У меня крайняя банка отстает по плотности на 0.02 г/см3 можно ли ее подтянуть зу Орион PW 325 ?
@OlegShinkarenko197723 сағат бұрын
Доброго здоров'я. У моїй сонячній станції здані в утилізацію свинцево-кислотні акумулятори 12В в паралельному з'єднанні на 620А (60А, 65А, 70А, 74А, 80А, 100А...). Реально близько 100А на інвертор іде (плитка 1кВт працює), а потім інвертор вже не вмикається, бо розряд до 10В. Після припинення роботи інвертора напруга 12,2В на акумуляторах. Думаю акумулятори відновити по черзі зарядом-розрядом, щоб збільшити ємність. Дякую за добру ідею.
@akb.kramnyca9 сағат бұрын
Нема за що, дякую що дивитесь)
@thesvalker3720Күн бұрын
Решается просто после разряда до 10.5 доразряжаете снова до 10.5 но током в 1 ампер Далее на заряд и емкость вернется
@akb.kramnyca9 сағат бұрын
Якби ж все дійсно було так просто, то цим методом вже давно всі користувалися б. Пробували. І ще пробували повертати ємність десятками інших різноманітних способів. Поки безрезультатно.
@Robert7449Күн бұрын
Кальцієві акумулятори не мож розряджати ниже 12в
@thesvalker3720Күн бұрын
Залейте электролит по уровню как в обычный и такой же плотности как у автомобильных Интересно сколько прослужит?
@akb.kramnyca9 сағат бұрын
Він не може вже служити, бо у нього ємність впала зі 10 АГ до 5 АГ. В такій ситуації жодне лікування не поверне акумулятору його початкові 100 АГ.
@thesvalker3720Күн бұрын
Куда емкость делать не понятно Вроде дефектов нету же
@akb.kramnycaКүн бұрын
Так. Неясно. І таких випадків з однаковими симптомами доволі багато.
@thesvalker3720Күн бұрын
Это сколько лет ему что уже так?
@akb.kramnyca9 сағат бұрын
Акумулятору Вентура на момент розтину, якщо не помиляюсь було щось близько двох років. За словами людини яка його нам здала в утиль.
@oleksandryankovskiyКүн бұрын
Добрий вечір.Вам потрібно відкалібрувати конвей,бо він занадто завищує показники напруги при тестуванні.То робиться за секунди часу)І ще питання,скільки продивився Ваших роликів,не бачив,щоб використовували заряд 16.5в.Вважаєте його шкідливим?Я коли купив собі нано,то в автоматичному режимі думав,що він буде доходити до такої напруги,а виявилось далеко ні,15 всього.Алгоритм заряду в автоматичному схожий з бережком,також імпульсами,але там нзз виставляється для са/са 16.5.
@thesvalker3720Күн бұрын
Явно та одна банка скорее всего та у которой вздутие на корпусе Там оторвались пластины
@thesvalker3720Күн бұрын
15:51 Что то произошло внутри Боковая стенка вспучена
@thesvalker3720Күн бұрын
Когда открыли пробки вид пластин как у разряженного в ноль аккумулятора что странно если он был всегда на ибп
@ОлександрБорисенко-ь1рКүн бұрын
RITAR DG 65 (гель, глибокий розряд) помер через 1,2 року, хоча працював у буферному режимі й не розряджався повністю. Коли залишився лише на 20 хвилин роботи циркуляційного насоса (46 Вт), вирішив реанімувати. Розкрив, долив дистильовану воду, заряджав саморобним трансформатором і інтелектуальною зарядкою Hyundai 400 - безрезультатно. Відставив на 1,5 місяця, потім знову долив воду, розрядив до 8В автомобільною лампочкою 21 ват (42 год). Від'єднав навантаження і за 5 хв напруга відновилася до 11В, за 30 хв - до 12В. Потім заряджав Hyundai 400 (4А), повний заряд (65 А·год) тривав аж 30 годин. Після цього на безперебійному живленні котла (насос 46 Вт, плата 2-3 Вт, турбіна 60 Вт, працює не постійно) видав 6,5 год автономної роботи, хоча раніше тримав лише 20 хв. Висновок: долийте воду, дайте АКБ відстоятися. Сподіваюся, комусь допоможе! Слава Україні!
