Місто настільки зацікавлене в розвитку електрички, що ледве не вгробило її. Під керівництвом Укрзалізниці якось воно краще працює.
@ZalizniMahistrali7 ай бұрын
Скажемо відверто - УЗ зробила цей проект для піару, бо він збитковий для залізниці і не виконує свої функції на 100%. А після відновлення руху вантажних потягів у великих обсягах північне напівкільце буде вибиватися з графіку.
@ВолодимирМатейчук-п7о7 ай бұрын
@@ZalizniMahistraliдля того, щоб цього вибивання не було, треба тоді найбільшу кількість вантажів вночі пускати, а в проміжку зранку до вечора треба спеціальні графіки робити , на тому одноколійному відрізку, вже давно треба дві колії там .
@romanmoskalyk16987 ай бұрын
@@ZalizniMahistraliВідновлення минулих обсягів вантажоперевезень буде можливим лише після відкриття транзитних маршрутів для РФ через Україну, тому найближчі п'ять років відкриті для розвитку електрички у Києві. А надалі інфраструктуру необхідно буде розширювати. Для троєщини, як і для усього Києва треба зробити можливіть робити безоплатні пересадки і тарифні зони. Або щось таке.
@D_Suhov7 ай бұрын
@@ZalizniMahistraliгородская электричка, это чуть ли не единственный проект, который не убыточный.
@M.Makarenko7 ай бұрын
Для вантажних перевезень треба друга колія на залізничному мосту через Дніпро
@SerjantBanjo7 ай бұрын
Нехай місто займеться міським транспортом та розвиває метро. З якого переляку УЗ віддасть свої колії та простір навколо них? А з мостами як бути? Окремі мости під іграшковий трамтрейнчик будувати? Не буде цього. А побалакати звичайно ж можна, шкоди не завдасть.
@ZalizniMahistrali7 ай бұрын
Суть питання у тому, що міська електричка буде працювати на інфраструктурі УЗ без корисного навантаження. Рано чи пізно УЗ відмовиться від цього збиткового проекту.
@SerjantBanjo7 ай бұрын
@@ZalizniMahistraliВ розмові Беспаловим були вказані дані отримані в результаті моделювання і до того ж вже давненько. Це не є реальні дані. Про них треба питати представників УЗ, бо весь облік пасажирів в міській електричці ведеться в електронному вигляді. Принаймні можна зробити письмовий запит в УЗ і подивитись відповідь.
@antonhagen64507 ай бұрын
@@SerjantBanjoреальні дані: з березня 2022 по жовтень 2023 проїхало 5 мільйонів пасажирів. Це 9.5 тис. на добу в середньому. Зрозуміло, що перші півроку в Києві була інша ситуація по людям, і було сильно менше пасажирів, і середнє жовтень 22 - жовтень 23 буде вищим, але навіть 15-20 тисяч для добу це не пасажиропотік для системи із величезною провізною здатністю. Цифри названі Дмитром - це моделювання, при чому за ідеальних сценаріїв, тобто це теоретична стеля для МЕ в сучасній конфігурації suspilne.media/amp/592083-u-kievi-vitali-5-miljonnu-pasazirku-kilcevoi-elektricki/
@Kozak33337 ай бұрын
Користуюся нею регулярно. За нинішнього воєнного стану має гарну перевагу - їздить у повітряну тривогу, коли весь наземний транспорт стоїть. Пару разів коли через МіГ-31 по три години вдень усе стояло, електричка була переповнена, майже всі сидіння були зайняті. Люди свідомо переключилися на неї щоб хоч кудись з пересадками доїхати без перебоїв. Щодо метро на Троєщину, там Подільсько-Воскресенський міст виводять на станцію "Троєщина-2", буде гарний пересадочний хаб. Так що все попереду і рухається.
@olegdeineko20897 ай бұрын
Мені так подобаються ці урбанізатори що лізуть в інфраструктуру Укрзалізниці, якій ця електричка нафіг не потрібна. То спеціально для цих урбанізаторів пояснюю - лінія вокзал Дарниця - Почайна - Київ Волинській і є вантажний обхід. Просто Укрзалізниця колись дала можливість користуватися цією лінією. Основна проблема на цій ділянці одноколійний міст через Дніпро. Без вирішення цього питання ніякого покращення обслуговування не буде. Місто може взяти на себе будівництво мосту, тим більше що воно вже показало як швидко і якісно може будувати Подільско-Воскресенський міст. Про всяку маячню типу трам тейну взагалі слухати неможливо. Ніколи той трам трейн не заїде на колію Укрзалізниці. Ви хоча б подивиться на висоту контактної мережі і напругу в тій самій мережі щоб пропонувати таке.
