Як екоповістка робить нас бідними

  Рет қаралды 184,365

Останній Капіталіст

Останній Капіталіст

Күн бұрын

Пікірлер: 1 200
@OstanniyCapitalist
@OstanniyCapitalist 4 ай бұрын
Уточнення до 3:59: У фразі 'метан та аміак - сполуки, багаті на азот' сталася обмовка. Малося на увазі, що саме аміак (NH₃) багатий на азот. Структура речення могла ввести в оману, але ми, звісно, не мали на увазі, що метан (CH₄) містить азот. Дякуємо уважним глядачам, які звернули на це увагу!
@mykhailonikolaichuk6392
@mykhailonikolaichuk6392 4 ай бұрын
У нас так-то повітря багате на азот (78% по масі). При чому тут узагалі атоми Нітрогену до парникового ефекту?
@aberweissabndoventicus5812
@aberweissabndoventicus5812 4 ай бұрын
​@@mykhailonikolaichuk6392 метан, водяна пара, вуглекислий газ - те, що провокує потепління і парниковий ефект. Жуйна велика рогата худоба виробляє просто неймовірну к-ть метану
@valentyn.kostiuk
@valentyn.kostiuk 4 ай бұрын
@OstanniyCapitalist, а нащо ви ту "тєлєгу" розкручуєте? Чому не інші месенджери?
@polinaskvorova5369
@polinaskvorova5369 4 ай бұрын
аміак є парниковим газом, як і метан (основна складова природного газу), який ми викидаємо замісь того щоб спалювати (я маю на увазі ферми), бо двоокис вуглицю має меньший вплив на клімат ніж метан. Нам треба було давно переходити з викопного газу на той що виробляється тут і зараз самою природою, бо він, як не дивно, може бути ще й набагато дешевшим
@user-jt7wb3zc1m
@user-jt7wb3zc1m 4 ай бұрын
-- _Останній Хімік_
@misanthrope_I_am
@misanthrope_I_am 4 ай бұрын
Німецьких антиатомників явно щедро спонсорували виробники газу.
@olgatomenko1828
@olgatomenko1828 4 ай бұрын
Точніше росія
@TomasSawer
@TomasSawer 4 ай бұрын
Німці у 21 сторіччі вже спромоглися декілька разів епічно налюбити самих себе. Починаючі з намагань очолити світове виробництво і експорт обладнання для зеленої енергетики і закінчуючи тотальним переходом на дизеля і потім з них. На сьогодні є майже еталонним прикладом як робити не треба.
@misanthrope_I_am
@misanthrope_I_am 4 ай бұрын
@@olgatomenko1828 Нічого поганого у світі звісно не відбувається без участі гебні, але у енергетичній сфері без шейхів теж мабуть ніяк.
@bohdanlviv3957
@bohdanlviv3957 4 ай бұрын
Дуже схоже на теорії змов. Але це не теорія.
@Killdozer667
@Killdozer667 4 ай бұрын
Це, напевно, єдина "теорія змов", в яку я реально вірю.
@paniViktoriia
@paniViktoriia 4 ай бұрын
У нас із чоловіком маленький пасивний дохід від сонячної станції. В нашому селі на 800 дворів близько 15 домогосподарств мають сонячні станції. Ми були в авангарді цього руху, продаємо надлишок електрики та вирівнюємо навантаження в сільській мережі. Звісно, в нашій кліматичній зоні сонячна енергетика ніколи не закриє всі потреби населення, але підтримувати штани, поки московити то тут, то там руйнують енергосистему можна.
@TomasSawer
@TomasSawer 4 ай бұрын
Батареї ще ж потрібні. Бо коли блекаут, навіть якщо у вас залишок, неможливо його в мережу віддати. Доречі американці винайшли і вже встановлюють залізо-повітряні батареї, які в 10 разів дешевше літієвих і мають дуже довгий цикл життя. Єдине - струм заряду-разряду там невеликий, але можна компенсувати кількістю.
@paniViktoriia
@paniViktoriia 4 ай бұрын
@@TomasSawer є таке. Тому для нас найвигідніші відключення електрики вранці, ввечері або вночі. Максимальна генерація влітку з 12 до 15 години. У нас немає батарей, але видобута електрика покриває всі побутові витрати і ще дає невеличкий прибуток. Село це ж усілякі газонокосарки, електропилки, бойлер, насос води. А дві третини того, що заробили за "зелений тариф" тримаємо в резерві на оплату спожитої електрики і газу восени, взимку, навесні, бо половину будинку опалюємо електрикою. Те, що ми вклали в сонячну станцію п'ять років тому повністю себе виправдало з огляду на вартість кіловата сьогодні.
@mikuruasahina3055
@mikuruasahina3055 4 ай бұрын
@@paniViktoriia невеличкий прибуток це добре, але якщо порахувати ціну панелей, батарей, інвертора та всього іншого обладнання - вже така собі інвестиція
@paniViktoriia
@paniViktoriia 4 ай бұрын
@@mikuruasahina3055 якщо хтось хоче заробити на тому швидкі гроші, то так, краще в таке не вкладатися, тим більш обрізали заробіток тим, хто скупляв хати, а на території просто ставив станції. Зараз якщо відслідковують, що є тільки генерація і немає споживання, то гроші не платять. Але нам, родині, яка тут постійно проживає, споживає електрику та ще має надлишок для продажу - нормально. Якщо врахувати, що ті кошти, які вклали зараз би взагалі обнулилися з огляду на курс валют, вважаю, що тодішня інвестиція себе цілком виправдала.
@DAYchick
@DAYchick 4 ай бұрын
Тут треба будувати розразунки прибутковості з врахуванням того, що "зелений тариф" річ дуже залежна від політичної коньюнктури(враховуючи зовнішні чинники фінансування цих програм).
@nanaol135
@nanaol135 3 ай бұрын
вкотре переконуємося, що популізм і "прості рішення" це добрі наміри, якими вимощена дорога до пекла.
@ВладиславС-ц8к
@ВладиславС-ц8к 4 ай бұрын
Я як еколог можу сказати що: 1. В екології все у плачевному стані. Думаю через років 10-20, все буде поліпшуватися. А поки буде тільки погіршуватися. 2. Надіюсь що еко-радикали по типу Грети Тунберг та любителів знищувати музейні експонати, засипати сміттям та палінням шин буде зменшуватись як мога швидше. Бо ті люди називаючи себе борцями за екологію, ганьблять усю науку , всіх вчених та робітників включаючи і мене. 3. Чомусь мало хто знає що війна це не екологічно. Тому що, майже ніхто не звертає увагу, на те що відбувається, як в Україні ,так в РФ.
@mariavaria1484
@mariavaria1484 4 ай бұрын
+100. Чомусь Грета Тунберг не гундить, що вбивають тваринок та нищать ліси (на людей їй начхати), як залили водою Каховського водосховища луки, які шкідливі для екології викиди з генераторів. Агов, Грета, ти де?
@vasilyfamilienko4318
@vasilyfamilienko4318 3 ай бұрын
Вони не борці за екологію, бо більшість з їх організацій спонсорується з Москви та іншими газо-нафто-продаючими країнами.
@vasilyfamilienko4318
@vasilyfamilienko4318 3 ай бұрын
@@mariavaria1484 як раз Грета була єдиною з усіх великих еко-організацій, яка висловилась що підрив Каховської Дамби це велика трагедія, і навіть збирала якісь гроші на допомогу. Але то єдиний раз було від неї. А от інші організації отримують гроші з Москви, тому вони мовчали, або взагалі на Україну гнали бочку.
@фросябурлакова-й2й
@фросябурлакова-й2й 3 ай бұрын
@@ВладиславС-ц8к якось бачила місця боїв 1 Світової чи то в Німеччині, чи то у Франції. Досі не відновилося середовище. Земля мертва. А тим дурням корови поперек стали.
@HousePlantswithLoveUA
@HousePlantswithLoveUA 3 ай бұрын
Великим корпораціям можна відмовитись від пластику. І відразу на великий відсоток проблема пластику буде вирішена. Але ні краще давати гранти на боротьбу з пластиком, говорити споживачам, що вони винні в пластику, героїчно з ним боротись. А усе заради прибутків корпорацій
@kalan777m
@kalan777m 4 ай бұрын
Колись в стендапі почув думку, що абсолютна перемога зелених можлива за повної відсутності людей на цій прекрасні планеті) А вже і не смішно
@Alcapon3711
@Alcapon3711 4 ай бұрын
Доречі непоганий варіант ..
@Pterodactyl3011
@Pterodactyl3011 4 ай бұрын
Все до того йде. Проблеми створені кількістю людей все більше, і все дорожчає саме через потепління. І мавпяча віспа розповсюджується бо стало тепліше і вірус виживає. Ппц нам
@arkkimob6941
@arkkimob6941 4 ай бұрын
​@@Pterodactyl3011 Відключайтеся від телевізора і новин. Врни Вам і не таким голову засеруть.
@karimarima8952
@karimarima8952 3 ай бұрын
​@@Pterodactyl3011Кому вам? Чомусь в Африці кількість населення тільки росте.
@dimitrid.4214
@dimitrid.4214 4 ай бұрын
Ось приклад: в сусідньому від моїх батьків селі воду зі скважини неможливо пити через завищений в десятки разів нітрати. Все через аграріїв, які вкидають безконтрольно нітрати в землі. Тому тут питання в балансі і адекватному контролі. Щоб і люди могли жити, і аграрії заробляти
@dmaraptor
@dmaraptor 2 ай бұрын
А ви дслідження провели і маєте беззаперечні докази, що це саме через аграріїв? Чи то просто так зручно?
@dimitrid.4214
@dimitrid.4214 2 ай бұрын
@@dmaraptor зробили аналіз води і там завищені нітрати. Мабуть, просто так завищені, від лукавого однозначно
@dmaraptor
@dmaraptor 2 ай бұрын
@@dimitrid.4214 я так і думав, із фактів тільки наявність нітратів у воді, а все інше тільки фантазії на тему.