@akb.kramnycaКүн бұрын
Кожний наступний розряд зачасту показує менше ємності, причому деградація як повертається з кожним навантаженням. Прослідкуйте за поведінкою вашого, можливо у вас не буде просідати
@ОлександрБорисенко-ь1рКүн бұрын
@@akb.kramnyca Згоден. Було так само, при кожному новому заряді ємність зменшувалась, ось я його ї закинув подалі з очей. А через 1,5 місяці згадав. І вже не сподівався ні на який позитивний результат. Скоріш за все треба час щоб вода розбавила гель у всьому об'ємі акумулятора. Причому коли тільки добавив води, акумулятор підкипав при зарядці, навіть зривало гумові кришки. Зараз не кипить.
@KronFlint2 күн бұрын
Денис, Александр, огромная просьба! Если не выкинули конверты от распиленного неработавшего аккума, прошу перепроверить ранее проводенный вами эксперимент с наливанием электролита в конверт от поработавшего аккума. Всеми уважаемый Руслан К не верит, что новый не будет пропускать электролит. Старый, отработавший, он допускает, что поры конверта забиваются и он перестаёт пропускать электролит. Только он не делает различия, как поведёт себя материал конверта при зарядке и в состоянии разомкнутой цепи. Спасибо!
@akb.kramnycaКүн бұрын
Доброго. Це Денис. Я вам з усією відповідальністю заявляю, що сепаратори ні нові, ні старі не пропускають електроліт. Я вже робив цей тест і приймати участь в псевдо-естафеті і доводити щось всіма поважному пану руслану я не збираюсь, оскільки він усе одно не повірить, ви хоч тисячу тестів зробіть і покажіть це у відео. Він потім що, випустить своє відео де скаже "ой ну вибачте, дійсно, я помилився а ті хлопці були праві"?)) Вам як старому і активному підписнику з поваги можу передати пакет пластин з сепараторами. Є розпиляні Forse 50 та Exide 72, які були у відео і не стояли на машинах. Хіба лише в розпиляному вигляді вони вже декілька років стоять у нас в офісі на постаменті, сушаться))) Планую через місяць накопичувати відео для нових розтинів, але нових акумуляторів там не буде. Якщо ви особисто хочете перевірити пропускну здатність сепараторів, то подзвоніть по телефону з нашого сайта, попросіть Дениса, скажіть що ви з ютуба і вам потрібні сепаратори. На мене дуже легко потрапити.
@KronFlintКүн бұрын
@@akb.kramnycaДенис, спасибо огромное! Я вам, ребята, верю, перепроверять не будем. Действительно, доказывать что-то уважаемому руслану смысла нет, не поверит. Все люди могут ошибаться, заблуждаться, самоутверждаться. Но адекватные люди признают свои ошибки и заблуждения, а некоторым это не свойственно. Спасибо вам, Денис и Александр, за познавательные видео, за тщательно-выверенную подачу материала. Ждём новых видео! 🤝
@bogdan27772 күн бұрын
Один в один моя ситуація. Ставлю на розряд, то тримає 1 годину струмом 4 а, потім різко провал до 10,4в. Рідний на авто пропрацював 7 років. Потім брав Весту на - пропрацював 8 років на авто. Купив Весту у 2018- пропрацювала 4 роки на авто. Пішов знов купляти весту у сумному 2022му - не було в наявності, взяв Force жовтий. 2 роки - і здох. Заряджений, напруга є, але 10 хвилин послухаю музику в машині і не працює стартер. Якраз закінчився гарантійний термін. Міряю напругу між банками - то скрізь 2,05, а між 1 і 2 - 0,2в. Закоротило десь Вчора вирішив більше не есперементувати з українським виробником і взяв exide premium. А якби нормально було з якістю, я б з вести не злазив ніколи
@Robert74493 күн бұрын
Може гелеві кращі в цьому плані
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Ні, гелеві як показує практика явно гірші. І вирішити проблему що тих що інших зовсім не виходить
@oleksandryankovskiy4 күн бұрын
Викрутка для корків акб саморобна чи продається?
@akb.kramnyca4 күн бұрын
Саморобна, не дуже довгі вушка, але й трапляються пробки під які навіть ця викрутка великувата. Саме цю підганяли під істовські пробки
@oleksandryankovskiy4 күн бұрын
@akb.kramnyca зрозумів,дякую.Думав підфортило,і можна купити готову)Вони то є в продажу,але повністю пластикові,і типу ключиком зроблені,на аліку десь бачив.Але саме проблема то з агм,там приходиться помучиться,і корки звісно після того зовсім не товарного вигляду.Також професійно займаюсь акб.Ще й ніби поряд.Ви з Житомира?
