Ahoj Wekone. Dost pochybuju o schopnosti TiO2 rozkládat organické látky. U nás sa používal TiO2 ako katalyzátor pri polykondenzácii dimetyltereftalátu na PET (resp. PES ) - teda má opačný účinek, než rozklad. Druhá poznámka - určite ju nikdo nepridával do mléka kvúli vyššej belosti - teda aspoň v mliekarňach v devadesátých rokoch. Neverím, že by to robili teraz, ale všetko je možné, aj keď nevidím k tomu žiaden dôvod.
@ondrejstefek67844 жыл бұрын
Pěkné, svého času jsem dělal na TiO2 nanotrubickach vytvářených na povrchu titanu nebo jeho slitin, povrch se pasoval v kyselině dusičné a poté se za pomoci el.produ v roztoku s fluorovymi ionty vytvářely nanotrubičky ve vrstvě TiO2, takový povrch měl údajně zlepšovat osteosyntézu (využití hlavně v ortopedii)
@pavelsejvl10724 жыл бұрын
Chlorid titaničitý TiCl4 je velmi nestálá kapalina, která se snadno rozkláda na chlorovodík, ohledně TiO2 bych opravdu vyzkoušel rozpustnost v kyselinách.
@spesunica61474 жыл бұрын
Zdravim Wekon.može byť oxid železnato železitý(Fe2O3) lepší katalizator hoření resp.lepši okysličovadlo jako oxid železitý (FeO2)?
@evapernicova25284 жыл бұрын
Máš skvělou kolegyni!
@vladkogregor94084 жыл бұрын
Akoze ja by spm skusil reakciu FeSO4+TiO2 mohol by si to skusit
@herosak51194 жыл бұрын
Zdravím tě Wekone opět po delší době. Chtěl bych se tě jen zeptat, zda máš v plánu vydat nějaké další recyklační video teď někdy v budoucnu. Byl bych za něj rád. Předem děkuji za odpověď.
@Wekon4 жыл бұрын
Ahoj, myslím, že v pondělí 17tého.
@herosak51194 жыл бұрын
Super, budu se těšit.
@helenamodra4152 жыл бұрын
Přidávání jakýchkoli aditivních látek do mléka je v současné době legislativně zakázáno.
@jurovrabec67294 жыл бұрын
Zazracna prisada do bazenu v zlozeni oxid titanicity a hlavne ta cena skoro zadarmo kzbin.info/www/bejne/one2qaapo6iSjcU