@olesia5885
@olesia5885 2 ай бұрын
​@@dmaraptorА звідки їм ще взятися? Це вже доконаний факт, про який ніде не сперечаються. Що нітрати з полів потрапляють у воду. Навіть далеко від міст, але близько до промислових полів -і вода забруднена
@dmaraptor
@dmaraptor 2 ай бұрын
@@olesia5885 те що нітрати з полів МОЖУТЬ потрапляти у воду це досить ймовірно. Найчастіше у річки і набагато рідше у колодязі чи свердловини. Але те що у вас у воді нітрати саме з полів ще треба довести. Може у вас там якісь грунти що місять якісь хімічні речовини які і попадають у вашу воду.
@aHandfulOfR
@aHandfulOfR 4 ай бұрын
Важко уявити кориснішу справу для екології, ніж ліквідація московії.
@megashtyr1
@megashtyr1 3 ай бұрын
Тільки мабуть ліквідація Китаю
@aHandfulOfR
@aHandfulOfR 3 ай бұрын
@megashtyr1 Китай попри псування природи хоча б якусь користь приносить для людства.
@xRetroWAVE
@xRetroWAVE 3 ай бұрын
Ліквідація Індії
@iren_ion
@iren_ion 2 ай бұрын
@@xRetroWAVE ліквідація зари , шейну та бершки
@romanb.6528
@romanb.6528 3 ай бұрын
"На початку 20 століття паперові стаканчики почали активно використовуватися через побоювання щодо поширення хвороб через багаторазовий посуд. Пізніше, з середини 20 століття, екологічні рухи почали звертати увагу на збереження лісів, адже для виробництва паперових стаканчиків використовувалася деревина. Це сприяло зростанню інтересу до альтернативних матеріалів, зокрема пластиків, які здавалися більш стійкими і довговічними.Іронія полягає в тому, що пластик був сприйнятий як екологічно кращий вибір, оскільки для його виробництва не потрібно було вирубувати дерева. Однак, з часом стало зрозуміло, що пластикові відходи спричиняють дуже великі екологічні проблеми, оскільки пластик майже не розкладається в природі і накопичується в океанах та на звалищах. Ця ситуація призвела до того, що екологи знову почали активно закликати до переходу на більш екологічні альтернативи, зокрема до використання біорозкладних матеріалів та багаторазового посуду (наприклад з паперу)". Це все, що загалом треба знати про екологів. А на рахунок корів, то люди використовували їх тисячі років і все було добре, але раптом у 21 столітті вони ні з того ні з сього стали небезпечними для екології. То корови стали інакші, чи може справа зрвсім не в коровах?... P.S. Якщо чесно, то я був вражений рівнем абсурду з ідеєю про корів, але у світі зараз насті безглузді ідеї та погляди беруть верх над здоровим глуздом, що стає уже не дивно, а сумно (і трохи лячно).
@ilona8409
@ilona8409 4 ай бұрын
Я сама еколог і ненавиджу своїх некомпетентних колег, щодо викидів азоту та метану від корів можна їх лайно збирати та помістити в закритому місті, через фільтри збирати газ, а через якийсь час коли з лайна викачають весь газ, лайно стане хорошим добривом.
@TheAndrucco
@TheAndrucco 4 ай бұрын
Вибачте, а пердіти корови будуть в пакети і здавати старшому в кінці зміни?. Компетентність так і видно...
@petroinkognito314
@petroinkognito314 4 ай бұрын
200 корів напердять вам стільки газу? І хто дійсно міряв скільки і чого 1 корова може напердіти ? Неомаркстстів зразу видно за фірмовим підходом - спочатку ми на корню знищуємо все, що було і є, а потім щось придумаєм. Або нє 😅
@TheAndrucco
@TheAndrucco 4 ай бұрын
@@petroinkognito314 тільки в Голландії біля 2 млн корів ( в два рази більше, ніж в Україні) Метан виділяється саме при переварюванні іжі. Можете собі уявити, що виміряли
@ОлегНиколаенко-ц1т
@ОлегНиколаенко-ц1т 4 ай бұрын
Так це просто экономічна війна проти європи. Перший етап закриття атомної генерації, другий, закриття ферм. А відносно азоту, аміак з лайна корів це шкідливо, а вот аміачних добрив в світі не хватає, і світ нарощує їх виробництво... це абсурд. Метан і сполуки NOx розпадаються в атмосфері, під дією високоенергетичного ультрафіолету, а от азотних сполук які змиваються в океан - то це в першу чергу азотні добрива, і ніяк не лайно корів )). Лайно корів землею прикопують, саме для того щоб зберегти азотні сполуки в грунті для рослин, інакше на сонці азотні сполуки розпадаються. азоту в атмосфері 70%
@ОлегНиколаенко-ц1т
@ОлегНиколаенко-ц1т 4 ай бұрын
@@TheAndrucco 2 млн корів, це менше азоту, ніж один маленький заводик, який виготовляє азотні добрива, а таких заводиків в світі тисячі.
@oleksandrreshetar3620
@oleksandrreshetar3620 4 ай бұрын
Базований канал! До сих пір в шоці звідки у вас стільки часу робити по 3-4 коротких відео на каналі Валентин і довгі тут. Велика шана та подяка!
@JohnDir-xw3hf
@JohnDir-xw3hf 4 ай бұрын
​@@Sheremet_Maksymкремлєбот детектед
@JohnDir-xw3hf
@JohnDir-xw3hf 4 ай бұрын
Він нісенітницю верзе що корів через викиди азоту забороняють. 🤦🏼
@eraDJh
@eraDJh 4 ай бұрын
Проблема в тому, що відео довші 20-25хв мало хто додивляється.
@ЮрійРоманко-о8т
@ЮрійРоманко-о8т 4 ай бұрын
@@Sheremet_Maksym а ти відєо с європєйского фронта смотрішь? рузге балабол
@nightcat.kvitart
@nightcat.kvitart 4 ай бұрын
@@eraDJhтак, люди хочуть тіктоки по 10 секунд дивитись та деградувати
@Pterodactyl3011
@Pterodactyl3011 4 ай бұрын
Підсумовуючи: ми хочемо чисте довкілля але не хочемо нічим для цього жертвувати. Довкілля це tragedy of the commons, і працює тільки коли УСІ роблять свій внесок. А якщо всі чимось жертвують то зростає спокуса цим скористатися, нічого не віддавати і все отримати. Тому ппц нам
@IvanKuts-z4u
@IvanKuts-z4u 4 ай бұрын
Мені, як бельгійському школяру здається що всі ці "еко" рішення писали такі самі школярі. 1. Тут буквально на уроках географії завдання "Напишіть вирішення екологічних проблем" Перепрошую, я вам еколог чи економіст чи політик? 2. Тут буквально голосують з 16 років, що просуває ще більший популізм. Сумно на це все дивиться якщо чесно
@Jackson_zhe
@Jackson_zhe 3 ай бұрын
Голосувати взагалі повинні з 25 років, коли мозок повністю розвинувся, і до 60, поки ще не почав деградувати
@IvanKuts-z4u
@IvanKuts-z4u 3 ай бұрын
@@Jackson_zhe справа не у віці, а у мисленні. Як на мене гарною була б система де голос людини, що склала іспит з економіки, історії та банальний якийсь тест на адекватність(це теж треба продумати), вартував більше за голос того хто його не здав. Десь в співвідношенні 1.5-2/1. При цьому це не має бути якась шкільна контрольна, а саме щось, що було б складно списати. І бажано перездавати кожні н років. Тобто приблизно як з водійським посвідченням
@АндрійЛадижин
@АндрійЛадижин 3 ай бұрын
Право голосувати повинно бути привілеєм, за який треба боротися. "Всєобщєє" голосування нонсенс, дурнів та ледарів завжди більшість. Тому в нас така влада, ледарів, дурнів та крадіїв на протязі 30 років.
@sonyanuan8110
@sonyanuan8110 3 ай бұрын
@@IvanKuts-z4uось тут і видно, шо ти ще навіть школу не закінчив. повчи соціологію, а потім думай про те, чи можуть тільки «освічені» голосувати. а також, хто такі «освічені», як вони цю «освіту» отримали, та чи будуть їх голоси давати перевагу для «неосвічених». друже, ти топиш за феодалізм
@karimarima8952
@karimarima8952 3 ай бұрын
В Німеччині вперше зробили голосування з 16. Так підлітки побігли голосувати за правих 😮 А зелені пролетіли як фанера
@lisovyj_diadko
@lisovyj_diadko 4 ай бұрын
я думаю, що екологи насправді ніколи не були в селі, на природі і тд. Нідерланди для мене асоціюються з коровами. бо перший раз, коли перетнув кордон країни на машині, то різниця з Німеччиною була надзвичайно відчутною. більш мальовничі краєвиди - то так. але скрізь корівки, оці шотландські волохаті породи, ще якісь. багато овець, кіз. і це на вигулі на луках, чого зараз вже практично ніде не побачиш. умовні грети - це діти асфальта. ніхера вони про екологію не знають.
@Alcapon3711
@Alcapon3711 4 ай бұрын
А ще треба було заїхати на місцеву бійню ну щоб повною мірою відчути колорит, і подивитися як кумедних волохатих корівок там підвішують за ногу та перерізають горло так щоб вони лишалися живими до того як вся кров стече з їх тіла, послухати як волають перелякані тварини в очікуванні жорстокої смерті. Оце естетіка так?
@_Delod_
@_Delod_ 4 ай бұрын
@@Alcapon3711 А як би ти зробив ?
@avecular5810
@avecular5810 4 ай бұрын
​@@Alcapon3711Це життя, або ти або тебе, щоб не стати їжею, потрібно їсти інших
@РусланНавроцький
@РусланНавроцький 4 ай бұрын
​@@Alcapon3711їж огірки і картоплю, а більшість людей як їли м'ясце, так і будуть їсти. До речі, рекомендую. Дуууже смачно
@Волод-б7д
@Волод-б7д 3 ай бұрын
"умовна грета" це продукт який лобіюють окремі групи бізнесу, які на цьому дуууже гарно заробляють.. А "грета" - то безмозка істота, яка відкриває рота по заданій програмі.
@АллаМельник-ш3ч
@АллаМельник-ш3ч 4 ай бұрын
Людям просто треба навчитися економніше жити. Навколо нас стільки лишнього непотребу, на який затрачено купа ресурсів. І де та золота середина щоб вижити, хто зна ... Дякую ! Слава ЗСУ !!!
