Вітаємо вас з Різдвом! Дякуємо за перегляд! А які різдвяні традиції збереглися у вашій родині?
@doulaua Жыл бұрын
Луганськ. Так само колядували, носили кутю до хресних, робили великий сімейний стіл на Святвечір і на Різдво. Обовязково ходили щедрувати. Багато людей так робили - не одиниці! Луганськ - Україна!!!
@galiamaruska341 Жыл бұрын
З Різдвом Христовим! Живу на Львівщині. Найчарівніше Різдво було в дитинстві, коли ми приїхали до бабці. Вся родина з'їхалась:) дітям принесли в хату дідух ( сіно) так багато, що було встелена вся підлога, і малим дається завдання квокати, щоб кури неслися, мукати, щоб корови велися і т.д.:) потім родина вечеряла. На стіл кладуть "бабу"-це солома, зверху скатертина, по кутах під скатертиною клався часник- типу від злих духів. На столі обов'язково 12 страв: різні вареники ( мої улюблені- з картоплею, квашеною капустою і гречкою), голубці з тертої бульби, оселедець, гриби, капуста ( так називали пісний капусняк), квасолька, мачанка з грибів, мариновані грибочки, узвар, кутя ( у нас була рідка) в макортнику ( це та глиняна глибока миска), пампушки- з маком, з рожою, вишнями, тепер ще роблю з згущонкою чи шоколадом:). Потім колядували за столом. Перша колядка обов'язково " Бог предвічний". Треба знати всі стовпчики в колядці, бо інакше то встидно було. У нас ще і досі діти ходять колядувати, і ходять вертепи- от вчора дуже гарний приходив-це ангелик, пастушки, три царі, чорт, жид і сура, або сара:)- бо це жінка жида:)! А вночі з 7 на 8 в 00.00 починається ще одна церемонія- паління дідуха. Приходять сусіди, з криками" Діда давай" забирається отой дідух з підлоги ( і треба всі соломинки повимітати, щоб негараздів не було в майбутньому), виноситься обов'язково на дорогу і там під колядки спалюється. Потім йдуть до хати, гостяться трохи, забирають господарів і йдуть до наступних сусідів:) і так до рання:) ходять по селі палять дідухи:))колядують діти по селі три дні.. Хай Новонароджений Бог зішле нашій Україні перемогу і мир! Христос ся рождає! Славімо Його!
@nataliyasevruk6962 Жыл бұрын
Дякую так цікаво. В нас на Черкащині теж колядують .але так як у Вас то більши традиції збереглись. АЛЕ В НАС ТЕЖ БАГАТО ЩЕ ЗАЛИШИЛОСЬ ОСОБЛИВО Внашому селі біля Шевченкового краю.дякую за гарну розповідь.
@galiamaruska341 Жыл бұрын
@@nataliyasevruk6962 о, теж цікаво і почути, і навіть побачити, як у Вас святкують Різдво. Бо головне насправді за цими всіма традиціями не забути, що це дуже велика радість - народився Ісус, Спаситель всіх нас. З любов'ю до Вас, пані Наталю:)
@olegmatveev4698 Жыл бұрын
Цікаво, дякую. Мій дідо (з Дрогобицького району) також все казав, що дідух - це сіно на підлозі, а мій тато (зі Сколівського району) завжди сперечався з ним, що дідух - це якраз отой сніп з соломи, який ставиться в куті на всі свята, (як, зрештою він і відомий у Львові - традиційна "хода дідухів" і т.п.).
@ТаняФедоренко-л9ш Жыл бұрын
Ми їздили святкувати Різдво до бабусі на Тернопільщину. Традиції, як і ви описуєте були: сіно під столом і на столі, дідух- святковий сніп на покутті, страви майже такі ж, перших було дві страви - рідка капуста (з квашеної капусти, з додаванням вареної потовченої фасолі, і "мастилося" смаженою на олії цибулею), а також грибна юшка, з овочів міг бути буряк з хроном чи венігрет. Колядувати діти починали ходити з вечора 6 січня, як повечеряють. Вертепи починали ходити з 7.01. А дідуха теж палили, спочатку його треба було "обмолотити", але на другий чи третій день свят, на роздоріжжі. Цікавою була традиція, що страви на Вечері їли ложкою, її не можна було класти на стіл, а коли поїли, встромляли в дідуха, казали, щоб спина не боліла. До вареників "ховали" в начинку копійки, і хто скільки з'їсть-витягне, такий і на заробітки буде рік.
