Вітаю. Дякую за демонстрацію нутрощів ОЕМ продукції двох солідних виробників. Не перший раз зауважую, що Ви доволі скептично відноситесь до маркування EFB, а особливо EFB+. Розумію, що підсвідомо хочеться там щось дуже особливе побачити, і якщо цього не видно - значить можна робити висновок про махінації виробника. Але ж погодьтесь, не все можна побачити очима. Наприклад хімічний склад активної маси, матеріал та мікроструктуру "конвертів". А це може суттєво вплинути на експлуатаційні характеристики. Беручи до уваги в загальному максимально примітивну етикетку на OEM батареях, глибоко сумніваюсь, що ця абревіатура призначена для приваблення клієнта(в даному випадку автовиробника-гіганта).Більше всього, це банальний експрес-орієнтир для персоналу заводу/сто. А у випадку Aftermarket продукції - спосіб заспокоїти покупця в тому, що така продукція є взаємозамінна з OEM запчастиною. Ну а для недобросовісних виробників звісно, це "золота жила" і шлях до легкого захоплення великого сегменту ринку.
@akb.kramnyca5 ай бұрын
Вітаю вітаю! Можливо це ізза фрагменту з фурукавою. Але якщо чесно, не було якогось розчарування або очікувань типу "вау а що там всередині?", можливо у відео просто так здалося. Але цікаво було дійсно подивитись чи знайдуться візуальні відмінності в ефб та ефб+. Ви ж і самі знаєте наскільки хитра ця технологія) Звісно зрозуміло що не все видно ззовні, багато чого не видно. Да і ніхто прямо не казав що типу там все не так як написано. Просто, як завжди, відео, цифри і т.д. Для мене це взагалі велика проблема, бо акумулятори в розтині майже завжди старі зі зрозумілих причин. По ним не завжди зрозуміло що і як було від початку. От що дійсно було б цікво, так подивитись на нові. Крім того з цим відео було чимало проблем на монтажі, ізза того що молл розтинався доволі давно і там накопичили малувато відео матеріалів.
@utin-ujlo5 ай бұрын
Так, краще фантазувати про особливий хімічний склад, супер-пупер матеріали тощо!😁
@Blackened-h7n4 ай бұрын
@@utin-ujloТа куди там. Сумніваюсь, що може бути щось краще за примітивний сарказм на два рядки, без будь-якого навіть натяку на аргументацію власної позиції.
@utin-ujlo4 ай бұрын
@@Blackened-h7n так, значно краще, коли п,римітивна акебешна бар,ига розказує про те, як космічні кораблі бороздять великий театр)))!👍😆
@vladimirwolf70873 ай бұрын
Резчику нужно в ОЗК работать ))
@akb.kramnyca3 ай бұрын
Той костюм гадаю не дуже зручний, але варто спробувати. Може сподобається і буде так на роботу їздити )
@MsBlackwilli4 ай бұрын
Доброго дня. Маю акамулятор гелевий 12в/12Ам, він посаджений, але на клемах показує 12 вольт, зарядний пристрій не хоче його заряджати. Що можна зробить ? Дякую
@akb.kramnyca4 ай бұрын
Доброго. Важко так одразу сказати. Пробували інший акумулятор заряджати тим самим зарядним?
@MsBlackwilli4 ай бұрын
@@akb.kramnyca звичайно. Ця батарея стояла деякий час, не використовувалась.
@MainQuestion_UA2 ай бұрын
Доброго дня. Нужно сделать несколько циклов заряд-разряд малым током (для вашей емкости 250 мА) с 11.0 до 14.4, с промежутком по времени часов 8.