@ЛюдмилаРадченко-ы1у
@ЛюдмилаРадченко-ы1у Ай бұрын
Людям треба навчитися думати своєю головою та вивчати все те, що їм пропонують політики... Сказали боятися- вони бояться, сказали корисно- вони вірять. А треба вникати, вивчати, рахувати. Настав час невігластва, на жаль. Долар попереду всього...
@WhyDoesMyNameChangedTo_user
@WhyDoesMyNameChangedTo_user 3 ай бұрын
Чого справді від Останнього капіталіста не почути - то це те, що громадський транспорт є дієвою альтернативою приватному автотранспорту.
@horbatenko1528
@horbatenko1528 3 ай бұрын
Для того всю Альберту треба в одне місто переселити, інакше ще більше викидів буде:)
@Rockgorn
@Rockgorn 2 ай бұрын
Не для країн Північної Америки. Я особисто ніколи автомобіль не проміняю на автобус.
@lisovyj_diadko
@lisovyj_diadko 4 ай бұрын
Грета Тумберг теж пердить і виділяє метан. хай почне з себе.
@ОленаЛапето
@ОленаЛапето 4 ай бұрын
У неї до речі розумова відсталість. Тому і несе всяку дурню.
@YoouuTuubbee
@YoouuTuubbee 3 ай бұрын
Нехай приїде в Покровськ
@chewapchik
@chewapchik 3 ай бұрын
@@YoouuTuubbeeсильно)
@ОксанаКовалишин-ч6з
@ОксанаКовалишин-ч6з 3 ай бұрын
Корови відпочивають
@alexkoltanovsky3047
@alexkoltanovsky3047 3 ай бұрын
Одне з найкращих відео на цю тематику, навіть враховуючи іншомовній контент!!! Я здивований, як можна було за 45 хвилин, так розгорнуто, докладно, цікаво і простою мовою донести стільки інформації. Дужу вам дякую за ваші зусилля і працю! Бажаю вам великого натхнення, терпіння і сил. Слава Україні!
@D_U_C_K_t_o_r
@D_U_C_K_t_o_r 4 ай бұрын
Екоповістка у вестернів сильно пахне комуністичним підходом, коли всі сили кидаються на ідеологічно важливий проект і при цьому забивається болт на все інше.
@СергійБойчук-э3у
@СергійБойчук-э3у 4 ай бұрын
Який аміак. Аміак розчиняється в воді, падає на землю і служить найкращим дообривом. Це просто якийс екологічний маразм і д б лізм
@ruslanshulga1986
@ruslanshulga1986 4 ай бұрын
Ця повістка не просто пахне, а дуже тхне.
@Viktoriia-fb2yk
@Viktoriia-fb2yk 4 ай бұрын
А треба кидатися на гроші і забивати болт на все інше? Сенс життя в грошах, не в ідеях?
@pykakpa6a84
@pykakpa6a84 4 ай бұрын
@@Viktoriia-fb2yk цікаво скільки ви будете працювати без зарплатні, виключно на ідеях?
@Oleg1ua
@Oleg1ua 4 ай бұрын
@@pykakpa6a84 цікаво, як довго ви проживете хоча б повноцінним життям наприклад заробляючи гроші на якомусь підприємстві накшталт важкої металургії чи хімпромисловості в Україні)
@romashqua91
@romashqua91 4 ай бұрын
Давно не слухав такої концентрованої та селекціонованої корисної, та цікаво-просвітницької інформації для роздуму. Велика шана та повага творцям, та всім причетним до випуску цього матеріалу
@igormartynov5854
@igormartynov5854 4 ай бұрын
Відмова від німців від АЕС це максимально дегенеративне рішення, яке я впевнений просувала також і русня, щоб збільшити рівень їх залежності в енерго ресурсах
@wizardadmin
@wizardadmin 4 ай бұрын
Це блін не смішно що німецькі політики ставали директорами гаспрому після звільнення
@DAYchick
@DAYchick 4 ай бұрын
@@wizardadmin Герхард Шрьодер не дасть збрехати. Дивно як німці вказують на корумпованість влади в Україні, звісно небезпідставно, при цьому жодним чином не маючи питань до цього Шрьодера. Що це як не здача найстратегічніших позицій власної держави на догоду зовнішнім тоталітарним режимам при цьому маючи нахабність навіть не приховувати власної фінансової вигоди за це.
@vasilyfamilienko4318
@vasilyfamilienko4318 3 ай бұрын
Атомна енергетика одна з найчистіших і найбезпечніших для екології. Але екологічні організації чомусь виступали за вугільні та газові електростанції, які в тисячі разів брудніші (а вугільні електростанції взагалі викидують більше радіації в атмосферу аніж АЕС). Хоча яке "чомусь". Ось в минулому році в організації що виступала проти видобутку в Британії газу - знайшли російські гроші, і що майже усе їхнє фінансування йшло з якоїсь кіпрської фірми, власники якої мають російські імена та прізвища і пов'язані з Ноамом Чомскі.
@Last_Feanoring
@Last_Feanoring 3 ай бұрын
У нас ДТЕК та Ахметов, які проштовхнули закон про зелений тариф через парламент довели до зубожіння державний Енергоатом, відбулось це якраз перед початком війни.
@vasilyfamilienko4318
@vasilyfamilienko4318 3 ай бұрын
@@Last_Feanoring але то не через зелений тариф, а через махінації, що через нього проводять та "вирівнювання цін" з вугольними ТЕС, які працювали в мінус (зараз ТЕС немає, а тариф навпаки підняли, дивина).
@alexkonoplian
@alexkonoplian 4 ай бұрын
Основна проблема всіх цих курсів - вони думають що екологічні зміни можна "повернути як було". Це не просто "зменшили споживання та видобуток" це має бути розвиток технологій, які роблять видобуток та споживання ефективнішими. Не просто перестати добувати багато нафти, а на той рівень який потрібно, виходить добувати нафти в 2 рази менше. Загалом, це просто популістична концепція для людей які "за все хороше". Бо екологічні проблеми як були, так і залишаються невирішеними, бо підхід до їх вирішення типово дурний.
@ОлександрЧерчик-м9д
@ОлександрЧерчик-м9д 4 ай бұрын
Херсонська область сильно прогресувала в сфері зеленої енергії, люди продали або дали паї на сонячні поля та вітряки, на дахах в селах встановлювали соняні панелі. В мене в селі Чорнобаївка багато сусідів встановлювали панелі і ми з татом задумувались теж, але пришли "асвабадітелі" і основна маса нашої зеленої енергетики під окупацією на лівому березі.
@robert_grooveneck
@robert_grooveneck 3 ай бұрын
Вітаю. Ви рахували собівартість енергії з сонячної батареї?
@nazigrammar9728
@nazigrammar9728 3 ай бұрын
@@robert_grooveneck пофіг, головне, що власник державу ошукав і землі забрали під це
@robert_grooveneck
@robert_grooveneck 3 ай бұрын
@@nazigrammar9728 в мене до вестернів питання: як при скороченні генерації енергії, переносу промисловості до третіх країн з дешевою енергетикою і тим всім що впливає на собівартість вони можуть зберігати високий рівень життя і робочі місця, які за логікою втрачаються адже промисловість перенесена до китаю наприклад?
@robert_grooveneck
@robert_grooveneck 3 ай бұрын
@@nazigrammar9728 в мене питання до вестернів: як вони зберігають високий рівень життя при скороченні генерації енергії, переносу промисловості до третіх країн світу з дешевою енергетикою і всім тим що впливає на собівартість продукції, зберігають робочі місця які за логікою також перенесені до китаю?
@marynayatsenko
@marynayatsenko 3 ай бұрын
На екологію дуже впливає війна. Поки одні сортують папір, інші скидають бомби руйнуючи цілі міста, руйнуючи екосистеми, вбиваючи дуже корисний випуск, дякую
@Vasily-s7v
@Vasily-s7v 3 ай бұрын
Мене дуже давно бісить ця тема псевдо переживань за екологію, дякую за майже завжди важливі теми! Ви супер чим більше таких людей як ви тим більше бажання жити та працювати.
@vasilyfamilienko4318
@vasilyfamilienko4318 3 ай бұрын
А щодо еко-організацій - майже усі вони спонсоруються Москвою та іншими газо-нафто-добувними країнами, а тому вони виступають в ролі п'ятої колони, а не виступають за екологію. Пам'ятаєте рік назад кидали фарбою в картини та виступали проти видобутку газу в Великобританії? Так ось - вони були непроти купувати чужий газ, але проти видобутку саме в Британії, а також пізніше влада Британії відстежили, що гроші їм платить якась Кіпрська фірма, директори якої - якісь невідомі люди з російськими іменами/прізвищами і які були раніше пов'язан з Ноамом Чомскі.
@anastasiatokar5239
@anastasiatokar5239 4 ай бұрын
Круто, подобається зважені обдуми. Мене завжди бісило те що попри важливість еколгоічних змін- більше від державних дій зтраждають (часто) маленькі компанії аніж великі які випускають в багато разів більше сміття чи газів.
@ОльгаМишевська-щ6н
@ОльгаМишевська-щ6н 4 ай бұрын
От мені цікаво. В Нідерландах борються з коровами і виходить всі,громадяни мають відмовитись від молока і яловичини. Чи вони будуть завозити його з інших країн? Тоді те логіка - відмовитись від свого, щоб зменшити забруднення на користь імпортного де зросте забруднення через високий попит і збільшення поголів'я корів? Брехуни і лицеміри. Сказати, що зменшили викиди, за рахунок того, що перенесли їх в іншу країну.