@MrTG-vf9cu7 ай бұрын
Тцк все исправит
@MykolaKML7 ай бұрын
Так Ви праві. Основна проблема це одноколійний міст на північному об'їзді, Оболонський залізничний міст. Притому з двох сторін до моста підходять по дві колії. Дивно що го досі не зробили двох колійним. Бо основна напрямок від Вишневого до Дарниці має Чотири колі втім і подвійний дарницький залізничний міст через Дніпро. Друге я дивився різні огляди з Європи. То там пасажирський рух зазвичай це є електрички є пріоритетом перед вантажним при складані графіків поїздів. В Україні навпаки. Все тому що вони прибуткові. Це ситуація схожа на США і особливо Канаду. Якщо в США пасажирські перевезення зберіглися, бо вимога законодавства. То в Канаді вже немає пасажирських потягів. Осталось всього два маршрути які їздять навіть не кожний день. Тому що там головне це "бабаки", а пасажирські перевезення збиткові на даний час. Їх "вбили" автомобілі та особливо Літаки в 90-роки, коли паливо коштувало копіки. Ціна нафти була 10...15 доларів за барль, це доречі вбило економіку совка і перше десятиліття расєї. Правда теперішні хУтиністи думають що всьому винуватий Боря алкаш, а прийшов пУло економіка запрацювала. Тільки в 2000 ціна нафти менше 40 доларів небула, а в золоті роки 2008-2013 була постійно вище 100 доларів за барль.
@AK-ji3qv7 ай бұрын
1) трамтрейн непотрібен. потрібні просто колії міської електрички на Троєщину замість лінії швидкісного трамваю. 2) вже писали про одноколійний петрівський жд міст і те що північне півкільце - то в принципі вантажний обхід центру міста. 3) основні користувачі міської електрички при заїзді на Троєщину - це жителі Троєщини, яким потрібно або в центр на роботу (це в основному від Деміївки до ПІвнічної) або на навчання в Універ Шевченка, КПІ, НАУ (це умовно від Деміївки до КарДач). Тому можна зробити один маршрут Троєщина - Лівобережна - Видубичі - Північна - КарДачі - Борщагівка - Святошин, трохи додати зупинок (особливо КПІ), без кільця і без заїзду на Дарницю. І цього буде достатньо щоб взяти на себе величезну частку пасажиропотоку всього міста.
@Ann_Gold7 ай бұрын
Город заинтересован в развити электрички? Не смешите. Мы это уже проходили. На балансе КПТ есть сейчас 12 поездов, если город заинтересован в развитии этого транспорта, что мешает заплатить УЗ за их кап. ремонт и выпустить на линию, а потом регулярно плалить за ТО вагонов ? Для развития нужно открывать новые станции в городе: Оболонь, Политехническая, Лыбедская. Модернизировать другие: Троещина 2, Киев-Демеевский построив там высокие платформы и сделав ровный переход между вагоном и платформой, как в метро. Приоритет всега у пассажирского движения. На УЗ сейчас достаточная грузовая нагрузка, одного только зерна сколько... это никак не мешает ГЭ, даже когда у нее был интервал 15-17 минут, то задержка в движении для пропуска грузового состава была 1 минута, поскольку было правило, что пропускает тот кто едет с правого на левый берег.
@maxtoporik7967 ай бұрын
ну і на додачу обладнати платформи засобами безпеки і моніторингу руху автоматизованого то й затримок не було б взагалі .. все потребує модернізації погляньте на київ-дніпровський , київ-волинський , дврз - чому укрзалізниця захаращує території які належать місту а місто не використовую санітарну зону жд для того ж трамваю ?
@ЕкатеринаМороз-г3з7 ай бұрын
Не смешите??? Вся Европа, США, Япония снабжается рабочими из переферии ЄЛЛЕКТРИЧКАМ в первую очередь. Потом Автобусами , а потом уже собственним транспортом..
@Peace_to_the_world7 ай бұрын
@@ЕкатеринаМороз-г3з В Штатах как раз пригородные электрички есть далеко не у каждого большого города. Там вообще сделали упор на личные авто и огромные шоссе из-за застройки пригородов "одноэтажной Америкой".
@Seamancn997 ай бұрын
Те що нинішня імпотента влада нічого в розвитку транспорта не робить, крім свого збагачення - ще не значить, що місту це не потрібно.
@Peace_to_the_world7 ай бұрын
@@Seamancn99 это значит, что горожане в целом ничего не сделали, чтобы ездить на лучшем транспорте. И так в любом городе.
@maxtoporik7967 ай бұрын
це все не для пасажирів , а бля бюджету ... як дістатись до станції ? коли пасажири вийшли на станцію троєщина 500 чол як їм далі їхати в трамваї на один вагон 100 чол місткістю ?
