Дякую за роботу і терпіння! Еталонний канал з практичного обслуговування акамуляторів.
@BogdanZadesenskiy6 сағат бұрын
Спасибо
@tarasl.43458 сағат бұрын
Було б це відео раніше, можливо одразу б перейшов на lifepo4. А чому Ви казали, що небезпечно залишати на ручному 14,8. Здається в інших відео такий підхід дозволяв відстаючій банкці підняти ємність? Шкода, що в кислотниках немає внутрішніх балансирів між банками.🤐 відео - моя повага. Чекаємо наступні
@Resident6666614 сағат бұрын
крутий контент, дякую друже за роботу. чекаю тест звичайного кислотника.
@akb.kramnyca13 сағат бұрын
дякую, я і сам його чекаю)
@a-3am31315 сағат бұрын
Спасибо за способ просветки фонарём.А то бы я угробил акб.АКБ VARTA D43 23г выпуска и зиму еле пережил.Уровень эт-та в идеале,пластины чистые.Я думаю в машине где-то утечки,потому что последний акб резко здох.Просто нету тестера акб,дороговато для простого водилы.
@MainQuestion_UA23 сағат бұрын
Кінцівка була шедевральна, аплодую стоячі. Дивно, що випробування не враховували перевірку внутрішнього опору. Чи автори роликів про нього не знають?
@akb.kramnyca12 сағат бұрын
Дякую. Початковий опір 4,74. Кінцевий 10,75. Так метушився я з тим відео, щоб продумати все і ніде не налажати, що про опір взагалі забув.
@АндрійМузиченко-х6бКүн бұрын
Відео чудове з точки зору діагностики АКБ. Але причина виходу з ладу не визначена як на мене. Не вистачає висновку. Хто або що винно? Чи то брак АКБ, чи інвертор не так заряджає? Чи струм заряду обрано невірно. Як на мене то 10А норм струм для 96 Аг АКБ. Алгоритм заряджання вірний. В коментарях йде мова про недозаряд. То це прямо суперечить тезі, що струм завеликий. 5 амперами недозаряд буде ще більшим. Глибокий розряд. Чи глибокий розряд винен. То тоді має бути рекомендація на вищу уставку по нижнй напрузі розряду. А так, получаєтьсч як у відомій пісні. «Все понятно, но что конкретно?»
@ihorpatsay2531Күн бұрын
Титанічна робота! Шкода, що не можна більше однієї вподобайки поставити
@akb.kramnyca18 сағат бұрын
Дякую
@user-gorikКүн бұрын
если белые хрусталии это уже виделился гипс ., из за того то его кипятили.
@MainQuestion_UAКүн бұрын
Де що ще, коли залив води над пластинами, то при зарядці є бульбашки звичайні, як у звичайних наливних. Тому бажання виміряти замало, треба через коліно себе змусити. А бо бажалку по-більше попросити у когось.
@akb.kramnyca12 сағат бұрын
Один з наших підписників якось знаходив відео, де показують нутрощі дійсно гелевого акумулятора (певно США). Нема там вологого електроліту і скломату. Пластини із звичайними перепончатими сеператорами як в старих ебонітках і перемазані густим гелем. А всі... поголовно всі акумулятори китайські резервні які нам приносили були із білим стандартним скломатом. Думаю вони всі такі самі як і той Вентура який ми розрізали. Є там якийсь типу гель, але і вологий електроліт теж є. Якийсь це чи гібрид, чи хто зна... Далі були у нас заводські вантажні акумулятори гелеві від Вольво. Така сама історія. Написано гель, білий скломат і якийсь біленький гель і доволі багато над пластинами. Вже не китай, але технологія така сама...
@MainQuestion_UAКүн бұрын
Бреше виробник як видихає. В мене такій на 150 Аг. Окрім букви "G" в ньому нічого зовсім нема від гелю. Якщо долити води і відразу взяти краплю на серветку колірову, то відразу кислота проявляє себе.
@akb.kramnyca12 сағат бұрын
я теж думаю що брешуть...
@mrpicky1868Күн бұрын
якісь гарні приклади в agm є?
@akb.kramnycaКүн бұрын
Не зрозумів питання
@mrpicky1868Күн бұрын
@@akb.kramnyca ну у вас майже всі відео погані приклади. що нема жодного бренда якому довіряти можна?
@mrpicky186810 сағат бұрын
@@akb.kramnyca у вас всі відео викриття неякісних акумуляторів. якісь бренди яким довіряти можна існують*?
@mrpicky186810 сағат бұрын
@@akb.kramnyca у вас всі відео викриття неякісних акумуляторів. існують взагалі бренди яким довіряти можна?
@Berdos_Күн бұрын
Доброго дня 🙂 Зніміт будь ласка розширене,подробне відео про зяряд EFB акумуляторів зарядкою nano20, дякую!
