Стратегія розвитку євроколії в Україні

  Рет қаралды 11,526

Залізні магістралі

Залізні магістралі

Күн бұрын

#україна #київ #залізниця #поїзд
Автор - Олег Васильєв
Fb - / ol.vasilyev
Instagram - www.instagram....
Бот - t.me/ZalizniMa...
email: zaliznimahistrali@gmail.comt
Для донатів:
Монобанк - send.monobank....
pb.ua - 4149 6293 4351 1796
Стати спонсором каналу: / @zaliznimahistrali
Новини:
Telegram - t.me/ZelMg
X.com/ZelezMagistrali

Пікірлер: 158
@natmaren989
@natmaren989 6 күн бұрын
Про розширення євроколії завжди новини приємно послухати. Дякую.
@alexpat6800
@alexpat6800 8 күн бұрын
Great news, God bless Ukraine.
@sergiymedvynskyy8274
@sergiymedvynskyy8274 8 күн бұрын
Дякую за цікаву інформацію. Бажаю усього найкращого.
@vladis33
@vladis33 8 күн бұрын
Добрі новини, дякую.
@redracer5192
@redracer5192 8 күн бұрын
Євроколія це ще і питання Національної безпеки!
@artem.k
@artem.k 8 күн бұрын
то якби її будували від східного кордону а так це лише просто пришвидшення логістики, і то не всюди - зараз міняють колісні пари на кордоні, а будуть, наприклад, у ковелі, львові чи ужгороді ну так собі перемога
@andreyslesar2640
@andreyslesar2640 8 күн бұрын
так, але Євроколія, Євроколії відмінна... НАВІЩО ВОНА ЗАРАЗ десь в Самборі, на перевалі в Карпатах чи Коломиї???? Прибалтика живе без Євроколії... Що далі? Чому вони не інвестують в свою безпеку і чому ми маємо інвестувати в явно транзитні маршрути для ЄС, а не виключно в перевантажувальні ХАБИ на своїй стороні. 10км колії змінити в десятках місць і будувати інфраструктуру на своїй стороні... Нафтобази, Елеватори, Склади... Для чого вам Євроколія з Ужгорода до Львова???? Для чого вам Євроколія з Львова до Чернівців??? ЗАРАЗ???
@dobr-ja-1960
@dobr-ja-1960 7 күн бұрын
​@@andreyslesar2640А вкрасти ?! Не вмієте думати і красти масштабно !
@niqolas
@niqolas 7 күн бұрын
​@@artem.k ну хоч до цих міст можна буде доїхати без зміни колісних пар.
@roberturbanczyk204
@roberturbanczyk204 2 күн бұрын
​@@artem.knie rozumiem czemu nie zmienicie rozstawu na 1435 do Równego i Łucka gdzie mieszka o wiele więcej ludzi niż na bagnach Polesia? Po za tym im dalej od Białorusi tym trudniej ostrzelać lub sabotować.
@dmytrodanylyuk2922
@dmytrodanylyuk2922 8 күн бұрын
Було б добре через Молдову до Одеси євроколію просести від Румунії. Це б дало доступ до портової інфраструктури України для європейців. Щодо євроколії від польського кордону до румунського через Львів-Івано-Франківськ-Чернівці, то це б дало не тільки плюси для нас (якісне сполучення з Європою), але це був би найкоротший прямий маршрут від Румунії до Польщі через Україну, це автоматично би з'єднювало румунські чорноморські порти і польські балтійські прямим сполученням. Також варто виділити окрему увагу Києву і Харкову як найбільшим мегаполісам країни. Таким містам просто необхідна євроколія. Крім того, це ще й безпековий фактор, оскільки у нас однаковий стандарт колій з білоруссю та московією.
@ЕгорЛогинов-ч7ы
@ЕгорЛогинов-ч7ы 8 күн бұрын
Навіщо європейцям портова інфраструктура України? Навіщо їм з "менеджерами" зв'язуватися? Так пишеш аби писати?
@seboho6938
@seboho6938 8 күн бұрын
O czym ty bredzisz? Zablokowaliście nasz tranzyt z Chin do naszych szerokotorowej magistrali kolejowej. Nigdy nie będziecie ani w UE ani w NATO. Nasza magistrala szerokotorowa wystarczy do utrzymania komunikacji. Po chuj nam wasz jedyny port nad Morzem Czarnym???? Połączeń kolejowych z Rumunią nie potrzeba - budowana jest autostrada VIA Baltica. Blokowaliście przewóz towarów i osób,, kraje Międzymorza strefy Schengen zbudowały połączenie drogowe. Przestań marzyć i zmyślać bajki. Kiedy wojna się skończy, granica zostanie zamknięta, a wy będziecie żyli jak Białoruś. Już są plany budowy zapory granicznej. Jak myślisz - po co zostały wykarczowane drzewa na granicy z waszym bantustanem?