@Peace_to_the_world7 ай бұрын
согласен, наглядный пример тому один из маршрутов в пригороде Москвы. Насадили в разы больше поездов на существующие пути, всё стало ехать и пердеть со скоростью медленнее начала 20 века, плюс поломки, плюс круглогодичные отмены из-за "немного достроим" с 2019 года. Дальний пригород послан ещё глубже туда где и был до этого, убрав удобные экспрессы. Но в СМИ всё волшебно, а микрорайоны в н.п. вдоль линии в целом заселены! Как говорится, спасибо за ваши деньги, приходите ещё! Делайте выводы.
@wonderlustking67357 ай бұрын
1) Не впевен, що оптимальним є взагалі "кільце", тим більш з 2 змінами напрямку руху (і відповідно довгими зупинками на 12-15хв). Декілька діаметрів були б краще: Васильків-1 - Трипілля, Буча - Бориспіль, Вишгород - Броварі. 2) потрібна більша інфраструктурна інтеграція з метро, тобто будивництво наприклад Либідської. 3) потрібна таріфна інтеграція з метро, щоб електричка сприялася як інша гілка метро, тобто умовно сегмент Дарниця - Видубичі чи Троєщина - Почайна не потрібен коштувати окремих грошей, як він не коштує в Берліні наприклад якщо переходити з S-bahn на U-bahn. Зона має значення, а вид транспорту - ні. Будувати чи ні окреми рейкі для KCE - важке питання. В наприклад Торонто (2.8 млн місто, десь ще 2-3 млн мешкає в агломерації) деяки напрямки мають 3-4, деяки 1 з розїздами. Eлектрифікації немає, пле планується. Будуються нови зупинки біля пересадок на метро та LRT (швидкісний трамвай). Місто (агломерація, точніше Metrolinx - оператор перевізника Go, аналога КСЕ) пішло іншим шляхом - купує землю під рейками яки належать компаніям , деяки з яких володіють їми по 200 років, з момента будування. Після отримання рейок во власність, можуть щось робити з цією землею, будувати контактну мережу наприклад.
@baidovs86937 ай бұрын
Да, жаль что возможности разбиваются о бюрократию А пока электричка полезна только при случае. Я живу возле станции Борщаговка и езжу на ней на Воскресенку играть волейбол. 1:10 и норм) и ещё если оказываюсь на Березняках. Также ей можно со 100% вероятностью доехать на вокзал при тревоге. Или с туристической целью - встретить закат над Днепром - оч красиво, рекомендую)
@aleksandrbondarenko80897 ай бұрын
окрема інфраструктура для електрички можлива лише коли буде південний вантажний обїзд навколо Києва
@ZalizniMahistrali7 ай бұрын
Як варіант - коли буде новий залізничний хід біля Києва (обхід міста) тоді розвантажиться міська залізниця
@vladis337 ай бұрын
Доброго дня! Може її зробити як у Німмечині S-Bahn?
@user-kc3ev2mi8o7 ай бұрын
немає жодного сенсу. залізнична мережа не настільки розвинена
@samantos7 ай бұрын
По-перше, кільцева залізниця навколо Києва не кільцева. Треба будувати з'їзд з Русанівки до Лівого берегу, щоб закільцювати. Але тоді Дарниця буде без міської електрички. Однак через неї можна пускати приміські електропоїзди. По-друге, необхідно добудувати міст для другої колії на північному мостовому переході. По-третє, навіщо городити трам-трейн, якщо для нього не підійдуть звичайні трамваї?
@D_Suhov7 ай бұрын
Город ни в чем не заинтересован, им плевать на транспортные проблемы горожан
@vladimirchub75267 ай бұрын
Треба ще до будівництва платформ і переходів залучити інвесторів, щоб будували торгівельні центри через які потоки будуть йти до платформ, а не якась срань де можуть за поворотом у кущах по голові дати
@makedonsky17 ай бұрын
Так в світі тенденція пішла що вокзал це вже не окрема будівля, а громадський простір з кафе ресторанами і трц таким чином туди ще більше людей завлікається. Такі вокзали вже з'являютья, а в китаї популярно офісні хмарочоси бц робити навколо вокзала або як частина вокзала.
@ЕкатеринаМороз-г3з7 ай бұрын
@@makedonsky1 Така тенденція вже 30-40 років.
@u2bear3777 ай бұрын
Потоки мають йти _повз_ торгівельні центри, а не _крізь_ них. Бо така сама срань (tm) вже є, наприклад, на Лісовій дорогою між кінцевою трамваю та метро. Дяка, годі.
