Десульфатація - відновлення акумулятора

  Рет қаралды 8,810

Електрика, електроніка, техніка - Veteor

Електрика, електроніка, техніка - Veteor

Күн бұрын

Десульфатація - МІФ чи реальність? Відновлення ємності АКБ

Пікірлер: 175
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Перечитав усі коменти дізнався багато цікавого написав напевно 15 коментів. Автору велике дякую за гарне відео хоча багато хто критикував. Якщо хтось знає більше зніміть відео і покажіть а якщо у вас немає на це часу напишіть комент і автор перезнімеиз вашими побажаннями або хтось підвищить свої знання. Ваш комент порекомендує більшій кількості людей це відео автор отримає невеликий бонус і в слідуючий раз ми дізнаємось ще щось цікаве. Не скупіться на лайк та комент, а то в цнтернеті набагато краще розвивається якась дурниця яка потім рекомендується нашим батькам дітям друзям. Особливо пригнічує той факт що під час війни ми дивимось відео з тупим гумором касапів лайкаєм та коментуєм. Касапи отримують від ютуба гроші витрачають на касапщині а ті в свою чергу клепають ракети снаряди. Будьте свідомими і не допомагайте ворогам пасивно. Деякі люди скептично ставляться до моїх зауважень, але ми бачимо до чого це призвело.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за коменти і за позицію. Слава Героям. Смeрть ворогам.
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
Все правильно, наші платять за рекламу в америку, звідти частина повертається пацак-ам за перегляди відео. Їх треба не дивитись. Їх треба ...
@BMykolayV
@BMykolayV 9 ай бұрын
Цікава та пізнавальна інформація. Дякую за відео.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за перегляд.
@sergeymelnik5665
@sergeymelnik5665 9 ай бұрын
Дякую за відео.
@user-fy1xj7pw3h
@user-fy1xj7pw3h 9 ай бұрын
дякую за інформативний украіномовний контент!!
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за перегляд
@user-je2mx1qo8b
@user-je2mx1qo8b 9 ай бұрын
Дякую за простий і зрозумілий виклад. А також за те , що використовуються доступні прилади вимірювання
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за перегляд. Успіхів!
@sergeypawlyshyn5353
@sergeypawlyshyn5353 9 ай бұрын
Я купив на Алі трохи інші зарядки, вони від 8 до 20$. Так от на струмових кліщах побачив в PULSE режимі проскакує від'ємний струм 30%, отже відбувається також розряд
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую. Тоді все правильно.
@slavikskytsko5281
@slavikskytsko5281 9 ай бұрын
Можна посилання?
@sergeypawlyshyn5353
@sergeypawlyshyn5353 9 ай бұрын
@@slavikskytsko5281 нажаль ютуб видаляє ссилки, воно на 10А червого/жовтогарячого кольору
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Так як саме назва вашої зарядки?
@user-jo6ol5lo2s
@user-jo6ol5lo2s 9 ай бұрын
Всім доброго, постійно займаємося відновленням старих акб, треба потужніше зарядне з відновленням. Краще брати 8а та з напругой 12/24вольт. Десь кожен 3-4 акб відновлюєця до якогось рівня. Ми знаходимось в Херсоні. Великі перебої зі світлом, деякі люди без світла більше року вже. В нас 5-8 зарядок постійно в роботі
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Тримайтеся!
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Якщо вчасно взятись за віднавлення то на 60 відсотків можна відновити. Вийнятком є ситуація коли до тебе хтось налив електроліту щоб підняти щільність, або акум який замерз повністю розряджений. Хоча колись навіть відрізав банки і зпаював з 2ох 1. На дбж або освітлення під час відключен можна і таке використовувати. А ще як варіант можна вирізати 2 банки з акума які живіші і підключити зарядний пристрій від телефона на 3 ампера і вийде нічого собі павербанк майже безкоштовний.
@user-mn4df2bz8w
@user-mn4df2bz8w 9 ай бұрын
​@@nicknick3093. із такими "винаходами" в 21 столітті вам можна сміливо їхати у Пакистан.😂
@user-gj8ys9cw7v
@user-gj8ys9cw7v 9 ай бұрын
перший раз дивлюсь вiдео де автор шарить що робить. респект бро!
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую, заводьте свій канал, будемо удвох)))
@user-zp2hf6hw4h
@user-zp2hf6hw4h 8 ай бұрын
По-перше треба займатися самоосвітою. По-друге вчитися декілька років по спеціальності 141. Варіанти спеціалізації там є різні, але у коледжі і університеті вам розкажуть детально і про підстанції і про електродвигуни і тп.
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
@@user-zp2hf6hw4h можу погодитися лише в частині необхідності навчання. ці ваші доводи не можна не визнати ні безспорними, ні беззаперечними. на превеликий жаль, у вашому місті немає технічних закладів освіти, які я міг би вам порекомендувати.
@user-zp2hf6hw4h
@user-zp2hf6hw4h 8 ай бұрын
@@veteor вищі є і не один. Можна з них отримати користь, чи не можна, залежить вже від студентів. В Україні 90% студентів йдуть навчатися заради корочки, ну їм її і дають. А 10% йдуть за знаннями, з ними вже працюють більш тісно.
@wallwn
@wallwn 9 ай бұрын
так згоден, відновлювати можна, тільки треба це робити вчасно, зі свого досвіду скажу, що брав машину новою і акум витримав 5.5років, було що за недоглядом розряджався дуже сильно, та на час заміни при перевірці виявилось, що стан п'яти банок був у гарному стані тільки одна, там часом зникав контакт із сусідньою банкою. Так що якщо дивитися вчасно і робити що треба, шість і більше років не межа. Проблем із пуском ніколи не було.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
+++
@user-bb5qf9kv6p
@user-bb5qf9kv6p 9 ай бұрын
Главное чтобы плюсовые пластины были в конвертах так и старые проживут дольше
@gelobolan
@gelobolan 9 ай бұрын
Добрий час доби всім хто читає мій комент. Дякую за пізнавальне відео 👍 Для десульфатації вже багато років застосовую десульфатор на базі таймера 555 ( совкова КР1006ВИ1) На алі є вже готова плата десульфатора.Раджу купувати з підключенням до адаптера 12В 1А через розєм "джек". Ефект чудовий.При умовах шо: 1 АБ не має коротко замкнутих банок,2 пластини не посипались, 3 аккумулятор ще має якусь ємність( повністю убитий не оживиш), 4 терпіння.Тому що деякі АБ приходилось відновлювати більше 2-х тижнів. Принцип дії цього прибору.Підключається до АБ та підключається 12В(більше не потрібно)Наприклад: спочатку на АБ вже є якась напруга 11.3 (чи більша чи меньша)неважливо. Прибор видає високоі частоти імпульсний струм.Який робить своє діло😉 Протягом певного часу ви при замірі напруги на клемах помітите знасне підвищення напруги.Не зважаючи на те що ви подаєте на десульфатор лише12В. Система працює ефективно.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за коментар і корисну пораду, пошукаю плату обов'язково.