@Snitko-Karpo
@Snitko-Karpo 8 күн бұрын
@@ЕгорЛогинов-ч7ы "Менеджери" не на завжди, до перших виборів. Але наше населення може вибрати нових "успішних бізнесменів". Ризик поки залишається.
@AndriiVitryk
@AndriiVitryk 8 күн бұрын
​@@ЕгорЛогинов-ч7ы Портова інфраструктура може і треба, але наші доблесні торможеніки точно ні 😂.
@okayjpg
@okayjpg 8 күн бұрын
У них уже є порти в румунії, і колія думаю теж є, а ще є доступ до дунаю, тобто українські порти можуть бути цікаві лише молдові.
@oleksandrpatriyuk6813
@oleksandrpatriyuk6813 8 күн бұрын
Хороші новини
@mr.priman
@mr.priman 3 күн бұрын
Євроколія це любов❤
@dzalliallische2377
@dzalliallische2377 5 күн бұрын
Як пофантузувати , кождый призидент побудував по триста км новых европейських колий , то киев , одесса , були би з'еднанні з европою . Вам дякую за працю , маєте гарний тембр голосу , все буде Україна .
@Мамкинбизнесмен-о1л
@Мамкинбизнесмен-о1л 2 күн бұрын
❤❤❤❤❤❤😊
@oleksiishaikin
@oleksiishaikin 8 күн бұрын
дякую, прикольно)
@GAlex50000
@GAlex50000 8 күн бұрын
Нещодавно також читав новину що між прикордоними містами Гапаранда і Торніо між Швецією і Фінляндією була завершена електрифікація. Але там є така ж проблема з колією 1524 у Фінляндії і 1435 у Швеції і різною системою електрифікації.
@vovixs.567
@vovixs.567 7 күн бұрын
Воно там хіба що для військових цілей потрібне в теорії.
@КрасавчикВ-л3в
@КрасавчикВ-л3в 7 күн бұрын
Там Полярный круг рядом. Грузооборот по этой ветке минимальный. Там северная границы тайги - дальше тундра идет.
@ШепардЧорний
@ШепардЧорний 2 күн бұрын
шкода що про це не думали до війни , а зараз і гроші і бажання є
@СергійЄфимов
@СергійЄфимов 7 күн бұрын
Якщо в міста мільйонники побудують євро колію, то декілька десятків років Україні непотрібно буде будувати і купляти пасажирські вагони і потяги. Приміські також. Все дадуть з ЄС. БУ.
@vovixs.567
@vovixs.567 7 күн бұрын
Не все. За лежачими вагонами в них досі черга, бо їх толком давно не будували, вважали "застарілими" (прям як боЪЫс із "наволочками"). Але звичайних і досить комфортних за українськими мірками сидячок буде чимало. Питання хіба що в пропускній спроможності цих колій і їх розгалуженості. Ну з'єднаємо Київ і Львів і то якимось окремим екзотичним шляхом мабуть, з'явиться там кілька пар євросидячок, все інше буде в прольоті.
@Stankobudivnyk
@Stankobudivnyk 8 күн бұрын
Ось ця стратегія (чи її частина) що тут представлена є цілком виправданою, реалістичною та потрібною Україні. А саме - розбудова колії 1435 мм в західній Україні, та реконструкція наявних і розбудова нових пунктів перестановки вагонів (там де міняють візки вагонів) саме це сприятиме вагонообігу між нами і європою. Більше пунктів перестановки вагонів - меньше черга у графіках поїздів (причому як наші вагони зможуть слідувати колією 1435, так і європейські вагони зможуть слідувати колією 1520). На теперішній час заміна візків на одному потязі що міняє ширину колії становить близько однієї години. Цей час можно покращіти застосувавши високий ступінь автоматизації обладнання для цієї процедури. А ось продовження колії 1435 в глиб країни до Києва та Дніпра - є повною маячнею. Так як якщо така колія буде використовуватися лише для пасажирських перевезень (а в Київ майже нема більше чого возити залізницею) то рентабельність маршруту буде низька і ціна таких перевезень буде висока. Якщо ж казати про маршрути колії 1435 в промислові регіони (Дніпро, Харків, Запоріжжя та ін.) то постає інша проблема - від промислових підприємств та родовищ корисних копалин на вузлові залізничні станції йдуть під'їзні колії стандарту 1520, та й самі підприємства мають власні промислові залізниці 1520. Що тоді робити з ними? Теж перешивати на 1435? та навряд чи хто це буде робити, бо це вкрай не рентабельно і дорого. Перевантажувати на вузлових станціях з наших вагонів на європейські? Так зараз ми це робимо на кордоні. При чому так час транспортування не змінюється, а змінюється лише місце перевантаження і це після тривалого часу будівництва колії 1435 в глиб країни та великих капіталовкладень в це.
