Pacjent z bólem szyi - diagnostyka i terapia (holistycznie)

  Рет қаралды 54,706

NeuroProjekt

NeuroProjekt

Күн бұрын

Obejrzyj również VLOGA, który jest uzupełnieniem dla tego filmu ► • Co robić jak nic nie p...
Ból szyi nie zawsze oznacza, że problem jest tam. Przyczyn niespecyficznego bólu odcinka szyjnego mogą być dziesiątki. Zaczynając od problemów mięśniowo-powięziowych, stawowych czy więzadłowych. Tych bardziej lokalnych związanych z szyją, głową, kompleksem barkowym czy klatką piersiową jak i tych bardziej globalnych związanych z funkcjonowaniem całego łańcucha i angażujących przy okazji konkretną i pokaźną liczbę struktur. Jednak należy pamiętać, że nad tym wszystkim czuwa układ nerwowy i jego prawidłowa praca determinuje nasz aktualny stan zdrowia. Niestety kiedy układ nerwowy jest wyczerpany i mocno bodźcowany tak zwanymi stresorami nasze zdrowie może na tym mocno ucierpieć. Dlatego prawidłowa dieta, ruch, dobra higiena snu i pozytywne nastawienie są tak ważne. Im mnij stresorów tym lepiej. Jak dojść do tego, że taka szyja jest tylko skutkiem całej, logicznej układani? O tym właśnie w tym materiale.
SZKOLENIA/GABINET/BLOG ► projektmasaz.pl
FACEBOOK ► / projektmasaz
INSTAGRAM ► / projektmasaz
Kliknij tu, aby subskrybować nasz kanał ► bit.ly/1rbgwyp
Zapraszamy do gabinetu ► www.projektmasa...

Пікірлер: 101
@sylvesterbe3472
@sylvesterbe3472 5 жыл бұрын
Kwestią czasu jest to, że coraz więcej terapeutów będzie pracować w ten sposób i w doskonały sposób obrazuje to, że człowiek to jeden wielki układ połączeń i współzależności. Materiał kapitalny i wart poświęcenia uwagi.
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Sylvester B tak widzę przyszłość terapii :D
@rozmowyzcialem
@rozmowyzcialem 5 жыл бұрын
To jeden z najlepszych materiałów! Chcę więcej 😀
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Ewa Kuptel dziękujemy :D Będzie więcej!
@kamilkrekora8448
@kamilkrekora8448 5 жыл бұрын
"Czapki z głów" Materiał adekwatny do tytułu - HOLISTYCZNIE~! :) Pozdro
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Kamil Krekora tak miało być! Dzięki :)
@aleksandraengel6199
@aleksandraengel6199 2 жыл бұрын
🤠👍👍👍
@hukolo21
@hukolo21 5 жыл бұрын
Świetny materiał, niech patrzą i się uczą . Podejście holistyczne to klucz w uporaniu się z problemami a nie maskowanie na kilka godzin czy dni. Jeśli ktoś uważa że te techniki i podejście przedstawione na filmie jest dziwne i niepoprawne to jest ograniczony... Pozdrawiam :)
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Hubert Nowak dzięki! :)
@aleksandraengel6199
@aleksandraengel6199 2 жыл бұрын
Fajnie jest uczyc się od was. Czyste informacje bez zbędnych ceregieli. Dziękuję i pozdrawiam 🤗
@pat13sk
@pat13sk 5 жыл бұрын
Genialne podejście 😉
@Meefju
@Meefju 5 жыл бұрын
Uważam że został wykonany kawał dobrej roboty. Czekam na więcej takich materiałów,uważam że moglibyście pójść za nurtem i trochę więcej vlogów takich stricte tematycznych poprowadzić czym jest ta neurologia jak i kinezjologia stosowana. Trochę ciekawostek, zagadnień. Czekam na TNM w Kato :) może to być przyszły rok :D Pacjenci, społeczeństwo oczekuje takiej fachowej pomocy, a nie tylko rzucanie słowem bądź też technikami na wiatr. Obserwując was ciągle mam głód na więcej :) Pozdrawiam!
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Mateusz Bartel widzimy się w niedalekiej przyszłości!