@akb.kramnycaКүн бұрын
Доброго) на каналі є відео про акумулятор Фурукава. Він майже ефб. ЕФБ акумулятори такі самі як і звичайні наливні, тільки посилені. Зазвичай посилюють пластини. В інших випадках можуть покласти подвійні сепаратори чи зробити міцнішу ручку для переноски і на акумуляторі написати ЕФБ)) По суті ви просите показати обслуговування звичайного наливного акумулятора, але тут нема ніяких нових секретів.
@TurkaShowКүн бұрын
Дякую за пророблену роботу! Користуюсь електро скутером на двох агм акумуляторах. В циклічній роботі розряд десь до половини і заряд автоматичною та температурі повітря більше +7. І картина постійно не втішна. Якщо стоять 80-100ач акуми, то живуть приблизно 2 роки. А 55ач взагалі один сезон живуть, 6-8 місяців. В той же час товариш поставив 80ач літій-залізо і вже 5 років добре тримають без просадок. Так що як на мене висновок очевидний: Кислотні акуми як тягові вже віджили своє
@akb.kramnycaКүн бұрын
Дякую за перегляд. Не думаю що свинець різко перестануть виробляти і продавати як тягові. Але і без цього відео вже багато людей попеклись бо або натрапили на підробку, або на низьку якість або банально незнали як користуватись. Вже багато людей перейшли на літій. Подивимось що буде далі через рік або два
@ОлександрКоваленко-й9еКүн бұрын
@@akb.kramnyca, ваші відео як онлайн курси, але безкоштовно)) деякі можна як навчальні використовувати в профільних НЗ.
@Berdos_Күн бұрын
🤙🤙🤙🤙🤙🤙 Зніміть будь ласка більш розширено як ним заряджати EFB акумулятори Дякую!
@ВиталийРЕНКЕНГОКүн бұрын
Друже дякую Богові за ваше терпіння!!! Це відео відповідь на питання з альтернативним живленням! ❤
@akb.kramnycaКүн бұрын
Дякую за перегляд)
@3dschuminatorКүн бұрын
Дякую за відео! Робота пророблена просто величезна. Та і мало хто наважиться так цілеспрямовано взяти і вбити новий акумулятор на камеру :). Я завжди знав, що глибокі цикли і свинець - це речі несумісні. Мене навіть дивує, що він цілком бодрячком протримався 20 таких циклів і не розсипався. Відчуваю, що заливний акум навіть до такого результату не дотягнеться. З АГМ буде трохи цікавіше, бо на відміну від цієї дешевої китайщини у нього і пластини якісніші/товстіші, і скломати їх тримають добре. Можливо він помітно почне втрачати ємність тільки після 20-го циклу, а не після 10-ти. Тому ви це навіть не зафіксуєте. Тому ще цікавіше потім, через деякий час, дізнатись про подальшу долю цих акумуляторів. Скільки вони ще прожили після такого знущання. Але всі вони так чи інакце до 50-го глибокого розряду будуть інвалідами.
@akb.kramnycaКүн бұрын
Думаю десь ви праві. Та якщо все буде добре у нас, то скоро отримаємо ще деякі відповіді на питання після наступних тестів. Треба було такі тести робити ще після перших відключень, думаю багато кому це допомогло б. Але хто ж знав...
@3dschuminator11 сағат бұрын
@@akb.kramnyca Як універсальна порада , яку вже можна дати для тих, хто зекономив і вклався в свинець, може бути такою: Подвійний запас по ємності. Тобто, якщо ви порахували, що вам вистачить 100Аг при розряді до 10.5В, то візьміть 200Аг і розряджайте до 11.5В. Тоді акумулятор в 3-5 разів більше циклів переживе і навіть у випадку цього китайця цих циклів вже вистачить на зимовий період відключень. А якщо розряджати до 11.8В, то число циклів можна ще множити на 2-3. У мене робота пов'язана з 3д графікою і працюють потужні десктопи, на ноутбуках ніяк не вирулити, таких потужних ноутбуків просто не існує, тому всі десктопи підключені до безперебійників з автомобільними АГМ акумуляторами. І я теж декілька акумуляторів вбив ще зимою 2022-2023 років, поки не збагнув те, про що написав вище. Зараз при відключеннях до 4-х годин акумулятори розряджаються до 11.7 - 11.9В і з ними взагалі нічого не відбувається. Працюють як щойно куплені :)
@overemchukКүн бұрын
Дякую. Тепер зрозуміло, що сталося з моїм Ультраселлом, коли вимкнення еленергії перейшли в жорсткий режим весною і вимикати вручну ДБЖ при розряді більше 50% стало просто неможливо. Я так розумію, що єдина розумна альтернатива купувати звичайний кислотний ставити в провітрюваному приміщенні та зарядку типу Nano-20. А можна конкретні рекомендації щодо подібної схеми, про порядок обслуговування і можливі альтернативи професійній зарядці? Дуже дякую.
