4 ПОМИЛКИ МОЗКУ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ ЛЮДЕЙ В БІДНОСТІ. Як змусити мозок заробляти більше?

  Рет қаралды 121,787

Chernyak Blog

Chernyak Blog

4 ай бұрын

🫂Mindly - платформа з пошуку та роботи з психологом онлайн.
Знайти свого психолога: app.mindlyspace.com/on-boardi...
💖За промокодом chernyak20 - знижка 20% на першу сесію
Розповідаю про те, чи може наука про мозок допомогти вирватися з бідності. Мозок бідного і багатого: реальні відмінності. Як купити щастя за гроші і як гроші допомагають прожити життя недаремно?
Підписуйтесь на мене тут:
Інстаграм: / chernyak.blog
ТікТок: / chernyak.blog

Пікірлер: 493
@AlexLiberty41
@AlexLiberty41 4 ай бұрын
Я думав що якщо я відкладу гроші то буду багатшим і щасливішим , а потім почалась війна, і я почав вкладати, в фонд Стерненка , і почав отримувати 300 , а то і 200 щоденних дивідентів, і це робить мене щасливішим. Багатшим я не став , але гроші зробили мене щасливим конвертацією оркі в чорнозем, і це чудово.
@user-op2uk6mb8w
@user-op2uk6mb8w 4 ай бұрын
Інвестиція в родючість😂
@tetyanapeleshenko5428
@tetyanapeleshenko5428 4 ай бұрын
🔥 так і є! Це найкраща інвестиція в наш час
@user-wg3iu8zt7g
@user-wg3iu8zt7g 4 ай бұрын
💯
@partyzanua7515
@partyzanua7515 4 ай бұрын
Дай бог, щоб Стерненко не був такий як притула
@AsirisCrypto
@AsirisCrypto 4 ай бұрын
Краще б вклав в крипту, а потім самостійно донатив би перевіреним людям із ЗСУ, а не всяким ультраправим, які можливо і не передадуть гроші. Не можна в наш час нікому вірити
@rostia
@rostia 4 ай бұрын
Я погодився на сто доларів, чекаю собі на картку
@User_StasyouRa
@User_StasyouRa 4 ай бұрын
Я теж !)
@olegtatarchuk7925
@olegtatarchuk7925 3 ай бұрын
А чего нас так мало?😂
@yarado7147
@yarado7147 3 ай бұрын
Я теж 😅
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 ай бұрын
Я впевнена, що всі погодилися б Але блогерка нас переконує в протилежному
@Galiusyk
@Galiusyk 3 ай бұрын
Ні, я відмовилась. І повірте більшість також) Бо не було вказано, що пропозиція тільки одна
@user-dy3gq6fg9n
@user-dy3gq6fg9n 4 ай бұрын
Про подорож і кавоварку це шаблон. Кожен сам для себе обирає, чи тиждень задоволення, фоточки і спогади чи кожен день пити смачну каву. А можна і те, і інше одночасно. Це про особисті смаки. Можливо треба забеспечити себе спочатку якісними, класними речами ,а вже потім їхати за враженнями. Бо, коли спиш на неякісному ліжку і п'єш погану каву, то тижневий відпочинок не забеспечить щастям.
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
Знову ж таки, це не моя думка, це наукові роботи у яких порівнювалась кореляція рівня щастя з витратами на різні речі😊
@user-rc9dv2cf7n
@user-rc9dv2cf7n 4 ай бұрын
У вересні пив каву Блейзер в Церматт. Гарні враження.
@Natali-yj4di
@Natali-yj4di 3 ай бұрын
А я в Женеві на березі озера в самому дорогому отелі.Але мені більше підходить шале в горах,де тиша і мало людей.
@MackTkachuk
@MackTkachuk 3 ай бұрын
Смачну каву щодня можна отримувати з гейзерної кавоварки, яка коштує копійки і не потребує геморою з обслуговуванням
@user-yi6ek4th8z
@user-yi6ek4th8z 3 ай бұрын
Можливо,це індивідуально. Знаю сім'ю,яка не переймалась новими меблями,ремонтом у квартирі,але у яких постійно були дефіцитні товари,їжа та одяг(80ті роки). І за кордон діти їздили.
@user-hu5vg7nk8z
@user-hu5vg7nk8z 3 ай бұрын
Це не у людей з високим званням чи лідерів виявили меньше рівень кортизолу😅це від самого початку у них був нижчий рівень кортизолу і відповідно вище стресостійкість, тому вони такими і стали!
@user-dy3gq6fg9n
@user-dy3gq6fg9n 4 ай бұрын
Бідні від багатих відрізняються позицією по життю : активною чи пасивною. Бідні часто чекають благ, виплат, субсидій, терплять незручності, бо бачили таке з дитинства. Така картинка життя звична. Це нормально. Всі так живуть в оточенні. Бідність породжує невдоволення, провокує складнощі у відносинах, бажання відволіктися пляшкою чи ще чимось. З програмою бідності в голові важче стати багатим, ніж коли ти жив між успішних, цілеспрямованих людей у доброзичливому, розвиваючому середовищі.
@7Kotta7
@7Kotta7 4 ай бұрын
​@user-wt2ct5ok3sтак мова про доброзичливе середовище, а не про то, в якому ви були 🙄
@user-dk7hw5gw5s
@user-dk7hw5gw5s 4 ай бұрын
Слушна думка, правильні роздуми.
@7Kotta7
@7Kotta7 3 ай бұрын
@user-wt2ct5ok3s співчуваю. оточення сам собі обираєш. або змиряєшся з тим, що є і умнічаєш, що ти самий розумний)
@7Kotta7
@7Kotta7 3 ай бұрын
@user-wt2ct5ok3s ну ти хамло...