@seboho6938
@seboho6938 8 күн бұрын
Co wam po torach w szerokości normalnego świata? Przecież nie będzie wam to potrzebne. Nigdy nie będziecie przyjęci do UE, ani do NATO. Kiedy wojna się skończy, będziecie zazdrościć Mołdawii dobrego życia.
@duppertip
@duppertip 8 күн бұрын
Є можливості зробити 1435мм через "північний" коридор - Ковель - Вараш - Коростень - Київ. Майже прямий маршрут з мінімум зупинок та малою завантаженістю є ідеальним для транзиту як вантажів, так і Швидкісної Залізниці. Але його велика вада - він оминатиме великі міста та буде наполовину вантажний, тобто реально з Києва до ЄС (не враховуючи вантажні грузи). Але значно дешевше та теж відносно реалістично для такої довгої відстані.
@Polzovatel_Ya
@Polzovatel_Ya 8 күн бұрын
@@duppertip Взагалі залізниця через Вараш не проходить, найближча вузлова станція - Сарни.
@Stankobudivnyk
@Stankobudivnyk 8 күн бұрын
@@duppertip А який сенс має робити 1435мм через "північний" коридор - Ковель - Вараш - Коростень - Київ? Що ним возити по суті? Пасажирів? По перше в Києві є два аеропорти, та публіка в основному зажерлева і на нічних потягах до європи не їздитиме, тим більше якщо цей маршрут буде суміщєного руху з вантажними перевезеннями (це означає що дозволена швидкість пасажирських потягів буде меншою). По друге як доставляти до цього "північного" коридору вантажі з інших міст? Автотранспортом? Кораблями? Чи все ж потягями по коліям 1520? І що робити з доставленими до колії 1435 вантажима? - Перевантажувати їх з вагонів колії 1520 !!! Тим ми і займаємось, тільки у прикордонних пунктах. Тож який сенс у "північному" коридорі 1435 ? - НІЯКОГО !!! Хіба популістичний.....
@vovixs.567
@vovixs.567 7 күн бұрын
@@Stankobudivnyk Сенс хоча б у під'єднанні до Rail Baltica найкоротшим шляхом, бо коли буде безпечним і доступним шлях через Білорусь - наразі невідомо. Ну й, звісно, прямий шлях на Варшаву і Берлін. Щодо аеропортів думайте на перспективу і стежте за європейськими трендами - ще з кінця 2010-х стало "модно" відновлювати залізничні сполучення й зменшувати привабливість тих авіарейсів, які зручно ними замінити.
@YanGubin7000
@YanGubin7000 8 күн бұрын
Цікава інформація, Олег 🤝
@АндрійБогдановський
@АндрійБогдановський 4 күн бұрын
Давно пора
@joymusicstudio1
@joymusicstudio1 8 күн бұрын
322-й лайк! Щиро Вам дякую! Всім добрим людям бажаю всього найкращого.
@dmitrydimas3569
@dmitrydimas3569 3 күн бұрын
Коментар та вподобайка для просування українського ютьюбу!
@REMBogdan
@REMBogdan 8 күн бұрын
Дуже цікавий канал.завжди дивлюсь із задоволенням.Дякую з інформацію.
@СергійШамін
@СергійШамін 8 күн бұрын
👍
@ser2707
@ser2707 6 күн бұрын
У кількох коментарях прозвучало дуже важливе слово - безпека України. Для росіян основою логістики є залізниця. При різній ширині колії в Україні й Росії ця логістика порушується. Проблема безпеки для України буде актуальною завжди. Війна може закінчитися, а Росія сусідкою залишиться. Хочу зауважити, що совіти дуже швидко перешили залізничну колію в шести областях України і двох областях Білорусі.
