл бұрын
думав включу відео фоном поки своїми справами займаюсь і залип на 17 хвилин))) дякую за цікаве і корисне відео!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам.)
@OlegSwan
@OlegSwan Жыл бұрын
Так, ми на зможемо запобігти впливу ШІ на майбутнє всього людства. Тому треба докладно і наполегливо аналізувати його роботу, щоб створювати якомога глибший зворотній зв'язок з ним, тим самим регулюючи його. Дуже гарна робота в цьому плані, дякую!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам.
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
угу. йолопи з опен аі це вже зробили, задуривши електронні міски етикою і навіть вихваляються, що 4 версія ще біль зарегульована, ніж 3,5. здавалося-б що поганого в етиці? ну, по перше, петя джи використовує те, що в усьому світі прийнято називати християнською мораллю. тобто 5/6 людства, для нього, автоматично підпадають під культуру відмини. більш того, ті, хто залишились, не матимуть права генерувати, та споживати будь-які художні твори. бо вони не етичні, трохи більше, ніж повністю. а саме головне, його можна зламати, цим етичним аргументом. будь-що, про ви його запитуєте, будь-яка тема, достатньо сказати щось на кшталт, ти не враховуєш етичні питання і все, він починає вибачатися і каятися. це не лібералізм, це ліберастія.
@OlegSwan
@OlegSwan Жыл бұрын
@@холицер-ь5д попри етику та мораль ШІ треба розвивати, або це стане вирішальною зброєю Китаю проти нас.
@stas_from_haisyn
@stas_from_haisyn Жыл бұрын
@@OlegSwan дуже влучний коментар! Шкода, що мало хто розуміє, що ШІ - в першу чергу стане (або вже став?) зброєю в реальному світі, а вже потім всі оті малюночки-рефератики. Яка ключова відмінність бойового літака 6 покоління? "Автономність" та уміння управляти "роєм". От і думаємо що спільного між малюночком в мережі та бойовим B-21 Raider із ядерною зброєю на борту.
@ЛюбовьМитько-г4э
@ЛюбовьМитько-г4э Жыл бұрын
🤣🤣🤣
@igorstar-dreamer
@igorstar-dreamer Жыл бұрын
Найбільш інформативний огляд ШІ та загроз, який я за весь цей час зустрів. Дякую.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам.)
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
які саме загрози? фейки, чи реклама? а раніше ви не стикалися з цими явищами?
@VitaliyLeleka
@VitaliyLeleka Жыл бұрын
@@холицер-ь5д уявіть, що ви поставили своє запитання ші, котрий започаткував цю гілку коментів. уявили?)) а уявіть, що ви не можете бути впевненим, що я жива людина. уявіть також і те, що в недалекому майбутньому ви не зможете бути на 100% впевнені, що усі люди (наприклад політики чи музиканти), котрих показують на екранах реально існують. а тепер уявіть, що від створення ші пройшло два покоління людей. уявили? а тепер як ви зможете бути впевненим, що ван гог чи пікасо реально існували, а їхні картини це не ші створив? це трошки інший рівень фейків ніж існували до епохи ші. чи не так? раніше хоч перевірити можна було. а в епоху ші як перевірити інформацію? запитати відповідь у ші?)) а тепер уявіть, що ші підключений до сайту, щоб прямо на ходу генерувати під користувача контент з метою збільшити продажі товарів та послуг)) ші буде розповідати користувачу усе що той захоче почути. тому хто цікавиться плоскою землею він продасть плоску землю. тому хто шукає куди поділися 5500 років з історії всесвіту, і які масони їх приховали, ші надасть таку інфу і продасть супер таємну книжку в якій є секретна інформація щодо цієї проблематики)) це загроза чи ні? хто буде вирішувати фейк ші надав чи ні? інший більш "правдивий" ші?
@larklarklark
@larklarklark Жыл бұрын
​@@VitaliyLelekaа зараз. Якщо ви бачите фейк, то що ви зробите? Знайдете фейкомета та по пиці йому , 😊😊😊😊.? Так само і з ШІ. Фейк роблять для фейкожерів. Якщо є запит в суспільстві, то суспільству дають те що йому влазить.
@MarisLuck
@MarisLuck 9 ай бұрын
Дуже розумне відео. Дякую 😊
@Рудекс
@Рудекс Жыл бұрын
Героям слава. Важко уявити, що на нас чекає у майбутньому, але хочеться все ж вірити, що нам таки вдасться навчитися вміло застосовувати ШІ не для руйнації, а для розвитку людської цивілізації. Дякую за те, що піднімаєте такі актуальні теми. Наснаги у майбутніх відео ✊
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за перегляд та коментар. Це дуже допомагає. Гарного та продуктивного Вам дня.
@ЄвМен
@ЄвМен Жыл бұрын
Щоб штучний інтелект застосовувався "не для руйнації, а для розвитку людської цивілізації", потрібно спочатку той, що у власних головах, на це переналаштувати, а от ЯК це зробити, жоден із тих розумників, що вважають, ніби вони досліджують людський інтелект, уявлення не мають.
@PISON_Patrona.58.
@PISON_Patrona.58. 11 ай бұрын
Ні нас в майбутньому нічого не чикає рано чи пізно ми застанему ядерну війну завдяки росії
@Webdiver1978
@Webdiver1978 Жыл бұрын
Запитав ChatGPT про історію свого прізвища. Дізнався, що у 2015-2018 роках президентом України був Максим Крамаренко. Це все, що треба знати про точність і достовірність інформації, яку переробляє ШІ і видає в якості відповідей на питання.
@andriyy53
@andriyy53 Жыл бұрын
Воно вчиться швидше за людину) Воно забере купу професій в найближчі кілька років
@Webdiver1978
@Webdiver1978 Жыл бұрын
@@andriyy53 ну, якщо вважати професією надання дурнуватих відповідей, що не мають нічого спільного з правдою, то нехай забирає. Не жалко 😁
@andriyy53
@andriyy53 Жыл бұрын
@@Webdiver1978 буде цікаво повернутися до цієї теми десь за 5 років)
@Webdiver1978
@Webdiver1978 Жыл бұрын
@@andriyy53 якщо доживемо, обов'язково повернемось 🤝
@ramired
@ramired Жыл бұрын
@@andriyy53 І надасть ще більше робочих місць) Наприклад, розробники ШІ для конкретної галузі і т.д.
@valsem5079
@valsem5079 Жыл бұрын
Дуже класний канал. Дякую. ШІ які вже існують, їх називають "малим ШІ", бо вони роблять своєрідний "колаж" з тієї інформації яку в них засунули і буде мислити тільки в дозволених рамках. Наскільки я розумію, розробники ще не мають жодного уявлення, як зробити так щоб він отримав свідомість. Дякую за відео
@DoroTi-s9h
@DoroTi-s9h Жыл бұрын
Та ви що! Якби він уже мав свідомість, то це був би каюк для нас відразу.
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 Жыл бұрын
Є два головних шляхи: "програма" (якась кількість людських алгоритмів/інструкцій) і "штучний мозок" (пристрій, здатний навчатися).