@overemchukКүн бұрын
Тут ще й кумулятивний ефект грає роль. Чим менший заряд, тим частіше розряджається до критичної межі і буквально за кілька днів при жорстких відключеннях все "падає" з буквально ще робочого стану в повний нуль. За моїми грубими оцінками за пару тижнів акумулятор 100 Аг здох від 80% ємності до виміряних близько 5 Аг.
@overemchukКүн бұрын
А до того він пережив дві зими. І тримав систему опалення та резервне освітлення спочатку 5-6 годин, а потім 3-4 години.
@akb.kramnycaКүн бұрын
По перше. Як альтернативу можете розглядати літієві акумулятори. Там звичайно теж є багато нюансів і проблем, але якщо якісна збірка з запасом енергії, то думаю буде працювати адекватно. Звичайний наливний акумулятор теж підійде (особисто користуюсь). Але тут є ще така проблема як заряд інвертором. Більшість стандартних інверторів не розраховані на щоденний заряд. Якщо послідкувати за поведінкою інвертора то він не буде тримати акумулятор на підвищеній напрузі доводячи густину акумулятора до норми, а при досягненні певної напруги перейде одразу в буфер щоб не сушити батарею. Тобто виробник інверора не розраховує що ви будете кожного дня розряджати і заряджати акумулятор. А отже інвертор буде заряджати акумулятор довго і нудно, як у випадку аварійного відключення... а не щоденного. Звичайно тоді за місяць чи навіть менше ваш аккумулятор помре, бо він по суті буде весь час у недозарядженому стані і густина електроліту там буде набиратись вкрай довго. Розряджаєте інвертором, бажано не до повного розряду у 10,5 вольт. Бо навіть якщо не думати про якусь шкоду від такої глибини розряду, далі вам банально довго треба буде його заряджати. Отже акумулятор треба більший, щоб запас був більший. Потім заряджаєте і контролюєте густину. Якщо вибирати дешевий наливний акумулятор, то і контролювати треба більше показників і частіше. Якщо вибирати дорогі літієві збірки, то нічого контролювати не треба, але треба викласти багато грошей. Якщо обрати гелевий акумулятор для щоденних відключень - то це гроші на вітер типу бо його ви проконтролювати наврядчи зможете адекватно. Я робив тест опираючись на струм і тільки. І мене постійно турбувало те, що я не можу проміряти ні густину, ні навіть банально напругу по банкам не зриваючи кришку акумулятора. От і шукаєте підходящу вам золоту середину...
@overemchukКүн бұрын
@@akb.kramnyca Підсумовую, чи правильно зрозумів. 1. Гель. При щоденних кількаразових довгих відключеннях - інвертор деградує акум, а відновити його адекватно важко, через конструктивні особливості. Тому - безвихідь. Як варіант брати із запасом потужності і не допускати сильного розряду (чим менше тим краще (імітація аварійного режиму роботи) (що скажете про плату XH-M609, яку тут згадували, аби не дати ДБЖ розрядити нижче критичного?) 2. Наливний. Треба забезпечити безпечне розташування, теж обмежити розряд і обслуговувати контролюючи параметри електроліту і заряду і заряджати не через інвертор, а Зарядним за певною схемою залежно від стану акумулятора. 3. Літій. Все простіше, але дорого.
@overemchukКүн бұрын
Гель із запасом потужності і танцями з бубном буде по ціні літія. :) А на наливному економими гроші, які вкладаємо в свій час та інструменти для професійної роботи з акумуляторами. :))))
@ВладимирЛелюк-о6в2 күн бұрын
+++
@akb.kramnycaКүн бұрын
Дякую)
@ЮрийЛавриненко-ю8ф2 күн бұрын
Интересный ролик, спасибо. Литиевому альтернативы не вижу на сегодняшний день. Хотя уверен, серебряно-кадмиевый аккумулятор наилучший для бесперебойной станции. Но работу вы сделали колоссальных размеров. Спасибо за информацию.✌️🇺🇦❤️🇨🇭
@akb.kramnycaКүн бұрын
Знову ж таки, дивлячись для якої ситуації. Ми говоримо про щоденні відключення? Тоді певно що літій. Якщо це просто запас енергії для аварійних відключень раз у декілька місяців? Думаю свинець буде абсолютно нормально працювати.
@Kogi-lg8rb2 күн бұрын
Інформація була дійсно корисною ! Щиро дякую за такі настанови ! Вони дуже потрібні. 😊
@akb.kramnycaКүн бұрын
Дуже приємно що відео сподобалось
@TheBeshg2 күн бұрын
Можу порекомендувати наші Харківські зарядні та розрядні пристрої УПЗС та УТАБ-20. Використовую, коли треба більше 20А та 12В на заряд. Досить надійні.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Трансформаторні?