@akb.kramnyca3 күн бұрын
@oleksandryankovskiy Для агм і таких гвинтоподібних пробок я в основному використовую круглогубці тонкі, буквально дві цятки ставлю на пробці щоб зробити невелике заглиблення і викручуються без пошкоджень, незручні пробки але просто так їх мало хто відкриває ) Так, особисто я працюю в Житомирі , а напарник в Києві (той що займається розпилами)
@игорьчуприна-ч4я4 күн бұрын
В розрядженному акб кислота знаходиться в пасті тому і вага більше
@akb.kramnyca4 күн бұрын
Відповідь не зовсім правильна) ви дечого не врахували.
@IvanIvanov-wr5vl4 күн бұрын
Подяка за контент, ще корисно перевірити чи прописана саме ця батарея в блоці управління АКБ автомобіля, є ймовірність заміни без прописування і як наслідок некоректне заряджання.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Дякуємо що дивитесь. Заради цікавості два таких ідентичних авто, BMW X5 E70 3.0 TDi... один прописали, а інший просто замінили. Рік експлуатації приблизно і обидва недозаряджені. Не впевнений що прописуючи акум буде суттєва різниця, але така от картина спостерігалась
@ФедорОст6 күн бұрын
Ситуація таж сама рік роботи і все. Тримає годину освітлення і все відключається. Працює в парі з дбж powermat 800 вт.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
У мене також є в особистому користуванні павермат, все непогано але дозаряджаю стороннім зарядним, вбудованої зарядки не достатньо
@СтаніславПоляков-к4ж6 күн бұрын
Акб нада вписувать еслі в мозги заміну Акб делать
@akb.kramnyca6 күн бұрын
Саме в цю машину не треба прописувати. 2011 рік
@СергейМатвейчук-ы5ч7 күн бұрын
Дуже дякую.
@akb.kramnyca7 күн бұрын
👍🏻
@СергейМатвейчук-ы5ч7 күн бұрын
Дуже дякую за відповідь.
@akb.kramnyca7 күн бұрын
👍🏻
@АлексейПономарев-ы4у7 күн бұрын
спробуйте глибокий розряд великим током,0,1с та до нуля вольт,потім заряд асинхронним методом малими токами,нещодавно підняв лві батареї АГМ,нові,вбиті на інверторі,жодний інший метод не допомагав,ємність в одній була 4 ампергодини,в іншій 6,ані додавання води,ані усі інші стандартні методи не допомогли,батареї я вже списав,але вирішив спробувати переполюсовку,після повного розряду навантаженням треба доразряджати лампочкою,а в мене згоріла,виявив я це майже вночі,тому вирішив зарядити батарею назад,поки лампочку знайду,після цього батарея віддала десь 39 ампер до 10,5 вольт,це та,яка давала 4 ампери,спробував на другій такій самій-результат повторився,38 ампер,том гадаю що метод дієвий,треба ще пару спроб зробити,але в мене клієнтура трошки інша,подібних випадків небагато ,на інвертори я клієнтам ліфери рекомендую,але Ви можете спробувати,якщо допоможе-знімете відосик,цікаво буде подивитись
@akb.kramnyca7 күн бұрын
Ви після переполюсовки повертали полярність як було чи лишали розвернуту і заряджали?
@АлексейПономарев-ы4у6 күн бұрын
@@akb.kramnyca зазвичай після переполюсовки я заряджаю в обратній полярності,потім переполюсовую назад в нормальну,якщо в переполюсованому стані акумулятор набирає пристойну ємність-він й нормальній набере багато,але в цьому випадку до переполюсовки не дійшла справа,після повного розряду навантаженням треба доразряджати лампочкою,поки не погасне,потім треба заряджати в переполюсованому стані знов через лампочку,один з проводів зарядного підключається через лампочку,знов заряджаєте поки лампа не погасне,тоді вже можно вмикати напряму,але в цьому випадку виявилось що лампочка в мене згоріла,швидко дістати іншу не було можливості,тримати батарею в глибокому розряді я не хотів,тому вирішив пізніше провести процедуру,а поки зарядити,поставив асінхронний заряд малими токами,заряджалося майже дві доби,це здивувало,бо остаточна ємність була 4 ампергодини,зробив контрольний розряд,отримав 39 апмер до 10,5 вольт,тому вирішив переполюсовку вже не робити,повторив процедуру з другою батарейкой,яка працювала в парі з цією та ємності там також було 6 ампергодин,отримав такий самий результат,38 ампер,переполюсовка може вбити батарею,замикають вони досить часто при цьому,тому цей метод-"останній довод королів",коли втрачати нема чого,або викинути одразу,або спробувати та викинути,якщо не вдалося,зараз "граюся" з звичайною батареєю Бош,із 100 ампер віддавала лише 2,5,поки метод не допоміг,розкачав аж до 5 ампергодин,тому це не панацея,але з АГМ свіжими вдалося,тому й Вам варто спробувати.