@OK-kn9cn
@OK-kn9cn 8 ай бұрын
В інструкції до зарядного пристрою, купленого на аліекспрес, з функцією відновлення, написано що відновлювати автомобільний акумулятор не більше дня, а для мотоциклів 5 годин.
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
@@OK-kn9cn це один цикл. А заряджати малі акумулятори рекомендується лише в імпульсному режимі. Можливо у вас інший пристрій.
@OK-kn9cn
@OK-kn9cn 8 ай бұрын
@@veteor візуально інший, але вони мабуть однакові по функціоналу. Так в зарядці є режим для зарядки акумуляторів для мотоциклів. На зарядці написано від 4Ah. Імпульсний режим це режим відновлення?
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
@@OK-kn9cn так, імпульсний - відновлення. Думаю, декілька циклів відновлення (за декілька днів) не зашкодить.
@user-jo8bn1zf2p
@user-jo8bn1zf2p 3 ай бұрын
Дякую, дуже корисна інформація!
@veteor
@veteor 3 ай бұрын
Дякую за перегляд!
@andrijd.6529
@andrijd.6529 9 ай бұрын
Вітаю! У мене акум Ca/Ca 5 роківна авто постійний недозаряд, приходилось підзаряжати самому. Зарядне автомат заряджало, напруга при зарядці 15,8 В, відповідно відбувалось кипіння, відповідно википіла вода, відповідно відбулась і сульфатація. Вже акумм думав викидати, навіть новий купив. Але ще долив води і аналогічним вашому зарядним попрробував вилікувати. Лікування пройшло успішно, вже пів року їжджу без проблем. Нехай щастить!
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую! Успіхів!
@wescor8365
@wescor8365 6 күн бұрын
До 14.6 можна заряджати
@andrijd.6529
@andrijd.6529 6 күн бұрын
СА/СА акум приймає зарядку до 16 В, і зарядне- автомат само вибирає напругу зарядки, тільки літом в спеку при такій напрузі кипить та википає електроліт, потім треба воду доливати.
@wescor8365
@wescor8365 6 күн бұрын
@@andrijd.6529 скидав ссылки, не знаю чи пропустить З 2х статей я виніс 5 фактів. Сподіваюсч ссылки пройшли
@wescor8365
@wescor8365 6 күн бұрын
@@andrijd.6529 акб вибраний неправильний, бо авто старе і гена не може його зарядить. Сильний розряд кілька разів і акб труп, і гарантія не діє За 0.2с писали, але на 1 статтю не спираюся, треба пару джерел І це не все
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
До речі, натхненний цим відео, дослідив свій китайський зарядний пристрій. У мене HTRC із зарядним струмом до 20А для літієвих, Lifepo4, AGM, GEL та звичайних свинцевих акумуляторів. Є у нього й режим відновлення свинцевих батарей. Ще раніше мою увагу звертало на себе дивне дзижчання зарядного пристрою під час роботи в цьому режимі. Тож стало цікаво яка форма зарядного струму там використовується. Досліджував з осцилографом і чесно кажучи, був здивований. Якщо дивитись звичайним стрілочним тестером, то зарядний струм в режимі відновлення складає рівно один Ампер, незалежно від того, в якому положенні стоїть перемикач зарядного струму 5-10-20А. Але якщо глянути осцилографом, то картина дуже цікава. Видно пачки імпульсів струму, що повторюються з частотою близько одного кілогерца. Частота імпульсів в пачках - 100кГц. Амплітуди імпульсів шалені: до 10В на шунті 50А, що теоретично відповідає значенню 6кА. Можливо, це похибка вимірювання мого китайського осцилографа, але з іншого боку шпаруватісь імпульсів дуже велика що пояснює малий результуючий зарядний струм величиною 1А. Імпульси біполярні, тобто присутня як фаза зарядного струму, так і розрядного.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую. Однозначно, часткова десульфатація можлива і для цього треба імпульсний режим. Ну, а чим дорожчий зарядник, тим він , мабуть, кращий.
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Гарний комент дивився в бік дорогих зарядних пристроїв ваш комент поставив крапку в цему питанні. Я так розумію що в акумі при такій зарядці вся накип як ультразвукових ваннах розіб'ється.
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
@@nicknick3093 я би не покладався так сильно на ці десульфатуючі приблуди. Чудес не буває, стару батарею новою не зробиш. На мою думку, найкраще для довговічності батареї - це правильна робота автомобільного генератора. Якщо рідко їздите, не завадить відключати батарею, або підтримувати її заряд слабким зарядним струмом. В жодному разі не допускати глибоких розрядів.
@MasterYoda_
@MasterYoda_ 9 ай бұрын
Не працює у HTRC P20 ремонтний режим. Там дійсно йде постійно 1 Ампер і нічого більше він не робить. З дуже великою натяжкою можна сказати, що заряд током 1 Ампер у якійсь мірі оздоровлює акум, тому що відбувається врівноважуючий заряд для усіх банок, але це можна зробити любою радянського зарядкою. Навіть у Foxsur зарядках, пульсації є, і трішки результат є, а от у HTRC немає результату. Доречі скажу більше про HTRC зарядки. Вони є таким самим хламом як і копії від них же всім відомих зарядок Імах б6 від відомої фірми SkyRc. У HTRC зарядок немає елементарного ступінчастого заряду як у більшості зарядок навіть за 500 грн. Вони штампують зарядки з якимись урізаними можливостями, і заряд відбувається постійним обраним струмом котрий не змінюється аж до кінця заряду, хоча це і так зрозуміло, що в кінці заряду ток знижується. Натрапляв на відео де така ж маса зарядка у такому ж самому корпусі , продається під назвою Nexpeak, і там є ступінчатий заряд. Тому HTRC це шлак.