@galiamaruska341 Жыл бұрын
@@ТаняФедоренко-л9ш дякую Вам! Всіх з Різдвом Христовим і Йорданом! Христос народився! Він переміг зло і ми мусимо!
@Поліна-ю7к Жыл бұрын
У Луганську ми збирались усією сім’єю за стіл, бабуся готувала кутю та треба було обов’язково з’їсти хочаб ложку (я її дуже не любила😅). Один раз ходила з другом колядували у багатоповерхівках. Нам не всі відчиняли, тільки старі люди. Вони були раді нам і давали трошки грошей. Жалкую що в нашої сім’ї було так мало традицій
@svitlanak975 Жыл бұрын
❤️
@iyalovecky Жыл бұрын
Я з Одеси, ми в середині 90-х багато ходили колядувати, давали цукерки і трохи копійок. Не пам'ятаю чи багато відчиняли, чи мало, але здається що відчиняли майже всі.
@ОлександрРундель Жыл бұрын
Пісня на випадок, якщо не випускають колядників, дуже здивувала і розвеселила)))
@kaliyuli779511 ай бұрын
А ще співають таке, коли не пускають: А в пана, в пана та коза пьяна Лежить на санях в червоних штанях І люльку курить та пана дурить, Лягла на ліжку, забрала ніжку
@kaliyuli779511 ай бұрын
😅
@MsTbiliseli Жыл бұрын
Я киянка, правда з російськомовної родини. але менше з тим. На Різдво готували кутю, узвар, бабуся випікала пироги з маком (рулети) та малі пиріжки із солодкою квасолею. На Святвечір ставили на стіл 12 страв, був обов'язково борщ з квасолею та грибами :) Віднедавна до нас стали приходити 7-го січня мої подруги з фольклорного колектива "Дивина", вони колядували нам і це стало класною новою традицією моєї родини))) Нажаль, зараз я не в Києві, а в Тбілісі, але тепер вже й сама колядую разом з аматорським ансамблем нашої діаспори "Калита".
@olegmatveev4698 Жыл бұрын
Дякую за випуск. Як вже тут дехто писав, для мене малим було шоком дізнатися, що на херсонщині кутя робиться з рису. В мене виникало просте запитання: звідки там - в пшеничних краях - рис? А щодо традицій, то тут на Галичині колядувалося скільки себе пам'ятаю з 80-х (а тато розповідав і про своє дитинство 60-70-тих також з колядою). В 90-х це стало дуже масово, а через скрутну економічну ситуацію ми навіть не всіх пускали (згадайте у Дзідзя: "колядники йдуть! гаси світло - в нас нікого нема"). Традиційно всі вечеряли в баби за великим столом і відразу діти йшли колядувати по селі (в іншої баби колядувати починали лише на саме Різдво). Стіл завжди вкривала скатертина, а під нею було сіно, так що поверхня була нерівною і досить часто через це могло щось вилитися з миски чи впасти стакан. Також, старші завжди пили 20 грам горілки, але в 2000-х прийшло нарешті розуміння, що вечеря має бути пісною і щодо алкоголю також. Колядувати ходили хлопці, щедрувати - дівчата.
@dariaesaulova6740 Жыл бұрын
На початку двохтисячних і аж до 2014 ходили носити Кутю в святвечір з подружками і співати різдвяних пісень/розповідати вірші, а мій дідусь та хлопці/чоловіки району в інший день, здається, на старий Новий рік, посівали. Зараз знаю, що ця традиція досі там продовжується, хоч і в меншому масштабі. Продовжується, бо Донецьк це Україна ;)
@marimari684111 ай бұрын
Дівчата, дуже класна відеоробота, дякую вам за ваші старання!
@juliapankovadnipro Жыл бұрын
Як я обожнюю програми, що веде Настя! Щасливих свят ✴️
@solo8178 Жыл бұрын
дякую! Вам теж!
@sulatska Жыл бұрын
Дякую! Як завжди легко й цікаво про важливе)
@maryanchupak Жыл бұрын
Дякуємо вам за таке цікаве відео) продовжуйте вести передачу
@DmytroDziuba Жыл бұрын
З Різдвом та Новим Роком! Так приємно знову бачити новий випуск)
@galkamiroshnik5619 Жыл бұрын
Дякую! ДЯКУЮ, що нарешті почула пояснення здорового глузду про ЛАСТІВКУ. Бо реально: всі "різдвяні свята" - суцільний когнітивний дисонанс. Радо поширю.