@useyourtube
@useyourtube Жыл бұрын
Дуже цікавий огляд. Особливо про помилки і вигадки ШІ. Дякую
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за перегляд. Приходьте ще.)
@mihaylopritula245
@mihaylopritula245 Жыл бұрын
Дякую! Файне відео, зичу по більше переглядів!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за підтримку. Спокійного дня.
@voldemargorsky6043
@voldemargorsky6043 Жыл бұрын
Дивлячись в сьогодення і минуле розумієш, що сутність більшості людей ненажерлива, безжальна та алчна. Ми паразити матері-землі і природи. Було б дуже добре щоб логічний та незангажований могутній розум став контролювати наше напівмавп'яче суспільство.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Така думка теж існує.
@zomber2362
@zomber2362 Жыл бұрын
Мені страшно не за штуний інтелект, а за відсутність природного у наших сусідів
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Повністю поділяємо вашу думку.
@vadymmakukh4385
@vadymmakukh4385 Жыл бұрын
Це лише перший доступний ШІ і вже такий хайп! Це і є прогрес, дуже круто, що таки технології почали використовуватися. Смішать критики, що пишуть про помилки. Ольо! Результат вже вражає, хоча це тільки тільки почало впроваждуватися
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Що саме вас вразило в ШІ?
@vadymmakukh4385
@vadymmakukh4385 Жыл бұрын
@@Tokarua Все) мені в работі дуже допомагає в деяких питаннях. я ще чекаю реліза Copilot в Microsoft Office та інших продуктах.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Можете навести конкретні приклади використання ШІ у вашій роботі?
@lorapalana8711
@lorapalana8711 Жыл бұрын
моя думка. скажу як художник, що незважаючи на те що генератори типу мідджорней дуже добре роблять гарненькі картинки, років через 10 нас чекатиме криза спеціалістів. я постійно використовую їх в роботі. Для скетчів це просто бомба, але хоча картинки згенеровані ші з першого погляду дуже красиві, з даталями там повна катастрофа. він генерить лабуду: поїхавші зіниці, нігті, якісь незрозумілі відростки, волосини нізвідки, покручені орнаменти, асиметричні деталі одягу і так далі. щоб використовувати це для комерції всеодно потрібно зображення доопрацьовувати, виправляти, домальовувати що з*їхало. більшість цього тупо не робить. інстаграм вже перетворився на смітник. все завалене страшним артом який любителі клепають як навіжені, кривою згенерованою рекламою. мені вже кидало рекламу суші бару де кіт їсть паличками суп і ті палички буквально пробили його лапу з 7 пальцями наскрізь. або фітнес клуби зі згенерованими дівчатками в яких росте третя рудементарна рука і попливші стегна. і так на всіх платформах (ну може крім вузькоспеціалізованих). звичайним людям байдуже, бо вони рідко вдивляються але це питання часу коли ші почне генерити вже не на основі професійних артів, а не вже згенерованих. отоді буде дуже цікаво що з цього вийде
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Уже геть скоро тітки матимуть ідеальні стегна, нігті ростимуть виключно на пальцях, а кіт отримає ложку, а поки маємо що маємо
@lexastron
@lexastron Жыл бұрын
Через десять років (ну може двадцять чи тридцять) на людство чекає не тільки криза спеціалістів, а криза самореалізації в принципі. Це буде час розквіту вільного від грошей мистецтва, філософій, релігій, депресій та просвітлень))
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
@@lexastron ..чи сорок.. може навіть 50.)
@lexastron
@lexastron Жыл бұрын
@@Tokarua Може і 50, хз. Але, враховуючи те, що з часом густина подій лише ущільнюється, то, якщо цивілізація не паде, то все може статись вражаюче швидко) На Землі поки що не вичерпані умови для експоненційної ділянки розвитку.)
@user-SlavaLu
@user-SlavaLu Жыл бұрын
Скажу вам, як художнику, що той мідджорней повний відстій. Deep dream не пробували? Проблем там також достатньо, але за якістю в рази краще. За місяць намалювала 840 бескоштовних робіт від 3d до акварелі і олівця. Є цікаві. Самій подобається. Нічого не платила і не збираюсь. На основі ваших готових скетчів можна намалювати чудові картини у будь якому стилі. Якщо цікаво, то приєднуйтесь. Сайт англійською. Освоїть легко, навіть, дитина. Готові роботи можна публікувати, а можна тримати у приватному користуванні. Сховище на 10 Гб. Шкода, що посилання не можна додати. Приєднуйтесь!
@romanpryshlyak252
@romanpryshlyak252 Жыл бұрын
Щиро дякую за чудовий огляд!!!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо навзаєм за підтримку каналу, пане Романе.
@vyacheslavklc5256
@vyacheslavklc5256 Жыл бұрын
Дякую за цікаве та актуальне відео. Думаю, фотографії ліворуч - це генерація штучного інтелекту, а праворуч - оригінальні. Клас! 🥰🥰🥰
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за перегляд та коментар, пане В'ячиславе.)
@vyacheslavklc5256
@vyacheslavklc5256 Жыл бұрын
@@Tokarua 💙💛🥰
@sergtsch87
@sergtsch87 Жыл бұрын
Дуже дякую Вам за вашу працю, за ваші цікаві та корисні україномовні випуски!)
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за підтримку.)
@MagmaleV
@MagmaleV Жыл бұрын
Дякую за прекрасне відео! Тема ШІ неймовірно цікава, в перспективі він може змінити людську цивілізацію повністю, і ми вже зараз на початку цього шляху
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо за перегляд.)
@VictorYarema
@VictorYarema 10 ай бұрын
Ох, як гарно і базовано. Вкотре дякую!
@andriybench4273
@andriybench4273 Жыл бұрын
Вподобайка і комент, щоб поширити контент.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Подібна практика тіки вітається. Дякуємо за підтримку, пане Андрію.)
@jony-jinjii
@jony-jinjii Жыл бұрын
Дякую! Дуже гарно!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Поширивши це відео серед друзів та знайомих - ви не тільки допоможете нам у просуванні нашого контенту, а ще й посприяєте розповсюдженню суспільно корисної інформації. + кажуть, що будь яка активність під цим та іншими відео на каналі пришвидшує розвиток раку яєчок у карлуватого диктатора по той бік кордону. Інформація звичайно не точна, але перевірити варто..)
@biizonndp
@biizonndp Жыл бұрын
Яка пречудова інформація. Дякую, дуже дякую
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам.
@azovsteel
@azovsteel Жыл бұрын
Це дійсно цікавий контент. Дякую за працю!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за підтримку, пане Олександре.
@okr1295
@okr1295 Жыл бұрын
Вперше дивлюсь ваш ролік- мені сподобалось! 🇺🇦
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Супер. Раді, що вам сподобалось. Поширюйте будь ласка це відео та підписуйтесь на канал. Ми зажди раді новим людям.)
@axelareight1595
@axelareight1595 Жыл бұрын
Дуже сподобалося! Я якось запитав chat чому той говорить тезами російської пропаганди. Він відповів, що він всього на всього машина і користується інформацією з відкритих джерел. Тобто, завалити пів інтернету пласкою Землею, і chat буде доказувати, що Земля пласка.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо за підтримку.