@АхмедАхмед-с2ю5 ай бұрын
Вітаю друзі. Хочу добавить немного информации за технологию EFB Прежде всего эта технология предусматривает подводные каналы свободного электролита для улучшенной циркуляции вверх/вниз (разряд/заряд) Для улучшенной диффузии и канвекции применяются специальные сипараторы. На дне опоры для пластин должны иметь свободный проход для электролита. EEB технология предусматривает ПАВЫШЕННЫЙ уповень электролита (до 40 мм) и повышенную плотность до 1,30 гр/см.куб. Там еще есть некоторые примочки до этой технологии. Дякую друзі 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@akb.kramnyca5 ай бұрын
Доброго. Про ЕФБ технологію багато чого кажуть і пишуть. Особисто спілкувались з українським виробником WESTA на цю тему. У неї нема типу фіксованих технологічних рамок як у AGM, якщо можна так висловитись. Звідки у вас такі дані?
@utin-ujlo5 ай бұрын
Так, а ще в ефб-акб використовують космічні технології!!!🤣
@Blackened-h7n4 ай бұрын
@@utin-ujloА куди ж нам без них?! Все, що знаходиться і відбувається тут, на пленеті Земля та поза її межами - це все частинка величезної, неосяжної космічної технології))
@utin-ujlo4 ай бұрын
@@Blackened-h7n так, дуже цікаво, коли п,римітивна акебешна бар,ига розказує про те, як космічні кораблі бороздять великий театр)))!👍😆
@utin-ujlo4 ай бұрын
Так, дуже цікаво, коли п,римітивна акебешна бар,ига розказує про те, як космічні кораблі бороздять великий театр)))!👍😆
@ОлександрМасло-т3е4 ай бұрын
👍
@akb.kramnyca4 ай бұрын
Як завжди коротко і по ділу)
@andriy435316 күн бұрын
Порадьте нашого виробника EFB 70ah 760A
@akb.kramnyca15 күн бұрын
Якщо конкретно під систему старт стоп, то жоден український не підійде. Тобто підійде, але скільки проживе не знаю, бо та технологія ЕФБ що роблять наші виробники, то не зовсім те що треба. Тому краще імпортні. Серед українських роблять або амега, або акумулятори від Веста 78 ЕФБ типу: Racing Force, Westa, Vega, Red Horse і тому подібні...
@andriy435315 күн бұрын
@ дякую, а-мега давно не випускає чомусь, говорив з дистрибʼютором, хіба веста чи red horse. Закордонні аналоги за ціною від AGM мало відрізняються. В Westa є пробки для обслуговування, а у exide нема - це як родуміти під видом EFB нам продають прості? І ще цікаво ви вживаєте термін штамповані пластини ,а я чув «литі» то які вони?
@akb.kramnyca15 күн бұрын
Ця технологія ЕФБ викликає багато питань насправді. Але зазвичай імпортні виробники хочаб пластин кладуть на одну більше, чи роблять їх товстішими. Порівняйте вагу українських і імпортних і буде видно. Литі чи штамповані решітки, на око відрізнити важкувато, але в будь якому випадку такі решітки міцніші ніж дешева просечка. Просто лиття більш застаріла технологія. Сучасні імпортні виробники при грошах і точно можуть собі дозволити штампувати пластини, це і швидше, і надійніше ніж відливати їх. Те що нема пробок, для імпортних акумуляторів норма. Але в цілому можна зустріти варіанти з пробками. Хтось точно має робити.
@andriy435315 күн бұрын
@ дякую за відповідь , мої здогадки підтвердились вашими словами. Ще маю запитання по випаровуванні електроліту. Наші «аналоги» Efb безпечні щодо цього ? Можна ставити в багажник чи салон? Тобто чи система газовідводу хоч співпадає з європейськими виробниками?
@akb.kramnyca15 күн бұрын
Можете хоч замість подушки його брати)) кислота не випаровується, там температура випаровування сірчаної кислоти більше ніж 300 градусів. Випаровується вода. І це тільки під час заряду акумулятора. Можете почути неприємний запах, це хім реакція в результаті якої сірководень з'являється. Ним краще не дихати. Газовідводи в укр акб в нормі, такі як треба.