@TheBeshgКүн бұрын
@akb.kramnyca ні, досить сучасні. Ще не GaN, але вже не на залізному трансформаторі з тиристорним регулюванням
@АлександрАлександров-ю6к7щ2 күн бұрын
Дякую за таку працю
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Дякую за перегляд
@olivius20102 күн бұрын
в мене таке запитання, а чи не критично буде, якщо для вирахування ємності розряджати акумулятор (75-ку) 3 або 4 ампера лампочкою? чи для розрядки ставити 2ампер?
@akb.kramnycaКүн бұрын
Для правильного заміру фактичної ємності необхідне навантаження 5% від номінальної ємності. Постійне навантаження 2А є у пристрої нано-20 і в принципі також можна порахувати ємність. А от лампочкою ємність визначити складніше так як лампа при падінні напруги на виводах буде зменшувати навантаження на батареїю і рахувати ємність не зовсім точно вийде
@olivius2010Күн бұрын
дякую за відповідь.👍
@ipmshop2 күн бұрын
Тест вогонь. Трохи про тест іншого типу АКБ, про LFP. Декілька років тому робив тест елемента LiFePO4 32700 3,2в 6Аг, розряд 18А 10хв(50% ємності) потім заряд 3А(це для роботи в ДБЖ) теж все вручну. За пів року зробив 300 циклів. Втрата ємності склала 10%.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Зараз багато про літій говорять. І багато бачу дешевого готового літію з'явилось. Подивимось як все це добро переживе зиму якщо будуть відключення.
@ipmshop2 күн бұрын
@@akb.kramnyca в мене на ДБЖ вже 5 років працює
@сашакоснюк-т5г2 күн бұрын
👍👍👍👍
@akb.kramnyca2 күн бұрын
👍
@АндрейАндреевичМастерКулибин2 күн бұрын
Продали в київському магазині акб коли почалися блокаути. 33а/ч гель, який не держав навантаження, розрізав ,а там у цемент залитий 12 а/ч ажм без маркування. хлобці казали що краще б здали б в утиль як 33амперний. По 4грн /ач
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Ну це туди... До рубрики яка в кінці відео, де всередині скло)) співчуваю
@АндрейАндреевичМастерКулибин2 күн бұрын
Дууже дякую за відверте відео і пророблену роботу. цей акум насправді до 11000грн. Оце антіреклама. . Ви хлопці тепер обережніше по вулиці ходіть.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Дякую за попередження))) Те що ми зробили стосується далеко не одних Ультрасел, а подібних акб в цілому. І ніякої антирекдами тут нема. Є тільки акумулятори на які покладали певні надії, але вони працюють в інших, довгих циклах. А не в коротких.
@ВадимГудзішевський2 күн бұрын
Вау. Давно я чекав на це відео. Дякую за вашу працю. На мою думку, ємність впала через розряд до 10,5 в і заряд високим струмом. Потрібно знайти золоту середину, при якій акумулятор довго не втратить своєї ємності, але виробникам це не на руку.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Дякую за перегляд. Розряд до 10,5 вольт можливо. Але щоб знати точно, треба такий самий акумулятор, це було б краще всього розряджати до 11,5 або 11,7 вольт. Це ще один тест який можливо зробимо пізніше. До струму також питання. Та тут до багато чого є питання на які нема точних відповідей.
@IMagirus2 күн бұрын
Відбулося розбалансування по банках. Одна банка стала втрачати ємність швидше за інших. Цікаво перевірити чи можна відновити цю слабку банку з неповним розрядом і зарядом малим струмом.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
От це і буде. Акумулятор вже передав колезі. Коли він до нього добереться то буде відео про спроби відновлення. Може потім розпиляємо ще його)))
@Deemon12 күн бұрын
Коли готовий ліфер вже по 200 баксів за сотку, свинець - гроші на вітер
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Дай Боже щоб я помилявся. Але життя нічому не вчить? Чи ви думаете на доволі якісні ліфери ціна падає бо постачальникам шкода людей і їх дуже турбує що у вас світла нема?
@Sergiy314152 күн бұрын
Чудове відео. Очікую на продовження.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Дякую. Якщо все буде добре, то буде продовження
@ОлегБезніско-р7п2 күн бұрын
За відео і пропоблену роботу велика подяка. Чекатимемо наступну серію!