@olgatomenko1828
@olgatomenko1828 4 ай бұрын
Нема логіки, коли економіст не може порахувати за 2 кроки вперед чи уявити наслідки своїх же рекомендації
@iBrianWarnerX
@iBrianWarnerX 4 ай бұрын
Більшу частину м'ясо-молока можна замінити на рослинні аналоги. Це буде вигідніше для всіх. Більшість фермерів просто переорієнтуються, викиди зменшаться, рослинні аналоги стануть доступніше. Всі будуть в плюсі, якщо правильно це зробити
@МаріяКарун
@МаріяКарун 4 ай бұрын
Бо бля м'яса і молочки тре не жерти , і все питання зняте
@Alcapon3711
@Alcapon3711 4 ай бұрын
​@@iBrianWarnerX але це ж треба включати мізки та вкладати кошти) легше просто волати про знищення "малих підприємств" та удар по галузі приводячи сопливі історії про родинний бізнес як на початку випуску. Пану Красноперову, самому б не завадило обмежити споживання м'ясо молочної продукції бо інсульт вже передає привіт з майбутнього.
@Yurkinzzz
@Yurkinzzz 4 ай бұрын
@@iBrianWarnerX тобто, ви пропонуєте їсти геномодифіковану сою, оброблену усілякими ядохімікатами для більшої врожайності? Бобові, ще й фітоестрогени мають у своєму складі. Що погано відображається на гормональному фоні чоловіків, знижуючи тестостерон. Рослинний білок ніколи не замінить тваринний. Це вже давно доведено. Рослинні аналоги стануть доступніші - тільки от їсти їх буде біднота. Також для пересічних людей буде синтетичне "м'ясо", яке форсить Білл Гейтс. А от справжнє м'ясо і дичина будуть привілеєм багатих, еліти. Все до того йде. Всі ці замінники м'яса тому так і форсять. Щоб його їли незаможні люди. По суті ж це хімозне "щось" насичене штучними вітамінами, мінералами. Багатії ж будуть їсти органічне м'ясо корів, рибу природного розведення, овочі, фрукти без ядохімікатів.
@Leo-yr5jb
@Leo-yr5jb 4 ай бұрын
Страх АЕС ірраціонален в світі де є диктатури з ядерними бомбами. Бляха в Україні була ЧАЕС і закрили лише саму ЧАЕС, ну й кримську,але вона у сейсмоактивному регіоні. Ну так зараз захопили ЗАЕС то погано,але вони усеодно ядеркою грозились. Є легкий реальний спосіб зменьшити викиди в світі й не руйнуючи економіку розвинених країн 1 Дати нам зброю 2 Україна виносить нафтогазову частину економіки РФ , якщо буде настрій й запаси то й Ірану в рамках боротьби з обходом санкцій 3 Захід нарощує видобуток себе більш екологічними способома утримуючи світові ціни й заповнюючи власні бюджети які можна витрачати ще на щось корисне профіт. Ці дії можна узгодити по розкладу провести підготовку і порт за портом відрізати щоб встигали дорощувати,а потім полірнути самі місця добичу. Хоча найекологічніше то розвішати комуняк по усьому світу їх купа то скільки можна викидів зекономити,а вони підуть на компост деревам на яких зависнуть " замість листя Висіти будуть комуністи"
@Yellow_Submarine8
@Yellow_Submarine8 4 ай бұрын
Цей випуск варто було назвати "Економічні війни: Прихована загроза"
@ОлегНиколаенко-ц1т
@ОлегНиколаенко-ц1т 4 ай бұрын
Німці закриттям своїх атомних станцій завдали удару по екології більше, а ніж всі автомобілі які там пересувались. Скільки викидів було здійснено, щоб виготовити і встановити усі ці сонячні панелі, вітряки, скільки пластику було виготовлено для цього, скільки викидів було від виробництва всіх оцих електромобілів за останні 10 років. Двс за 10 років не нашкодили б так екології, скільки нашкодило усе це виробництво.
@andriymr.x8175
@andriymr.x8175 3 ай бұрын
Я, як інженер, скажу, що за моєю оцінкою атомна енергія на даний момент є найчистішою і буде покрайній мірі такою ще 10 років мінімум. На рахунок сонячних панелей - так, коли знищують поля, щоб встановити сонячні панелі - це точно проти природи і екології. Екологічно чистою така енергія стає коли панелі встановлюють на дахах будинків чи гаражів, але аж ніяк на полях де є трава чи дерева, тому треба заборонити встановлення великих сонячних електростанцій. Електромобілі, на мою думку, є найнебезпечнішим транспортом у порівняні з бензином чи дизелем - Електромобіль може вибухнути будь-коли. Я думаю, що людей просто обманюють - вулкан, який викидає лаву кілька днів - він викине більше газу ніж уся планета за останні 80 років, тому уся ця зелена політика впливає на планету, як капля в море
@ppss.6302
@ppss.6302 3 ай бұрын
Інженер да, а по інтернет помийкам шизу не наукову і казки вичитуєш.
@andriymr.x8175
@andriymr.x8175 3 ай бұрын
@@ppss.6302 Напишіть де я помилився?
@DarkDrkto
@DarkDrkto 3 ай бұрын
Ще можна дороги зашити панелями, або поля вкрити ними для дозування ультрафіолету, для рослин велика кількість сонця також не є корисною, збільшить врожай відходи якого можна на біогаз і добрива. Звісно для цього треба панелі які можна переробляти.
@roxana1328
@roxana1328 2 ай бұрын
Ти де тоі ахінеі габрався? В совку???
@Fep.1
@Fep.1 Ай бұрын
Щиро дякую за відео, бажаю вам успіхів 🫶👍
@torbahvat
@torbahvat 4 ай бұрын
Слава Збройним Силам України, допомагаємо нашим бійцям донатом. Рятуємо життя Силам Оборони України та прищвидщуємо перемогу над так званою рф.
@bogdanyt1852
@bogdanyt1852 3 ай бұрын
🤡мечтать не вредно
@antonkhananayev8313
@antonkhananayev8313 4 ай бұрын
Все абсолютно правильно! Ці так звані борці за зелене майбутнє руйнують економіки західних країн і допомагають диктаторам і авторитарним країнам. Дякую Вам за дуже професійний контент
@ВадимКізян
@ВадимКізян 4 ай бұрын
Тобто ви хочете здобути від голоду ?😊
@s_ruslan
@s_ruslan 4 ай бұрын
​@@ВадимКізянпересадять на хробаків і скажуть що це корисно і еко
@elsoyi
@elsoyi 4 ай бұрын
Аналлітика
@JohnDir-xw3hf
@JohnDir-xw3hf 4 ай бұрын
​@@ВадимКізянздобути від голоду? Що?🤦🏼
@RV.NalsuR
@RV.NalsuR 4 ай бұрын
Найбільш цікаве те що зелені борці присутні лиш в західних країнах а в диктаторських вони відсутні. Тобто руйнують власну країну
@oldsarge1441
@oldsarge1441 4 ай бұрын
Закриття атомних станцій звучить як абсурд неймовірних масштабів
@fedman4050
@fedman4050 3 ай бұрын
і ще й в свідомій Німеччині, де люди розумні і вміють робити правильний вибір. я б не здивувався, якщо б атомні станції почали закривати на росії, бо там люди тупі, але в НІМЕЧЧИНІ...
@iiio12
@iiio12 3 ай бұрын
​@@fedman4050 "де люди розумні і вміють робити правильний вибір" - багато таких прикладів? Чи просто мовчки виконують те що вимагає влада.
@karimarima8952
@karimarima8952 3 ай бұрын
​@@iiio12зелені втратили довіру, бо забрехалися
@vasy-n5u
@vasy-n5u 4 ай бұрын
Народ задавались питанням чому у вік космічних технолоній речі які ми купуємо з кожним роком мають все менший термін служби? То це екологія??? Виробляти "одноразове" і відправляти за пару років на смітник? Цілі кагорти псевдоінженерів ламають голови як зробити холодильник ,праску,авто ітд щоб воно повністю зламалось за 3- 5 -7 років. Речі які раніше служили десятиліттями. Мій тато іїздив на авто 1964 р.і воно і зараз в робочому стані ,як і холодильник 1974 р. Випуску .як і праска 70- тих як і мідна сантехніка 1930- тих. Я про те що покращюючи споживчі якості технології дозволяють виробляти практично " вічні " речі а нам впарюютт хрінь що невдовзі розсиплеться бо їм треба продавати і продавати. От вам і вся Тумберг...
@alexsurname5512
@alexsurname5512 3 ай бұрын
А ти впевнений що хтось туди літав?)
@ВолодимирВорона-с1с
@ВолодимирВорона-с1с 2 ай бұрын
Правильно мислите, і почалося це з Китаю. А загалом же вся проблема виживання людства криється в обраному шляху з метою НТП. Свого часу Церква заборонила науці вивчати Людину й науковці мусили спрямувати зусилля в іншому напрямку. Замість вдосконалення себе ми намагаємось вдосконалювати оточення, робити життя легшим та комфортнішим. Ми тепер настільки вросли в парадигму прогресу, що іншого бачення еволюції не здатні народити, бо наша шкала цінностей вся цілком міститься в координатах прогресу.
@ПетроЩур-ъ5р
@ПетроЩур-ъ5р 3 ай бұрын
Екологією повинні займатись інженери і технологи, а не натовп ідіотів. Електромобілі - обман для дурнів. Майбутнє за паливними елементами і водневими двигунами. Замісь видобутку газу абсолютно кожна держава може покривати значний відсоток своїх потреб виробництвом біогазу. Бо чого чого, а лайна вистачає всюди. Буквально лайна. Розвиток генних технологій допоможе створити тварин які краще засвоюватимуть поживні речовини і тому менше їстимуть. І менше будуть гадити. Необхідність встановлення жорсткого контролю над утилізацією ліків, особливо антибіотиків. Ми своїми руками прискорюємо еволюцію мікроорганізмів, а потім дивуємось, чого їх лікарство не бере. Це лише перше що спало на думку.
@LeChat_Oleksii
@LeChat_Oleksii 3 ай бұрын
Якщо за воднем і майбутнє, то далеке... Зараз немає технічних можливостей для його масового використання. Надто дорого і небезпечно. Лайна вистачає... дивлячись для чого. Щоб замінити природний газ - ні. Біогаз так само значно дорожчий і масштабувати виробництво дуже важко.
@ПетроЩур-ъ5р
@ПетроЩур-ъ5р 3 ай бұрын
@@LeChat_Oleksii екологічні технології коштують грошей. На те вони і екологічні. Ми аграрна країна. Власних родовищ газу в нас не те щоб багато. А найближчий продавець на нас напав. Нам таки варто розвивати галузь біогазу. Він не сильно дорощий зважаючи на дешевезну і доступність сировини.