@gracjannatomaszewska705
@gracjannatomaszewska705 5 жыл бұрын
Świetna sprawa:) Jestem ciekawa zmian u Magdy po wykluczeniu nabiału - może jakiś filmik o postępach? Tak trzymać 😊 pozdrawiam
@ukaszbogucki7125
@ukaszbogucki7125 4 жыл бұрын
Wow, rewelacja, serdeczne dzięki, że dzielisz się wiedzą w tak niesamowity sposób. Kolego, też jestem fizjoterapeutą i chce być tak dobry. Szczere gratulacje. Więcej takich filmów, bardzo proszę, pozdrawiam !
@ann.marie.ann.
@ann.marie.ann. 4 жыл бұрын
Swietne! Dzieki🐛 Wszystko to prawda. Jestesmy caloscia... Malo kto o tym chce pamietac. Kiedys po urazie barku dopiero dziewiaty ortopeda rozpoznal prosta nieprawidlowosc... a ja juz zaczynalam wierzyc, ze nie podniose konczyny gornej w ogole... Ale to byl tylko epizod po urazie. Obecnie jest u mnie od 20 lat coraz wiekszy balagan, z powodu zle leczonych i diagnozowanych stawow kolanowych, a moj kregoslup buntuje sie w kolejnych odcinkach. Ale nikt nie potrafi tego ogarnac. Taka jest niestety rzeczywistosc. Dzieki za Wasze filmy. Nie jestem fizjoterapeuta, ale bardzo mi to rozszerza swiadomosc mojego ciala i wiem juz, ze bedzie trudno znalezc skuteczna pomoc. Podziwiam Twoja wiedze i otwarty umysl. Wielki szacunek! To jest jedyna droga do czegokolwiek. Gratuluje i wszystkiego dobrego 🌼🌻🐝
@ortokineza7383
@ortokineza7383 3 жыл бұрын
Holistyczne podejście! Brawo!
@czekanczekanski6227
@czekanczekanski6227 5 жыл бұрын
Po prostu WOW. Bardzo bym prosił o jak najwięcej materiałów z diagnostyką pacjentów. Sam po sobie wiem jak mało tego było na studiach, a przecież jest to klucz do sukcesu! Jeszcze raz, świetna robota. O ile dobrze kojarzę to takie testy wykorzystuje się w terapii metodzie P-DTR. W ostatnim czasie bardzo poważnie zastanawiam się nad zapisaniem się na to szkolenie, aczkolwiek istnieje obawa, że mój mało doświadczony mózg nie ogarnie tematu, a temat wydaje się mege trudny. Cóż czynić?
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Wiele metod ze stajni tak zwanej neurologi funkcjonalnej opiera się na tych testach w tym również konkretna i polecana terapeutyczno diagnostyczna kobyła jaką jest p-dtr! Wszystko co dotyczy i zawiera w sobie założenia kinezjologii stosowanej jest badane w ten sposób. W filmie zostało pokazane tylko to, co jest w klasycznej kinezjologii w sumie nie ma nic z pdtr :)
@czekanczekanski6227
@czekanczekanski6227 5 жыл бұрын
Dopiero po waszych materiałach poznałem pojęcie neurologi stosowanej oraz kinezjologi stosowanej. I jestem jak "Coo?! Wow". Panowie, proszę o radę. Czy rzucać się na głęboką wodę i iść na to szkolenia z tych dziedzin(oczywiście wcześniej w miare postarać się dowiedzieć o samych metodach jak najwięcej) czy dać sobie czas na nabranie doświadczenia?
@user-ht3fn3xv7y
@user-ht3fn3xv7y 5 жыл бұрын
Też chcę być wasza pacjentka. Przydałoby się posprawdzanie wielu rzeczy. Ciekawe co byłoby przyczyną moich problemów wg Was. Dobra robota. Tylko ciężko się dostać na wizytę 😢
@ivanmishchenko1362
@ivanmishchenko1362 5 жыл бұрын
Jeden z najlepszych filmików. Poproszę więcej takich materialów.