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Готуюся морально до зйомки)
@MrPahan112 күн бұрын
Гарна робота , але переважна більшість людей , що їх виклристовує наприклад в сонячних станціях, не розряджає так низько до 10.5. Було б цікаво аналогічний тест , розряду до 11.7 наприклад, це більш реальні умови для трішки розуміючих людей . У самого стоїть нижня межа 11.7 , але ніколи на доходив до неї, максимум було 11.9
@MrPahan112 күн бұрын
А на дбж, поставив зовнішню плату xh-m609. відключення по нижній напрузі . В упсах саме тому вони і швидко помирають, бо розряджаються до смерті
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Є ідеї перевірити при розрядах до 11,5 або 11,7 вольт. Але це потім, якщо будемо живі. І до речі є доволі багато людей які розряджають до 10,5 вольт. Це була одна з умов тесту в голосуванні. А так то різних тестів придумати можна купу
@sergeylistopad37842 күн бұрын
@@akb.kramnyca В мене гель 100Аг стояв на інверторі та нижче 12В розряджався пару-трійку разів (відключення навантаження на 10.8В), вся його робота була на напрузі на клемах від 13.5 до 12.6 та навантаженні 50-70Вт, а на піках до 150+Вт. Зарядка струмом 15А до 14.5В, потім у буфер 13.6В. За 4 місяці, на які припало 2 жорсткі блекаути залишилося ємності 5+Аг. Відновити вдалося 3/4 ємності та три тижні часу.
@dmitrokhomyk2 күн бұрын
А що вже говорити про Закон Пейкерта резервна ємкість ..... Вам би alpabat pro. .. Чи доводилося вам мати справу з оригіналами від Enerblock , Europower ?
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Europower траплялись. Але просто купили і продали. Нічого про них сказати не можу. Резервну ємність перевірити нема чим. Нема такого навантаження.
@СергейИванов-ъ4х2 күн бұрын
Ни как
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Змістовно
@Blackened-h7n2 күн бұрын
Вітаю! Дякую за матеріал. 1. Як уже хтось писав, цей китайський розрядник має ще й обмеження по потужності 200Вт, окрім лімітів струму 20А і напруги 30В. Тому і виходить так, що при початку розряду, поки напруга на клемах ще ~13В, фактичний розрядний стум падатиме нижче встановленого, так як досягатиметься швидше межа по потужності (наприклад: 200Вт/13В=15.38А) 2. Акум сушить не стільки саме значення верхньої межі зарядної напруги, як час і величина струму, впливу яких він зазнаватиме після того, коли вже не буде що заряджати. Приблизно за 10год набирається основна частина ємності, ще стільки ж достатньо для повноцінного насичення. Але ж не 40 чи 60! Десятки годин "буферу" при 15В - це зло ще те. А ще ж температура...одне діло дати 15В вкінці на 2-3 год, якщо акум холодний ~10°С, а інше - тримати десятки годин при ~30°С. 3. А що, НАНО-20 не має ліміту по часу зарядки? Чи хоч по ємності? Встановлено, що після повного 100% розряду, АГМ/гель акумулятору потрібно віддати ~115% від використаної ємності, для повного заряду. При струмі С/10 і макс напрузі 14.7В це досягається з 24год МАКСИМУМ! При нижчих лімітах, наприклад одною буферною напругою 13.8В, так, заряд може тривати декілька діб, без шкоди для АКБ. P.S. Мені справді вкотре шкода стільки витраченого Вами часу на експеримент, сенс якого у значній мірі вийшов спотворений необдуманими діями. Наче розрядний струм вибирали з розрахунку на наближення до реальних умов експлуатації, а тут нате вам, кількадобові заряди! І не просто заряди, а злісні "сушки"... Ну ок, мабуть у мене сильно завищені очікування, маємо те що маємо. І на тому спасибі.🤝
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Вітаю. 1. Добре, дякую за підказку. 2. Що там і за скільки набирається - це ще треба достовірно визначити. І знову таки, скільки часу в таких циклах ця теорія буде працювати? Я не приховува те, що підсушував акумулятор. Там були промахи. Але за 72 дні ДОВОЛІ ВАЖКО зробити все точно по плану + це перший такий тест і я не приховую що не все продумав до кінця. Ще ускладнює ситуацію той факт, коли немає постійного доступу до локації де все це відбувається. І це всього 20 розрядів що по суті "не о чем". 3. Якщо запропонуєте кращий зарядник для дослідів з більшим функціоналом, то я тільки за! Але я альтернатив поки не знайшов. Якщо ви так добре знаєте роботу наприклад китайського розрядника, то певно з нано розібратись буде ще легше. Про % і ємність я не розумію. Це знову ж таки - теорія. П.С. Можливо і дійсно завищені критерії ви собі уявляєте про нас. Бо майже всі останні коментарі від вас в стилі "все не те". А що ви пропонуєте? Бо поки бачу лише критику. До розрядів я так зрозумів претензій нема. А до зарядів є. Треба було заряджати як? Я визначив падіння струму до певної межі. Ви би яку порадили межу? Чи на які критерії опиратись коли густину не знаєш? Цікаво почитати відповідь. Доречі думаємо з Олександром зробити тестову типу рубрику. Глядач обслуговує свій акумулятор (відео, фото в будь якій якості і форматі) тими методами про які пише в коментарях і які рекламує, що вони точно працюють. Потім це зливається нам, ми монтуємо, озвучуємо і викладаємо від імені того глядача. Цікава ідея?
