Дякую за величезну роботу, яку Ви робите для людей!
@WakeUpmediaUkraine Жыл бұрын
Дякуємо
@bogenkashpak4630 Жыл бұрын
Дякую за цікаве відео. Продовжуйте знімати такий контент, він дуже важливий на сьогоднішньому етапі розвитку України.
@user-Zoryany_Dorogovkaz2 жыл бұрын
Прекрасний фільм. Дуже цікаво. Дякую
@WakeUpmediaUkraine2 жыл бұрын
Дякую
@dmytroshmidt5981 Жыл бұрын
Дякую
@WakeUpmediaUkraine Жыл бұрын
Дякуємо вам за перегляд
@ЛюбанаМунтянАй бұрын
У нас в Горішніх Плавнях( с.Келеберда) на березі Дніпра біля церкви є червоні камені,які гарячі в любу пору року, вони викладені на кручі Дніпра і випромінюють незвичайну енергетику
@WakeUpmediaUkraineАй бұрын
Дякую, дуже цікаво
@містерАндрій-ю7ь2 жыл бұрын
Я в захваті Ваша команда знімає найкращі документальні фільми про нашу рідну Україну! Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!
@WakeUpmediaUkraine2 жыл бұрын
Дякую
@ottoreitstock24652 жыл бұрын
містер-твістер)
@orestlaska2 жыл бұрын
Дякую. Цікавл
@WakeUpmediaUkraine2 жыл бұрын
Дякую
@ЛіліяСтропова2 жыл бұрын
Після робочого дня дуже приємно переглянути новий документальний фільм від Wake Up media. Щиро вдячна за вашу роботу. Прекрасна операторська зйомка.
@WakeUpmediaUkraine2 жыл бұрын
Дякую
@ottoreitstock24652 жыл бұрын
А назва каналу якась дивна)
@ТарасКлок-б4ш2 жыл бұрын
Українські дольмени єднають нас з сивочолою давниною. Вони є символом не лише етики, але й визнанням могутності природи.
@WakeUpmediaUkraine2 жыл бұрын
Дякую
@ottoreitstock24652 жыл бұрын
Вони є символом могутності людини
@Irynashvec Жыл бұрын
❤
@WakeUpmediaUkraine Жыл бұрын
Дякуємо
@lenabelentsova28792 жыл бұрын
Благодарю 🌞❤️
@WakeUpmediaUkraine2 жыл бұрын
Дякую
@АннаМирошниченко-г5в10 ай бұрын
Супер❤ Ви відкриваєте небачену і величаву Україну, дякую вам 🙏❤ Продовжуйте, наснаги вам і довгих літ життя. Чи існує якийсь туристичний провідник по місцях скіфів, чи трипільської культури ??? Буду вдячна ❤❤❤
@WakeUpmediaUkraine10 ай бұрын
Дякуємо
@оксанкамалечко2 жыл бұрын
Чудова передача. Дуже дякую! Я бачу в цих природніх хрестах печать дива Господа нашого Ісуса Христа. Не вірю в те, що ці хрести ведичні. Та й взагалі в ті язичницькі пояснення пана Мехеди.
@tigtig72182 жыл бұрын
Бот
@ottoreitstock24652 жыл бұрын
@@tigtig7218 сам ти бот - прутень тобі в рот!
@ЛюдмилаДомнич-г6фАй бұрын
При чому тут дольмени до Ісуса ? Ви в своєму розумі ? Зовсім вже втратили розум зі свого Ісуса. Дольменам дуже багато тисяч років !!! Куди там вже вашому Ісусу.
@koannaofenlightenment92242 жыл бұрын
а от серйозно - коли в наші книжки по школах таке напишуть.
@BogdanGr Жыл бұрын
Дольмен. Актовський каньйон. Ексампей - священні шляхи
@wanderer319911 ай бұрын
На острові Байка, вчені добренно медітірували. В старовинній опорі мосту вони побачили дольменоподібну структуру.. Такі бриляки з граніту, із правильними гранями, одинадцять тисяч років тому витесали кістками мамонта, чи як ? За таке ще й зарбплату отримують. Обаполи !!! Хоч би один пішов на підприемство де камінь обробляеться та подивився що воно таке. А на місцях із такими залишками, дійсно крізь шпарину між зсунутим камінням можна серед року побачити зірку, і не одну напевно.Крізь ворота гаража таке теж можливо. То напевно тому що це обсерваторія, або дольмен, хоча і не древній. Якого чорта ви не можете вигадати щось краще?