@kermittime6507
@kermittime6507 3 жыл бұрын
Wow 🤩 geniusz! Nie jestem fizjo, robiłam tylko kurs masażu, oglądam z ciekawości. To pokazuje jak bardzo w medycynie potrzebne jest podejście holistyczne...a nie tylko od każdego organu osobny lekarz i nie ma komunikacji pomiędzy tym.
@ewelinafelcenloben2043
@ewelinafelcenloben2043 5 жыл бұрын
Świetny materiał! Róbcie tego więcej! Aż mam ochotę jutro posprawdzać pacjentów :D Byłabym wdzięczna za literaturę ;)
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Ewelina Felcenloben śledź naszego bloga i fb będziemy podrzucać badania i artykuły.
@stogos1974
@stogos1974 5 жыл бұрын
Witaj, od dluzeszego czasu sledze twoj kanal. Pracuje w opiece dlugoterminowej ale dodatkowo w tzw. masazu relaksacyjnym (SPA, relaks). Przychodza tez sportowcy, pilkarze. Podejscie relaksujace, holistyczne przynosi wspaniale rezultaty. Dzieki za odcinek! Podrzucaj kolejne!
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Andrzej Stogowski układ nerwowy inkorzysty wpływ na jego wyciszanie/pobudzanie to klucz to wielu sukcesów! Powodzeniani dzięki!
@szamanina-ninakot3553
@szamanina-ninakot3553 5 жыл бұрын
Rewelacyjny materiał, proszę więcej :)
@aware_madlenka
@aware_madlenka 3 жыл бұрын
Jak zwykle rewelka. Od dawna sie coraz wiecej jest literatury dotyczacych jelit jako drugi mózg, wiec wasz materiał jak najbardziej przekonywujący. Bede sledzic kolejne odcinki!!
@waleriaiwaszczenko1381
@waleriaiwaszczenko1381 2 жыл бұрын
Super materiał!! Czekamy na nowe odcinki.
@flobeatz
@flobeatz 5 жыл бұрын
Świetny materiał Ogólnie kanał jest dla mnie bardzo pomocny. Dzięki wam doszedłem do swojego problemu a mianowicie problem z mięśniem czworobocznym. Założyłem gorset następnie po poczytaniu na ten temat na Waszym blogu znalazłem punkt spustowy i poradziłem sobie natychmiastowo ... Najbardziej hardcorowy, bolesny sposób ale pomogło. Dziękuję i liczę na więcej materiałów a szczególnie te z serii "AutoTerapia" Coś wspaniałego. Pozdrawiam.
@aleksandrakuda594
@aleksandrakuda594 5 жыл бұрын
Wow genialne ! Czekam na kolejne takie filmy :)
@angelinakuczynska9758
@angelinakuczynska9758 2 жыл бұрын
Swietny material , Dzieki .
@ichtisek
@ichtisek 5 жыл бұрын
Kocham ten kanał!
@rafajakubczyk4652
@rafajakubczyk4652 5 жыл бұрын
Potężna wiedza
@bronisawalelinska8045
@bronisawalelinska8045 3 жыл бұрын
czy mając 86 lat można w ten sposób wyleczyć się z wielu dolegliwości BARDZO podoba się wywiad z pacjentem i podziwiam że to może być związane z jedzeniem proszę o dalsze filmiki są bardzo pomocne, i leczy się bez chemii Mega super ,pozdrawiam młody człowieku!!
@katarzynagaweda8088
@katarzynagaweda8088 4 жыл бұрын
Super materiał
@MarkusBascoKris
@MarkusBascoKris Жыл бұрын
Ciekawi mnie jak dziś wygląda sytuacja 😅 Super filmik
@krzychu18h
@krzychu18h 5 жыл бұрын
Świetne podejście i sposób pokazania jak to powinno wyglądać. Jeśli można, to podzielcie się informacją w jakiej literaturze można znaleźć informacje pokazane w filmiku. Pozdrawiam.
@hjenski
@hjenski 5 жыл бұрын
Spora dawka wiedzy jest w książce Applied Kinesiology, Robert Frost. Ogólnie to nie ma żadnej literatury na temat kinezjologii stosowanej po polsku. Polecam wkręcić się w temat metody P-DTR Pozdro :)
@saccarois
@saccarois 2 жыл бұрын
Akurat byłam ciekawa jak wygląda wizyta u fizjo :D Bajka, pewnie kiedyś się zobaczymy ;)
@yuriisuliatytskyi1325
@yuriisuliatytskyi1325 3 жыл бұрын
Super! Chcę uzyskać taka wiedzię i umiejętności.