@Blackened-h7n2 күн бұрын
@akb.kramnyca 2. Свинцевокислотному акуму півтора століття, АГМ/гель 50+років точно, в часи масового вжитку у всіх сферах дуже багато цікавих явищ і закономірностей було виявлено і досліджено. Просто треба мати бажання цим цікавитись. Відсотки ємності відданої акумулятору під час заряду теж не з пальця висмоктані. В літературі, даташитах і мануалах від виробників можна зустріти різні цифри. 115% - це дне з найбільших чисел. Якщо не зрозуміли: 100Агод забрали в розряді - 115Агод потрібно дати при наступному заряді. Про НАНО-20 я запитав у Вас, бо у Вас це один з основних зарядників, а у мене його не має, і поки не планується придбання, то ж гуглити і листати детальну інфу по ньому ні часу ні бажання не маю. А от Вам би не завадило орієнтуватись в його можливостях, враховуючи професійне регулярне використання. Шкода, що конструктивну розгорнуту критику ви сприймаєте як образу чи щось таке, а не як поштовх до аналізу помилок
@akb.kramnyca2 күн бұрын
О. Цікаво. Література це добре. Але я і сам пишу статті в інтернет тому особисто не сильно довіряю відкритим джерелам. Якби довіряв, то читав би їх, і працював би в основному по ним. А так то більше довіряю практиці і досвіду людей у яких за плечима багато практики. Про ємність я добре зрозумів. Але ще раз питаю - це перевірено чи просто написано десь? І це працює 100% у всіх випадках з усіма акб з будь якою якістю якої ми не можемо перевірити? Питання про зарядку нано виглядало не як дійсний інтерес а як здивоване розчарування "оооо...невже там нема обмеження часу заряду? І ємності? Це таке собі...." Пам'ятаю ваше зауваження про те що екран у зарядки недороблений і нема затемняючого скла)) згоден. Дуже важлива деталь для зарядного... Сарказм. Ще залишилось обгімняти ціну але всі хто це вже робили альтернативи зарядному не запропонували жодного разу)) Ви свої зауваження назвали конструктивною критикою. Але як на мене конструктив це зауваження, і запропонований варіант. Варіантів я не побачив, тільки те що там то і там то ми неправильно зробили роботу. Далі я питаю: на відео про ємність трьох акумуляторів ви мені чи не найгучніше доводили що розряд мав бути у 10годинному періоді бо це зазначено на акб у даташиті і взагалі якщо не так то смерть. Тут на цьому самому акб так само зазначено 15 вольт. Тобто вже не можна дивитись на те що зазначено на САМОМУ ТОВАРІ??? Далі. Акумулятор почав грітись на певних циклах. Нагрівся всього 2 рази. Потім при тих самих налаштуваннях і напрузі грітись перестав. Як поясните? Питання про нову рубрику було абсолютно серйозне. І це не тільки до вас відноситься а до всіх хто визначає на відстанні дефект акумулятора і завжди знає що з ним робити, на відміну від нас))
@Dimich872 күн бұрын
Напевно одне з небагатьох відео, де дійсно показують швидкість падіння ємності на свинцю. А то в інших в основному листок паперу і волохаті руки в кадрі. Прохання до вас: при замірі ємності наливного акумулятора- контролювати щільність електроліту з його подальшим перемішуванням при підвищеній напрузі, бо ,вангую, розшарування електроліту там неминуче при такому глибокому розряді.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Хоч хтось підкреслив що тут нема листків і роздумів над ними вголос)) дякую)) прям порадували)) Так, стараємось показувати все як є на реальних ситуаціях. Наступні тести будуть із густиною. Так і заплановано. Якщо є доступ, то будемо купатися в електроліті))
@ВладиславРудов-м7щ2 күн бұрын
Может лучше добить этот акумм. А из новых тестить самый дешёвый наливной (покупать их для дома как расходники, типа батареек).
@akb.kramnyca2 күн бұрын
В планах його вскрити, спробувати пролікувати. Якщо ні, розпиляємо і подивимось на якість на власні очі
@ТамерланСтрельцов2 күн бұрын
Доброго вечора. Питання не по темі , можливо щось можете сказати про нові LifePo4 акб Redodo , є сенс купити 100а для дбж ?