@sergeyshishkin1794
@sergeyshishkin1794 6 күн бұрын
все верно, надо изменить ширину колеи и в будущем россияне не нападут, вот ведь прошлые правители об этом не додумались, изменили бы в 2014 году ширину, сейчас бы и войны не было😁
@vovixs.567
@vovixs.567 6 күн бұрын
У теорії воно так. А реально перешити геть усе і зразу дуже дорого, доцільніше за ці гроші зміцнити обороноздатність безпосередньо додатковими ракетами, дронами, САУ, танками і т. д., а питання логістики розглядати в комплексі цього всього, а не як самоціль. Усе має свою ціну. На якусь віддалену перспективу - можливо. Причому в процесі в нас буде фактично дві окремі мережі різної ширини, і потрібно спланувати все так, щоб це нам самим логістику не порушувало. А наразі йдеться переважно про розвиток можливостей для перевезення з/до ЄС і що це дасть зокрема для безпеки в комплексі - фінансової, продовольчої, військово-логістичної з/до країн НАТО і по Україні, і т. д., не лише в тому плані, що якщо ворог влізе в якийсь район і там буде євроколія замість широкої, то це йому принесе додатковий гемор, це лише один із факторів.
@ser2707
@ser2707 5 күн бұрын
@ Я все це розумію, але хіба не можна класти євроколію на діючу? Потім поступово прибирати російську колію.
@sergeyshishkin1794
@sergeyshishkin1794 5 күн бұрын
@ так не получится, шпалы не позволят
@andreyslesar2640
@andreyslesar2640 8 күн бұрын
взагалі модернізація нашої колії є дуже сумнівним питанням... поясню чому. 1. Нам потрібно чітке розуміння, що нас приймають в ЄС та з чашом Шенген. Інакше, якщо цього не буде, буде сувора митна політика і обмеження. 2. У ЄС є в різних країнах різні стандарти колії. Усі не спішать їх міняти, бо то велетенські інвестиції і їх окупність під питанням. 3. Що нам потрібно зараз - свої логістичні ХАБи... Чернівці, або Черепківці - ХАБ, Львів, або РАВА та МОСТИСЬКА - ХАБ, Ковель, або Льбомль і Володимир - ХАБ... І те саме на Закарпатті та Одещині... Ми маємо зрозуміти, що нам цікаво для початку, а не планувати євроколію від Львова до Чернівців... Це уже повний перехід країни на євроколію... Коли ми це фінансуємо + за допоногою грантів, то треба запитати для чого це? Для того щоб їх вантажі швидше транзитом, минуючи Карпати, йшли з Скандинавії до Констанци і Варни і назад? Чи для того щоб вивозити наше збіжжя в ЄС, яке вони обкладають лімітами??? Нам зараз треба задача мінімум... ХАБИ... Під нашим контролем... І краще прямо на кордоні...
@vovixs.567
@vovixs.567 7 күн бұрын
Ви ще згадайте про конкуренцію чернівецького аеропорту з сучавським:) Євроколії треба доводити до обласних центрів або таких міст як Ковель чи Мукачево, тоді це будуть хаби, а не так як було в Черепківцях до 2020. Щодо різних стандартів, у ЄС це або балтійські країни (де будують Rail Baltica) + Фінляндія (якій мало сенсу сполучатися з будь-ким по 1435), або Іспанія з Португалією. В Іспанії якраз побудована окрема базова мережа швидкісних ліній 1435 мм між найбільшими містами і з Францією, і для нас це на перспективу оптимальний варіант, бо хоча з військової т. з. доцільно було б перешити взагалі все до Середини-Буди включно - в реальності передусім вантажні потужності до цього не готові. Заодно іспанці майстри в побудові вагонів під змінну ширину колії (польський аналогічний проєкт загнувся), і це швидше за все буде задіяно для сполучення з країнами ЄС різними шляхами (щось таке навіть у Рахові планувалося). А коридор Львів - Чернівці - це історичний шлях в обхід Карпат, де буде або зручне європейське сполучення, або не буде ніякого, поки ми не вступимо в ЄС і не побудуємо цю євроколію (хз що раніше). Поки буде навіть щось одне з цього - без іншого руху не буде.
@hesoyammer
@hesoyammer 7 күн бұрын
Для початку - митний союз з ЄС.