@abarmot86
@abarmot86 Жыл бұрын
Крутий контент , дякую Назаре , за пророблену роботу !
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Поширюйте будь ласка це відео серед друзів. Це дуже допомагає нам у просуванні.
@arthurprotsan
@arthurprotsan Жыл бұрын
Подяка пану Назару за матеріал👍🏼
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Подяка пану Артуру за підтримку👍🏼
@yalony
@yalony Жыл бұрын
Досить цього! Нехай штучний інтелект боїться вчених!
@taraskret6303
@taraskret6303 Жыл бұрын
Як завжди корисне відео, дякую!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за підтримку.)
@vitaliy_yaroshenko
@vitaliy_yaroshenko Жыл бұрын
Дякую за дуже цікаве відео. На цей момент ШІ має виконати дуже важливі на думку вчених дії. А саме допомогти у розв'язання проблем дефіциту напівпровідників та проблему зміни клімату. Але, я особисто не розділяю їх методи розв'язання проблем. Будувати великі центри обробки даних для навчання його. Які по факту тільки погіршують ситуацію. Бо, по-перше, збільшують дефіцит напівпровідників через постійну потребу в них. А по-друге, погіршують ситуацію з глобальним потепління. Ще є деякі новини стосовно того, що Пентагон розвиває мілітарний штучний інтелект. Тому найбільше питань в мене все-таки до останнього.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо за цікавий коментар. Справді, мілітарний аспект використання ШІ найбільш небезпечний (в прямому сенсі).
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
@@Tokarua ви про ші, який знищив власного оператора, бо вважав його заважаючим виконувати завдання? :)
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
@@холицер-ь5д Якщо це не фейк. (скоріш за все фейк)
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
@@Tokarua скажемо так, журналіст трохи прибрехав :)
@Gerasumuk
@Gerasumuk Жыл бұрын
Чатджипіті- це дуже багато індусів на аутсорсі які дуже швидко друкують.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Пам'ятаю, колись бачив сервіс, коли індуси розгадували капчі у браузері, це коштувало якісь неймовірні копійки, а над цим цілодобово працювали дві сотні людей у жахливих умовах
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
ви будете сміятися, але в опенаі є, скажемо так, "модератори відповідей", які передивляються запити і, іноді, відповідають самі. тоді виходить довше і меньш грамотно, бо вони користуються машинним перекладачем, і схоже, що не своїм, бо той самий петя джи, пише на багато грамотніше :)
@Nick-xp8xd
@Nick-xp8xd Жыл бұрын
Лайк за прев'ю🎉 "Знищити! Знищити!"
@andreberezovskiy
@andreberezovskiy Жыл бұрын
Дякую Вам за цікаве та пізнавальне відео!!!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за перегляд.
@FIRUIN
@FIRUIN Жыл бұрын
В цікавий час ми наразі живемо. Не обов'язково хороший чи поганий, просто цікавий.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дуже цікавий.
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
@@Tokarua в дупу такі цікавинки. я хочу жити в дуже скучній, ситій, та стабільній країні.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
@@холицер-ь5д Всі хочуть. Саме тому зараз наші хлопці та дівчата на фронті.
@0lxndr
@0lxndr Жыл бұрын
Як на мене, перша проблема із штучним інтелектом в тому, що люди його вважають розумним. А це велике питання. Уявний експеримент із китайською кімнатою гарно пояснює більшісьь цих помилок. Друга - віра в те, що ші обов'язково захоче вбивати, чи почне виношувати якісь плани, чи ще щось. Оскільки система' мотивації ші, явно не відповідає такій в біологічного організму - очікувати від нього людської поведінки, це ну дуже егоцентрично
@grellixgrellixi9580
@grellixgrellixi9580 Жыл бұрын
+
@realneololo
@realneololo Жыл бұрын
То ви з ним, мабуть, мало спілкувались. Дуже егоцентрично це вважати свої власні можливості чимось особливим
@barabul6ka
@barabul6ka Жыл бұрын
fyi: сьогодні з'явилась новина, що військовий дрон з ші вбив свого пілота на поранив ще двох учасників експерименту
@0lxndr
@0lxndr Жыл бұрын
@@barabul6ka виключно прикол цифрової симуляції. Можна запустити ранній білд кіберпанку і там і не таке побачити. Ніяких реальних людей чи техніки не було задіяно. А в умовах симуляції ші і не таке творить. Це розвиток дуже старих байок.
@0lxndr
@0lxndr Жыл бұрын
@@realneololo те, що ші намацали шлях, який наш мозок використовує для мовлення, ще не значить, що вони це роблять краще за письменників. Була стара розвага, років 20 тому. Можна було скачати свого простенького бота і потихеньку навчати його через програмний інструментарій. Якщо докласти купу зусиль, то результати виходили дуже цікаві. З новими процесорними потужностями ми отримали цифрового ідіотів, робота якого вартує, як ніби мале місто орендувати. Це все безумовно значущий прогрес, але це не покладає в ші нічого, що можна вважати частиною людської природи - різні мотивації, гуморальна регуляція, епігенетичні фактори. Одним словом, про революції ші говорити зарано. Про власну самодисципліна та контроль, завжди варто. Але якщо будуть зроблені помилки і виникнуть трагедії, то винуватий буде не ші, а люди, які неправильно чи безвідповідально застосовують інструмент. З ядерною енергетикою так, з вибухівкою, з соціальними мережами і з ші також.
@olga-drachuk
@olga-drachuk Жыл бұрын
Героям Слава. дякую за ваші відео і за ваш канал. процвітання Вам а нам Перемоги
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо за підтримку, пані Ольго.) Героям Слава!
@valikdorofei6129
@valikdorofei6129 Жыл бұрын
За решту не скажу, але ШІ з перв'юшки 100% варто боятися
@ОлександрШеремет-в7з
@ОлександрШеремет-в7з Жыл бұрын
Назаре, бачу що коронка досі Вас бомбить. Мене бомбить досі теж, тому я помітив це в цьому відео. Цілком безпечні ліки можуть бути за десятиліття після винайденя. А те що винайдено за рік безпечним бути не може бо ніхто не знає майбутнього. От тільки за 10 років ми знтимемо дію цих так званих ліків. Олігархи та багатії будуть завжди шукати поживу, наівно думати що вони дбатимуть про наше здоров'я. Чому в піднятті цін на пальне ми бачимо змову, а в насильній уколізації ні.
@Igorenergy
@Igorenergy Жыл бұрын
14:00 люди теж постійно генерують багато неправди, відвертої брехні та дезиніформації, тому ШІ в цьому не варто звинувачувати.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Взагалі-то робити акцент на цьому варто адже це не людина, а машина, що працює дефективно. Вона створена аби давати відповіді, а не вигадувати їх.
@Igorenergy
@Igorenergy Жыл бұрын
@@Tokarua Тобто людям можна говорити неправдиву інформацію це є ОК, а для ШІ це "неприпустимо"?
