🎁 КОНКУРС 🎁 Просимо вас написати у коментарях номер стратегії (чи ім'я менеджера), яка вам здається найбільш ефективною і дати пояснення, чому. Серед тих, чия думка співпаде з думкою Любомира на рахунок переможної стратегії, буде розіграний цінний приз 🎁 👛 Нагадуємо перелік: №1 Ann Miletti, №2 Michael Purves, №3 Philip Straehl, №4 Dan Sizuki. ❓Також будемо вдячні за ваші коментарі по формату таких відео, чи інші пропозиції щодо контенту на каналі.
@olegpavlovich2639Ай бұрын
мій вибір (якщо потрібно вибрати саме з цих варіантів) №1 Ann Miletti - бо доволі диверсифіковано, з можливістю... не пропустити ріст пов'язаний зі зниженням ставок, та на додаток з... фільтрацією емітентів
@rostyslav777Ай бұрын
@@FamilybudgetUa єбав я
@FamilybudgetUa29 күн бұрын
Шановні друзі! Ми не очікували такого шквалу коментарів! Надзвичайно тішимося вашій активності і тому, що вам сподобалися ідея і формат відео. На думку Любомира найоптимальніша стратегія - №3. Переможець - @De_Slav. Вітаємо!
@olegpavlovich263929 күн бұрын
@@FamilybudgetUa а пояснення Любомира (ті самі що і у Філіпа), чому саме №3❓🤔
@dr_uaАй бұрын
По відео, гарний формат, сподобалось, дякую! Рекомендую в кінці після перегляду кожної стратегії, зробити якийсь слайд підсумок всіх 4 стратегій разом. Стратегія #1 виглядає цікаво, але дуже залежить хто саме буде цим активним управляючим. Які комісії і які доходності управляючий показує за останні 5-10 років. Але найбільше мабуть сподобалась стратегія #3. Звучить найбільш збалансовано і найменш ризиковано.
@FamilybudgetUa29 күн бұрын
Шановний підписнику! Ваш коментар був близький до перемоги. Ми вас вітаємо і хочемо надіслати заохочувальний приз! Напишіть, будь ласка на пошту каналу, щоб узгодити логістику! З повагою, Наталя, менеджер каналу.
@ВікторГнилянськийАй бұрын
Любомир, вважаю що на вашу думку стратегі номер 4 найбільш перспективна. Бо вже 16 років вони перфомлять недуже. А зі зниженням облікових ставок їм легше буде залучати кошти і швидко зростати. Ну і в 4 стратегії пасивне управління, а це як ми знаємо ключ до успіху. Відео цікаве дякую. Завжди цікаво почути думку професійних інвесторів.
@viktorsmolar9384Ай бұрын
Формат супер дякую , робіть ще такі відео !! Звісно номер 2 вибір !!!
@mytbccntАй бұрын
Стратегія інвестування залежить від того наскільки $100К є великою сумою для інвестора) Особисто для мене є ближчою думка менеджера #2.
@ЮрійБайцуренко-б4цАй бұрын
Формат хороший - продовжуйте знімати. Стосовно стратегій, як мені здається, ідеальної немає, у кожного менеджера можна взяти щось. Моє бачення: 40% small cap ( можна etf від менеджера №1); 30% енергетика (атомна електроенергія, відновлювальна електроенергія); 15% large cap (хоча ринок і дорогий) 15% ринки, що розвиваються (погратися з волатильністю). Ринок споживання та reit для мене це екзотика:) До речі, в Україні про small cap ви почали говорити перші.
@andriiboik523Ай бұрын
вважаю опатимвльним варіантом серед запропонованих 1, хороша диверсифікація/дохідність
@helgi.0Ай бұрын
Номер 2. Особливо уран. Золото любить низькі ставки, а напруженість у світі тількі зростатиме. Китай перед нападом на Тайвань буде максимально конвертуватись в золото.
@MIRROFF21 күн бұрын
а почему считаете что у урана большие перспективы?