@КрасавчикВ-л3в
@КрасавчикВ-л3в 7 күн бұрын
1. Даже если в обозримом будущем не принимают - грузопотока с РФ и РБ не будет многие годы, если не десятилетия - грузопоток надо направлять на запад. И для оперативности грузооборота очень помогает одинаковая колея. 2. Те, страны в которых колея другая, не стефенсоновская - фактически изолянты в ЕС: Ирландия (остров), Финляндия, которая сухопутно граничит со Швецией и Норвегией за Полярным кругом и Пиренейская колея. У Испании сообщение с Францией осложнено Пиренеями, но это уже их дело - поезда из Украины до Испании вряд ли будут такой уж необходимостью. 3. Ну, а в чем смысл "хабов", как не в логистическом удобстве? Значит по крайней мере "хабы" должны быть на первых порах начальными точками маршрутов с европейской колеей.
@andreyslesar2640
@andreyslesar2640 7 күн бұрын
@@vovixs.567 я ж написав Черепківці або Чернівці... І так далі про усі інші точки...Особисто я не вважаю, що очевидним є питання будівництва ХАБів саме у великих містах, то питання потрібно вивчати і прораховувати. ХАБ це в першу чергу місце перевантаження і складування з доступом всієї інфраструктури, а в якого розміру населеному пункті він знаходиться - це питання десяте... Ті ж самі Черепківці, якщо пустити євроколію через ниж на Чернівці, то ви відріжете лінію Глибока-Берегомет, її теж треба буде під євроколію робити... А головне гроші, де їх взяти на це все свято??? І стосовно різних там перспектив і історичних маршрутів... У нас зараз є чіткі задачі - забезпечення логістики. Це питання вирішують ХАБи. В цьому напрямку треба і працювати. Коли умови дозволять інвестувати в різні перспективні проекти, то тоді їх потрібно знову ж розглядати і прораховувати. Які умови? То й же вступ до ЄС, збільшення торгівлі з ЄС, відкриті ринки ЄС, фінансування з ЄС тощо. А зараз ми маємо лише торгові обмеження, заборони, висипання наших товарів з вагонів, поляки щимлять по чорному автоперевізників, коротше ніякої реальної перспективи в торгівлі з ЄС, але ми малюємо собі мультики про розбудову євроколії в глиб країни за космічні гроші... Навіщо? Для чого?
@andreyslesar2640
@andreyslesar2640 7 күн бұрын
@@КрасавчикВ-л3в саме так, ХАБи... і не більше... А далі вже все буде залежати від нашої інтеграції в ЄС... Якщо вони і далі будуть соплі жувати, то нічого окрім ХАБів нам не треба, бо то колосальні інвестиції...
@MrRobin137
@MrRobin137 8 күн бұрын
Jak je na tom trať Teresva - Sighetu Marmatiei - Rakhiv?
@ZalizniMahistrali
@ZalizniMahistrali 8 күн бұрын
Поки нічого не чути
@golyj000
@golyj000 8 күн бұрын
Стратегічно воно звісно має повний сенс. Хоча от прямо станом на зараз основна затримка ж не через ширину колії, а через паспортний контроль в стоячому десь у районі кордону поїзді
@ZalizniMahistrali
@ZalizniMahistrali 8 күн бұрын
Євроколія потрібна більше для спрощення вантажних перевезень
@Esportgg113
@Esportgg113 8 күн бұрын
Дуже цікавий контент,обожнюю дивитись😊
@OleksUA
@OleksUA 8 күн бұрын
А де Одеса - Львів? Щоб зв'язати Чорне і Балтійське моря.
@VitaliiHonchar-o2e
@VitaliiHonchar-o2e 8 күн бұрын
@@ZalizniMahistrali В Латвії, Естонії, Литві теж немає євроколії. І що? Там проблеми з вантажними перевезеннями?
@alteregosic
@alteregosic 8 күн бұрын
@@VitaliiHonchar-o2e ну вони ж теж будують свій маршрут зі стандартною євроколією - Rail Baltica. Мабуть, не просто ж так
@crazy_frog5253
@crazy_frog5253 2 күн бұрын
Можна дилетантське питання, а дві колії одразу неможна зробити, типу і широку і вузьку?
@vbpash2
@vbpash2 8 күн бұрын
А що там по Гіперлупу в Україні? Вже закінчують будівництво?
@AndriiVitryk
@AndriiVitryk 8 күн бұрын
Це до Петьки шоколадного питання.
@ZalizniMahistrali
@ZalizniMahistrali 8 күн бұрын
Ви наче не знаєте, що це був піар-проект
@TheOlgaSasha
@TheOlgaSasha 8 күн бұрын
Так, закінчили проект. Вже в тебе під домом, можеш гіперлупати з вікна...