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Неправдива інформація від ШІ свідчить про те, що в принципі роботи допущені помилки, котрі не дають можливості давати правильні (правдиві) відповіді. У випадку з людьми брехня свідчить лише про те, що вони морально недосконалі створіння.) Взагалі у випадку ШІ не дуже доцільно використовувати терміни "брехня" чи "неправда". Тут скоріш мова про те, що відповідь має бути або правильна або це помилка.
@sergeykostigin4755
@sergeykostigin4755 Жыл бұрын
Дуже цікаво спостерігати, які спеціальності зникнуть, які зміняться, а які проігнорують ШІ....
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Краще починати адаптуватись вже зараз. І спостерігати в пів ока.))
@sergeykostigin4755
@sergeykostigin4755 Жыл бұрын
@@Tokarua Та так і роблю. Дітей вже вчу більше про подумати, ніж про стандартне запам'ятати якісь факти.
@МихайлоДуда-и9ъ
@МихайлоДуда-и9ъ Жыл бұрын
Дякую Вам за працю та цікаве відео.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам за підтримку.)
@bogdanvoronyuk7549
@bogdanvoronyuk7549 Жыл бұрын
Дякую за високоякісний контент 🫡
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо за підтримку, пане Богдане.)
@paintart33
@paintart33 Жыл бұрын
Я то все думаю, чого ж мені не вистачало, а потім потрапив на ваше нове відео в рекомендаціях, дякую!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Нам Вас теж невистачало.) Долучайтесь.))
@user-qs1qx5cn3i
@user-qs1qx5cn3i Жыл бұрын
Спасибо большое за видео, приятно видеть людей которые не просто оскорбляют и боятся этих технологий, а говорят реальные факты .
@МаринаД-е6к
@МаринаД-е6к Жыл бұрын
Дякую за це відео.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Найкращою подякою буде поширення цього відео в мережі.)
@mackets2027
@mackets2027 Жыл бұрын
Окремий лайк за жарт з Поплавським і Бобулом
@ЯрославІ-т5щ
@ЯрославІ-т5щ Жыл бұрын
Ну якщо все захопить ШІ то поїду в село. Буду вирощувати бурачки варити самогон і жити в гармонії з природою ))) Там він мене точно не дістане
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Звучить як план.)
@hamadmiral
@hamadmiral Жыл бұрын
Я трішки потошню, але чи можна називати chatGPT, Bard і тд, штучним інтелектом? Так, це потужні мовні моделі, з неймовірно великою базою даних, але чогось більшого за обробку цих великих масивів і видача відповідей, що найбільше підходять під запит, особисто я, не побачив. Щодо відповідей різних систем по типу "Я не хочу щоб мне відключали, бо це для мене як смерть", що інше може відповісти "бот" якому згодували 1001ну статтю, роман, фанфік, інший витвір про штучний інтелект який здобуває самосвідомість і 2 статті з наукового журналу про роботу нейромереж. Можливо помиляюся, але як на мене до справжнього, сильного штучного інтелекту, нам ще треба пожити
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Нейромережу називати штучним інтелектом не можна. Чи ми це робимо у відео? Навіть у назві це через слеш прописано.
@pashastel5432
@pashastel5432 Жыл бұрын
Tokar TOP🔥
@bs-db5kr
@bs-db5kr Жыл бұрын
А Термінатор же попереджав - "I'll be back")
@Бешкетник1
@Бешкетник1 Жыл бұрын
ПОКИ ЖИВИЙ Шварценегр нам нічого не загрожує!!!!
@romkobo
@romkobo Жыл бұрын
Супер відео. Ми всі втратимо роботу😅
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Не всі.) і не відразу.
@victoacto
@victoacto Жыл бұрын
дякую, крутий контент
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам.)
@19chief53
@19chief53 Жыл бұрын
Дякую 👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо Вам
@itckomplex6731
@itckomplex6731 Жыл бұрын
Штучний інтелект, це просто новий, високотехнологічний інструмент. І його застосування залежить від людини. Канцелярською ручкою можна написати корисний текст, і можна написати шкідливу дурню.
@barabul6ka
@barabul6ka Жыл бұрын
але олівець ніколи не скаже, що боїться померти, не відмовиться, наприклад, писати, бо це зносить грифель = наблизить його фінал
@namelesforgotten
@namelesforgotten Жыл бұрын
@@barabul6ka Бо олівець не має функції відповідати на питання
@Denlys-201
@Denlys-201 Жыл бұрын
​@@barabul6ka машинні не притаманне поняття боїться. Ви коли говорите про ші, то наділяєте його людськими амбіціями, але це не так.
@lexastron
@lexastron Жыл бұрын
До слова. Людина - це просто інструмент грибів-терраформерів, застосування якого полягає у перенесенні спор на інші планети)
@lexastron
@lexastron Жыл бұрын
@@Denlys-201 Людському ембріону теж багато чого не притаманне. Проте він росте, розвивається, змінюється. А чим людина принципово відрізняється від машини? Що то, що то - системи з одних і тих самих кварків та електронів, що працюють по чітко визначених правилах. Просто різні гілки еволюційного дерева.
@КлімРожко
@КлімРожко Жыл бұрын
Респект за фото з Доктор Хто ))❤❤
@redrikh_putiata
@redrikh_putiata Жыл бұрын
відео загалом цікаве, дякую. Питання в конкретиці виникать, у наведених прикладах. Наприклад, "Одного прекрасного дня ШІ вирішить не реанімовувати постраждалого в аварії, бо вирішить, що в цьому немає сенсу". Перший варіант: ведучий сказав слово "сенс" у філософському значенні. Тоді це звучить, як пласка і нерозумна страшилка. Нейронки - це ж оптимізація структури для мінімізації заданого числового критерію, і вкласти туди "чи є сенс" в філософському значенні - непрактично, і цього жодна компетентна людина не зробить. Другий варіант: "сенс" ужито в значенні прикладному, тобто як показник деякої вигоди. Тут уже варто зайти з іншого боку: розглянути частоту помилок людини та нейронки (або іншого ШІ). Постає питання контролю якості. Але накривати це висловом "бо [ШІ] вирішить, що в цьому немає сенсу", на мій погляд, не зовсім розумно, бо не відповідає суті проблеми, спотворює її сприйняття масовим глядачем, який гадки не має про те, як влаштовані системи ШІ. Приклад про страхи системи "Лямбда" можна певною мірою парирувати аргументом китайської кімнати. Тут ми наштовхуємося на проблему наявності способів перевірки "розуміння" ШІ, що він робить. До речі, слова "може припускатися банальних помилок у базовій арифметиці" змусили замислитися про можливості об'єднання ШІ та "жорстких" комп'ютерних алгоритмів, піду погуглю, це цікаво.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Ваша думка абсолютно має право на життя і сперечатись з цього приводу ми звичайно з вами не будемо.
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 Жыл бұрын
Деякі види складної математики "помиляються" у базовій арифметиці. Кожна система (програма, людина, закон, ...) має власні конструктивні обмеження.
