Potwierdzam co mówił Irek! Szybkostrzelność jest zabójcza! Na strzelnicy dali mi samemu załadować 25 naboji 7.62x25 do magazynku bębnowego.Poszła jedna seria,ułamek sekundy ledwo pociągnąłem spust,a druga seia to były 3 pociski 😂. Więc ta pierwsza seryjka to porwała 22 pociski 😂. Ekspresowo , na tarczy ładny widok pierwszy otwór na 9tce, reszta co pół centymetra wyżej.Piękna seria 😮 Ps.Podobno "puścił spaw" dlatego ogień był ciągły zamiast pojedyjczego. Albo ściema albo miałem szczęście😂.Wrażenia super ,jeśli ktoś nie walił serią , niech żałuje.... Pozdrawiam.
@lukaszdrobot7752 Жыл бұрын
Kolejna petarda 👍💪💪💪
@jkolor6952 Жыл бұрын
Super film. :)
@bartekhornik5685 Жыл бұрын
Ciekawy Odcinek Pozdrawiam Autora👍✌️
@czarnuszkimondi1496 Жыл бұрын
Mam, używam i twierdzę, że całkiem dobrze się strzela. Lekki sprzęt to nie jest. Zwłaszcza z okrągłym magazynkiem. Warto posiadać. Fajny film. Pozdro z CSW. OSS Rybieniec.
@tomaszmarkowski4294 Жыл бұрын
Zajebisty montaż 💪 fajny film 👍
@Wojciech-Wojsko-Przybylski11 ай бұрын
Magazynki bębnowe zakończono produkować w 1944 a nie w 1941. Oprócz tego broń została wprowadzona do produkcji w 1941 na chwilę przed inwazą niemiecką. Nie było magazynków 32 nabojowych tylko 35 nabojowe. To żołnierze czasem ładowali 32 naboje żeby nie zaciąć broni. Materiał zrealizowy na szybko, po łebkach, bez gruntownego poznania broni i jej histori. Zero informacji o histori powstania czy niemieckixh konwersji tej broni na nabój 9x19 mm Parabellum.
@niebieskaanglia8045 Жыл бұрын
Znów świetnie broń omówiona, pełen profesjonalizm i oczywiście świetne filmiki. Może kiedyś zrobisz jakis filmik o niemieckiej broni palnej . PozdRawiam serdecznie z niebieskiej anglii 😊
@kermitttt Жыл бұрын
Nic tak nie cieszy, jak seria z ppszy
@rafaagosz7154 Жыл бұрын
❤
@wojtzen Жыл бұрын
Uzywalem Pepeszy podczas II WŚ i potwierdzam zaiste, to co mowi Ireq.
@Reformowany-n1p Жыл бұрын
Chyba w Call of Duty? Co nie czyni nic wyjątkowego?😅
@kawmar2b Жыл бұрын
A ja kuszy w bitwie pod Grunwaldem
@Reformowany-n1p Жыл бұрын
Problemem ppsh 41 było bodajże dopasowanie części broni gdyż większość fabryk robiła według swoich nie zawsze zgodnych ze sobą wymiarów?
@malopolskiecentrumstrzelectwa Жыл бұрын
Wymiary gniazda magazynka różniły się między egzemplarzami od różnych producentów a nawet partii produkcyjnych. Podobnie jak w magazynkach bębnowych. Z dostępnych informacji, popartych z resztą, moim doświadczeniem "strzelnicowym" z pistoletami maszynowymi ppsh-41 pochodzących od różnych producentów wynikało, że duży luz w gnieździe magazynka prowadził do wielu zacięć. Przyczyną luzu była właśnie duża tolerancja dla wymiarów produkowanej przez Sowietów "Pepeszy". Wspominam o tym w 3:33
@Reformowany-n1p Жыл бұрын
@@malopolskiecentrumstrzelectwa dzięki za odpowiedź!
@PawelPawel-ts6dx Жыл бұрын
Nie wydaje mi się żebym chciał coś innego niż PPSZa z dwoma dodatkowymi zaladowanymi magazynami w czasie drugiej wojny światowej. Trochę za szybkostrzelny był. Co wiązało się z przegrzaniem lufy.
@UzioPL Жыл бұрын
no i za szybko naboje zużywał :)
@MrOprawca1978 Жыл бұрын
Pistoliet pulemiot Szpagina obrazca tysiacza diewiatsot srok PIERWOWO goda, tak powinno toto brzmieć.
@Mat-lg1wkАй бұрын
Srok i bażantów :)
@MrOprawca1978Ай бұрын
@@Mat-lg1wk i guliwierów!
@azazelastaroth1382 Жыл бұрын
a o tym wiesz? a ja wiem
@swdfan Жыл бұрын
Bębnowy magazynek bywa upierdliwy, bo ciężki, męczące ładowanie i potrafi się przyciąć. Wygodniej strzela się z pudełkowego
@antonizapaa6361Ай бұрын
Magazynek to porażka,przy ładowaniu kaleczy palce.