@dvxdxv23 күн бұрын
1. Из перечисленных стратегий мне больше импонирует стратегия №3. Рейты здесь как альтернатива облигаций, так как платят существенные дивиденды, смогут нарастить портфели недвижимости при более низких ставках и снизить расходы по кредитам, смолл кепы явно недооценены на данный момент в отличие от биг техов, товары постоянного спроса более устойчивы при экономической турбулентности. Плюс все эти вложения смогут нивелировать долларовую инфляцию, переложив доп расходы на покупателей/арендаторов 2. Формат годный. Непонятно почему все отказываются от облигаций как наиболее надежных способов сбережения средств
@FamilybudgetUa23 күн бұрын
Я теж обрав 3). Л.
@alexla1686Ай бұрын
4 -а гадаю зріст буде найбільший😊 формат чудовий! Дякую!
@dvxdxv23 күн бұрын
Автор наверняка остановился на №1 Ann Miletti - emerging markets ETF довольно перспективны, small caps с качественным бизнесом тем более
@denisstepanenko3037Ай бұрын
Цікавий формат, але $100к - дуже велика сума. Стратегія №2 Michael Purves - енергетика та уран - великі компаніії будують датацентри закуповують компакткні ядерні реактори і роконсервовують ядерни єлектростанціїї
@basilpryimak7381Ай бұрын
Для мене найбльш переконливим виглядає порада №3, адже це більше диверсифіковано в порівнянні з підходом №4. ПС: Формат цікавий
@FamilybudgetUaАй бұрын
Дякую за відгук і активність. Л.
@ЕвгенийКобзарь-ъ6ыАй бұрын
Якщо питання Що вибрав Любомир, то, я гадаю, #1. Я б взяв: Смол кеп 35-40%. Енергетика 25%, з яких половина в атом. 10% срібло 10% REIT 10% India 5% золото. Ще до 5% розглянув би розваги, а саме круїзи
@vladkorzunАй бұрын
Жодна із запропонованих стратегій не сподобалась. Якщо треба обрати хоч одну, то обрав би першу. Але думаю навіть all in в S&P500 в довгу все одно виграє ніж ці всі ставки на зниження % і тд.
@U_s_e_rАй бұрын
№1, бо більш диверсифіковано, хоча по ризик профілю всі стратегії для більш молодих інвесторів, які можуть більше резикувати своїми грошима.
@РомаКудринов-х7рАй бұрын
Вітаю.Міц вибір 1.Цікавить ЕТФ Індії.
@user44305Ай бұрын
Любомир, дякую за відео! Мій вибір стратегія #3, але я б віддав перевагу в 60% в ETF на S&P500, 25% в ETF на Russell 2000, решту в коротко/довгострокові облігації. Так, такого формату відео цікавлять, чекаємо нових відео!
@FamilybudgetUa29 күн бұрын
Шановний підписнику! Дякуємо за коментар і хід думок! Ми вам хочемо надіслати заохочувальний приз! Напишіть, будь ласка на пошту каналу, щоб узгодити логістику! З повагою, Наталя, менеджер каналу.
Любомир сотки ще нема, але дякую за відео) цікаво булоб послухати вашу дашу думку про J.P. Morgan Self-Directed Investing як інструмент в банку chase і як там можна вийти на 7- 8 % річних
@FamilybudgetUa29 күн бұрын
дякуємо за цікавий запит, подумаємо) Н.
@alinaprokopovich2055Ай бұрын
а чи є у вас курс для початківців , щоб структуровано ознайомитися з основними термінами і навчитись робити перші кроки в інвестиціях. Дякую
@FamilybudgetUaАй бұрын
дякуємо за запит. так, є безкоштовний курс про бюджетування www.iplan-edu.com/free-coure-familybudget/, і є платний для початківців про інвестування, напишіть запит команді, якщо цікавить, я не знаю, коли буде початок наступного курсу. www.iplan-edu.com/. Н.
