А якщо немає ні підтримки ні близької людини?) То як тоді?) Що тоді робити, якщо знайти все життя не вдається?
@OleksandrChernyonkov34 минут бұрын
Який сенс від часу життя віднімати сон, їжу тощо, та казати, що залишилося 6,5 років? Цей сон і ця їжа так само є частиною життя. І хто взагалі вигадав вимірювати залишок життя часом поза виконанням потреб? Ну тоді нам з народження пару десятків років життя залишається. Залякування заради залякування і всі підхопили ідею якогось недалекого розумника.
@ТатьянаЗахарчук-в7ьСағат бұрын
В мене так працює коли я подорожую і проїзжаю великі відстані. Наприклад останній раз я їхав з Нью Йорку в Арізону
@user-mz8hg2us8h2 сағат бұрын
На 300 років пам'яті - додаємо третину, 100 років сну, людина має жити 400 років. ЛОГІКА.
@veronikavenera8013 сағат бұрын
Що не заголовок то наукова научність, і щось на простому з науки. Як людина з науки, кажу що науки тут немає🤷♀️😁
@MichelleFreebird3 сағат бұрын
Ще з цікавого, те що кожен раз згадуючи якійсь події ми потрохи змінюємо їх, тому не дивуйтесь якщо через 20 років ви будете пам'ятати 24 лютого не так, як воно було, а так як було в якійсь іншій людини, де ви щось почули. Спогоди з війни також у ветеранів часто будуть пересікатись так наче вони були саме там, хоча насправді це було в іншому місті.
@MichelleFreebird4 сағат бұрын
Так серед представлених слів взагалі немає тих, що були на початку. Так нечесно, спати просто найбільш схоже.
@antimczenko4 сағат бұрын
про пам'ять прям влучно. я задовбався пам'ятати купу фігні, яка мені не потрібна... хочу тиші в голові а не оця мішанина з постійних флешбеків про те, як я на велосипеді катався в дитинстві...
@linda91954 сағат бұрын
Це все дуже круто)) Але ось на рахунок підтримки близьких людей ) А що робити якщо апатія, власне, через самотність і взагалі з людьми все життя не везло?) Не те, щоб в мене зараз була апатія. Але факт є фактом. Мені самотньо все життя . І по справжному близьких людей не було ніколи ( І періодично якісь депресивні стани, апатія, відсутність ресурсу, виникає саме через це ((
@g00gl96 сағат бұрын
Як пройти курс? Не знайшов посилання на сайт Є лише інст та тікток
@vasyloros98868 сағат бұрын
Сто днів підтягувань зроблю. Ненавиджу це робити😂
@bohdansydorchak12 сағат бұрын
Зрозумів що самосаботую те що хочу,і знаю що буду шикарним шеф поваром ,через те що колись мама мене запхала в медичний,повторювала мені скільки грошей було вкладено,і що я маю бути лікарем.І я відчував провину перед нею якщо не стану лікарем через що і виник само саботаж 😢
@ratildahoyden986414 сағат бұрын
Мій самий ранній спогад - про момент який відбувся коли мені було 4 місяці - я пам'ятаю що прокинулася від голосів, один з них мамин, і що я побачила над собою клеїнчату підкладку капюшона коляски в якому мама вивезла мене на прогулянку, і що я не могла зрозуміти чи цей візерунок низько, що можна дотягнутися до нього рукою, чи він занадто високо від мене знаходиться. Коли я, років у 6, розповіла мамі про визерунок який я все життя пам'ятала і чи могла я його десь бачити, вона дуже вразилася, бо пригадала що цей визерунок був з внутрішньої сторони коляски з капюшоном, яку вона віддала якійсь родичці в селі, коли мені було 5-6 місяців, через те що коляска була важка, і в ліфт не поміщалася, і тому вона скористалася нею лише декілька разів, коли поруч був хтось хто міг її винести на двір поки вона несла сонну мене. Наступний спогад в мене з моїх 6 місяців - і в моєї сім'ї є фото яке доводить що те що я пам'ятаю дійсно відбулося, і що мені тоді дійсно було лише півроку. Цікаво що з глибоко дитинства я пам'ятаю не події, а свої почуття, включаючи звуки, запахи, ставлення до оточуючих істот та предметів, загальну атмосферу момента який засів в пам'яті. І основуючись на своїх спогадах, можу затвердити що, принаймні в мене, відчуття запахів у віці до 18-24 місяців було набагато сильнішим ніж зараз, і що запахи мали набагато більше значення тоді.
