Szia Gubby, teged nem zavar, hogy az elso futomu nem allithato ra a riderre, illetve a szitukra? Versenypalya VS orszagut. Foleg egy ilyen nagy tomegu, es nagy teljesitmenyu motornal..
@motogubby5 ай бұрын
Mivel nem vagyok akkora rutinos motoros,így nem. Lehet,hogy még a különbséget se venném észre
@laz1go2865 ай бұрын
@@motogubby ertem, koszi a valaszt. Elvileg ezen a villan is lehet segiteni ha mar tul alulcsillapitott lenne, egy progresszivabb rugoval, mas olajjal. De ez nyilvan csak akkor jonne ki, ha a nemet autobahnon vagy valami versenypalyan csapatnad a gepnek. De turazni, normal temponal, igy is jo valszeg. Amugy eleg jo ez az XX , emlekszem amikor eloszor kijott a 90nes evekben. Egyik haveromnak volt ilyen. Egy urhajonak tunt a 250-nes Hondamhoz kepest.
@laszlototh30796 ай бұрын
Tavaszi felkészítésen voltam Lacinál csak ajánlani tudom mindenkinek!
@motogubby6 ай бұрын
Én minden alkalommal teljesen elégedett voltam
@kispe826 ай бұрын
Érdekes videó volt! A fékfolyadék egyébként mitől forr fel?
@belakovacs77756 ай бұрын
A féktárcsa és a fékbetét súrlódása hőt generál amikor fékezel. A fékbetét átadja a hőt a féknyeregnek az meg a fékfolyadéknak ami meg felforr idővel.
@kispe826 ай бұрын
@@belakovacs7775 most már értem. Köszi szépen!
@szechenyiandras32036 ай бұрын
A glikolbázisú fékfolyadékok nedvszívó tulajdonságúak, ezáltal a levegővel érintkezve, és az idő elteltével egyre nagyobb lesz a víztartalmuk. Ennek hatására a forráspont egyre romlik, és ha egy esetleges tartós fékezés során felforr, gőzbuborékok keletkeznek, majd azt érezzük, hogy nagyon gyenge, vagy egyáltalán nincs fékhatás.
@gres76036 ай бұрын
Valós hátránya a DOT5.1-nek, hogy hamarabb vizesedik-jobban megköti a légköri nedvességet?Hidraulikus kuplungba érdemes megnézni, hogy a gyártó mit ajánl-mineral, vagy synthetic-ásványi vagy szintetikus- vagy teljesen mindegy? Szerinted a gyártók miért nem raknak fel sokkal nagyobb tartályokat? Gondolom a több folyadék kevésbé forrna fel...Pacsi :) .
@vagyokaki33906 ай бұрын
Mindig rá van írva a kuplung és fék tartályokra, hogy milyen fékfolyadékkal használható. Ugyan az szokott menni mindkettőbe. Legelterjedtebb a DOT4. Fölösleges nagyobb fékfolyadék tartályt feltenni, mivel a rendszerben nem cirkulál a fékfolyadék, így alul a féknyegeknél meg tud sülni ha túl hevül a féktárcsa. Szilikon alapú 5.0 elvileg nem bántja a gumi alkatrészeket, nem szívja magába a vízet és nem marja a fényezést, hőállósága is jobb. De nem keveredhet a többi fékfolyadékkal. Veterán autó fékrendszert már töltöttünk fel ilyennel. Nagy előnye, hogy kevésbé rohadnak össze a munkahengerek!
@istvanvasarhelyi27536 ай бұрын
ismerős a szerviz már a youtubról. "Lostbiker" Péter is ide jár. 😀
@motogubby6 ай бұрын
Ez így van. És akkor csak jó lehet
@Bigebaro6 ай бұрын
Mi az hogy szerintem már az Alpokba voltunk? Amnézia? Ha ott voltál akkor tudod! Ez nem vêlemény bakker! Huuu!
@tamastakacs94316 ай бұрын
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Nem azt nem tudta, hogy volt e az Alpokban, hanem, hogy tavaly napra pontosan mikor volt ott.
@motogubby6 ай бұрын
A szöveg értelmezése egy elég nehéz feladat
@motogubby6 ай бұрын
@@tamastakacs9431én megfogadtam,hogy az ilyen kommentekre reagálni se fogok. Úgyhogy köszönöm,hogy elmagyaráztad helyettem