@ЧитанкаУкраїнською3 ай бұрын
Доброго дня . Острів Байка - ви про той , що на р. Рось ? Не можу знайти інформацію про цю опору . Дякую завчасно за відповідь.
@КліменкоОлександр2 жыл бұрын
Дольмени гарні. Треба побувати у Печері Вертебі. Без ведичного ніяк. Я роблю висновок, що панведичні наративи характерні для проросійського езотеризму. Хоч тут він наче зійшов з книг Юрія Канигіна чи Докії Гуменної. Праукраїнське знання. Лев Силенко був би задоволений.
@ottoreitstock24652 жыл бұрын
треба, і в Кришталевій, і в Оптимістичній
@ЮзерЮзер-ж2ж11 ай бұрын
Це залишки древгвх цивілізацій.
@victordidur305 Жыл бұрын
Само слово Дольмен складаєця із двох слів: Доля та мєн . Тобто місце у якому люди міняли свою долю на кращу (Долі мєн) . Ось так . Робилось то зазвичай знатоками астрології із помічю різних вібрацій : енергій землі, пори року і дня ..., а також відлуння звукових вібрацій у дольмєні . В таких вібраціях тонке тіло людини робило зсув (кувирок), доля людини у такому разі у разних ступенях МІНЯЛАСЬ на краще ...
@BSheatL Жыл бұрын
Насправді, назва походить від слів "тол" - "стіл" та "мен" - "камінь".
@AERTY25 Жыл бұрын
Останки минулої цивілізації
@Павлинамассаж-ф8л Жыл бұрын
Де у нас на Україні вони е?
@ALLANT77 ай бұрын
На камнях лица 8:32
@ВалентинОлифиренко-ы6б3 ай бұрын
Пояс Оріона і таке інше? Кипить голова
@BSheatL Жыл бұрын
В Хохітві не дольмен, а природне гранітне утворення. Почався процес вигадування "нової Тотохи - українського Тибету"? Тепер усякі шамани й тут усе витопчуть і наставлять своїх "знаків".
@ЛюдмилаДомнич-г6фАй бұрын
До вашого відома, перші дольмени з'явилися на території України. І всі цивілізації починалися з України. Але цього ніякі вчені не скажуть. Але правда вийде назовні.
@alex_semeniaka Жыл бұрын
Жаль що ніде немає нормального історичного пояснення їх використання, а скізь одна тарабарщина з виконанням бажань і езотерикою.
@ВолодимирРомах Жыл бұрын
Ті християни задовбали, скрізь свої хрести пхають
@РоманЛопушанський-щ5ь Жыл бұрын
Для чого ви говорите нісенітниці?Це звичайні комори-продуктові сейфи,в яких наші предки зберігали збіжжя.Не мутіть людям голови.Це просто смішно слухати.Ви схожі на дурників.Найбільші вороги нашої історії це ось такі як той хто розповідає що дольмени мають якісь містичні властивості.Ви кепсько знаєтесь на минулому.Я ніколи не приймаю такі розповіді за наукові дослідження,якщо знаю правду.
@ЛюдмилаДомнич-г6фАй бұрын
Дурник - це ви. Навіщо древнім людям продуктові комори ? Ви звичайний невіглас, а ще верещите тут, що все знаєте.
@vladkarpat3611 Жыл бұрын
Мене дуже дивує десятки років - що чого археологи не копають глибше деякі археологічні точки - печери та перед печерами - бо останки й артефакти найдревніших людей можливо відкопатина глибині в кілька метрів - як в печерах в Китаї та на Яві та Ізраїдлі й у Франціїта Іспанії та в Чехії . Та й на місті слов.янського городища - скоріше було поселення бронзового віку та й можливо - ще більш ранні стоянки - якщо це було стратегічнеудобне місце для проживання.