@7Kotta7
@7Kotta7 3 ай бұрын
@user-wt2ct5ok3s ти неуспішне і недоброзичливе. і що це таке навряд чи знаєш)
@SerrrNika
@SerrrNika 4 ай бұрын
Про перший експеримент, була в мене в дитинстві така ситуація, ми з другом знайшли на вулиці 100 гривень, (коли ше долар був по 5.05🥲) для двух дітей 3-4 класу це надвеликі гроші на той час були, але помітив їх він, я б скоріше за все і не побачив їх тому він запропонував поділити 35 мені 65 йому я ж погодився бо це логічно, бо я б без нього не мав би цих грошей, але мабуть і на 20 погодився б, бо це 200 жуйок по 10 коп, з наліпками
@happiness4955
@happiness4955 4 ай бұрын
ООО, Ваш друг був совісний і поважав Вас, якщо запропонував такий поділ!
@game-3d
@game-3d Ай бұрын
По-дружньому діляться 50/50, а це якось по-єврейськи🤑😅
@marysid228
@marysid228 4 ай бұрын
В українців є причини мати такі переконання. Не дарма існує слово "скоробагатьки". Звісно, добре, коли є тривала родинна історія достатку. Але через історичні причини у нас кожне покоління втрачало все і постійно починало з 0, тож якщо комусь і вдавалося розбагатіти, то багатьох їз них справді заносило і через це вони незабаром втрачали все, але перед тим добряче попсувавши відносини з усіма. В українців є усі вагомі причини вважати саме так і ці зміни не будуть швидкими. І війна тільки погіршує все... Зрештою у багатьох людей такі зарплати, що нема з чого накопичувати. Реальність теж треба визнавати. Є рівень, з якого важко або взагалі не можливо щось відкласти, бо базові потреби дуже дорогі, а що говорити, коли стільки людей взагалі живуть на мінімалку... Мій досвід і багатьох моїх знайомих, які цікавилися і перечитували купу макулатури типу "відкладай гроші і багатій", це те, що з доходів нижче 500 доларів (середня зп по Україні) взагалі майже не реально відкласти хоч якусь притомну суму, а з мінімалки і поготів. Людям з багатих країн дуже подобається шукати причину бідності не там, де вона є насправді. Дуже гарно описав тему бідності Ґанс Рослінг у книзі "Фактологія". І так само що пора припинити вважати бідних тупими, бо скоріш за все вони роблять все, що у їх силах щоб тільки вижити. На щось інше ресурсів у них просто немає. Дуже гарне відео з Вікторією Бекхем, яка розповідала як важко працювала її сім'я і які вони були бідні. І коли Девід Бекхем почув це, то змусив її назвати машину, якою батько щодня вівозив її у школу. І це була елітна дорогуща автівка. Девід натякнув, що його батьки ніколи не мали такого багатства, хоча працювали не менше
@user-yi6ek4th8z
@user-yi6ek4th8z 3 ай бұрын
А я порівнюю себе із братом. Народилися в одній родині,разом росли. Я пішла здобувати освіту,він - у армію. Потім я працювала по " распределению",а він кілька разім змінював місце роботи. Згодом познайомився з дівчиною,котра працювала у рекламному агенстві. З часом вирішили працювати на себе. Кілька років шукали той напрям,з якого б мали прибуток. Зупинились на певній галузі і почали її розвивати. Арендована площа підприємства усе збільшувалась,від маленької кімнатки до сотень м². "Будували" квартиру, та хазяї "збанкрутіли", так і не добувавши будинок. Пережили. Купили готову,потім будинок і т.д. Хто мені заважав піти таким само шляхом? Чоловік від цього далекий,не так його виховували. То й мене не підтримував. А коли до мене то все дійшло,то не хотілось починати свою справу,щоб бути прив'язаним до неї. Вже хотілося свободи. Відпустки і просто стабільних вихідних. То ж я ні на кого не ображаюсь і нікого не звинувачую. Мені вистачає на життя. Ще й доначу 10% на ЗСУ.
@reza1116
@reza1116 4 ай бұрын
Час проведений гарно- не є втраченим (якось так колись сказав Єлтон Джон), то особисто моя порада, кому цікаво, не мудитись та дозволяти собі трохи дрібних радостей життя + ніколи не заздріть- це важливо, бо у погоні за статусом ми втрачаємо мить, а час відмотати не можна
@user-wr9qo1xe3n
@user-wr9qo1xe3n 4 ай бұрын
Це чиста правда - про соціальний статус. Тому люди бідні, бо всі навколо бідні, ніхто не бажає опозоритися чи виділитися і бути білою вороною.
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
1000%🥺💔
@eduardna3996
@eduardna3996 4 ай бұрын
Часто це просто небезпечно, бо є всякі бадюки та продажні менти
@user-hm9og4lv8o
@user-hm9og4lv8o 4 ай бұрын
​@@chernyak_blogДосить вже називати себе бідним, якщо ти нижче середнього класу . Забезпечений і бідний - трохи різні категорії . До бідності , як явища , варто ставитись спокійніше. І говорити не тільки про його мінуси , але й переваги .
@user-hm9og4lv8o
@user-hm9og4lv8o 4 ай бұрын
Не забувай у якій державі ти живеш . Зазвичай тільки мамкіни бізнесмени затято агітують до створення бізнесу чи трейдінгу. Не розуміючи , як взагалі побудована економіка і що таке соціально важливі спеціальності . Бо у голові вітерець 😅.