@MainQuestion_UA2 ай бұрын
Все хорошо, но бессмысленно как по мне. Важно знать сколько данные аккумы удерживают емкости, вес, размер, толщина, глубина, изгиб пластика, не имеют значения совсем. И еще заметил одну закономерность. Как мне кажется, ваши видео сняты при таком свете, который не передают истинных цветов, что мешает визуально ориентироваться. Так же было бы неплохо получить анализ качества пластин, плотность материала, твердость, наполняемость, чтоб зритель мог все же понять разницу качества различных брендов. Тогда это будет иметь смысл для покупателей\. кроме как комментариев: "Спасибо, я наконец-то узнал как устроен аккумулятор, браво ..." P.S. С одной стороны вы проделываете большую работу. С другой стороны, она не имеет полезной нагрузки для глядача.
@akb.kramnyca2 ай бұрын
От все людям не так)) вже і світло не таке))) яскраво, погано... темно, погано... Ну вибачте, всім не вгодиш. Крім того у нас не профі студія хоч і обладнання якісне. Все робимо власноруч і повірте, часу один ролик займає в цілому більше 20 годин безперервної роботи. Мені особисто і самом не дуже подобається розбирати старі акб, бо коли ми рідко пиляємо нові акб, то видно початкову якість. Але уявіть скільки коштує розпиляти наприклад 8 нових акумуляторів. І заради чого? Заради 1000 переглядів і от таких зауважень як ваше? Ви можете побачити кількість пластин і якої вони якості. Вже як мінімум. Ми пиляємо акумулятори пачками, по 6 або 8 за раз. І кожного разу щось змінюємо, наприклад пластику і перемичок більше не буде. А те що ви кажете про ємність... Буває і перевірка ємності але це доцільно лише для нових акб. А аналіз свинцю і т.д....ну якщо ви нам лабораторію купите, то будемо знімати))) А так маємо те шо маємо. І так показуємо куди більше ніж інші
@MainQuestion_UA2 ай бұрын
@@akb.kramnyca 1. За світло чомусь, я хотів побачити сульфатацію в старих акумуляторах. І як мені здалося, що лампи при зйомках цього не передають. Вибачте, якщо засмутив. Виробництво роликів, таки так, займає багато часу і вони у вас дуже добре виходять. 2. З новими акумуляторами немає сенсу проводити вимірювання ємності (як правило, з ними немає проблем), хоча тест трьох видів в одному мені сподобався. А ось ємність старих, тим більше якщо ви їх лупите, ну млинець, це ж дуже цікаво. І щільність намаски, як на мене, не складно виміряти, мій тесть був будівельником доріг, там пристосування досить просте. Також матеріал виготовлення каркаса пластин дуже цікавить, тому що теж впливає на якість. А це. за великим рахунком, ніхто не робить, а дарма. 3. І ще дуже круто дізнатися про гелеві акумулятори, мені тут один принесли розряджений до 5 вольт. Так я був здивований, коли його заряджав малим струмом, після двох циклів у ньому відновилася до 90%. Гелева технологія, як я розумію, дуже цікава, було б непогано такій розібрати. І як я розумію, гелеві у багато разів перевершують звичайні, немає виділень через застосування каталізаторів (дуже важливий момент, кожен виробник приховує склад), набагато менше пластини схильні до фізичного впливу і так далі. Дякую за відоси.
@yevhenbieliaiev10655 ай бұрын
Трохи затягнуте відео з розтином, а свердлити, певно, краще збоку, трохи нижче місця зпайки верхньої і нижньої частини корпусу
@akb.kramnyca5 ай бұрын
Сам розтин затянутий? Чи все відео? По суті формат розтинів у нас не змінюється глобально. Щось додаєттся, щось прибираєттся, але перемотати завжди не проблема. А чим свердлення збоку відрізняється від простого перевертання акб? В цілому певно що свердлення знизу дало свої результати, але цей метод не практичний, хіба що для відео...
@yevhenbieliaiev10655 ай бұрын
@@akb.kramnycaСам розтин трохи задовго. А ефект свердління збоку такий самий як із низу, але не буде підтікати і напрягати) Щодо перевертання акб можу помилятись - весь електроліт не зільється