Super video! I když studuju fyziku a literaturu ani humanitní vědy jsem ve škole nikdy moc rád neměl, na tvoje videa se vždycky rád podívám. Skvěle se to poslouchá a motivuje mě to k tomu, abych se víc vzdělával i v dalších věcech ;-) děkuju
@kunth18194 жыл бұрын
Křupání kloubů v prstech při jejich protahování nezpůsobuje artritidu.
@martinskolil89084 жыл бұрын
Při četbě v šeru se nekazí oči, jen se rychleji unavují.
@libor_kov4 жыл бұрын
tieto "polofilozofické" (prípadne aj rýdzo filozofické) časti milujem najviac. Skvele sa pritom hraje nejaká stratégia, prípadne varí, upratuje etc. Tento kanál som našiel pred pár mesiacmi keď som si chcel porovnať názory na Tak vravel Zarathustra a odvtedy ma pravidelne teší novými informáciami. Čudujem sa len, že takýto obsah nemá viac sledovateľov. Držím palce.
@pandysandy11514 жыл бұрын
Za kritiku fildy může do jiste míry i to, že většina lidí absolutně netuší co se tam učí a nevědí o existenci FSV a Fhs (studenti obou jsou pro ně filda). Dalším důvodem jsou novináři idnes, kteří jednou za čas napíšou článek o prizivnicich humanitních oborů, co jsou přisátí na dobrosrdečnost poctivého člověka. Musím přiznat že pak číst názory ve stylu: "filosoficke fakulty bychom měli zrušit" tak mě to lehce desi, protoze se zdá že to může mít podporu většiny (i přesto že by nebyli psychologové, tlumočníci, prekladatele, žádné sociální průzkumy, a veškerý obchod s Čínou by měl vážně potíže kvůli neexistujícím sinologum). Docela dost mě ty články mrzí kvůli lidem z těžších oboru/ dvojoboru co si po 7 hodinách studia chtějí přečíst noviny,jen aby se dozvěděli jak jsou líní budizknicemu. Omlouvám se za rant :D
@j.vancura87294 жыл бұрын
tak klasika, že člověk sní ročně 8 pavouků, je taky pěkně ilustrativní příklad takového zažitého mýtu. Rozhodně skvělé video!
@flytrapYTP4 жыл бұрын
Je to úplná blbost, já jich ročně sním aspoň 50.
@anetka13774 жыл бұрын
Včera jsem na vás narazila díky videu klišé vs archetyp a moc mě vaše videa baví😊 díky za ně!
@chrkprk Жыл бұрын
díky moc,to je nejlepší video co jsem od vás viděl!! moc by mě zajímal váš pohled na humor,jako úhel pohledu na to co prožíváme za druhé, jak použít své vzdělání,intelekt,,schopnosti a erudici na to,aby i ta část populace,jež těmito talenty tolik obdařena není,byla ochotna se nechat poučit možná by stačilo aby byla ochotna porozumět
@zdenakychlerova76743 жыл бұрын
Sdělení tohoto videa považuju za nejskvělejší ze všech vdeí Na potítku.
@hanalindtnerova71294 жыл бұрын
Moc zajímavé a obdivuju Váš rozhled...
@miroslavmyrha4 жыл бұрын
Čau Davide. Stál Ti uvařený mravenečník za ten spálený prst?
@pavelocenasek43384 жыл бұрын
Haha, s těma květinama jsem si to myslel taky, čím to asi bude :D
@RudolfKlusal3 жыл бұрын
Tak to je úžasný kanál :-) Jak to, že jsem na něho přišel až teď? Shame on me...
@myslicikrestan55382 жыл бұрын
Děsivě vtipné...
@stanislavbrozek79613 ай бұрын
Průšvih s měřením obsahu železa ve špenátu? Generace dětí byly mučeny nucením k požívání špenátu.Já jsem až ve středním věku rehabilitoval požívání špenátu díky bistru ve Fallerslebenu, kde mi ho kolegyně doporučila a zjistil jsem, že to fakt jde.