@Radfemvidma
@Radfemvidma 3 ай бұрын
Так так, і економіка, політика тут ні при чому. Всі бідні саме з цієї причини
@JetGatlingChess
@JetGatlingChess 4 ай бұрын
Я б погодився на 100 баксів, але відчував би розчарування. Сам би я запропонував 700 на 300 в мою користь, хоча була думка запропонувати 50 на 50, щоб гарантувати собі успіх, бо в мене є передчуття, що якась кількість людей відмовиться від "принизливої пропозиції", як ти і сказала. А так, дякую за відео, цікавенько :)
@user-fk1ik5df8e
@user-fk1ik5df8e 4 ай бұрын
Від мозку і вкладеннях в освіту справді залежить рівень забезпечення. А ще від того, що людина вміє робити досконало ( це про професійні навички і вміння, рівень професіоналізму). А ще - інфантильність вбиває будь- який розвиток людини і в професійному плані також. Найуспішніші люди це ті, які хоббі перетворили в спосіб заробітку і отримують не тільки задоволення від справи, якою займаються, а й гроші.
@Mark_fr
@Mark_fr 4 ай бұрын
Якщо розглядати цей ексеримент, як разову акцію, то звісно погодитись на 100 - це вірне рішення. Тільки річ в тому, що піддослідному невідомі подальші події. Що як припустити, що ця ситуація (експеримент) трапится знову, а згодом і ще. Відповіно відмовившись в перший раз (так би мовити піти на ризик, із можливістю отримання дивідендів у майбутньому), ми примушуємо пропонуючого грати чесно, відповідно тим самим прибільшуючи свій капітал в довгостроковій перспективі.
@tetyanapeleshenko5428
@tetyanapeleshenko5428 4 ай бұрын
О, і я такої ж думки! Якщо погодитись на сто, то наступне коло - це знову сто, тому що ніщо не спонукає того хто пропонує збільшити мою частину! Це як з малими зп, навіщо роботодавцю платити більшу зп, якщо є куча людей, які погоджуються на малу!
@Rys-Man
@Rys-Man 3 ай бұрын
Ото ж бо й воно !))
@MackTkachuk
@MackTkachuk 3 ай бұрын
у класичній теорії ігор ця гра за дизайном є одноразовою, і відповідаючий про це знає
@volodymyrzakolodyazhny7740
@volodymyrzakolodyazhny7740 3 ай бұрын
Гра, чимось нагадала іншу стару гру - "80 грн за твої паспортні дані". Студент стає багатшим на 80 грн, а хтось заробляє сотні тисяч чи гектари землі. Потім цей студент виростає, і жаліється на олігархів, які "все скупили".
@user-bk6ss9sz5i
@user-bk6ss9sz5i 2 ай бұрын
Так і працює корупція
@user-ut4hc2yh7c
@user-ut4hc2yh7c 4 ай бұрын
Нажаль ціни ростуть, а зарплата не подвоюється😂
@irabakovchuk7498
@irabakovchuk7498 3 ай бұрын
Хотілося б більше конкретики з приводу помилок бідних людей.. у Вас чимало наукових фактів та досліджень, проте мало конкретики у нових та дієвих способах вирішення різних проблем (в даному відео). Дякую за цікавий блог, сподіваюся Ви зауважите побажання.
@monomakhxv4359
@monomakhxv4359 3 ай бұрын
Привіт. Чи буде тема підтримки ментального здоров'я в ці не легкі часи? Можливо хоч коротенько про перші дзвіночки негараздів з голівонькою?) Дякую.
@LyudmylaVytruchenko
@LyudmylaVytruchenko 3 ай бұрын
Мої спостереження кажуть , що багаті ті, які вміють та можуть використовувати інших, відповідно бідних , людей.
@serhiymelnyk1766
@serhiymelnyk1766 2 ай бұрын
Так, звичайна диктатура!
@EmotionQueen_
@EmotionQueen_ 2 ай бұрын
Так, алеж люди дозволяють себе використовувати, їх ніхто не приковує ланцюгами) але є багато психологічно слабких людей яких привчили ой сили дякуй що робота є бачиш які часи важкі сиди тихенько не висовуйся, а могли б звільнитися і підгукати щось краще. Я бачила багатьох розумних людей інженерів які навіть на одній фврмі отримували різну зарплатню бо один піде і скаже - мене така не задовільняє підвіщуйте, а інший буде мовчати і чекати. А роботодавуцю що, він вважає - не просить значить все влаштовує.
@melkor1128
@melkor1128 3 ай бұрын
Стосовно гри на початку - варто було уточнити, що пропозиція є одноразовою і обидва учасники не можуть розглядати інші варіанти поділу грошей.
@luckyboy4504
@luckyboy4504 4 ай бұрын
Сонечко, Вельми вдячний за ваш файний контент українською. Коментар та вподобайка для підтримки на місці ❤
@user-cu5vg7nc2k
@user-cu5vg7nc2k 4 ай бұрын
В дитинстві, коли батьки давали гроші і список того що треба купити, то я купувала все, що батьки сказали, а потім решту вони вчили відкладати. Один з прикладів: я хотіла собі велосипед і збирала на нього з решти. У дитинтсві у мене завжди були гроші😊і мені не треба було кожен раз бігти до батьків і просити кошти на щось))
@DashaPolish
@DashaPolish 2 ай бұрын
А потім приходять батьки і питають, скільки ти відклала, і там ще на дн щось дарували родичі. Позич, бо зараз капец як треба гроші, а в тебе просто лежать, а ми тобі потім віддамо (ніколи не віддавали), або купимо куртку 😢
@user-sr7jo6oc4m
@user-sr7jo6oc4m 2 ай бұрын
Починаючи з першого класу давали доньці кишенькові гроші- невелику суму кожного дня( вартість шкільного пиріжка) ( обіди оплачувались окремо),в середніх класах кишенькові видавались раз на тиждень,в старших- два рази на місяць - витрати не контролювались. На момент вступу до інституту дитина вміла розраховувати свій бюджет
@lyudmylashurak5503
@lyudmylashurak5503 3 ай бұрын
Залишайтесь завжди людьми це ваше справжнє багатство ❤
@user-io3ps9vn5v
@user-io3ps9vn5v 4 ай бұрын
Що до відкладення грошей, це дуже тяжко робити, АЛЕ ВАРТО. Нещодавно мене звільнили і я вже два місяці живу на відкладенні кошти і вистачить мені ще на три, цей час я витрачаю щоб пройти курси які допоможуть мені знайти роботу в іншій сфері...