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Доброго. Нажаль інформації нема
@eniseyu2 күн бұрын
Доброго дня! Можу тільки додати - МОЛОДЧИНА!
@akb.kramnyca2 күн бұрын
дякую))
@shtetc2 күн бұрын
Дякую за важливий у наш час дослід, а також за гарний україномовний контент. Моя повага та вподобайка вам
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Дякую за приємний коментар
@HajAl2 күн бұрын
Уууффф ........ яка робота була зроблена 😲😲😓😓 Цікаво , що буде з наступними АКБ , дякую за вашу працю 💪💪👍👍💛💛💙💙
@akb.kramnyca2 күн бұрын
да і самим цікаво як далі піде... подивимось...
@SapienzSpb2 күн бұрын
Спасибо! Интересный тест. Я уже говорил о самовосстановления аккумуляторов. Если оставите эту батарею на несколько месяцев - скорее всего увидите увеличение ёмкости при первых разрядах. Думаю после трёх месяцев простоя и подзарядки любым удобным способом - отдаст 100Ач током 0.1С до 10,5В. Прекрасный пациент для перепроверки эффекта самовосстановления.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Передам колезі, зараз він буде займатись акумулятором. Можливо і перевіримо вашу теорію. У нас один акумулятор стояв доволі довго, готували його для відео про десульфатацію. Він замкнув)
@vpnwitek2 күн бұрын
Цікаве відео. Думаю не стоїть купувати дорогі гелеві і агм акумулятори. В мене є один дешевий акумулятор матрікс на 40 ампер годин. Але він тяжкий, набагато тяжчший чим рітар гелевий на 40 ампер годин також. Купив його аб щоб було на запас. Ніякої надіїї на нього особливо не було. Він підключений до дбж від лоджік повер. Все літо тримав міні пк, монітор, роутер. На диво він пережив всі блекаути по 2 рази в день і заряджався струмом 10 ампер і ємність практично як була спочатку так і залишилась.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
А звідки знаєте яка в ньому ємність? Для цього треба заміряти години при розряді. Ультрасел також важить доволі немало, в порівнянні зі схожими акумуляторами.
@vpnwitek2 күн бұрын
@@akb.kramnyca В мене міні пк, монітор і колонки. Монітор ~20 ватт, 15 ватт beelink N100. Загальне споживання до 50 ватт разом з холостим ходом 1,25 ампера дбж (15 ватт). Акумулятор тримав новим як купив до відключення дбж 5 годин з лишнім. Після всіх блекаутів так і тримає коло 5 годин, далі не розряджав. Цикли були по 4 години 2 раза в день і вночі. Все ок.
@sergeyk81582 күн бұрын
Дуже дякую за відео. Одному мені здалося що просадка ємності почалася при підьему верхні межі заряду? Діапазон в 14.4-15.0 залежить від температури АКБ. Що написано в дадашит до акумулятора? В моєму АКБ можно заряджати 15v при температурі 0 -10. а 14.4 при 20 30 градусив
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Температура на той час була в межах 20ти градусів. Даташит для цього акумулятора я не читав з приводу температури. Але чи ви дійсно думаєте що після одного-двох дозарядів навіть при трохи більшій напрузі він так просяде? Це ж 20 нещасних розрядів. А не 200. Це по факту місяць користування акумулятором в домашніх умовах при щоденних розрядах. Хай це і не дуже вдалий приклад.
@sergeyk81582 күн бұрын
@akb.kramnyca виходить йому багато не треба
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Може. Да і хто в домашніх умовах контролює температуру? Це типу з області фантастики
@sergeylistopad37842 күн бұрын
Доброго дня!!! Дякую Вам за Ваші старання. Дуже інформативне відео. На мій погляд, підтвердилася моя теорія про розбаланс банок. Можливо, автор відео пам'ятає, ми десь у попередніх відео у коментарях обмінялися думками про це (Гель Rabell). Можливо, ніхто не звернув увагу, погляньте уважно на напругу відскоку в кінці розряду (напруга на клемах після зняття навантаження). При ємності в 115 Аг вона була 11.26В (10.34 хв. відео). А при замірі після 20 циклу вона вже була більше 12В. Процес деградації почав на 7- 8 розряді, почала підійматися напруга відскоку (фрагмент відео 17.34 та 18.56). Для чого я це говорю. Банки в АКБ не ідеально однакові, тому термін заряду в них трохи відрізняється, що приводить до розбалансу та втраті ємності. Особо сильно це явище буде мати місце при сильному навантаженні, а також при надмірних струмах заряду. А коли у нас є розбаланс, з однієї сторони при заряді ми стикаємося з тим, що заряджені банки підіймають свій опір і струм заряду знижується, хоча одна чи дві банки можуть бути не до зарядженими. А з іншої сторони, коли ми розряджаємо АКБ, ця банка вже розряджена та підіймає внутрішній опір батареї в цілому, хоча ті п'ять банок ще не розряджені. В мене на інверторі гель АКБ пережив два жорсткі блекаути в травні-липні, та серпні-вересні 24р. Із 100Аг залишилося 5+Аг. Напруга відскоку в моєму випадку була 12.95В. Методом проб та помилок вдалося повернути значну частину ємності. Зараз АКБ віддає 75Аг, стоїть на інверторі та почуває себе не погано поки що. З нинішніми вимиканнями справляється. Хоча ця ситуація народила декілька порад і перша з них - по можливості, не заряджати занадто великим струмом. Для мого випадку я залишив струм заряду в 5А.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Тут два автори. Кожен відповідає під своїми відео. Голоси озвучки теж різні. І задній фон у нас теж різний бо різні точки з'йомки. Але не суть. Тут я з вами погоджуюсь у всьому. Високий струм - зло. Розбаланс банок - це факт. Поки в планах спробувати цьому акумулятору повернути ємність. Буде відео про нього далі. Якщо не вийде, то я його просто розпиляю і подивимося що там всередині.