@TK-id1eb4 жыл бұрын
Dnes som ťa objavil a vyzeraš byť celkom zaujímavý :-)
@miroslavhric23233 жыл бұрын
Dávam do pozornosti poslednú knihu Umberta Eca: Pražský cintorín. Opisuje Dreifussovu aféru aj vznik "protokolov sionských mudrcov", skvele záživným spôsobom tak ako to dokáže len U.Eco.
@JamesHeather4 жыл бұрын
By mě zajímalo, proč lze hodnotit odpor k moderním umění za anti-intelektualní postoj. Asi bych souhlasil s tím, že řada lidí s anti-intelektualními postoji odmítá moderní umění, ale určitě bych neřekl, že všichni odmítači moderního umění jsou anti-intelektualové. A co se týká těch mých omylů. Já mám dojem, že se stále v něčem mýlím a věčně musí revidovat to, co jsem považoval za pravdivé.
@davidjirsa85824 жыл бұрын
Myslel jsem vyloženě to "moderní umění není žádné umění", takový ten názor, že jak něco není mimetické a nedá se to pochopit na první pohled, tak se to odsoudí. A pokud jde o zažité omyly, tak jsem myslel spíš něco ve smyslu, že něčemu věříš a bereš to jako samozřejmé a nezpochybnitelné, a přitom je to úplná blbost. To se myslím zas tak často nestává. Nemyslel jsem to tak, že si uvědomíš, že tahle strana má vlastně lepší program než ta druhá nebo že tenhle telefon mi vlastně sedne víc než ten starší, i když jsem si to nejdřív nemyslel.
@JamesHeather4 жыл бұрын
@@davidjirsa8582 1. Dobře. 2. Také jsem tím nemyslel špatné volby. Já skepticky věřím v to, že se člověk stále mýlí neb nemá kapacitu, aby pobral vše odborné. Tedy teď vycházím z idealistického stavy, že se odborný konsenzus v ničem nemýlí (ale ideál a realita jsou dvě věci). Tedy mi, jako omezenému člověku, nezbývá nic, než se stále plácat v nevědomosti a na základě nových zjištění upravovat můj vykonstruovaný pohled na svět. Nejspíš nepovažuji nic za nezpochybnitelné. Možná jen: "Vnímám, tedy je tu proces vnímání." Ale možná i tato větička je také jen zjevným nesmyslel a čeká na vyvrácení :) (BTW ani po těchto větičkách se nepovažuji za postmodernistu, jen za skeptika :) ) Tím se možná dostáváme k dalšímu z mých možných omylů, že hlubokým zkoumáním věci můžeme dojít k jisté pravděpodobnosti, že jsme se přiblížili dostatečně realitě na to, abychom se podle toho mohli řídit. Problém ovšem je otázka, co je to dostatečné přiblížení realitě a jak hluboko musíme kutat, neb někdy si myslíme, že známe něco dosti do hloubky a nakonec je to spíše jen dolíček na kterém jsem si postavili vzdušné zámky. No zkrátka, je to složité :) Ale abych ti poskytl něco uspokojivého: Tak jsem kdysi věřil zjevné blbosti, že lidé kteří ze svého jídelníčku odstraní maso, tak budou mít časem zdravotní problémy. Od té doby, co jsem se dozvěděl, že je to blbost, jsem přestal jíst maso. Takže jsem zjevné blbosti věřil něco přes 20let.
@aut0maniak3 жыл бұрын
We love Šumava too!
@libennov50084 жыл бұрын
Nedělali jste video i o Smutek sluší Elektře?
@vojtatlusty72894 жыл бұрын
Dotaz na kohokoliv včetně autora. Dá se někde najít u vědeckých časopisů přímo ty peer review posudky k jednotlivým studiím? Zajmaili by mě konkrétně časopisi pod Elsverem.
