Köszönöm szépen a feltöltést. Érdekes h az első videóban a bácsi aki szereli az első radiátort abban a narancs színü masinában, egy használt radiátort csövezett fel. Vagy esetleg akkoriban úgy nézett ki az új?
@jozsefnemeth19848 ай бұрын
Úristen Csőszer,de régen volt mikor még ott voltam tanuló😀❤️
@istvanfodor1668 ай бұрын
Üdv! Én is ott voltam tanuló😊👍
@robertmolnar96378 ай бұрын
Szabad rendszerben is lenne értelme megfordítani a szivattyú irányát a levegőztetéshez?
@lajosnagy96958 ай бұрын
Nekem az ármlási ellenállással volt a legnagyobb bajom. Cirkó típusú fég kazánnál.
@rajanko8 ай бұрын
Behalás, lassan 50éves film és technológia. 10 éve vidékre, kádárkockába, ahol kétkörös, duplacsöves vagy párhuzamos fütésünk vegyeskazánnal (valami piros Carbon, amit 2018-ba lett cserélve, mert kilikadt a viztér csöve 12 év után). Ezek a lemez kacatok vannak az egyik körön, a másikon vaslemezes. (öntötvas már nincs). Itt a fütötest méretét a légköbméterhez igazitották. Több mint 1 éve befigyelt egy 1000l puffertartály és becsövezték a kéményt (mivel a kátrányozódástól begyulladt és kicsit belobbantotta a szuterén, de eloltottuk). 10 éve 6 éven át 10emeletesbe, ahol átszerelték az egycsöves rendszert, egyedi méröórás lakásokra. Itt az fizetett, aki fázosabb volt, mert fütötte a felette levőt. Ahol maradt a régi, ott az utcára engedték a 30 fokos szobahömérsékletet. Tanulságos volt a film, s igazán kellö tervezéssel mindent lehet jobbá tenni. Most már értem miért volt szivás panelban lakni.
@tamasozsvath87478 ай бұрын
nem is tudtam, hogy annak a szürke radiátor szelepnek ilyen funkciója is volt! a házban meg rendre mindeki lecserélte ezeket a 30 éves szelepeket sima nyit-zár szelepekre, és ezzel borították is az áramokat a rendszerben.. :-/