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
@@MasterYoda_ ви здається не дочитали мій комент. Осцилограф показав складні осцилограми з високочастотними пачками імпульсів. Якщо ви звичайним тестером досліджували, то звісно ви нічого, окрім постійного струму, ним не побачите
@9jg52bubi9
@9jg52bubi9 9 ай бұрын
Мій акумулятор виготовлений в 2015 році 60 а/ч кожні 3 місяці проводжу цикл підзарядки імпульсним током зарядним Аіда 8s ( підключаю на режим зберігання і зоставляю від 3 х днів до неділі), акумулятор працює до цієї пори, двигун дизель 1.9 JTD... ємність від початкової становить 70% і це нерозбірний Бош, якій має працювати 2 роки!!!!!
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Догляд має значення.
@PaulLukashov
@PaulLukashov 9 ай бұрын
Китайська зарядка не дає розряду, вона просто пририва короткими імпульсами заряд. Потрібно ще чимсь її навантажуватии (лампочка, опір і т.д.).
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Згоден, лампочкою.
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Це гарна ідея, тільки як зробити щоб вона вимикалась по завершенні циклу зарядки?
@user-bb5qf9kv6p
@user-bb5qf9kv6p 9 ай бұрын
Есть разные способы десульфитация, импульсный предполагает подачу низких для растворения сульфата . Никакие лампочки не нужны
@user-bb5qf9kv6p
@user-bb5qf9kv6p 9 ай бұрын
@@nicknick3093она и выключается, переходит в режим буфера , на нем можно так же оставлять для десульфитация но это процесс долгий неделя две и более но зато самый щадящий
@mykolamelnychuk1523
@mykolamelnychuk1523 9 ай бұрын
Точно як з резиною - буде зимній акумулятор, і літній)
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Вітаю! Ну так, багатий бідного не понімає)))
@AnAndrii
@AnAndrii 9 ай бұрын
Мг, тоді зразу купувати з клемами акуми😂😂😂
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
На нових авто десь після 14 року особливо американці якщо сильно сів акум або при заміні акамулятора ви довго будете вовтузитись і розрядяться конденсатори, авто може втратити зв'язок з коробкою автомат або в двигуні забутищо стоїть і ви на шнурку поволочите свою нерухомість до автоелектрика. Будьте обережні в своїх діях, щоб вам це дорого не обійшлось.
@user-yd4eh3ms7u
@user-yd4eh3ms7u 8 ай бұрын
Дуже якісний контент, дякую вам, з повагою. Чекаю відео з відновленням за допомогою сомаробного пристрою та порівняння внутрішнього опору АКБ.
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
Дякую. Мій контент все таки любительський, не професійний, на четвірочку. Щоб підтримувати наш технічний (і лексичний теж) рівень. Лише на вихідних вдається знайти час, щоб щось записати...
@user-kl4kh1oo8f
@user-kl4kh1oo8f 9 ай бұрын
Таким самим зарядником я відновив 3 акуми 75амп,які списали з атп,доливав водичку і по тижню ганяв їх,звичайно на 100% не відновились АЛЕ кілька років ще служили на легкових авто. На жаль минула зима і блекаути їх добили. Метод та ця зарядка дійсно працює.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент.
@Domashniy_master_Ananiev
@Domashniy_master_Ananiev 9 ай бұрын
Забрав з машини в хату засульфатований акк 50А. Для використання в ДБЖ при плюсовій температурі можна і треба понизити щільність (так щоб якщо примітивна тупенька китайська зарядка, то змогла заряджати краще робити це поступово, бо як передати, то не піде заряд) . Доляв добре дистильованої води. І лишав на режим пульсу, поки не зарядиться, потім садив. Щоб збільшити вірогідність розщеплення сульфату, треба збільшити кількість вільної дистильованої води. Зараз фен 2кВт тримає хвилин 15 із перемиканням на 1-2 спіралі. Спочатку тух. Пощастило
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Дійсно, із зниженням густини десульфатація йде краще. Але треба НЕ переборщити, при малій густині окремі банки можуть зовсім перестати брати заряд.
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Відновлював акумулятор з вимірюванням щільності розчину і побачив що в крайній банці вона трохи менша. Провів чотири цикла пульсуючим струмом різниця зменшилась але не повністю. Підключив зарядний пристрій від телефона на мінусову клему і клему на перемичці всередині акума, таким чином заряджаючи одну банку. Так це небезпечно і не розуміючи що ти робиш краще туди не лізти. Встановив юсб тестер на зарядку і до юсб кабеля прилаштував клеми з алюмінієвого дроту. Алюміній найменше вступає в реакцію і за три дні на ньому утворилась сіль але я її легенько дістав не натрушуючи в акум. Струм зарядки був 0.5 ампера він її обмежує електронно. Напруга впала до 2.5 вольта заряджав три дні бо на самій перемичці пропадав іноді контакт. Банки всі вирівняв воду долив і в результаті на зиму отримав в кожній банці 1.28 щільність. В кінці зими долию до 1.27. Чому зазвичай страждають крайні банки? А все тому що вона найдалі від двигуна і прогрівається останньою, а заряд починається тільки після поогріву. Коли у вас багато коротеньких поїздок він не встигає прогрітись і оому крайня банка починає косити. Рекомендую всім перед зимою гарненько підзарядити акум, а ті хто їздять по місту і їх поїздка складає 10хв зранку і десять ввечері. Заряджати кожен місяць зимою поді вас не підведе ваш акум можливо навіть 10 років. На початку мого відновлення в мене був низький рівень електроліту і в 5 банка було 1.28 а в одній 1.25 і напруга в цій банці була теж на 0.2 вольта нижчою. Особливо небезпечно лишати на морозі сильно розряджений акум, щільність дуже низька і електроліт може замерзнути покрутивши і замкнувши пластини. Тоді вже нічого не допоможе. А для виміру внутрішнього опору є спеціальні прилади де враховується опір провідників якини ви підєднали прилад він має на кожному полюсі по 2 контакти що в рази точніше. Ціна таких приладів іноді дорожче акамулятора тому ваш метод хоч і досі неточний але показує наскільки змінилась картина. Я жалкую що не поміряв опір до і після відновлення хоча маю такий прилад. Завідео як завжди лайк і за тещо покращуєте знання українців в технічних питаннях. Якщо хтось знає кращі методи відновлення діліться в коментах та доповнюйте або критикуйте.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Це точно, за зиму треба хоч раз зняти акум, занести до хати і підзарядити (бажано пульсуючим струмом).