@StealCzToG3 жыл бұрын
21:02 ten rychlej dodatek za tezky bonusovy body
@vojtatlusty72894 жыл бұрын
Pro získání vědeckých článků, studií a časopisů není třeba se nikde registrovat. Stačí zadat DOI článku/Studie do scihub.wikicn.top a na 99% vám to vyplivne pdf co si můžte přečíst i stáhnout zcela zdarma. Pak tu je gen.lib.rus.ec což je v podstě to samé, ale nepotřebujete DOI a stačí vám jen název. Na druhou stranu je menší pravděpodobnoost, že tam najdete to co hledáte. Protože Scihab má přímo předplacený přistup do prakticky všech světových jurnalů (vědci po celém světě dávají osovní přistupové údaje). Do Library Genesis to můsí někdo přimo nahrát.
@pandysandy11514 жыл бұрын
Jinak Dreyfusova aféra je skvěle popsána Dreyfusovym bratrem ve formě deníku, určitě bych doporucila, je to čtivé ;)
@pretorian95984 жыл бұрын
Skvělý je i nový fim s názvem ŽALUJI .
@lightstorm32564 жыл бұрын
Když už si řekl že už nemůžeš jít ani na fotbal, jsi fanouškem jakého klubu? :D (neboj se, v žádném případě by to nezměnilo můj pozitivní názor na tebe a tenhle kanál).
4 жыл бұрын
Sigma!!!!!
@lightstorm32564 жыл бұрын
@ Respekt od Sparťana za odvahu odpovědět :) :D
@zdenek1184 жыл бұрын
@@lightstorm3256 XD
@hominidan4 жыл бұрын
Nejsou důkazy o tom, že by protahování před cvičením chránilo před zraněními, naopak ubírá na výkonu. Naopak protahování po fyzické aktivitě může pomoci www.nhs.uk/live-well/exercise/stretch-before-exercising/
@Peepinda4 жыл бұрын
Dreyfusovu aféru jsem poprvé zaznamenala na střední škole, když jsem četla Hledání ztraceného času. Hezky vysvětlené, díky za video.
@lespicymaltod5372 жыл бұрын
Třeba to že Einstein definoval šílenství jsem nikdy nezpochybnil, ale autor neznámý...
@jakubaipldauer27864 жыл бұрын
Nadměrné množství cukru nezpůsobuje cukrovku, ani hyperaktivitu. Děti dělá hyperaktivními hlavně společnost, např. na oslavách, kde bývá také hodně cukru. Navíc, kdyby cukr způsoboval hyperaktivitu, netloustlo by se po něm.
@lukasmoudry99733 жыл бұрын
Jak jako nezpůsobuje cukrovku?
@jakubaipldauer27863 жыл бұрын
@@lukasmoudry9973 Myšleno že nadměrné množství cukru nestačí na to, abyste dostal cukrovku.
@lukasmoudry99733 жыл бұрын
@@jakubaipldauer2786 Nerad se oháním vzděláním, ale tady je asi relevantní. Moje zkoušky z fyziologie, biochemie, patobiochemie a možná ještě něčeho mi říkají, že to fakt stačí. Samozřejmě bude individuální, kdo ho v jaké nadmíře musí jíst a jak dlouho, ale určitě je to extrémně rizikovým faktorem. Možná se samozřejmě pletu, máte ke svým tvrzením nějaké podklady?
@jakubaipldauer27863 жыл бұрын
@@lukasmoudry9973Pokud máte patřičné vědomosti, tak se klidně ohánějte... Rád si to nechám vysvětlit. Máte pravdu, že to není úplně správné tvrzení, diabetes sice způsobuje neschopnost zpracování inzulinu slinivkou, ale její činnost může dlouhodobý nadměrný přísun cukru velmi poškodit. Pak tu cukrovku smažu.