@user-wq5ee8yv9e
@user-wq5ee8yv9e Жыл бұрын
Super
@magorzatajaskiewicz5385
@magorzatajaskiewicz5385 3 жыл бұрын
Jestem pod wrażeniem ☺
@magorzatadmytryszyn3561
@magorzatadmytryszyn3561 4 жыл бұрын
Świetny filmik ♥️♥️♥️♥️wow, super 😁
@BodyMindClinic
@BodyMindClinic 4 жыл бұрын
Super, w naszej klinice teraz wszyscy chcą się tego uczyć!
@darinka143
@darinka143 3 жыл бұрын
Wąski, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!!
@wasikpol
@wasikpol 4 жыл бұрын
Zbieram szczękę z podłogi. Jestes Kozak
@jerryo8161
@jerryo8161 4 жыл бұрын
Patryku, jest Pan genialny ... jak Pan wytestował ten nabiał??? Minął rok ... może jakieś podsumowanie terapii ! Jest się pewnie czym pochwalić !
@igorziemniak5304
@igorziemniak5304 3 жыл бұрын
Fajny poradnik
@booss19
@booss19 3 жыл бұрын
Super materiał, mega przydatne spojrzenie. Polecam książkę "Dlaczego zebry nie mają wrzodów?" dla tych którzy chcą zobaczyć jak ogromne szkody powoduje sam stres (na podstawie badań naukowych) Czy możesz podać książki, badania które polecasz pod kątem takiego holistycznego spojrzenia dla osoby nowej w temacie?
@przemysawwalecki6006
@przemysawwalecki6006 4 жыл бұрын
Ale super 😀
@2vpc
@2vpc 5 жыл бұрын
W takim razie... czy można prosić o literaturę... gdzie takie testy można znaleźć? to jest jak to mówią Amerykanie amazing :D
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
2vpc niestety, nie ma takiej godnej polecenia.
@ortokineza7383
@ortokineza7383 3 жыл бұрын
Unikać aluminium, bo powoduje lub nasila alergię w tym skazę białkową. Zażywać na odtruwanie kwas ALA i wit. C, kiszona kapusta naprawi mikrobiom w jelitach. L-glutamina uszczelni jelita, są nadwrażliwe
@MahatmaMichael
@MahatmaMichael 4 жыл бұрын
Kolega prowadzący - mówić wolniej i wyraźnie. Techniczne - zwiększyć siłę głosu w całym video i w miarę możliwości wydobyć głos pacjentki / proporcjonalnie wyciszyć prowadzącego.
@joannagierak5194
@joannagierak5194 5 жыл бұрын
Hej, jaki kurs/ kursy należy zrobić żeby to wszystko wiedzieć? Zdaję sobie sprawę, że to troche bezsensowne pytanie, pewnie jest to wiedza z różnych żródeł ale nie zaszkodzi spytać.
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Joanna Gierak szukaj pod tematem neurologia stosowana, kinezjologia i terapie nerwowo-mięśniowe :D tam powinno być. Między innymi zerknij na naszą ofertę :)
@piotrkalinski6938
@piotrkalinski6938 2 жыл бұрын
@@projektmasaz który z Waszych kursów porusza tą tematykę? Neurodiagnostyka i terapia? Pozdr
@pawew.