@vladimirchub75267 ай бұрын
@@u2bear377 не плутайте барижний базар на Лісовій і нормальний торгівельний центр
@vladimirchub75267 ай бұрын
@@u2bear377 не плутайте торгівельні центри цивільні і кіоск із шаурмою
@TrueAine7 ай бұрын
Знову трамтрейн для трої, скільки ж можна. Трою врятує тільки метро і крапка
@ser27077 ай бұрын
Електричку у Васильків запустили за один рік. Чому б не зробити відгалудження залізничної колії на Троєщину чи в інший проблемний район? Кількість пересадок зменшиться, число пасажирів збільшиться. Буде S-Bahn.
@perimetr_7 ай бұрын
там вже була колія
@ser27077 ай бұрын
Дивно, тоді в чому проблема? @@perimetr_
@Miha-5807 ай бұрын
Якщо такий маршрут дійсно буде прибутковий, то охочих можновладців прибрати його до рук буде черга.
@DimitrosDV7 ай бұрын
Все залежить від фінансування та наявності фахівців / спеціалістів - вважаю, що наявна мережа УЗ при правильному плануванні та організації перевезень дозволить існувати одночасно міській електричці та вантажним перевезенням. Але за умови зміни підходів та корпоративної культури УЗ
@mylana49727 ай бұрын
А чого не метротрамтрейн? Щоб трамвай міг їздити не лише по залізничним коліям, а й у метро.
@Peace_to_the_world7 ай бұрын
а в каком городе мира такое работает?
@mylana49727 ай бұрын
@@Peace_to_the_world Для розпилювання бабла придумають.
@ВікторОніщенко-ю1л7 ай бұрын
Вважаю що можливо робити метро на коліях УЗ або біля них. Тоді метро з Вокзалу Дарниця або з ДВРЗ по старому залізничному мосту до Видубичів з пересадками також на Либідській ,Вокзальній ,Політехнічній / швидкісний трамвай/ до Жулян / аеропорт / . А електрички з Ніжинського і Яготинського напрямкіа і Повітряний експрес / на дизельнвй тязі / тільки до Дарниці .
@sudo_apt_get7 ай бұрын
Цікаво
@u2bear3777 ай бұрын
А почему приоритет у грузовых? НЯЗ, более высокий приоритет у поездов, идущих по расписанию (в т. ч. электричек, в т. ч. городских), а грузовые, за исключением некоторых особенных, уже вставляют в промежутки. У грузовых поездов приоритет в Штатах --- и это прямо хрестоматийный пример, как делать не надо.
@КвадроКОТтер7 ай бұрын
В Военное время приоритет у грузовых
@pivnichni7 ай бұрын
Вибачте, але це якийсь ментальний висер, який не озвучує підґрунтя своїх роздумів і припущень. Коефіцієнт 18-го року... Де аналіз наявної інфаструктури, де аналіз обігів рухомого складу і транзитних потягів? Фломастування без метрики це як буріння свердловини без геології.
@Peace_to_the_world7 ай бұрын
15-го року.
@ruslanboleyko97667 ай бұрын
Vzagali internationalna mova e English a jachapsky zalishte kachapam
@artemixus7 ай бұрын
Про все і ні про що
@001Redline1007 ай бұрын
Жаль что автор канала перестал на русском освещать темы, и проблемы ЖДТ Украины, и зарубежного транспорта. Как и раньше Автор описал проблему этой ситуации. Есть конечно каналы исключения, которые продолжают говорить по русский, потому что им привычнее думать на родном языке, хоть и знают Украинский. Так в принципе не сложно понимать, но есть конечно трудности с пониманием некоторых слов, которые не переводятся.
@ВероникаМарчук-р6ш7 ай бұрын
Сколько вас еще таких умных и переживающих за транспортную систему Киева и Украины, будет писать этот бред?! Перечитай, что ты чудо написало - нет знаков пунктуации, смысл предложения теряется в его середине из-за неверных окончаний! Иди и учи свой "вяликий" русский, а потом уж горюй что он не особо популярен, и даже ненавидим!
@vladimirchub75267 ай бұрын
Не бачу зовсім в цьому проблеми, усе зрозуміло тим, хто відносить себе до словʼян
@ruslanboleyko97667 ай бұрын
Che Ukraina I tomy mova ukrainska.V Polske dorechi Polska a ne skazhime slovachka
@001Redline1007 ай бұрын
М-да, спасибо за агрессию, особенно не по теме даже. вы вообще понимаете что пишите, не по факту о данном канале, лишь бы человека унизить которы никакого отношение к всему этому не имеет. И где адекватность, справедливость?
@makedonsky17 ай бұрын
Зачем освещать проблемы УЗ для рабсиян? У рабсиян есть ржд пусть своим интересуются, не зачем вам знать что и как в Украине.