Як ІНВЕРТОР заряджає АКУМУЛЯТОР? Чому акумулятори швидко помирають при роботі з інвертором?

  Рет қаралды 2,103

АКБ Крамниця

АКБ Крамниця

Күн бұрын

Пікірлер: 136
@АлексЛистас
@АлексЛистас 4 сағат бұрын
Просто чудово,нічого й добавити....тільки величезна подяка від всіх нас за проведений експеримент і потрачений час для своїх підписників, іще раз 🤝🤝🤝 і з наступаючим Різдвом Христовим!!!
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 4 сағат бұрын
Дякую що слідкуєте. І вас також зі святами!
@HajAl
@HajAl 57 минут бұрын
Дякую за вашу працю та змістовне роз'яснення 🦾🦾👍👍 Впевнений був , що інвертор та автоматичний ЗП не зможуть зарядити АКБ на 100% 😉😉💛💛💙💙
@ЮрийЛюбченко-ы5б
@ЮрийЛюбченко-ы5б 2 сағат бұрын
Дякую за проведену роботу. Змістовний і корисний контент. Успіхів!
@Kamazist_02UA
@Kamazist_02UA 6 сағат бұрын
Доброго дня ✌️ Давно не було відео Знімайте частіше Відео про АКБешки 😅
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 6 сағат бұрын
На один ролик витрачаєттся іноді дууууже багато часу... Декілька тижнів...
@TheVector447
@TheVector447 5 сағат бұрын
Дякую за чергове корисне відео!
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
І вам дякую за активність!
@ДМИТРОБОНДАРЕНКО-п7х
@ДМИТРОБОНДАРЕНКО-п7х 3 сағат бұрын
Нічого добавити, нічого прибрати! Все як по книзі! Хлопці ви академіки! Дякую вам за кропітливу працю! Ви найкращі! З прийдешніми св'ятами Вас! Слава Україні!
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 сағат бұрын
Дякую за перегляд і прємні слова) І вас зі святами!
@ВалерійЛюбонько
@ВалерійЛюбонько 2 сағат бұрын
Відео дійсно корисне,дякую.Теж придбав собі нано 20 з вашої подачі.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 минут бұрын
Дякую що подивились. Сподіваюсь зарядка допоможе
@ДимАвто-р8ц
@ДимАвто-р8ц 3 сағат бұрын
Дякую за корисне відео!
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 сағат бұрын
Дякую за коментар і перегляд!
@Saykes1994
@Saykes1994 5 сағат бұрын
2:15 Вітаю, де можна ознайомитися з нормами опору АКБ різних ємностей?
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Доброго дня. Не бачив таких норм ніде якщо чесно. Особливо для свинцевих акб. Є практичний досвід бо ми часто бачимо опір на різних АКБ, але так щоб в ГОСТі чи десь ще, то не траплялося такого.
@kirigirikyoko5343
@kirigirikyoko5343 2 сағат бұрын
Дякую авторам за чудове видео 👍👍👍
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 2 минут бұрын
Дякую за перегляд і коментарі!
@АндрейДубченко-п8э
@АндрейДубченко-п8э Сағат бұрын
Після мобілізації потрапив в рембат акумуляторником. Робота цікава, а ваші відео допомогли пригадати чому вчили на строковій службі.
@RomanLevkovych
@RomanLevkovych 59 минут бұрын
Дуже цікаве і корисне відео. Дякую. Якщо можливо, то чи можна отримати рекомендації по догляду за акумулятором для таких інверторів. Можливо потрібно 2 акумулятори і по черзі їх підключати періодично заряджаючи стороннім зарядним пристроєм, чи все таки думати над придбанням LiFePo акумулятора.
@Maxim_G97
@Maxim_G97 49 минут бұрын
До перехода на литийжелозофосфат пользовался б/у стартерным на 65 ач: роутер+ону напрямую, 3 шт 12в светодиодных лампочек по 5-7ватт и иногда зарядка ноута через автомобильный инвертор. Зарядка китайская трансформаторной. И по моим ощущениям аккум стал себя чувствовать лучше и емкость восстановилась.