@ValeriiOleshko
@ValeriiOleshko 8 күн бұрын
Привернула увагу мапа з євроколією до Маріуполя. Тобто все це планувалося дуже давно. А по факту 22 км. Чоп - Ужгород вже будують майже рік, і не відомо, коли закінчать. Балачки це все.
@AndriyBaranskyy
@AndriyBaranskyy 7 күн бұрын
Це тимчасово окупована територія, тому немає нічого дивного що зараз йде планування капітальних проєктів там. Проєкт буде імплементовано після деокупації. Наявність проєкту не означає що його було розроблено до 22 року.
@vovixs.567
@vovixs.567 7 күн бұрын
Там не просто колія до Маріуполя. Там колія до Маріуполя на основі реалій 2014-22, які втратили актуальність. Тобто в обхід "ОРДЛО" через Комиш-Зорю. "ОРДЛО" було російським міфом на підтримку наративу про "вибір народу Донбасу", "ополченців" і т. ін. х., який вони ж самі відправили на смітник, замінивши міфом про "нові території", де виділяється хіба що поділ на "старі республіки" (з претензіями на всю Донецьку та Луганську обл.) та "нові області". Проєкт "міжвоєнного" коридору до Маріуполя, намальованого вже в 2023, міг би стати актуальним хіба що за умови якоїсь домовленості про відхід росії на лінію 24.02, що дуже сумнівно. Протягування такого проєкту в ЄС свідчить або про якісь проросійські "консерви", або про "корисних ідіотів" чи просто бюрократів, яким аби що малювати (останнє показово в контексті фломастерної лінії до Києва через Тернопіль і Шепетівку, яка чи не найдебільніша з усіх можливих варіантів). Після повноцінної деокупації цей коридор доцільніше прокладати по прямій через Донецьк, як ходив хюндай. А до того - дуже сумнівно, що буде якась деокупація Маріуполя без деокупації Донецька.
@AndriyBaranskyy
@AndriyBaranskyy 7 күн бұрын
@@vovixs.567 зрозуміло. Подайте будь ласка посилання на план.
@14litniysim
@14litniysim 8 күн бұрын
Коли запустять електричку Вінниця-Хмельницький, яка проходитиме через м. Хмільник?
@ZalizniMahistrali
@ZalizniMahistrali 8 күн бұрын
Це треба запитати в УЗ
@michaeldeoz
@michaeldeoz 8 күн бұрын
@@ZalizniMahistrali та все можна спитати у в УЗ. Про європейську колію теж
@TheOlgaSasha
@TheOlgaSasha 8 күн бұрын
Ходила до війни. Точніше ходила не електричка (бо від ст. Гречани до ст. Калинівка - неелектрифікована одноколійка), а ходив рейковий автобус Pesa (а коли він був у тривалому ремонті, по маршруту ходив звичайний дизель ДР1). На жаль, чому не відновили досі рух дизеля/автобуса - невідомо. Фактично ділянка Старокостянтинів - Хмільник - Калинівка залишилась без приміського сполучення, але добре, що нею досі ходить нічний пас. потяг Київ - Кам'янець-Подільський (має зупинки по проміжним станціям на цій ділянці)
@14litniysim
@14litniysim 8 күн бұрын
@@ZalizniMahistrali Уз в соцмережах ігнорують, а у відповідях на звернення, дають стандартну відповідь: «Запустимо при першій можливості», але коли це буде невідомо
@СергійІванов-н4я
@СергійІванов-н4я 8 күн бұрын
Скільки грошей керівництво Укрзалізниці планує вкрасти на цьому проекті. Дайте відповідь від голови Укрзалізниці.
@michaeldeoz
@michaeldeoz 8 күн бұрын
звісно що 100%. За меншій відсоток проєкт не має сенсу
@roberturbanczyk204
@roberturbanczyk204 2 күн бұрын
Wbrew pozorom, Polska infrastruktura kolejowa jest planowana praktycznie od nowa. Myślę że tak samo powinna robić Ukraina. Linie kolejowe w Polsce i Ukrainie zostały zaprojektowane przez obce siły i nie obsługują potrzeb mieszkańców. Myślę że Ukraińcy powinni uwzględnienić w planach Równe i Łuck. To ważniejsza trasa niż trasą przez kowel. Równe i Łuck można łatwo skomunikować z Lublinem i CPK. To zmieniłoby ceny towarów w sklepach na Ukrainie i dałoby wam realne możliwości rozwoju
@michaeldeoz
@michaeldeoz 8 күн бұрын
Зараз будують європейську колію від Польщі до Таллінна, через Латвію та Литву. Поцікавтесь який бюджет у цього проекта. А потім вже можно розмовляти о переході України на 1435мм
@ДмитроБрендак
@ДмитроБрендак 8 күн бұрын
@@michaeldeoz ніхто не каже про перехід на евроколію. Побудують паралельно існуючим коліям ще колію 1435мм.