@Jktu000000
@Jktu000000 3 ай бұрын
Відмовляючись від 100 доларів ти не просто захищаєш себе в якійсь вигаданій ієрархії, а робиш внесок в мабутнє поколінь виховуючи людину, що вочевидь не налаштована по життю бути чесною з іншими
@user-qk1gd5zd7f
@user-qk1gd5zd7f 4 ай бұрын
Прев'юшки як окремий вид мистецтва🦋
@maxlink8195
@maxlink8195 4 ай бұрын
Дякую тобі велике за таку корисну інформацію🤗
@AnastasiiaSerha
@AnastasiiaSerha 4 ай бұрын
Ура, дякую, що повернулись 🎉
@JaponskiiBorch
@JaponskiiBorch 4 ай бұрын
Дякую, дійсно гарно систематизована інформація. А ще на вас приємно дивитися😉
@irinad5130
@irinad5130 Ай бұрын
Гарне здоровя і здорові соціальні звязки,наявність близьких людей, кола спілкування, роботи, що подобається, нехай вона навіть низькооплачувана, але до душі це фактори, що можуть бути визначальними щастя людини. НЕ гроші. Якщо ти самотній і страждаєш недугами, ніякі гроші і враження не зроблять тебе щасливим
@user-oh5xg8bn6e
@user-oh5xg8bn6e 4 ай бұрын
Дуже цікавий випуск, дякую вам!❤
@Egorissimo
@Egorissimo 4 ай бұрын
Дякую за актуальне та цікаве відео. Дізнався багато корисного)
@user-it2qv3le5f
@user-it2qv3le5f 4 ай бұрын
Гарно дякую за цікаве відео і кльовий монтаж❤
@user-hd2gv2mw3j
@user-hd2gv2mw3j 3 ай бұрын
Дякую за ваші ролики. Якщо є якісь цікаві дослідження про систематизацію і організацію інформації (в телефоні, на комп'ютері, а згодом і в голові), було б дуже цікаво дізнатися.
@olgaene237
@olgaene237 4 ай бұрын
було дуже цікаво! дякую, Ірино!
@user-ne3pw2pp4u
@user-ne3pw2pp4u 4 ай бұрын
Моя помилка в тому, шо я не хочу ібашить... але з грошима я вмію працювати і люблю це. Може я просто зморилась уже... 10 років працювала дуже багато без відпочинку... тепер все... як тільки думаю про роботу, бісить просто...
@MackTkachuk
@MackTkachuk 3 ай бұрын
".. але з грошима я вмію працювати і люблю це. " -- велкам касиром в АТБ
@belka1495
@belka1495 4 ай бұрын
Обожнюю ваші відео ❤
@TeorinKrous
@TeorinKrous 4 ай бұрын
Нарешті я дочекалася від вас відео про тему грошей. Давно хотіла)) Дякую ❤️ Хотілося б більше контенту від вас на цю тему
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
Дякую!😊
@roksolanavolianska6916
@roksolanavolianska6916 4 ай бұрын
Дякую дуже за відео) Було цікаво )
@irynachechyna1015
@irynachechyna1015 2 ай бұрын
Дякую Іро!
@tka4enko738
@tka4enko738 4 ай бұрын
Дякую за цікавий випуск і контент, що Ви робите❤ Єдине дуже заважає гучна фонова музика...
@mdudko123
@mdudko123 4 ай бұрын
Умнічка! Дякую за відео!
@sergeylskiy
@sergeylskiy 4 ай бұрын
Напевно їх більше, але зараз розберемося😉
@Hhhh183j
@Hhhh183j 3 ай бұрын
Дякую! Супер цікаво, чекаю нового відео.
@user-jj4bk4fz8h
@user-jj4bk4fz8h 4 ай бұрын
Топові, як завжди!! Дякуємо за крутезний контент!
@sandrakhudozhnyk2030
@sandrakhudozhnyk2030 3 ай бұрын
Дякую за цікавий випуск!😊
@jolee5021
@jolee5021 4 ай бұрын
. Продовжуйте знімати відео, бо вони цікаві. ❤
@andreberezovskiy
@andreberezovskiy 4 ай бұрын
Дякую Вам за як завжди дуже файне, цікавенне, корисне та пізнавальне відео!!! Але ніяких інстаграмів, вже вибачте, Ви ще б тікток запропонували)))
@nastyamazurenko862
@nastyamazurenko862 4 ай бұрын
Як завжди - дуже цікаво та корисно.
@bootybee
@bootybee 4 ай бұрын
Дякую!❤ структуруєте мозок
@Sviatoslav_Papir
@Sviatoslav_Papir 3 ай бұрын
Довім це значить доведу? Правильне слово? 🥰🥰🥰🥰 Гарна розумна, молодець, так тримай ❤❤❤❤
@fish1725
@fish1725 3 ай бұрын
У кожного своє поняття багатства:як духовного,так і матеріального!Основна риса багатіїв:егоцентризм та несусвітня наглість!