@irynashevchenko8001 Жыл бұрын
Щиро дякую вам за таккі відео! От би переглядів було побільше))
@victorfazer4670 Жыл бұрын
Ура. Відео від Насті. Ура!
@hordigital9955 Жыл бұрын
Невимовно чудовий контент. Просто ТОП! Всіх з Різдвом!
@ОлегПобережний-н7ц Жыл бұрын
Нове відео, знайоме обличчя, прекрасний голос, ось з ким я проведу різдво)
@serhiybutyaga7000 Жыл бұрын
Крутo, як завжди. Дякую!
@nemaiemoskalia Жыл бұрын
Дякую за цікаве відео, наші традиції гідні вшанування❤
@galiamaruska341 Жыл бұрын
Дякую Вам за Вашу працю! Хай Бог помагає!
@sashakovalenko5872 Жыл бұрын
Юхуу, нове відео від Насті 🙌 Гарна хустка, вам пасує.
@solo8178 Жыл бұрын
спасибі)
@ОленаВолодимирівна-х7й Жыл бұрын
Дякую цікаво і повчально.
@sauuasandalix1462 Жыл бұрын
дякую вам! з різдвом!
@yvnxxzlКүн бұрын
Донеччина, Краматорськ. Такі самі традиції, як і в інших регіонах. Кутя, вертепи, свічки, дідух (але бачила тільки в селі останній раз). В нас не було такого багатого вертепу, як у західній частині України, але я ходила зі своїми однолітками до закінчення школи на колядки. Дуже теплі спогади ☺️
@johannabelie5664 Жыл бұрын
Дуже часта думка про те, що Різдво - це язичницьке свято. Хіба ж не очевидно, що після приходу християнства на наші землі найкращим місіонерським рішенням на кожне старе свято було запропонувати нове, а язичницьку символіку якимось чином християнізувати? ну а те, що в свідомості простого люду залишилось купа забобонів від пращурів-язичників, і ці забобони лізуть в усі-усюди - то це і зараз інколи можна спостерігати) Настя, Ви дуже щира і прикольна!) а ще виявилось, що ми земляки! Христос рождається! Всім миру!
@katerynademian9220 Жыл бұрын
На Донеччині ми святкували практично так само, як Ви на Дніпропетровщині. І носили вечерю теж. Ходили з подругою щедрували 13-го, не всі відчиняли, половина десь, але були нам раді. А 14-го хлопці посівали. На Різдво, здається, поділу не було.
@olhakupriyan Жыл бұрын
дякую щиро!
@msmusicdealer32 Жыл бұрын
Дякую за цікавий контент!
@Bubble9346 Жыл бұрын
Дякую за класне і інформативне відео)
@albinavsko451 Жыл бұрын
Дякую за відео! Дуже інформативно і затишно від нього ❤️
@customeruser3716 Жыл бұрын
Миле і цікаве відео
@SofiItaly Жыл бұрын
Дуже гарна українська. Дякую.
@iyalovecky Жыл бұрын
Трясця, не може буте, треба переслухати, щоб знайти помилку :D
@l.k.340 Жыл бұрын
Не розумію чому люди на сході досі роблять кутю з рису. наші предки робили з покон віків з пшениці кутю і зараз пшениця легкодоступна для купівлі. Тай така кутя набагато смачніша , вона нінащо не хожа. це моя одна з найулюбленіших страв , яку я можу скуштувати на різдво) Маленькою дуже чекала зимових свят саме через кутю з пшенчикою горішками, маком та медом .. потім мама почала додавати ще ізюм . В нас ще була глиняна мальована миска ще від прабабусів і дідусів) і ми лише в ній готували її) але на жаль вона розбилась( Дуже хочу сама зробити нову таку мисочку з глини на кутю) та розмалювати в народному стилі)
@olegmatveev4698 Жыл бұрын
в нас (Галичина) ця "миска" називається "макітрою" - в ній і розтирається мак макогоном (зсередини вона не емальована, лише зовні), а тоді додається пшениця і мед.
@LS-ov4sm Жыл бұрын
@@olegmatveev4698 не обов'язково в макітрі подавати кутю. Ми у макітрі лише мак тремо, можемо і замішати кутю в ній, але подаємо на стіл у полив'яній мальованій мисці.
@olegmatveev4698 Жыл бұрын
@@LS-ov4sm Так, звісно. Вибачте, я тут спіймав облизня з невідповідними поясненнями.