@pawew. 5 жыл бұрын
Patryk masz jakieś informacje jak pacjentka czuła się po terapii? Jakie zmiany pojawiły się po paru dniach? Czy efekty się utrzymały? Pozdrawiam
@magdalenat.9765
@magdalenat.9765 3 жыл бұрын
Hej hej :) moj bol szyi jest zalezny od mojej diety niestety i w zależności od tego co jem to ból nasila się lub oslabia. Aleeeee ten ból juz nie towarzyszy mi cały czas jak przed wizytą. W koncu ktos powiedział mi na co mam zwracać uwagę i czego unikać zeby było lepiej:)
@zdzislawmajdan9195
@zdzislawmajdan9195 2 ай бұрын
Wszystko fajnie tylko na filmie bioderko kolanko nozka a sxyja jak bolala to nadal bedzie bolec terapeuta kase zarobi bo na jednej wizycie sie nie skonczy podejscie super kiedys czlowiek jadl wszystko i nic nie bolalo ale mlodzi mieli bardzo duzo ruchu.i nikogo nic nie bolalo a dzis niestety wiekszosc siedzqcy tryb zycia
@zakkarolgeneral
@zakkarolgeneral 5 жыл бұрын
Jeśli idziemy do terapeuty to jedna wizyta nie zawsze wystarczy skoro pomogło na tydzień to parę kolejnych wizyt pewnie dało by dłuższą poprawę
@ortokineza7383
@ortokineza7383 3 жыл бұрын
Interesujące
@1991kylos
@1991kylos 5 жыл бұрын
Eh, dziś rano coś mi strzeliło w szyi/karku. Siedzę w owiniętym kocu wokół szyi. Moglibyście pomóc? Jak siedzę nieruchomo to nie boli, ale jak ruszę szczególnie w górę w dół to boli :( Chodziłem dziś i siedziałem w pracy wyprostowany jakbym połknął kija... Siedzący tryb pracy mam wrażenie, że wyniszcza...
@Barca8921
@Barca8921 5 жыл бұрын
Magia
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Barca8921 neurologia!
@EP-cm8ch
@EP-cm8ch 3 жыл бұрын
Pan jest genialny! Czy pan przyjmuje prywatnie? Gdzie?
@barbarabregua956
@barbarabregua956 4 жыл бұрын
Z kilku porad skorzystałam z rewelacyjnym efektem. Mam 65 lat sporo chorób . Jestem Amazonką i już dwa razy wygrałam z rakiem. Z cukrzycą i jaskrą nieźle sobie radzę. Z depresją borykam się od 20 lat. deprecha jest gorsza niż rąk. Czy może są ćwiczenia lub masaże które mogłabym zastosować. Pozdrawiam Barbara
@szymonrenc3345
@szymonrenc3345 2 жыл бұрын
Czy efekt terapeutyczny się utrzymał?
@Motorcycle_Hub
@Motorcycle_Hub 5 жыл бұрын
Kumpel podrzucił mi ten link dzisiaj... gotując obiad oglądałem..i tak masz racje na pewno muszę to obejrzeć jeszcze raz albo i dwa 😂 bardzo interesujący temat. I tutaj pytanie podpowiesz jak zgłębić temat ? Jak iść w tym kierunku ? Dzięki pozdrowienia z UK ;)
@Vollack2024
@Vollack2024 4 жыл бұрын
Technike lokalizacji terapeutycznej wykonujesz układając rękę na narządem czy w punkcie odruchowym dla narządu?
@Mojafizjo.kocorjustyna
@Mojafizjo.kocorjustyna 5 жыл бұрын
Kurcze, co to za czary? :D a już na poważnie. Skończyłam 2 rok studiów. Zaczęłam interesować się tematyką terapii kobiet w ciąży i po porodzie. Już zainwestowałam w 2 kursy jednak calkowicie początkujące w tej tematyce. Pytanie do Was jakie kursy polecacie? Już dziś wiem, że nie chce stać w miejscu po studiach a nawet ruszyć wcześniej, przy pierwszej lepszej okazji chce zrobić szkolenie z masażu głębokiego. Ale nie chce sie skupiac tez wylacznie na terapii kobiet, chce właśnie nabrac pewności co do podejścia holistycznego. Jakie kursy i szkolenia polecacie na początek i w przyszłości? Bardzo proszę o radę !
@TheCzarsi
@TheCzarsi 5 жыл бұрын
U kogo robił Pan kursy z kinezjologii i neurologii stosowanej?
@agatasar7304
@agatasar7304 5 жыл бұрын
.