@konservАй бұрын
Мій вибір - 3. Виглядає досить збалансованим. Хоча не подобається мені на 100%. Мені до душі 2, історично в мене не було проблем з металами, хоча вони завжди були не більше 15% портфелю. Ну й уран! Актуальненько. Але не для усіх 100К. Тому 2-ні. Small Cap - и дуже залежать від відсоткої ставки та доступу до легких грошей. Не думаю, що впродовж року ставка сильно впаде. Хоча, потенційно, можна щось заробити. Помітив, що більшість з експертів говорили про них. REITів трохи купив минулого місяця, в них зараз хороша ціна. А загалом, якщо можна виділити 100К для інвестицій на рік -- то можна експериментувати зі стратегіями. А для "домашніх" інвесторів трохи інший підхід має бути.
@FamilybudgetUa29 күн бұрын
Шановний підписнику! Ваш коментар був близький до перемоги. Ми вас вітаємо і хочемо надіслати заохочувальний приз! Напишіть, будь ласка на пошту каналу, щоб узгодити логістику! З повагою, Наталя, менеджер каналу.
@konserv29 күн бұрын
@@FamilybudgetUa дякую. Написав на email.
@RedHotAmarthАй бұрын
Btc та eth корзина буде аутперформити усі ці стратегії, ну для надійності 20% sp500 та 10%etf напівпровідників, ще 10% etf qqq . Це прям і агресивно і консервативно)
@youtube.master4766Ай бұрын
все в уран!
@MIRROFF21 күн бұрын
почему?
@master.joda987Ай бұрын
сьогодні щось зростає, завтра воно падає тому інвестиції можуть програвати спекуляціям 😉 або купувати збалансовані ETF і не заморочуватись
@artempanasiuk6998Ай бұрын
Всі стратегії гарні, але їх використання залежить від інвестиційної стратегії самого інвестора. Їх можна комбінувати, або використовувати в чистому вигляді. Задачі, можливості та рівень ризику інвестора - ключові елементи, на які варто спиратись
@De_SlavАй бұрын
#3 Більш ширша диверсифікація по смол кепах (виловити перспективних важко), також фонд відстежує індекс а це в перспективі переаграє активні фонди. Рейти на історичних мінімумах, а ринок в перспективі вирівнює недооцінені активи. Товари постійного споживання це як хедж при падінні ринка, так як товари від яких люди не можуть відмовити в споживанні. (#2 відразу відкинув, бо метали це більше про зберігання коштів ніж про примноження, а компанії здатні генерувати прибутки та відповідно рости в ціні)
@FamilybudgetUa29 күн бұрын
Шановний підписнику! Ваш коментар переміг і ми вас щиро вітаємо! Напишіть, будь ласка на пошту каналу, щоб узгодити відправку подарунку! З повагою, Наталя, менеджер каналу.
@De_Slav29 күн бұрын
@@FamilybudgetUa🎉🎉🎉😊 відправив дані на пошту
@andriibysykaloАй бұрын
№3 - єдиний, хто сказав про нерухомість
@olegpan1Ай бұрын
Так вона явно перегріта. А комерційна навряд має перспективи
@Sedovlaska7Ай бұрын
друга сподобалась. давно не було масових банкрутств, а це мабудь до смол кепів
@НадіяХарченко-т9лАй бұрын
Голосую за стратегію #1
@JanesVorodefАй бұрын
Формат цікавий, головне "фідбек" не затягувати. 1 і 3 стратегії, але через Індію і через реіти за 3 стратегію.
@FamilybudgetUa29 күн бұрын
Шановний підписнику! Дякуємо за ваш коментар. Ми вас хочемо заохотити і надіслати невеличкий дарунок. Напишіть, будь ласка на пошту каналу, щоб узгодити логістику! З повагою, Наталя, менеджер каналу.
@max77vvxf5yvhАй бұрын
Перша стратегія краща
@TheDecibeАй бұрын
№3 виглядає найцікавішим
@VovaGАй бұрын
тю, правильна відповідь варіант №1, там же підказка є, і кінці після цього варіанту написано Любомир рекомендує. Ну як тут заперечувати? :) Формат - ОК! але напевно варто також не оминати варіанти інвестування в діапазоні 10 - 50 тис.
@olegpan1Ай бұрын
А чому не спитали думку Кеті Вуд???? Таке собі - слухати поради професіоналів, особливо, коли вони рекомендують конкретні фонди, та й ще з активним керуванням :)
@FamilybudgetUaАй бұрын
Там не всі фонди активні. Багато під класів активів. Схоже більшості глядачів такий формат подобається. Л.