@lina_t8 Жыл бұрын
Дякую ❤
@danavitkovska1519 Жыл бұрын
Раптом що, щедрують не на "старий Новий рік", а просто Новий рік. Просто якщо ви живете за юліанським календарем і святкуєте Різдво 7 січня, то просто Новий рік припадає у вас на 14 січня за григоріанським календарем (за яким ви живете всі інші нерелігійні дати).
@ghirnyak Жыл бұрын
5:48 - Січеславщина 12:15 - Новоюліанським
@OlesMenzer Жыл бұрын
Облась досі не перейменували, бо для того потрібно внести зміни до Конституції (хоча у вжитку було би слушно називати області по-новому, згоден).
@ЕленаШабельник-й6д Жыл бұрын
Дуже цікаво, дякую! Хотіла сказати, що та пісня «ой як же було» була переписана і раніше там шла мова не про святих, а про птахів, здається.
@acidjesus8716 Жыл бұрын
4:06 на каналі Культуртригер ця колядка без цензури була, і все добре, вона ж не просто матюки каже
@snizhanada5016 Жыл бұрын
Бердянськ : ранише 6.01 ходили у свят вечір колядували , по сусідам чи родичам з кутею , у мене дома накривали стіл з 12 стравами 6ого або 7ого залежало від того у який день прийдут гості, з 2022 року частино родиною перейшли на григоріанський календар , святкуємо Різдво 25.12 свят вечір 24.12 , Миколая 6.12 , я мешкаю у Німеччині і в нас заміксоване Різдво , пів немецке пів українське з подарунками
@irabondarenko Жыл бұрын
На Черкащині теж приносили вечерю рідним людям, 12 страв і потім колядки для хлопців, а щедрівки на старий новий рік дівчатам. Жаль але без вертепів. Бабуся казала що коли вони були молоді то трішки ходили, але у селах святкували більш традиційно.
@Tayemna_kimnata Жыл бұрын
Дякую. Дуже цікаво ☺️
@valentinavb9663 Жыл бұрын
Все праведне завжди перемагає
@irynakalychak6821 Жыл бұрын
Вже 59%. УГКЦ теж перейде. Але чомусь ви зручно випустили таку велику українську церкву з уваги.
@ТетянаЗінченко-ц5ъ Жыл бұрын
Дякую. Де можна проголосувати за перехід на 25 грудня?
@katerynka-sh Жыл бұрын
Голосуй-не голосуй, це мають вирішити і затвердити на церковних українських Соборах
@frida8196 Жыл бұрын
З Колядою. Світло Перемагає пітьму.
@АнатолийПецух-ш4щ Жыл бұрын
Зараз багато вірян бажають притримуватись Новоюліанського календаря святккування християнських релігійних свят(до речі він в даний час повністю співпадає з Григоріанським,але є більш точний).
@ІваннаЄвтушенко Жыл бұрын
Потрібно святкувати Різдво Христове як справжні християни!!!❤🙏
@СтефаніяБунечко Жыл бұрын
❤❤❤❤❤❤❤❤
@alexmilanello Жыл бұрын
я вмикаю це відео, чисто подивитись на няшку-ведучу )
@АртанськийРодовід Жыл бұрын
Особливості святкування Святвечора та Різдва. Стаття "КОЛЯДА: ЯК СВЯТКУВАЛИ ПРЕДКИ СВЯТВЕЧІР І РІЗДВО?" у блозі Святояр UAmodna. Варто знати та зберігати предковічне, православне, українське...
@Affable_Addict Жыл бұрын
"Культурні Люди", я аж засоромився; і вам вітання від мене. Насмішили, Ісус - Козеріг!) 🤞😊👍
@go..d.2162 Жыл бұрын
Христос Народився 🌞❤️🕊️✝️🌈 Або точніше, Я народився 🌞❤️🕊️✝️👑✌️🇺🇦 Всім божого благословення 🌞❤️🕊️✝️🌈🙏👑✌️🇺🇦
@tala.n Жыл бұрын
І що це було? 👀
@go..d.2162 Жыл бұрын
@@tala.n я народився 🌞❤️🕊️✝️🌈👑✌️🇺🇦 Прямо і ясно. І ієрогліфи в допомогу.