@СергейБорисов-ъ1м8 күн бұрын
А вы уверены что там пластины из свинца?Разобрав китайское чудо был удивлен!Пластины из железа с покрытием свинцом!
@akb.kramnyca7 күн бұрын
І цій батареї ми взагалі не впевнені тому як вже бачили замість свинцю скляні болванки у вигляді пластин щоб ваги додати, що тільки не бачили. Розріжемо та подивимось
@СергейМатвейчук-ы5ч8 күн бұрын
Добрый день. Можно ли АКБ CA/CA поднять плотность 0,5 А и 15 V если можно то как?
@akb.kramnyca7 күн бұрын
Доброго дня. Якщо у вас зарядний пристрій має лише 0,5 А силу струму то також можна цим зарядити батарею, просто довно буде тривати сам процес. Пристрій подає 15 вольт і струм по маленьку тече, періодично міряєте густину і чекаєте на результат. Навіть 200 міліампер якщо тече то акумулятор зарядиться, тільки довше чекатимете
@СергейМатвейчук-ы5ч8 күн бұрын
А конкретней можно обьяснить, пусть будет долго
@akb.kramnyca7 күн бұрын
Я думав ви питали чи можливо зарядити, а не як саме тому відповів коротко. Якщо у вас подається напруга на акб 15 вольт і сила струму 0,4 ампери то ви просто чекаєте допоки напруга на клемах не досягне 15 вольт рівно і струм почне падати. Чекати поки не впаде до 150-200 міліампер. Міряєте густину і якщо норма то вимикаєте, якщо недостатньо то чекаєте далі.
@КириллСмернов-п8п8 күн бұрын
Супер ну и заморочились хопокы.!?🤣😇
@СергейМатвейчук-ы5ч8 күн бұрын
Можно ли зарядить CA/CA силой тока 0,4 а. и напряжением 15 в.?
@akb.kramnyca8 күн бұрын
Легко, але довго.
@ВладимирВетров-м3н8 күн бұрын
Не треба пуляти буковки на єкран, це немождиво дивитись.
@akb.kramnyca8 күн бұрын
Кому як... Всім не вгодиш
@romannemo61448 күн бұрын
Круто! Одне питання цікавить: в чому сенс замірювання густини на різній висоті в тій посудині на вагах? Судячи з відео, вона друга по порядку посудина в якій опинився електроліт, так що він вже, як мінімум, двічі встиг перемішатись. Чи не було б більш логічним якоюсь довгою соломинкою набирати електроліт для заміру з різної висоти ще з самого акумулятора?