@ZalizniMahistrali
@ZalizniMahistrali 8 күн бұрын
Rail Baltica ?
@vene4ka
@vene4ka 8 күн бұрын
там окрім самої колії з нуля будують ще й вокзали, мости, повністю все. що тут можна порівнювати?
@seboho6938
@seboho6938 8 күн бұрын
​@@vene4ka Was taka inwestycja NIGDY nie spotka.
@seboho6938
@seboho6938 8 күн бұрын
​@@ZalizniMahistrali Tak i jeszcze Via Baltica - wszystko z pominięciem waszego bantustanu.
@oreststefanishin673
@oreststefanishin673 4 күн бұрын
До львова согласен, нужно сейчас тянуть ветку, ужгород тоже ладно, не далеко, но от львова на Молдову есть ли смысл вообще?) какой там будет пассажиропоток, очевидно же что меньше, чем в сторону Киева а расстояние только в половину меньше, так может лучше дождаться конца войны и делать сразу основную линию, на Киев Харьков, Днепр, чтобы как можно быстрее вложенные деньги начали отбиваться, понятно, что через Молдову можно тянуть в Одессу, но опять же, это только местный трафик, европейский турист летает на самолёте на море, зачем ему из Берлина за +- теже деньги ехать на поезде и гораздо дольше...
@zalex3d
@zalex3d 6 күн бұрын
Да у вас на картинках уже и RailBaltica построена) Скорее всего к 2030г евроколею построят От Варшавы до самого Киева, правда из-за тяжелых составов ее придется расширить примерно на 88-89мм)
@BOSS-sn7yb
@BOSS-sn7yb 8 күн бұрын
Для наповнення бюджету від іноземного туризму пропоную внести до даного переліку ще один маршрут будівництва колії:Чоп - Берегове - Хуст -Тересва - Рахів - Буковель!
@AndriiVitryk
@AndriiVitryk 8 күн бұрын
Куршавелі борщ дешевший.
@TheOlgaSasha
@TheOlgaSasha 8 күн бұрын
Від Чопа до Тересви і так є євроколія. Можна хіба що її модернізувати та електрифікувати. Євроколія колись і до Рахова і далі до Франківська була до 2-ої світової війни (після війни перепрошили під широку колію 1520 мм). До війни Закарпаття було в складі Чехословаччини, там ще найдовший прямий потяг країни "Прага - Рахів" євроколією ходив...
@DmytroGrabjournalmembertime
@DmytroGrabjournalmembertime 7 күн бұрын
Наповненнями від туризму ніколи не окупити будівництво колій Чоп - Берегове - Хуст -Тересва - Рахів - Буковель. За які кошти це будувати. Пропоную вам самим скинутись на будівництво. Це і буде ваша інвестиція в майбутні прибутки від туризму.
@MrMitch-ruf555
@MrMitch-ruf555 4 күн бұрын
Жодного сенсу в такому будівництві: 1 якщо не експортувати зерно та руду, то і колія 1435 мм не потрібна 2 на колію 1435 мм будуть ставити усе імпортне, крім вагонів. Це знов технологічне і промислове відставання 3 щось будівництво дуже нагадує мережу часів Австро-Угорщини 4 якщо будуть залучені приватні інвестиції- з цього і почнеться приватизація УЗ 5 німці за 1941-43 до Знамʼянки колію перешили. А зараз тільки балачки))
@lphnmed482
@lphnmed482 8 күн бұрын
a kiedy tory 1433 mm będą od granicy do Kijowa??
@ДмитроБрендак
@ДмитроБрендак 8 күн бұрын
@@lphnmed482 не скоро
@yurysamoilov2966
@yurysamoilov2966 8 күн бұрын
Gdzieś za 100 lat będą, ale my tego już nie zobaczymy
@Vladimir-b4p1d
@Vladimir-b4p1d 8 күн бұрын
Цікаво, а де візьмете гроші. На війну немає, а тут за залізницю взялися
@TheOlgaSasha
@TheOlgaSasha 8 күн бұрын
Все за кошти ЄБРР
@ZalizniMahistrali
@ZalizniMahistrali 7 күн бұрын
Значна частина коштів - це міжнародні фінанси.