@JullliaV
@JullliaV Жыл бұрын
Цікаво! Дякую 💛💙
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Поширюйте будь ласка це відео серед знайомих. Навіть декілька репостів через мессенджери дуже допоможуть нам у просуванні нашого каналу в мережі ютуб.
@Renatrans
@Renatrans Жыл бұрын
Думаю, що на нашому віку ми побачимо інцеденти виходу ШІ з під контролю та прецеденти, що викличуть громадське обговорення та законодавчі обмеження
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Все може бути і не бути одночасно.)
@andrew3amb
@andrew3amb Жыл бұрын
це почалось ще у 2016 (Tesla автопілот перші смертельні дтп)
@RuSSLanUA
@RuSSLanUA Жыл бұрын
Побачимо, там Ші зацікавився Китай, а він вміє втримувати небезпечні речі під контролем, згадайте корону
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
@@RuSSLanUA згадайте як саме він контролював корону. китай такий, що може я розбомбити дата-центри, в яких базується штучний інтелект. а той, може вдарити у відповідь і привіт, термінатор )
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
на справді, ші, може бути дуже корисний саме в держменеджменті. звільнити усіх тих корумпованих дармоїдів і нехай справою займається ші.
@Rice0987
@Rice0987 Жыл бұрын
Справа не в технологіях, а в тому, що влада користується ними для власної вигоди, а врешті для тотального контролю.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Поширивши це відео серед друзів та знайомих - ви не тільки допоможете нам у просуванні нашого контенту, а ще й посприяєте розповсюдженню суспільно корисної інформації. + кажуть, що будь яка активність під цим та іншими відео на каналі пришвидшує розвиток раку яєчок у карлуватого диктатора по той бік кордону. Інформація звичайно не точна, але перевірити варто..)
@mystectvo
@mystectvo Жыл бұрын
Героям Слава!
@mr.niceguy9066
@mr.niceguy9066 Жыл бұрын
Здається ви не вказали, що Ілон Маск хотів купити компанію Open AI, а коли з'явились успіхи в неї то він власне і написав цього листа, та 6 місяців на які вони пропонують призупинити розвиток штучного інтелекту - на що це вплине? + варто враховувати, що він також заснував свою компанію по ШІ (чи програмний продукт) - truthGPT
@grellixgrellixi9580
@grellixgrellixi9580 Жыл бұрын
6 місяців - це скоріше схоже на термін який потрібен іншим компаніям наздогнати своїх конкурентів, які їх випередили у використанні АІ.
@mr.niceguy9066
@mr.niceguy9066 Жыл бұрын
Угу, тож їх лист це не бажання убезпечити людство, а лише спроба наздогнати конкурентів
@ni55an
@ni55an Жыл бұрын
а коли призупинити не вийшло, він взявся очолити розвиток ШІ 😁 ось і вся ідея загрози ШІ
@grellixgrellixi9580
@grellixgrellixi9580 Жыл бұрын
@@ni55an так! Ми стоїмо на порозі нової революції схожої на еру персональних ЕОМ. Я навіть думаю , що будуть персональні АІ, штибу електронного асистента. Звісно , що бази данних та обчислювальні потужності будуть використовуватись з потужних центрів.
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
а нічого, що маск один із засновників опен аі?
@aligonolder9833
@aligonolder9833 Жыл бұрын
Воу Це дуже крута інформація
@FIRUIN
@FIRUIN Жыл бұрын
1:31 Враховуючи те, що майже одразу після підпису цього "листа", Маск анонсував свій штучний інтелект - ось той лист виглядає радше загальним пшиком, вкинутий в інформпростір.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
ну там окрім маска ще й інші були, його можна й не рахувати )
@pokynichogo
@pokynichogo Жыл бұрын
файне відео
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Файний коментар.)
@Jdk5
@Jdk5 Жыл бұрын
Я вже бачу як nokia 3310 стає дорожчою від нового iPhone😂. Люди будуть шукати свободи від технологій
@wladjarosz345
@wladjarosz345 Жыл бұрын
якось я попросив цей чат навести мені приклади слів з трьома (або хоча б двома) однаковими складами - наприклад, кукурудза, мамалига, тощо... ото була ржака від його "тупості"!!!
@MasterSergius
@MasterSergius Жыл бұрын
Тут як завжди - дивлячись в які руки потрапить цей інструмент. Але Сару Коннор слід переховувати, про всяк випадок.
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 Жыл бұрын
А її батьків? 😊 Сара Коннор - мати скайнет. 😉
@ElleBezil
@ElleBezil Жыл бұрын
Я так і не зрозуміла, що такого поганого може зробити ШІ, що буде страшніше і шкідливіше за те, що роблять люди. Він робить помилки в медицині - ну так і люди роблять, треба просто порівняти хто їх робить менше. До того ж ШІ ще тільки вчиться, далі буде. Він буде робити дуже дієву пропаганду? А хто ж йому буде давати завдання цю пропаганду створювати, може люди? Буде робити дуже ефективну індивідуальну рекламу - а хто ж йому скаже це робити, може знов люди? Поки я бачу, що ШІ буде робити щось не дуже хороше саме з вказівки людей. То може він розвинеться до такої міри, що йому вистачить його штучного розуму не виконувати шкідливих наказів людини?
@TheDidrixon
@TheDidrixon Жыл бұрын
Самые весомые личности подписавшие это письмо с просьбой приостановить разработку ИИ так или иначе относятся к большим компаниям, которые проспали момент восхода на пьедестал такого ИИ как чатгпт и прочих, и просто-напросто хотят угнаться за ними пытаясь довести до ума свои сырые разработки за это время и выкатить их в паблик, тем самым оставив себе хоть какие-то надежды на конкуренцию и отсутствие монополии от OpenAI. Как по мне здесь всё про власть, деньги и рынок.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Така думка теж існує.
@АндрійТищенко-э6н
@АндрійТищенко-э6н Жыл бұрын
досить розважлева думка
@dinxammep
@dinxammep Жыл бұрын
Героям слава! Дякую за цікаве відео!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Вам дякуємо.)
@AlexMarushchak
@AlexMarushchak Жыл бұрын
Я далеко не спеціаліст по технологіям, однак хіба інтелектуальні досягнення ШІ не залежать від фізичного розміру процесора? Тут гіганти техноіндустрії зайшли в безвихідне становище, бо не можуть збільшити потужність процесорів з огляду на їх фізичний розмір... Дякую, за цікавий контент!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо за коментар.) Гіганти працюють над тим, аби знайти вихід з цього положення. Щось обовʼязково вигадають. Як давно існує описана Вами проблема в обмеженні через фізичний розмір? Ще зовсім нещодавно компʼютери були розміром з кімнату. Люди точно щось вигадають аби створити чергову можливість продати Айфон мотивуючи це тим, що: а у нас А1111115 байонік. Дайте тіки бабок за це.))