@МаргаритаНадь16 сағат бұрын
Я пам'ятаю як у 2-2,5 років просила у батьків м'ячик і як я його замітила і вибрала
@missantuanetta193616 сағат бұрын
Я памʼятаю ще час коли була в животі, я чула для прикладу свого тата голос і як він розмовляв з животом, коли я дуже копалася. Пізніше моя мама цю історію мені розказувала. Ще один момент це коли тато носив мене в пелюшках на руках, і підніс мене до вікна і я це дуже чітко запамʼятала. Та багато інших спогадів з раннього дитинства.
@allasimakova149219 сағат бұрын
Багато друзів-хлопців сказали що пам’ятають себе ясно з років 10ти. Була в шоці. Почала всіх питати який їх найранішний спогад. В кожного своє. Зрозуміла що мозок блокує багато чого.
@SasaKolach19 сағат бұрын
Зробіть будь ласка відео на тему дереалізація, деперсоналізація
@ОленкаУкраїнка-р6з20 сағат бұрын
Я саме та людина,яка має спогади (уривчасті) з моменту перебування у материнській утробі та у момент народження,а більш-менш триваліші з півтора-двохрічного віку.Ці спогади не фальшиві і не набуті,бо я ще з тих древніх часів,коли ні у журналах,ні у телевізорі не можна було побачити зображення внутрішньоутробного перебування дитини,або процесу народження,а ці спогади були мною озвучені моїм рідним багато років тому.До того ж події моєї пам'яті з півтора-двохрічного дитинства теж були багато років тому обговорені і засвідчені моїми рідними після моєї розповіді про них.Але от цікава річ - на жаль,цей факт ніяк не допоміг мені у вмінні навчатись і запам'ятовувати нецікаву мені,але потрібну інформацію.Тому,все ж таки,не так важливо,що ми пам'ятає мо з раннього часу життя,як важливо,- що саме нам потрібно пам'ятати у будь-які часи нашого життя.
@Анна_ПриходькоКүн бұрын
Дуже цікаве відео, дякую вам! Є, над чим подумати і подискутувати. От наприклад , для мене зрозуміло, чому люди вважають, що завжди бачили монокль або підтяжки. Бо ми всі дивились +/- однакові мультики, фільми, та й асоціації грають велику роль. Таких прикладів є ще дуже багато. По суті, як ви і сказали, люди просто інтерпретували це. Але досі не можу пояснити для себе ситуацію з Манделою. Якщо він помер у 2013, а революціонер у 80-их, то це дуже великий інтервал, за цей час уже зʼявилось нове покоління людей. Чому люди не задумались про це в проміжку між 80-ми і 2013 роком, а тільки після смерті Мандели? Та чому всі обрали один і той самий рік? Є здогадка, що, можливо, хтось один посіяв сумніви, а інші підхватили. Але все ж, ситуації з зображеннями і смертю Мандели дуже відрізняються. Тому розумію людей, які пояснюють це існуванням паралельних всесвітів. Обов’язково поцікавлюсь цією темою ще) Дякую за цікавий контент і приєднуюсь до коментарів нижче - було б цікаво подивитись відео про сни, а особливо про усвідомлені сни)
@MAN-ej4swКүн бұрын
Контент бомба. Продовжуй в тому ж дусі. Підписуюсь бо по Укаїнськи.😈👌👍💪💪💪
@ReZuREs2Күн бұрын
Так, ну я виявиляється дещо ненормальний. Я пам'ятаю своє дуже раннє дитинтво, коли я не вмів і мабуть не планував вчитись ходити, тому разом з братом близнюком мене катали в калясці. Пам'ятаю приблизний сенс розмови моєї матері з бабцею тоді, і частинку сну, який мені приснився в той період
@emutant01Күн бұрын
20:24 подумайте про те, чому варіативність у випадках «ефекту мандели» така мінімальна? Іноді колективно подивишся фільм, в один момент, але багато деталей і висновків будуть дуже варіативні. У випадках «мандели» варіативність мінімальна
@cisumolchanova5224Күн бұрын
слово "спати" так і просилося, пле я пригадала, що саме його там не було, хоча був контекст сну)
@fireproofpetroКүн бұрын
Мої 3 перші спогади за період з 1,5 до 2 років
@fireproofpetroКүн бұрын
З трьох років до семи я пам'ятаю все майже так само, як і після 7
@Barlog2012Күн бұрын
Іншими словами, мозок працює як нейромережі, які малюють людей із 8-ми пальцями і інших потвор. Хоча на перший погляд виглядає ок.