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Спочатку малим струмом а по завершенні пульсуючим, якщо акум сильно запущений то декілька разів.
@AnAndrii
@AnAndrii 9 ай бұрын
Дивлюсь канал давно, і відмічаю підвищення точності (типу, наукової) змісту... Гадаю, Ви можете уже й придбати на тому ж Алі середнього осцилографа, щоб ще підвищити якість контенту. Бо мені ситуація з неточними або викривленими вимірювальними приладами нагадує проблему вивчення історії України, де ти безліч часу і ресурсу тратиш не на її вивчення, а на верифікацію або сумніви до упередженості авторів... Фонова музика стала краще, як на мене)))
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Осцилограф у нас є, тільки в Києві зараз. Дійсно, фонова музика не дає заснути))))) Хто підбирав!
@19chief53
@19chief53 9 ай бұрын
👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@user-cn8jn4ui6h
@user-cn8jn4ui6h 9 ай бұрын
Інколи треба виконати вирівнюючу зарядку. При цьому при повній зарядці в банки, в яких найбільша густина електроліту, треба доливати дистильовану воду і знову ставити на підзарядку.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за доповнення, до вирівнювальної зарядки ще не дійшов у мене хід)
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
а як проводити вірівнюючу зарядку, якщо нема де поміряти напругу на кожній банці? перемичок же не видно...
@vladimirlobovik
@vladimirlobovik 9 ай бұрын
​​@@MykolaSubtelny та її можна і не міряти, а от щільність - треба! Тобто без ареометра ніяк. Принцип такий. Якщо АКБ стара, то як правило 4-5 банок норм щільність, а 1-2 дещо знижена. Фіксуємо щільність у самій поганій банці, в усі інші доливаємо потроху води, щоб скрізь було однаково. Надлишки електроліту відбираємо грушею, пробуємо заряджати. Спочатку малим струмом, а потім імпульсним, краще заряд-розряд звичайно. Але так можно довго гратися, іноді тижнів зо два, правильно вище писали. Мало у кого терпіння вистачає. Але якщо пластини не посипалися і електроліт світлий, то вдається на пару років продовжити експлуатацію.
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
@@vladimirlobovik Дякую
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
Дякую за відео, але інформація неповна. Зменшення внутрішнього опору батареї вдвічі, це звичайно круто, але хотілось би ще й знати як змінилась після відновлення ємність. З відео бачу, що ви розряджали акумулятор, то може опублікуєте цю інформацію? Стосовно схем зарядки із частковою розрядкою. У наведених схем є один недолік: раптом ви ставите акумулятор на зарядку на ніч, і у вас пропадає напруга мережі. Замість зарядки отримаємо розрядку, яка до того ж за ніч може убити ваш акумулятор. Вирішується проблема просто: потрібно додати реле, що розмикало б розрядне коло в разі зникнення напруги мережі.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Так, я через те і побоявся на ніч ставити. А ємності я не фіксував, та й розряджав лише на половину, до 11,9 В.
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
@@veteor з таким зарядним, як у вас, можна не боятись. Ці зарядки робляться з головою, тому вони не повинні розряджати батарею у разі пропадання живлення. Для певності підключіть крокодили до акумулятора, а тоді відімкніть живлення зарядки і поміряйте струм.
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
​@@dongjuang4196згоден але міряти струм треба міліамперметром. Він може бути незначним але коли поставив повністю розряджений і його до ранку добили малесеньким струмом. Помічав коли ставиш на зарядку телефон з 15 відсотками у повністю вимкненому стані а на ранок бачиш що хтось його вимкнув з розетки а з телефону ні а він вже навіть не запускається бо вже менше 4 відсотків. І тільки після годинного танцю з бубном він запустився. Така ж ситуація може і тут статись.
@ro-manovich
@ro-manovich 9 ай бұрын
мене цікавить декілька питань ; чи є в такому зарядному під час десульфатації навантаження в середині зарядного , чи можна приєднати під час десульфатації зовнішне навантаження , чи потягне зардне в режимі десульфатації заряд з зовнішнім навантаженням ( чи не буде розряяжатись швидше ніж заряджатись ) , чи можливо зробити налаштування для більш корректного режиму перемекання з зовнішним навантаженням для дійсно правильного режиму десульфатації .
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую. Чи є в цьому зарядному внутрішнє навантаження я НЕ знаю, в дорожчих точно є. Можна підключити зовнішню лампочку, але проконтролювати, щоб сумарний струм був усе таки плюсовий, щоб зарядка ішла.
@wusm822
@wusm822 9 ай бұрын
Такі зарядні пристрої в режимі заряду припиняють заряд при падінні струму до 1 ампера (тобто недозаряджують). Після такого заряду (14,7-14,9 вольт) зарядний пристрій переходить в режим збереження (буферний) із напругою 13,613,8 вольт, а отже заряд не припиняється повністю, але швидкість заряду в кілька разів зменшується. Саме тому після заряду потрібно ставити на пульсуючий режим, щоб ще дозарядити АКБ. При пульсуючому режимі напруга до 14,9 в, як в "основному заряді", але навіть після зниження струму менше 1 ампера- пульсації продовжуються і в такому режимі швидкість заряду буде більшою, ніж в буферному. В деяких ЗП режим пульсації обмежений 8-10 годин, але його можна запустити ще раз, і він знову 8-10 год працюватиме. В різних ЗП різна сила струму в режимі пульсації (в одному максимальний 8,7 А, в іншому, де звичайний заряд 5,6А, в режимі пульсації 2,7А. Тому навантаження (для розряду в р. пульсації) не для всіх однакове. Можна підєднати паралельно лампочку від поворотів (0,7-0,8А), або менше навантаження. Та все-таки десульфатація швидше проходить при вищій напрузі, тому не будуйте ілюзій, що це ефективна десульфатація. Навіть без пульсацій із вищою напругою можна добитися кращих результатів (але без знань , може бути і гірший результат).
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
@@wusm822 дякую за детальне роз'яснення
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Запускав десульфатацію 4 рази підряд і отримав гарний результат. 4 раз було напевно до 4 год попередні не помічав бо залишав на ніч та цілий день. В дорогих зарядках режим пульсуціїї запускається в кінці зарядки і це логічно. Спочатку малим струмом заряджаємо повністю в таких китайських зарядках є режим мото акум тобто заряд 3а максимально. Сильно засульфатований акум на великих струмах миттево зарядиться, а коли помаленько 1 а а то і 0.5 тоді набагато кращий результат. Але це все потребує багато часу. І в кінці зарядки дати декілька раз пульсуючий режим, і буде ваше авто тішити вас без ранкових розминок з акумом.