@nazigrammar9728
@nazigrammar9728 3 ай бұрын
@@ПетроЩур-ъ5р дороЩий, угу... тобі зомбоящик сказав, що в Україні газу мало?
@DAlexMaster
@DAlexMaster 3 ай бұрын
_Майбутнє за паливними елементами_ - це і є електромобілі _Електромобілі - обман для дурнів_ - електромобілі набагато екологічніші, ніж авто з ДВЗ _водневими двигунами_ - ККД двигунів внутрішнього згоряння на водні значно нижче, ніж ККД заряду/розряду батареї та роботи електродвигуна
@DarkDrkto
@DarkDrkto 3 ай бұрын
​@@LeChat_Oleksiiбіогаз виробляється практично з будь-якої органіки в біореакторі.
@SiromanProduction
@SiromanProduction 4 ай бұрын
Я думав, що якщо на прев'юшці є Грета Тунберг, то побігцем згадають те, що її спонсорували "нафтовики"
@grinqwerty
@grinqwerty 4 ай бұрын
Вона продукує більше викидів ніж середньостатистичний житель Європи, але вищить досить гучно про необхідність їх зменшення практично до нуля.
@Plotinus-s7j
@Plotinus-s7j 3 ай бұрын
А ліки від раку тютюнові корпорацій.
@myhappyskin3093
@myhappyskin3093 3 ай бұрын
Валентине, мене насправді шокувало такий відсталий псевдо- підхід та поверхнісний аналіз ситуації/ випуску, т.я. дивлюся і полюбляю усі Ваші випуски без виключення. Цього разу, нажаль, З використанням маніпулятивних класичних інструментів, тут - емоції: бідні люди, погана влада. Прикро вдаватися до таких заходів. Розповім, як це працює насправді, принаймні в Німеччині. Ніхто НІКОЛИ раптово нічого не закриває. Підхід такий, що постачальникам/ виробникам спочатку дається час і можливості добровільно адаптуватися до нової реальності. Але , як Ви можете, вгадати тільки невелика частина взагалі прослуховуються до того, що треба мінятися та що технології та підходи 19 чи навіть 20 століття вже не працюють! Тоді влада іноді вдається до більш жорстких мір як, обов'язкові правила чи закони. Які , певно, нікому не подобаються , тому що це інвестиції , а не прямі доходи. Тобто, будь ласка, перевірте інфо, чи насправді, так раптово ракривали ферми
@Яна-ч2ж
@Яна-ч2ж 4 ай бұрын
Дуже корисний матеріал. Бо справді у нас чомусь прийнято вважати, що у владу ідуть дуже освітчені люди, а як показує історія і не в одній країні, непродумані економічні експерименти ламають життя і економіки цих країн.
@roxana1328
@roxana1328 2 ай бұрын
На заході розумні політики. І все тут чудово. Було і буде. Німеччина росте і населення збільшується. І стає німецьким тільки шоколадного кольору. А думають працюють і говорять як німці
@Яна-ч2ж
@Яна-ч2ж 2 ай бұрын
@@roxana1328 щодо Німеччини я дуже гарно знаю цю країну і мені смішно читати такий коментар 😆 За 30 років Німеччина змінилася так, що стала іншою країною.
@Vitalka_project
@Vitalka_project 4 ай бұрын
корови загроза... а заводи в китаї не загроза...?
@stas_from_haisyn
@stas_from_haisyn 4 ай бұрын
Ні-ні, новенький смартфончик з новенькими навушниками та годинником - то "святе"!
@simdaydreamer5239
@simdaydreamer5239 4 ай бұрын
Це не є взаємовиключні параграфи. До того ж, "почмнають з себе"
@АнтонінаРиц
@АнтонінаРиц 4 ай бұрын
​@@simdaydreamer5239 а їстоньки що?
@MsUndertaker99
@MsUndertaker99 3 ай бұрын
Ні, не загроза, бо їх за вікном не видно. Ті заводи десь там, у Китаї
@simdaydreamer5239
@simdaydreamer5239 3 ай бұрын
@@MsUndertaker99 Вкрай нерозумний коментар.
@igormonastyrskyy9465
@igormonastyrskyy9465 4 ай бұрын
Останній капіталіст це тупо топ канал!Кожднодневні короткі випуски як смачний і енергоцінний перекусон посеред дня )) Валентин, дякую ✊🏻
@Toliteron
@Toliteron 4 ай бұрын
3:50 - а винувати корові, які забруднюють воздух А умна людина зрозуміє, що це намаганя ще більше обкласти податками власників корів, та зробити монополію т.к. не всі фермері при більшому оподаткуванню зможе вижити Щоб зробити монополію, треба щоб конкуренти збанкрутували Щоб конкуренти збанкрутували, треба відіймати податки
@nazigrammar9728
@nazigrammar9728 3 ай бұрын
що таке "умна"? А - згадав: то ж юлЬІя ґаз тімашонка! Як сказала про неї настя криведуло
@skeolang7758
@skeolang7758 4 ай бұрын
У розвиненому світі діє політика Sustainable development. Це не просто зелена повістка, це ціла система, яка включає 3 компоненти 1. Екологічність 2. Економісність 3. Соціальна користь. Коли якицсь аспект перекошує, це погано і цього намагаються уникнути. Що до відео, то воно доволі маніпулятивне. 1. По викидах азоту - по перше, у метані немає азоту, по друге, у європі встановлений законодавчо рівень 55мг/л . Це рівннь, що дозволяє запобигти еутрифікації річок. Еутрифікація це неконтрольоване розмножування мікроводоростей, які забруднюють річки і вбивають екосистеми. Як ви пропонуєте вирішити проблему з викидом азоту в підземні води? 2. Та їбати тих фермерів іспанії і нідерландів. Наводжу приклад. У Франції колись (до початку 2000х) діяла найбільша плввильня в європі Metaleurope. Вона щабруднила навколишні землі свинцем і цинком. Свинець біодоступний і легко попадає в пшеницю, яка вирощується в регіоні. Фермерам пропонували програми зміни роботи і кваліфікації, але в їх дерев'яних довбешках мидить гасло "я фермер, я виробляю їжу" і поїбати цому, що його пшениця токсична і викликає рощумову відсталість у дітей. З рештою, уряд Франції не придумав нічого кращого, щоб викупати пшеницю у фермерів і спалювати її, щоб не перетворити регіон в бідуюче гетто.
@skeolang7758
@skeolang7758 4 ай бұрын
Україна (якщо не брати до уваги теперішній час з війною) дцже зацікавлена в кліматичній політиці. При подальшому підвищенні температури південь України опустелиттся і стане малопридатним до сільського господарства
@loremipsum9088
@loremipsum9088 4 ай бұрын
Дякую за цікавий коментар)
@goldendrop4554
@goldendrop4554 4 ай бұрын
Металургійні відходи забруднювали грунт, на якій вирощувалась с/х продукція. Виноваті тупі фермери))) У вас з логікою як? Може ви теж цю пшеничку їли разом з французськими урядовцями?
@skeolang7758
@skeolang7758 3 ай бұрын
@@goldendrop4554 ну так цю землю неможливо очистити, але фермер тулить отруєне зерно
@goldendrop4554
@goldendrop4554 3 ай бұрын
@@skeolang7758 Жоден виробник не буде створювати продукцію, яку неможливо реалізувати. Якщо уряд не здатен проконтролювати забруднення і вчасно не попереджає виробника про можливі збитки, то він і повинен компенсувати ці збитки. А ви думали як? Виробник поніс витрати, потім виявилось, що урожай забруднений і його заборонено реалізовувати, то давайте, дурні фермери, ви вже витратились, посіяли-виростили-зібрали, а тепер за свій рахунок ще й знищуйте все це? Так ви вважаєте? А чиновники зовсім не до чого? На державі лежить обов'язок контролю санітарно-епідеміологічної ситуації. Просрали чинуші? Платіть, компенсуйте витрати, самі витрачайтесь на знищення, компенсуйте вартість забрудненої землі. Бюрократія, якщо їй дати волю, зжере усіх дрібних і середніх виробників і не подавиться. Так, це витрати бюджету, тобто спільні витрати громадян країни. Ну вони ж і хочуть такої держави, щоб контролювала такі речі і запобігала екологічній небезпеці. Тому і солідарна відповідальність усіх громадян.
@wei6228
@wei6228 4 ай бұрын
Дуже давно в мене з'явилася думка про те, що під словами ʼʼврятувати планетуʼʼ люди мають на увазі ʼʼврятувати свою сраку від вимиранняʼʼ. І в цьому власне є істина, так як наша планета це просто космічна каменюка, якій все норм. Тільки подумайте - колись це була розжарена куля з купою вулканів та постійно під метеоритним бомбардуванням. І було норм. І Венері теж норм. Тому ʼʼрятувати планетуʼʼ це крінж - а рятувати людський рід це база
@NeProstyjHlop
@NeProstyjHlop 4 ай бұрын
Скоріше правильний шлях - дбати за екологію, а не за планету. Бо планеті на нас начхати. Без екології нам не вижити, як от зараз дуже зменшилася кількість бджіл, і це небезпечно
@DL-wf1gs
@DL-wf1gs 4 ай бұрын
Ти школу закінчив? На каменюці не було життя….
@carpathianfire5339
@carpathianfire5339 4 ай бұрын
Крутий випуск. Особливо зрезонувало, як жителю Карпат. Нам принесли гігантські вітряки, які для "зеленої" енергії мають нахрін знести кілька десятків вершин, майже не даючи необхідного ККД і головне - не надаючи виробленого для внутрішньої енергосистеми. Тупий бізнес на бюджеті і відкатах, якому користі нікому, окрім ділків
@ВадимКізян
@ВадимКізян 4 ай бұрын
Чорнобиль
@marynajensen786
@marynajensen786 4 ай бұрын
​@@ВадимКізяндо того ж, життя цих вітряків досить коротке максимум 20 років...
@ВадимКізян
@ВадимКізян 4 ай бұрын
@@marynajensen786 30-40
@bagalika1995
@bagalika1995 4 ай бұрын
А ще ці вітряки не піддаються переробці....