@АлександрКарась-р5ъ
@АлександрКарась-р5ъ Сағат бұрын
Дякую за змістовне відео,чи немає часом в Києві ваших фахівців,щоб звернутися по допомогу зі своїм AGM 100 Аh,і підкажіть ,як же тоді правильно користуватися ДБЖ
@nixer_
@nixer_ 6 сағат бұрын
ви все ще не кип'ятите акумулятори?!- тоді ми йдемо до вас (продавці акумуляторів). Я ще не зустрічав фабричних зарядних пристроїв щоб повністю заряджали свинцеві наливні АКБ, тому час від часу кип'ячу до 16.2 вольти при струмові 0.5А на 60А АКБ. Високий показник напруги на АКБ вище 12.8 вольт після відстою у 8 годин після заряджання, як раз і каже що щільність електроліту зверху буде замала, бо сталося розшарування електроліту і висока щільність вся внизу банок та руйнує пластини, тому і треба кип'ятити. Ну або електроліт вже википів і треба долити дистильованої води :)
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 6 сағат бұрын
Якщо це коментар як просто допис, то добре. Будь яка думка важлива. Якщо це питання типу "чого не кип'ятили акб у відео? " то я думаю досить чітко все описав з цього приводу
@KronFlint
@KronFlint 6 сағат бұрын
Вы весьма удивитесь, когда после кипячения 16,2 и отстоя даже неделю плотность электролита внизу и вверху акб будет почти одинаковой (как бы расслоения нет!), а нрц все равно будет завышенным. Это говорит о том, что кипяти не кипяти, электролит повышенной плотности находится в порах АМ и кипячением расслоение не устраняется полностью. Интенсивным электролизом вы только убиваете положительные пластины.
@nixer_
@nixer_ 6 сағат бұрын
@@akb.kramnyca це просто моя думка заснована на моєму досвіді та моєму розумінні процесів. Хоча якщо кипить і при нижчій напрузі, то теж варіант. А взагалі я перейшов на ліфери та й щасливий, а свинець то вже резерв резерва, тобто якщо ємності ліфера не вистачить.
@nixer_
@nixer_ 6 сағат бұрын
@@KronFlint "электролит повышенной плотности находится в порах" - ну і з якого дива тоді НРЦ буде вище 12.8 якщо електроліт в порах не працює на напругу і по факту вільний електроліт поміж пластинами має нижчу за норму щільність?! А якщо після кип'ятіння та відстою НРЦ вище 12.8 вольт то вже час додати дистильованої води і... прокип'ятити :)
@KronFlint
@KronFlint 5 сағат бұрын
​@@nixer_может мы не поняли друг друга. Попробую ещё раз. Проводил опыты с кипячением (16+) и без (14,7). Измерял плотность электролита рефрактометром, беря пробы электролита сверху и снизу. После заряда всегда наблюдается расслоение. И потом оно медленно самоустраняется (на новой акб ~ за 3-4 недели). Если кипятить, то между пластин электролит быстрее перемешивается. И пробы это показывает плотность почти одинаковая. Но нрц не соответствует по таблице этой плотности, оно завышенное. Т. е. кислота из пор кипячением не выгоняется. Если не понятно, задайте конкретный вопрос. Что касается коррозии электролитом решётки, это заблуждение. Свинец положительной решётки разрушает кислород электролиза. Поэтому на распилах всегда состояние положительных пластин намного хуже.