@TheSinsirUA
@TheSinsirUA 2 ай бұрын
Формула успеха - аморальность + амбициозность.
@DashaPolish
@DashaPolish 2 ай бұрын
О наглядний приклад бідного мислення 🧐
@viktoriapolonska3431
@viktoriapolonska3431 3 ай бұрын
Я зразу погодилася на вашу пропозицію, не дослуховуючи до кінця вірно чи ні, бо я почула умови, зараз я реально в таку положенні: я відмовилася від статусу, але дохід я маю більший.
@dr.TurbanistAnastasiia
@dr.TurbanistAnastasiia 2 ай бұрын
Клас, навіть не дивившись ваше відо, я використовую варіант із грошима, які йдуть одразу на певні витрати, наприклад, на кафе і тп. А про 100 оларів, які ви пропонували я задумалась, думаю по троху міняю свої погляди 🥰🥰🥰
@alonesauce1957
@alonesauce1957 4 ай бұрын
вау, яка креативна заставка!) відео ще не дивилась, але вже хочеться відмітити таку красу!
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
Дякую!🥰
@Nxleriia
@Nxleriia 4 ай бұрын
Доброго дня! Дякую за відео) Хотіла запропонувати тему для відео: навʼязливі мрії. В мене є така проблема, та я впевнена що це дуже поширено. Особливо у такий важкий час. Дякую!!
@NykolayHlynka
@NykolayHlynka 4 ай бұрын
Дякую за зворотній стрес.
@alexandrakouliasa2419
@alexandrakouliasa2419 4 ай бұрын
Супер відео
@User_StasyouRa
@User_StasyouRa 4 ай бұрын
О тема грошей меня зараз дуже, дуже необхідна, хотілось би побільше відео на цю тему ❤ Дякую Іринка ☺️
@partyzanua7515
@partyzanua7515 4 ай бұрын
Постав пару гривень під коврик і нехай гості ходять по ньому. Зразу бабло з'явиться .Але є одна умова . Гості мають ходити зі своїм бухлом і закускою ))))) Є ще один варіант. Піти в воєнкомат і влаштуватись на роботу за 100 000....
@User_StasyouRa
@User_StasyouRa 3 ай бұрын
@@partyzanua7515 або на офіс )
@qualinseler
@qualinseler 4 ай бұрын
після опису експерименту думала що після того як відмовляєшся від пропозиції, ви обговорюєте наступну пропозицію і так кілька разів. не ясно вказані умови експерименту, звідси хибний висновок
@MackTkachuk
@MackTkachuk 3 ай бұрын
У тому й річ, що навіть коли відповідаючий знає, що йдеться про одноразову гру, він з ймовірністю 90% поводитиметься нераціонально.
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 ай бұрын
​@@MackTkachukя не розумію, звідки беруться ці 90%? Я думала, що кожен візьме собі 100 баксів на халяву
@user-wq9bo8bt7q
@user-wq9bo8bt7q 3 ай бұрын
Лайк за вимову. Не зосереджений на темі огляду . Але Ви прекрасна молода вродлива. Тепер на часі варто вкладати частинку грошей в ЗСУ.
@yevheniy8417
@yevheniy8417 4 ай бұрын
Беру сотню , нехай забирає решту. Підемо відсвяткуємо це)
@user-wj8lt4is7h
@user-wj8lt4is7h 4 ай бұрын
Згоден, хороше відео
@user-iq1qe9oq6g
@user-iq1qe9oq6g 4 ай бұрын
Дякую, цікаво слухати дослідження Канеманп, коли це говорить молода дівчинка :)
@elenazhuravleva4749
@elenazhuravleva4749 3 ай бұрын
Чудова українська мова! Дуже приємно слухати і навчатись. Дякую!
@xslimakx
@xslimakx 4 ай бұрын
чудове відео
@dmytroshmidt5981
@dmytroshmidt5981 3 ай бұрын
Дякую
@marys.8416
@marys.8416 4 ай бұрын
Класний look)
@user-ly1bf3bi6j
@user-ly1bf3bi6j 4 ай бұрын
Я з вами не згідна відносно дослідження що діти з бідних сімей гірше навчаються та страждають на різні психологічні проблеми. Обгрунтую: Дослідження проводили в Америці, в Америці у кожному районі своя школа, діти з бідних районів не можуть навчатися в школі багатих районів. В яку ти школу ходиш залежить від того де ти живеш. В бідних районах нижчий рівень навчання, бо менше фінансування. Також в Америці навчання у вищому закладі дуууже дороге, тому дозволити можуть багаті, або якщо ти бідний і хочеш навчатися то береш кредит і виплачуєш все своє життя. Також в Америці не має безкоштовної медицини, тому і виходить що багаті люди можуть собі оплатити краще лікування. Тому я вважаю дивним і не доречним порівнювати це дослідження на українців через те що в нас інша країна з іншим устроєм.
@user-slava444ucraini
@user-slava444ucraini 3 ай бұрын
А у нас що немає приватних школ? Де і вчителя кращі і діти більш розкуті і допитливі. А медицина у нас безкоштовна? Ви коли були у лікаря? Я своїх дітей давно відправила в приватну школу і до лікаря ходимо в приватну лікарню.
@DashaPolish
@DashaPolish 2 ай бұрын
@@user-slava444ucrainiне порівнюйте зі сполученими штатами. В них реальна класова/расова нерівність. В нас такого немає, медицина доступна, в державних школах освіта достойного рівня, а в універи можна поступити на бюджет, і отримати гарну освіту.
@user-rh3wu8eg7k
@user-rh3wu8eg7k 4 ай бұрын
Класне відео
@mykolasakhnyik6714
@mykolasakhnyik6714 4 ай бұрын
Було цікаво,особливо перший експеримент.