@akb.kramnyca8 күн бұрын
Був би сенс, але пластини не дадуть вам опустити соломинку. Це одвічне питання перемішування електроліту яке тут доволі часто піднімається в коментарях. Зараз ми дізнались що перемішування фізичним методом (наприклад якщо доьре потрясти акумулятор як тут бувало радили) працює добре. А от перемішування струмом ще під питанням. Може колись дійдуть руки зробити такий тест більш докладно
@ВікторАнатолійович-х7ч9 күн бұрын
Круто!!! В мене такий же майже АКБ рік часу минув і от що...Я його експлуатував на лодочному електромоторі і завжди після лову я його ставив на зарядку зарядним Аида 11 там не має показів напруги але є амперметр то я ставив завжди на 2ампера бо нікуди не спішу і в режимі автомат ...Десь 30 циклів вже пройшов і все вроді ок...Але в мене є змога заглянути в нього і от що я там бачу він сухий ...Шпріцом по 20 кубиків добавив дистильованої води все одно сухо
@akb.kramnyca9 күн бұрын
🤝
@ostin10919 күн бұрын
Доброго дня. Яркий акумулятор поставити на гібридну сонату 2016 року? Ліва плюсова клема
@akb.kramnyca2 күн бұрын
У вас там швидше за все звичайний наливний акумулятор був встановлений. Тому вважаю люба імпортна батаея відповідного розміру корпусу буде хорошим вибором. Конкретно по брендам порадити важко, я б ставив або Varta або Exide. На моїх авто ці батареї доволі непогано себе показують
@killtimetv13719 күн бұрын
Вітаю. Підкажіть що краще обрати nano 20 чи Bosch C7 Більше схиляюсь до Bosch через легкість управління але не впевнений що він зможе відновити акб так як nano 20 Буду дуже вдячний за відповідь
@akb.kramnyca9 күн бұрын
Вітаємо. Це сильно різні пристрої якщо порівнювати. Якщо у вас задача відновити батарею то функціонал бош вам сильно не допоможе. Бош це звичайний зарядний пристрій, який має буквально декілька корисних функцій і доволі зручний, на цьому всі переваги закінчуються. Якщо у вас задача відновлювати або більш якісно обслуговувати акумулятори то звісно нано-20 буде кращим вибором
@NikaFroliva10 күн бұрын
В підтримку того що відбувається. Для руху відео. Дякую
@akb.kramnyca9 күн бұрын
Дякую, якщо відео рухається, це рухає мотивацію знімати ще)
@ВасильНемоскаль11 күн бұрын
Щоб відкрити пори такої батареї потрібно її заряджати гойдаючим струмом протягом тривалого часу. Таймінги позитивного і розрядного струму а також їх сила мають починатись із повільних і малих хвиль коливаннь балансу і поступово йде наростання сили струму і скорочення періоду коливаннь - добре коли одразу відома найпродуктивніша "частота і сила" гойдаючого струму ... але це потрібно провести багато експериментів з різними батареями . Дистильована вода має один мінус - зниження провідності електроліту зменшує ефективність його фізичного руху навколо зацементованих пор , але ефект розчинення компенсує цей негативний вплив... ідеально не повністю замінювати електроліт на дистилят , а просто понизити густину до 1.10 г/см. Ну і набратись терпіння потрібно - якщо батарея не посипалась , то її відновлення цілком можливе ... місяць-півтора ведення журналу "лікування хворого" і аналіз записів дають їжу для роздумів.
@akb.kramnyca9 күн бұрын
Така робота може проводитись заради цікавості ну і якщо звісно є необхідна кількість часу. Враховуючи ціну на такий акумулятор то звісно вже грає роль доцільність процесу. Поки батарея лишається у мене то звісно цікаво буде провести ще деякі маніпуляції і якщо якась дія спрацює то звичайно це буде плюс в скарбничку досвіду
@OlegShinkarenko197711 күн бұрын
Здрастуйте. У мене різних акумуляторів, які здали в утилізацію, на 400А у сонячній станції на 12В. Якщо розрядити-зарядити так само - збільшиться ємність?
@akb.kramnyca9 күн бұрын
Вітаємо. Не факт що КТЦ зможе збільшити ємність. Головне це довести кожну батарею до максимально зарядженого стану, в основі це має бути рівень і густина електроліту до показників 1,27 щоб зрозуміти що сульфати розчинені максимально
@OlegShinkarenko19779 күн бұрын
Якщо акумулятори заряджаються і розряджаються практично щодня - то десульфатація потрішки відбувається? Яка напруга найкраща для щоденного заряду від сонечка для залитих свинцево-кислотних акумуляторів?
@mr_labman12 күн бұрын
Дяка за відео, було дуууже цікаво.
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Дякую за комент та перегляд
@carte-noire12 күн бұрын
Один з найочікуваніших акумуляторів )) дякую!
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Дякую і вам. Колись хтось його просив але вже не згадаю хто саме...
@ЮкатанМоя12 күн бұрын
спецiалiсти оцiнюють стан акумулятору саме по кольору пластин. для цього не потрiбно нiчого розпилювати.Достатньо порiвняти зовнiшний вигляд пластин через отвори нового i деградованого акумулятора i все одразу зрозумiло.Спробуйте! Не треба гемору, що знайшов собi автор ролику.
@akb.kramnyca12 күн бұрын
При чому тут гемор? Чи по вашому суть відео лише в тому щоб подивитись на стан пластин бо ми такі тупі що не додумались зробити це через отвори? Ви серйозно?)))
@romannemo61448 күн бұрын
@@akb.kramnyca автор коментаря, мабуть, і до лікарів таких звертається, які по одному вигляду лікують все 😁
@ViktorG-uz9dr12 күн бұрын
Цікаво, чому одні виробники роблять необслуговувані АКБ з доступом в банки, а інші виробники - без доступу в банки?