@olegpan1Ай бұрын
@@FamilybudgetUa так, це я по першій рекомендації. Звісно, люди люблять "поради професіоналів", хоча на мій погляд - ну, які можливі профі.... Для мене цікавим виявився етф на товари-їжу.
@ihorfesina1622Ай бұрын
Якщо падає ринок то смол кепи мають падать сильніше ніж гіганти бо вони більш вразливі чи ні?
@rostyslav777Ай бұрын
Як куди інвестувати ~ у воєнні облігації)))
@Yevhenii-l7nАй бұрын
№1 , бо сам тримаю INDA )
@wznzgq1354Ай бұрын
як тримаєшь? через якого брокера чи банк чи як?
@Yevhenii-l7nАй бұрын
@@wznzgq1354 IB
@user-cf8ok6wm9nАй бұрын
GDX ❤
@alexme6619Ай бұрын
На якій платформі інвестувати???
@sergmahach6341Ай бұрын
Я особисто користуюсь Freedom finance та interactive brokers
@tarasblАй бұрын
50 % etf на SP500, 30% TLT(SP500 і TLT щоквартальне перебалансування), 10% - опціони, 5%- крипта, 5 % - окремі акції, облігації чи чого там душа бажає :))))
@FamilybudgetUaАй бұрын
А чому немає міжнародних акцій в портфелі? Л.
@under_sailsАй бұрын
@@FamilybudgetUaв мене 25% довгострокових облігацій США, 12% VNQ, 15% розвинуті окрім США, 10% emerging markets, 21% usa large cap growth, 10 % usa mid cap blended , 7% small cap value
@tarasblАй бұрын
@@FamilybudgetUa можу помилятись, але інші фондові ринки все більше корелюють з ринком США, більше того останні показники показують, що вже й крипта (за виключенням розігрітих мемкойнів) корелює з фондовим ринком США
@BorisZbunskiyАй бұрын
Панове, поясніть, чому коментарі зникають. Чи це тут існує бан на деяких користувачів, чи то якась миттєва модерація?
@FamilybudgetUaАй бұрын
Борис, на Сімейному Бюджеті ютуб автоматично видаляє коментарі, якщо є активний лінк. Решта коментарів модерується вручну. Я не бачу що вручну ваші коментарі хтось видаляв на каналі. Л.
@BorisZbunskiyАй бұрын
@@FamilybudgetUa Дякую. Значить, коментар висить довго на модерації.
@wznzgq1354Ай бұрын
це все круто. як саме з україни закинути гроші туди? це все для нас недоступно. навіть якщо є гроші
@FamilybudgetUaАй бұрын
на каналі є відео як це зробити легально. наприклад genome Л.
@jelooJustaАй бұрын
Ви помиляєтесь. Реєструєтесь в додатку interactive brokers або freedom finance - там все є. Все доступно
@iceice7498Ай бұрын
най буде n1... а так подивився на перепад цін кожного фонду - жах. Хіба що шортити. Вдовгу нема ніякого змісту за винятком INDA. І до того ж виглядає непогано для деверсифікації амер. ринку.
@3adymkaАй бұрын
В 1 й стратегії не вистачає рейтів😊
@mvp4672Ай бұрын
Не актуальное название. Правильно: где взять 100000$?
@BorisZbunskiyАй бұрын
Заробити, хлопче :) освоювати нові горизонти на висоти і добиватися чогось нового.
@denyssmolcoff9394Ай бұрын
Зараз, під час війни в Україні заробляють лише ті хто крадуть в будь якій формі. І не треба розказувати про унікальні можливості грантів і.т.д.
@BorisZbunskiyАй бұрын
@@denyssmolcoff9394 Та чому лише гранти. Я особисто з ІТ спільноти, тож не скаржуся вже років 15 щонайменше, все ок. Звісно, з країною не ок, але заробити в Україні власним мозком - можна. Тільки лишень його вмикати доведеться. І так, зараз не найкращі часи для входження у ІТ (клієнти скорочують команди, виводять проекти за межі України, і т.п.), але мова про тих, хто вже давно у індустрії і вже накопичив більш-менше пристойні капітали, і якраз типовий резерв будь-якого плюс-мінус пристойного айтішника - це декілька сотень тисяч $, тому абстрактна цифра в $100 тис цілком розраховано на відповідну аудиторію.