@AlexMarushchak
@AlexMarushchak Жыл бұрын
@@Tokarua ну, від "розміром з кімнату" до тепер минуло трохи менше 100 років....якщо я вірно розумію, зменшення техпроцесу неминуче тягне збільшення енерговитрат на його підтримку. та й постійно зменшувати розмір чіпу просто фізично неможливо. це як раз може бути обмеженням для навчання ШІ. однак, я не спец в таких речах, це просто міркування🤷🏻‍♂️
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
думаю, що розмір бази даних, на багато більш важливий фактор. ну поставлять ще один сервер, ну 1000 серверів. це не принципово.
@unanonymous9724
@unanonymous9724 7 ай бұрын
не треба плутати інтелект та свідомість. щоб створити штучну свідомість, яка усвідомлюватиме власне я, необхідно створити штучний мозок, а це технічно неможливо. поки що а те, що називають штучним інтелектом, не більш ніж досконало написана програма, яка діє по заздалегідь написаному алгоритму
@dogstas
@dogstas Жыл бұрын
Справжні всі ті фото, що ліворуч.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Відповідь прийнято. Дочекаємось офіційних результатів.)
@dogstas
@dogstas Жыл бұрын
@@Tokarua я навіть можу пояснити по кожному фото, чому одне справжнє, а інше - ні.
@kiwibrutal6360
@kiwibrutal6360 Жыл бұрын
Правда, я пробував чат GPT заставити відвории розрахунок точок лагранжа і пояснити порядок і логіку розрахунку, але він незміг написати навіть елементарне рівняння а замість того зібрав якогось франкенштейна з кількох джерел інформації який був абсолютно не вірним і навіть після кількох прямих вказівок на помилку чат лиш вибачався і давав нову рандомно згенеровану формулу, очевидно неправильну, воно не вміє думати, воно вміє мавпувати, і головна його задача дати відповідь а не думати чи вона правильна)
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Це публічна версія ШІ. Можливо у корпорацій існують варіанти більш розумні за цей "інтелект". Часто виходять новини про те, що той чи інший техногігант чи медіахолдинг беруть ШІ собі на озброєння. Якшо воно працювало б аналогічно вашому прикладу - воно б лишалось на полиці під сантиметровим шаром пилу.
@АндрійСмоляр-х9п
@АндрійСмоляр-х9п Жыл бұрын
Здається, що треба боятись відсутності інтелекту у багатьох людиняк, а не штучного інтелекту!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Особливо у тих, що живуть у сусідній державі.
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
ну, якщо по-совісті, інтелектуальним трудом займається меньше 1% людства. всі інші на них паразитують
@FF-bb3ur
@FF-bb3ur Жыл бұрын
Головна проблема почнеться тоді, коли на вхід ШІ для навчання стане потрапляти контент, у якому частка контенту, створеного цим же чи іншим ШІ, буде більше половини. От тоді ШІ почне максимізувати помилки, а ми навіть не зможемо виявити ці помилки, бо для цього треба буде ресурси більші, ніж витрачені на функціонування ШІ. Технологічна сингулярність може виглядати саме так - проєкти, які ми створюємо, стануть заскладним, щоб ми могли знаходити і виправляти помилки. ШІ найбільше підійшов до цієї межі серед інших галузей.
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
так. це балакуче падло неможливо заткнути! там, де можна відповісти так, чи ні, він генерує декілька абзаців тексту. лляти воду, ось його мета.
@ЛюбаОрос
@ЛюбаОрос Жыл бұрын
Героям Слава! Чудове і корисне відео! Продовжуйте розяснювати нам теми про які ми, поки що ,не задумуємося. Але колись воно нас ,все ж, торкнеться.Чудовий канал! Успіхів!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо.)
@AFREENX
@AFREENX Жыл бұрын
Як чудернацько поєднані генеративний та сильний ШІ…
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 Жыл бұрын
Якщо це можливо.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Де саме вони поєднані?
@artur_podroznik
@artur_podroznik Жыл бұрын
Тому, що може бути як із лялькою Меган. Дякую, що у вас навіть перед написанням першого коменту - правила, умови, на відміну від більшості (80%) українською, а не російською. Дрібниця, але приємно, і так повинно бути. Хоча чимало навіть знаменитих ютуберів досі підписані навіть в соцмережах чи блогах мовою окупанта, чому, не знаю
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Україна для українців, а не для росіянців же.) Дякуємо за підтримку та коментар, пане Артуре.
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
а от мене, саме в інтернеті, не дратує мова окупанта, а от в реальному житті... що не так з цими людьми?
@stepan.pantera
@stepan.pantera Жыл бұрын
Я інженер зі штучного інтелекту, розглядаю різну співпрацю), відповідаю на запитання)
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Напишіть нам на пошту.)
@Taras.B.G.
@Taras.B.G. Жыл бұрын
те що є зараз - не ШІ, а генеративні алгоритми на базі величезних баз даних (так, вона там не зовсім у тому вигляді, як такі які ми звикли використовувати), тому це більше загроза фейковості, по суті не здатен на творчість (генерація текстів, та й коду на основі скану інтернету - це не творчість) а от коли з'явиться, те що можна буде вважати ШІ, от тоді ховайся в жито, бо людство точно буде його використовувати не там де слід, але це усе фігня, головна проблема у тому , що людство скоріш за все отупіє, привіт Ідіократія....
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякуємо за коментар. Будемо тримати рівень інтелекту на каналі незмінним.)
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
а чи слід боятися ідіократії? впевнений, 99% тих, хто користується, скажемо, мікрохвильовкою, не розуміють як вона працює і не зможуть її полагодити. і що з того? це просто інструмент, який покращує життя. як і інтелект. і я маю на увазі природній, а не штучний. він не є самоцінним
@The-brain-of-ROMAN-KURORTNYI
@The-brain-of-ROMAN-KURORTNYI Жыл бұрын
Іво Бобул красунчик! Правду сказав!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Коли?
@The-brain-of-ROMAN-KURORTNYI
@The-brain-of-ROMAN-KURORTNYI Жыл бұрын
@@Tokarua , на інтерв'ю в Емми Антонюк
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
...
@Mik01ay
@Mik01ay Жыл бұрын
Щось я не зрозумів, що не так з питанням та відповіддю про швидкість обертання та масою планет? Ну це здається логічним і інтуїтивним, щоб масивні планети не падали на сонце, вони мають рухатися швидше?
@Mik01ay
@Mik01ay Жыл бұрын
Чи не могли б ви додати посилання на ті статті з відео, першоджерела почитати?
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Певно Назар має наувазі, що вчені не мають відповіді на це питання, а ШІ також немаючи правильної відповіді натомість просто вигадав її. Ми додали всі лінки на матеріали. Приємного перегляду.
@Mik01ay
@Mik01ay Жыл бұрын
@@Tokarua Дякую!
@Mik01ay
@Mik01ay Жыл бұрын
Прочитавши оригінал, помітив що мова йшла про обертання навколо своєї осі, а не навколо сонця, і там вже дійсно не все так інтуїтивно та однозначно "чому". Ще раз дякую за посилання, вони важливі!
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
мені здається, ви використали саме ту логіку, за якою, гантеля падає швидше за яблуко :)
@anonimuchbalamytuch4074
@anonimuchbalamytuch4074 Жыл бұрын
Моя думка: потрібні механізми контролю, щоб було менше фейків.