@lukasmoudry99733 жыл бұрын
@@jakubaipldauer2786 Klidně to tu nechte, třeba měl někdo stejně špatnou představu. Anebo se já pletu a někdo mi umí říct, kde že se pletu. My máme na (ne na všech, ale na dost) buňkách receptory pro inzulin. Jakmile sním cukr (dejme tomu pro zjednodušení prostě glukozu), slinivka břišní (= pankreas) začne produkovat inzulin, ten přijde k buňkám a donutí je vytvářet kanály pro glukozu, glukoza se dostane do buňky, kde funguje jako zdroj energie. Když budu jíst hodně glukozy, budu vytvářet hodně inzulinu, ale receptory na buňce si řeknou „fuck it, nemusí nás tu bejt tolik, abychom hledali každej zastrčenej inzulin, je ho tu tolik, že si ho bude dost všímat i méně receptorů“, no a dojde k tzv. downregulaci inzulinových receptorů, tj. na buňce bude receptorů méně. To ovšem vede k tomu, že buňka bude vnímat méně inzulinu, pustí méně glukozy dovnitř, čili v krvi máme jak hodně glukozy, tak hodně inzulinu, což způsobuje všechny možné negativní důsledky a říkáme tomu diabetes mellitus (cukrovka) 2. typu.
@Nigihajamikohakunusi4 жыл бұрын
Já Vaše videa taky sleduju s povděkem, ale tady si dovolím nesouhlasit. Zrovna u medicíny, kdy máme v rodině akupunkturistu a bezpečně vím, že tato léčebná praktika funguje (na určité zdravotní problémy). To pak můžu číst tisíc studií a vědeckých článků že energetické body v těle neexistují a akupunktura je výmysle čínské propagandy,.. to mě opravdu nepřesvědčí :). Na druhou stranu jsem mimo obor a taky nedokážu dát dohromady kloudnou větu, takže není třeba se nad mým názorem nikterak vzrušovat. A ani nejsem ministr zdravotnictví, tedy závěr je ten, že se každý bude léčit po svém a tak to má být. Ohledně klima-alarmistů. Podle mého není hlavní boj o tom zda je/není klimatická změna. Otázka je jak proti ní bojovat. Ekonomicky se zničit za bezuhlíkovou Evropu (asi desetina celkové světové emisní bilance) když zbytek světa pojede dál bez opatření na plný výkon,.. A také efektivita vynaložených nákladů za opatření, dnes vidíme že fotov. panely stojí 1/10 toho co před pár lety. To vše by mělo být předmětem debaty. A pak mýtus kterému sem věřil - třiďte odpad. Pro plast a papír v Praze toto neplatí, prakticky vše končí ve spalovně (a je to tak dobře, ale to by bylo zase na jinou debatu). Ať se daří a děkujeme za tvorbu.
@davidjirsa85824 жыл бұрын
Jo však to je v pohodě, mému tátovi taky akupunktura pomohla. A co jsem teď v rychlosti googloval, tak medicína nepopírá, že akupunktura v některých případech funguje, jen se neví proč. A obecně s čínskou medicínou mám bohaté zkušenosti z Číny :D Ale člověk zas neví, jakou roli hraje placebo, jestli bych se prostě nevyléčil přirozeně atp. Alt. medicína je spíš problém, když jí lidi věří víc než lékařům. To je něco jako s horoskopy. Když je člověk čte a tak nějak jim věří, tak je to asi neškodná zábava, ale jak kolem nich někdo začne organizovat život, tak je to průšvih. Ale s tím klimatem nesouhlasím, je spousta vlivných lidí, kteří i dneska tvrdí, že je to hoax. Viz třeba tady kzbin.info/www/bejne/b52nY2ygpq1jbZo Tahle dáma má statisíce followerů. A lidi z okruhu PragerU taky klimatickou změnu popírají nebo zlehčují, a ti mají dosah na miliony lidí.
@m6km6k4 жыл бұрын
Nějakou formu odporu..., jako myslíš REVOLUCI?!?
