Gal turite patarimų ką daryti jei nei vieno karto negaliu prisitraukti? Kaip prie to prieiti po truputį? Ačiū
@jonascyvas4 жыл бұрын
Gabriele Stankunaite naudokite vertikalios traukos treniruoklius - kur atsisėdus traukiamas trosas ar treniruoklio rankenos (kaip prisitraukimų imitacija). Ten galima pasirinkti kokį tik nori svorį. Arba kitas variantas (bet panašus): gal jūsų salėje yra prisitraukimų rėmas su “asistentu” - iš apačios einančia paminkštinta platforma, ant kurios atsiklaupiate (irgi atskirai nustatote svorį kuris padės kilti į viršų) ir tada prisitraukinėjate. Arba kitas variantas - prie skersinio prisirišate gumą ir viena koja į ją atsistojate - guma padės atlikti prisitraukimus.
@AntidoteToMisery4 жыл бұрын
Ačiū už patarimus :)
@AndriusPauliukevicius4 жыл бұрын
@@AntidoteToMisery , Jonas savavališkai įsidarbino mano dešiniąja ranka :D Bet jis iš tiesų, tą darbą atleika be priekaištų :D
@indresindre20054 жыл бұрын
Aš prisitraukimus pramušiau gumos pagalba. Pradėjau nuo storesnės, paskui plonesnės, iki kol pavyko. (Pull up resistance band)
@Mykolavicius3 жыл бұрын
O kaip reikia rankas sustiprint kokius pratimus kaf padetu prisiyraukima padaryti
@arturasrastenis4 жыл бұрын
Sveiki Andriau. Paaiškinkite, prašau, kaip veikia skirtingas skersinio paėmimas. Ačiū
@AndriusPauliukevicius4 жыл бұрын
Labai platus paėmimas trumpina amplitudę, dėl to nėra pats efektyviausias. Delnais nuo savęs smarkiau dirba plačiųjų raumenų viršutinė dalis. Delnais į save ir delnas į delną - apatinė.
@arturasrastenis4 жыл бұрын
@@AndriusPauliukevicius Ačiū.
@jonascyvas4 жыл бұрын
Klausimas: aš kaip tik esu pajautęs, kad keliant krūtinę prie skersinio dalis kruvio pereina į vidurinę nugarą (nuo sparnų), o stengiantis prisitraukti vertikaliai (smakras virš skersinio) - kaip tik sparnai labiausiai dirba, nes stengiesi maksimaliai alkūnes pritraukti prie šonų. Traukiant krūtinę prie skersinio viršutiniame taške alkūnės lieka daugiau išsiskleidusios (toliau nuo šonų). Ar čia tik man taip pasirodė?..
@Tomas91184 жыл бұрын
Kiekvieno organizmas skiriasi kas vienam tinka,nebūtinaj visiems tiks.
@AndriusPauliukevicius4 жыл бұрын
@@Tomas9118 , tuo vadovaujantis, galima iš viso nedaryti video ir nerašyti straipsnių ir knygų, nes vis tiek kiekvienas skirtingas. Iš tiesų, tie skirtumai nėra esminiai ir žmogus, išmokęs klasiką, po to jau gali suprasti ir rasti savo individualumą. O iki to reikia pradėti nuo to paties.
@AndriusPauliukevicius4 жыл бұрын
Jonai, alkūnės smarkiai išsiskleidžia, kai paėmimas platesnis. Su tuo sutinku. Bet jei jis bus siauresnis, pvz., prisitraukinėjant neutraliu paėmimu (delnas į delną), jų neišskėsite.