@serg9616
@serg9616 2 сағат бұрын
Дякую. Чекаю ваші відео.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca Минут бұрын
Дякую. Два автори роблять так швидко як тільки встигають)
@b_o_d_y_a1828
@b_o_d_y_a1828 3 сағат бұрын
Я там вже писав коментарі про свій досвід відновлення 15-ти річних гелевих акумів (100 А/год), які розряджені в 0 стояли на вулиці декілька місяців (зима, весна, і пів літа). Після, думаю , що це можна назвати "відновлення". Я імітував 20-ти годинний розрядний цикл безперебійником і лампочкою. Кожен видав по 45А/год і на клемах під навантаженням була напруга 11.8-11.9 Вольта, далі не розряджав. Може ще повторю з силовими резисторами, як навантаженням. Думаю, що відновлення пройшло досить таки успішно
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 2 сағат бұрын
Якщо 15 років і ще є половина ємності то думаю так, успішно)
@b_o_d_y_a1828
@b_o_d_y_a1828 2 сағат бұрын
@akb.kramnyca а якщо врахувати що вони, як і базперебійник дістались мені даром в часи блекаутів, то взагалі кайф)
@ethancole5073
@ethancole5073 2 сағат бұрын
Шановні спеціалісти, якщо можете підкажіть що робити з AGM АКБ "необслуговуємим" CSB 12V 75A*г. АКБ досить тривалий час була у використанні у буферному режимі джерела безперебійного живлення у збірці 17S (загальна напруга 220В). Тренувальних розрядів майже не мав. Як результат наступна поведінка: Початкова напруга 13,4В. при навантаженні струмом у 3А (лампа 12V 35W) напруга впала практично до нуля. Якщо залишити навантаження то протягом приблизно 30-40 секунд напруга поступово піднімається спочатку до 7,5В потім приблизно секунд через 15-20 виходить на нормальний рівень 12,85В і так тримає навантаження досить впевнено до рівня розряду 12В. Відразу ставлю на заряд. І тут саме цікаве починається: струм може не брати геть зовсім, або бере дуже малий і зарядний пристрій C3 BOSCH за пару хвилин каже що батарея заряджена. Якщо на декілька секунд підкинути навантаження короткими імпульсами, а потім підключити ЗП то заряд проходить як треба, довго і впевнено. А далі починається процес розряду з вищезгаданими "приколами" з напругою. При цьому поведінка трохи змінюється: просідання напруги вже не до нуля а до 7-8В. якщо навантаження зняти підіймається до 10,8. після другого-третього разу може знову піднятися до 12,8-12,9 і тримати навантаження 14-15 годин. А може так і залишатися на рівні 10,8В. Але варто підкинути зарядне на 10 секунд пару раз, і починає тримати навантаження. Все що міг зробив з цим "загибликом"...ідеї скінчилися.
@AndriiEngineerUA76
@AndriiEngineerUA76 58 минут бұрын
Саме логічне- здати його на метал, і не витрачати власний час
@mSamwolf
@mSamwolf Сағат бұрын
У мене 2 сотки GEL та клон VoltPolska 24v відпрацювали 9 місяців і все, тепер можуть тільки тримати 30 хв роботи, ПК + 2 монітори і роутер.Раніше вистачало на 4+ години Придбав дві 150 звичайних та балансир. Буду 1 раз чи два рази на місяці повністю додатково зараджати звичайною зарядкою. Все залежить від інтенсивності орків. Очікую що більше року відпрацють. Як вважаете?
@Maxim_G97
@Maxim_G97 Сағат бұрын
А почему выбор не пал на лифер?
@АнатолійМатківський-з7г
@АнатолійМатківський-з7г 5 сағат бұрын
Вітаю. Маю дбж ВОЛЬТ МАХ 300 струм заряду 10а та акумулятор варта AGM 70аh 760a, після 5-и розрядів до 11,5 вольт звернув увагу що ємність зменшилась, після чого купив з/п бош с7 та після кожного розряду дбж заряджав бошом с7, до речі бош дозаряджав ще 35хв після дбж, після чого зрозумів, що після кожного розряду потрібно заряджати бошом с7. Третю зиму акб служить показники щільність 1,26 в кожній банці, опір 3,45мОм, Еn767 при 12,7вольт, доливав цим літом дисцильовану воду в кожну банку по 20 мл. З автором відео згоден, та великий' лайк за працю👍.
@PaulLukashov
@PaulLukashov 4 сағат бұрын
Оцей алгоритм використання свинцових АКБ в інверторах потрібно закрипити в верху коментаріїв для цього відио.
@ОЛЕГПУПКИН3
@ОЛЕГПУПКИН3 2 сағат бұрын
Уверен у тебя он ещё 5 лет ходить будет, потому,что у тебя есть понимание....У 95%его точно нет...
@usbmak
@usbmak 5 сағат бұрын
Дякую за відео, дуже інформатвне!
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Дякую за коментар і перегляд!