@sergeylistopad37842 күн бұрын
@@akb.kramnyca Про повернення ємності в мене є що сказати та є відчутний результат на прикладі своєї батареї. Як що буде цікаво, буду радий допомогти своїми роздумами в цьому питанні на благо суспільства.
@Sergey199121Күн бұрын
@@akb.kramnycaзгоден, на рахунок розбалансування, це майже 100% що так, але питання в іншому, чому це розбалансування сталося вже на 10-ти циклах, це схоже на заводський брак
@akb.kramnycaКүн бұрын
Мені не схоже) Акумулятор в робочому стані. Заводський брак я класифікую як якийсь дефект який виводить повністю акумулятор з ладу. Замикання банки або обрив електричного ланцюга. Все інше, це наслідки експлуатації і можливо початкова не дуже хороша якість, в даному випадку свинцю, хоча це лише припущення
@RanddomTV2 күн бұрын
Дякую за відео! В принципі очікуємий результат. Все-таки ми знаємо, що розряджати свинцеві АКБ до 0% - це зло. Якщо користуватися ним на 50% ємності і не заряджати/розряджати надмірними струмами - якийсь період, типу рік, два, можна прожити)
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Ось зроблю ще два тести з 10,5 вольт. А далі якщо буду живий то хотів спробувати зробити аналогічний тест до межі типу 11,7 або 11,5 вольт. Самому теж цікаво подивитись різницю. Бо поки це все теорії.
@RanddomTV2 күн бұрын
@akb.kramnyca так, хотілося б дізнатися наскільки взагалі це впливає в реальності. Якщо ідея є, то час згодом знайдеться)
@ВалерийСакалюк-щ4ы2 күн бұрын
у меня стоят 4шт. по 200А\ч Ультрасель. купленные в феврале 23г. летний блэк аут их ушатал. купил лиферо должен установить. Вывод: они не пригодны для цикличной роботы.
@akb.kramnyca2 күн бұрын
Вони придатні для циклічної роботи. Але вони не придатні для швидких циклів.
@ВалерийСакалюк-щ4ы2 күн бұрын
@@akb.kramnyca 1 раз в год, на протяжении 10 лет это тоже цикличность, а для блэк аутов это по 2-3 раза в сутки. Т.е. для наших условий они не пригодны. Проверено, у меня стоит сервер на зональный инет, на протяжении 10 лет меняли гель раза 3-4, после массовых отключений, + работа генератора. Поставили лиферо все проблемы исчезли.
@VolodymyrSteshenko2 күн бұрын
🎉 Цікаво! Но! ❤️ Нині Потрібно Тримати Фронт і Духовний Стрій! ❤️ Важливо! Тричі з веселим духом промовляти щоранку всім для НАБЛИЖЕННЯ ПЕРЕМОГИ і підсилення Наших Воїнів!!! З козачим хистом ГеЙ-ГеЙ-ГеЙ! ⚡️🙏 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️Сили Бога ❤️Для Перемоги ❤️Во Ім'я Творця ❤️Бажаю Бійцям! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ⚡️ Гей! ⚡️ Гей! ⚡️ Гей! ❤️ РАДіЙ і ДіЙ! ❤️ Петро з Дивина порадив ще отак бажати кожного дня зранку, маємо поєднувати в серцях своїх бажання Перемоги з Подякою Творцю, бо без такого єднання сили менші, а перемога дальше... 🙏 ❤️ Життя - Дар Творця! ❤️ Школа Життя! ❤️ РАДіЙ і ДіЙ! ❤️ Хвала Світ Являючому! ❤️ Слава Україні і Героям Слава! ❤️ Діліться з друзями!!!