@Vogak
@Vogak 6 ай бұрын
дякую за відео
@veteor
@veteor 6 ай бұрын
Дякую за перегляд
@youtuber.veteor
@youtuber.veteor 9 ай бұрын
Часткове відновлення можливе, але не треба запускати акумулятор, постійно підзаряджати, за потреби десульфатувати.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Так, на каналі є відео про догляд за акумуляторами, але туди вже багато чого можна додати.
@youtuber.veteor
@youtuber.veteor 8 ай бұрын
@@veteor якщо посипались пластини, то ніяка десульфатація не допоможе. Обсипання також часто приводить до замикання внизу банки.
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
Обсипання пластин в останні років 10 я зустрічав украй рідко. А сульфатація - участь практично кожного акумулятора.
@user-hi5kv6zt4q
@user-hi5kv6zt4q 6 күн бұрын
Простий десульфатор ,ТВЗ трансформатор вихідний звуковий,діод стрілкой направлений на плюс акумулятора,лампочка від фари,плюс акумулятора ,це для заряда акумулятора. Для розрада,дві лампочки 12 в.10 ват послідовно,діод стрілкой направлений до трансформатора, трансформатор. Другий провід від транмформатора напряму підключений до мінуса аккумулятора. По лампочкам довлюсь заряд і розряд. Сильний ток лампа горить яркіше,слабий ток лампа тускліше горить. Сильний ток показує сильно розряжену батарею. При навичках по світлу визначаєш ступінь зарядженості батареї . Всім здоровья бажаю.
@veteor
@veteor 6 күн бұрын
Дякую за доповнення. Погоджуюсь. Успіхів!
@user-lu9st4ou3j
@user-lu9st4ou3j 9 ай бұрын
акб 4 года, емкость упала с 77А/ч до 7-10А/ч. Сделал КТЦ, немного поднял емкость(до +-25А/ч). Терять было нечего, зарядил до 14,8В и оставил кипятить на сутки (16,3В 1А). Снова слил ёмкость - уже было 50 А/ч. Думаю ещё разок сделать КТЦ, но заряжать буду через качели(плата таймера с Али) - 6 сек заряд 4-5А, 2 сек разряд 1А. И немного покипячу.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Гарний досвід, але скільки ж це часу забирає... А кип'ятіння да, зараз увійшло в моду. Трохи допомагає, але не на 100%
@user-lu9st4ou3j
@user-lu9st4ou3j 9 ай бұрын
@@veteor не на 100%, но прогресс на лицо, даже зимой будет ездить. У кислотных АКБ особенность в том, что при остатке ёмкости 10А/ч пусковой ток будет достаточным, что бы завести авто. Я на таком даже зимой ездил, главное музыку не слушать на стоянке и что бы машина засыпала и не расходовала энергию.
@user-kc6qo9ph2g
@user-kc6qo9ph2g 9 ай бұрын
Показана вами схема саморобного зарядного пристрою надійно працює, превірена багатьма аматорами. Послідовно з діодом потрібна лампа розжарювання 24V розрахована на силу зарядного струму(у мене 100W) і лампа розряду на 24V у якої в 10 разів менша потужність. Тоді ця схема захищена від КЗ.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за доповнення!
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
Склав зарядку з трансформатора, діода і лампочок. Зараз пробую відновити гель. акум. Він трохи вбитий інвертором, не знаю чи щось вийде.
@emachines1008
@emachines1008 9 ай бұрын
Пристрій показує температуру в середині корпусу. Тому така неточність. А загалом призначений для увімкнення зимового режиму заряджання з підвищеною напругою
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Зрозуміло, що температуру для того, щоб встановити зимовий режим. Тільки в мене в хаті було +20, а він, с*ка, показував +07 і включав (на хвилин 5) зимовий режим. А так, ваш комент, безумовно, правильний.
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
Це у них помилки в схемотехніці, у дорожчих аналогах все в нормі з першої секунди роботи.
@emachines1008
@emachines1008 9 ай бұрын
@@veteor якщо його знайти і замінити на потенціометр то можна змінювати режими за власним бажанням.
@user-ml6of6bv3b
@user-ml6of6bv3b 9 ай бұрын
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, чи можна заряджати акум. в режимі відновлення не знімаючи з авто?
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Я НЕ рекомендую підзаряджати акум в режимі відновлення не відключаючи від авто. Імпульси можуть зашкодити електроніці авто, особливо нових моделей.
@user-xx5xg3kf8s
@user-xx5xg3kf8s 9 ай бұрын
Звичайно не можна, в імпульсах напруга і струм більші. Хіба шо копійку за 500 у є можна заряджати не знімаючи клем)
@user-xx5xg3kf8s
@user-xx5xg3kf8s 9 ай бұрын
Є набагато кращі зарядні пристрої, які видають пакети імпульсів більш високої частоти. Десульфатація відбувається швидше, але можна передозувати і пошкодити покриття пластин. Тоді буде ще гірше.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
До зарядок ще треба голову мати)))
@VolCor
@VolCor 7 ай бұрын
Якщо акумулятор не дуже старий, то можна братись. А якщо він вже пару років стояв, то нічого не вийде. І ще - після першої зарядки електроліт краще замінити на чистий, на новий. У старому вже повно домішок.
@veteor
@veteor 7 ай бұрын
Інколи можна й старіші відновити, треба пробувати...
@jbnrusnya_should_be_punished
@jbnrusnya_should_be_punished 9 ай бұрын
Цікаве, але з протиріччями відео: замість саморобного, згідно плану та теорії, приладу, Ви купили не тільки готовий, а ще й дорожчий від його справжньої ціни, пристрій у магазині. Я так нещодавно купив там мишку за 248 грн, потім знайшов таку саму в китайців за 115, а у розпродаж 23.11 взагалі її купив за 59 грн. А тут не тільки питання ціни, а й результату: Ви ж самі кажете, що у проміжках зарядних імпульсів треба розрядні струми, а їх нема (та й не могло бути у дешевому зарядному пристрої, але згоден - добре що хоч імпульси там працюють). Тому я б краще не тільки подивився на роботу та результат саморобного пристрою, а й навіть придбав би такий недорого. Так само я колись купив 1 зарядне, змінив на інше, потім ще, але всі мали якісь недоліки та обмеження, то ж я нарешті знайшов у ОЛХ майстрів які робили з БЖ від ПК такий ЗП, який найбільше відповідав моїм бажанням за силою струму, регулюванню напруги тощо. Якби там ще доробили імпульсний режим то це взагалі знахідка автовласника була, бо коштував мені цей пристрій дешевше за усі інші, а може він трохи більше від їх усіх.
