Потрібно робити, на фоні загальних витрат, не дороге задоволення. Але найчастіший аргумент - «сусід не робив і в нього все ок» )))
@ІванІванов-р7ъ3 күн бұрын
Вітаю, дякую вам за вашу працю. Якщо високий рівень грунтових вод та грунт постійно замочений?
@Perfekt-jobb2 күн бұрын
Цікаво підпишусь
@hitech92442 күн бұрын
Дякую за цікаву інформацію, бо від старого покоління будівельників чув ствердження "докопався до глини - можна заливати фундамент"
@levkovasa3 күн бұрын
Побудували біля річки .Перед будівництвом будинку копали криницю . На метровій глибині пішов метр білого річкового піску . Потім два метри жовтого піску , після того чотири метри синьої глини . При копанні фундаменту в одному горизонті докопалися до річкового піску , якраз вийшло 20см. нижче глибини промерзання , засипали 20 см щебеню , затрамбували і залили фундамент . Так як в сусідів масово потріскані хати , перестрахувався і залив армопояс під перекриття 270*270 мм. Рівень грунтових вод під час весняних паводків 1,5 метра від рівня грунту . Хоча проблему тріснутих стін бачу у відсутності відмостки , і відведення води від будинку , так як всі побудовані на невеликих схилах , і вода тече під хату.
@АндГав2 күн бұрын
@@levkovasa ок
@oleksandrbaryshevskyi752 күн бұрын
Вітаю. Чи є у вас на каналі інформація про технологію scip? Хотілося б почути ваші коментарі
@B1-Han2 күн бұрын
Давно діло було, але, пригадую, в універі колись складали інженерно-геологічні розрізи на базі загальних геологічних карт і ще там якихось загальнодоступних даних (забув яких). Я так розумію, під конкретне будівництво такий номер не пройде і треба обов'язково робити георозвідку безпосередньо ділянки майбутнього будівництва?)