@ОЛЕГПУПКИН3
@ОЛЕГПУПКИН3 2 сағат бұрын
Но 95%думают,что если в нем 13в,то он полностью заряжен....На а агм контролить в принципе не возможно получается 😮Я же не думаю,что человек уже купит ,, хороший,,толпу 100 агм,пирометр к ней,и после первого разряда банки гарантийные поодкрывает, чтобы понимать 😂,а через месяц он будет пытаться его вернуть по гарантии,а через 2 здаст в чермет😂😂😂
@IMagirus
@IMagirus 2 сағат бұрын
Справа більше не в тому що інвертор це "аварійне живлення", а в не відповідності типу акб, на роботу з яким розрахований інвертор. Якщо б це був agm акумулятор, то я б навіть сказав би 13.4 буферного - то забагато. В мене на котлі стоїть щось схоже від logicpower, то тут 28.8 основний заряд і буфер 27.6. От тут прямо ідеально для EFB. І ліфер можна поставити, що я і зробив у паралель. Якщо поставити кальцієву авто акб, то на 13.8 В вона дійде до повного заряду 1.28 г/см3 за 1 тиждень, що прийнятно аби зайвий раз не кип'ятити. А от агм ставити не варто - тільки там де буферне максимум 13.3.
@ВладиславРудов-м7щ
@ВладиславРудов-м7щ 5 сағат бұрын
Блин. я вот где то в подкорке понимал это, вы подтвердили. Дуже дякую за видео.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Дякую за перегляд))
@ЮрийЛавриненко-ю8ф
@ЮрийЛавриненко-ю8ф 6 сағат бұрын
Проще говоря, необходимо изменить алгоритм заряда и это вполне реально. Думаю Шунт вполне поможет в истории активного использования батареи при зарядке. Вполне реально и автоматизировать этот процесс. Вы слишком быстро пролетели бирки батарей. И не до конца углубились в процесс зарядки инвертором. Всё можно рассчитать и действительно изменить алгоритм заряда батареи. Но видео вашего канала всегда интересно глядеть. И гораздо интересней когда понимаешь что вы исследуете. Спасибо большое за вашу работу. Но обещались как то о больших батареях исследования показать. А воз и ныне там... Ожидаю более года.🤔 Большие, - это от 180 и выше ампер час.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Та все реально, якщо захотіти. Але чи варте то часу і зусиль і витрачених коштів? Все пізнається у порівнянні. Як саме треба було поглибитись в процес зарядки інвертора? Дякую і вам що дивитесь і коментуєте! З приводу великих АКБ є декілька моментів - вони нічим не відрізняються від маленьких. Колега вже знімав відео про обслуговування 140-го здається. До пиляння поки ще не дозріли бо великий акумулятор - більше клопоту.
@ЮрийЛавриненко-ю8ф
@ЮрийЛавриненко-ю8ф 5 сағат бұрын
@akb.kramnyca Я говорю что много мозга не нужно, вцепить лампочку нагрузки между клемами батареи. Тем самым будет исполнять роль шунта. Но и перекопать схему инвертора, а именно... Схему зарядки, это процесс максимум неделя времени, - после основной работы. То бишь изменить ключ порога перехода с основного заряда. Кстати, и китайцы сами некоторые переделывают это. Но в любом случае вам большая благодарность. Я реально понимаю сколько вы своего жизненного времени тратите на одно видео. А с большими АКБ есть разница и во многом. Вы в инверторе использовали режим на 5А, на 10 совершенно показания другие будут. Когда испробуете, тогда сами убедитесь.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Річ у тім що я робив як раз два відео. Перше просто пішло не так як хотілося. Іноді буває що малюєш собі план, а воно все іде не за планом. Тому треба переробляти. При використанні саме 10А в цьому інверторі результат майже однаковий. Пробував. Напруга набирається 14,0В і так само перехід у буфер, густина не встигає зреагувати. З приводу лампочки згоден, це рішення яке може допомогти але це теж не 100% варіант нажаль. Колупати схему інвертора це вже якщо знаеш що робити. Я не електрик, тому це не для мене.