@kostyan007
@kostyan007 9 ай бұрын
Вважайте що це також огляд даного пристрою для десульфатації. Чому на Розетці купив? Напевно не хотів рік чекати наступного розпродажу...
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Чесно скажу - просто полінувався робити саморобний зарядник. Може колись ще зроблю.
@masterutodidact1129
@masterutodidact1129 8 ай бұрын
А якщо залишити пристрій у режимі десульфатації на довго, чи вимкнеться самостійно функція ремонту???
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
За моїми спостереженнями він не вимикається, але струм по мірі зарядки зменшується до мінімального.
@masterutodidact1129
@masterutodidact1129 8 ай бұрын
@@veteor Так, і інші казали, що ця функція не вимикається, але перед зарядкою потрібно перевірити рівень електроліту! У мене був розряджений до 9,5v AGM мотоакумулятор 4,2Ah, то я зняв заглушки і долив дистильованої води до поки побачив відблиск. Через 6 годин десульфатації стало 12,7-12,8v. Але, як правило після зарядки, через добу стало 12,3v і так тримає. При +8° з другої спроби завів мот електростартером. Висновок: Якби не ця сучасна зарядка, то іншою б не зарядився!!!
@masterboro1987
@masterboro1987 9 ай бұрын
Добра здоров'я мен 🤘🇺🇦❤️
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Доброго здоров'я!Успіхів!
@Sergey_-_-_Sergey
@Sergey_-_-_Sergey 9 ай бұрын
Опір знизився вдвічі? Дуже добре. Але якій опір у відносно свіжого акумулятора? Якщо ця зарядка тількі дае пульсуючий струм заряду, можно підібрати лампочку і підключити паралельно батареї. Тож коли струм зростае, буде заряд, а коли падае - розряд. Десульфатація повинна піти веселіше ))
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую! Дійсно, з лампочкою добра ідея. Третій раз спробую з лампочкою.
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
У моєї Варти, що перебуває в експлуатації вже шість років, внутнішній опір менше шести мОм. Оце на днях саме випробовував нові цяцьки з Аліекспресу: зарядний пристрій та тестер батарей. Тестер показав опір, здається 5.3мОм та розрядний струм 503А, стан здоров'я батареї 100%. Правда, коли я вирішив розрядити, щоб виміряти ємність, то вона вийшла за моїми оцінками десь 35Аг, або 67% від номінальних 52 Аг. Гадаю цю зиму ще послужить, мотор заводить з півоберта.
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Виміри у автора відносні тому як в колі вимірювання не враховується опір провідників але враховуючи ціну ваших цяцьок майже в ціну акума так теж можна дізнатись динаміку десульфатації
@user-bb5qf9kv6p
@user-bb5qf9kv6p 9 ай бұрын
@@veteorимпульсный метод не требует вмешательства, на просторах сети есть научные работы по видам и типам зарядки АКБ, очень интересно . Так вот для импульсного режима не нужны никакие лампочки и прочее дрочилово
@usFW35
@usFW35 8 ай бұрын
@@nicknick3093 В посл1довному кол1 - струм однаковий , для нав1ть простого (стр1лкового )в/метра вх1дний оп1р - (2...10)кОм/В - нав1ть на "20В" "приделе"- про який оп1р дрот1в ти баз1каэш (чи вони довжиной 10км?)????!!!! НЕ МОРОЧ людям голову - Б1ДА В1Д "РОЗУМУ" !!!!!!!
@smaxinfo
@smaxinfo Ай бұрын
Не вистачає замірів електроліту до і після режиму відновлення
@veteor
@veteor Ай бұрын
Рівні я контролював, а густину не було чим вимірювати
@user-yw5lx5vk9e
@user-yw5lx5vk9e 5 ай бұрын
Все правильно, тільки успіх залежить не від майстерності виконавця, а від того, шо в нього в руках, який акумулятор...
@veteor
@veteor 5 ай бұрын
Так, дякую, я ж говорив, що не кожен можна відновити.
@user-ps9rk3sv9m
@user-ps9rk3sv9m 9 ай бұрын
Дякую за толкове пояснення . Хочу Вас запитати , акомулятору один рік минув недавно і замкнула одна банка . Можна з ним щось зробити , чи ні . Вподобайка .
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Замкнута банка - складна несправність, ремонтувати - одна морока. Треба розрізати пластикову кришку, розрізати перемички, виймати пакет пластин, ізолювати пластини капроновою сіточкою... Потім все складати, заливати, герметизувати. А в інші методи, пропалювання, пробивання - я особисто не вірю.
@user-re7kv6lt4b
@user-re7kv6lt4b 9 ай бұрын
Кашпіровський по монітору десульфатує старі акумулятори - ставте на зарядку поближче !)
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
)))
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
Не плутайте грішне з праведним. Кашпіровський - видатний психотерапевт і він ніколи таким не займався. Ви його переплутали з Аланом Чумаком - шахраєм, що ніколи не мав медичної освіти.
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Оце потішили оце насмішили. Щеб сюди вангу і волфа месінга приплели, або циганку з жд вокзала.😂
@user-bb5qf9kv6p
@user-bb5qf9kv6p 9 ай бұрын
Вообщем это зарядка максимум нужный для автолюбителей , заряжает на все 100. В режиме буфера можно оставлять для десульфитация но это долгий процесс, неделя две три все зависит от состояния , в режиме ремонта подходит на выходных чтобы прогнать и добить плотность до 1.27-28. Вообщем выше 15 в не поднимает что прекрасно для Бережного отношения к акб, те кто кипятит свои акб можете выкидывать свои акб на свалку
@ruslanwel
@ruslanwel 9 ай бұрын
Чи можна так відновити гелевий акумулятор?
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
в інструкції до зарядного в переліку призначень є гельові акумулятори. Але я особисто не пробував відновлювати, не знаю, наскільки це ефективно. Може хтось з глядачів напише.