@olexsandrshkvarok7036
@olexsandrshkvarok7036 4 ай бұрын
Дуже цікаве відео, хочтілось би побачити наступне на схожу тему
@Pintorka
@Pintorka 4 ай бұрын
Насправді більшість людей змушені обирати 100 долларів, а 900 віддавати «дяді», на якого працюють. Саме через це багатії багатіють, а бідні залишаються бідними. У цьому експерименті є інша сторона - нахаба, який пропонує віддати 100, а собі забрати 900 теж втрачає гроші, замість того щоб отримати хоч щось. Якби люди відмовлялись від принизливих пропозицій, то жадні нахаби теж замислилися б що аніж отримати нуль, краще ділитися справедливіше. Справедлива пропозиція це не про статус, а про самоповагу та повагу до інших. А відмова від несправедливості - це вклад в майбутню справедливість! Так що ніякої помилки тут нема.
@yuliia1163
@yuliia1163 4 ай бұрын
все правильно кажете - одразу така сама думка майнула. жадібність повинна мати свої наслідки
@ukraine_drug
@ukraine_drug 4 ай бұрын
Абсолютно! Шкода, що авторка не розкрила цю думку, а лише поверхнево пробіглась по темі експерименту і лиш розказала як раціонально погоджуватись на 100, не вникаючи в усі потенційні наслідки такої поведінки.
@user-zl3xj7sd6w
@user-zl3xj7sd6w 4 ай бұрын
Підтримую
@vanmihaylovich
@vanmihaylovich 4 ай бұрын
З такими думками украïнцю не позбутися радянського. Так й до СРСР не довго докатитись. У КНР - савок, у РФ - савок, у ЕС - евро савок, у США дем.партiя теж робить савок. Щодо Украïни то савок нiкуди не пiшов нажаль. Суспiльство дуже полiтизовано, а роздержавлення життя ще не начасi у людей.
@Pintorka
@Pintorka 4 ай бұрын
@@vanmihaylovich до чого тут радянська тема, в експерименті де на двох дають 1000 і їх задача дійти домовленності, бо обидві сторони не отримають нічого?! В експерименті дві сторони, але авторка засудила лише ту, яка не погоджується на невигідні умови. І ні слова за іншу сторону, яка через надмірну жадобу також нічого не отримає! Щодо радянского, то як раз тоді люди погоджувалися на невигідні пропозиції, віддаючи всі вигоди та переваги верхівці. І ми знаємо як жили звичайні люди, та як жирувала партійна «еліта». А от на Заході всі хочуть жити гарно і розуміють, що цього хочуть інші також і боротимуться за це, тому краще домовитись так, щоб було «Win Win”. Тому мій комментар не про загальне шаріковське «взять і поделить», а саме про сучасні адекватні домовленності між людьми та в бізнесі, самоповагу та повагу до інших.
@nastyaerneva1370
@nastyaerneva1370 4 ай бұрын
Яка ти гарна, та світло на фоні просто кайф, дуже класна картинка, певно то ще нова камера, але я дивилась і прям не можу налюбоватись 🥰
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
Дякую🥹!
@user-fi2yp9bd5q
@user-fi2yp9bd5q 4 ай бұрын
Чудово!)))
@bohdan4677
@bohdan4677 2 ай бұрын
Щодо першого досліду. - Знаючи правила гри і знаючи розуміння справедливого, роздаючий гравець має одразу пропонувати 50 на 50 або близько до цього, адже роздаючий гравець теж може або отримати гарантовано 50% або втратити все. - У реальному житті не один раунд, а безліч раундів. Ми часто розуміємо що відмовившись від несправедливої угоди сьогодні, ми можемо отримати більш справедливу угоду завтра. - У реального житті, окрім "халявних" 100 баксів, ми беремо на себе якісь зобов'язання. Тому питання "справедливості" і є дуже важливим і правильним у нашому мозку і не є помилкою. Проблема лише в правильному визначенні, що саме людині варто вважати "справедливим".
@user-kf2hn3kk2r
@user-kf2hn3kk2r 4 ай бұрын
Цим відео ви точно підтвердили, що душевність та людяність за гроші не купиш. Адже сказати "у людей з нижчим достатком роз'їдається мозок" та "недорозвинений гіпокамп" тим самим згребли в одну когорту усіх успішних людей, які вибились з бідності! А я так шукала гідний контент про фінансову грамотність, а виявилась якась маячня.😔
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
Вибачте, але жодної моєї думки не було в цьому відео😊 я лише розповіла про наукову роботу, в якій показати, як стрес, викликаний життям у бідності впливає на мозок 🧠 До речі, за тими ж дослідженнями державні програми допомоги (фінансової) бідним сімʼям - позбавляють цього ефекту
@ukraine_will_win_
@ukraine_will_win_ 3 ай бұрын
@@user-wt2ct5ok3sшик коментатор з вас, самі багато відосів зняли?
@LadyLunarCat
@LadyLunarCat 3 ай бұрын
Люди працюйте над собою, навіть якщо так вийшло що як і багато нас таких виросли у бідності, ц ене привід думати що ми не можемо бути щасливими здоровими та багатими. просто постійно себе виховувати помічати свої внутрішні проблеми працювтаи із ними і постійно вчитися щоб досягати посталених цілей. А ще зав"язуйте із перфекціонізмом де "я краще ніяк не зроблю чим зроблю а ле не достатньо добре"
@liliasunnygirl9345
@liliasunnygirl9345 2 ай бұрын
Ірино, доброго ранку! Хотіла запитати, чи не могли б Ви, будь ласка, порадити якісь книги по якраз-таки фінансам та інвестиціям? дякую!
