Děkuji za rady, 2 jídla... stači . mám vyzkoušeno. Mnohokrát Vám děkuje Karla ♡♡♡
@LadyKaterinaViolino5 жыл бұрын
Dvě jídla denně jím uz 20 let . Začala jsem kvůli hubnutí , ale teď uz je to spíš potřeba , protože se potom cítím lépe a lépe funguje moje tělo.
@jiriludvik79552 жыл бұрын
Já 110let...
@zoran090396210 жыл бұрын
Dakujem za pekne video a analyzu, vsak tento prieskum vobec nedokazuje ze su ranajky lepsie ako vecera. Nehovorim, ze niesu, ale aby sa mohlo seriozne zdokladovat je nutne porovnat napk. skupinu ktora je ranajky a obed, a skupinu ktora je obed a veceru. Prajem vela uspechov
@jaromirkudrna6889 жыл бұрын
Paní Dr. předvádí to, co jiní vědí dávno. Je třeba si připravovat práci do budoucna. Tak to dělá hodně výzkumníků. A já jim to platím.
@pavelnovak52996 жыл бұрын
ne.jakoby nevědí......nechtějí a chtějí si užívat nebo zapoměli na to
@vladoosvald39093 жыл бұрын
Ach jo
@Kroko12985 жыл бұрын
Jedno velké jídlo ale šíleně unavuje organismus.Vidím to v praxi, kdy převážná většina pracujících chodí do závodní jídelny. A potom prakticky 2 hodiny spí-trpí. V podstatě mají prakticky čas 10 minut. V závodní jídelně se prostě musí závodit. Vidím na nich každý rok zvětšený obvod pasu. Mně osobně stačí 100 g pšeničných vloček formou pozobávání dopoledne a odpoledne probiotické mléko-tibetská houba. Pracuji fyzicky. Vaše přednáška je perfektní, ale prakticky nevyužitelná, pokud se Institut Klinické a Experimentální Medicíny neprezentuje ve vládě, která by i na úkor prodloužení pracovní doby dala lidem delší čas na jídlo. Úpřimě-po obědě se stejně pracuje na 50%. Hážu tu sice hrách na stěnu, ale napsat jsem to musel. Spíše by pomohla média, ale to by ta média musel někdo oslovit. A prosím: nepoužívat politiku a hlavně bibli.
@jiriludvik79552 жыл бұрын
Vždy to bude o příjmu a výdeji, po stovky let se lidé stravovali, až po fyzické práci, jednou denně k večeru. Každý metabolismus je jiný, není na světě stejný organismus, takový studie jsou k smíchu, k čemu? To přeci není možné aplikovat na každého!Jsou tady lidé s různými onemocnění mi ?Ve zkratce, zdraví člověk by měl vykonávat denně,nějakou fyzickou práci,potraviny si vybírat a jíst méně...to už věděli ve starověku,na to není třeba nějaké studie? Také záleží na genetice, silový typ, nemůže zobat zrni ! A je také logické, že čím méně budeme jíst, tim méně budeme zatěžovat orgány a tim pomaleji budou stárnout. A co atrofie svalové hmoty u paní doktorky? Ale zmínit tam bibli, to patří asi taky k výzkumu ? To jsou strašný bláboly, vypínám!!!
@jani7th3 жыл бұрын
Paní doktorku Hanu sleduji i v USA...PCRM. Je to špička ty její výzkumy.