@ЮрийЛавриненко-ю8ф
@ЮрийЛавриненко-ю8ф 5 сағат бұрын
@@akb.kramnyca нужно лишь найти стабилитрон на 14в и заменить его стабилитроном на 16 вольт. Я когда-то игрался с этим, всё вышло. Достигая 16 вольт, плотность электролита становится 1,28 и перемешивается. Инвертор уходит на поддерживающий режим. И для этого не электрик, а электронщик нужен. Или его знания✌️😜
@Bonifatcii
@Bonifatcii 4 сағат бұрын
З лампочкой- це дійсно цікаво, можливо є сенс це робити періодично робити для дозаряджання акума
@carte-noire
@carte-noire 2 сағат бұрын
Гарна робота!
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 минут бұрын
Дякую)
@Fima_Stolzmann
@Fima_Stolzmann 5 сағат бұрын
Вмене такий подібний вольт польска2.0кватт, на 24 вольта. десь читав що там зарядке вооще не зарядка. щось подібне і в мене. тільки агм стоять. коли були літом відключення то десь так само і було. а що буде якщо припустимо я до такого інвертора підключу лифер 8 с на 24 вольти с бмс чи там хочь є бмс на блютуз і можно бачить як йде заряд. і ліферу не потрібен пітримуючий заряд. я вже купив нано 20 і дозаряжаю без інвертора. це допомогло. Чи краше під ліфер купити нормальний інвертор де більше можливостей регуліровки.
@ingulesko1849
@ingulesko1849 2 сағат бұрын
Такі запитання ставте на профільних каналах. Ви вже доволі багато корисного і просунутого закупили (смарт - bms, інвертори і т. ін.), що передбачає якісь базові знання про те все.
@Fima_Stolzmann
@Fima_Stolzmann Сағат бұрын
@@ingulesko1849 питання в тому що не то що я закупив а в тому що в вольтпольська не зовсім звичайна зарядка. тому є критичний недозаряд. при чьому не я такий один. подібні інвертери вбивают акумулятори так і є. алеж хімія в ліфері по іншому. алеж зарядка в вольтпольська недроблена. не знаю як у інверторах під ліфер правда.
@igorbarva7128
@igorbarva7128 5 сағат бұрын
Дякую. Ну дуже цікаве відео)
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 4 сағат бұрын
Дякую і вам)
@ОлександрМасло-т3е
@ОлександрМасло-т3е 3 сағат бұрын
Чи можна зарядити у режимі ремонта тією китайською зарядкою акумулятор у тому стані з низькою густиною?
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 2 сағат бұрын
Залежить від того, який алгоритм заряду заклав виробник в той режим ремонта. Зазвичай на практиці режим ремонта в недорогих зарядках це типу короткі імпульси заряду з паузами. Можливо там інші пороги відключення, я не можу говорити за всі такі зарядки, бо треба перевіряти по факту кожну таку зарядку окремо.
@ОлександрМасло-т3е
@ОлександрМасло-т3е 2 сағат бұрын
@akb.kramnyca в режимі ремонту там напруга може бути в районі 16 вольт з імпульсами в діапазоні 7-12 ампер залежно від моделі зарядного пристрою. Але процес заряду обмежений 8 годинами. Дивився непогане відео де чоловік підключав дуже цікаво способом до комп'ютера і робив запис заряду через графік. Бо через мультиметр не можна було зрозуміти точну напругу і струм заряду так як вона імпульсна, а не стабільна. Всерівно було б цікаво чи підніметься густина електроліту після відновлювального режиму (звичайно у такого як на відео акумулятора, без сульфатів)
@smert_rashistskiy_pederacii
@smert_rashistskiy_pederacii 5 сағат бұрын
Наче основна ідея й так була відома та "на поверхні" (про те що інвертор+звичайна АКБ то лише для аварійних, а не частоповторюваних вимкнень), але це не відповідає на питання що робити у цих випадках. Я пару раз питав ChatGPT / Claude / Gemini про це і відповіддю завжди була порада використовувати не 1 шт., а кілька свинцевих АКБ, відповідно до навантаження. Так, мені було сказано що під приблизно 150-200 Вт навантаження на котлі треба не 1 шт., 75 Аг АКБ а 3.5, тобто 4шт. Це вбереже АКБ від швидкого старіння та зносу. Моя ж ідея замість кількох купити 1 шт 200Аг вочевидь потерпіла фіаско, бо за місяць АКБ втратила ємність безповоротно. То ж вам тепер є ідея дослідити і цю "схему": як 4 АКБ будуть розряджатися, заряджатися, втрачати ємність під час повторюваних вимкнень. Звісно, 4 АКБ за ціною це вже 1-2 LiFePo4, але буває так, що зараз вони є і ціна хороша, а потім їх ніде нема потрібного розміру та ціна може сягнути небес, тому ця схема/варіант теж мають право на життя гадаю.