@benekpotorak7484
@benekpotorak7484 5 жыл бұрын
Czy podjęcie się kursu z kinezjologii ,neurologii stosowanej lub terapii nerwowo-mieśniowej byłoby dobrym pomysłem będąc jeszcze w trakcie studiów magisterskich?Czy może jednak dla studenta jest to za wysoki lvl i zrobić jakieś inne kursy diagnostyczne na początek?Byłbym mega wdzięczny za jakieś wskazówki ,pozdro ! :D
@bboyLokiec
@bboyLokiec 5 жыл бұрын
Mysle, ze fajną opcją jest zrobienie sobie masażu tkanek głębokich, aby moc juz sobie pracowac z pacjentem, a pozniej wejsc w temat terapii miesniowo-nerwowej, pozniewaz na 1 kursie dowiesz sie jak pracowac w danych okolicach, a na terapi N-W dowiesz sie na ktorych miejsach dokladnie sie skupic ;) pozdrawiam
@pounkiszkiss
@pounkiszkiss 4 жыл бұрын
I jak tam Magda po terapii kilka miesięcy po?
@grazynad.okajima4427
@grazynad.okajima4427 4 жыл бұрын
Też dołączam do pytania ."Magia i czary" zadziałały w końcu ;))).
@annawityk6122
@annawityk6122 3 жыл бұрын
Świetna sprawa i ogroma wiedza👍👍
@darek72
@darek72 2 жыл бұрын
O czym świadczy siedzenie na krześle z podwiniętą nogą ?
@dontatahsrsche-cwierz8165
@dontatahsrsche-cwierz8165 5 жыл бұрын
Ja chcę na wizytę 😊
@Dawcio1964
@Dawcio1964 5 жыл бұрын
To jest inny poziom diagnozowania. Czapki z glow ;)
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
Dawid M dziękujemy :)
@markaszweda5635
@markaszweda5635 4 жыл бұрын
Dzień dobry, Ja się osobiście bardzo zastanawiam po obejrzeniu Państwa video czy aby napewno pacjentka została potraktowana holistycznie, gdyż wg. mnie w Państwa testach wyszło, ze problem jest zstępujący - leżenie na plecach i sprawdzanie siły mięśniowej kkg i kkd( napewno praca na tułowiu pomogła pacjentce na tle pokarmowym, ale przez cały film nie usłyszałem żadnych pytań odnośnie bólów głowy/migren), zwłaszcza, że pacjentka nosiła okulary, a sama wada wzroku ma również znaczenie ( wkoncu 80% bodźców przyjmowanych do naszego organizmu jest przez narząd wzroku o jest on bardzo ważny), a tu żadnych testów ani terapii... skłon boczny szyi w obydwu kierunkach również nie wydawał się fizjologiczny (ale to może wina kamery) . Brak terapii w obrębie głowy jest na minus, gdyż jako segment najbliżej szyi powinien posiadać znamiona pewnej kompensacji, zreszta podobnie jak staw barkowy. Badanie bardzo fajne, chociaż przy długawe(pewnie dla osób, aby lepiej zrozumiały) jednakże kilka kwestii wg. pominiętych, bo naprawdę jeśli pacjentka nosi okulary przez ileś tam lat to pojawienie się densyfikacji w obrębie głowy jest niemalże pewne. Pozdrawiam serdecznie cały zespół projekt masaz :)
@projektmasaz
@projektmasaz 4 жыл бұрын
Marka Szweda Hej Marku :) to tylko krótki film z części analizy i badania. Zakamarków diagnostycznych jest tyle, że jedne podejście to za mało. To było jedynie liźnięcie tematu. Z Twojego komentarza niestety widać, że nie zrozumiałeś głównego przesłania filmu i tego co było w nim kluczowe. Co do okularów to jest to również częsty punkt zaczepienia.
@basiaitalia
@basiaitalia 4 жыл бұрын
Super . Gdzie można Was znaleźć .? Mam problemy z kręgami c6,C 7 . Wrzody i już nie daje rady
@pyc11
@pyc11 5 жыл бұрын
Chyba przespalem jakis przedmiot na studiach :p
@projektmasaz
@projektmasaz 5 жыл бұрын
pyc11 to nie ta kinezjologia ze studiów :D
@emiliawojdyla1300
@emiliawojdyla1300 4 жыл бұрын
Gdzie Pam przyjmuje? Mam. Bardzo podobny problem z szyja u mnie pojawiaja sie blokady szyjno piersiowe prosze o jakies namiary. Dziekuje
@karolinaadamczyk7525
@karolinaadamczyk7525 4 жыл бұрын
A co by było jak by było drętwienie ręki?