@indicator_of_ruzophobia
@indicator_of_ruzophobia 9 ай бұрын
Тут мав бути русофобський коментар для підтримки відео.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент
@АгрономИнфо
@АгрономИнфо 9 ай бұрын
Пробачте мене але Ваше відео ні про що... І більше схоже на проплачену рекламу китайського зарядника, хоча впевнений що Вам ніхто нічого за це не платив) Ви щільність електроліту перед заміром заміряли? А після "десульфатації"? А дистильовану воду доливали? Отож... Сульфат свинцю це є нормально, так як це реакція на виділену електрику. Без утворення осаду PbSO4 неможливо утворення електричного струму. Ви схоже на викладача-теоретика з фізики, але кислотно-свинцьовий акумулятор є невеликим "реактором" у якому проходить хімічна реакція з перетворення сірчаної кислоти на сульфат свинцю і воду а також утворення електричного струму. Хімічна реакція зворотня. В теорії весь сульфат Pb мав би повністю відновитись до Pb, PbO та H2SO4 при зворотньому проходженні електричного струму, але... Але вся правда і проблема у тому що при кожному циклі відновлюючого зарядження відбувається лише часткове відновлення. Вільна вода щоб перетворитись назад у сірчану кислоту просто розкладаються на кисень і водень тому рівень води у банках акумулятора падає, а на пластинах осідає осад цього сульфату. Через конструктивні особливості сучасних батарей неможливо повністю її відновити. Вказана на Вашому аккумуляторі емність 60 ампер годин була лише під час першого розрядження. При наступних циклах вона з кожним разом стає меншою. Чим частіше Ви її підзаряжаєте тим довше вона живе. У таксистів які "цілодобово" їздять, батарея живе і пять і сім років, а якщо Ваша машина використовується час від часу і машина при цьому зберігається на вулиці зимою і літом то вона як правило більше трьох - чотирьох років не витримує... Для часткової десульфатації достатньо і звичайного зарядного пристрою. Просто доливайте дистильовану воду і "кипятіть" невеликим струмом. При цьому будьте готові що на відновлення однієї молекули сірчаної кислоти в електроліті Ви потратите девять молекул води які розкладуться під час електролізу (при кіпінні). Частково відновити емність можливо, але затрачаений на це час точно того не буде вартим. Сподіваюсь що Ви мене зрозумієте що я мав на увазі)
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент. Звичайно, сульфат свинцю це нормально у процесі заряд-розряд. Та ми говоримо про сульфатацію пластин, тобто утворення щільного нальоту, який перекриває пористу структуру пластин. Останнє збільшує внутрішній опір і, відповідно зменшує пускові струми. Тут більше ПРО фізику, ніж про хімію. А пропозиції долати сульфатацію "кип'ятінням" цікаві. У мене є убитий акумулятор від безперебійника, обов'язково спробую.
@jbnrusnya_should_be_punished
@jbnrusnya_should_be_punished 9 ай бұрын
@@veteor а я б не радив "кип'ятити" стару АКБ. В мене є 62 Аг Амега Ультра. Після 5 років вже дуже тяжко крутила стартер. "Відновлення" її високою напругою (та малим струмом) з рекомендацій одного ютубера лише призвело до замикання 1 банки. Гадаю, що час ослабляє намазку на пластинах і навіть слабке але довге кип'ятіння лише більше руйнує намазку та пластини простого старого або старого засульфатоавного акумулятора.
@dongjuang4196
@dongjuang4196 9 ай бұрын
@@jbnrusnya_should_be_punished у вас була вже мертва батарея (дуже тяжко крутила стартер), але ви не радите спробувати її відновити, бо "кип'ятіння її зруйнувало"?
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
О до нас підтягнулись хіміки з дуже-дуже цікавою інформацією. Але я Вас поправлю доливати воду потрібно на повністю заряджений акум і малими порціями кожен раз підзаряджаючи. Якщо влити воду в сильно розряджений акум його буде дуже важко зарядити. Я доливав почергово в кожну банку де електроліт був найщільніший. Тобто в одній банці 1.29 в 4 1.28 і одна 1.25 долив 5куб см в банку з 1.29 і знову на зарядку потім через годину повторно і так вивів 5 банок на 1.28 а в 1 все було 1.27 і нижчий рівень. Поставив на зарядку одну банку телефонним зарядним і через 6-10 год доливав по 5 куб см. В результаті всі 1.28. Жалкую що не поміряв внутрішній опір до і після відновлення хоча і маю такий прилад. Напевно зніму коротеньке відео або не дуже під час слідуючого відновлення.
@emachines1008
@emachines1008 9 ай бұрын
Свинцево-кислотні акумулятори люблять імпульсний заряд.
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Схоже, що так.
@user-bb5qf9kv6p
@user-bb5qf9kv6p 9 ай бұрын
Потому что они более щадящие в отличие от форсированного заряда который дает трансформатор
@emachines1008
@emachines1008 9 ай бұрын
@@user-bb5qf9kv6p тут не проблема в трансформаторі лише в способі випрямлення. Зараз тестую пів періодне випрямлення. Тобто один діод і все
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
Можна відновити на відсотків 20-30. Залежить від років і від стану...
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Так, спробувати можна, але гарантії ніхто не дасть. Все залежить від стану. І ще від чистоти електроліту, яким його заправили.
@nicknick3093
@nicknick3093 9 ай бұрын
Перед тим як викинути на металолом варто спробувати. Якщо є час та бажання. Часу не мав але залишив зранку на заряд, ввечері включив пульсуючий. Зранку бачу вимкунувся увімкнув ще раз, ввечері повторив і так 4 рази, і щільність електроліту покращилась. Але в мене 3 авто і можна 3 дні отримувати задоволення, або з п'ятниці почати і до ранку понеділка отримати гарний результат. А потім зрозумів що ще й в стартері теж проблема була. Інколи люди купують новий акум а через місяць знову таж проблема а там варіантів безліч від втулок стартера, щіток ст втягуючого реле, пробитого діода на генераторі, щіток на генераторі, та сам регулятор стартера, неправильно підключена магнітола відеореєстратор чи взагалі десь затекло в косу дротів і вони там зелені сохнуть в воді або якийсь блок втопився під сидіння в калабані або підкрилок зламаний а блок під бампером і болотом закидало. Сів акум зарядіть гарненько якщо повторилось подумайте чи не нова китайська магнітола або відеореєстратор допомагає вам зранку спортом займатись. Поливати акум кип'ятком, пхати авто, тащити в квартиру на 9 поверх щоб підзарядити. Це вже певно 10 комент підтримую автора як можу а лайків під хорошими коментами натицяв теж що 3 десятки. Всім миру та не спортивних ранків з незручною гантелею.