@tala.n Жыл бұрын
@@go..d.2162 аа, тоді з днем народження 🎉🎁 А я вже було подумала, що то Єрмак нік змінив ))
@go..d.2162 Жыл бұрын
@@tala.n дякую 🙏 Бережи Вас Господь Бог 🌞❤️🕊️✝️🌈👑🙏🇺🇦✌️
@sashakovalenko5872 Жыл бұрын
Заздрю Олесі, на жаль в Києві досить погано розвинена традиція колядування. Мені пощастило з родичами, всю юність проколядував на Рівненщині.
@kassandra7506 Жыл бұрын
Так, Київ не підтримує традиції
@innaspitska1360 Жыл бұрын
Ну, то робіть щось самі, бо ,як не ми, то хто)) Пам'ятаю, більш ніж 20років тому, переїхала у Дніпро, з Франека(( то люде дивилися ,як на дурнувату, друзі просто слухали і не вірили, що в Україні так святкують)) років за 7-8, всі друзі передзвонювали та домовлялися, чи приїдемо до них, вони чекатимуть)) оден знайомий митник завжди просив сина прийти, бо в нього тоді"рік вдалий був"... Тому -робіть)) збирайте люд , вдягайте костюми(зараз се легше) і співайте, долучайте людей до України) Слава Нації
@OlesMenzer Жыл бұрын
Коляда - від античних календ. Припускають, що слов'янський питомий аналог - Корочун. Різдво Сонця та Місяця також античні свята. Авжеж, тогочасна умовна "Скитія" мала тісні зв'язки з античним світом, та й давні традиції часто-густо мали коріння в спільних індо-європейських культах, і взагалі все взаємопов'язано, а тим паче в сусідніх регіонах. І так само християнство принесли з античного світу, де воно, природньо, переплелось із дохристиянськими язичницькими звичаями, і тому й у нас було як переплетення з місцевими питомими обрядами, так і додаткове внесення античних дохристиянських традицій.
@marinahohenthanner6950 Жыл бұрын
👍
@shkariki66 Жыл бұрын
Через русифікацію, комунізм все ми забули. Треба відновлювати! Треба багато реформ взагалі робити, а головне вигнати корупціонерів
@воледар11 ай бұрын
Коляда - від коло давади співаючи(КОЛЯДУВАТИ)...навколо вогнища допомагаючи Сонцю перемагати темряву! Зріднюватися з природним Сонячним дивом - Різдвом Світла Дажбожого! Святкується(приходить) 24 грудня!
@iyalovecky Жыл бұрын
Розглядати 12 страв як 12 місяців це цікаво, я не знав про такий тлум.
@OlesMenzer Жыл бұрын
Я, звісно, атеїст, і не мені втручатись, але ваша блогерка помиляється. ПЦУ планує переходити не на григоріянський, а на новоюліанський календар. По факту це майже одне й те саме. Майже всі православні церкви послуговуються новоюліанським календарем (окрім рпц та ще кількох наближених до них церков, де досі старий юліанський). Швидше за все григоріянський календар православні не хочуть приймати через те, що називається він на честь Папи Римського... Але чому тоді я кажу що григоріянський та новоюліанський календарі МАЙЖЕ те саме? Бо окрім назви, відрізняється обчислення дат, які традиційно прив'язано не до античного сонячного календаря (за яким ми живемо), а до єврейського місячного календаря. Так, головна відмінність - це визначення дати Великодня (вона відрізняється, але що кілька років трапляється збіг). Є вірогідність, що в рік наступного збігу дати Великодня в обох календарях Вселенський Патріарх та Папа Римський домовляться відтепер повністю узгодити календарі назавжди. Але це не точно.
@iyalovecky Жыл бұрын
Я, звісно, теж атеїст, тому додам, що вірогідність це віри гідність, тобто певність, а не ймовірність :)
@OlesMenzer Жыл бұрын
@@iyalovecky це софістика та народна етимологія, якось дуже низько як для атеїста
@OlesMenzer Жыл бұрын
@@iyalovecky але дякую, ваше слово бажаніше
@Glitch-qj3nj Жыл бұрын
А чому звісно і кому звісно???😂😂😂😃😃😃
@OlesMenzer Жыл бұрын
@@Glitch-qj3nj тому звісно і мені звісно)
@воледар11 ай бұрын
А що немає дати народження основоположника християнства...? Ніби є версії про осінь чи весну, коли росте трава - і пасуться вівці і осли в Іудеї, можна і день народження реформатора відпразникувати.