@malitskaolga9426
@malitskaolga9426 3 ай бұрын
Добре, що зараз електронні квитки :) Стосовно експерименту, то треба збільшити суму - 10тис.$ і пропонується тільки 1тис., тоді більше шансів, що людина задумається, бо сума значна. P.S. спогади про подорожі реально приносять щастя, ти ніби туди знову переносишся, а емоції в подорожах найчастіше позитивні
@user-lz8io9ki7v
@user-lz8io9ki7v Ай бұрын
Ви дуже класна! Я із задоволенням Вас дивлюся
@chernyak_blog
@chernyak_blog Ай бұрын
дякую!❤
@AnarchoReptiloidUa
@AnarchoReptiloidUa 4 ай бұрын
Коментар на підтримку відео та каналу. 🎉🎉🎉
@user-mu4mq7hl5b
@user-mu4mq7hl5b 4 ай бұрын
Афігєть, я в шоці! Все правда❤
@user-ej3oq8dp6t
@user-ej3oq8dp6t 4 ай бұрын
А чому не порадіти подвоєнню зарплати, якщо ціни подвоїлись? Без цього був би повний жах.
@user-gj6sh4jg5b
@user-gj6sh4jg5b 4 ай бұрын
а можливість вибрати в цьому експерименті одна? тобто, це не торги до погодження, а одна пропозиція (це варто зазначати одразу, бо момент принциповий. або це я тупонула😅) *дякую за випуск, цікаво(З
@user-mp4qv4pk8e
@user-mp4qv4pk8e 4 ай бұрын
Теж думала, що будуть торги )
@MackTkachuk
@MackTkachuk 3 ай бұрын
гугл "ультиматум" :)
@non_binary_deus
@non_binary_deus 4 ай бұрын
Дякую за відео. Хоча тема складна і не думаю що все так просто... Далеко не в і люди мають шанс, навіть при великому бажанні, стати багатшими. Ти можеш намагатися, старатися - але кожного разу лише втрачати все, а головне все більше розчаровуватися... Ще велику роль грає сім'я і оточення з дитинства. Люди з нормальних сімей часто мають багато переваг порівняно з людьми з поганих сімей. І тут я навіть не про гроші а про адекватність батьків. Є бідні сім' ї, де попри бідність батьки адекватні, вчать дітей правильним речам і дають правильний приклад. А є безліч багатих сімей, але з токсичними батьками, через що діти ростуть чи типовими мажорами, чи морально знищенними депресивними істотами, без бажання жити... Мені здається загалом ця тема більш психологічна ніж про гроші. І навіть цей ексепемент викликає ряд запитань, але про це вже написало багато людей в коментах...
@Rys-Man
@Rys-Man 3 ай бұрын
Розчарування від експерементів , це психологічна проблема а не якась відсутність шансу . Зазвичай заможні , перш ніж такими стали , зробили чимало помилок , але от підсвічено для загалу , тільки те , що вдалось .
@simspluskatya7476
@simspluskatya7476 4 ай бұрын
Перше відео - і в саме сердечко ♥
@doctorbrown2169
@doctorbrown2169 3 ай бұрын
16:08 Жила собі кавоварка на ім'я Мокко. Вона була звичайнісінька, нічим не видатна, та мріяла про визнання. Одного дня Мокко вирішила приготувати каву за новим рецептом. Додала таємний інгредієнт - щіпку пихатості. Люди спробували каву і… скривилися. "Гірка!" - вигукнули вони. "Жахливо!" Мокко, розчарована, вимкнулася. Раптом з'явився прокурений маленький хлопчик. "Чому ти сумуєш?" - запитав він. "Нікому не подобається моя кава," - зітхнула Мокко. Хлопчик узяв чашку й ковтнув. "А мені подобається," - сказав він. "Гірка кава - це круто!" З того дня Мокко стала кавоваркою для поціновувачів гіркого та Пріми без фільтра. А пихатість вона викинула за борт. Рецепт успіху: трохи таланту, крапля везіння і жодних інгредієнтів пихатості 😂😂😂😂
@aniabachok4919
@aniabachok4919 4 ай бұрын
Крута обкладинка! 😍
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
Дякую😁🫶
@veroinvinoamore
@veroinvinoamore 4 ай бұрын
таккк,а можно тепер відео про те як цим дітям вийти з того бідного минулого😅Відчула це як старша дитина у сімʼї не знаюча як взагалі жити да себе знайти. Натомість молодший який вже ріс з нормальним прибутком родини, дуже талановита дитина,йде на медаль,заробляє у 15,ще й спортсмен 🤣ну як ото
@qwagru
@qwagru 4 ай бұрын
ну гра хз, 100 баксів на дорозі не валяються, тому і краще взяти. Але потім після "експерименту" можна було б домовитися на більш кращу суму)
@evelinali9424
@evelinali9424 4 ай бұрын
Домовитися шляхом проробленої роботи свого тіла до іншого і "заслуговування" за кращу фізичну форму ?😂
@qwagru
@qwagru 4 ай бұрын
@@evelinali9424 домовитися, в сенсі пояснити, що якщо б ти не узяв ті 100 баксів то та людина не отримала б нічого. Більшість тут і віддасть 400 доларів
@MackTkachuk
@MackTkachuk 3 ай бұрын
гра називається "ультиматум", жодних домовлянь після неї немає за визначенням
@liyakenzo7601
@liyakenzo7601 4 ай бұрын
Про душевність точно сказано. Я більше задоволена життям коли можу бути щедра і спокійно радувати себе і близьких подарунками які вони собі зробити не можуть. У мене подруга довго не наважувалась вколоти собі ботокс, я зробила їй процедуру в подарунок. І всі себе від того прекрасно почували 🙌🏻 Бо "найкращий подаруночок це я" погано працює часом))
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 ай бұрын
Згідна. Я теж своїм товаришкам подарувала абонементи в басейн і почуваюсь щасливою)
@anastasiamalinska5118
@anastasiamalinska5118 4 ай бұрын
Я б погодилась і була б рада, що друга людина отримала те, що хотіла
@hakedzanko6350
@hakedzanko6350 4 ай бұрын
Я б погодилась, а потім почала маніпулювати, що "ці гроші у тебе завдяки моїй згоді, давай, накинь мені бонусів" :)
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 ай бұрын
А я б погодилась і була б рада, що Я щось отримала, а про суперника й не думала б))
@evelinali9424
@evelinali9424 4 ай бұрын
Я б взяла 100 доларів, витратила б 10 в кінотеатрі в будь-якому випадку, бо я ж вже приїхала в кіно і хочу піти на фільм. Але мільйонером не стала ще 😅 мені здається, ті,хто відмовились від 100$, просто мають достатньо грошей аби відчувати не справедливість до своєї персони. Для США 100$ не такі великі кошти, в Україні ж це +- 4 000. Тому краще 4 000 чим взагалі нічого і чхати я хотіла на те,що у іншої людини теж буде нічого. Від цього мій гаманець не потовщає.