@user-bb5qf9kv6p
@user-bb5qf9kv6p 9 ай бұрын
Если не сыпятся пластины и электролит в норме уровень то предела нету, все индивидуально
@user-qx8vw6po2r
@user-qx8vw6po2r 8 ай бұрын
розетка це помийка для тих хто свою своість продає
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
ги
@olehblonskyi1294
@olehblonskyi1294 8 ай бұрын
++++++
@user-hx6ib9hd7d
@user-hx6ib9hd7d 8 ай бұрын
цей пристрій дуже гріється, можливе виникнення пожежі!! Заряджати можно цією шткою тільки у режимі десульфатаціі так він трохи охолоджується.не раджу для використовування!
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
у вас що, вентилятор не робить? у мене 3 режими вентилятора, при 5 А все витягує.
@user-vu2rx5fp1u
@user-vu2rx5fp1u 9 ай бұрын
+
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Дякую за комент і за оцінку.
@yogasagar..sagarpuri..6616
@yogasagar..sagarpuri..6616 2 ай бұрын
Дякую. Отакий пульс здох за кілька зарядок
@veteor
@veteor 2 ай бұрын
Що поробиш... китай. А мій саморобний конденсаторний робить вже 40 років)
@gregpoint5175
@gregpoint5175 9 ай бұрын
33 сезони ще послужить😂
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
весну, літо і осінь
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
рік-півтора, якщо повезе
@viktorramb6183
@viktorramb6183 8 ай бұрын
Слава Україні ! Вибачаюсь що далі касапською ... Куча роликов про суть сульфатации и про принципы и способы девальвации со всевозможными сложными, простыми и просто опасными схемами для десульфатации кислотно-свинцовых аккумуляторов. Разжёваны и принципы работы электронных десульфатирующих устройств, и химические процессы до атомарного уровня, происходящие при этом, много гигабайт серверов занято видео процесса и результата восстановления АКБ, даже какая-то есть непоказательная, но всё же статистика, НО ... нет одного важного параметра, который не могут определить ни химики, не схемотехники-электронщики , а это именно время заряжающего, соответственно и время разряжающего импульса. Все зим.реакции происходят во времени, для приличного объема и массы автоАКБ это время не может быть очень маленьким, а каким именно должно быть для максимальной эффективности непрерывного процесса десульфатации зарядно-разрядными импульсами? Это милисекунды, секунды, минуты или часы? А может это полный заряд-разряд несколько раз ? Если есть такая достоверная инфа, то я ее не нашел в многочисленных, во многом повторяющих друг друга роликах.
@veteor
@veteor 8 ай бұрын
Дякую за коментар. Думаю, що собака зарита у виробниках акумуляторів. Вони НЕ зацікавлені у тривалій роботі, тим більше відновленні акумів. Вони зовсім не турбуються про чистоту матеріалів, а також по різному легують свинець кальцієм. От і виходить, що для кожного акумулятора треба підбирати (а часом і вгадувати) свій режим відновлення.
@viktorramb6183
@viktorramb6183 8 ай бұрын
Про небольшой срок службы любого современного устройства незнает только полный варьят - это не есть ценгая информация, тем более в этой теме. Тайминги импульсов в режиме десульфатации не будут сильно отличаться для разных хим.составов пластин, поэтому должен быть дан конкретный ответ по даннлму параметру в цифрах, а не общими словами - таких роликов в нете просто уйма и нет смысла повторятьсяочередной раз ради пиара среди не сильно понимающих в этом вопросе, либо просто рекламируя очередной китайский девайс, ремонт которого будет обсуждать другой спец в соседнем ролике.
@user-yw5lx5vk9e
@user-yw5lx5vk9e 8 ай бұрын
@@viktorramb6183 А чому ви думаєте, що "Тайминги импульсов в режиме десульфатации не будут сильно отличаться для разных хим.составов пластин"? Спочатку треба провести дослідження, виразити результати дослідження в ЧИСЛАХ, і після цього можна більш-менш впевнено писати про це!
@usFW35
@usFW35 8 ай бұрын
Соотношение рекомендуют 1 к 3 ,а вот с единицами действительно ВОПРОС - конечно это зависит от технологии (устройства),размера как ячеек пластин так и расстояния между ними, степени сульфатации и др....- вряд-ли кто-то проводил серьёзные исследования!...
@user-nm4ko6rx5w
@user-nm4ko6rx5w 9 ай бұрын
к сожаленью видео не о чём .теста нету ничего нету.прям как на помойке орков .развод людей на просмотры
@veteor
@veteor 9 ай бұрын
Ги
@user-nm4ko6rx5w
@user-nm4ko6rx5w 9 ай бұрын
​@@veteor да да оно и видно
@MykolaSubtelny
@MykolaSubtelny 9 ай бұрын
@@user-nm4ko6rx5w , ги
Проблеми заміни АКБ на літій іонні
6:23
Електрика, електроніка, техніка - Veteor
Рет қаралды 1 М.
Мультиметр. Як виміряти силу струму
9:39
Електрика, електроніка, техніка - Veteor
Рет қаралды 3,3 М.
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 2 Серия
31:45
Inter Production
Рет қаралды 903 М.
WILL IT BURST?
00:31
Natan por Aí
Рет қаралды 44 МЛН
When you discover a family secret
00:59
im_siowei
Рет қаралды 35 МЛН
So Cute 🥰
00:17
dednahype
Рет қаралды 46 МЛН
Принтер EPSON L4150 - заправка, підключення, Wi-Fi. inkjet printer.
5:49
Електрика, електроніка, техніка - Veteor
Рет қаралды 1 М.
Відновлення акумулятора AGM з 5-ти вольт
15:25
АКБ Крамниця
Рет қаралды 11 М.
Акумулятор служитиме довше
12:02
Електрика, електроніка, техніка - Veteor
Рет қаралды 3,3 М.
Відновлення AGM акумулятора EXIDE 95 Ah
13:21
АКБ Крамниця
Рет қаралды 11 М.
Третя РУКА (для паяння)
4:09
Електрика, електроніка, техніка - Veteor
Рет қаралды 2,3 М.
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 2 Серия
31:45
Inter Production
Рет қаралды 903 М.