@allafedorova6194 Жыл бұрын
Хтось звернув увагу, що немає критики на цей контент? А що, хіба росіяни сьогодні вихідні?...... 🤔😉🤓
@iyalovecky Жыл бұрын
Ще кажуть, що Коляда від латинського "календа" - тобто календар.
@shkariki66 Жыл бұрын
1. Гарна українська мова 2. Цікаво було дуууже дуже
@АнатолийПецух-ш4щ Жыл бұрын
Для уточнення:Новий рік з 1березня був до перенесення його на 1вересня коли вже було християнство. Цей "збій" вийшов після перенесення Нового року з1січня.1700року.
@МаксимУдовенко-г8щ11 ай бұрын
Я з дніпропетровської обл. В нас в сімї прийнято 6.01 діти несуть вечерю до хрешених. 13. 01 дівчата ввечері миланкують, а 14 зранку хлопці посівають. Я впринципі за перехід на новий календар, але як можна посівати 1.01 я не розумію... Потрібно тоді Нов. Рік не святкувати, але його святкують усі і не хочеться втрачати цю традицію. Як з цього вийти хто знає ?
@МарічкаМузичка Жыл бұрын
Коляда🌲 - це молитва, традиція наша і культура. Тільки не потрібно змішувати праведне з грішним. Тому, що потрібно буде відповісти не тільки за слово, а і за думку грішну (СВ Письмо)Ісус: я прийшов не скасувати , а доповнити Закон (Божий Закон ,який спасає кожну людину а не доповнити ідолів бездушних поганських)
@Artem-go5xf Жыл бұрын
Мдее... У суспільного рівень відео як у типової блогерши підлітка... Докотились.
@beramaks Жыл бұрын
Особисто я не вірю ні в бога ні в чорта ні в коляду, та хочу зберегти в своїй молодій родині певні традиції і відчуття свята. Як це все поєднати, я поки не знаю 😁
@Glitch-qj3nj Жыл бұрын
Я язичник задавайте питання
@voleslav_kruk Жыл бұрын
уZкаязичним не відчиняю. До побачення!😅
@kassandra7506 Жыл бұрын
Точна дата Різдва kzbin.info/www/bejne/fYWsmKWvqr-Gl6c
@doulaua Жыл бұрын
Розкажіть про масляницу - і попередьте людей що це москальське гидке праздничтво. І щоб нікому в голову не прийшло його згадувати і рівняти із масницією або колодієм!!!
@ГеоргийФедорович-у9с Жыл бұрын
Самый странный праздник который оброс языческими традициями. Точной даты Рождества Спасителя не знает никто и эта дата за всю историю христианства не раз переносилась и даже праздновалась вместе с Пасхой что больше соответствует истине.Судите сами в библии упоминается сюжет когда пастухи были возле скота на пастбище в ночное время когда ангел известил им весть о рождении Спасителя. Никто в Израиле не пасёт скот зимой,хотя зима там намного теплей чем наша но трава зимой не растёт.Зимняя погода в Израиле скорее всего наша поздняя осень.Снег выпадает редко но и не так уж тепло.
@ВасильНепорожний11 ай бұрын
Ворожіння заборонено в юдействі та християнстві. День народження - головне свято сатаністів. Я ригаю. Амінь.
@ОлександраГусак-ш4й Жыл бұрын
Щоб впускати у світ такі відео,треба бути доброю християнкою.Всі свята християнські переплітаються з язичницькими,-в духовному розумінні це боротьба .Як можна припускати,що Ісус Христос якщо народився в …,то має знак зодіаку.Я в шоці!!!все що з Богом і про Бога,-то це боротьба з язичництвом(і знаки зодіаку теж).Ми є діти Божі,а не леви ,раки ,бики ,іт.д.2заповідь Божа.Страшно подумати таке,не те що випустити з вуст,та ще й на таку велику аудиторію.Те саме про дідуха-якого діда дух?може бути на Різдво?Як можна так матюкатися-колядувати?не грішіть,бо страшно.Читайте Біблію і все стане на свої місця!
@allafedorova6194 Жыл бұрын
ЦІКАВО, ЧИ СПОДОБАЛАСЯ БИ ІСУСУ ЦЯ ПРОГРАМА? І ЧИ БОГ ЗАДОВОЛЕНИЙ ЦІЄЮ ПРОГРАМОЮ? ЯКЩО НІ - ТО ЧИМ САМЕ? ( ПРОШУ ПОСИЛАННЯ НА БІБЛІЙНИЙ ВІРШ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ СВОЄЇ ДУМКИ)