@sportapolitika504 жыл бұрын
Já vám dám básník, Zola byl romanopisec. :)
4 жыл бұрын
Používám v šaldovském smyslu “spisovatel, umělec, básník” ;)
@agstudioband3 жыл бұрын
u globálního oteplování nemá smysl řešit, jestli k němu dochází, nebo ne, to je prokazatelný fakt. Ale je dobré se ptát, zda ho způsobuje člověk, případně jak moc? To je totiž dost podstatný rozdíl. I přestože se téma globálního oteplování řeší posledních 10-15 let v médiích opravdu hodně, ještě jsem neviděl odborníka, nebo článek, který by tohle dokázal popsat, prostudovat. Pravda, že bych to úplně vyhledával, to se říct nedá... dejte mi odkazy :) Každopádně je možné, že se za 50 let, až už nebude mít nikdo z běžných lidí auto a pozbyde tak jednu ze svobod, pohybovat se kam chce a kdy chce, třeba do práce, může se stát, že zjistíme, že oteplování stále pokračuje, a že to byly další vlivy, které globální oteplení způsobují dál, a nikoliv člověk. Je to svým způsobem pýcha člověka, že se domnívá, že globální oteplení způsobuje jen on. Příroda (v tomto případě i vesmír) však několikrát ukázala, že je mocnější a na pýchu člověka jaksi kašle. V minulosti docházelo k výrazným změnám teplot i hladin moří o jednotky stupňů a desítky metrů, a to v době, kdy člověk uměl sotva rozdělat oheň, a kdy žilo na zemi sotva pár set tisíc lidí, takže nemohli mít na změnu teploty pražádný vliv. Například vznik pouště Sahara, to bylo dříve úrodné místo. Dále, je prokázáno, že Země se v minulosti otáčela rychleji, což samozřejmě má vliv na její teplotu. A tak dále. Já pořád čekám na studii, která jasněji definuje vliv člověka na globální oteplování, a která dokáže oddělit běžné oteplování, ke kterému by docházelo i kdybychom tu vůbec nebyli, od toho způsobeného námi. Je to totiž dost podstatný rozdíl podle mě, pokud tak zásadně měníme využití zdrojů, podnikání, společenské uspořádání. Ale pochybuji, protože to změřit ani odvodit si nijak nelze
@m6km6k4 жыл бұрын
To je dobrá možnost... s tím nahráním videa.
@zdenek1184 жыл бұрын
Mám moc rád tyhle tvoje OT témata která balancují na hraně názorového YT, ale nevyplatilo by se na to založit speciální kanál nebo aspoň sérii která by byla jasně odloučená od přísně literární stránky většiny obsahu tohohle kanálu? Příjde mi totiž, že by to tak nalákalo mnohem víc diváků, kteří by přišli přímo pro tenhle obsah a zároveň by to nebylo mezi těmi studijními videi, což by zase bylo fajn pro lidi kteří sem jdou jenom za literaturou a "politický" content by je mohl odradit. Osobně se rád mrknu na každé video které tady výjde, ale prostě mi příjde, že oddělit to by bylo lepší z hlediska diváckýho dosahu kanálu. Pardon jestli to vyznívá preachy. Fakt to tak nemyslim. :)
@davidjirsa85824 жыл бұрын
My jsme nad tím uvažovali, že je to trochu nepraktický, v létě jsem se dokonce setkal s konspirační teorií, že nalákám maturanty na literaturu a pak do nich cpu postmodernu :D Ale asi to tak nechám, protože 95% videí jsou literatura nebo filozofie, i když u těch filozofických se mi občas nepodaří vysvětlit, že dělám ďáblova advokáta a s těmi koncepty nemusím nezbytně souhlasit, tzn. není to názorový YT. Spíš jsem uvažoval, že bych si udělal vlastní kanál na vyloženě politická nebo názorová videa, ale zase když si vezmu, že mi zabralo tři roky vybudovat si alespoň nějaké publikum, tak se mi nějak nechce trávit další tři roky budováním druhého kanálu. Ale vím, že hodně lidí to tak má a funguje jim to. Nevím.
@zdenek1184 жыл бұрын
@@davidjirsa8582 Napadlo mě, že by si to někdo mohl myslet. Obzvlášť teď v době korony kdy konspirační teorie získávaj mnohem větší publikum. (I moje máma z ničeho nic přišla s tím že všechny vakcíny platí Gates a tímpádem jsou potenciálně nebezpečný. Naštěstí se mi ji snad povedlo přesvědčit, že to je úplná blbost a David Icke je buď nebezpečnej ignorant a nebo nebezpečnej vychcánek) Ale úplně chápu, že novej kanál je ze začátku nevděčná věc. Ale kdyby přecijen vzniknul, tak minimálně jednoho odběratele už máš jistýho.