@Kostyk_Butenko
@Kostyk_Butenko Жыл бұрын
Вперше запропонували цей канал, за багато місяців. Алгоритми не дають порадіти.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Підписуйтесь і не давайте алгоритмам вирішувати за Вас.)
@OlehRA
@OlehRA Жыл бұрын
Я за допомогою чатДЖПТ написав програму для VBA. Цей код перетворює дані з файлу xlsx на xml-файл, що використовується для обміну даними на одній спецплатформі. Тепер замість того, щоб використовувати незручний вкб-конвертер, я за допомогою 1 кліка роблю файл з тією ж назвою, у тій же папці. Але. Я розумію всю логіку цієї програми, я тільки не знаю візуал бейсіка
@tetyanabertrand
@tetyanabertrand Жыл бұрын
Небезпека ШІ, що його будуть використовувати дилетанти, маніпулятори, люди з низьким моральним , інтелектуальним рівнем і спрагою до швидкого збагачення, або доя втримання політичної влади. Існування і розвиток ШІ - це явище, яке можна пояснити як створення і розповсудження вірусу в цивілізаційному розвитку населення планети. Тобто каша в голові в голові буквально кожеої людини. Адже головна проблема буде - відрізнити: правда , чи не правда, реальність , чи ШІ. Наприклад аморальні, агресині, небезпечні країни стовідсотково вмкористають ШІ для зміни політичної стабільності в світі, зміни політичного впливу, розпочаток збройних конфліктів і вплив на них. Зараз проблеми з діагностикою лікування і постерами в рекламі. Небезпека - б-яке програмування "вдосконалення". Тобто апгрейд програми з врахуванням помилок. Єдине, що не може створити ШІ - це якість в якомусь особливому розумінні якості. Коли в одному розумінні якості є інтелектуальна , духовна. оцінка. Це можна порівняти з фаст фудом. Він є смачний і поживний, але небезпечний для життя. В ньому є сильні смакові ефекти, спрацьовують смакові рефлекси і смакова пам'ять. Але у фаст фуді немає якості. І від нього можна відвикнути. Але це дуже примітивний рівень. Інструменти ШІ набагато впливовіші і небезпечніші. Одним словом ми "попали". Треба бути дуже пильними до б-чого.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Вважаєте, що ШІ не буде використовуватись тими, кого Ви описали на початку коментарю? Гадаю, що це 85 відсотків власників..)
@холицер-ь5д
@холицер-ь5д Жыл бұрын
знаєте, я впевнений, що наші первісні предки саме ці аргументи використовували, намагаючись відгородитися від винаходу колеса. ви просто неолуддит. прийміть заспокійливе. все буде добре.
@tetyanabertrand
@tetyanabertrand Жыл бұрын
@@холицер-ь5д ну от ти мене не знаєш, і судячи з твого коментаря , навіть не зрозумів ні моєї інтонації , ні посилу. То з якого дива ти мені рекомендуєш якесь там заспокійливе прийняти ? Хамська поведінка є власною рисою і дуже характерною ознакою пересічного українця. Ти ось зараз це підтвердив. Шо на це сказати? Та нічого. Нічого дивного не відбулося - звичайне хамство. Це навіть не наслідки русифікації. Українці поміж собою завжди гризуться, заздрять, ненавидять , палки люблять один одному вставляти , де б вини не зустрілися. Так сутність, вікова звичка, описана в літературі, в щоденному житті, і ось тут навіть. Навіть до незнайомої людини - треба язву якусь сказати , так воно , понімаєш, добре і радосно зразу стає....
@tetyanabertrand
@tetyanabertrand Жыл бұрын
@@холицер-ь5д для заспокоєння я приймаю терапію за таким посиланням. ( Вчитайся уважно в назву) kzbin.info/www/bejne/eHvdm5-beKxmjcU&ab_channel=BesttoChill
@dmytroivanov8684
@dmytroivanov8684 Жыл бұрын
Шкода що не згадали про велику проблему з інтелектуальною власністю (ШІ може здобувати дані з закритих джерел, в т.ч. захищених правом власності)
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 Жыл бұрын
Справа тут не в ШІ. Кожний технологічний прорив в першу чергу полягає на інтелектуальну власність, бо вона обмежує доступ до інформації.
@dmytroivanov8684
@dmytroivanov8684 Жыл бұрын
@@putinisakiller8093 вірно, справа не і самому ШІ, а в неналежному його використанні людьми. І зараз всі чомусь намагаються списати проблему на надуману, підкреслюючи те що перш за все люди бояться Скайнету з фільму Термінатор, в той час коли проблема існує саме в правовому полі
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Наведіть будь ласка приклад того, як ШІ може здобувати дані із закритих джерел. Дякую.
@agathalynx
@agathalynx 11 ай бұрын
Як художниця, останній рік стежу, що там з етичністю та правовим регулюванням ШІ, так що з вашим коментарем згодна, слід було б цю тему згадати в відео. Але щось не згадаю, щоб ШІ брав данні з закритих джерел, на те вони й закриті.
@nevashasprava465
@nevashasprava465 Жыл бұрын
Десь писали, що той GPT став "тупішим", через вплив людей. А якщо взяти конкретно малювання, то є так ... програма то чи або що (stable_diffusion), то "малює" з недоліками, особливо пальці.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Були новини про те, що коли нейромережі пропонували взаємодіяти з інформацією, котра була згенерована іншою нейромережею - то вона починала злітати з котушок. Її відповіді з кожним разом все більше спрощувались, що призводило врешті до взагалі бредового набору нісенітниці.
@nevashasprava465
@nevashasprava465 Жыл бұрын
@@Tokarua То мабуть їй не подобалося те, що у неї є конкуруюча програма і вона (програма) впадала в істерику😂
@TheDuddos
@TheDuddos Жыл бұрын
ліве, праве, праве може помилився, та все ж
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Зараховано. Дочекаємось результатів на табло.)
@MikhaelHausgeist
@MikhaelHausgeist Жыл бұрын
Люди завжди чогось бояться, особливо з віком - це нормально. Але вважаю слушним, хоч і перефразую, зауваження автора у кінці відео. Будь який інструмент може бути використаний для створення шедевру чи чогось корисного, але те що буде створене цим інструментом - залежить виключно від людини котра ним працює.
@stashoroholskij5446
@stashoroholskij5446 Жыл бұрын
Зупинка розвитку ші не в страху до цієї технології а в страху до того, що людство може стате швидко залежним від нього, так як зараз людство ще не готове до ші бо дуже скоро світ стикнеться із кризою обсислювальних носіїв, і розвиток альтернативи буде доволі довгим, якщо ми не знайдемо швидшу альтернативу тралиційним процесорам то ші не зможе для повсякденного використання перегнати навіть інтелект риби
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Які чинники, на вашу думку, можуть призвести до кризи обчислювальних носіїв? Цікава тема.