@TomasSawer
@TomasSawer 4 ай бұрын
Мені кіпріоти дуже повчальну історію розповіли на цю тему. Якось вже в 2000-них в них трапилась локальна катастрофа на складах з боєприпасами і майже знищило найбільшу електростанцію на острові. Вже будучи в ЄС вони запросили допомоги у союзу. ЄС виділив їм на енергетику щось порядку 5-6млрд, але ж під готову програму вітряків від Сіменс (тобто просто спонсорував німецьку корпорацію ними). Сіменс поставив та встановив на Кіпрі вітряки за ці гроші, але тут виявився тонкий момент - на острові майже нема стабільних вітрів. І більшість часу ці вітряки нічого не виробляють. Прийшлося за свої гроші обновляти стару мазутку і брати кредит на паливо у московитів.
@ВікторіяЄгорова-щ9ш
@ВікторіяЄгорова-щ9ш 3 ай бұрын
Ахуїти, тобто зберегти азоновий шар, перестати виділяти у повітря купу вуглекислого газу, шляхом відмови від надлишкового пластикового непотрібу, правильного планування місь, аби людям не потрібно було купувати кожному по авто, бо це щонайменше підвищує температуру у містах!! І знову ж таки виділяє надлишок шкідливих речовин у повітря, через що у нас, ЛЮДИ, ЗАМИСЛІТЬСЯ, вже глобальне потепління, цього року ми вже відчули це на власній шкурі, А ЦЕ НАЙХОЛОДНІШЕ ЛІТО, бо усе тільки попереду. Невже нагромадження капіталу, швидких задоволень варто того, що ми самі гинемо, і тягнеться у цю прірву тисячі видів, яким не пощастило жити із нами, людьми, в одну епоху. Чому вирощувати дерева, піклуватися за садом, кататися на конях, плавати із рибками стало набагато менш цікавим ніж горьати тікток? Ніж потребляти швидкі задоволення? Куди ми котимось.. жах
@MrSKeLeToN1201
@MrSKeLeToN1201 2 ай бұрын
та пофігу
@yuriymykytenko466
@yuriymykytenko466 4 ай бұрын
Один морський контейнеровоз за рейс викидає стільки ж шкідливих речовин як всі легковики України за рік. А винні свині, корови та інші тварини, які менш рівні...
@МаріяКарун
@МаріяКарун 4 ай бұрын
Але пан Валентин ратує за ферми, м'ясну та молочну продукцію яка явно не є гуманною
@Viktoriia-fb2yk
@Viktoriia-fb2yk 4 ай бұрын
Тварини не винні, просто до їх циклу життя ми додали транспорт і електростанції. Ми не можемо відмовитись від електрики і транспорту бо це наше життя і цивілізація. Але можемо продати корів🤷
@TomasSawer
@TomasSawer 4 ай бұрын
@@МаріяКарун Ви проти голандського сиру? Щось новеньке!
@fabrikov
@fabrikov 4 ай бұрын
​@@МаріяКарун А що там власне не гуманного? Да і в чому проблема НЕ гуманного підходу, навіть якщо він є?
@Alcapon3711
@Alcapon3711 4 ай бұрын
​@@fabrikov наприклад массове вбивство тварин, чи це ок для вас?
@Yankovoy
@Yankovoy 4 ай бұрын
Європейці тратять шалені гроші, щоб азіатам і африканцям легше дихалося😂
@MrWr99
@MrWr99 4 ай бұрын
Індустріалізація вбиває екологію, але винними зробили корівок. Зла немає🤯.
@gheorghe_lazarovici
@gheorghe_lazarovici 4 ай бұрын
Дуже слушне зауваження.
@Sergii_M
@Sergii_M 4 ай бұрын
@@MrWr99 певною мірою Ви праві, але не індустріалізація вбиває довкілля, а порушення норм (жадібність). Хтось в коментарях писав 'давайте збирати коров'яче лайно і добувати газ', але ж кому потрібно вкладати мільярди, акі дадуть дохід через років 50, треба вже і зараз збагатитись. Я носився з ідеями переробки біо відходів більше 20 років, і як результат жоден бізнесмен не насмілився, були такі цікаві аргументи на кшталт 'я краще заплачу два рази в рік штраф за викиди, і зароблю більше ніж вкладатись в переробку'...
@Gene-fn6um
@Gene-fn6um 3 ай бұрын
@@Sergii_Mне треба тут виправдовувати індустріалізацію, я взагалі за підхід Унабомбера
@SHMATUAN
@SHMATUAN 4 ай бұрын
Як людина з Запоріжжя розумію чому екологія - це дуже важливо. (коли бачиш ясне сине небо 1 раз на декілька років, коли президент приїжджав)
@ВадимКізян
@ВадимКізян 4 ай бұрын
100%
@ОленаШрамко-б3з
@ОленаШрамко-б3з 4 ай бұрын
Але ж зелені доказують,що корови і вівці наперділи, а не шкідливі підприємства без фільтрів.
@SHMATUAN
@SHMATUAN 4 ай бұрын
@@ОленаШрамко-б3з Ну, екоактивісти різні бувають, а чують більше якраз про всяких дивних персонажів.. Ну і заборогяти всі заводи це не вихід, але хочаб розвивати та впроваджувати очисні системи було б непогано.
@s_ruslan
@s_ruslan 4 ай бұрын
​@@ОленаШрамко-б3ззелені або на грошах диктаторів сидять або просто вже настільки деградували
@ВадимКізян
@ВадимКізян 4 ай бұрын
@@ОленаШрамко-б3з ви уявляєте кількість відходів?
@Myghtyant
@Myghtyant 4 ай бұрын
Треба шукати баланс, звісно. Але міняти здоров'я планети на традиції якихось сімей - це шлях в безодню... Атомка ефективна, але є одна проблема - відходи. Хоча німці дійсно занадто перелякані... Дякую за випуск!
@simdaydreamer5239
@simdaydreamer5239 4 ай бұрын
То не дуже й проблема. Мало того, що спосіб переробки відходів відомий(він банально не вигідний фінвансово зараз), та ще й самих відходів - мізер.
@igormartynov5854
@igormartynov5854 4 ай бұрын
А переробка панелей та вітряків не проблема? Пара нормальних сховищ збере відходи з АЕС які дадуть гігавати енергії, а це тисячі вітряків та величезні площі панелей. АЕС на даний момент найекологічніше джерело енергії і радує, що Україна принаймі спробує і далі його в нас розвивати
@АнтонінаРиц
@АнтонінаРиц 4 ай бұрын
Відходи перегоняють у стабільний стан. І їз ДУЖЕ мало. Щоб ви розуміли, 1 кг урану дає енергії як состав високоякісного вугілля. Тому поки не запрацювали термоядерні станції - АЕС найкращий варіант. В Україні до повномасштабки 4 АЕС давали 51% усієї електрики в країні.
@Myghtyant
@Myghtyant 4 ай бұрын
@@simdaydreamer5239 Так, розскажить, що це за всім відомий спосіб переробки, бажано з відсотками рівня переробки.
@Myghtyant
@Myghtyant 4 ай бұрын
@@igormartynov5854 По- перше, де ви побачили що я заперечую АЕС, по- друге, відходи в альтернативній енергетиці в основному стосується батарей, а не засобів виробництва. В цілому моя позиція - диверсифікація, має бути присутня і атомна, і альтернативна, ГЕС і навіть деякий відсоток тец.
@andrianamakhno203
@andrianamakhno203 2 ай бұрын
Як мені подобається що я живу в такому містечку в Канаді в Альберті де всі працюють на нафта/газ, після цього відео прям хочеться виїжджати
@АнтонінаРиц
@АнтонінаРиц 4 ай бұрын
Я не розумію, нафіга закривати АЕС, якщо не закриті ТЕС? АЕС небезпечні за кількох умов: у працівників та інженерів криві руки, у вас в країні часті землетруси і цунамі, у вас на кордоні сидить абсолютно притрушений сусід з ядеркою. То який варіант стосується Німеччини.
@ОлександрЧовгун
@ОлександрЧовгун 4 ай бұрын
В них сусід Франція
@MaksButkevych
@MaksButkevych 3 ай бұрын
🙆🏻‍♂️корови та вівці винні в екологічній катастрофі бо вони з'їдають траву і виділяють аміак ... А те що , величезні заводи забруднюють світовий океан, (водорості виділяють більшість кисню) то нормально...
@elenaelena3089
@elenaelena3089 4 ай бұрын
😂😂😂😂 невже ми це помітили ? Наступна стадія - визнати, що хомо сапієнс - найстрашніший шкідник на планеті. Меньше жерти треба може?
@БогданЧигрин-э9й
@БогданЧигрин-э9й 3 ай бұрын
Мене найбільше дивує, чому зелені не говорять про критичний вплив на екологію війни і не впливають на швидкість її завершення.
@TonyTony-eq3zs
@TonyTony-eq3zs 3 ай бұрын
Вирубувати ліси задля встановлення екологічних сонячних панелей. Я одна тут бачу протиріччя?
@sergeloboda8305
@sergeloboda8305 4 ай бұрын
Класний аналіз. Давно усім казав що усі ці екологичні речи мають ціну. Дякую, панове, до зустрічі.