@lonedg2434 жыл бұрын
No lidi jako já by to ocenili, protože jeho faktické znalosti literatury obdivuju, ale když se pustí do podobných úvah, tak bych mu dal korunu a po poslední vlně podobných videí už jsem ho přestal sledovat. Dnes mne nalákal název, ale stačila mi třetina a mám zase na dlouho vybráno
@dodoismus3694 жыл бұрын
S těmi květinami jsme si dělaly se sestřenkou srandu, když jsme přespávali u prarodičů v ložnici, jelikož oni tam mají staré zaprášené knihy a asi dvanáct květin. A sestřenice mi tohle vyprávěla, tak jsme si to googlily, kde jsme zjistily, že je to mýtus, ale já stejně jako na potvoru dostala večer v tý ložnici obří kašel a druhý den už onemocněla. (Ale to byla jen taková nepěkná náhoda.) 😂
@jakubaipldauer27864 жыл бұрын
Lidé se nevyvinuli z opic. Lidé a opice mají stejného prapředka.
@hominidan4 жыл бұрын
Taxonomicky mezi "opice" patří i lidé, takže tahle poučka moc nedává smysl.
@ninavinterova98754 жыл бұрын
@@hominidan Takhle to obv nemyslel. Někteří lidi mají představu, že lidi se doslova vyvinuli z opic, aka dnešních opic. Což jak Jakub správně řekl není pravda. Je to stejně rozšířený nepochopení evoluce, jako že evoluce funguje tak, že teď by se mi hodily křídla, tak mi prostě narostou.
@patahei2 жыл бұрын
Jo podobny vztah je mezi vlkem a psem, ale taky se rika ze pes byl vlk
@flytrapYTP4 жыл бұрын
Ten anti-intelektualismus se nám trochu proplížil do studijního plánu na střední škole, kde byla součástí hodiny TOK i diskuze o tom, proč vlastně i lidé inteligentní mohou tak vehementně věřit v placatou zemi a podobné věci. To, že mýtus o placaté zemi vychází částečně ze sekulárního křesťanství však bylo vypuštěno.
@vojtatlusty72893 жыл бұрын
Zdroj? Mezi plochou zemí a sekulárním křesťanstvím jsem na českém internetu nenašel žádnou spojitost. Pprosím nějaký odkaz.
@renc96264 жыл бұрын
Projíždím stará videa a kdysi dávno jste slibovali díl o hudebních interpretech 50. 60. let. Tak jen do toho :-).
4 жыл бұрын
Já už jsem toho nasliboval :D tam byl problém jednak s tím, že bych to kvůli TOS nemohl pouštět ( mohli by mi zakleknout kanál raz dva) a obecně by to bylo nepraktické s sngličtinou. K jednomu videu jsem dělal titulky a bylo to peklo, i s programem to zabralo tři celé večery.
@rudolfvaavra88594 жыл бұрын
když vědátoři z oboru gender řeknou, že je víc než dvě pohlaví, tak je to taky cajk? ;)
@teriasxxs4 жыл бұрын
ano 👁👄👁
@flytrapYTP4 жыл бұрын
On je trochu problém, že čeština nerozlišuje mezi pohlavím fyzickým a sociálním, což je v angličtině právě odlišnost "biological sex" a "gender".
@honzahotek4 жыл бұрын
@@flytrapYTP to sice ano, ale i tak jsou stále pouze jen dvě pohlaví, dva gendery. Sociální pohlaví je stavěné na tom biologickém, čili mi přijde zbytečné rozlišovat takto komplikovaně mezi pohlavím a genderem, jelikož se nevylučují.