@alsukarimullin8962
@alsukarimullin8962 4 ай бұрын
Погоджуюсь з вами всі 100.
@NOVATOR41
@NOVATOR41 4 ай бұрын
Цiкаво!
@GloryToUkraine.420
@GloryToUkraine.420 4 ай бұрын
Яка цікава тема) коментар, лайк, а тепер можна і дивитися)))) обожнюю твої роз’яснення)))
@olesiadubasiuk6486
@olesiadubasiuk6486 3 ай бұрын
Дуже гарне відео, на яку камеру знімаєте?
@Tarados1
@Tarados1 4 ай бұрын
Качество видео на новую камеру просто шикарное)
@IhorMarushchak
@IhorMarushchak 4 ай бұрын
I would like to see links to the studies which state that leaders have less stress than their subordinates
@bohdan4677
@bohdan4677 2 ай бұрын
Про вплив стресу (короткочасний і хронічний) добре написано в книзі "Броньований розум". В книзі дуже багато такого, що знаходиться за межами звичного розуміння.
@IrynaKaidanovych-hm5mh
@IrynaKaidanovych-hm5mh 4 ай бұрын
Для того щоб справлятися з самими різними загонами, які з'являються в дитинстві найефективніший спосіб - когнітивно-повидінкової терапія. Я з усією відповідальністю кажу, що інвестиція у вивчення цього напрямку терапії та використання його принципів на регулярній основі може в значній мірі мінімалізувати стрес та адаптивність мислення тим самим покращити якість життя. Було б цікаво побачити окреме відео про кпт. Дякую за науковий підхід та чудову структуру відео. Ваша робота викликає повагу! Бажаю вам успіхів та процвітання, пані Ірино.
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 ай бұрын
Дякую!🩵 підтримку думку про кпт!
@MackTkachuk
@MackTkachuk 3 ай бұрын
Щоб впоратися з "загонами", які з'являються у дитинстві, достатньо не вірити у муйню, яку несуть гешефт-терапевти. Мозок дитини -- нададаптивна річ, а дорослі просто звинувачують дитячі "травми" (яких достатньо у будь-якому дитинстві), щоб скласти з себе відповідальність. PS Пардон, а навіщо вам "мінімалізувати" адаптивність мислення?)))
@user-rp9jc7zm2z
@user-rp9jc7zm2z 4 ай бұрын
Спасибо за интересное видео. По поводу рекламы. У этого Майндли настолько ужасные отзывы, что я отменила установку на середине. Спасибо людям которые написали их и предупредили
@user-bu1pz3pq5e
@user-bu1pz3pq5e 4 ай бұрын
Дякую, що сказали. Я поганих відгуків не чула, проте здивувалась, коли по різному пройшовши тест на пошук психолога отримала добірку тих самих психологів як і до цього, хоча запит повністю змінила, тому завершила у той момент знайомство з Майндлі
@user-ry7el7yw6n
@user-ry7el7yw6n 4 ай бұрын
Я чула від знайомих, що психолог з Майндлі допоміг, і що все ок, вони задоволені (пара). Але сама теж прочитала відгуки і не ризикнула. Платформі потрібно, мабуть, змінити підхід до оплати, бо реклами є багато, а відгуки всіх відлякують 😂
@user-fo3sf6oy1t
@user-fo3sf6oy1t 4 ай бұрын
довім :) доведу !
it takes two to tango 💃🏻🕺🏻
00:18
Zach King
Рет қаралды 30 МЛН
Sigma Girl Education #sigma #viral #comedy
00:16
CRAZY GREAPA
Рет қаралды 79 МЛН
1. Біологія поведінки людини - Роберт Сапольскі
44:24
10 звичок, здатних змінити життя | вихід на новий рівень
8:59
Бізнес-коуч Олена Спектор
Рет қаралды 3,8 М.
8 НЕОЧЕВИДНИХ, але ВКРАЙ СПЕЦИФІЧНИХ ознак ДИТЯЧОЇ ПСИХОТРАВМИ
15:25
ПСИХОКУЛЬТИЗМ | Яна Рогацька
Рет қаралды 123 М.
«Чудовий ранок. Як не проспати життя» | Гел Елрод
31:10
Книжковий Інсайт
Рет қаралды 637 М.
it takes two to tango 💃🏻🕺🏻
00:18
Zach King
Рет қаралды 30 МЛН