@pawenowakowski1059
@pawenowakowski1059 5 жыл бұрын
Czy bol szyi odpuscil?
@Emilia_86
@Emilia_86 2 жыл бұрын
Gdzie można o tym jak i czym pracujesz poczytać?
@tmtmwseit5145
@tmtmwseit5145 5 жыл бұрын
😯💕
@Samosieniezrobii
@Samosieniezrobii 4 ай бұрын
Połowa tego wstępu całkowicie niepotrzebna , paplanina na czas ! Nikt nie pomógł bo nikt nie pytał o wszystko a wszystko przez kręgosłup!!!!!!!! To jest ta holistyka !!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂
@Soniccee
@Soniccee 3 жыл бұрын
Na jakich kursach można się nauczyć tych czarów?
@kamilbak6071
@kamilbak6071 3 жыл бұрын
Ani jednego negatywnego komentarza, czy są usuwane? Generalnie jak dla mnie film w kontekście miesniowo-nerwowym dobry, ale te znachorskie teorie z jedzeniem to lipa. Szkoda narażać pacjentów na niedobory składników pokarmowych w związku z ograniczaniem diety na podstawie jakiś dziwnych testów z płukaniem jamy ustnej wodą....
@magdabudzinska3887
@magdabudzinska3887 4 жыл бұрын
Ratunku ja mam przepukline odcinków szyjnych:( co mam robić?
@nakry205
@nakry205 5 жыл бұрын
Jestem pod wrazeniem Mam b duży problem ze sztywnością karku. Jestem po udarze niedokrwiennym. Byłabym wdzięczna za diagnostykę i terapie. Proszę o możliwość bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie
@annadziekiewicz8600
@annadziekiewicz8600 3 жыл бұрын
Mnie kinezjologia interesuje.
Uraz stawu skokowego i jego wpływ na ciało - diagnostyka pacjenta
24:02
Diagnostyka oraz leczenie szyi i karku
18:21
NeuroProjekt
Рет қаралды 16 М.
Now it’s my turn ! 😂🥹 @danilisboom  #tiktok #elsarca
00:20
Elsa Arca
Рет қаралды 12 МЛН
PEDRO PEDRO INSIDEOUT
00:10
MOOMOO STUDIO [무무 스튜디오]
Рет қаралды 25 МЛН
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 1 Серия
40:47
Inter Production
Рет қаралды 1,2 МЛН
Pacjentka z bólem w szyi - udało się pomóc w jedną wizytę
27:29
ROZLUŹNIANIE KARKU na ból szyi i głowy z tylu - dr n. med. Marcin Wytrążek
10:02
Dr n. med. Marcin Wytrążek - fizjoterapeuta
Рет қаралды 109 М.
10 NAJDŁUŻSZYCH rzeczy na świecie
11:08
TOP10Wszystkiego
Рет қаралды 1,9 МЛН
Pacjentka z bólem biodra - Diagnostyka i terapia
39:42
NeuroProjekt
Рет қаралды 33 М.
BÓLE GŁOWY, SZTYWNY KARK - jak sobie z tym radzić ?
11:47
Marek Purczyński
Рет қаралды 637 М.
Dlaczego połowa ciała pacjenta nie działała prawidłowo?
31:48
NeuroProjekt
Рет қаралды 20 М.
BÓL SZYI / NAPIĘCIE KARKU - dobry zestaw ćwiczeń - dr n. med. Marcin Wytrążek
27:44
Dr n. med. Marcin Wytrążek - fizjoterapeuta
Рет қаралды 121 М.
Jak wyciszyć pacjenta - terapia przepon funkcjonalnych
19:38
NeuroProjekt
Рет қаралды 17 М.
Zdejmij ciężar z głowy! Autoterapia szyi i karku
8:29
Patryk Sobotka - Świadomi Zdrowia
Рет қаралды 727 М.