@ПавлоОстроверхий
@ПавлоОстроверхий 4 күн бұрын
Довго думали? Хтось під час війни на тротуарній плитці заробляє, а чим ми гірші?
@Lovik75
@Lovik75 8 күн бұрын
Почему не продолжить евроколію от кордону Пільши до Львів? Польськие поезда моглиб також ездить в Україну
@roberturbanczyk204
@roberturbanczyk204 8 күн бұрын
Bo po polskiej stronie jest tylko jeden, kręty tor między Lublinem i rawą ruską
@yurysamoilov2966
@yurysamoilov2966 8 күн бұрын
​ @roberturbanczyk204 Całkiem logicznym byłoby przedłużenie toru 1435 od stacji Mostyska II do Lwowa razem z przedłużeniem toru europejskiego z Rawy do Lwowa. W taki sposób Lwów mógłby stać wielkim logistycznym hubem 1520/1435 zarówno do pasażerskich, jak i do ciężarowych przewozów
@roberturbanczyk204
@roberturbanczyk204 8 күн бұрын
@@yurysamoilov2966 przecież po polskiej stronie jest tylko jeden kręty, niezelektryfikowany tor. Dasz nam na kolej od Lublina do granicy z Ukrainą?
@seboho6938
@seboho6938 8 күн бұрын
​@@yurysamoilov2966 Dlaczego mamy dbać o wasze dupy? Dlatego że blokujecie nasz tranzyt kolejowy z Chin?
@seboho6938
@seboho6938 8 күн бұрын
​@@roberturbanczyk204 Zaraz, zaraz - a magistrala szerokotorowa w Olkuszu?
@dfdgsgsg1978
@dfdgsgsg1978 7 күн бұрын
для росіян строїте? Навіщо під час війни страдати таким? Не має куди гроші діти? На безпілотники гроші би вкинули. Закінчить війна - стройте що хочте, зараз не на часі!
@rysan124
@rysan124 4 күн бұрын
1. Точно не для мацкалів, бо у них інша ширина колії. Це як із різними калібрами зброї. Головна мета, чому вони відрізняються, це для того, щоб ворог не міг цю зброю використовувати. Так і з цими коліями. 2. Найшвидша логістика під час війни, це залізниця. Чим глибше і розгалуженіше зможуть заїзжати залізничні состави у глиб країни, тим скоріше ми зможемо доставляти зброю на поле бою. І ворогу буде складніше відслідковувати пункти перевантаження. Битву виграє армія, а війну- логістика!#
@igorvolodin2185
@igorvolodin2185 4 күн бұрын
Згодом вся залізниця мае бути Европейською..
@СергійМалецький-п1ь
@СергійМалецький-п1ь 5 күн бұрын
Цікаво куда ви будете дівати старі бетонні шпали ?
@user-gi1sp9em8f
@user-gi1sp9em8f 8 күн бұрын
Ці ,колії будують, щоб легше було сировину вивозити з країни, так ,як пасажиро потік дуже плачевний.
@TheOlgaSasha
@TheOlgaSasha 8 күн бұрын
Пасажиропотік на ділянках Львів - Перемишль, Львів - Ужгород і Львів - Чернівці дуже великий
@КрасавчикВ-л3в
@КрасавчикВ-л3в 7 күн бұрын
Железные дороги в международных перевозках и есть больше про грузы, чем про пасажиров: пассажиры на дальние дистанции чаще используют самолеты. А дальние сверхскоростные поезда не всегда рентабельны, как например китайские выскоскоростные дороги, которые впечатляют, но при этом не слазят с дотаций.
СИНИЙ ИНЕЙ УЖЕ ВЫШЕЛ!❄️
01:01
DO$HIK
Рет қаралды 3,3 МЛН
Quando eu quero Sushi (sem desperdiçar) 🍣
00:26
Los Wagners
Рет қаралды 15 МЛН
Mom Hack for Cooking Solo with a Little One! 🍳👶
00:15
5-Minute Crafts HOUSE
Рет қаралды 23 МЛН
Угорщина штрафує за відсутність паперових квитків
8:17
Залізні магістралі
Рет қаралды 3,7 М.
СИНИЙ ИНЕЙ УЖЕ ВЫШЕЛ!❄️
01:01
DO$HIK
Рет қаралды 3,3 МЛН