@17red
@17red 4 ай бұрын
Про азот. Це шкодить нам, а не абстрактному навколишньому середовищу. І це все виглядає не настільки близьким до нас, поки ви не живете поряд. Ситуація у селищі навколо норкової ферми в Україні просто критична. В воді з крану знайшли велику кількість кишкової палички. І це тільки одне з купи того, що там плаває. Готуєте собі ранком каву, а туди норка насрала. Також велике питання лишається в утилізації тіл. Якщо їх не кремувати, то скотомогильник - це справжнє екологічне лихо, яке може зробити землю не родючою навіть якщо скотомогильник розташований за кілька кілометрів. Тому проблема викидів від тваринницьких ферм дуже серйозна. Просто питання у тому, що до ферм гігантів ніхто не приходить, хоча основну забруднювачі, у першу чергу, вони. Малий бізнес завжди програє проти гігантських корпорацій. І тут тиснуть саме на нього, бо до великих гравців важко підступитися. Щодо сонця і вітряків: з сонячними панелями є проблема, що важливо налагодити їхню утилізацію. Це не можна викидати просто так. А строк їхньої служби не настільки довгий, як може здатися. Дітям у спадок це не передасться. Я не знаю до сих пір чи є у нас правильна утилізація панелей, чи все це потрібно везти до ЄС. Бо свого часу завод Аргентум радо приймав батарейки, поки посередники не зʼясували, що він просто забирає з них цінне, а все інше просто викидає, що рівноцінно, якби ми самі викинули батарейку до смітника. Але бреше про те, що їх буде правильно утилізовано. Тож батарейки почали збирати просто для зберігання в приміщенні, щоб не було контакту з ґрунтом та водою і для можливого подальшого вивозу на утилізацію в ЄС. З вітряками теж в нас, як завжди, біда. Їх хотіли бахнути в нашому степу, що тупо винищить місцеву фауну. Бо для компанії, яка планувала їх тулити туди, степи - це пустир. Проблема вирішилась би тим, що під вітряки виділили б частину пахотних земель, але на це ніхто не хоче погоджуватись. І аргументи ж ті самі, про економіку. Але немає розуміння, що винищене фауна степу боляче бʼє й по родючих ґрунтах, хоча це не очевидно і не відчутно у перші роки. Це наростаюча проблема. Тож так, плавний перехід, але і консультування з екологами. Не активістами, а людьми з освітою, до прикладу, промисловими екологами. Щоб не було як в совку, коли на крики експертів «так робить не можна, ви топите села і осушуєте річки на свій розсуд» на це махали рукою. АЕС - це дійсно один з найчистіших видів енергії. Але в часи ядерного шантажу вже не знаєш що обрати.
@DL-wf1gs
@DL-wf1gs 4 ай бұрын
Ферми норок заборонити. Але до чого тут корови?
@17red
@17red 4 ай бұрын
@@DL-wf1gsферми норок функціоную далі. Їх не заборонили, хоча дуже шуміли про це. Маю дотичність, тож кажу як є. Пошуміли, зробили петицію, яка побила рекорд підписів, але потім все схлопнулося. З коровами ситуація схожа. Послід. Менш токсичний, ніж від хижих тварин, але кількість його вища. І питання утилізації тіл. Маю досвід життя там, де місцеві за кілька км влаштували скотомогильник. Нічого хорошого. Як і життя недалеко від промислових ферм. Але в моєму коментарі суть полягала у тому, до кого приходять із вимогами, до великих гравців, чи до малого бізнесу. Коментар, до речі, доповнено вже й про енергетику.
@17red
@17red 4 ай бұрын
​​⁠ферми норок функціоную далі. Їх не заборонили, хоча дуже шуміли про це. Маю дотичність, тож кажу як є. Пошуміли, зробили петицію, яка побила рекорд підписів, але потім все схлопнулося. З коровами ситуація схожа. Послід. Менш токсичний, ніж від хижих тварин, але кількість його вища. І питання утилізації тіл. Маю досвід життя там, де місцеві за кілька км влаштували скотомогильник. Нічого хорошого. Як і життя недалеко від промислових ферм. Але в моєму коментарі суть полягала у тому, до кого приходять із вимогами, до великих гравців, чи до малого бізнесу. Совок в головах - це страшне. Або знести все, затопити села, закопати річки в колектори, бо потрібно економіку підіймати, а потім дивуються, чого все розвалюється і економіка так і не піднялася, одна імітація, або заборонити усі налагоджені вже виробництва і дивуватися, а чого економіка просіла, а місцеві виробники ще більше забруднюють навколишнє середовище, просто переносячи виробництво до Китаю, чи Індії. Мій коментар, до речі, доповнено вже й про енергетику.
@zoiapavlenko277
@zoiapavlenko277 4 ай бұрын
Дякую за тверезу думку
@vasilyfamilienko4318
@vasilyfamilienko4318 3 ай бұрын
В Китаї от повністю ігнорують екологічну повістку і зливають викиди в річки, що вони аж синьо-червоні, а також 65% усіх викидів шкідливих речовин в повітря в світі - це Китай+Індія+Пакистан. В деяких регіонах там буквально пил на кожному листку на деревах і у людей постійні хвороби легенів. Але зате грошей більше прямо зараз є. А те, що це все зруйнує можливість заробляти гроші через 20-30-50 років і грошей буде менше - то ніхто не думає, головне аби от прямо зараз більше заробити. Прямо як наші депутати - "після нас хоч повінь".
@seij-t
@seij-t 2 ай бұрын
12:32 Не Фукусіма, а Фукушіма. В японській мові не існує таких звуків як "сі", "дзі" або "ті" Як наприклад у словах "Фудзі" та "моті". Натомість існують звуки "ші", "джі" та "чі". Саме тому правильно буде Фукушіма, Фуджі та мочі. А оці "сі", "дзі", "ті" прийшли до нас з московії і їх системи Поліванова заснованій на російській абетці, що не містить тих звуків які здатні передати справжню японську вимову. Це дуже важливий момент і усі сучасні японісти вже роками намагаються викорінити поліванівку з України. Якщо вас це зацікавить, з 2012 року є ситема Коваленка яка заснована на українськіому правописі і на данний момент вважається найбільш точною. А наразі якраз проходять обговорення затвердження єдиної системи транслітерації японських слів в українській мові. Це велка подія яка нещодавно мала скандал бо "вищча колегія" збиралась затвердити поліванівку, на що обурились усі японісти які били вкурсі та і та частина суспільства яка цікавиться Японією та її культурою, на що вони здається звернули увагу, бо обіцяли розглянути це питання детальніше. Прошу у подальшому говорити слова японського походження правильно, бо це тригерить багатьох японістів, звичайних людей які знаються на Японії, або цікавляться аніме. Дякую за ваше відео, воно дуже цікаве!
@pripinda
@pripinda 4 ай бұрын
Чим більше дізнаюся, тим більше мені здається, що в людства нема майбутнього.
@YuriyShulgin
@YuriyShulgin 4 ай бұрын
Просто диктаторів треба винишувати,а не працювати з ними.А родині Гринів треба купляти землю в Курській народній республіці.Там нема обмежень.
@cohaerns
@cohaerns 4 ай бұрын
🤣🤣😅
@Moldovich
@Moldovich 4 ай бұрын
просте рішення складного питання , гайда в президенти України, після війни ?
@alexxclass
@alexxclass 4 ай бұрын
Як бачиш це не можливо знищувати диктаторів, так як при знищені диктаторів родиться новий диктатор
@YuriyShulgin
@YuriyShulgin 4 ай бұрын
@@Moldovich Без питаннь.Заставу внесеш?
@YuriyShulgin
@YuriyShulgin 4 ай бұрын
@@alexxclass Саддама прибрали.Нового не з'явилося.Але його треба було ще в 91-ому,а не гратися в "нафта в обмін на продоволтство".
@ОлексійЛ-ш2ж
@ОлексійЛ-ш2ж 3 ай бұрын
Прийде ера термоядерних реакторів і половина озвучених проблем зникне. З'являться нові проблеми, і вони також зникнуть. Єдине що зажди буде людська дурість...
@maksimtymhenko
@maksimtymhenko 4 ай бұрын
Ліваки ліквідовують самих себе
@Олександра777
@Олександра777 3 ай бұрын
Чогось нікого з міжнародних організацій не турбує екокатастрофа в Сеймі, Десні і очікувана в Дніпрі. Просто вони не впадають в річки біля Грети Тумберг((((( А тоді ж можна було б привлекти росіян до відповідальності вже зараз, не чекаючи Гааги.
@marynajensen786
@marynajensen786 4 ай бұрын
Ну на це дуже просте пояснення, кліматичну тему приватизували ультра ліви, і під цими гаслами знащують те що їх більш дратує - приватні бізнеси...
@ОксанаКовалишин-ч6з
@ОксанаКовалишин-ч6з 3 ай бұрын
Один з найкращих просвітницьких каналів. Дякую
@wizardadmin
@wizardadmin 4 ай бұрын
Щодо корів то взагалі абсурд бо їх "викиди" з атмосфери ж і взяті Трава споживає вуглець, корови вертають його назад до атмосфери, кругообіг вуглецю з молодших класів Проблему може створювати лише те що було під землею сотні мільйонів років
@roxana1328
@roxana1328 2 ай бұрын
Так. Але всі жруть в мак дональді і стейки щодня. А колись лише на свято різдва. А зодня кашу. То є різниця. І народу стало в 2 рази більше за моє життя. Тому всі стали веганцями і не купують мясо. А ви далі в ккраіні гадите
@aneshkapikasso
@aneshkapikasso 2 ай бұрын
Велкам ту Запоріжжя, ми БАЧИМО, чим ми дихаємо. Корови їм винуваті, ага, не заводи, які фільтри навіть не вмикають, а корови, ну-ну.
@Yurkinzzz
@Yurkinzzz 4 ай бұрын
Люди переймаються не екологією, викидами, парниковими газами та інш. Люди переймаються збереженням свого комфортного способу життя. І там "не все так однозначно". Спочатку форсили збільшення викиду СО2. Але чомусь ніхто не розказує, що через збільшення викиду цього газу збільшилась площа рослин. Рослини стають більші, густіші, бо їм подобається висока концентрація СО2.Планета стає зеленішою. Вже давно вся ця Зелена повісточка перетворилася на інструмент економічного та політичного тиску. Як і всі ці зелені активісти сидять на прикормі у потрібних корпорацій або країн.
@vhass2692
@vhass2692 3 ай бұрын
Не бачу сенсу вирішувати глобальні екологічні питання в межах однієї країни
@андрейдубин-э4с
@андрейдубин-э4с 4 ай бұрын
Особливо «сподобався» футаж,де хтось з жовтожилетників,яки тільки-но пограбували магаз,волав до іншої групи «чистою французьською» - стой,назад,там полиция!