@HanaRodna4 жыл бұрын
Je rozdíl mezi biologickým pohlavím a genderem. :) Biologická pohlaví jsou dvě (ačkoli se může stát, že se člověk narodí s orgány svého i opačného pohlaví), genderů je více. :)
@flytrapYTP4 жыл бұрын
@@honzahotek nikdo neříká, že se vylučují. Celá problematika je kolem toho, že můžou být na sobě nezávislé a nemusí se shodovat. Transgender identita je rozchod mezi pohlavím a genderem. Proto se tomu říká gender dysphoria. Člověka trápí to, že gender neodpovídá pohlaví, takže tím, že se aspoň jako svoje vybrané pohlaví prezentuje mu ulevuje. Je docela jedno, jestli říkáte, že pohlavně je to tak či onak, ten člověk se stále cítí být svým genderem a to se moc nedá změnit.
@pretorian95984 жыл бұрын
Václav Havel nebyl intelektuál .. .....byl to celkem vychytralý kolaborant . Je celkem důležité neplést si vychytralost s chytrostí.
@tomvesely40083 жыл бұрын
Zdroj?
@lonedg2434 жыл бұрын
To si dokážu představit, že to pro takovýho intelektuála musí bejt strašnej stres, když se názor vysoké školy života třeba na arabské jaro, mnohem více blíží pravdě než vlhké sny intelektuálů, nebo na přistěhovaleckou vlnu a podobný fenomény, nebude toto příčina vzrůstajícího antiintelektualismu ve společnosti? btw ten islám jsme s konvičkou v IVČRN naučili lidi dobře, na to jsem dodnes pyšnej a intoši by se měli zamyslet kde neustále dělají chyby, že respekt k nim neustále klesá a pak to má bohužel i svoje stinné stránky, jako jsou dnešní lidové názory na virovou epidemii, ale chybu at intelektuálové hledají u sebe, nehledě na to, že lidi jsou v tomto názorově seklí napůl, zhruba stejně jako takzvaní odborníci, říkám takzvaní, protože dneska je každej onkolog virologem. Dnešní video bída, po poslední vlně názorových videí už na tebe nekoukám, ale nalákal mne název, tak jsem to zkusil a po třetině mi zase na dlouho stačilo, tohle je materiál k vzájemené intelektuální onanii, nic pro mne.
4 жыл бұрын
No já jsem taky dlouho nechápal, co sakra dělá na mém kanále tolik nácků. A pak mi někdo poslal odkaz na jakési rádio, kde mě Konvička vychvaloval. Ale tenkrát jsem ještě mluvil jen o knížkách.
@lonedg2434 жыл бұрын
@ Nácků? Já jsem devět let multikulturně ženatý s asiatkou, ty žalude :) Tvůj kanál nemám od Konvičky, na tvůj kanál jsem narazil když jsem vyhledával povídky od bradburyho a dost dlouhou jsem ho šířil mezi kamarády, neý jsi začal vydávat ty svoje videa s nemocnými názory
4 жыл бұрын
Jednoduchý řešení, udělejme diskuzi. Když se ti výsledek nebude líbit, nezveřejním to. Když tobě jo a mně ne, stejně to zveřejním. Udělej si print screen, abych z toho nemohl vycouvat. Můžeš mě přesvědčit, o čem chceš, akorát budeš potřebovat fakta, me jen dojmy.
@lonedg2434 жыл бұрын
@ diskusi zde v rámci komentářů, nebo na diskordu? Mám toho strašně moc, na YT koukám při pracovním procesu, mizíme z této promořovny do asie a bereme sebou i živobytí, do konce roku mám fakt nabito. Ale je to lákavá nabídka a zní férově, jakou máš teda představu a o čem by se diskutovalo?
4 жыл бұрын
Nějak online, zoom, skype, cokoli. Můžeš mi vysvětlit, v čem všem nemám pravdu ohledně vědy, migrace, náboženství a já nevím čeho (u každého videa píšeš extra triggered komentáře). A já ti zas můžu vysvětlit, jak i nácek může mít asijskou manželku a stále zůstat náckem.
@yogi26384 жыл бұрын
Nevím, tohle byl dost brečík bez přidané hodnoty, tohle video se mi, na rozdíl od naprosté většiny, nelíbilo.