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Бо є багато моментів із цим пов'язаних. Як економічних, так і технологічних. А далі все залежить від виробника і політики його виробництва. Наприклад (якщо робити АКБ без доступу): 1. менша відповідальність що хтось туди полізе і щось не так зробить. 2. Конкуренція в порівнянні з обслуговуваними АКБ, бо багато людей вірять що такі не википають. 3. Можливо замовляти кришки без пробок дешевше. 4. Якщо у вас лабіринтна кришка то це також бонус до технологій і так далі...
@ViktorG-uz9dr11 күн бұрын
@@akb.kramnyca дакую за відповідь👍
@РомаРоман-р3х12 күн бұрын
Здравствуйте моему аккумулятору 2 года...плотность 1.27 быстро заряжается и быстро разряжается..сульфатации нету банки чистые 12.5 показывает а под нагрузкой 10 вольт....какая может быть причина
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Вітаю. Не сходиться напруга з густиною. Фактичну ємність не міряли ?
@РомаРоман-р3х12 күн бұрын
@akb.kramnyca это как фактическую
@akb.kramnyca12 күн бұрын
@РомаРоман-р3х номінальна ємність це та що вказана на наклейці, а фактична це коли розряджаєте постійним струмом і вже скільки ампер годин отримаєте по факту до 10,5 вольт
@СергійНестерчук-щ4д12 күн бұрын
Старі пакети тяжчі тому що на них осіла кислота у вигляді сульфату.Це можна побачити по густині електроліту в старому 1,19 і в новому 1,30.
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Розумію. Але аж надто тяжкі)
@_ZUBR_12 күн бұрын
Круте порівняння! Дякую! У мене такий же акум.
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Дякую що подивились!
@bodyanone515612 күн бұрын
згідно чуток, чув що у нас виготовляють акумуляторні батареї під вигляд топли...
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Якщо набите око, то відрізнити дуже легко. Підроблювати акумулятори не дуже вигідно. Це не той товар де можна зрубати одразу багато грошей на підробках. Вони тяжкі, їх треба десь зберігати. Треба за ними слідкувати і ще багато всього...
@DrTexPro12 күн бұрын
Файно!
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Дякую)
@АлександрАлександров-ю6к7щ12 күн бұрын
Велика подяка за відео
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Дякую за перегляд!
@СергійТ-д4ъ12 күн бұрын
Різниця у вазі запчастин акумуляторів (пакетів та електроліту) зумовлена тим, що в старому кислота сидить в пакетах, а в новому - плаває в електроліті. Ну й самі акумулятори початково мають різну вагу (мабуть товщина намазок різна була). Десь вона трохи обсипалася, прилипла до корпусу... Потрібно було ще й корпуси зважувати і порівнювати, і перемички з клемами... То може й знайшлися б загублені грами.
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Корпуси однакові. Це факт. Перемички також стандартні. Там нема аж пів кіло різниці, це доволі відчутна різниця як для однакових акумуляторів. Вага кислоти тут ні до чого, тому що є відпочатку різниця у пів кіло у вазі акумуляторів. Кислота є в обох акумуляторах не важливо в якому стані. І все це при тому, що в новому АКБ ще й більше рідини було відпочатку. Розміри і кількість пластин однакові. Та я грішу саме на пластини. Можливо їх товщина була іншою, товстішою. Та яка вірогідність що я серед 72 пластин обрав саме 2 такі, які були тоншими бо опливли? Теж якось не дуже віриться.
@СергійТ-д4ъ12 күн бұрын
@@akb.kramnyca Ну от якщо б позважувати і порівняти всі компоненти старого і нового, то виявили б, в якому місці різниця. І тоді б вже це аналізували. А так, дані неповні, тому лишається гадати, а не аналізувати.
@ЕвгенийБукин-щ8э12 күн бұрын
В мене акумулятор ТАБ трудиться з 2019го року ,заряджаю в листопаді та в квітні після зимової експлуатації, щоб перемішувався електроліт то в кінці заряду ставлю 0,5 А струм ,та години дві легенько кипить доходячи до 15,5 -16 в. Із 60а/г залишилося 40 ,хочу поексперементувати наскільки його вистачить .
@akb.kramnyca12 күн бұрын
Зазвичай акумулятори за якими доглядають живуть куди довше. Навіть самі неякісні.