Pozdrowienia ze słonecznych Polkowickich łąk, druga tura.
@bartekn45115 ай бұрын
Każdy układ to kompromis. Dziękuję i czekam na następne...
@tomekkruger5 ай бұрын
Ale każdy układ można zaprojektować tak, by THD były jak najmniejsze (to nie gitarówka), szerokie pasmo i wrażliwość na obciążenie rekatancyjne były akceptowalne.
@ZPDU5 ай бұрын
Już cię czuję uszanowany :). Och takie łąki maja swój urok. A film. Super. Jak zawsze. Dokładnie to oznaczanie jest super. Bo nie dość że wdzięczność to jeszcze źródło można pokazac. Zdrówka życzę
@tomekkruger5 ай бұрын
Tak, oznaczanie jest cool dopóki nie jest to spam :)
@ZPDU5 ай бұрын
@@tomekkruger U ciebie spam. Czysta merytoryka. Mi się bardzo podoba
@tomekkruger5 ай бұрын
@@ZPDU Chodzi mi o to, że w hasztagach znajduję zupełnie dziwne oznaczenia. Nie wiem po co. Jak ktoś mnie oznacza z ciekawą treścią to spoko. Cieszyłbym się niezmiernie, jeśli ktoś zmontowałby prezentowany układ np wzmacniacza twin coupled i pomierzył go i mnie oznaczył. Tu oglądałbym z wypiekami na twarzy :)
@ZPDU5 ай бұрын
@@tomekkruger No tak teraz rozumiem. Miłego wieczoru.
@hubertsadowski44675 ай бұрын
17:30 zapewnene wiesz, ale już "dla zasięgów napiszę" ultralinearny nazywa sie ponieważ podobno charakterystyka czestotliwościowa jest najbardziej spłaszczona
@tomekkruger5 ай бұрын
@@hubertsadowski4467 Mówiłem na początku, że to amerykanski artykuł tłumaczony przeze mnie na polski. Nawet screen wrzuciłem. Wiem jak działa UL, nawet tablica była. Wszystkie filmy z serii zaprojektuj wzmacniacz mocy są tłumaczeniami, 7 filmów.
@hubertsadowski44675 ай бұрын
@@tomekkruger a no racja, przepraszam
@tomekkruger5 ай бұрын
@@hubertsadowski4467 nie ma co przepraszać, nie każdy całość ogląda. Bądź co bądź, żeby uzyskać w miarę prosta odpowiedź trafo musi być bardzo dobrze nawinięty i być dobrany do typu lampy, nie każda bowiem ma odczep w 43%. Stąd wrzuciłem screen z książki mullarda.