@Bonifatcii
@Bonifatcii 4 сағат бұрын
Так яка різниця 4 по 50А, чи один на 200А? Якраз про це і було в відео: Все одно вони не будуть дозаряджатися до кінця, і буде навіть гірше, бо почнеться розбиланс, і ДБЖ швидше перейде в буферний режим
@smert_rashistskiy_pederacii
@smert_rashistskiy_pederacii 3 сағат бұрын
@@Bonifatcii Суть у кратному перевищенні потреб. Щоби не розряджати сильно. Щоби струм заряду не був зависоким і так далі.
@ingulesko1849
@ingulesko1849 2 сағат бұрын
При паралельному підключенні про який "розбИланс" мова?
@ingulesko1849
@ingulesko1849 2 сағат бұрын
Цікава у вас розмова з ШІ вийшла. Ви йому про індики, а він вам про кури дикі? Або ви самі слабо доганяєте суть проблематики , що описується в ролику?
@smert_rashistskiy_pederacii
@smert_rashistskiy_pederacii 49 минут бұрын
@@ingulesko1849 взагалі не доганяю! Вже користуюся 2 інверторами кілька років та 4 чи 5 акумуляторами і все ніяк... А Ви навчиться для початку хоча б адресувати відповіді на коментарі тим людям, на коментарі яких відповідаєте. Це не складно. Чи НЕ ДОГАНЯЄТЕ як?
@VolodymyrKrupa
@VolodymyrKrupa 4 сағат бұрын
Не всі Volt Polska мають такі налаштування алгоритму заряду. Наприклад, інвертор SINUS PRO 800 W (вимірював за допомогою шунта), до якого підключений AGM акумулятор ємністю 100Ah, розряджає його до напруги 11,4В (під навантаженням), а заряджає поступово зменшуючи струм (по мірі підняття напруги) до 14,28В, після чого переходить в буфер 13,56В. Так, 14,28В - це не 14,6-14,8В, до яких заряджають нормальні зарядки, але й і не 14,0В, до яких заряджає модель на відео. Для себе особисто вирішив, що придбати офф-грід інвертор, з зарядним струмом від мережі 40-60А, та ручними налаштуваннями, триступеневою зарядкою, є найбільш виправданим вчинком.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 сағат бұрын
Можливо в різних моделях одних і тих самих інверторів є сутєво плаваючі значення. Можливо залежить від партії. Бо що там змінює виробник, нам про це ніхто не скаже. У мене особисто був 800Е такий самий інвертор і 500Е... якись із них фігурував у деяких відео, то розряд був такий самий до 10,5 вольт.
@ВПархоменко
@ВПархоменко 2 сағат бұрын
У мене зарядний пристрій ВА-2. 1972 року випуску і всі алгоритми до сих пір працюють то що треба.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 минут бұрын
Це добре. А скільки там режимів?
@bodyanone5156
@bodyanone5156 4 сағат бұрын
У мене в в ДБЖ теж подібний алгоритм, але напруги 14.4, та 13.8 , але перехід від 14.4 до 13.8 залежить від часу заряджання, тобто якщо батарея заряджалася кілька годин то напруга 14.4 ДБЖ буде тримати довше, що трохи погано якщо використовувати lifepo4 з ДБЖ, але нормально для інших типів батарей (13,8 трохи висока напруга і батарею прийдеться швидше міняти, ніж при 13.2 в режимі без відключень світла)
@ingulesko1849
@ingulesko1849 2 сағат бұрын
У вас в ДБЖ інша схема і прошивка, дещо краща, та все-одно недопрацьована до прийнятного, і скоріше там перехід залежить не від часу, а від дельти падіння струму. Для ліфепо батарейки реально треба допилювати внутрішню схему зарядки, щоб зменшити верх. пороги обм. по напрузі, або ставити модуль контролера заряду і виставити все по ЛБЖ і норм. тестеру.