@oleksandrdavydov7073Ай бұрын
3
@Diminho822Ай бұрын
я подивився фонди зі small та mid кепами і для довгострокового інвестора це не цікаво. там здебільшого немає росту від слова взагалі. за останні кілкьа років був ріст, а до цього тупо в нулі.
@FamilybudgetUaАй бұрын
це залежить за який ви період дивидися. останні 10 років, то так. Л.
@alexme6619Ай бұрын
Купувати Українцям якції на платформі яка належить громадянам рф це просто жах😮
@pavlosaikevychАй бұрын
Жодна стратегія не сподобалася, всі орієнтуються на новини і останні тренди. Мій вибір VT and chill (або аналог)
@Соколовський-э4хАй бұрын
Особисто я віддаю перевагу інвестування на довгострокові депозити (12 міс, 18 міс, 24 міс) в гривнях в українських банках з автоматичною пролонгацією та капіталізацією. Це механізм постійно зростаючої підтримки України. Вони зростають щомісяця навіть без поповнень.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@jelooJustaАй бұрын
і яка зараз дохідність?
@Соколовський-э4хАй бұрын
@@jelooJusta В Приватбанку дохідність строкових депозитів на 12, 18, 24 місяців 10% річних. Але є ще такий депозит, який на 24 місяців поки діє 5.50%, є ще такі що продовжують діяти під 11, 12, 13, 14% річних. В Райффайзен банку на рік є річні депозити під 5, 6.25, 6.75% річних. УкрСиббанк є гривневі депозити під 8, 9% річних, а є там же на 18 міс і 24 міс під 0.50% річних. Все це інформація про депозити в гривнях.
@BorisZbunskiyАй бұрын
Уточнення до вас. А той факт, що гривня девальвує з космічною швидкістю, вас не турбує? Чесно кажучи, робив таке лише у 2022 році, коли з покупкою валюти було сутужно. Тоді закинув на військовій облігації 1.5 млн грн, отримав, звісно, непогані дивіденди. Але зараз би уже не ризикував. Долар і тільки долар.
@Соколовський-э4хАй бұрын
@@jelooJusta Якщо розглядати економічну ситуації не лише з точки зору особистої вигоди, але в з потреб економічних суб'єктів, то чим менше ставка по кредитам, тим більш широким є коло платоспроможних споживачів банківських кредитів. Зменшувати вартість кредитів за рахунок бюджету не зовсім правильно, бо не можна все перекладати на бюджет, бо він обмежений. А збільшувати видаткову частину за рахунок збільшення дефіциту не можна тому, що це призводить до збільшення державного боргу і його подорожчанню, якщо кредитний рейтинг країн не ААА, а ВВВ або ССС. Я за те, щоб був не дефіцит бюджету, а профіцит. Треба мати не зростаючий державний борг, а зростаючий інвестиційний фонд. Цьому сприяють вклади в українських банках з автоматичною пролонгацією та капіталізацією. Вони зростають щомісяця навіть без поповнень. 👋🤓👍🇺🇦🇺🇲🇪🇺🌍
@Соколовський-э4хАй бұрын
@@BorisZbunskiy На ситуацію можна дивитися з різних точок зору. Є власні інтереси, а є ще інтереси держави і економічних суб'єктів. Коли є війна, то більше небезпеки на передній лінії оборона, а в тилу більше безпечно. Але комусь треба бути і на фронті. Мільйони українців виїхали від війни за кордон. Для України це великі втрати. В різних аспектах. Якщо є проблеми в Україні, то кожному є чим займатися для сприяння їх вирішенню. З 1995 року я вкладник Приватбанку. І раніше були великі хвилі інфляції та девальвації. Я працюю з того часу практично лише з гривневими вкладами. По ним дохідність значно вище ніж за валютними вкладами.