@GoldenWind
@GoldenWind 3 ай бұрын
Електрокари супер екологічні до моменту поки ти не починаєш розбиратися в електрокарах😂 Цікаво коли ми побачимо дітей з бідних країн що плачуть на фоні звалищ акумуляторів які від найменшого пошкодження потребують повної заміни і виготовлені під кожну марку авто окремо 🎉
@MoskowGoAwayFromUa
@MoskowGoAwayFromUa 2 ай бұрын
Ваші пропозиції?
@GoldenWind
@GoldenWind 2 ай бұрын
@@MoskowGoAwayFromUa ввести технічні обмеження що змусили б всіх виробників користуватись тим самим типом батарей, а не робити під кожне авто окремі вибрики щоб нажитись)
@bohdan90000
@bohdan90000 4 ай бұрын
Рятуєш власну екологію коли на іншій частині світу хтось цю екологію всаджує в нуль.. На думку зелених ми живемо на різних планетах )) лобісти диктаторів а не зелені
@goldendrop4554
@goldendrop4554 4 ай бұрын
Зелені - виплодки червоних. Більшість зелених європейських партій - відгалуження чи спадкоємці компартій часів холодної війни, фінансованих ви знаєте ким.
@halinakozak8210
@halinakozak8210 3 ай бұрын
Видно що останній капіталіст зробив ретельне дослідження, вирвав з контексту найкращі аргументи, підібрав відповідну риторику (будували з любовʼю, вікові традиції, створення робочих місць - у всьому винний уряд, погані податки) і вклав багато емоцій щоб задовільнити своїх спонсорів. Жодного посилання на дослідження, статистику. Дуже маніпулятивне відео, не показує справжньої картини глобальної проблеми вичерпання природних ресурсів і соціальної нерівності, викликаних ненажерливими капіталістами, які роками впливали на рішення урядів і просували пропаганду економічного розвитку. Жаль, що в Україні люди як він отримують підтримку 😢
@limtbk
@limtbk 4 ай бұрын
4:00 "метан та амміак - сполуки, які багаті на азот" - з цих двох сполук багатий на азот тільки амміак. У метані азоту взагалі немає, там тільки вуглець та водень. Хоча це не заважає метану бути парниковим газом. Не варто робити таких помилок, бо хто ж піде у школи капіталістів, які не знають навіть шкільної програми?
@OstanniyCapitalist
@OstanniyCapitalist 4 ай бұрын
Звісно мова йшла про аміак. Такі обмовки бувають і від них не застрахуєшся. Зараз напишемо коментар закріплений
@user-rj5sb9qt1i
@user-rj5sb9qt1i 3 ай бұрын
Якщо хтось знає, яка сумарна кількість викидів на рік від автомобілів? Немає жодної інформації в інтернеті? А чого? Бо вона мінімальна! Війна в Україні в рік додала 180 млн тонн, де екоактивісти? Екоактивісти це чума 21 століття. Вони хотять пити і їсти екологічно чисті продукти, а закривають ферми в Нідерландах, але не зачіпають мега корпорації...
@ЛенаРеменюк
@ЛенаРеменюк 4 ай бұрын
ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ПРАПОРА!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍🌻🌻🌻🫶🫶🫶❤️❤️❤️! СЛАВА ЗСУ І СЛАВА УКРАЇНІ! ВИ НАЙКРАЩІ!
@wutanq
@wutanq 3 ай бұрын
пакети по 5грн, 🤬хай гретта приїде в Україну і отримає в пику жменею металевого дріб'язку монет.
@karkarvantuz7506
@karkarvantuz7506 4 ай бұрын
Хтось скаже цим еко активістам що Китай викидає СО2 в 4 рази більше за штати і в 2 рази ніж вся континент Європа. Будь ласка якщо хочете бригади фарбою то шпиндуйте в Азію
@vasilyfamilienko4318
@vasilyfamilienko4318 3 ай бұрын
Але ж Пекін та Москва їм платять зарплату. Тому туди вони й не підуть.
@xOdynakx
@xOdynakx 4 ай бұрын
Все чудово сказано. Чомусь 10% населення що ввляються неосвідченими маргіналами мають вплив більше ніж ті хто дійсно працює, розвиває країну і приносять більше користі
@ПрохорІзрівії
@ПрохорІзрівії 4 ай бұрын
Пане Валентин. Якщо вас тримають у студії та змушують робити відео то будь ласка натякніть на це у своїх відео!
@innatsebriy3826
@innatsebriy3826 2 ай бұрын
Дякую вам за цю чутливу тему. Живу зараз у Німеччині і чую такі ж думки від людей, котрі дійсно будуть економіку, сплачують податки і намагаються і далі розвивати свої бізнес. Всі так звані зелені це бюджетники, які ніколи нічого самі не зробили.
@Арсик4086
@Арсик4086 4 ай бұрын
І так, Канада вся така без викідів 2050, а в Африці вже не залишилося чистої води через тонни сміття та хімії. І що робить найбільше населення на континенті - правильно окупують Канаду з її чистими водами та озерами. Тому , якось треба мислити глобальніше😊. Винаходити винаходи, які зможуть зберегти ліси від пожеж через високу температуру, щоб комунальники через бажання більшого освоєння державних коштів не зрізали останню траву та дерева в містах, залишаючи місцевих без озону, та знаходити спосіб утилізації не використаного одягу та пластику та хімії не тільки в Канаді США Японії, а й в інших країнах з корупцією 😊❤
@Skromniy26
@Skromniy26 3 ай бұрын
Якось не вловив. Тобто, якщо канадці самі не засруть свою природу, то за них це зроблять мігранти? Попахує російським "нєча видєливаться. всє срут і ти срі"
@Pterodactyl3011
@Pterodactyl3011 4 ай бұрын
Згадала - вихід із будь-якого еквілібріуму неможливий без погіршення становища учасників попереднього еквілібріуму. Безкоштовний сир тільки в мишоловці. Безкоштовно чисте довкілля, особливо коли Індія, Китай і Африка в сраці це все мали. Нам всім ппц
@armourmaile498
@armourmaile498 4 ай бұрын
Чекаємо фермерів з Голандії в Україні.
@Yankovoy
@Yankovoy 4 ай бұрын
Найкращі фермери-араби 😂
@seviltufekci
@seviltufekci 2 ай бұрын
щиро дякую за настрій, потужний досвід, за український контент🎉❤
@trsdvg
@trsdvg 4 ай бұрын
Смердить не старий автомобіль а вирізана екологія або несправності в згорянні палива питання що це ніхто не перевіряє але це вирішується дуже просто - впровадженням допуску по викидах CO як це зроблено в Польщі наприклад
@AntonPaladin
@AntonPaladin 3 ай бұрын
рішення цих "екологістів" нагадують історію про горобців в Китаї...
@lci6796
@lci6796 4 ай бұрын
пусть в нидерландах ходят пишком и не пользуются газом и светом. Ну да не виновата металургия, нефть и т.д., а виноваты коровки. Такое чувство что устроняют конкурентов. Или нужна земля.
@TaiSu-4u
@TaiSu-4u 3 ай бұрын
Ну давайте не забувати, що більша частина зелених кормиться з рук автократії
@sergiiK7170
@sergiiK7170 4 ай бұрын
Цікаво, чи зменшилося споживання молока чи м'яса разом з забороною на вирощювання корів? Якщо ні, но це cargo cult. P.S. Ваша інтеграція реклами найкраща!
@breminnyi
@breminnyi 2 ай бұрын
Екологія - це ж не тільки про викиди в атмосферу і способи виробництва ЕЕ. Це і про те як нам генерувати менше непотрібного сміття, краще і ефективніше його переробляти. Хотілося б щоб ви і цей аспект розкрили. Знову ж таки, про позитивний і не дуже досвід європейських країн. Словом, чекаю на продовження 👍
@kyrylosovailo1690
@kyrylosovailo1690 4 ай бұрын
Німці вживають гігатони копіуму, захищаючи заборону атомних електростанцій.
@MrLedsky
@MrLedsky 3 ай бұрын
План чистого 0 це "попил" грошей. Тому що завжди можна сказати ну не вдалось вибачте, і звалити на нову виллу, а суспільство буде за це сплачувати і далі.
@ОленкаВолохата-е4к
@ОленкаВолохата-е4к 4 ай бұрын
Завжди знала, що оці усі повісточки про збереження довкілля проплачені і нанхненні конкурентами виробників певних товарів. Так би мовити, ті ж самі органи, лише в профіль.Звісно, я люблю природу, проти її знищення, забруднення і все таке, але екоактивістам, особливо західним, ніколи не вірила і не повірю. А з Гретою та її спонсорами все ясно давно. Дівчинка ще з юності знайшла прибуткову нішу, на якій і годуватиметься до пенсії, та й пенсія обіцяє бути забезпеченою :)
@aberweissabndoventicus5812
@aberweissabndoventicus5812 4 ай бұрын
User, ну ти і дурне🤦🤦🤦🤦
@ВікторіяБурханова
@ВікторіяБурханова 4 ай бұрын
Всі керівники розвинутих країн отримали чудову освіту. Але ніхто з них не знає справжню історію РФ. Замість всіх своїх фантазій вони разом поділили би територію цієї мерзенної країни, взяли під свій контроль окремі шмати території і мали б спокій назавжди. Тоді могли б розвиватись далі. Не треба було б вигадувати , як "краще жити".
@afrobandera1221
@afrobandera1221 3 ай бұрын
Цікаво, що батько боротьби з глобальним потеплінням Джеймс Лавлок бачив порятунок від викидів СО2 саме в ядерній енергії!
Чому сухий закон не працює?
46:51
Останній Капіталіст
Рет қаралды 136 М.
Китай VS США. Чия економіка сильніша?
59:35
Останній Капіталіст
Рет қаралды 205 М.
Сестра обхитрила!
00:17
Victoria Portfolio
Рет қаралды 958 М.
Quando eu quero Sushi (sem desperdiçar) 🍣
00:26
Los Wagners
Рет қаралды 15 МЛН
Контент, який змінив Україну 2000-них
36:33
Загін Кіноманів
Рет қаралды 638 М.
Що НАСПРАВДІ сталося між поляками та українцями? (Napisy PL)
1:17:48
Від країни до руїни. Як стати найбіднішою державою світу?
46:22
Why is Taiwan more successful than China?
51:40
Ціна Держави
Рет қаралды 800 М.