@bodyanone5156
@bodyanone5156 2 сағат бұрын
@@ingulesko1849 можливо, поки в літію змінив верхній поріг, але поки не тестував, лише заряджання вимкнув, хоча можливо зменшу поріг до 13.9В, або десь так, щоб через програму не перемикати
@СергійСвинарьов
@СергійСвинарьов 3 сағат бұрын
Вподобайка 💯%
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 сағат бұрын
Дякую!
@AScorpius79
@AScorpius79 5 сағат бұрын
Дякую за працю
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 4 сағат бұрын
дякую за перегляд!
@b_o_d_y_a1828
@b_o_d_y_a1828 2 сағат бұрын
Ну, а як тоді зберігати акумулятори, коли немає відключеннь світла? При буферному режимі 13.6 В наливний акумулятор очевидно "сохне", а що тоді буде з геливим? Він же запечатаний
@kuzzznec
@kuzzznec 4 сағат бұрын
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 сағат бұрын
👍🤝
@berlinqwerty8675
@berlinqwerty8675 5 сағат бұрын
Я так зрозумів,що якщо залишити аккумулятор на автоматичній зарядці на день/два дні при малому струмові,то для аккума тільки добре буде?
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Дивлячись при якій напрузі. Якщо це буфер 13,5В типу, то не має нічого поганого статись. Якщо це день\два то мільйон відсотків що нічого не буде. Є теорія що якщо акум буде в буфері стояти місяць чи більше... коротше довго, то все одно вода буде випаровуватись потрошки. Але це теорія. При великій напрузі може википати активніше, тут вже треба розбирати кожну ситуацію окремо.
@berlinqwerty8675
@berlinqwerty8675 5 сағат бұрын
@akb.kramnyca Аккум в мене закритий VARTA,зарядка китайська десь 13.5В в буфері и видає.
@ingulesko1849
@ingulesko1849 40 минут бұрын
Коли ваша автоматична зарядка заряджає банальним 2-х, 3-х , 5- ступінчастим алгоритмом з обмеженням макс. до 15.2v (в кращому вип.), або ви ніяк не коригуєте процес за цей час, то буде - безсенсова втрата часу.
@exi3074
@exi3074 Сағат бұрын
Блимала) Індікатор блимав)
@mishatrubnikov6280
@mishatrubnikov6280 3 сағат бұрын
Вольт польска литий ферум перезаряжає кислоту и гель нормуль заряд 14.4v бустер 13,8v
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 минут бұрын
Далеко не все зрозумів що ви мали на увазі)
@oleksandrchercasov1816
@oleksandrchercasov1816 Сағат бұрын
Скрипач (Volt) не нужен😀
@KKooss8
@KKooss8 5 сағат бұрын
а якже гарантія на акумулятор 3 роки? якщо він сульфатнеця за півроку рік, запитав я в магазині, відповіли мені що поміняють по гарантії після перевірки 😊
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 4 сағат бұрын
стандартна гарантія на акумулятори це обрив електричного ланцюга і замикання банки, тобто заводські дефекти. Хто дає гарантію на експлуатаційні вади?
@ВасильШишка-ц7с
@ВасильШишка-ц7с 11 минут бұрын
В нормальних інверторах налаштовуються параметри заряду, але більшість справді заряджає погано..Є ще варіанти, коли навпаки тривалий перезаряд
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 минут бұрын
Ну от якщо є чутливі налаштування то певно шансів більше на нормальну роботу збірки
@vladimirabramov8197
@vladimirabramov8197 Сағат бұрын
Може це просто поганий гібридний інвертор? Чому від заряджає лише до 14в? Назва не відповідає відео
@mishatrubnikov6280
@mishatrubnikov6280 3 сағат бұрын
А розряжае це чудовисько акум до 10.8v що вбиває гель за 6 місяців власний досвіт
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 4 минут бұрын
Поки у нас зафіксовано рекорд вбитого "типу" гелевого акумулятора це півтора місяці
@karolus1
@karolus1 5 сағат бұрын
Akumulatory WET CaCa absolutnie nie nadają się do pracy cyklicznej. Każde kolejne głębokie rozładowanie przyspiesza degradację.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 4 сағат бұрын
Korzystam z tłumacza. Praktyka pokazuje, że AGM i GEL też się nie nadają... Na razie najlepszym rozwiązaniem jest lit. Chociaż tanie akumulatory WET w niektórych przypadkach żyją dość długo. Zależy to od wielu czynników.