@Barlog2012Күн бұрын
А чому я не пам'ятаю те, що було місяцьтому? 🥲
@VladAnohin-i2vКүн бұрын
Слово дня: К О Р А Б Л Е Т Р О Щ А 😊 Плюс одне слово в мій український словничок😊
@НадеждаГончарук-ж5юКүн бұрын
Хочу поділитись своїм досвідом. У мене мозок запам'ятовує усе більш на візуальному рівні
@manisviКүн бұрын
0:14 п'ятницею
@SantaSmellsJacobsКүн бұрын
Зміни пластичного хірурга на більш компетентного. Добра порада 😇
@SantaMuerte87Күн бұрын
Пам'ятаю себе десь з 1,5 року.При чому дуже гарно пам'ятаю.Звісно що це окремі епізоди,але доволі яскраві спогади в деталях.Не негативні.Просто побутові.
@AnarchoReptiloidUaКүн бұрын
Коментар на підтримку відео, канала та авторки. ❤❤❤❤❤
@PhyllisBaldwin-y2m2 күн бұрын
уапкерапкупкерарпкекреарвпкіуек
@yuniakaminska53852 күн бұрын
Дуже цікаво. В мене гарна пам'ять. Я багато помічала, що у чоловіків пам'ять сильно гірша. Цікаво, чому.
@bbebikh2 күн бұрын
Дуже класно, що авторка відео надає всі посилання звідки вона бере цю інформацію. Одразу зрозуміло, що це не вигадка самої авторки. Саме завдяки тому, що є посилання на джерела інформації я дивлюсь це відео. Бо годі вірити всьому, що нам кажуть не надаючи цьому хоча б будь-яких підтверджень
@СергейКравченко-в5г2 күн бұрын
Мозок нічого не забуває. Вся інформація знаходиться ніби на поличках, шляхи до яких іноді забуваються. Але дуже часто,слово чи жест,чи погляд,чи будь-яка дія,відкриває шлях саме до тієї полички, саме з тією інформацією, яка потрібна в дану секунду. Як би наша свідомісь тримала всю інформацію відкритою,ви би опинилися в дурдомі. Можливо через це люди там і опиняються,хто ж знає.....
@ColdCatEye2 күн бұрын
Дякую!
@ColdCatEye2 күн бұрын
Іноді давні події згадуються у снах. Правда мозок каже що то його вигадка 😊 Ніякі ключі не допоможуть, мозок постійно змінює замки. Цікава тема і гарно викладена. Дякую!
@kolir_vitru2 күн бұрын
Трошки дурить цей список слів, адже в новому списку не було жодного слова, яке було в першому списку, а питання стоїть як «яке з цих слів було», тобто мозок починає шукати щось найбільш схоже, бо саме питання вже зводить зі шляху)
Ррполтттт і не було в них може бути що це не так вже і багато інших питань що належать до сфери
@Alyona-07-ukr2 күн бұрын
Мій перший спогад - коли ми з дідусем чекали маму з роддому ,вона народила мого брата. Мені було 1 рік і 8-9 місяців, я ходила по бортику зламаного фантану і гралась з плюшевим зайцем. Згодом ми махали у вікно мамі. Цей спогад не фейковий,бо мама пам'ятає мене з зайцем. Мені казали,що такого не буває,щоб запам'ятовувалось щось в настільки ранньому віці
@АнастасіяАтарик2 күн бұрын
дякую за відео. Мені зараз 31 і я пам'ятаю себе лише з 7 класу(це десь 13 років), за період до того лише шт5 спогадів й більшість думаю частково фейкові(типу новий рік у бабусі,хоча ми не святкували в неї жодного разу це свято, а спогад є сукупченням і щось середнім з інших) ну і за дитинство це просто якісь картинки як кадри схоже мій мозок вирішив, що ця частина мого життя була безтолковою
@ОлександрЛотоцький-ы5ъ2 күн бұрын
Спостереження за собою - по досгненні 60 -річного віку роки починають бsгти набагато швидше, набагато менше лишаючи спогадів у пам'яті.
@LadyRuslana452 күн бұрын
Однозначно Ваш контент до душі. 🙌🏼🤗 Бажаю Вам натхнення, сил, наснаги та нових звершень у Вашій справі ✨
@Lubart1012 күн бұрын
Цікаво і пізнавально. Вподобайка цьому, чарівному автору! Дякуємо за контент!
@sofageneral54982 күн бұрын
Чорний кінчик хвоста був у пічу, точніше не кінчик а куций чорний хвіст, він просто схожий на пікачу, дуже схожий, тож це не ефект Мандели а просто переплутали))
@sofageneral54982 күн бұрын
я тепер зрозумів чого вчителі ставляться до учнів як до лайна - щоб вивчений матеріал не забували, в цьому навіть є сенс
@OK-ul5no2 күн бұрын
Я б з задоволенням отримувала б доллари за пиття кефіру😂