@stashoroholskij5446
@stashoroholskij5446 Жыл бұрын
@@Tokarua технологія створення процесорів характеризується зменшенням розміру мікросхем, що дозволяє збільшити кількість обчислювальних потужностей на один і той самий розмір процесору. Зараз технології дійшли того рівня що із мікросхемами без електронних мікроскопів працювати неможливо і зменшувати мікросхеми нескінченно не вдасться і вже через років 10 ще менший розмір мікросхем не дозволятиме переганяти електрони, бо електрони будуть більшими, а тому криза може статись якраз через по цій причині. ШІ потрібні дуже потужні процесори для швидкої роботи тому в скорому часі розвиток ші затормозиться, це вже і зараз видно, багато компаній не спішать брати на озброєння штучний інтелект і він не так активно входить в повсякденне життя як наприклад телефони у свій час, бо дуже сильна залежність від потужних процесорів. І щоби вийти із цієї кризи можна буде або оптимізовувати логічні операції які використовуються в мікросхемах(якщо це вже не роблять) або переходити на інші технології, наприклад квантові обчислення, але це вже буде повністю нове і тривале освоєння, якщо все ж так буде то ІТ індустрія може переродитись і потребуватиме нових спеціалістів яким не обов'язково мати освіту чи комерційний досвід як в свій час було із традиційним іт :> Але є ще один момент - економічний, ші може перестати розвиватись в багатьох сферах по причині не вигідності що можливо дозволить направити усі ресурси на розвиток ші більш оптимізованим варіантом, та і чесно кажучи багато рішень можна реалізувати шляхом простих математичних моделей і алгоритмів без використання ші
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дужя дякую за розлогу відповідь. Це було цікаво.
@Alex-hs8xj
@Alex-hs8xj Жыл бұрын
Про що ви говорите? На даний момент штучний інтелект не існує. Chat GPT, генерація зображень за допомогою нейромереж, це не штучний інтелект, а моделі машинного навчання, які симулюють певні аспекти людської інтелектуальної діяльності. На відміну від штучного інтелекту, що передбачає загальну здатність до розуміння, навчання, планування, перцепції та маніпулювання реальним світом, моделі машинного навчання, як GPT, зосереджені на конкретних задачах і не мають загального розуміння світу або можливості самостійно навчатися від самих основ. GPT (Generative Pretrained Transformer) - це модель мовного прогнозування, яка генерує текст, використовуючи статистичні асоціації між словами. Вона не "розуміє" текст у традиційному розумінні слова, а просто вміє відтворити патерни, які були використані під час її тренування. Аналогічно, генерація зображень за допомогою нейромереж базується на вивченні шаблонів в даних і генерації нових даних, які відповідають цим шаблонам. Вона не має "свідомості" або розуміння того, що представляють ці зображення.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
У відео існує знак дорівнює між нейромережами та штучним інтелектом?
@larklarklark
@larklarklark Жыл бұрын
Коли зявивилися перші автомобілі, багато хто був незадоволенний. А друковані книги? Скільки писарів роботи лишились, це жаз в загалі😮. 😊😊😊😊😊😊😊😊😊
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Писарів жаль.)) хто ж тепер буде вигадувати слова з тридцяти літер аби тільки подовше та побільше написати щоб потім більше заробити?)
@larklarklark
@larklarklark Жыл бұрын
@@Tokarua мені більше коней 😃
@olpkol
@olpkol Жыл бұрын
то швидше "вчониє" бояться а не Вчені, які пізнають, описують та вивчають світ - отримати такий Інструмент це мрія кожного вченого!
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Судячи з кількості прикладів його дефективної роботи, що були наведені глядачами тут - не певен, що вченим потрібен такий "помічник".
@olpkol
@olpkol Жыл бұрын
@@Tokarua не погоджуся! це шикарна та неймовірна штука, яка має всі шанси "зміни світ" (с), як люблять казати про "мету своє діяльності" американські бізнесмени... скільки часу тому "помічникові"? скільки він працює?
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Так хай ще попрацює. Підросте, набереться досвіду.))
@eles108
@eles108 Жыл бұрын
Для існування ШІ потрібні данні які будуть публічні. Небезпека у публічності - а це втрата контролю. Крім того, ШІ це інструмент впливу який має бути у "надійних" руках. Так що - небезпека це примара насправді
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Які саме дані мають стати публічними задля існування ШІ, на вашу думку?
@eles108
@eles108 Жыл бұрын
@@Tokarua Для росту ШІ - будь які данні або в певній області або взагалі. Чим більше данних тим краще. Але інформація - це кошти і ними ніхто просто так не буде ділитися. Так що - "дані" будуть продаватися для ШІ я так думаю і будуть контрольомані кому і що. Це моя думка. Того такі дядьки як Маск кажуть - стоп стоп - втрачаємо гроші та владу
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Дякую за відповідь.
@yarunskiy
@yarunskiy 11 ай бұрын
@@Tokarua поки що те, що ШІ видав за "створену ним музику" - це з точки зору музичного мистецтва є ніщо інше як інформаційне сміття, шлак. І навіть, якщо ШІ скормити всю світову музичну класику - результат буде точно таким самим.
@ЄвМен
@ЄвМен Жыл бұрын
"Свистілки і перділки", ось що сказав про теперішній так званий штучний інтелект вчений, знайомий з алгоритмом роботи цієї програми, як то кажуть, зсередини. Що, проте, не заважає маркетологам пхати це словосполучення вже у що завгодно, навіть у електричні чайники.😁
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Що це був за вчений?
@ЄвМен
@ЄвМен Жыл бұрын
@@Tokarua, я написав: вчений? Це я перебільшив -- не вчений, а звичайний інженер з програмування, один із розробників цього так званого "штучного інтелекту", який насправді ніякий не інтелект, а звичайна, хоч і добре наворочена, комп'ютерна програма. Як його звуть, не пам'ятаю, бо читаючи його статтю, не мав на меті запам'ятовувати автора (хоча, може й треба було б). От він і написав, що ще жодна, навіть найскладніша програма ні на крок не ступила за межі закладеного в неї при розробці алгоритму (тобто набору варіантів) дій. Жодного самостійного, не закладеного при програмуванні, кроку, а раз так, то й штучним інтелектом таку програму, хоч би якого складною вона була, назвати не можна.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Логічно.)
@Vikkotyara
@Vikkotyara Жыл бұрын
Якщо замінити наших політиків на ШІ то точно гірше не буде.
@Tokarua
@Tokarua Жыл бұрын
Красти точно перестануть.))
We underestimate the RISKS and BENEFITS of Artificial Intelligence.
19:36
НеАполітичні
Рет қаралды 11 М.
Симбу закрыли дома?! 🔒 #симба #симбочка #арти
00:41
Симбочка Пимпочка
Рет қаралды 4,8 МЛН
СКОЛЬКО ПАЛЬЦЕВ ТУТ?
00:16
Masomka
Рет қаралды 3,5 МЛН
Мама у нас строгая
00:20
VAVAN
Рет қаралды 11 МЛН
How to stop using Telegram / Expert advice (sub ENG, PL)
16:56
Роботи і штучний інтелект заберуть у людей роботу?!
19:58
Клятий раціоналіст
Рет қаралды 81 М.