@ingulesko1849
@ingulesko1849 Сағат бұрын
Я б сказав, що "przyspiesza degradacje" не так чергові глибокі розряди ( мають же бути хоч якісь найпростіші схеми контролю за падіннями напруги при цьому, і такі захисти в інверторах та в багатьох інших нагрузках здебільшого є), як відсутність після таких розрядів адекватних повних зарядів, що не дають накопичуватись сульфату, і вимикають зарядну схему від батареї в потрібний момент. А для циклічного режиму роботи існують стаціонарні тягові Pb кислотні WET батареї.
@AndrewShevchuk
@AndrewShevchuk 3 сағат бұрын
Постійний презаряд, ще викличе деформацію електродів, з усіма наслідками. Цю деформацію, часто помітно в області борнів батареї.
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 3 сағат бұрын
На таких низьких струмах деформація? Я ще розумію при стартерних навантаженнях...
@AndrewShevchuk
@AndrewShevchuk 3 сағат бұрын
@akb.kramnyca Так. Розбухає позитивний електрод і видавлює весь пакет. І тут мова не про силу струму заряду, а про кінцеву напругу комірки, яка заряджається. Якщо займаєтесь акумуляторами, то дивно що такого не знаєте. Це легко перевірити, приклавши пластикову банківську картку в області борнів батареї - деформація буде добре помітна при хронічному перезаряді.
@Evgen2024youtube
@Evgen2024youtube 5 сағат бұрын
Яке ж щастя мати свинцевий акб
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
щастя чи ні, але для автомобілів поки що кращої альтернативи ви не знайдете ще років певно з 20... якщо не більше. А от для резервного живлення ми вже давно показуємо і розказуємо що це не дуже хороша ідея...
@Evgen2024youtube
@Evgen2024youtube 5 сағат бұрын
@ ну інвертор ставиться не в автомобілі .
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Можливо я вас не так зрозумів. Я мав на увазі що вже два роки тягнеться ця епопея з акумуляторами і інверторами. Купа людей не розібрались, накупляли щось, у них це все "приїхало", а зараз ті люди часто пишуть що свинець це вже минуле. Бо перейшли на літій. Що і треба було робити від початку)) Для інвертора свинець це дійсно як ви влучно написали "щастя" а для авто, це дійсно едине адекватне рішення.
@Evgen2024youtube
@Evgen2024youtube 5 сағат бұрын
@ так начебто вже є літій якийсь стоїть в авто . В теслах замінили свинцевий 12 в на літій . Можливо там підігрів є .
@akb.kramnyca
@akb.kramnyca 5 сағат бұрын
Так літій вже давно ставлять на авто. Були такі випадки на практиці. Ті люди сильно засмутились взимку... Я про бензинові авто кажу і використання літію як стартерного. З приводу електричок, зовсім інша історія. Я не враховую основну батарею, бо то заводська збірка і це майже як двигун в звичайному авто. Тому там все серйозно. А от додаткові акумулятори в тій самій тесла 99% стоять свинцеві. Уже не раз купляти.
Відновлення акумулятора AGM з 5-ти вольт
15:25
АКБ Крамниця
Рет қаралды 20 М.
Мясо вегана? 🧐 @Whatthefshow
01:01
История одного вокалиста
Рет қаралды 7 МЛН
BAYGUYSTAN | 1 СЕРИЯ | bayGUYS
36:55
bayGUYS
Рет қаралды 1,9 МЛН
Мен атып көрмегенмін ! | Qalam | 5 серия
25:41
Мясо вегана? 🧐 @Whatthefshow
01:01
История одного вокалиста
Рет қаралды 7 МЛН